KERKDIENSTEN Oude fot\ Begrafenisonderneming SJENG GOUMANS 1988 loopt al weer teneinde PEEL EN MAAS Openstelling Grote Kerk z PEEL EN MAAS Donderdag 29 december - PagCL. GROTE KERK Deken C.J.R. Buschman, Eind- straat 6, tel. 81275. Kapl. H. de Wit O.F.M., Grote Markt 10, tel. 82385, b.g.g. 85855. Zaterdag: 9.00 uur lsm. tot zekere intentie; overl. ouders in de Rijp- Truijen; uit dankbaarheid. 19.00 uur Plechtige H. Mis om god te danken voor het afgelopen jaar en zijn zegen te vragen over het jaar 1989. Voor de overl. parochianen en weldoenders van het afgelopen jaar 1988; zuster Vera Visser; uit dankbaarheid; Janco Hoelen; Engelbert Oudenhoven (coll) Wim van den Munckhof en familie; overl. ouders Peters-Ranke; Gerrit Gossens; Anna Paffen; Ben Schim van den Loeff, fam. en vrienden; Agnes Bovee-Cuijpers; Mia Schel- len-Schraven (buurt); Sjef Janssen (coll); Nel Rozijn-Philipsen (coll); Joost Direks (coll); Guust Huijsmans (kerkbest.). Zondag: 8.00 uur Geen H.Mis. 9.30 uur Lat. Hgm. Om zegen over het jaar 1989, tot zekere intentie t.e.v. O.L.Vrouw; ouders Kersten- Ticheloven; Wilhelmus Hubertus Janssen; Josephina Heggen-Baggen; Jo Wennekers-Muijsers; Johanna van der Veght-van den Boogaard. 11.00 uur Volkszang overl. ouders Coop- mans-van Kessel; Harry van de Ven. Maandag: 9.00 uur Lsm. uit dankbaarheid. Dinsdag: 9.00 uur lsm Theodora' Verstraeten; ouders Greefkens-Paffen en kinderen; Jozef Bouten en echtg. Petronella Jacoba van Megen. 19.00 uur lsm ouders Frans Swinkels-Mar- cellis; Mien Wismans-Lauman; Johan Janssen (nieuwe buurt); Anny van Stiphout-Keijzers. Woensdag: 9.00 uur Lsm. overl. fam. van Pelt-Stumpe. Donderdag: 9.00 uur lsm. ouders Willemsen-Litjens; Johannes Fran- ciscus Maassen en Elisabaeth Ma- thilde Vermeulen (S). 13.30 uur PI. Donderdag: 9.00 uur lsm. Ben Schim van der Loeff. 19.00 uur lsm. overl. ouders van Osch-Hebben. Vrijdag: 9.00 uur lsm. ouders Willemsen-Litjens; Johannes Fran- ciscus Maassen en Elisabeth Mathilde Vermeulen (S). 13.30 uur PI. H.Mis uit dankbaarheid b.g.v. 50 jarig huwelijksjubileum van F et echtp. J. Coppen-Óudenhoven, Scilier 7 (van daag wordt geen H.Communie naar de zieken gebracht). Zaterdag: 9.00 uur lsm. W. Broers, echtg. en overl. kinderen. 14.00 uur PI.H.Mis uit dankbaarheid b.g.v 25 jarig huwelijksfeest van het echtp. P. Verheijen-Geurts, Langeweg 99. 19.00 uur Zondagsdienst, overl. ouders van Bracht-Cremers; Handrie van den Hoogenhof; overl. ouders Arts-Verkoeyen; ouders Vermeulen- Verheijen; Hendrika Linders-van Opbergen; ouders Coppers-Poels en ouders Odenhoven-Swinkels; Lam bert Janssen en dochter Gonny; overl. ouders Pijpers-Clabbers. Akolieten Zondag 9.30 uur Hans van Pelt en Piet Vosbeek. Misdienaars Zaterdag: 19.00 uur Peter Harre wijn en Wilco Janssen, lector G.*de Groot. Zondag: 9.30 uur Gijs Arts en Hong Bui. 11.00 uur Irma Maassen en Monique Volleberg, lector J. Truyen. KAPEL ST.SERVATIUS Zaterdag: 18.30 liturgieviering met volkszang. Voorganger J. Korff. Lector P. Wittenbols, Misdienaars Cindy Haneveld en Bas Dirkx. Zondag: 9.30 liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger G. van Loenen. Lector Br. Artemius. Intentie: Joep Lousberg. Maandag: 16.45 Liturgieviering Voorganger J. Korff Dinsdag: 13.45 liturgiegroep. 