GROEN Oranjefeesten 1989 Zaalvoetbaltoernooi NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Hinderwet Inschrijfformulier Oranjezaal voetbaltoernooi 1989 Verkeers maatregelen Inlichtingen kiezersregister Hinderwet Wijziging lokatie weekmarkt Kontrole hondenbelasting Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Bekendmaking HET n LICHT OP Voorjaarsschoonmaak en plantwerkzaamheden Mededeling voor mensen met een MINIMUM-INKOMEN "C Telefoon- en Alarmservice gaat haar servicepakket uitbreiden PEEL EN MAAS Donderdag 30 maart - Paginal JPEEL RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is'te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Het spreekuur wordt voorlopig waargenomen door wethouder mevr. E. Hoppenreijs-de Loo, m.u.v. het onderdeel cultuur", dat wordt waargenomen door de burge meester. Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op 21 maart 1989, hinderwetver gunning is verleend onder het stel len van voorwaarden, op de aanvraag van: J. Loonen, Hoogriebroekseweg 21 te Oirlo, voor het wijzigen van een varkensmesterij en legkippen- houderij gelegen aan de Hoogrie broekseweg 21 te Oirlo. J. Berkers, Timmermannsweg 68 te Ysselsteyn (Lb) voor het het wijzigen van een varkensfokkery gelegen aan de Timmermansweg 68 te Ysselsteyn. A. Peeters, Vredeweg 21 te Vre- depeel voor het oprichten en in werking hebben van een var kensmesterij en rundveehouderij aan de Vredeweg 21 te Vredepeel. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 1 mei 1989. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te z(jn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsten of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-G raven hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd. mr. H. Defesche. Burgemeester drs. A. de Bever, secretaris Evenals vorige jaren zal ook in 1989 het Oranjezaalvoetbaltoemooi wor den georganiseerd in Sporthal De Wettelling in het kader van Koninginne dag, Iedereen die aan dit evenement wil deelnemen wordt verzocht onderstaand inschrijfformulier in te leveren by de afdeling Welzijn van de Gemeente t.m. 14 april a.s. Tevens wordt men verzocht het inschrijfgeld te voldoen by inlevering van- het inschrijfformulier. Deelnamekosten per team bedraagt ƒ20,-. Hierbij geven wij ons op voor het Oraiyezaalvoetbaltoemooi 1989 met 1 herenteam. Naam van het team Kleur shirts/broek Naam contactpersoon Adres Woonplaats/pc Telefoon Burgemeester en wethouders van Venray maken hierdoor bekend hun besluit van 28 maart 1989 waarby in verband met de herin richting van de Grote Markt en de Marktstraat van 28 maart tot 1 juli 1989, of zoveel korter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is-. I door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerste kens gesloten is verklaard voor alle verkeer behalve voetgangers de Hofstraat, de Grote Markt en de Marktstraat; II voor zover de werkzaamheden dit toelaten en de veiligheid van personen of goederen niet in ge vaar wordt gebracht ontheffing is verleend van de onder I ge noemde verkeersmaatregel ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zy woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de onder I vermelde weg en de woning of het bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen be reiken; b. wanneer zij het motorvoer tuig besturen in opdracht of met toestemming van de on der a. vermelde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aan nemelijk gemaakt kan wor den dat zij gedurende de tijd dat de onder I genoemde verkeersmaatregel geldt, ge bruik moeten maken van de onder I vermelde weg voor het laden of lossen van goe deren voor het verrichten van noodzakelijke werkzaam heden met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze activiteiten niet of be zwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. III door het plaatsen van borden 49 van bylage II van genoemd reg lement. het parkeren is verbo den op de onder I genoemde wegen en pleinen. Belanghewenden kunnen te gen dit besluit binnen dertig da gen na datum van deze bekendmaking beroep aan tekenen. Het beroepschrift wordt aan de Koningin gericht en inge diend by de commissaris van de Koningin in Limburg. