w Hoge onderscheidingen AGENDA P.C.V. werkt aan rijk geschakeerd hulpaanbod I REÜNIE 1e Lustrum buurtvereniging n Brukske Succes voor e Vredesklokjes Welfare entoonstelling Harold Michiels {schittert tijdens bowlinginterland S.G. Marianum loopt voor zieke kinderen Orgel en zang in de Vredeskerk Chris Jansen Sigarenhuis 25 jaar speciaalzaak Open dag ,,Noeët Thuus vur ut gemèn- schapshuus" 0? VAN OORSCHOT MODE Geen nieuwe shoarmazaak Streek- schouwburg Venray OPENBARE BIBLIOTHEEK SPORTHAL DE WETTELING GEVONDEN (erpa el en maas Donderdag 27 oktober - Pagina 3 veg, ïctie Jej aardencentrum Het Schutters- d houdt een reünie op 26 rember 1988 om 19.00 uur. Alle d-personeelsleden zijn van harte Jtom. lent u van plan ook te komen, Idt u zich dan even schriftelijk bij Bejaardencentrum Het Schut- sveld, Reünie t.n.v. Toos Ber- trts, Bergweg 2, 5801 EG Venray. Diegenen die schriftelijk bericht jben gehad, hoeven hier niet op te geren. Er zijn geen kosten aan bonden. p.S. Door plaatsgebrek zonder roducees. Buurtvereniging 't Brukske bestaat jaar. Dat feit wordt gevierd op I terdag 5 november a.s. ^LVoor de kinderen is er die dag van S36^n30 tot 15.30 uur een goochelshow, wijl er 's avonds - na de receptie (n 19.00 tot 20.00 uur - live-muziek door het orkest „Black Out". Afgelopen zaterdag vond in :urne-Zeilberg het 8e kindersong- itival plaats. Een afvaardiging van leden van De Vredesklokjes o.l.v. ijntje Strijbos-Norbruis behaalde i overweldigend succes. De jury, aniem enthousiast over de composi- van de dirigente van het koor, ide verschillende prijzen toe en ee wisselbekers voor het hoogst be- alde aantal punten. In de klasse Solo A behaalde Bianca I. Heuvel een 3e prijs; in de klasse lo B behaalde Annemieke Thuis een prijs en Lisa Janssen een 3e prijs. Bij de duo's B behaalde Katrien de lyter/Elles van Vegchel de le prijs, igelina Basten en Fleur van Osch irden 2e en Monique Ewals en Mari ne Versteegen werden 3e. Annemieke Thuis behaalde dit jaar or de tweede keer succes met haar iegelied en kreeg weer de wisselbe- Katrien de Ruyter en Elles van jchel kregen de wisselbeker voor de tolking van het lied Logeren. SCHUTTERSVELD Een jaarlijks terugkerende traditie de Welfare-tentoonstelling in Het ihuttersveld. De opening van deze ntoonstelling is op vrijdag 28 okt. 19.30 uur. Niet alleen op die ond maar ook op zaterdag 29 okt. n 14.00-17.00 uur en op zondag 30 ;t. van 10.30-12.30 en van 14.00- .00 uur zal iedereen in de legenheid worden gesteld de ten- ongestelde producten te kopen. Alle producten zijn gemaakt door woners van verzorgingstehuis en it. Tijdens de openingsdagen van de itoonstelling kunt u ook 'n (genaamde „boelkraam" aantref- een kraam met 2e-hands lederen. De opbrengst van deze aam is bestemd voor een school in idia. (vendien zullen er tijdens de itoonstelling loten worden ver- icht. De trekking zal plaatsvinden zondag 30 okt. om 16.00 uur. ikrant H Het Nederlandse jeugdbowlingteam «ft de interland tegen Duitsland en (elgië gewonnen. Zowel in de double- lams als bij de trio's en de vijfman- jams wist Nederland de eerste plaats te eisen. Harold Michiels speelde n klassepartij en leverde een belang- ik aandeel in deze overwinning. Met (mes van 199 en 237 pins gaf hij bij i doubles duidelijk zijn visitekaartje Later bij de trio's deed Harold het jg eens dunnetjes over: serie 559 UQiHet totaal over 5 games kwam daar- PiDfcee op 995 pins, gemiddeld 199 pins, la deze teaminterland volgde de indi- Iduele finale tussen de twaalf beste ilers. In de fianle liet Harold er geen rijfel over bestaan wie de sterkste jas: een finaleserie van 223, 189 en 52 was iedereen te machtig, waardoor Jarold in zijn eerste interland ook als jdividueel winaar de beker in ont- Jangst mocht nemen. Zondag nam Harold nog deel aan jet internationale jeugdbowlingtoer- Jooi, eveneens