GROEN Informatiebijeenkomst over 1990-maatregel in Venrays gemeentehuis Theo Manders verlaat de gemeentedienst HINDERWET Algemene ontheffing sluitingsuur Afvalstoffen heffing 1989 Vergadering commissie Algemene Zaken Wijkkantonnier Herman Janssen gaat met de VUT Spreekuur kwijtschelding afvalstoffen heffing Huisvuil- ophaaldienst HET LICHT OP Vogels voederen fi Bouwvergunning aangevraagd Collektekalender PEEL EN MAASDonderdag 8 december - Pagina :gL RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Wiliems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 8.00-8.30 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) 21.00-22.00 (vanaf 16 jaar) Dinsdag 7.00- 8.30 (vroege vogels) 15.30-16.30 (65+) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 (vanaf 16 jaar) Woensdag 8.00-10.00 (vroege vogels) 10.00-12.00 (dames) 14.00-16.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 8.00- 9.00 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Zaterdag 8.30-10.00 (vroege vogels) 11.00-12.00 (moeder en Kind) 14.00-16.00 (jeugd) Wijzigingen voorbehouden Aan de inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. Op maandag 12 december a.s. komt het spreekuur van wethouder Claessens te vervallen. De burgemeester van Venray ver leent hierbij - gelet op de artikelen 3 en 48 van de Algemene Politieveror dening Venray - algemene ontheffing van het sluitingsuur voor horecabe drijven in de nacht van 31 december 1988 op 1 januari 1989, met dien verstande dat deze ontheffing niet geldt voor horecabedrijven die wor den geëxploiteerd door een sportver eniging of -stichting. Venray, 2 december 1988. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. 1990: HET JAAR VAN DE ECONOMISCHE ZELFSTANDIG HEID VAN 18-JARIGEN Wordt 1992 het jaar van de ophef fing van de grenzen in Europe, 1990 wordt het jaar van de economische zelfstandigheid van 18-jarigen. Wat verandert er in 1990 en welke gevolgen kunnen er verwacht worden? In 1990 wordt een maatregel getroffen in het kader van de toe slagenwet. De zogenaamde ,1990 maatregel' is onderdeel van het emancipatiebeleid van de overheid. De gedachtengang achter dat emanci patiebeleid is, dat verzorgde en betaalde arbeid tussen mannen en vrouwen moet worden herverdeeld. Op zich is deze benadering vanuit de emancipatiegedachte positief te be oordelen. In de praktijk zitten daar echter nogal wat haken en ogen aan. De maatregel houdt in het kort in, dat een gehuwde of samenwonende, die geboren is na 31 december 1971 vanaf 1990 geen recht meer heeft op een toeslag in het kader van de toe slagenwet. Uitzondering op deze regel vormt het gezin of de samenwonen den met een kind onder de 12 jaar. In de praktijk betekent dit voor een economische eenheid, waarin de ene partner werkloos wordt, dat de ander partner (meestal de vrouw) verplicht wordt zich beschikbaar te stellen voor de arbeidsmarkt. Met haar 1990 maatregel heeft de regering gekozen voor een beperkte, geleidelijke leeftijdsgewijze invoering van het principe van economische zelfstandigheid. De maatregel wordt leeftijdsgewijze ingevoerd, dat wil zeggen dat de arbeidsplicht niet plot seling opgelegd wordt aan alle huis vrouwen die lange tijd financieel af hankelijk zijn geweest van hun kost winner. Op korte termijn kan er niet van uitgegaan worden, dat alle vrouwen in staat en bereid zijn door middel van arbeid in hun eigen levensonderhoud te voorzien. Kenne lijk gaat de regering er vanuit, dat de nieuwe generatie vrouwen zich wel voldoende kan voorbereiden op een zelfstandige beroepsloopbaan en dat er binnen afzienbare tijd voldoende voorzieningen zijn die het mogelijk maken werk binnen- en buitenshuis te combineren. De vraag is echter zijn de tiener meisjes van de jaren tachtig voldoen de voorbereid op een beroepsloop baan? Kunnen zij vanaf 1990 econo misch zelfstandig zijn? Hoe zien zij hun toekomst, denken ze kinderen en werk te kunnen combineren? Is hun maatschappelijke positie gelijk aan die van jongens? Hebben zij evenveel kansen, rechten en mogelijkheden? Welke voorzieningen dienen daarvoor getroffen te