Maatregelen i.v.m. 1A triathlon HINDERWET DAMMEN S.V. Merselo lï<*Sl Kwart triathlon op 4 september [[REU» !j i BUITENLIJST Leges kapvergunning Rosmolenbaan tijdelijk voor alle verkeer gesloten S.V. Holthees Boekhandel van den munckhof ia 18 PEEL EN MAAS J. Donderdag 1 september - Pagina 19 S. V. Merselo doet al enige jaren verwoede pogingen om te promo veren naar de eerste klasse onde rafdeling. Vorig seizoen strandde de ploeg op een tweede plaats. In Merselo zal men proberen dit sei zoen hoger te komen. Onder lei ding van trainer Henk Mooren en leider Jo Willems zullen de geel zwarten hun uiterste best doen om dit te bereiken. S.V. Merselo wordt gesponso- red door Slagerij Goumans. <2^ mé i NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak MEDEWERKING VAN PUBLIEK GEVRAAGD I De vierde uitgave van de Vtriathlon van Venray mag zich verheugen in zeer gro te belangstelling. Aan dit zwem-, fiets- en hardloopgebeuren zullen ruim 250 at leten uit alle delen van het land deelnemen. De kwart triathlon wordt georgani seerd door de Triathlonvereniging Venray en de Toer- en Wielerclub Oostrum. Om de hooste eer zal zondag 4 september worden gestreden in de (zeer wijde) omgeving van het zwembad, waar hel zwemonderdeel (1.000 m) wordt afge werkt. Het hardlopen 10,6 km vindt plaats in het vlakwatergebied en in westein de. En tenslotte is er voor het fietsen (45 km) een parcours uitghezet in het bui tengebied. Het is begrijpelijk dat een dergelijk sportevenement een gigantische organisa tie vergt en dat het slagen van dit sportgebeuren mede afhankelijk is van de me dewerking van velen en met name van de omwonenden langs het parcours. Een pluim op de hoed van de organisatie is het feit dat de Venrayse triathlon is opge nomen in de lijst van superprestigewedstrijden, waar punten kunnen worden ge haald voor een landelijk klassement. Mede hierdoor is het deelnemersveld aan merkelijk uitgebreid en in kwaliteit toegenomen. Over het algemeen kan worden ge zegd dat op zondag 4 september tus sen 8.00 en 16.00 uur niet alleen de rui me omgeving van het zwembad (het recreatiegebied Vlakwater) maar ook het gebied tussen Deurneseweg, Peel- weg, Beekweg en Westsingel voor een groot deel benut wordt door de spor ters. Er wordt daarom op die dag een groot aantal verkeersmaatregelen ge nomen om de kwart Triathlon zo vlek keloos mogelijk te laten verlopen. ZWEMMEN Van de zwemactiviteiten zal men weinig „last" hebben omdat deze ge houden worden in het buitenbad. Al leen degenen die, op de dag van het binnenbad gebruik willen maken, kunnen het zwembad over de Parkweg bereiken, uitsluitend te voet. FIETSPARCOURS Wanneer de atleten duizend meter hebben gezwommen springen zij op de KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERPBESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat zij van plan zijn om op de aanvraag van L. van Casteren Lollebeekweg 20 te Castenray, voor een hinderwet ver gunning voor het uitbreiden en wijzi gen van een varkensmestrij en - fokke rij, gelegen aan de Lollebeekweg 20 te Castenray negatief te beschikken. De ontwerp-beschikking en bijbe- Damclub Venray opende het nieuwe wedstrijdseizoen met de algemene jaarvergadering. Naast bespreking van de ranglijstcompetitie en bondscom- petitie werden de prijzen uitgereikt be treffende de resulataten van het afge lopen wedstrijdjaar '87-'88. Arie Wester mocht daarbij de kam pioensbeker van voorzitter Wim Dok ter in on vangst nemen. Ton Noyens behaalde ditmaal de tweede prijs en Hendrik Batist uit Bergen de derde prijs. Ook Teng Tijssen ontving een trofee als winnaar van de aanvullende bekerwedstrijden. Voor de Bondscompetitie komt D.C. Venray wederom uit in de eerste klasse van de Regio Oost-Brabant en Noord-Limburg. Er zullen 7 wedstrij den op het programma staan o.a. te gen D.C.Venlo. De eerste wedstrijd wordt thuis gespeeld tegen H.D.R.Rosmalen op maandag 5 sep tember. Iedere maandagavond wordt er in clublokaal Thielen op het Kennedy- plein gezellig gedamd. Kom eens kijken op onze kennisma kingsavonden 29 augustus en 5 sep tember. Voor deelname aan de rang lijstcompetitie kan iedereen zich ook telefonisch opgeven bij onze wedstrijdleider Arie Wester onder nummer 80621. fcf HOTEL-RESTAURANT Piet en Marwil Jacobs Maasheseweg 76, Venray Telefoon 04780-81181 Openingstijden: ma. t.m. vr. 12.00-22.00 uur zondags v.a. 15.00 uur horende stukken kunnen op het raad huis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 16 sep tember 1988. Tot deze datum kunnen de stukken ook donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gege- vens.van diege die bezwaar maakt niet bekend te maken. De aanvrager en diegene die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en diegene die aan kunnen tonen niet (tijdig) in staat geweest zijn dit te doen, kunnen be zwaar maken tegen de ontwerp beschikking. Venray, 1 september 1988 Burgemeester en wethouders voornoemd, Burgemeester en Wethouders van Venray, maken bekend dat zij van plan zijn om op de aanvraag van: - J. Loverbos, Timmermannsweg 135 te Ysselsteyn, voor een hinder wetvergunning voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij gelegen aan de Timmermannsweg 135 te Ysselsteyn positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden; - J. Bosgoed, Lorbaan 6 te Veulen, voor een hinderwetvergunning voor het ex artikel 6a uitbreiden/wijzigen van een varkensmesterij gelegen aan de Lorbaan 6 te Veulen, positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden, met dien verstande, dat de gevraagde uitbreiding wordt beperkt tot maximaal 490 mestvark- ens. