GROEN 40 Banen voor jongeren HINDERWET HINDERWET NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Burgemeester laat sponsorloop van start gaan Bekendmaking Applicaties Sportservice Limburg Bekendmaking Inspraakavond Voorlichtings avond PEEL EN MAAS HET LICHT OP Het Landschapsbeleidsplan Collektekalende PEEL EN MAAS Donderdag 10 november - Pagina p RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 8.00-8.30 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) 21.00-22.00 (vanaf 16 jaar) Dinsdag 7.00- 8.30 (vroege vogels) 15.30-16.30 (65+) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 (vanaf 16 jaar) Woensdag - 8.00-10.00 (vroege vogels) 10.00-12.00 (dames) 14.00-16.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 8.00- 9.00 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Zaterdag 8.30-10.00 (vroege vogels) 14.00-16.00 (jeugd) Wijzigingen voorbehouden Vrijdagmiddag 11 november aan staande zal burgemeester Defesche om 14.00 uur het startschot lossen voor de sponsorloop van de basis school Dr. Poels. Naar keuze zullen de kinderen een veldloop van 4 kilo meter of een fietscircuit van 6 kilo meter afleggen. GOEDE DOELEN De opbrengst van deze aktie komt ten goede aan het Foster Parentsplan eri de Stichting Het Zieke Kind in Beweging. Tot dusver hebben de kinderen een sponsorbedrag van meer dan drie duizend gulden opgehaald. WAAR? Het evenement vindt plaats op het trapveldje nabij de blokhut van Jong Nederland aan de Kempweg. Supporters zijn uiteraard van harte welkom. In verband met noodzakelijke riolerings-werkzaamheden wordt de Van Berlostraat tijdelijk voor alle verkeer afgesloten vanaf maandag 14 november tot half december. Via de Molenhofweg of via de Brienshoekweg zijn alternatieve routes beschikbaar. De gemeenten Bergen, Broekhui zen, Grubbenvorst, Horst, Meerlo- Wanssum, Sevenum en Venray stellen 49 banen van 19 uur beschikbaar. Ze zijn bedoeld voor werkloze jongeren die jonger zijn dan 21 jaar, minstens 6 maanden werkloos zijn en inge schreven staan bij het arbeidsbureau. 10 Onderhoudsmedewerkers m/v voor het verrichten van onderhoud aan gebouwen, installaties, appara tuur en magazijnwerk bij diverse instellingen. Gewenst zijn handige jongens en meijsjes. LBO-diploma is niet noodzakelijk. Gemeente Venray (1); Groene Kruis Horst (1); Pleeghuis Antonius Horst (1); Verpleeghuis De Kruuze Venray (1); RISC (1); Muziekschool (1); Bejaardencentrum Schuttersveld (1); PCV Venray (1); Rijkspolitie Horst (1). 3 Medewerkers buitendienst m/v Openbare Werken voor het verrichten van onderhoudwerk aan straten, stoepen, speeltoestellen, machines en het uitvoeren van alle verder voor komende werkzaamheden. Belang stelling voor dit werk is gewenst. Gemeente Broekhuizen (1); Ge meente Grubbenvorst (1); Gemeente Horst (1). 10 Mederwerkers plantsoenen en bossen m/v voor het verrichten van werk in plantsoenen en bossen zoals aanplanten, onderhoud, wilgen, knotten, schoffelen, aanleg en onder houd van wandel- en ruiterpaden e.d. Belangstelling voor dit werk is gewenst. Het werk is ook geschikt voor meisjes. Gemeente Sevenum (1); Gemeente Venray (5); Gemeente Horst (1); Gemeente Bergen (1); PCV Venray (2). 6 Huishoudelijke krachten voor bet verrichten van huishoudelijk werk, zoals koffieverzorging, kanti ne- en keukenwerk, dagelijks onder houd, maaltijdendienst, e.d. Gewenst wordt belangstelling voor dit werk, het bezit van een LHNO-diploma is gewenst, maar niet noodzakelijk. PCV Venray (2); De Kruuze Venray (1); Antonius Horst (1); De Vennen Bergen (1); Bejaardencen trum Eldershome Well (1). 1 Assistent apotheker m/v. Stichting Apotheken Venray (1). 4 Assistent Verzorgers m/v voor begeleiding en verzorging van bewo ners onder leiding van de vast leiding in het tehuis. Enige kennis van ver zorging en begeleiding en interesse voor dit werk is gewenst. PCV (1); 't Raayke Tienray (2); Bejaardencentrum Eldershome Well 3 Beginnend gezinshelpend^n m/v voor het verrichten van alle voorko mende huishoudelijke taken, zoals maaltijdverzorging, verzorging kle ding, onderhoud van huis en buis- raad, boodschappen doen, opvang kinderen e.d. Gewenst wordt goed met mensen kunnen omgaan, een redelijke zelfstandigheid en enige opleiding in de richting van gezins hulp. Gezinszorg Horst/Sevenum (1); Gezinszorg Bergen (1); Gezinszorg Maasdorpen (1). 