worden? Over de 1990 maatregel en over de bovengenoemde aspecten wordt op donderdag 15 december a.s. een informatiebijeenkomst gehouden in het gemeentehuis Venray. Aanvang: 13.30 uur. Voor deze bijeenkomst zijn diverse instanties uitgenodigd die op een of andere wijze met de gevolgen van de maatregel gecon fronteerd zullen worden. Op 1 januari a.s. zal de heer Th.H. Manders, hoofd van de gemeentelijke afdeling openbare werken' en plaats vervangend commandant van de Venrayse brandweer, vervroegd de gemeentedienst verlaten. Op woens dag 14 december a.s. zal men van 17.30 tot 19.00 uur in de burgerzaal van het raadhuis afscheid van hem kunnen nemen. Voordat de in Mierlo geboren Theo Manders in september 1964 in Venray werd benoemd als hoofd van de af deling uitvoering bij Openbare Wer ken, had hij al enige jaren gewerkt bij de gemeenten Helmond, Venlo en Stein bij gemeentewerken, publieke werken of openbare werken. Hij kende dus het klappen van de zweep toen hij onder directeur gemeente werken P.W.J. Naus werd benoemd. Hij werd in feite direct al geconfron teerd met de industriële expansie van Venray, die begon met de komst van Rank Xerox in 1965. Hierdoor werd meteen al een zwaar beroep gedaan op de uitvoering van civiel technische werken. De afdeling bestond toen uit vijf werknemers voor de binnendienst en circa 20 buitendienstmensen. In dit verband is het interessant te weten, dat bij zijn vertrek zijn afdeling in totaal 80 medewerkers telt, waarvan 20 in de binnendienst. Vdör de bezui nigingen bestond de afdeling nog uit 85 medewerkers. De afdeling van Theo Manders was belast met de aanleg en onderhoud van wegen en plantsoenen, realisering Bij koninklijk Besluit van 29 november 1988, nr. 42 is goedkeuring verleend aan het besluit van de gemeenteraad van 27 september 1988 nr. R630 tot verhoging van het tarief afvalstoffenheffing voor het jaar 1989. Voor 1989 is het tarief afval stoffenheffing vastgesteld op 113,40. van nutsvoorzieningen, bouw en onderhoud van gemeentelijke gebou wen, onderhoud van de bossen, glad- heidsbestrijding en niet te vergeten, de reiniging. Tot in het midden van de zeventi ger jaren maakte Venray een gewel dige ontwikkeling mee. Dank zij de toenmalige burgemeester F. Schols werden veel subsidiegelden binnenge haald, waardoor bijzonder veel in de infrastructurele sector tot stand kon worden gebracht. Om maar wat te noemen: De Deurneseweg kreeg vanaf de Lang straat een aansluiting naar Wanssum (waarvoor zonder dat werd gepro testeerd nog al ,wat bomen moesten sneuvelen), de binnen- en buitenring rond Venray kwam tot stand en de Henri Dunantstraat werd aangelegd. Gebouwd werden de woonwijken West, Veltum, Brukske, Molenklef, Vlakwater en later Landweert. De Venloseweg werd gerealiseerd evenals de uitbreidingsplannen op de kerk dorpen. Vier industrieterreinen wer den ontwikkeld en dan speelde als hoofdstuk apart aanleg van riolering en de rioolwaterzuivering. Lang, eigenlijk veel te lang, heeft Venray het afvalwater moeten lozen op achter de Rank Xerox gelegen oud testamentische" vloeivelden. Theo Manders heeft met zijn afdeling heel wat werk verricht bij het totstand komen van de zuiveringsinstallatie en de aanleg van stamriolen vanuit het centrum. Hij mag er trots op zijn, dat bij zijn vertrek alle kerkdorpen, met als laatste Vredepeel, van riolering zijn voorzien. Letterlijk trok hij met oud-wethouder J. Loonen en de tegenwoordige wethouder W. Claes sens ,,de boer op" om op de kerk dorpen de rioleringsplannen toe te lichten en financieel rond te krijgen. Bij zijn komst in Venray telde de gemeente maar liefst 600 km onver harde wegen. Nu zijn daar nog onge veer 50 km van over... Ook grote bouwwerken heeft Theo Manders met zijn afdeling begeleid. Hierbij denken we aan het zwembad, de schouwburg, de sporthal, gym zalen, gemeenschapshuizen, scholen en niet te vergeten de verbouwing van het voormalige klooster Jerusalem tot raadhuis. Ruim 20 jaar is de heer Manders commandant geweest van de Venray se vrijwillige brandweer. Die functie legde hij twee jaar geleden neer van wege zijn drukke