16.45 liturgieviering. Voorganger G. van Loenen. Woensdag: 16.45 liturgieviering voorganger J. Korff. Donderdag: 16.45 liturgieviering. Voorganger G. van Loenen. Vrijdag: 14.45 Afscheidsviering van dhr. H. Bloemen. (Zonnehuis). PATERSKERK Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten. 18.30 H.Mis om god te bedanken voor het afgelopen jaar. Opgeluisterd door Zangers van St. Frans. Int. overl. van het voorbije jaar, Robert Klaus, Jan Swinkels (coll), Sjraar van den Bosch, Anna Mommen-Aben. Zondag: 9.00 zegen over onze gezinnen en familie, voor de parochie. 10.15 hoogmis gezongen door Cresendo, fam. Slits, Gerardus Peters, Elisabeth Derks, Konrad Thijssen en overl. fam. 11.45 tot zekere intentie. 18.00 overl. fam. Philipsen. Maandag: 8.00 overl. ouders Akkermans-Timmermans. 19.00 Leo nard Kleuskens, Michel en Karei Derickx en overl. fam. Dinsdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius. 19.00 Wilhelmina Hendrix-Baken. Woensdag: 8.00 fam. Springint- veld-Geurts en Konings. 19.00 Mar den Wismans (buurt). Donderdag: 8.00 Zuster Mansueta van der Helm. 19.00 tot zekere intentie, jrg. Toon Sanders. KLEUREN WAAR IEDERE VROUW VAN DROOMT CHANEL: MEESTER IN KLEUREN Een overvloed van prachtige kleuren fleurt de grauwe winterdagen op Laat u veroveren door "CHANEL TROUBLANT." Maak uw lippen en nagels op met een sensueel satijnachtia blauw-rose of met fluweelzacht oranje de rode "Dragon" kleuren zijn puur snoepgoed' O Uw oogleden weerkaatsen de schittering van uw sieraden: smaragd en amethist fonkelen in het avondlicht. Zilvergroen, helderpaars. blauw met goudbruine accenten en platinagrijs tintelen zacht... Trillende wimpers onthullen een heldere, boeiende en tegelijk mysterieuze oogopslag. Uw teer-rose wangen glanzen zacht... Een zachte, nauwelijks zichtbare, transparante basis-temt versterkt het intrigerende en mysterieuze effekt van dit nieuwe, schitterende kleurengamma van CHANELV. PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877 Vrijdag: 8.00 overl. (coll. Aller zielen). 19.00 gezinsmis, overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Floren- tius. Akolieten en misdienaars Zaterdag 18.30 Martijn Smelt en Leo Pouwels. Zondag 10.15 Tonny Vermeulen, 11.45 Rene Jansbeken. 18.00 Pascal Kusters. Dinsdag en donderdag 19.00 Jaap Janssen. Kerk Brukske ZaterdagZ: 19.00 Eucharistievie ring om god te bedanken voor het afgelopen jaar. int. voor de overl. van het voorbije jaar, Francisca Verhelst-van Mil. Zondag: 10.00 H.Mis met zang. Crèche aanwezig. Int. fam. Rutten- Pee ters. VREDESKERK Zaterdag: 18.00-18.30 gelegenheid tot biechten. 