Twee mestfabrieken in Ysselsteyn? AGENDA Dodelijk verkeersongeval Fietsvierdaagse Overloon BIBLIOBUS Vakantie programma in Venrayse bioscopen slaat aan GESLAAGD OPENBARE BIBLIOTHEEK GEVONDEN GEBR. MARTENS PEEL EN MAAS Donderdag 14 juli - Pagina 3 Het ziet er naar uit, dat er binnen afzienbare tijd toch twee afzonder lijke mestfabrieken in Ysselsteyn gebouwd kunnen worden. Op de vorige week gehouden hoorzitting, in verband met het verlenen van een hinderwetvergunning aan dhr. W. Willems, werden geen bezwaren naar voren gebracht. Begrijpelijk, als men weet dat dhr. Willems de mogelijke problematiek van zo'n mestverwerk- ingsbedrijf, met zijn buren uitvoerig heeft besproken, waardoor van die kant weinig of geen bezwaren meer waren te verwachten. Volgens insiders is de door Willems gekozen locatie (aan de Steegse Peelweg) hinderwet-technisch uitste kend. Hooguit zou de provincie planologische bezwaren naar voren kunnen brengen, omdat het te stichten verwerkingsbedrijf midden in een "open landschap is gepland. Maar men mag vrijwel zeker aannemen, dat die bezwaren niet opwegen tegen de milieu-vervuiling welke het onver werkte mest met zich meebrengt. Omdat er geen vergelijkbare instal- latie's in Nederland aanwezig zijn, kan men over een mogelijke ammo- niak-uitstoot van de fabriek geen zinnig woord zeggen. De praktijk zal dat moeten uitwijzen. Een deskundig en onafhankelijk bureau zal die uitstoot moeten controleren en zonodig het bedrijf van Willems van advies dienen om extra voorzieningen te treffen. Donderdagmiddag is de 75-jarige inwoner Hermanus Ebben uit Oost rum vrijwel op slag gedood, toen hij de Wanssumseweg ter hoogte van Pascalis overstak, zonder voldoende te letten op het verkeer. De chauffeur van een vrachtauto uit Deurne kon de overstekende voetganger niet meer ontwijken. Het slachtoffer wilde naar de overkant van de weg om zich bij een groepje wandelaars te voegen. Maar toen hij midden op de weg was schijnt hij de vrachtauto te hebben zien aankomen en heeft toen niet meer geweten hoe hij die vrachtauto kon ontlopen. Hij liep door; bleef stil staan om vervolgens toch maar de weg over te steken, met het voor hem fata le gevolg. De vrachtautobestuurder heeft nog door krachtig te remmen getracht een botsing te voorkomen maar dat lukte niet meer. CONTAINER VIEL VAN VRACHTAUTO Donderdagmiddag ondervond het verkeer op de Midden Peelweg, ter hoogte van de grens met de gemeente Horst, nogal wat vertraging, door een container welke was geladen met 10 ton veevoeder. De container was achter op een vrachtautocombinatie geplaatst en aan het schuiven gegaan waardoor hij gedeeltelijk van de combinatie viel. Gelukkig kwam er op dat moment geen verkeer uit de tegenovergestelde richting. Voordat de vrachtauto tot stilstand kwam, was deze aan het slingeren geraakt. Door veel stuurmanskunst gelukte het de bestuurder, afkomstig uit het Duitse Kamp Lintfort, de auto aan de kant van de weg tot stilstand te brengen. Het grote probleem was, hoe de container weer op zijn plaats te krijgen. Nadat de nodige tonnen veevoer op een auto van de LLTB van Ysselsteyn waren overgeladen gelukte dit. Volgens de Duitse voorschriften was de container goed beveiligd, maar deze voorschriften verschillen van de Nederlandse veiligheidsnormen. Er kon worden vastgesteld dat de bestuurder niet te hard heeft gereden. De schade aan de vrachtauto en container bleef beperkt, de grootste schade was voor het oponthoud van het wegverkeer. INBRAAK IN WONING Tijdens afwezigheid van de bewo-: ners werd door inklimming toegang verkregen tot een woning aan de Ysselsteynseweg. Uit de woning werden enkele gouden sieraden ontvreemd. De waarde daarvan kon niet worden medegedeeld. MOTORDIEFSTAL OPGELOST Het was aan de oplettendheid van enkele politie-agenten te danken dat een motor-diefstal in de Kruidenlaan, snel kon worden opgelost. De politie zag de motot door het dorp crossen. Ze zette de achtervolging in en dat had succes. Het was voor hen een grote verrassing, dat die bestuurder... 