werkzaamheden. Hij bleef echter wel ondercomman dant van het Venrayse brandweer korps., Hij heeft het in ieder geval wèl mogen meemaken - en er zelfs aan mogen meewerken - dat tweeëntwin tig jaar nadat de voormalige brand- weerloods afbrandde, de gemeente brandweer een nieuwe kazerne kreeg. Hoe het ook zijvan Theo Manders mag met alle recht en reden worden gezegd, dat hij in de loop van de afgelopen (bijna) vijfentwintig jaar een duidelijk stempel op Venray heeft gedrukt. En ongetwijfeld zal op 14 december de burgemeester nog eens willen herhalen, wat hij enkele jaren geleden bij de viering van het zilveren ambtsjubileum van de heer Manders zei: ,,U bent een man van tomeloze werkkracht". KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERF-BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat zij van plan zijn om op de aanvraag van: H. Rasing, Jaegerhofweg 5 te Veulen voor een hinderwetvergunning voor het uitbreiden en wijzigen van een rundvee- en varkenshouderij gelegen aan de Jaegerhofweg 5 te Veulen positief te beschikken onder .het stellen van voorwaarden; Op dinsdag 13 december a.s. vindt om 17.15 uur in de B en W-kamer van het Raadhuis een openbare ver gadering plaats van de commissie Algemene Zaken. Op de agenda staan o.a.: Een ontwerp-raadsvoorstel ter vaststelling van een nieuwe vrijstel lingsverordening winkelsluitingswet; De evaluatie behandeling begro ting 1989; Het informatie- en automati seringsplan van de gemeente Venray; Het vergaderschema voor raad en commissies in 1989; de Planningslijst Projecten en Nota's in 1989. J. van Elzakker, Deurneseweg 176 te Ysselsteyn (Lb.), voor een hinderwetvergunning voor het ex artikel 6a uitbreiden/wijzigen van een rundveehouderij en varkensmesterij gelegen aan de Deurneseweg 176 te Ysselsteyn (Lb.), positief te beschik ken onder het stellen van voor waarden. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 23 december 1988. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na tele fonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet bekend te maken. De aanvrager en degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aan leiding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking. Venray, 8 december 1988. Burgemeester en wethouders voor noemd, Op vrijdag 16 december a.s. neemt de heer Herman Janssen afscheid van de dienst gemeentewerken. Hij maakt gebruik van de VUT-regeling en beëindigt daarmee een 27-jarig dienst verband bij de gemeente Venray. Herman Janssen begon in 1962 als kantonnier in Oostrum en stopt als wijkkantonnier van het centrum in Veltum. In de tussenliggende periode heeft hij nog een veelvoud van taken uitgevoerd zoals: het beheer van de stortplaatsen aan de Hulstweg en het het Stokven; het invallen bij de huis vuilophaaldienst en bij de kolken- zuiger; het bestrijden van de gladheid en het assisteren bij de straatmakers. Herman staat bekend om zijn „droge" humor, en zijn gevatte opmerkingen. Zijn collega's noemen hem ook wel eens plagend „onze heerboer", doelend op zijn grote kanton. Ter gelegenheid van zijn afscheid ontvangt het college van burgemees ter en wethouders hem met zijn gezin en zijn direkte collega's op 16 december om 16.00 uur in de Burger zaal van het raadhuis tijdens een buitengewone vergadering, waarna er om 16.45 uur een afscheidsreceptie volgt voor de overige collega's en genodigden. Van maandag 12 tot en met vrijdag 16 december wordt van 09.00 tot 12.00 op kamer 128 van het gemeen tehuis spreekuur gehouden over kwijtschelding afvalstoffenheffing. Ook telefonisch: 04780 - 23424. In onze gemeente wordt eenmaal per week het huisvuil opgehaald. Als regel geldt, dat het huisvuil 's morgens om half acht aan de straat dient te staan, waardoor u niet het risico loopt de vuilnis-auto te missen. Wanneer het huisvuil later dan half acht aan de weg wordt geplaatst beperkt dit het ontstaan van zwerf vuil (als gevolg van vandalisme, zwerfhonden en -katten) maar wordt de kans groter dat de vuilnisauto al is geweest en men een week langer met het vuil blijft zitten. Dit risico is het grootst op dagen