19.00 Pontivicale Hoog mis met medewerking van ons Mannenkoor. Hoofdcelebrant: Mgr. Gijsen, bisschop van Roermond. Voor: Toon Stevens, vader Thielen, Handrie Madou, Anny Jacobs-Hui- bers (coll), uit dankbaarheid, Martin Creemrs en overl. fam., Gertruda Franssen-Linders (coll), uit dank baarheid (F), tot bijzondere intentie. Zondag: 8.30 Voor: Harrie Janssen en overl. fam., jrgt. voor Pierre Thijssen, het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis, gregoriaans. Voor: Annie Jacobs-Stiphout (coll), overl. ouders Flinsenberg-Erkelens. 11.30 Voor Fanny Croqué. Maandag:8.00 Voor de Christenen die vervolging lijden. 19.00 Voor Ton Vossen (coll), Nathie Goumans (coll), Stien Wijnhoven-Philipsen (coll). Dinsdag: 8.00 Voor Martinus Pontman, Gijsbertus van Blokland. 19.00 Jrgt. voor Louis Pouwels en Wilhelmina v.d. Munckhof. Woensdag: 8.00 voor de zieken van de parochie. 19.00 tot bijzondere intentie (P), Hein Wilmsen, Harrie Snijders (wandelaars). Donderdag: 8.00 Voor de weldoe ners van de parochie. 19.00 H.Uur. Uitstelling van het Allerheiliste. Voor Cor Dijkmans (coll). Vrijdag: 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijke Hart. 18.30 Oefening van de H. Kruisweg. 19.00 Uit dankbaar heid (P) jrgt. voor Antonette van Hoof-Wilmsen, jrgt. voor Harrie Swinkels en over. fam., Comelis Matthijssen. Zaterdag: 8.00 Ter ere van het Onbevlekt hart van Maria. Akolieten en misdienaars Zaterdag: 19.00 Pascal en Urbain van Weert, Giel Krijnen. Zondag: 8.30 Henk v.d. Oever. 10.00 Robert Versteegen. 113.0 Jos Verstegen. Maandag/dinsdag: 19.00 Boy Ra mirez en Emiel Ubaghs. Woensdag/donderdag: 19.00 José Plasencia. Vrijdag: 19.00 Quint van Houdt. Zaterdag: 19.00 Alberto Omar Alverez en Quint van Houdt. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP Op oudejaarsavond wordt in het IMBO, Leunseweg 2a te Venray een dienst gehouden. Ds. H.J.C. van Es is voorganger. Aanvangtijd is 19.30. Op nieuwjaarsdag zal de dienst om 10.00 uur beginnen. Voorganger is dan eveneens Ds. van Es. Er wordt geen kindemevendienst gehouden, maar er is wel kinderopvang. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 uur uit dankbaar heid, Jeu Arts, Piet Fleurkens, Wim Janssen, Wim Heidens, Moeke Vermeulen-Moorrees, Piet Custers, tot zekere intentie. Jongerenkoor Harmony. Zondag:8.30 uit dankbaarheid. 10.00 overl. fam. Schraven-Joosten. Maandag: 9.00 gest. jaard. fam. van Heijster. Dinsdag: 9.00 Tot zekere intentie. Woensdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Donderdag: 9.00 tot zekere inten tie. Vrijdag: 9.00 ter ere van het Heilig Hart. Zaterdag: 19.00 overl. ouders Janssen-Peeters, overl. ouders van Soest-van Vechel. Misdienaars Zaterdag: 19.00 Sandra van Lim- beek, Elles Lenssen, Wendy Janssen, Pascalle van Reenen. Zondag: 8.30 Ludo van Mill, Frank v.d. Boogaard, Emiel Truijen, Rene Clephas. 10.00 Heidi Holier- hoek, Sanne Bartram, Anneke v.d. Ven, Carmen Moure. Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H.Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Mag ook voor onze eigen kerk het nieuwe jaar goed beginnen? Attentie Denkt u ook aan uw kerstbijdrage voor onze zuster Truus Lemmens? U kunt deze storten in de offerblok in de Maria-Kapel, bedankt! PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (dameskoor), Grada Bomm (nm. buurt), Chris Houwen, Frans Maas, Frans Baten en overl. fam. Zondag: 11.00 Hoogmis, Matheiu van Rijswijck. Woensdag: 9.00 H.Mis st. Henri- cus Heidens, st. Leonardus Heidens en Gertruda van Vechel. Vrijdag: 9.00 H.Mis t.e.v. H.Hart van Jezus, tevens voor priesterroe t Noordsingel 24, Venray Dag en nacht bereikbaar Telefoon 04780-88889 HEEFT U er al aan gedacht UW GEZINSBIJDRAGE of te wel UW KERKBIJDRAGE te storten? Zo niet zoudt U het dan voor 31 december 1988 willen doen? Namens alle parochies en rectoraten van het Dekenaat Venray, C.J.R. Buschman, pastoor-deken pingen. Carolien Philipsen. overl. fam. van Rijs wij ck-Martens. Zaterdag: 19.00 Gez. H.Mis (kin derkoor), Frans Voermans, Frans Maas, Grada Bomm, st. Grad Theuws en Wilhelmina Theeuwen. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 uit dankbaarheid en tevens voor Willem Tacken (coll). Zondag: 8.00 jgt. v. Deken J. Kluijtmans. 10.00 Voor Mina Maes- Baeten (coll) en voor zegen over het nieuwe jaar. Dinsdag: 19.00 Voor Willem Tacken (ouderenbond). Woensdag: 8.00 t.i.v. fam. Gooren Dinghs en gezinsmis (offeraars). Donderdag: 19.00 Voor Marie van Kuijck. Vrijdag: 14.00 PI. Eucharistie viering b.g.v. 25 jarig huwelijk v. echtp. Wim Strijbos en Bertha Strijbos-Snellen. Misdienaars Joep en Joan, zaterdag dinsdag en woensdag. Martijn en Marianne, zondag 8.00, donderdag vrijdag 14.00 uur. Renee en John, zondag 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN Zaterdag: 19.00 lsm. v. Harrie Cornelissen en echtg., Leo Loenen. Zondag: 9.45 weekd. v. Mien Jenniskens. Hgm. als gest. jrd. v. Pater Martien Loenen en Peter Asselberghs. Maandag: 19.00 uur lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen- Poels. Maandag: 19.00 gest. jrd. v. Gerard Lucassen. Dinsdag: 19.00 lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels. Woensdag: 19.00 lsm. v. Maria Loonen-Scheffers. Donderdag 19.00 lsm. v. Marie Keijsers-Hendrix. Vrijdag: 19.00 lsm. t.e.v. H.Hart (vw. offerblok). Zaterdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. Claessens-Gussen. weekd. v. Teng Noyen, maandd. v. Teng de Lauw, jrd. v. Leo Loenen en Johanna Swinkels-van Rijswijck. Akolieten 19.00 Twan Willems en Fred Litjens. Hgm. 9.45 John v.d. Aker, Martijn Mertens en Roel Kersten. Misdienaars Maandag t/m vrijdag 19.00 Daan Loenen en Erik Litjens. Zaterdag 19.00 Jan Jenniskens. Zondag 9.45 Mej. G. Reintjes. Gedoopt Wiljan Geurts, Houbenweg 10. Overleden Op 24 december 1988 overleed geheel onverwacht Teng Noyen, Molenhofweg 3 in de leeftijd van 79 jaar. Na een plechtige uitvaartdienst op 29 december 1988 legden wij hem te rusten op ons kerkhof in Leunen. 'n leesbare krant RECTORAAT YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 jrd. Grad Linders, Toon Stevens. Zondag: 9.30 Jrd. Past. Janssen, echtg. Fleurkens-Pouwels, overl. fam Philipsen-Lemmen. 