15 jaar oud was. Hij bekende de diefstal en verklaarde de motor in de bossen van de Boschhuizen te hebben verstopt. Hij was gedeeltelijk onher kenbaar gemaakt, door hem over te spuiten. Natuurlijk is de motor weer aan de rechtmatige eigenaar terug gegeven en kreeg de knaap enkele processen verbaal aangezegd. LLTB Deze week vond ook de hoorzitting plaats betreffende de oprichting van een mestfabriek door de LLTB. Deze fabriek is gepland op een terrein gelegen aan de Deurneseweg en de Jan Poelsweg in Ysselsteyn. Het is vooral die locatie welke bij een Ysselsteynse werkgroep bezwaren oproept. Om die reden heeft ook de gemeenteraad in een vorige vergadering afgezien van een bestemmingsplanwijziging voor dit gebied. De raad wenst eerst volledig geïnformeerd te worden over de milieu-aspecten welke bij deze vestiging een rol spelen. De werkgroep heeft afgelopen weekend haar bezwaren nog eens op papier gezet en huis-aan-huis in Ysselsteyn laten bezorgen. Behalve bezwaren tegen de locatie (100 meter afstand van de Ysselsteynse sport accommodaties en 300 meter vanaf de bebouwde kom) vindt de werkgroep het maar een riskante zaak in die fabriek een geheel nieuw procédé van mestverwerking toe te passen, waar over nog geen enkele rapportage bekend is. Mogelijke stank en een toenemende verkeersdruk op de Midden-Peelweg (24 keer per dag mestaanvoer met 30-tons vracht wagens) zijn andere argumenten waarmee de werkgroep aantoont dat een andere locatie gewenst is. Wat die verkeersdrukte betreft, stellen de initiatiefnemers van de LLTB, dat de mestaanvoer hooguit 10 gesloten vrachtwagens per dag zal gaan belopen; en dat is van geen enkele invloed op het overige verkeer (7.000 voertuigen per dag over de Midden- Peelweg). Overigens zegt de LLTB uitdrukkelijk gekozen te hebben voor een milieuvriendelijke oplossing van de mestproblematiek, waarbij middels verwerking geen stank of ammoniak- uitstoot plaatsvindt. Die problemen worden binnen de fabriek opgelost. Na deze hoorzittingen zal het gemeentebestuur de voor- en tegen argumenten nog eens uitvoerig over wegen en zich daarbij door des- AANNEMERSBEDRIJF M.J. Teunissen bv Het juiste adres voor: - stallenbouw - woningbouw - industriebouw - verbouw - mestopslagsilo's - kunststof en houten kozijnen onder KOMO-garantie. Lovinckplein 5 - Ysselsteyn Tel. 04785-1406/1811 De 6e fietsvierdaagse van de Tourklub Overloon is dit jaar zeer goed geslaagd. Ondanks dat de weergoden het de laatste fietsdag lieten afweten, werd er toch nog door 493 fietsers aan dit groots evenement deelgenomen, in de leeftijd van 5-84 jaar. De T.K.O. had zoals gewoonlijk weer gezorgd voor een aantal prachtige fietsroutes, waarvoor veel complimenten voor in ontvangst mochten nemen. De T.K.O. zorgde met 25 mede werkers 4 dagen lang voor een perfecte organisatie. Dat vandalen soms enkele routebordjes verzetten, kon de pret niet drukken, temeer daar deze dan weer door de fietsers zelf weer werden goed gezet volgens de in hun bezit zijnde routebeschrijving. De gratis limonade en koffie op de pauzeplaatsen vonden gretig aftrek. Tijdens deze fietsvierdaagse werd 121 liter limonade en 114 liter koffie gedronken. Er moesten 296 route bordjes aangebracht worden over een totale afstand van 440 km. 5.000 copiën waren er nodig voor routebe schrijvingen - mededelingen - kwis- formulieren en reclame. Vele afspra ken met medewerkers - pauzeplaatsen - gemeente en provincie moesten er gemaakt worden. Al met al een hele organisatie welke ieder jaar beter gaat lopen. Daarom is het plezierig om van vele deelnemers een positieve reactie te horen, zodat de stimulatie om volgend jaar wederom een fietsvierdaagse te organiseren zeer zeker aanwezig is. Een absoluut hoogtepunt vormde, ondanks de regen, toch de laatste fietsavond, waarop de prijzen voor de fietskwis bekend werden gemaakt. De spanning zat er goed in toen om 20.00 uur ,de voorzitter van de T.K.O. de vele prijzen bekend maakte. Er werd door 123 personen aan de fietskwis deelgenomen: 80 jeugdigen en 43 volwassenen. Er