dat er minder huis vuil wordt aangeboden en wanneer er een grotere vuilniswagen wordt ingezet. Dit kan tot gevolg hebben dat het tijdstip waarop het huisvuil wordt opgehaald ruim een uur eerder komt te liggen, dan gewoonlijk het geval is. Wilt u daar rekening mee houden en ervoor zorgen dat uw huisvuil tijdig (dat wil niet zeggen daags tevoren!) aan de weg staat. Op maandag 26 december 1988, Tweede Kerstdag, wordt er GEEN HUISVUIL opgehaald. De route van maandag 2 januari 1989 gaat gewoon door. Zoals vorige week reeds beschreven is het voederen van vogels in de koude wintertijd een belangrijke, maar ook een leuke taak. Vooral als de kou ook nog gepaard gaat met sneeuwval zijn het voor deze dieren barre tijden. Zij zoeken dan ook in grote hun toevlucht in de bebouwde omgeving: zowel de woningen en de boerderijen. Voor tot voeren over gegaan kan worden is het van belang om te weten dat verschillende groepen vogels hun voedsel op verschillende plaatsen zoeken. De een zoekt het op de grond, de ander in boom of struik. Bij het voeren moet met beide cate gorieën rekening worden gehouden, omdat soorten die gewend zijn hun voedsel op de grond fe zoeken, niet of slechts na (te) lang aarzelen op een voertafel verschijnen. Op de grond voeren wij op sneeuwvrije plekken, die we zodanig kiezen dat de vogels niet onverhoeds door katten kunnen worden besprongen. Het is overigens gewenst dat in de buurt dichte, liefst doornachtige struiken staan, b.v. hulst of meidoorn, waarin de vogels hun toevlucht kunnen zoeken wan neer zij worden overvallen door roofvogels. De eenvoudigste wijze om uw voerplaats sneeuwvrij te houden is het afdekken ervan met een dekkleed of iets dergelijks zodra het begint te sneeuwen. Na afloop van de bui hoeft u slechts kleed met sneeuw en al weg te trekken om uw voerplaats weer klaar voor gebruik te hebben. Voor de vogels die hun voedsel .hogerop' zoeken, zijn het de alom bekende voerhuisjes, voertafels, e.d. waarop of waarin het voedsel aan de hongerende vogels kan worden ver strekt. Het zelf vervaardigen geeft de knutselaar of - beter gezegd - de ,doe-het-zelver' de extra bevrediging met eigen hand iets nuttigs tot stand te hebben gebracht, waarbij boven dien eigen inzichten en ideeën ver wezenlijkt kunnen worden. Het is natuurlijk volkomen onbelangrijk of het gemaakte produkt wat meer of misschien wat minder fraai uitvalt.' op 5 iland; 'llms( empk 513 A Kim De vogels zullen zich er niet in hel minst aan storen als hun huisje ei misschien wat minder fraai uitziet, Op de vele kant-en-klare voederhuis- jes en -tafels die men te kust en tfj™" keur in de winkel kan kopen, zullei wij hier niet verder ingaan. Een ied< zal daaruit, zo hij dat wil, een keus kunnen maken. Slechts één opmer-^ j king echter: koop geen voertafel of -huisje van zodanige constructie, dal de katten min of meer worden uitgeANU; nodigd een verse vogel te kornet consumeren! Voor de vogels die uitsluitend of it hoofdzaak op de grond fourageren, hebben de op een paal geplaatsts voederhuisjes geen nut. Zolang hel weer het toelaat, kan voor hen het voer op een beschut plekje in de tuit worden uitgestrooid. Wordt het weer echter slechter, met wind, of vooral sneeuw en ijzel, dan is het wenselijk ook voor deze vogels een overdekte voerplaats in te richten. Ook hier zijt natuurlijk weer tal van oplossinget ,P'eip mogelijk. Een eenvoudige oplossing is het plaatsen van een kist, die aai [13 g twee zijkanten open is, of een lage tafel die aan de windzijde is afge schermd. Het voederhuisje op een paal kan ook een eenvoudige constructie hebben. Uitgaande van een plankje van 30 x 30 cm kan met behulp van een viertal korte paaltjes (15-20 cm) een simpel dak aangebracht worden. Het laagste gedeelte van dit dak'moei naar de windzijde gekeerd zijn. Eet klein opstaand randje voorkomt hel wegwaaien van het voedsel. Sommige vogels prefereren open voerplek die aan een tak of aan de stam van een boom hangt. Dit kan gemaakt worden van fijn gaas dal aan de stam bevestigd wordt of de tak wordt opgehangen. Zorg wel voor om de opening aan de in q bovenzijde