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H. Defesche, burgemeester drs. A. de Bever, secretaris De burgemeester van Venray brengt op grond van artikel D 5 der kieswet ter openbare kennis, dat een ieder kosteloos inlichtingen uit het kiezersregister kunnen worden verstrekt, waaruit deze kan opma ken, of hy zelf of een ander daarin al dan niet of niet behoorlyk is op genomen. Op grond van artikel D 6 der kies wet is een ieder bevoegd schriftelijk aan burgemeester en wethouders verbetering van het kiezersregister te vragen. De burgemeester voornoemd, mr. HJ.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zyn om de aanvraag van W. Peeters, Heidse Peelweweg 62 te Ysselsteyn (Lb) voor een hinder wetvergunning voor het ex art 6a uitbreiden en wijzigen van een var kensfokkerij gelegen aan de Heidse Peel weg 62 te Ysselsteyn. J. Peeters, Heidse Peelweg 60 te Ysselsteyn, voor een hinderwet vergunning voor het ex art. 6a uit breiden I wijzigen van een varkensmesterij gelegen aan de Heidse Peelweg 60 te Ysselteyn (Lb); Firma Manders, Smakterweg 25 te Venray. voor een hinderwet vergunning voor het uitbreiden van een inrichting waar elektromoto ren worden gebruikt met een geza- melyk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Smakterweg 25 te Venray; Automobielbedrijf van Haren b.v. Raadhuisstraat 38 te Venray voor een hinderwetvergunning voor het uitbreiden van een ver kooppunt van motorbrandstoffen gelegen aan de Noordsingel 34 te Venray; Positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden. De ontwerp beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119. Raad huisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 14 april 1989. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zyn niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen. kunnen bezwaar maken te gen dé ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H. Defesche, burgemeester drs. A. de Bever, secretaris. In verband met de reconstructie van de Grote Markt zal met ingang van 3 april a.s. de weekmarkt ge houden worden op het Henseni- usplein en het schouwburgplein. De Kempweg zal dan op maandag morgen voor het verkeer worden af gesloten tussen Merseloseweg en inrit Gouden Leeuwterrein. Deze si tuatie zal duren tot de reconstructie van de Grote Markt gereed is, naar verwachting omstreeks augustus Extra vrije zwemuren in de Paasvakantie Tydens de Paasvakantie is een aantal extra uren voor vrij zwem men in het gemeentelijk binnen bad ingelast, namelyk op: - vrydag 31 maart, telkens van 13.00 tot 15.30 uur. De overige vrije zwemuren zyn ongewijzigd. Openbare vergadering commissie Openbare Werken c.a. Op donderdag 6 april a.s. vindt een openbare vergadering van de commissie voor openbare werken, verkeer en agrarische zaken plaats, om 17.00 uur op kamer K 19. De agenda voor deze vergadering bevat o.m. de volgende onder werpen. Agenda Wegenonderhoud. Evaluatie van de excursie van de commissie. Bouwrijp maken 3e fase "De Bleek". Krediet ad 118.500.- voor bouwrijp maken 3e fase "De Bleek". Aankoop grond tb.v. best plan "Leunen". Aankoop 1775 m2 grond van mevr. J.M. Janssen, Albi- onstraat 15, Leunen voor een totaal prijs van 53.000,-. Milieuklachtenmeldingen. Gemeentelijk kommentaar op de nota "Struktuurschema ver keer en vervoer". Nota "Aanpak overlast door hondenuitwerpselen". Hinderwetuitvoeringspro- gramma. Nota "Hoe vrouwvriendelijk is Venray". In de gemeente Venray wordt een belasting op honden geheven. Ie dereen die één of meer honden houdt is belastingplichtig. De belasting bedraag voor 1989: - voor de eerste hond 60,60 - voor elke volgende hond 90,90 Iedereen die één of meer honden aanschaft of die méér honden is