steeg een gejoel op door de jeugd toen bekend gemaakt werd dat de kwis door de volwassenen slechter was ingevuld dan door de jeugd. De jeugd vulde trouw de leeftijd, soms per maand in, terwijl dat voor sommige volwassenen (dames?) duidelijk moeilijker lag. Er waren ook kwisformulieren bij waarop de T.K.O. werd bedankt voor de prettige fietsdagen. Op 21 augustus a.s. organiseert de T.K.O. voor de 15e maal de Bevrijdingsrit over afstanden van 25 - 40 - 60 en 100 km. kundige laten adviseren, voordat hinderwetvergunningen worden uit gereikt. PROVINCIE Intussen hebben de ministers Nijpels en Braks, respectievelijk van milieu en landbouw, bepaald, dat voortaan niet de gemeenten, maar de Provincie verguningen voor de op richting van mestfabrieken dient af te geven. De bij de gemeenten lopende procedures worden met ingang van 1 augustus a.s. overgedragen aan het provinciaal bestuur. Deze produres worden dus niet afgebroken, maar door de provincie voortgezet. In principe behoeft dat niet tot ver traging te leiden. DRANK IN BESTUURDER In de nacht van zondag op maandag controleerde de politie een autobestuurder in de Patersstraat en constateerde toen dat die bestuurder te veel had gedronken. Hij moest de bekende proeven ondergaan en kon met een rijverbod en de aanzegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt huiswaarts keren. ALCOHOLCONTROLE Wij hebben reeds eerder onder de aandacht gebracht dat nu de politie over de modernste apparatuur voor de ademtest beschikt er meer gerichte alcoholcontrole^ zullen plaatsvinden. Dat deden de politiemannen ook na afloop van de kermis in Ysselsteyn. Een tiental autobestuurders werd getest, waarvan er twee later nog eens de vervolgtest moesten ondergaan. Dat resulteerde alleen in een rij verbod. Proces verbaal behoefde niet te worden opgemaakt. Ondanks de slechte weersom standigheden, is de Fietsvierdaagse door de Peel Deurne/Venray een groot succes geworden. Over al vier de dagen genomen waren er ruim 4.000 deelnemers die op de fiets geklommen zijn. Dat grote aantal werd bekend gemaakt door dhr. H. Holtackers, die vrijdagmiddag de deelnemers in de Venrayse schouwburg welkom heette. Dat gebeurde onder de vrolijke klanken van het Senioren-orkest o.l.v. Jan Versteegen. In het bijzonder heette hij de vele fietsers welkom, die de regen van dinsdag onversaagd hadden getrotseerd. Als de weersom standigheden die dag gunstiger geweest waren, dan zouden honder den fietsers meer hebben deelgenomen. De oudste deelnemer was de 75-jarige Wiel Ewalds uit Blitters- wijck, de jongste was de 5-jarige Marica van Delft. Beiden reden de 25 km tocht. Ook niet onvermeld mag blijven de deelname van Th. Peeters uit Ysselsteyn, die drie dagen lang met zijn kleinkinderen meefietste. Dat deze Fietsvierdaagse ook bij de Venrayse en Deurnese gemeentebe sturen in een goed blaadje staan, werd nog eens onderstreept door de deelname van Wethouder Claessens uit Venray en Wethouder van Laarhoven uit Deurne. Wethouder c^c\JN^ MOTOR TEGEN AUTO Gezien de ravage moet er hard zijn gereden, zowel door een 23-jarige motorrijder en een evenoude bestuur ster van een personenauto; beiden afkomstig uit Venray. De motor kwam vanaf een onverharde weg de Ossendijk op. Op dat moment naderde de personen auto. Een botsing was onvermijdelijk. Zowel motor als auto werden vrijwel totaal vernield. De motorbestuurder moest met diverse verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. ACCU ONTVREEMD Uit een bij een boerderij aan de Buitenweg staande tractor werd de accu ontvreemd. De waarde van het apparaat bedraagt 250,-. VERNIELINGEN Een aan de Vlierstraat geparkeerde personenauto bleek door vandalen bewerkt te zijn. Nu zit de eigenaar met een schadepost van 700,- te kijken. Dat zit ook een autobezitter die in de Marijkestraat woont. Het staat nog niet vast, of de vandalen zijn auto vóór zijn deur hebben bewerkt, of deze onder handen namen toen ie op het Henseniusplein geparkeerd stond. Een ruit van een supermarkt aan de Kempweg werd door vandalen inge