groot genoeg te houden, jasVe zodat de stukken voedsel er gemak-962 t kelijk in gedaan kunnen worden. In een volgende aflevering van Licl op Groen zullen wij informatie geven over de aard van het voedsel en wat de voorkeur van bepaalde soorten is. ETIL wille woo: 16 d 11.0 meei Huw om GerE Deui Rece 19.3i Roel Gra< reen vele do's ontv onze was verg nthle Lan; wij i bede citat wij 1 fees' gen. Lan ken kwe die bij i kloc Het onv< r.M Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de navolgende bouwaanvragen medewerking te ver lenen: het vervangen van een garage/ berging aan Grootdorp 20 te Merselo, t.n.v. G.J.M. Wismans, Pas 3 te Merselo; het verbouwen van een houtop slagloods tot berging/garage aan de Matthiasstraat 5 te Castenray, t.n.v. W.T.M. Dinghs, Matthiasstraat la te Castenray; het aanbrengen van luifels c.q. overkappingen aan de Stationsweg 74 te Venray, t.n.v. Metaalwarenfabriek Van Geel b.v.; het uitbreiden van een woning Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 30 november 1988 voor de onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daar tegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het bouwen van een machine- loods aan de Meerselsepeel 5a te Vredepeel, t.n.v. J.P.A. Poels; het bouwen van een brijvoer- bunker met opslag aan de Veulense- waterweg 17 te Veulen, t.n.v. H. Bennebroek, Paardekopweg 9 te Deurne; het bouwen van een mest- opslagsilo aan de Horsterweg 33 te Castenray, t.n.v. R.L.H. Seegers; het bouwen van een opslag ruimte bij een bedrijfsgebouw aan de Johan van Wyttenhorstweg 2 te Vredepeel, t.n.v. L.P.H.J. van Vegchel; het bouwen van een terrasover kapping aan de Pastoor Vercoulen- straat 6 te Merselo, t.n.v. L.W.G. Broers; het verbouwen van een bedrijfs- kantoor aan Rozendaal 1 te Merselo, t.n.v. V.O.C. Nieuw Dalland; het bouwen van een biljart*/ hobbyruimte aan de Hoenderstraat 82 te Venray, t.n.v. S.W. van Vegchel; het verbouwen van een berging tot kantine/berging aan de Veulense- waterweg 8 te Veulen, t.n.v. P.J. Takken; het bouwen van een woning met garage aan de Andeslaan 3 te Venray, t.n.v. G.W. Knoop, Isabellahof 49 te Venray. Venray, 8 december 1988. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Op 10 december Amnesty International afdeling Venray (straat- collecte in centrum); Op 17 december Tamboer- en Peiperkorps Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan (plaatselijke collecte in het kader van het jeugdcollecte- wezen). Alleen voor deze akties is een collectevergunning verleend. Collec teren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De collectanten en collectrices moeten een op de collecte gericht legitimatiebewijs kunnen tonen. aan de Pastoor Verheggenstraat 9 te Castenray, t.n.v. H. Theeuwen; EVR land het bouwen van een garage/ berging aan de Horsterweg 74 te Castenray, t.n.v. mevrouw J.Janssen; het uitbreiden van een woning aan de Laurahof 4 te Venray, t.n.v, R.R. Toffolo, Pavanestraat 18 te Venray. De bouwplannen liggen met ingang van 9 december 1988 gedurende veer tien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening E H en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk burgemeester en wethouders worden ingediend. teler dapi oont even el. 01 EVF huig hele rieve ruin ken el. 8 Venray, 8 december 1988. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. (art. 18A van de Wet R.O.) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 18A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestem mingsplan ten behoeve van de navol gende bouwplannen: het bouwen van een fietsen berging aan de St. Barbarastraat 14 te Venray, t.n.v. P.A.F. Reijnders. De bouwplannen liggen met ingang van 9 december 1988 gedurende veer tien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren sehriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 8 december 1988. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Boekhandel van den Munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend i REC l NT1 div. sak mei ken eule el. 0 H gen leni urgg ET IERS in v klei el. 0

Peel en Maas | 1988 | | pagina 16