Venray maakt er graag werk van HINDERWET 00K IN Dl GLASBAK Afscheid JCoppelmans Gemeente adviseert ouderen over aanpassing woonruimte NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Collektekalender BEKENDMAKING PEEL EN MAAS 5L PEEL EN MAAS Donderdag 17 november - Pagin PEEL RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg; bejaarden zorg,, cultgrele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 8.00-8.30 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) 21.00-22.00 (vanaf 16 jaar) Dinsdag 7.00- 8.30 (vroege vogels) 15.30-16.30 (65+) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 (vanaf 16 jaar) Woensdag 8.00-10.00 (vroege vogels) 10.00-12.00 (dames) 14.00-16.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 8.00- 9.00 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Zaterdag 8.30-10.00 (vroege vogels) 14.00-16.00 (jeugd) Wijzigingen voorbehouden Aan de inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. Van 14 t.m. 20 november Diabe tes Fonds Nederland (landelijke aktie). Op 26 november Zwemvereni ging Spio (plaatselijke actie in het ka der van het jeugdcollektewezen). Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat op dinsdag 22 november 1988, 's avonds om 19.00 uur in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, een in spraakbijeenkomst met betrekking tot het voor-ontwerp bestemmings plan Witte Vennen e.o. plaats zal vinden. Tijdens deze bijeenkomst zal van gemeentelijke zijde een toelichting op het voorliggende voor-ontwerp gege ven worden en bestaat voor een ieder gelegenheid tot het maken van opmerkingen met betrekking tot de inhoud van het plan. De op het voor-ontwerp betrekking hebbende stukken kunnen desgewenst worden ingezien in het raadhuis, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Burgemeester en wethouders voor noemd, mr.H.J.M.Defesche, burgemeester. drs. A.W.M. de Bever, secretaris. Er-zijn in Nederland weinig gemeenten die achterover leunend in de luie stoel hun zaken op het gebied van de werk gelegenheid kunnen regelen. Het mot to dat „ieder goed produkt zichzelf wel verkoopt" gaat zeker niet op voor de diverse soorten bedrijventerreinen. Ook al heb je heel wat troeven in de handen. De gemeente Venray hééft heel wat troeven - of laten we ze gewoon maar sterke kanten noemen. En ze gaat daarmee op pad. Vooral nu de aanleg van de autosnelweg A-73 niet lang meer op zich laat wachten. Deze weg komt direkt of op steenworp afstand langs vier van de vijf Venrayse bedrij venterreinen. Sterker nog: Venray heeft een geheel nieuw bedrijventer rein direkt grenzend aan de ontsluiting tot de snelweg geprojekteerd: het plan „Keizers veld". Het bedrijvenpark „Keizersveld" heeft een duidelijke bedoeling: in de onmiddelijke nabijheid van de A-73 een representatief klimaat scheppen voor bedrijfsvestiging. Het gaat daar bij om zowel produktieruimten als kantoren. Om dat te bereiken zal veel zorg worden besteed aan de uiterlijke verschijningsvorm van de bedrijfsge bouwen èn aan de kavelschikking door de gemeente. Met de eerste be langstellenden zijn de kontakten al ge legd, waaronder een high-tech bedrijf uit de Verenigde Staten. Het plan voorziet in de noordpunt - direkt bij de ontsluiting op de A-73 - in de bouw van een motel, inclusief de mogelijk heid van verhuur van zaal- en verga derruimte. Bij de vele nieuwbo.uwprojekten in het centrum van Venray profileerde Ven ray zich onder de leuze „Venray werkt aan zijn centrum", maar even zo goed kan nu gesteld worden, dat Venray ook volop aan zijn bedrijventerreinen werkt met het oog op de komst van de A-73. Waarom dan niet gewoonweg stellen dat „Venray er graag werk van maakt!" Naast de aanleg van het plan „Keizers veld" maakt de gemeente Venray ook werk van het grootste industrieterrein op zijn grondgebied: Smakterheide. Op dit 120 hectare grote terrein wordt de aanwezige bedrijvigheid geken merkt door een sterke vertegenwoor diging van de metaalsector, met als ware koploper de vestiging