gooid. Claessens roemde de perfecte organi satie, terwijl van Laarhoven zich verheugd toonde dat beide gemeenten hun grenzen hebben overschreden: Venray fietste in Deurne en Deurne fietste in Venray... De voorzitter van de Fietsvier daagse, dhr. M. Maas uit Deurne, maakte de oplossing van de route- kwis bekend. De slagzin luidde: „Groot of klein, blij fietser te zijn". De uitgeloofde fiets bij de voorinschrijvingen van deze fietsvier daagse werd gewonnen door dhr. L. Truijen, Tuinstraat. Bij de Wolschuur op de Blakt kon men de lengte raden van de grote bol wol. Deze was 14.400 meter. De eerste prijs daarvoor ging naar Jenny Frederiks, Loobeek 3 te Smakt, 2e prijs Heijnen, Paterslaan 9 te Venray en de 3e prijs naar R. Bouman, Velt. Kleffen 110 te Venray. De uitslag van de Juwelier Verlinden route-kwis was als volgt: een klok t.w.v. 1.000,- ging naar J. Verlinden te Oirlo; waardebonnen van 400,- elk gingen naar H.Lensen te Wanssum; W.Cornelissen te Oost- rum; Mevr. Vergeldt te Wanssum; A. Clephas te Venray. De twee troost prijzen gingen naar R. Koppers te Berkel en L. van Bommel te Milheeze. In verband met vakantie komt de bibliobus niet in Blitterswijck van 18 juli t/m 5 aug. Na de vakantie komt de bus weer de eerste keer op dinsdag 9 aug. INSLUIPINGEN Door insluiping was toegang verkregen tot een woning aan de Fagotstraat. Uit de woning werd een tas met inhoud ontvreemd. Daarin zat o.a. enig geld, bankpasje en een bos met sleutels. Door insluiping was ook toegang verkregen tot het keldergedeelte van een flat aan de Zuidsingel. Hier werden ten nadele van een der bewoners electrische gereedschappen ter waarde van 1.000,- ontvreemd. Deze weken boeken een aantal films groot succes in Venray. Crocodile Dundee deel 2, blij kt de liefhebbers van deze avontuurlijke held weer aan te spreken en wordt uiteraard geprolongeerd. Honneponnetje gaat steeds harder lopen. De film gaat de derde week in. Eveneens voor de derde week Walt Disney's Boek van de wildernis het verhaal van Mowgli en zijn dieren-vriendjes. Voor de vierde week geprolongeerd worden Drie mannen en een baby en Police Academy deel 5. Twee lachsuccessen die voor veel vakantieplezier zorgen. Deze week is er tijdens de Jaarmarkt een extra stunt. In de voorstellingen van 14.15 en 14.30 uur kan men voor half geld naar binnen als men met twee personen tegelijk komt. Voor de prijs van een kaartje krijgt men dan toegang voor twee personen. Een buitenkansje tijdens de jaarmarkt. Aan de Hogeschool Midden Bra bant, afdeling Economie bedrijfs- techniek is geslaagd C.H.G.A. van der Velden, Dakdekkerstraat 23, Venray. Peter van Meyel, zoon van Ton v. Meyel uit de Hofstraat slaagde aan de Universiteit te Nijmegen voor tand arts. Bij de dames van de Oostrumse -Vrouwen Beweging kon men het aantal knikkers raden, dat werd gewonnen door J. Kreutz uit Oostrum. Het gewicht van de kalveren was 412 kg. En tenslotte gingen de twee prijzen voor het schilderen naar N. Eusems uit Sittard en R. Cremers uit Merselo. De kinderspelen op de centrale plaatsen Blitterswijck, Horst, Oost rum en Merselo waren zonder meer een succes en zeker ook in de toekomst voor herhaling vatbaar. Afdeling Volwassenen 416-25 Daar zit ik mee: mensen van 13 jaar en ouder schrijven aan Achterwerk... Keuze uit brieven die jongeren stuurden aan de VPRO-gids. Ze gaan over onderwerpen waar ze graag de mening van leeftijdgenoten van wilden weten. 570.5 Dijkhuizen, Sietzo. Groene gids Noord-Brabant. Beschrijving van natuur en landschap in de provincie, aangevuld met een aantal wandel- en fietsroutes. 570.5 Dijkhuizen, Sietzo. Groene gids Limburg. Beschrijving van natuur en landschap in de provincie, aangevuld met een aantal wandel- enf fietsroutes. 598.1 Nijssen, H. De vissen van Nederland. Systematische indeling, historisch overzicht, het ontstaan van de viskweek, uitheemse vissoorten, determineersleutels, beschrijvingen, afbeeldingen, literatuur, van alle in Nederlandse wateren voorkomende zee- en zoetwatervissoorten. 