12 Administratieve banen voor het verrichten van typewerk, tekstver werking, registratie, documentatie, dossiervorming, archiefwerk, e.d. Ten behoeve van de doorstroming naar het bedrijfsleven is hiervoor HAVO/MBO-niveau vereist. Gewestelijk Arbeidsbureau Venray (1); Rijkspolitie Horst (1); PCV Venray (1); Gemeente Venray (3); gi Horst (1); Gemeente Bergen (2); Gemeente Meerlo-Wans- sum (1); Gemeentepolitie Venray (1). MOCHT IN BOVENSTAAND OVERZICHT GEEN BAAN VOORKOMEN DIE JOU INTE RESSEERT OF VOORKEUR HEEFT? DAN KUN JE TOCH REAGEREN, OMDAT ER WEL LICHT NOG ANDERE MOGE LIJKHEDEN GEVONDEN KUN NEN WORDEN. Sollicitaites insturen aan: De Projektgroep Jeugdwerkgarantieplan, t.a.v. mevrouw C. Geurts, Gemeente Venray, Postbus 500, 5800 AM VENRAY. Nadere informatie kan worden in gewonnen bij: mevrouw C. Geurts, Gemeente Venray, tel. 04780 - 23305; het Arbeidsbureau te Venray, tel. 04780-82551. KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen, op 2 november 1988 een hinderwetver gunning is geweigerd op de aanvraag van A. Classens, Veulensewaterweg 23 te Veulen voor het oprichten en in werking houden van een var- kensmesterij, gelegen aan de Veulen sewaterweg (ong.) te Veulen; C. Classens, Jaegerhofweg 6 te Veulen voor het oprichten en in wer king hebhben van een nertsenfokkerij, gelegen aan de Jaegerhofweg 6 te Veu len. De beschikkingen en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 11 december 1988 Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo nische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvrager, de betrokken adviseurs, degenen die tegen de aanvraag om ver gunning tijdig bezwaren hebben inge diend en degenen die aan kunnen to nen niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschik king te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden ge richt aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A. de Bever, secretaris Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen, op 2 november 1988 een hinderwetver gunning is verleend, onder het stellen van voorwaarden, op de aanvraag van J. Wismans, Eijkenhofweg 10 te Veulen voor het uitbreiden en wijzig- hen van een varkenshouderij, gelegen aan de Eijkenhofweg (ong.) te Veulen. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 11 december 1988 Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo nische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvrager, de betrokken adviseurs, degenen die tegen de aanvraag om ver gunning tijdig bezwaren hebben inge diend en degenen die aan kunnen to nen niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschik king te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden ge richt aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinder wetvergunning van: Th. Dings, Veulenseweg 33 te Veulen voor het oprichten en in wer king hebben van een tuinbouwbedrijf, waar electromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan J ,5 kW, gelegen aan de Veu lenseweg 33 te Veulen; A. Swinkels, Veenmos 26 te Ys- selsteyn voor het oprichten en in wer king hebben van een tuinbouwbedrijf, waar electromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Pastoor Jacobspeel (ong.) te Ys- selsteyn. De aanvraag en bijbehorende stuk ken kunnen op het raadhuis kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur wor den ingezien tot 11 december 1988. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo nische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij de burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gegevens van degene, die een bezwaar schrift indient, niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt ver zocht (afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken tst. 155 of 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum bezwaren ook monde ling worden gemaakt, waarbij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventue le overige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar hebbed gemaakt naar aanleiding van de aan vraag en degenen, die kunnen aanto nen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking en of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling voor de geschillen van bestuurvan de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A. de Bever, secretaris Applicatie Marketing in de Sport vereniging. Meer dan 400 personen verdeeld over de provincie hebben zich aange meld voor deze cursus die inmiddels van start is gegaan. Reden genoeg voor Sportservice om in het voorjaar van 1989 opnieuw zo'n cursus op te zetten. Personen die zich aanmelden komen op een wachtlijst te staan en worden voor de volgende cursus rechtstreeks aangeschreven. Aanmel ding is dus nog mogelijk. Nieuw; Basisapplicatie Gehandi captensport. Om het (beginnend) bestuurlijk kader binnen de gehandicaptensport een beter inzicht te geven in deze sport en haar specifieke problematie- ken, wordt deze nieuw ontwikkelde cursus georganiseerd. De cursus duurt 2 bijeenkomsten van elk 3 uur. De cursus vindt plaats in het Nationaal Sportcentrum te Sittard op 30 november en 14 december; aan vang om 19.00 uur, einde om 22.00 uur. De kosten voor deelname bedragen 20,-. Deelnemers dienen minimaal 16 jaar oud te zijn. Aan melden kan tot 14 november bij de Sportservice. Overig applicatie-aanbod. Momenteel bestaat ook de moge lijkheid dat plaatselijke sportorgani saties die voor hun vereniging(en) bij scholingen willen verzorgen, zelf een applicatie organiseren. Zij worden dan met raad en daad ondersteund door de Sportservice. De Sportservice is verantwoordelijk voor het inhou delijke gedeelte, zoals het verzorgen van de werkboeken en het vinden van een goede docent. Sportservice beschikt over het vol gende applicatie-aanbod: 1. Verenigingsmanagement, de voorzitter (2 dagdelen). 2. Verenigingsmanagement, de sec retaris (2 dagdelen). 3. Verenigingsmanagement, de penningmeester (3 dagdelen). 4. Verenigingsmanagement, sport sponsoring (2 dagdelen). 5. Jeugd in de sportvereniging, (afhankelijk van het aantal leeftijds fasen 1 tot 5 dagdelen). 6. „Trainer-plus", begeleiding bij het opzetten van een jeugdplan binnen een sportvereniging (3 dag delen). Informatie. Voor uitgebreide informatie of opgave kan men terecht bij: Sport service Limburg, tel. 04490-25988. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat hun college voornemens is met betrekking tot de aanleg van de Rijksweg A 73, gedeelte Venray-Horst in de gemeente Venray, het college van gedeputeerde staten van de provincie Limburg te verzoeken om voor de door deze weg te veroorzaken geluidshinder hogere grenswaarden vast te stellen dan in de Wet Geluidhinder genoemde „voor keursgrenswaarden", een en ander overeenkomstig het bepaalde in artikel 83, eerste lid, artikel 84, tweede lid en artikel 85 van de Wet Geluidhinder en het bepaalde in het Besluit Grenswaarden binnen zones langs wegen. Het verzoek heeft zowel betrekking op bestaande/in aanbouw zijnde woningen als op potentiële bouw locaties welke gelegen zijn binnen de onderzoekszone (400 meter ter weers zijden) van de toekomstige Rijksweg A 73. Het ontwerp-verzoek (met de daar bij behorende stukken) ligt vanaf 11 november 1988 voor een ieder gedurende één maand ter inzage in het gemeentehuis van Venray, afde ling ruimtelijke ordening, kamer 201, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Binnen genoemde termijn kunnen bij burgemeester en wethouders van Venray schriftelijke opmerkingen met betrekking tot dit ontwerp-verzoek worden ingediend. De opmerkingen dienen te worden geadresseerd aan: burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. De openbare hoorzitting zal wor den gehouden op 15 november 1988 om 19.00 uur in het gemeentehuis van Venray, Raadhuisstraat 1Hierbij zal nadere informatie met betrekking tot het ontwerp-verzoek worden gegeven en een ieder de gelegenheid worden geboden opmerkingen over het ont werp-verzoek te maken. Burgemeester en wethouders voor noemd, mr.H.J.M.Defesche, burgemeester. drs. A.W.M. de bever, secretaris. Voorontwerp bestemmingsplan Rijksweg A73 Zuid Op 10 november a.s. 