van Rank Xerox, waar bijna 2000 mensen hun werk hebben. Het omvat de produktie-eenheid voor de diverse ko pieermachines en -benodigdheden eve nals het European Logistics Centre, van waaruit deze multinational alle Europese vestigingen van onderdelen en produkten voorziet. Frappant de tail is, dat alleen al in deze Venrayse vestiging ruim 1% van de totale Ne derlandse export wordt gerealiseerd! Smakterheide is een eigentijds bedrij venterrein, dat de meest uiteenlopende categorieën bedrijven kan herbergen - met name ook qua milieu-aspekten. Door de direkte ligging aan de huidige S-l, die na de verbreding tot vier baansautosnelweg A-73 gaat heten. In drie van de vijf Venrayse bedrijven terreinen is nog plaats - er ontbreekt er dus nog één in het rijtje en dat is De Hulst. De aard van de hier gevestigde bedrijven varieert van ambachtelijke, via licht industriële bedrijvigheid tot aan het veelomvattende werk van ex pediteurs. Het terrein vervult ook een funktie'als het gaat om de opvang van detailhandel in volumineuze goederen die in het winkelcentrum niet opge vangen kunnen worden. In dit ver band is de uitstekende verbinding met de nabij gelegen woongebieden van groot belang. Dit laatste brengt tevens met zich mee dat er een duidelijke voorkeur bestaat voor vestiging van relatief schone bedrijvigheid in De Hulst. Momenteel is nog een vrij klein aantal kavels beschikbaar. Bedrijven en mensen met initiatieven in het algemeen zijn van harte welkom in het gemeentehuis. Er is zelfs een speciale medewerker voor benoemd: de staffunktionaris Werkgelegenheid en Bedrijfskontakten, dhr. P. Vos- beek. Hij kan U alles vertellen over de mogelijkheden die Venray te bieden heeft, maar - wat minstens zo belang rijk is - hij wil ook graag naar U luiste ren! Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 9 november 1988 voor de onder staande bouwplannen bouwvergun ning verleend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze ver- gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen dertig dagen na bovenge noemde datum. het verbouwen van een berging aan De Hoef 3 te Leunen, t.n.v. M.G.M. Janssen; het bouwen van een kippenhok aan de Moostdijk 9 te Ysselsteyn, t.n.v. J.A.M. Matijsen; het plaatsen van een hondehok aan de Knopkruid 21 te Venray, t.n.v. A.J.G. Driessen; het bouwen van een tuinhuisje aan de Knopkruid 19 te Venray, t.n.v. H.G.A. Lichtenberg; Het bouwen van een hobby ruimte aan de Chopinstraat 34 te Venray, t.n.v. H.G.A. Hofman; Het verbouwen van een berging en het plaatsen van een hondehok aan de Overloonseweg 9 te Venray, t.n.v. H.J.J. van Veghel; het bouwen van een veranda aan de Leikeswei 5 te Castenray, t.n.v. J.W.M.M. Classens; het bouwen van een carport aan de Vollenbergstraat 6 te Venray, t.n.v. H.G. Meijer; Na meer dan 25 jaar hoofd te zijn geweest van de afdeling Sociale Zaken neemt J. Coppelmans vrijdag 18 november afscheid van de gemeente Venray. Hij maakt gebruik van de VUT-regeling en sluit daarmee een loopbaan bij de overheid af van 34 jaar, die hem behalve in Venray ook in Veldhoven en Eindhoven bracht. Bij zijn afscheid laat hij een afde ling Sociale Zaken achter die 40 medewerkers telt - toen hij er in 1963 begon waren dat er 4, waaronder hij zelf. Er is al die jaren dus heel wat veranderd; iets wat de heer Coppel mans volmondig kan beamen: „De grootste, verandering is ongetwijfeld geweest de invoering van de Alge mene Bijstandswet als opvolger van de Armenwet. Met het Armenbestuur bestonden wel afspraken, maar de mensen konden géén beroep doen op een uitkering op basis van een wette lijk vastgelegd recht. Pas bij de invoering van de Algemene Bijstands wet werden de rechten èn normen wettelijk vastgelegd - en dan heb ik het over 1965! Vanaf die tijd is er een ontwikkeling geweest waarbij de uit keringsgerechtigden - maar ook anderen - in gingen zien, dat een uit kering geen kwestie is van „je hand ophouden", makar van het toepassen van rechtsregels. Die regels werden echter