in Vlaardingen. Zijn pie van 247, 185, 181, 154, 212, 189 n 168 was goed voor een uitstekende lassering. Jammer van die ene 154 Ne wat op dit nivo meteen enkele Kaatsen in de eindrangschikking kost. Toch was een zesde plaats in de ein- (tangschikking (met een gemiddelde an 191 pins) een goed resultaat. Zijn K7 game betekende tevens de hoogste |>me van het hele toernooi, wat Ha- pld als extra prijs nog een nieuwe Towlingbal opleverde. In Den Bosch nam een aantal Ven ose bowlers deel aan het Jeroen fosch toernooi. In de C-klasse wist |or van Ewijck door te dringen tot de [6 finalisten. Een uitstekende finalese- je leverde Cor een mooie 9e plaats op. !r Op vrijdag 18 november a.s. doen leerlingen en personeel van de S.G. Marianum, Venray, mee aan de landelijke sponsormanifestatie 1988 "IEDEREEN IN BEWEGING". Deze actie vindt plaats op de atletiekbaan van het sportpark "De Wieeën". 's Middags tussen 14.00 en 16.00 uür, wil de gezonde jeugd zijn beste beentje voorzetten ten bate van het chronisch zieke kind. De deelnemers lopen ronden van 400 meter. Sponsors stellen een vergoeding beschikbaar voor iedere afgelegde ronde. Vanaf 28 oktober benaderen leerlingen en personeel zoveel mogelij kt sponsors. Tussen 18 en 26 november halen de lopers de sponsor-gelden op door middel van de ingevulde sponsorkaart. De definitieve op brengst wordt later bekend gemaakt. Tot nu toe verklaarden zich ruim 600 scholen in het land bereid dit initiatief van de stichting "Het Zieke Kind in Beweging''daadwerkelijk te ondersteunen. In Venray is gekozen voor een duurloop van 30 minuten. Naar verwachting lopen de deelnemers tussen de vijf en vijftien ronden van 400 meter. De atletiekvereniging Venray-regio stelt haar accommodatie geheel belangeloos ter beschikking. Bij slecht weer kunnen belangstellenden in het clubgebouw van de A.V. Venray-regio terecht. Op 29 oktober 1988 zal de 18-jarige organisatie Mariëtte v.d. Hart uit het Zeeuwse Kruiningen een orgelconcert geven op het orgel van de parochie Christus Koning te Venray. Mariëtte haalde al op 16-jarige leeftijd haar diploma's voor kerk orgel, met lof der jury. Een grote prestatie! Haar concert zal bestaan uit de volgende werken: tacata in fuga; fanfare v lemmens; praludium fuga und ciacone; greensleeves to a ground fantasia; postlude; largo v handel; couplet domine deus agnus dei; halleluja. Verder zal het gemengd koor en het dameskoor uit America hun mede werking verlenen. Het koor staat onder leiding van Sjra Janssen uit Maasbree. Al met al is het een concert waar de liefhebbers van koorzang en de liefhebbers van orgel-muziek zeker aan hun trekken komen. De toegang voor het concert is gratis. Daarmee hopen wij dat vele liefhebbers naar Venray zullen komen voor het orgelspel en de zang-uit voering. Het publiek zal zeker geen spijt krijgen de reis naar Venray gemaakt te hebben. Het concert begint om 20.15 uur en het zal 1 Vi uur duren. In vijfentwintig jaar is Chris Jansen Sigarenhuis op de Grote Markt uitgegroeid van een "Venrayse sigarenwinkel op de hoek" tot een tabaksspeciaalzaak, die zich mag meten met menige "Tobacconist" waar ook in Nederland. Chris en Mia Jansen zijn in 1963 met hun zaak gestart na een droevig ongeval van de eerdere eigenaar. Vanaf dat moment hebben beiden er naar gestreefd hun zaak aan de Grote Markt, ondanks veel tegenwind, uit te bouwen tot wat zij nu is. Zij hebben hun assortiment aan rook- en tabakswaren weten uit te breiden tot een eldorado voor sigaren- en pijprokers, waar zelfs de meest kritische consument aan zijn trekken kan komen. Vrijwel alle merken sigaren, sigaretten en shag behoren tot hun assortiment. Speciaal voor pijprqkers bieden Chris en Mia Jansen hun clientèle het beste wat er te wereld te koop is. Beiden maakten verre reizen door Europa, Indonesië (Sumatra