gaan houden is verplicht hiervan binnen één maand aangifte te doen by de gemeente. Het vermoeden bestaat dat een aantal inwoners van Venray (nog) niet aan deze verplichting heeft vol daan. Daarom zal binnenkort be gonnen worden met een huis-aan- huis-kontrole teneinde deze niet aangemelde hondenbezitters op te sporen. Ook in de toekomst zal op gezette tyden kontrole worden uit geoefend. Deze kontrole zal geschieden door een kontroleur van de ge meente Venray, die in het bezit is van een door burgemeester en we thouders afgegeven legitimatie bewijs. Burgemeester en wethouders stellen iedereen die belastingplich tig is, doch hiervan nog geen aan gifte heeft gedaan - in de gelegenheid om vóór 16 april 1989 hiervan aangifte te doen. Na deze datum kan by overtreding de aanslag worden verhoogd met een boete ran 60,60 voor de eerste hond, 90,90 voor elke volgende hond, met een maximum van 250,-. Aanmelden (en afmelden) van honden kan alleen schriftelijk via de op kamer 132 by de gemeente daarvoor verkrijgbare formulieren. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 28 maart 1989 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het coolege van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bèzwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een tuinhuis je aan de Wagnerstraat 13 te Venray tn.v. H.B.J.C. de Haas. het aanbouwen van een ber ging Hobbyruimte en stalling en het bouwen van een erfafscheiding aan de Bershof 20 te Leunen, t.n.v. RC.J.M. Jeucken. het plaatsen van een dakkapel aan de Allegrostraat 18 te Venray t.n.v. G.H.M. Schuyren. het plaatsen van een stalen loods aan de Witte Vennenweg 2 te Oostrum, t.n.v. B.V. Holding Verhoeven-Coppelmans. het plaatsen van een buiten berging bij basisschool de Kemp aan de Kruitweg 12 te Venray, t.n.v. Schoolbestuur Christus Koning p.a. Athoslaan 12 te Venray. het verbouwen van een win kelpand aan de Grotestraat 45 te Venray, t.n.v. L.G.G. Rutten; het bouwen van een loods aan de Matthiasstraat 11 te Castenray t.n.v. Maatschap Friesen; het bouwen van een bedrijfs hal met woning aan De Hulst 5 te Oostrum, t.n.v. C&S Keukens, langstraat 53 te Venray. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H. Defesche, Burgemeester Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op gtond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een carport aan de Pr. Margrietstraat 12 te Ven ray t.n.v. Mevrouw P.A. Blok. het bouwen van een carport aan de Pr. Margrietstraat 14 te Ven ray t.n.v. P.H.M. v.d. Elzen. Het bouwen van een carport en erfafscheiding aan de Gerbran- dystraat 22 te Venray tn.v. W.Th.M. Lenssen. De bouwplannen liggen met in gang van 31 maart 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H. Defesche. Burgemeester Leges. Bij Koninklijk besluit van 21 maart 1989 nr. 89.007548 is goedkeuring verleend aan het besluit van de gemeenteraad van 27 september 1988 nr. R 629 tot wijzi ging van de tarieven legesverorde ning. Deze wijzigingen treden in werking op 1 april 1989. De veror dening ligt voor eenieder ter inzage op de afdeling financien van de se cretarie, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 132. met tekst van eigen negatief f 1.25 per stuk (min 10 stuks) vakfotograaf JOOP WITTE Jan Hensenstf 2 (achter schouwburgl Telefoon 04780-88559 VENRAY Petra van 1 Ondanks het uitblijven van een echte winter, is de natuur toch over gegaan naar de lente. We zien de bloembollen op komen, de Forsy thia en de Ribes bloeien en zowel dieren als mensen maken zich op voor het (biologische) nieuwe jaar. Dit uit zich door nestel-aktiviteiten en door de bekende grote- schoonmaak. En dit laatste gebeurt niet alleen in en om het huis, maar ook in het openbaar groen. De medewerkers van Openbare Werken zijn bezig met het zo goed als mogelijk schoonmaken van de groenstroken die met een sierbe planting beplant zijn. Grovere be planting (zoals b.v. bosplantsoen) worden alleen van zwerfvuil ont daan, en