steeds moeilijker en de mensen kwamen beter op voor rechten. Daardoor - èn door de steeds stren- gerr wordende eisen voor de admini stratie - groeide het aantal medewer kers op de afdeling Sociale Zaken zo sterk. En dan was er natuurlijk ook de toenemende werkloosheid, die voor een gestage groei van het aantal kliënten zorgde." In de tijd at hij hoofd van de afdeling Sociale Zaken was, werd de discussie op landelijk niveau maar al te vaak gevoerd of een afdeling Sociale Zaken nu wèl of géén „uit- keringsfabriek" is. De heer Coppel mans daarover: „Ja, die discussie is gevoerd, maar nu toch al weer duide lijk verleden tijd. Kijk, het primaire gegeven is en blijft, dat de mensen heel snel hun geld moeten kunnen krijgen, maar ze komen ook met méér en daar moeten de maatschap pelijke werkers ook voor hebben. Voor ons is dat nooit een punt geweest, want de puur financiële en de overige problemen zijn veelal ver weven. Daarom hebben we vooral ook de weg ingeslagen om aan oor zaak èn gevolg te werken; en dan heb ik het over zaken als budgettering en de weg daarnaartoe." Voor de heer Coppelmans is nog genoeg werk weggelegd na het verlaten van de gemeentedienst. Hij is al vanaf het begin van het bestaan secretaris van het bestuur van het bejaardencentrum Schuttersveld en tevens is hij al vele jaren secretaris van het sociaal-medisch centrum De Clockert. In die funkties - en in nog diverse andere - zal hij de komende jaren nog veel voor de Venrayse gemeenschap kunnen betekenen. Boekhandel van den Munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Eind 1987 is in de gemeente Venray een onderzoek gehouden naar kleine gebreken in woningen bewoond door ouderen. Het doel vaq,. het onderzoek was, hét opsporen van kleine gebre ken in woningen die het zelfstandig wonen van ouderen bemoeilijken. Via een mondelinge enquête wer den 300 zelfstandig wonende ouderen ondervraagd. Zowel huurders als «gen-woningbezitters werden bij het onderzoek betrokken. De enquête werd uitgevoerd door vijftien vrijwil ligers m.n. ouderen. De belangrijkste vragen uit de enquête waren: zijn ouderen van plan zolang als maar mogelijk is in de huidige woning te blijven wonen7 en welke aanpassingen zijn in de woning nodig of gewenst om ook op oudere leeftijd zo lang mogelijk zelf standig te blijven wonen? Uit de antwoorden op de eerste vraag bleek, dat 90% van de ouderen liefst zolang mogelijk in de huidige woning blijven wonen. Bij de antwoorden op de tweede vraag werden de volgende aanpassin gen veelvuldig als noodzakelijk of gewenst genoemd: het weghalen of verlagen van stoepen en drempels bij voordeuren en in de woningen; een voorziening bij de brieven bus in de voordeur, zodat de post niet op de grond valt; KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat door hen op de aanvraag van: J. Dobbe, Kempkensberg 1 te Ysselsteyn (Lb.) op 9 november 1988 hinderwetvergunning is verleend onder het stellen van voorwaarden voor het ex artikel 6a uitbreiden/- wijzigen van een varkensfokkerij en rundveehouderij met dien verstande dat een uitbreiding met 20 stuks jongvee wordt geweigerd gelegen aan de Kempkensberg 1 te Ysselsteyn (Lb.); T. Voesten, Rpuwkuilenweg 16 te Ysselsteyn op 9 november 1988 hinderwetvergunning is verleend voor het oprichten en in werking hebben van een champignonkwekerij, waar electromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van méér dan 1,5 kW gelegen aan de Veulense- weg (ong.) te Leunen. De beschikkingen en bijberhorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 18 december 1988. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na tele fonische afspraak. het bouwen van een carport aan de Vollenbergstraat 4 te Venray, t.n.v. A.J.M. van den Hoek; het verbouwen van een woning tot stalruimte aan de Castenrayseweg 3 te Oirlo, t.n.v. mevrouw W. Nellen- Peeters, Castenrayseweg 5 te Oirlo; het aanbouwen van een pallet opslag aan de Stationsweg 130 te Oostrum, t.n.v. Jans-Ver heggen; het bouwen van een machine- loods/garage aan de Twistweg 4a te Vredepeel, t.n.v. J.B. Vissers, Twist weg 6 te Vredepeel; het bouwen van een logistic center aan de Witte Vennenweg 1 te Oostrum, t.n.v. Frans Maas Vast goed b.v., Sloterbeekstraat 20 te Venlo. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Flessen doet u er al in. Maar waarom de glazen potjes niet? Want glas is glas en dat kaï allemaal de glasbak in. Bedankt namens glasbak, reinigingsdienst sTl en natuur. i\ Wij geb doe ANN] Anna 4 n< Joop zusj Tuins 5802 - Hoi bro LUC bro en Zoc Jan ei Deurr 5813 8 nov Wij geb doe LAU1 Laura 9 m Petro Dielis Pasto 5815 Moed van 1 thermostaatkranen op de ver warmingsradiatoren; fC',.rthermostatische kraan in de badkamer; een tweede telefoonaansluiting; een alarmvoorziening; 'oplossen van tochtproblemen; verhoogde toiletpot, handgre pen op het toilet en in de badkamer/ douche; dubbelglas. Op grond van de onderzoeksresul taten is besloten een brochure uit te brengen waarin naast adviezen ook een konkreet aanbod wordt gedaan voor centrale inkoop van bepaalde voorzieningen. Deze week zullen circa 2500 zelf standig wonende ouderen door de gemeente Venray worden aange schreven. De ouderen ontvangen dan een folder met adviezen over kleine aanpassingen in woningen, die bij dragen aan het woongenot. Omdat voor een aantal voorzieningen moge lijk subsidie verkregen kan worden, wordt ook daarover in de folder informatie gegeven. De gemeente Venray is deze aktie gestart als een van de konkrete bij dragen aan uitvoering van de doel stelling, dat ouderen zolang mogelijk zelfstandig moeten kunnen wonen. Voor meer informatie of vragen kunt u kontakt opnemen met L. Swinkels, tel.nr. 23297. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de navolgende bouwaanvragen medewerking te ver lenen: het bouwen van een bedrijfshal aan de Korte Drilweg 5 te Venray, t.n.v. C. v.d. Male; het uitbreiden van een hobby- ruimte aan de Overloonseweg 53 te Venray, t.n.v. J.C. Franssen. De bouwplannen liggen met ingang van 18 november 1988 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. (art. 19 WRO/50,8 woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruim lïjke Ordening en/of artikel 50, lid van de Woningwet, bouwvergunni te verlenen voor de navolgen bouwplannen: het uitbreiden van een centrum/hoveniersbedrijf met kas, loods en kantoor aan de Bei weg 52 te Merselo, t.n.v. P.H.l. Keuten; het bouwen van een woonhi met garage aan de Pastoor Strijke straat te Leunen, t.n.v. J.HJ Houben. De ver jon aan mij op als Mij joAr Cornt Wilht Mijn Cor I Angel Tarnt 5802 Joanr Dai wij van bro ROY Theo Hann Otter Kim f 12 no Dago 5801 Wi. geb doe SAN! Gerai doe r. u S,ef{ De bouwplannen liggen met mga peete van 18 november 1988 geduren veertien dagen voor een ieder inzage bij het bureau Bouwzakf 5807 kamer 201 van het raadhuis (v Petra 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunn eventuele bezwaren schriftelijk burgemeester en wethouders word ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. WEER BMW AUTO GESTOLEN DRIE GEWONDEN BIJ BOTSIM Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een béreopschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvrager, de betrokken adviseurs, degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kunnen tonen niet (tijdig) in staat te zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voor lopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voor noemd, mr.H.J.M.Defesche, burgemeester. Een BMW-personenauto, welke door de eigenaar op de oprit van zijn woning aan de Castenrayseweg was geplaatst, bleek verdwenen te zijn. In de auto zaten ook belangrijke papieren, o.a. paspoorten, rijbewijs en kentekenbewijs. De eigenaar zit met een schade van bijna 20.000,-. DRANK IN BESTUURDERS Op de Overloonseweg werd een auto aangetroffen welke was uitge brand. Uit het onderzoek bleek dat een 36-jarige Overloonder zijn auto niet in het juiste spoor had kunnen houden. De auto was over de kop geslagen en tegen