en Java) en Amerika om hun vakkennis te vergroten en de beste produkten in hun zaak te verzamelen. Daarnaast is alles in hun zaak te vinden, dat met roken heeft te maken zoals aan stekers, lederwaren en het fraaie Chanille porcelein. WIJNMAKERSGILDE Het Wijnmakersgilde Dionysos uit Horst bestaat 10 jaar. Bekend is, dat ook verschillende Venrayers lid zijn van deze vereniging. Op zondag 6 november 1988 is er een open dag in wijkcentrum het „Ostenriekske", om belangstellende in staat te stellen kennis te laten maken met deze bloeiende vereniging. Er zal gelegenheid zijn om de door onze leden gemaakte wijn, bier en kaasproducten te proeven. Tevens zal er een dia- en video presentatie zijn over o.a. zelf bier maken. Open dag is van 13.00 tot 17.00 uur. Onder dit motto organiseert joeks- kapel "Noeët Tuus" uit Leuenen zaterdag 29 oktober a.s. een dans- en joekskapellenavond ten bate van de verbouwing van het gemeenschaps huis aldaar. Reeds enkele maanden is een speciaal daartoe opgerichte activiteitencommissie bezig de ont brekende 100.000,- bij elkaar te krijgen. Een van de activiteiten, welke op het programma staat, is de door Noeët Tuus georganiseerde avond. Het programma ziet er als volgt uit: 20.00-22.30 uur: Wervelende muzi kale life-show van de volgende Luuster Efkes, Veulen; Schabber- joeks, Ysselsteyn; Ut göt, Oostrum. 22.30 uur: Optreden van het alom bekende orkest de Starfighters, welk u wederom zal verwennen met swingende dansmuziek uit vervlogen tijden. Voor de vroege bezoekers, nl. tussen 20.00 en 21 uur, is het gratis entree. Dus zorg dat u er vóór 21.00 uur bent. U bent dan verzekerd van een plaats tot sluitingstijd. Voor de oudere bezoekers is het tot 22.30 uur rustig vertoeven, aangezien de joekskapellen zonder geluidsin stallatie zullen optreden. Een mooie gelegenheid om, al bij-pratende, voor het goede doel door te zakken. De bezoekers van deze avond worden door Noeët Tuus verzocht een zo groot mogelijk deel van het financiële gat te dichten, om zodoende het onderkomen voor de Leunse gemeenschap veilig te stellen. GEEN SLACHTOFFER In de nacht van zaterdag op zondag, omstreeks 01.00 uur, kreeg de politie een melding, dat in de Gasstraat een aanrijding zou hebben plaatsgevonden waarbij vermoedelijk één gewonde zou zijn. De dame die de politie belde, had een bromfiets met hoge snelheid horen rijden. Dat geluid stopte, gevolgd door een harde klap. De politie ontdekte dat een bromfiets tegen de achterzijde van een aldaar geparkeerde vrachtauto was gereden. Gezien de situatie ter plaatse moest dat hard zijn gegaan. Ondanks zoeken in de gehele omgeving heeft de politie geen gewonde bromfietser kunnen ontdek ken. Mogelijk zijn er nog getuigen die de oplossing van deze botsing kunnen aandragen. Wat is er nu vrouwelijker dan nostalgisch kant? Met deze blouse kunt u roman tisch voor de dag komen. 0e combinatie-trend maakt het mogelijk om u als bij toverslag een wat zakelijker karakter te geven: u draagt er gewoon een jasje met opgestikte zakken overheen. Grotestraat 73. Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Juist voor Venrayse kermis kwa men bewoners van de Hensenius- straat - tussen Leeuwstraat en Henseniusplein - in het geweer tegen een voorgenomen vestiging van een derde shoarmazaak in hun (van oorsprong) woonstraat. Behalve dat die bewoners de nieuwe vestiging echt wel te veel van het goede noemden, ontbrak het de exploitant ook aan de vereiste vergunningen en zou het pand niet voldoen aan de eisen van hygiëne en brandveiligheid. Inderdaad keurde de Keurings dienst voor Waren kort daarop zowel de zaak als de inrichting af, waarop het pand door de politie werd gesloten. Een Hinderwet-aanvrage bij de gemeente zou vorige week in behandeling worden genomen met de gebruikelijke hoorzitting, waarop de bezwaren van de