dat is nog altijd een grote massa! Daarnaast, worden momen teel ook diverse beplantingen ma chinaal gesnoeid, het betreft hier vooral randbeplantingen en uit- zichtshoeken met plantsoorten die vorstgevoelig zijn. Voorzichtig heidshalve worden deze planten na de winter gesnoeid. Deze snoei- werkzaamheden zijn afgelopen maandag in het Brukske begonnen. Hierna zullen ook enkele plantsoe nen in de wijken West en Veltum snoe u imd Scl ik* 5801 eö27n een soortgelijke behandeling oc dergaan. Behalve schoonmaken en en wordt er dit vooijaar ook ik een en ander aangeplant Het bi treft hier met name de ontruii gedeelten openbaar groen in Brul ke, enkele wegbeplantingen en speelterrein in Landweert (oj Christoffelkruid, Klaproos, Konw ginnekruid. Kamperfoelie en Lis dodde), het plein bij de mediatheel en de wegbeplanting in de uitbrei ding van Leunen, Castenray en Oir lo. Ook in het buitengebied en bossen zyn volop plantwerkzaani heden gaande. In de bossen word hard gewerkt aan de herbebossin van de kaalkapvlakten. ontsl door de velling van zieke ht opstanden waarover reeds eei gepubliceerd werd. In het buitei bied, met name dat gedeelte waj de ruilverkavelingswerkzaamhs den uitgevoerd worden, zien jonge aanplant, die ter kompensi tie van de gevelde bomen en honi wallen aangelegd wordt. Het za echter nog wel enige jaren durei vóór deze nieuwe beplantingen d fraaie aanblik bieden die we mogen verwachten. Wij doe ATB Marti en Iri :but )1 mo< vele de i ling huv out staa wim ioik Dobb ■rde Remp •ngj58tf_ Wij har lan; vor kad sen ervaij£ Jeam lans* Marie en Cl Burgemeester en wethouders van Venray konstateren al een aantal ja ren, dat er vry weinig inwoners van Venray gebruik maken van de mo gelijkheid, om een bijzondere bijstandsuitkering aan te vragen. Zij leiden dit af uit het feit dat er in Venray maar een gering aantal aan vragen wordt ingediend, terwijl er toch grote groepen inwoners met een minimum-inkomen moeten rondkomen. Vandaar deze mededeling. Wat is bijzonder bijstand? Mensen met een laag inkomen, die ekstra uitgaven moeten doen voor vaak onvoorziene, sociaal- medische uitgaven kunnen voor die ekstra kosten een bijstandsaan vraag indienen. Voorbeelden: Kosten van gezins- en bejaarden zorg, kosten wegens tandheelkun dige behandelingen, de eigen bijdrage van specialistenhulp en ziekenfonds-knakenkaart, de eigen bijdrage in de kosten van noodzake lijke prothesen, brillen, rolstoelen, en vele andere kosten, doorgaans van medische aard. Wie kunnen er gebruik maken van bijzondere bijstand? Bijzondere bijstand is bedoel! voor alle mensen met een mini mum inkomen, dit kunneh o, zijn: Anl Ven 19.( Veu - mensen die uitkering ontvan gen van de afdeling sociale zaken: - mensen met een minimum uitkering omdat ze werkeloos zijn (WW) of bejaarden (AOW) of ziel en/of gehandicapt /ZW-AAWAVAO en ook weduwen (AWW), maar óók - werkende mensen met minimumloon. Ook is bijzond) bijstand nog mogelyk indien ha' inkomen (in bescheiden mate) ho ger is gelegen dan minimi niveau. lolan Mare troi dap eecjdres: lert|813 I Ko Sir fé urn Café Hoe kunt u een aanvraag ii dienen? Iedere voormiddag van 09.00 12.00 uur kunt u op het gemeen! huis, afd. sociale zaken, terecht l kunt ook een briefje schrijven a telefonisch informeren (tel.ni 23333) kan de gehele dag. Twijfelt u of een bepaalde aan vraag zin heeft, belt u dan in i< geval even, of vraag een folder. U hoeft niet te schromen een vraag in te dienen. U hebt het volste recht. t daartoi BI Op 1 januari 1986 begon de heer W. Veldkamp in Venray als starten de ondernemer thuis met een telefoon-servicedienst en meende daarmee een gat in de markt ont dekt te hebben. Na een aanvanke lijk nog al traag begin, bleek hij toch het gelyk aan zijn kant te krij gen en na verloop van tijd breidde hij zijn servicepakket uit met een alarmdienst en kreeg het bedrijf de naam "Telefoon- en Alarmservice", kortweg T.A.S. Vervolgens werd een storingsdienst voor