603.1 Gooijer, Peter. Koen. Over leven en over lijden. De vader van een door een ongeneeslijke spierziekte getroffen jongen beschrijft hoe hij en zijn echtgenote tot het plegen van euthanasie kwamen. 616.6 Fit door beweging. Conditie training. Van een zevental sporten wordt aangegeven hoe men deze het beste kan beoefenen. 619.4 Postma, Fred. Biljarten Beschrijving van diverse disciplines en technieken (sportlijn). 629.2 Ontbijt en brunch, nieuwe stijl. Het receptengedeelte geeft eerst een groot aantal gevarieërde ontbijt- gerechten, dan 10 uitgewerkte brunchmenu's naar thema (picknick, zomer, chinees, lopend buffet enz.), daarna gerechten voor bereiding in de magnetron. 629.62 Van mergpudding en möf- felkook. Limburgse streekgerechten en wetenwaardigheden. 636.1 Duinker, Kees. 't Bos bekeken. Beschrijving van verschil lende facetten van de bosbouw in Nederland. 657.73 Auto-Kijk 1988. Rij-impres- sies van zo'n 130 verschillende autotypes. 705.7 Hardy, William. De wereld van Art Nouveau. De geschiedenis, bronnen, kenmerken en kunstenaars van de internationale grafische decoratiestijl van omstreeks de eeuw-wisseling. az-indo 918 Tadema-Sporry, Bob. Indonesische sagen en verhalen. Heldenverhalen uit de geschiedenis van koningen en hindoegoden van Java en Bali, bewerkt en voorzien van een toelichting. 961 Portway, Christopher. Grote treinreizen. Aankomen om te vertrek ken. Persoonlijke belevenissen tijdens lange treinreizen in, maar vooral buiten Europa. eu 992 Boll, Heinrich. Stadsland schappen. Essays naar aanleiding van bezoeken aan steden en landschappen, (o.a. Keulen, Parijs, het Roergebied, Rome, de Rijn en Warschau). Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar is gratis!!! Maandag: 10-12.00 uur, 14-18.00 uur. Dinsdag t/m donderdag: 14-18.00 uur. Vrijdag: 14-21.00 uur. Zaterdag: 10-13.00 uur. 5 juli t/m 11 juli 1988 Bril, goudkleurig montuur; Blauwe parkiet; Horloge, merk Bodé met schakelarmband; 1 Sleutel merk Bencoinschr. R.A.; Hangslot met een sleutel merk Yale; 1 Sleutel no. 21; 6 Lichtbollen merk Hema en 8 lampen merk Hema; 4 Wieldoppen merk Nissan: Groene damesfiets, framenr. K 416991. Voor inlichtingen kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepolitie Venray, tel. 04780- 84888, tst. 224. DRANK IN BESTUURDERS Op de Veulensewaterweg trof de politie een 23-jarige autobestuurder aan, die onder zodanige invloed van alcohol verkeerde, dat hij de bekende proeven moest ondergaan. Omdat deze bestuurder zich recentelijk aan hetzelfde misdrijf had schuldig gemaakt, werd hem naast een rijverbod ook het rijbewijs inge vorderd. In de nacht van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag hield de politie op de Julianasingel twee Venrayse autobestuurders aan, die beiden 33 jaar oud waren en te diep in het glaasje hadden gekeken. Beiden moesten de bekende proeven onder gaan en konden met een rijverbod en de aanzegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt, huiswaarts keren. 16 en 17 juli ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON Patersstraat 60, tel. 88800 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5. tel. 84877 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak R.C. GOEDEGEBUURE Stationsweg 8, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers, Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mevr. Vermazeren. MEVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-13.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273. Wljkgebouw Ysselsteyn Lit sen bergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-1492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leun sew eg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische afspraak tijdens kantooruren 8S968 of 04950-30345 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN Venray iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur BOUWMATERIALEN WAND- EN VLOERTEGELS AANBOUWKEUKENS - GEVELSTENEN VENRAY, Bongefdstraat 5, tel. 04780-85959 Geopend tot 17.30 uur 's Zaterdags van 9-13.00 uur.

Peel en Maas | 1988 | | pagina 3