's avonds om 19.00 uur zal in het raadhuis een in spraakavond worden gehouden met betrekking tot het voorontwerp bestemmingsplan Rijksweg A 73 Zuid. Gedurende deze avond bestaat er voor een ieder gelegenheid mondeling te reageren op dit voorontwerp. Deze reacties maken deel uit van de voorbe reiding door B en W van een formeel ontwerp-bestepimingsplan. Tegen dat, in een later stadium ter inzage té leg gen, plan kan door een ieder bezwaar gemaakt worden. Tijdens deze avond zullen zowel van gemeentelijke zijde, als van de zijde van de wegaanlegger (Rijkswaterstaat) toelichtingen worden gegeven op de voorliggende plannen. De op het bo venstaande betrekking hebbende stuk ken liggen momenteel voor een ieder ter inzage in het raadhuis, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201, Raadhuisstraat 1 te Venray, iedere werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tevens is daar alsook bij de ge meentelijke voorlichter een gratis bro chure met betrekking tot het bo venstaande verkrijgbaar. Procedure wet geluidhinder met betrekking tot het bestemmingsplan Rijksweg A 73 Zuid. Op 15 november a.s. zal in het ge meentehuis (om 19.00 uur) een voor lichtingsavond worden gehouden inza ke de te voeren procedure in het kader van de wet geluidhinder met betrek king tot de Rijksweg A 73 Zuid. Gedu rende deze avond zal uitleg worden gegeven omtrent de te volgen procedu re, de te verwachten geluidsbelasting van woningen langs de toekomstige weg, het mogelijkwijs treffen van van geluidwerende maatregelen etc. Deze voorlichting zal worden ver zorgd door gemeentelijke vertegen woordigers, alsook door opstellers van het akoestisch rapport. Ook zal een vertegenwoordiging van de wegaanleg ger (Rijkswaterstaat) aanwezig zijn. Uiteraard bestaat voor een ieder gele genheid tot het stellen van vragen en het maken van opmerkingen. De op de geluidsprocedure betrek king hebbende stukken liggen met in gang van 11 november a.s. voor een ie der ter inzage in het raadhuis, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201, Raadhuisstraat 1 te Venray, iedere werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Bo vendien is zowel daar als bij de ge meentelijke voorlichter een gratis af te halen informatiebrochure verkrijg baar. 'n leesbare krant Mon fde. ibliek Kort geleden besloten burgemeester en wethouders van Venary om aan een landschaps-architektenbureau de opdracht te geven om een land schapsbeleidsplan te maken. Het landschapsbeleidsplan (l.b.p.) is precies dat wat de benaming aan geeft: het beschrijft welke plannen we hebben met het landschap. Aangege ven wordt welke elementen belangrijk zijn voor het landschap, de functie die ze hebben, waar nieuwe gedeelten aangebracht moeten worden en hoe ze onderhouden dienen te worden. Met name dat laatste is belangrijk, want we kunnen wel mooie wegbe- plantingen en houtwallen hebben, maar als we ze niet goed onder houden is er over enige tijd niets meer van over. Ons landschap is namelijk van oudsher door een bepaald gebruik en onderhoud ontstaan. Om het te handhaven zal het dus (weer) onderhouden moeten worden. Als het l.b.p. klaar is, moet er dus op een eenvoudige manier uit te halen zijn hoe een bepaald bosje of groenstrook onderhouden zou moeten worden. Uiteraard met het doel om het ele ment te behouden en zijn landschap pelijke functie in stand te houden. Daar gaat de gemeente, en hopelijk ook de particuliere eigenaar, dan aan werken. Zoals reeds eerder bekend gemaakt is in de gemeente Venray ook de Stichting IKL (Instandhouding Kleine Landschapselementen) aan het werk. Ook zij houden zich bezig met het onderhoud van bosjes, houtwallen en dergelijke. Om misverstanden te voorkomen is het goed om de raakvlakken en de verschillen, in grote lijn, tussen deze twee aktivitei- ten van de gemeente toe te lichten. Het IKL houdt zich bezig met het onderhouden van relatief kleine landschapselementen die eigendom van particulieren zijn. Ze werken dus niet in grote bossen, niet in weg- beplantingen en niet in beplantingen die eigendom van gemeente of Staatsbosbeheer zijn. Zij besteden wel aandacht aan oude drinkpoelen, vennen, afrasteringen ter bescher- pvesst aal oensc lorbij Wat ■fa itvan ikt. aan c proj stela n wc e kc Jan ming en aan oude hoogstamboo gaarden buiten de bebouwde ko Van deze in Venray voorkomen j onderdelen van het landschap hebb zij een plan gemaakt voor het gew* ste onderhoud. Zij zullen dit wt ook uitvoeren. Bij het opstellen van het l.b wordt met name gekeken naar stn ior ti turen in het landschap. Enkele vo< beelden: de begrenzing van een dal, de randbeplanting rondom een en kenmerkende wegbeplantingen. kleine landschapselementen (IK maken deel uit van deze structuren vormen dus ook onderdelen van 1 l.b.p. In het l.b.p. wordt ook aanj geven hoe deze structuren in landschap behouden, versterkt (eventueel) aangebracht kunnen wArige den. Ook hier komt dus het ondiorst houd om de hoek kijken, maar alle Jsver het onderhoud in grote lijnen, soi 62 li« toegespitst op individuele element* gnj.