11.15 Tj. in *t Hulst (vrienden en vriendinnen). Maandag: 19.00 Tr. van Hugten- Gulpen (dameskransje). Woensdag: 19.00 Thei Janssen, overl. ouders Wismans, v. Vegchel en Harrie Geurts. Vrijdag: 19.00 uit dankbaarheid (W) Misdienaars Zaterdag: 19.00 R. Jenniskens, Marl. Potten. Zondag 9.30 D. Wijnands en A. Philipsen, 11.15 Marj. Potten en E. Jenniskens. Maandag 19.00 Th. Berkers en N. Jaspers. Woensdag en vrijdag 19.00 D. v.d. Burgt en B. Vergeldt. Spreuk van de week Veel heil en zegen in het nieuwe jaar. RECTORAAT VEULEN Zaterdag: 19.0Q Hgm. uit dank baarheid. v. Jacobus en Maria Ewals-Holtackers en overl. ouders. Zondag: 11.00 Hgm. v. Harry Kusters. Woensdag: 8.00 lsm. v. fam. v. Dongen. Vrijdag: 8.00 lsm. als jgt Antoon Drabbels, lsm. v. Dien Burgers- Driessen. Zaterdag: 19.00 Hgm. v. Harry Kusters vanwege de buurt. Akolieten Zondag Peter Knapen en Mare v. Kempen. Misdienaars Tim Verstegen en Paul Litjens. RECTORAAT HEIDE Zaterdag: half 8 avondmis voor Sef Michels en overl. ouders Michels-v. Dijck. Zondag: 10 uur Hoogmis voor Paula van Vegchel-Lemmen. Misdienaars van de week Ellen en Wim. Maandag: Gedachtenis van de H.H. Basilius de Grote en Gregorius van Nzianze, Bisschoppen en Kerk leraren. 8 uur H. Mis. Dinsdag: 8 uur H.Mis voor Wim Derikx en overl. familieleden. Woensdag: 8 uur H.Mis. Donderdag: Gedachtenis van de H. Gerlachus, Kloosterling, 8 uur H.Mis Vrijdag: Kwart voor 9 H.Mis uit dankbaarheid aan god uit eerherstel om een genezing en tot bijzondere intentie. Zaterdag: half 8 Avondmis voor de overl. ouders Poels-Michels en voor Sef Michels (col). PAROCHIE MERSELO Zaterdag: 19.00 Uit dankbaarheid voor het afgelopen jaar. Het jongerenkoor zal deze dienst doen opluisteren. Zondag: Eerste zondag van de maand. Speciale collecte voor ramen van de kerk. 10.00 Karei van Vegchel. 113.0 Intentie van fam. Janssen-Poels. Hierna Nieuwjaars concert. Maandag: 8.30 Henricus van Helden. Dinsdag: 8.30 Grad Peeters en echtg. en Hannes Arts. Woensdag: 19.00 Teng Poels. Donderdag: 8.30 Harry Verstegen. Vrijdag: 8.30 Ter ere van H.Hart en voor Frans Muijsers en Maria Litjens. Zaterdag: 19.00 Voor vrouw Verstegen. Misdienaars Oudejaarsavond Teun Franssen en martijn Rieter. Zondag: 10.00 en zaterdagavond Roel Cremers en Martijn Wilms. 11.30 Karin Tijssen en Heidi Litjens. Collectanten Zaterdagavond J. van Hoof. Zondag 10.00 Teng Arts en 11.30 Teng Emonts. Kerk poetsen 5 januari 1989: Mevr. Arts-v.d. Ven, Kleindorp en Mevr. Marcellis, Grootdorp. Aan u allen een Zalig Nieuwjaar 1989. Hartelijk dank aan iedereen die meegewerkt hebben om Kerstmis een echt feest te maken: koren, gemengd en jongerenkoor, gezinsmiscommitee, kinderen van de schook, kribbebou- wers, ver sier sters, kapel en iedereen die op een of andere manier erbij betrokken zijn geweest. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 uur Jaargetijde Wilhelmus Peters. Zondag: 10.00 uur voor het welzijn van de parochie in dit nieuwe jaar. Jgt. Jo v. Eerd-Strijbos, overl. oudersHenricus Lenkens en Adriana Vloet. Lezers: Zaterdag Josien Claessen. Zondag Maria Lenkens-Ermens. Misdienaars: Zaterdag Olga en Rudi Klaassen. Zondag Renzo v. Duinhoven en Janine Classens. Voor allen - een gezegend en voorspoedig 1989. RECTORAAT SMAKT Zaterdag: uit dankbaarheid voor het afgelopen jaar. v.b.i. en voor vader en moeder van Herpen, en het rectoraat. Wie als toerist of anderszins een stad of dorp bezoekt, wil graag de bezienswaardigheden van die plaats bezichtigen. Meestal wordt dan ook een bezoek aan een kerk gebracht. In Venray staat in het centrum een monumentale kerk, toegewijd aan St. Petrus' Banden boeien), in de volksmond de .Grote Kerk' genoemd. Zoals dat met de meeste kerken het geval is, was ook dit monument buiten de kerkdiensten - helaas gesloten om baldadigheid te voor komen. Gelukkig is hierin sinds september van dit jaar ten dele verandering gekomen. Op initiatief van de Stich ting tot behoud en restauratie der St. Petrus' Bandenkerk en met instem ming van het kerkbestuur kon in samenwerking met de koster en een aantal toezichthouders de Grote Kerk worden opengesteld. En wel op alle woensdag-, donderdag-, vrijdag- en zaterdagmiddagen, in de winter maanden van 14 tot 16 uur en in de overige maanden van 14 tot 17 uur. De opgedane ervaring in de afgelo pen maanden leert dat de openstelling zeer op prijs gesteld wordt door de talrijke bezoekers, hetgeen ook blijkt uit hun mondelinge en schriftelijke getuigenissen. Toeristen uit binnen- en buitenland hebben genoten van het gebouw en zijn kunstschatten. Maar ook oud- Venrayers die in deze kerk gedoopt zijn, de Eerste H. Communie gedaan hebben en er getrouwd zijn, komen om aan deze gebeurtenissen nog eens herinnerd te worden. Met bet aantal dames en heren dat zich voor toezicht beschikbaar stelde, kon de openstelling tot nu toe maar net en met moeite gerealiseerd worden. Nodig zal zijn dat op meer mensen een beroep gedaan kan worden, zodat telkens niet één maar Uit de schaarser wordende raad oude foto's visten we deze m 'n amateurkiekje uit 1947. Om i dan een reden is deze foto intj1 sant. Niet alleen vanwege de gigLE nogal goed gehumeurde jongenuw nen, maar ook om dat wat de ac^iyjv grond ons nog laat zien. AllereersiUSI pomp op het eind van de GrotestiRE 2 nabij het Henseniusplein en cafw/j, den Engel. Deze pomp werd in lgpv geplaatst, als vervanging van dei^GE genaamde Henschenius-pomp. NDI pomp zou een stenen geval PAT geweest, waarop vroeger een beel gra van Henschenius stond. OndanksI gra er in 1859 een nieuwe pomp (die y/\/\ de foto) geplaatst werd, verdweenRT/! Henscheniuspomp eerst in 186'HAI aldus een gemeenterekening j>//\/5 2,95 „voor het afnemen van \GE beeld en het transport daarvan". RSE De pomp op de foto vervulde $0N bijna 100 jaar een sociale funqAAI o.m. door als openbare drinkwalND! voorziening en wasplaats te dienen In 1944, bij het bombardement Wl Venray werd ook de pomp zw beschadigd. Maar het duurde nog aantal jaren voordat ze voorgoed'ü I het straatbeeld verdween. Een tweede interessante onthul| is de dichtgespijkerde etalage van| sigarenwinkel van de familie Gr® kens, op de hoek van het Hensent plein - sinds kort in gebruik snackbar Pancken. Door de vele granaatinslagen tenslotte door het bombardement I