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 16 september 1988. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gegevens degene die bezwaar maakt niet bekend te maken. De aanvrager en degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aan leiding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking. Venray, 1 september 1988. Burgemeester en Wethouders, voornoemd, fiets om een parcours van 45 km at te leggen. Hiervoor is een ronde van 22,5 km uitgezet, dat vanzelfsprekend dus twee keer moet worden afgelegd. De start is bij het zwembad en vervolgens loopt het parcours via: Parkweg, Hoopweg, Aan den Dril, Merselose- weg, Pas, Haag, Ossendijk, (links af) Zandstraat, Weverslo, Janslust, Kiek- weg, Deurneseweg (fietspad), Midden- peelweg (fietspad), Kempkensberg, Ossendijk, Op de Ries, De Steeg, Mer- seloseweg, Pas. Na de tweede ronde vanaf Pas via Merseloseweg naar het zwembad waar de finish is. HARDLOOP PARCOURS Terug bij het zwembad beginnen de deelnemers aan hun kwart marathot) met een lengte van 10,6 km. Het hier'{ voor uitgezette parcours doör het Vlakwatergebied en Westeinde moet twee keer gelopen worden. De route is als volgt: achterzijde zwembad, via de bossen naar het Vlakwatergebied naar de Hoopweg, vervolgens over de Kie- kweg, fietspad Kuluutweg, Brenner- laan, Etnalaan, Kempweg over trap veld aan Kempweg richting zwembad. MAATREGELEN Politie en organisatoren zullen er voor zorgen dat de atleten, zowel tij dens het fietsen als bij het hardlopen voorrang hebben. De organisatoren zijn er zich terdege van bewust dat het evenement alleen kan slagen wanneer zij mogen rekenen op de medewerking van degenen, die aan of in de onmid- delijke nabijheid van de parcoursen wonen. Dat betekent in feite, dat er zo wei nig mogelijk verkeer op de weg komt. Daarom wordt een beroep gedaan op de bewoners van de Kempweg, Aan den Dril en aanliggende straten, de Hoopweg en aansluiting op de Hoen derstraat, om hun auto's zoveel moge lijk op eigen terrein te laten staan tus sen 8.00 en 16.00 uur. Wie zondag de auto moet gebrui ken wordt aangeraden deze tijdig een parkeerplaatsje buiten het wedstrijd- gebied te geven. Dit geldt met name voor het Vlakwatergebied. Ook zullen de toegangswegen naar de Ossendijk een groot gedeelte van de dag zijn af gesloten en zal voor de Kempweg een richtingsverkeer worden ingesteld. En om. alle atleten bij de start en finish de ruimte te geven zal het parkeerterrein bij het zwembad voor publiek zijn af gesloten. EN VERDER... Het meerijden per auto, fiets of brommer met de wielrennende of de hardlopende atleten is verboden. De belangstellenden kunnen hun auto's kwijt aan de aanliggende stralen als mede in de als alternatieve parkeerzo- ne te gebruiken Korte Drilweg. Wanneer iedereen op deze dag de eventuele ongemakken voor lief zal willen nemen, dan kan de kwart Tri athlon in Venray een groot succes worden. En tenslotte nog een heel belangrijk verzoek aan degenen die aan een van de straten van het parcours wonen: Laat op zondag 4 september tussen 8.00 en 16.00 uur de hond binnen of aan de lijn, want een hond op het par cours kan levensgevaarlijk zijn voor de atleten. Wanneer belangstellenden een hond meenemen, dan dienen de dieren aan gelijnd te zijn. Voor het afgeven van een kapvergu- ning is sinds enige tijd leges verschul digd. Dit bedrag is vastgesteld op 9,- In verband met de aanleg van riolering in Lisdodde wijk Land- weert) zal gedurende vijf weken de Rosmolenbaan tussen Spurkterdijk en Kruidenlaan voor alle verkeer zijn afgesloten. Ook de verbinding Krui- denlaan-Smakterveldweg is voor het verkeer afgesloten. De werkzaam heden starten op maandag 29 augustus De begraafplaats Boschhuizen is in de genoemde periode nog bereikbaar via de Maasheseweg of via dé Stationsweg-Spurkterdijk. Boekhandel van den Munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend GOUMAHS S. V. Holthees-Smakt degra deerde vorig seizoen uit de eerste klasse onderafdeling naar de twee de klasse. De Brabantse Lim burgseformatie is dit seizoen ech ter voornoemens om weer terug te keren naar de eerste klasse. Trai ner Versleijen uit Boxmeer en lei der Th. Wijnen zullen de spelers optimaal motiveren om dit resul taat te bereiken. S. V. Holthees-Smakt wordt gesponsored door Jos van Es au tomaterialen. grotestraat 68 - telefoon 04780-82727

Peel en Maas | 1988 | | pagina 19