een boom tot stil stand gekomen waarna de auto in brand was geraakt. De bestuurder werd slechts licht gewond. Na behandeling kon hij de bekende alco holproeven ondergaan, want de politie ontdekte dat hij gedronken had. Proces verbaal wegens het rijden onder invloed werd opgemaakt. Op de Langstraat werd een 30-jarige autobestuurder uit Ottersum aangetroffen. Die man bleek ook te diep in het bekende glaasje te hebben gekeken. Nadat hij de bekende proe ven had ondergaan werd hij huis waarts gezonden met een rijverbod en de aanzegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt. BRANDJES Er ontstond een begin van brand in de aan de Schoolstraat gelegen dierenwinkel. Door overver hitting was brand ontstaan in tapijt tegels. Door de grote hitte was de waterleiding gaan lekken en toen had het water voor blussing gezorgd. Er was wat rookschade maar de brand weer behoefde niet in aktie te komen. Wel moest de brandweer in aktie komen voor een begin van brand in een broeikas aan de Stationsweg, waar in het verleden al meerdere malen brand is uitgebroken. Ook deze keer kon voorkomen worden dat de brand zich uitbreid. BESCHADIGING TAXI Een 33-jarige man uit Tegelen werd door de politie hier aangehouden, omdat hij vernielingen had aangericht aan een op de Grote Markt staande taxi. Na verhoor en opmaking van proces verbaal werd hij huiswaarts gezonden. DOORRIJDERS Het komt steeds vaker voor dat autobestuurders, die geparkèerde auto's hebben beschadigd, er gewoon vandoor gaan, de gedupeerden aan hun lot overlatend. Zo zit een 38-jarige Horstenaar met schade aan zijn auto te kijken, nadat hij die aan de Weg in de Berg had geparkeerd. Een 45-jarige Venrayer zit met schade aan zijn auto nadat hij deze op de Bleek had geparkeerd. Woensdagmiddag om half twee w onoplettendheid van een 65-jarii Venrayse chauffeur op de Westsings ter hoogte van de Veltumse Kleffe oorzaak dat hij te laat een voorgeso teerde personenauto opmerkte en prompt ten op botste. Die auto schot Ons t door en schepte twee fietsende dame Dorp 'n moeder van. 39 jaar en haar jarige dochter. Een fiets van de da kwam onder de auto terecht, maarg lukkig werd de vallende dame doon auto opgeschoven. Zowel moeder dochter en de bestuurster van de au: werden gewond en naar het ziekenhu vervoerd. Zij konden na behandelit naar huis worden overgebracht. 2 5862^ Op ber JAN DIEFSTALLEN Uit de gymnastiekzaal aan Raadhuisstraat werd een paar gyi schoenen ontvreemd. Uit de gymzaal aan de Wate molenstraat te Oostrum verdweni een paar basketbalschoenen. Aan de Lorbaan bleef 't bij poging een stang van een spuitkano te ontvreemden. Brigadier Dirk van de poliÉ ontdekte dat bij aankomst op Schi; hol dat zijn toilettas met daarin oo een fototoestel verdwenen was. Vc moedelijk op vakantie-adres Hij deed daarvan aangifte bij zij Venrayse collega's. Van een aan de Stationsw geplaatste bromfiets bleken enkè onderdelen gesloopt te zijn. Daarvi werd aangifte gedaan. Een Venrayer deed bij de polit hier aangifte dat op een parkeerplaa in Helmond de autoradio uit aouto was gestolen. Van een aan de Eikenlaï geplaatste bromfiets van een Venraj se jonge man was de helm en crossbril ontvreemd. INBRAKEN IN WONINGEN VER 2 2 bei Tel. Tijdens de afwezigheid van bewoners werd er in twee woning! zondagavond ingebroken. Op de Stationsweg werd antieke klok, een kleuren televisie gouden sieraden ontvreemd, waarde bedraagt meer dan 5.000, In een woning aan de Beetft TE venstraat was het nog triester. Dai werd een videorecorder, een kleur» televisie, een radiorecorder en bedrag van 3.000,- ontvreemd, geld was in huis om daaruit binnenkort een huwelijksfeest betalen. 'n leesbare krant 15 nc Static van 1 Peter Metei Venn kat: ERIC gaa ten ven in 1 Vei De MAE STE1 san kin Mirai Carin om fee Tei zal H. hei ger Mi Re. 20. sch ho< Nove Meer 5861 Dank Lai we die lijk get ger fijr Fami M. v Gr; een vel. des wij op Franl Dries van t kaï TeLj gev enkel landt gev zei ho

Peel en Maas | 1988 | | pagina 16