er in Venray geen enkele etalagef meer heel. De etalages werden gebrek aan nieuw glas dichtgespijkg en een klein ruitje - uit een schildt of familiefoto - gaf nog enige inlfe in de vrijwel lege winkels. Zelfs in 1947 was dat noodherj® nog niet door een definitil renovatie opgevolgd. E En tenslotte wijst het bor| „Venlo" niet alleen de richting ag maar duidt er ook op, dat vandr vrachtwagens en later ook bussen passagiersvervoer verzorgden tusi Venray-Venlo en Venray-Nijmeg^^, omdat het spoorwegnet nog n hersteld was. Om toch nog even terug te kom k. bij het groepje jongelui: vooraan v links naar rechts zien we Toon van Laar en Toon Dielemans. Daarach van links naar rechts: Piet Siebe Mat Hendriks, Toon Janssen, H( drik de Bruin, Jan Sweres (ondj duiker), Martien Siebers. j Mocht u ook in het bezit zijn M I interessante oude foto's van Vent of Venrayers, dan kunt u die weer I ons inleveren. Publicatie daarvan momenteel op korte termijn pi; vinden. Er zijn voor u geen kosl aan verbonden en desgewenst kunl uw foto meteen weer mee ten nemen. 'aa*- osl' Zondag: 8.30 H.Mis te Holthe voor zegen in 't nieuwe jaar. I| Peter v.d. Ven, Piet Ermers, Jacoj Lenssen-Linssen. 10.00 Hoogmis voor Rene Buijzfr Jan Logtens, en fam. F.R. Ass: berghs, en echtg. J.J. Asselberglj Maria Agnes Bos en kinderen pastoor H. Asselberghs. Woensdag: 9.30 H.Mis t.e.v. H.Jozef en uit dankbaarheid v alle intentie van de vereerders van Jozef in het afgelopen jaar. Vrijdag: 9.30 H.Mis t.e.v. heilig hart eerrte vrijdag van maand. twee suppoosten' aanwezig zijn. reservepersoneel zou zeer weikou zijn om in voorkomende gevalli verhinderingen op te vangen. Daarom wordt hierbij op u ei beroep gedaan om alleen of met i tweeën dit toezichthoudend werk j komen doen. Wie hiervoor belanj stelling heeft kan zich melden bij I secretariaat van voornoemde stiel ting: Wilhelminastraat 22, Venra telefoon 82937, waar ook nadej informatie wordt verstrekt. Doet u mee? Dan bij voorbaat bedankt! Dat de Venrayse vereniging vol vreemdelingenverkeer ingenomen I met deze openstelling spreekt vo( zich. Gaarne bemiddelt VVV B bezoek van groepen, vereniging^ e.d. aan de Grote Kerk op genoemc dagen onder leiding van een ervari gids. IN NIJMEGEN GESTOLEN Steeds meer inwoners komen bij Venrayse politie aangifte doen i elders uit hun auto's goederen zi gestolen. Dikwijls is het zo, dat men de politie in die plaatsen belt, niet komen kijken. Zo ook een inwoner van Venra die op bezoek was geweest in h Radboudziekenhuis te Nijmegen. E terugkomst op de parkeerplaat ontdekte hij dat zijn auto was ope gebroken en dat zijn radiocassett recorder uit de auto was gesloopt. BESTUURDER LETTE NIET Ol Een 20-jarige autobestuurder u Venray zag te laat een aan de Lang weg geparkeerde personenauto. Daa door botste hij tegen de geparkeen auto; die schoof door en botste tege een tweede geparkeerde auto. De onoplettende bestuurder, e« 20-jarige militair, werd met enke snijwonden, naar het ziekenhu vervoerd. Zijn auto was rijp voor sloop.

Peel en Maas | 1988 | | pagina 16