technische be drijven gedurende de avonden en weekends ter hand genomen. Op 1 april a.s. start de heer Veldkamp naast de hierboven genoemde ser vicediensten met een zg. Alarmop- volging/Keyholding met schade- afhandeling en beveiligingsadvie: zen. Deze nieuwe tak van het be drijf staat onder leiding van hoofdinspekteur van politie d.b. H. Sietsma. TELEFOONSERVICE Vanaf de start van het bedrijf ver zorgt de heer Veldkamp de telefoon service voor een groot aantal bedrijven. Indien de telefooncen trale van een op de TAS-Venray aan gesloten bedryf niet wordt bezet, wordt de telefoon automatisch over geschakeld naar de heer Veldkamp, die de boodschap aanneemt en doorgeeft wanneer het bedrijf weer geopend is. De klant krijgt dan in plaats van een onpersoonlijk antwoord apparaat een vriendelijke stem van de heer Veldkamp of zijn vrouw te horen, die de boodschap aannemen. Deze service blijkt in tussen in een grote behoefte te voorzien. Door storingsapparatuur in bedrijven aan te sluiten op de te lefoontoestellen ten huize van de heer Veldkamp, wordt een eventu eel alarm aan hem doorgegeven, waarna hij maatregelen kan tref fen. Voor de aangeslotenen bete kent dat, dat zij 's avonds en in de weekends niet thuis hoeven te blijven. KEYHOLDING Door de heer H. Sietsma. tot voor kort hoofdinspekteur van de ge meentepolitie Venray, is in samen werking met T.A.S.-Venray een nieuwe onderneming opgericht, die bij onraad, schade of alarm als sleuteldrager in aktie komt. Wan neer in een bedrijf is (wordt) inge broken, na sluitingstijd een raam of deur openstaat of een alarm over gaat, wordt in de regel iemand van het bedrijf verzocht ter plaatse te komen. Dat betekent, dat steeds medewerkers doorlopend bereik baar moeten zijn, hetgeen voor hen beperking van bewegingsvrijheid betekent. T.A.S. kan met haar 24 uur-service deze problemen onder vangen. Door haar alarmopvolging kan TA.S. snel ter plaatse zyn, een onderzoek instellen en maatrege len nemen, zoals b.v. het dichten van inbraakschade en bij loos alarm het alarmsysteem afzetten en resetten. BedrijVen die van deze service gebruikmaken behoeven slecht een sleutel beschikbaar te stellen. In overleg met het bedrijf verzorgt T.A.S. by vernieling of in braak aangifte bij de politie en - in dien gewenst, afhandeling van de verzekering. Uiteraard staat de heer Sietsma borg voor een goede en be trouwbare uitvoering door deskun- GEV1 As] in&rüg TH. C CITO ZELF ied« W. AFRASTERINGSLINT GESTOLEJ Een 400 meter lang at'rasle I* M ringslint, aan een weide aan de versloseweg, bleek gestolen te zijn De benadeelde is een landbouw® uit Heide. DIEFSTAL VAN JAS IN TRED» TE DE lann loen l.t Een Utrechtse dame deed hier bfTAI de politie aangifte dat haar jas ui Ma de trein tussen Arnhem en Venral Ifel. f was gestolen. Ze was in slaap geval len en toen ze net voor Venray wak ker werd was haar jas verdwenen; gel il.( J834 REEBOK GEDOOD Een autobestuurder deed by politie aangifte, dat hij op de MidiVRA den Peelweg ter hoogte van d ft/o Beekweg een ree had aangereden dat vrijwel zeker bij de botsing zfl zijn gedood. De politie zocht mal kon geen ree op de aangegeven pld vinden. Later kwam er een melding di JZE op die plaats toch een dode reebd 1GE1 was gevonden. Ra, ra, hoe kan dat 7E8 Het dode dier is op de voorgeGEy schreven wyze afgevoerd. BINNENBRAND Een aan het Bingelkruid won< de mevrouw had ter verwarmin 47} een pannetje met hart op h< gasstel gezet. Ze ging naar boven ofl^„ ander huishoudelijk werk te doe! maar vergat de op het vuur staand hart. Dat bemerkte zij toen roe kwolken naar boven kwamen wist toch het vuur te doven <Aev bleek met wat rook- en roetscbad te zitten. De schade bleef beperkt Op dei ■a? As 'isc -1478 dig personeel. Tenslotte geeft T.A.& ook adviezen met betrekking tot be waking en beveiliging, zowel wat be treft beveiliging met mankracht, al door middel van elektronische paratuur. "Pil,

Peel en Maas | 1989 | | pagina 14