reclamanten nog eens konden worden toegelicht. Kort voor deze hoorzitting liet de Venlose eigenaar echter weten dat hij zijn aanvrage voor een Hinderwetver gunning introk. DIfFSTAL UIT GARAGE Uit een in de Chopinstraat in een garage staande personenauto zijn een aantal autoboeken ontvreemd en de radio-casetterecorder. Schade 600,-. Uit het jaarverslag 1987: Het jaarverslag 1987, dat vorige week is verschenen, van het Psychia trisch Centrum Venray schetst uit voerig welke oplossingen het PCV ziet om de komende jaren een rijk geschakeerd hulpaanbod van goede kwaliteit te kunnen bieden, dat is afgestemd op de werkelijke behoefte. Bij alle overheidsmaatregelen van de afgelopen jaren, zijn in het verslagjaar nog eens de voorstellen van de Commissie Dekker gevoegd. Deze zullen ongetwijfeld ook voor het PCV gevolgen hebben, wanneer zij door het parlement zullen worden aangenomen. Belangrijke gevolgen zullen zijn, dat voor de regio een samenhangend stelsel van functies to; stand moet worden gebracht. Dat dient bereikt te worden, door een betere afstemming van vraag en aanbod met betrekking tot de hulpverlening èn door het sluiten van regionale overeenkomsten tussen verzekeraars en zorgverleners over aard en functie van de voorzieningen. Intussen is een integraal korte en. middellange termijnplan ontwikkeld, waardoor bestuur en directie de komende jaren niet alleen de kwaliteit en de diversiteit van de psychiatrische hulpverlening op peil wil houden, doch deze ook - zo mogelijk - verhogen De capaciteit en deskundigheid, die nu nog voorhanden zijn binnen het PCV, mogen volgens bestuur en directie nu niet worden afgebouwd omdat ze bij het [verder] ontwikkelen van nieuwe facultatieve en categorale functies weer dringend nodig zijn. Door een eigen huisvesting voor de poli-kliniek en de deeltijdbehandeling voor ouderen, werd op de lokatie Sint Anna een gespecialiseerde hulp verlening voor deze categorie moge lijk. Op Paschalis ging men naast de behandeling van verslaafden door middel van opname in de kliniek, meer aandacht besteden aan deel tijdbehandeling. Wat het zwakzinnigen-instituut Nieuw Spraeland betreft is in 1987 een belangrijke stap gezet naar verdere verzelfstandiging. In Financieel opzicht was 1987 geen gunstig jaar voor het Psychiatrisch Centrum Venray. Voornamelijk van wege de hoge personeelskosten ontstond er een exploitatietekort van drie miljoen. Dit tekort moest uit de eigen reserves worden aangevuld. Door het verder ontwikkelen van een systeem van interne budgettering en - met gebruikmaking van automa tisering - ervoor te zorgen dat beleids- en beheersinformatie snel en adequaat ter beschikking is, verwacht het PCV op termijn goede instrumenten te hebben om ook in dit opzicht de gehele organisatie adequaat te kunnen managen. Donderdag 27 oktober 20.15 uur. Bulgaars strijkorkest Voor de echte muziekliefhebber hebben wij een internationaal hoog staand orkest gekontrakteerd waar naar men met veel genoegen zal kunnen luisteren. Dit Bulgaarse ensemble kan men tot de allerbeste rekenen die in Europa te vinden zijn. Solist: Henny Tonnaer (sopraan). Zondag 30 oktober 11.30 uur. Zondagochtendconcert Fanfare O.L.V. Gilde Holthees en M.M.S.K. St. Petrus Banden met majorettenkorps en tamboers. Zondag 30 oktober 20.15 uur. Amateurtoneel Tosjopa Tegelen Comedie in het dialect. „Alle hands aan dek". A.s. zondag 30 oktober is de Tegelse speelgroep Tosjopa wederom present in de Venrayse Schouwburg voor haar jaarlijkse toneelproduktie. Dit jaar is gekozen voor een dialekt stuk waar de lach centraal staat. Een komedie pur sang. "Alle Hens aan Dek" speelt zich af op het luxe jacht van Rob v. Rijn. Op volle zee vaart zijn jacht in vakantie-sfeer aan de franse kust. Een stuk welllicnt wat minder diepgaand, maar meer toegespitst op typetjes, met al hun specifieke (on-) hebbelijkheden in een luchtige en tourage. Huwelijksrelaties die dreigen te mislukken, vluchtige avontuurtjes, vrijgevochten vrouwtjes die weten waar Abraham de mosterd haalt, maar nu eens op de "Curry-tour" willen. Kortom, .een bont spektakel stuk waarbij U zich ongetwijfeld kostelijk zult amuseren. Aanvang 20.15 uur. Plaats bespreken aan de kassa van de Schouwburg. Woensdag 2 november 20.15 uur. De Speurloot De Sapeurloot is een reprise van de voorstelling die in het seizoen 1985-1986 in première ging. Het stuk had een enorm succes, maar heeft slechts in een beperkt aantal theaters gestaan. Dit is een nieuwe kans voor het publiek om De Sapeurloot te zien van Gildas Bourdet. VALSE AANGIFTE Een Venrayse autobezitster kwam bij de politie aangifte doen dat haar geparkeerde auto was aangereden door een ander motorvoertuig, en dat die bestuurder was doorgereden zonder dat zijn identiteit kon worden vastgesteld. De politie twijfelde aan haar verhaal want volgens de reconstructie kon die schade niet veroorzaakt zijn door een ander motorvoertuig. De dame viel uiteindelijk door de mand en bekende zelf tegen een muurtje te zijn gereden, waardoor de schade was veroorzaakt. Tegen haar is nu een proces verbaal, terzake het doen van valse aangifte, opgemaakt. Mevrouw M:J. Hofmans-Peeters en de heer Ted A.M. Dicker hebben de medaille van verdienste in zilver in ontvangst mogen nemen wegens hun langdurige en bijzondere aktiviteiten in en jegens het Rode Kruis bewezen. De op één na hoogste onderscheiding binnen het Ned. Rode Kruis werd hen uitgereikt door de kringcommissaris van de provincie Limburg de heer Paul Rippe, tijdens een bijzondere bestuursvergadering van de afdeling Venray van het Ned. Rode Kruis. De voorzitter van de afdeling, Dr. A. Smeets ging uitvoerig in op de verdiensten van beide gedecoreerden. Mevrouw Hofmans is sinds 1972 bestuurslid van de afdeling Venray en verzorgde naast het secretariaat, de coördinatie van de inzamelings campagne, de vakantieprojecten en het welfare-werk. Door haar inzet en langdurige ervaring is zij een vraagbaak voor vele bestuurs- en andere leden. De heer Dicker is sinds 1972 penningmeester van de afdeling, een functie die hij stipt en punctueel uitvoert en waarin hij vele „spen ders" kostenbewust heeft gemaakt. Verder heeft de heer Dicker de zorg op zich genomen van de ledenad ministratie en de administratie van het Kringfonds Limburg en de administratie van Limburgs eigen Rode Kruisboot, de „Maurits". Mede door zijn financieel beleid heeft het Rode Kruis Venray haar onderkomen kunnen verbouwen en de aanschaf van nieuwe uniformen kunnen bekostigen. De heer Rippe sprak zijn trots uit jegens deze leden, die in een lange staat van dienst, ook grote verande ringen moeten ondergaan die binnen het Ned. Rode Kruis plaatsvinden in verband met sociale en maatschappe lijke veranderingen. In Venray zijn binnen het Rode Kruis ca. 100 vrijwilligers aktief in Colonne, Welfare en Jeugd Rode Kruis. Het aantal contribuerende Nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling. Hou je van echte tienerromans, heb je ook wel eens problemen thuis of op school, dna moet je beslist „Meer dan een zwijgend schoolkind" van Selma Noort lezen. Het verhaal beschrijft de problemen van de 16-jarige Maris thuis en op school. Maris wordt door haar vader klein gehouden en heeft zelf dus maar weinig in te brengen. Op school vindt ze geen aansluiting bij de „doue-grieten". Ze heeft een grote hekel aan gym, want dan begint het allemaal. Eigenlijk kijkt ze ook wel op die grieten neer. Maris weet niet at ze tegen haar klasgenoten en Ieraren moet zeggen, dus zegt ze niets. Het gaat wat beter als ze bevriend raakt met haar klasgenootje Francien. Ze wordt bovendien verliefd op Bart, de nieuwe tekenleraar en kunstenaar. Hij is de eerste