( Ook zal binnen het l.b.p. de overga van stedelijk groen naar landscha JL. pelijke beplanting de nodige aandac f krijgen. De verbinding bebouwin buitengebied dus. Samenvattend zouden we kuniAorzii zeggen, eenvoudig uitgedrukt, dat h Beheersplan van het IKL bezighoudt met het onderhoud vi het individuele element, terwijl landschapsbeleidsplan zich voorl' richt op ,de grote lijn'. Uiteraai ;tr0'c mag deze begrenzing niet als i10 scherpe lijn gezien worden, dat blij Dnny uit het voorgaande. Het een overla gedeeltelijk het ander. Om te voorkomen dat de verschaac^ lende doelstellingen toch met el ka,n stroken, zullen de gegevens die ai far het IKL-plan ten grondslag hebbilm gelegen in het l.b.p. als een van i uitgangspunten dienen. De l.b.p. uitgezette lijnen worden daal entegen aan het Beheersplan Klei et Landschapselementen getoetst. Op deze wijze krijgen we onderlinge samenwerking één gehei l0^r' een mooi, onderhouden landscha waarin de diverse onderdelen tezami ''m één groot geheel vormen, dat ook Buit stand gehouden wordt. juief Jan 21 neel If in 1 In 1 >k ge In 1 )orw; ter w irenij In a Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 2 november 1988 voor de onder staande bouwplannen bouwvergun ning verleend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen dertig dagen na bovenge noemde datum. het verbouwen van een woning en het bouwen van een schuur en schutting aan de Wilhelminastraat 28 te Venray, t.n.v. A.J. Leijssen; het aanbouwen van een bergid aan de Knopkruid 23 te Venraj t.n.v. A.G.J.M. van Hoof; het bouwen van een carport afl de Monikesstraat 1 te Venray, t.n.f M.J.T.M. Rutten; het aanbouwen van een bergid en het bouwen van een tuinmuur ad de Allegrostraat 14 te Venray, t.nT F.H. Coenen; het bouwen van 18 premiekood woningen aan de Marjolein 23 t/m f (oneven) en Knopkruid 25 te Venrai t.n.v. Verhoeven Vastgoed b.v., Dj Poelsstraat 10 te Venray. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de navolgende bouwaanvragen medewerking te ver lenen: het aanbouwen van een atelier aan de Veulenseweg 41 te Veulen, t.n.v. H.G.M. Verheijen; het bouwen van een garage aan de Horsterweg 24 te Castenray, t.n.v. M. Keijsers; het bouwen van een garage/- berging aan de Maasheseweg 95 te Smakt, t.n.v. M. Vermeulen; het bouwen van een afscheids- muur aan de St. Catharinastraat 18 te Leunen, t.n.v. A. van Dijck. De bouwplannen liggen met ingang van 11 november 1988 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. (art. 18a van de Wet R.O.) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 18A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende beste: al mingsplan ten behoeve van de navt T( gende bouwplannen: het bouwen van een fietsenbtfcg ji ging/hobbyruimte aan de Eikenla! t zij 45 te#Venray, t.n.v. J.H.J. Arts; het bouwen van een tuinhuis jen afscheidingsmuur aan de Krui straat 12a te Venray, t.n.v. Th.HJ Stiphout; het bouwen van een tuinbergii en erfafscheiding aan de Kruidenlai Het 6 te Venray, t.n.v. J.G.M. Drabbels De bouwplannen liggen met inga: van 11 november 1988 gedurem 5 er veertien dagen voor een ieder t m] inzage bij het bureau bouwzakfl sc kamer 201 van het raadhuis (vi 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunn^v, eventuele bezwaren schriftelijk burgemeester en wethouders wordt n tg v; frill afl< iviei ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. van 7 t.m. 13 november Natii ts{ej naai Jeugd Fonds Jantje Beton (landt Qr lijke collekte). Van 14 t.m. 20 november Diab tes Fonds Nederland (landelij) j'e"' aktie). Op 26 november Zwemveren Het_ ging Spio (plaatselijke actie in het ki der van het jeugdcollektewezen). rent t p; •V. ing< nsei 5en fbon den ring cul

Peel en Maas | 1988 | | pagina 14