waar zij. vrij goed mee kan praten, over de situatie thuis en zichzelf. Voor het eerst vertelt ze mwat ze vindt en denkt. Bart is gevleid door haar vertrouwen, maar kan haar niet helpen. Als haar ouders haar niet naar een andere school willen laten gaan beseft Maris dat ze veranderin gen in haar situatie moet aanbrengen. Ze weet echter niet hoe ze dit moet doen. In verwarring gaat ze er van door. Wil je meer over dit verhaal weten, het boek staat in de C-kast. Vanaf 26 oktober elke woensdag middag voorlezen op de jeugdafdeling van 4 uur tot half vijf. Van 26 oktober tot 14 november fo totentoonstelling Gezondheidszorg in Nicaragua in de bibliotheek. Programma Donderdag Atletiekclub 16.30-17.30 Manual 17.30-21.00 Rooyse VK 20.00-23.30 Vrijdag Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 Fc Hento-Huukske 2 19.30-20.30 Fc Hento 2-Siebers Fr. 20.30-21.30 Rooy-Venrode 2 21.30-22.30 Noord West-Wijk Zuid 22.30-23.30 Zaterdag DZWS-Venrode 9.30-10.30 Rooyse VK 10.30-20.30 SVCB dam.-Jeans shop 20.30-21.30 Rooy dam.-Jeans shop 2 21.30-22.30 Zondag Manual 11.00-14.00 Volgeb. 14.00-19.00 Old Calahan 19.00-20.0Q Fc Sportief 20.00-21.00 Maandag Gemeente 16.30-17.30 Rooyse VK en Manual 17.30-19.00 Rooyse VK 19.30-20.30 Veronica-Huukske 20.30-21.30 Veronica 2-Inter '80 21.30-22.30 De Bonte Koe-SVCB 2 22.30-23.30 Dinsdag Rooyse VK 17.30-21.00 Manual 20.00-21.00 Badminton 21.00-2330 Woensdag Gemeente 16.30-17.30 Badminton 17.30-22.30 Veronica 3-Internos 22.30-23.30 11 oktober t.m. 24 oktober 1988 Leesbril in beige bril-etui opschrift "tico.soI.int."; Mechelse herder,teef ong. 2 jaar oud; zwarte hond, reu, zonder staart, soort herder; zwarte Groenendalen horloge merk Pento, goudkl. wijzerplaat; bruine klapbeurs met inhoud; lichtbruine kleine porte monnee met inhoud; zwarte porte monnee inh. briefje van de slager; 1 sleutel merk Börkey, 222K; sleutelbos aan militaire riem; sleutelbos aan blik-opener opschrift "Rabobank"; een kunstgebit; een rozenkrans; rood/bruine damesfiets, merk Nicor, framenr.GD-003985; zilverkleurige - racefiets, merk Fanton, framenr.F 8658910; blauwe damesfiets, merk Batavus, framenr.3559023; zwarte damesfiets, merk Coce; bruine herenfiets, merk Holland Sport; zwarte damesfiets, merk Rivertown, framenr.315210; zwarte damesfiets, merk Vesting, framenr.81290; zwarte damesfiets, merk Gazelle, framenr.- 200.6005. Voor inlichtingen kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepolitie Venray, tel.: 04780-84888, tst. 224. leden neemt echter af en bedraagt nog ca. 1000. Dat is ca. 3 Vo van Venrays bevolking. Landelijk ligt dit op het dubbele. Reden voor de voorzitter om nu vast de ledenwerk- actie aan te kondigen, die in november 1988 zal plaatsvinden. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, tel. 82200 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN JR. tel. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak M. LOONEN Mgr. Hansenstraat 42, tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak W.H.M. DE VOCHT Stationsweg 8, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers, Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mevr. Vermazeren. MEVR.STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR. VERMAZEREN Blitterswijck, tel. 04784-2273 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-13.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273. WIJkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14,00 uur. Telefoon 04785-1492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar weckend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur. gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische afspraak tijdens kantooruren 85968 of 04950-30345 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 REUMA PATIËNTEN VER. VENRAY Tel. 82750

Peel en Maas | 1988 | | pagina 3