M.H.C.V. BOWLEN HANDBOOG DAMMEN BILJARTEN Jan Gielens en Pieter Lucassen nemen afscheid van Leunen 1 Venray The Old H Calahan (ii P.H.V. „Bij dag en nacht" PEEL EN MAAS T.W.C. Oostrum Tennisclub Venray weekendmenu BUITENLUST HENGELSPORT TRIMCLUB Zes-dorpenmars in gemeente Vierlingsbeek Leden gehuldigd bij jubilerend S.V. Leunen FLYING FLIES JUMPERS '76 EN MAAS competitie vond er een trainerswisse ling plaats. Venray was al geruime tijd in onderhandeling met een van de betere trainers op hockeygebied in Nederland, Geert van Eyck. Ook heeft de heer van Eyck een jarenlange ervaring als speler van het Nederlands hockeyteam dus hij weet wat er zoal bijkomt kijken als er op hoog niveau gespeeld wordt. Ook heeft hij al andere teams in Nederland op 'n hoger niveau gebracht; de perfecte man voor Venray. Daarom is Venray dan ook bijzonder blij dat, men de heer van Eyck heeft kunnen contrac teren. Dames 1 Het eerste damesteam van Venray Sponsoring Het eerste herenteam moet nu de eer hoog houden in de eerste klasse en het damesteam zal proberen zo snel mogelijk terug te gaan naar de tweede klasse. Dit kan o.a. alleen door intensieve trainingen, betere mate rialen e.d. Hier hangt dan ook een prijskaartje aan. Daarom dat de aankomende week bedrijven en middenstanders benaderd zullen worden voor sponsoring d.m.v. reclame-borden te verhuren langs het kunstgras. Voor meer informatie hierover kunt u terecht bij de voorzitter van de sponsorcommissie Erik Peters telefoonnumeer 04780- 84020. Kampioenschap MHCV heren 1 Het eerste herenhockeyteam van de ixed Hockey Club Venray is vorige leek zondag, 15 mei, kampioen sworden. Met een 0-4 overwinning p het Venlose Groen-Wit realiseerde lij de promotie naar de eerste klasse. Een goede basis voor de eerste tlasse Venray heeft jarenlang in de tweede lasse gespeeld. Door de enorme groei an leden en het opleiden en het intrekken van trainers is het niveau Mm hockey gestegen. Het in het ^ttbruik nemen van het nieuwe ^kunstgras een aantal jaren geleden ^orgde voor een verbetering van de ockey techniek. Het hockey in (enray werd zeer aantrekkelijk; om te W pelen en om er naar te kijken. Dit latste is goed te merken aan het vele lubliek dat elke zondag langs "de jn" staat. Een nieuwe trainer Twee maanden na de start van de zag dit jaar geen kans zich te handhaven in de tweede klasse. Daarom dat dit jaar alle zeilen worden bijgezet om dit team terug te krijgen naar deze klasse. Zij beginnen volgend jaar met een nieuwe trainer, Harry Poels. Zijn aanpak bleek in het verleden al zeer effectief te zijn. Donderdag 26 mei - Pagina 13 Succes voor Harold Michiels in riystad Tijdens een groot internationaal j/1 eugd-bowlingtoernooi dat het afge lopen weekeinde plaats vond in .elystad wist de Venrayse jeugd- lowler Harold Michiels zich weer in le top van het eindklassement te pelen. Na de voorronden bezette larold een vierde plaats. In de drie inale-games scoorde Harold een serie /an 570 pins, waarmee hij achter de lelgische winnaar van Eijken beslag egde op de tweede plaats. Hiermee lield hij de hele Nederlandse top Iichter zich en voegde zodoende maximaal 10 punten toe aan zijn otaal voor het klassement "jeugd- lowler van het jaar". Met nog een vedstrijd te spelen op 28 mei a.s. in \ssen bezet Harold in dit totaalklas- «ment thans de derde plaats. Bekerwedstrijden le ronde ted Arrows-Close Encounters 1-3 lub Up-SVCB 0-4 lit Miss-Magic Line 1,5-2,5 iigma's-Fall Down 3-1 leturns-Scores 3,5-0,5 Jolden Wonder-Pinhunters 0-4 trikers-Franssen 3-1 ütijd Raak-Cafe oud Meerlo 4-0 de loting voor de 1ste tekerronde kwamen voor 6 teams uit le 1ste klasse tegenstanders uit de 2de lasse uit de bus. Van deze teams risten Altijd Raak, de Returns en 1VCB hun wedstrijd vrij eenvoudig te rinnen al zat er af en toe een eraderlijk addertje onder het fras. )nder aanvoering van de sterk corende Geert Reijs werd de 1ste ame gewonnen (958-921). In de 2de ame hetzelfde beeld. Geert Reijs ette een game van 205 neer en Magie -ine kon niet meer dan precies ingszij komen (907-907). De derde ame moest de beslissing brengen. Hit tMiss bleef sterk spelen maar Magie .ine schakelde een versnelling hoger, let behulp van twee 200-games, door immy Branje en Twan Claessens, 'erd de 3de game binnengehaald >91-948). Hierdoor was ook de otaalscore voor Magic Line met het ninimale verschil van 6 pins 2819-2813). Magic Line kwam dus met de schrik vrij via een 2,5-1,5 Dverwinning. Twee teams uit de 2de klasse wisten iun tegenstander uit de 1ste klasse te ivertreffen. Close Encounters gaf de ik pled Arrows geen kans en de Strikers, lie volgend seizoen in de 1ste klasse pelen, maakten korte metten met ranssen keukens. De twee over- 'lijvende wedstrijden kenden ook ifgetekende overwinnaars. De Pin- lunters hadden geen moeite met Golden Wonder. Hetzelfde gold voor Ie Sigma's die Fall Down uit de beker ripten. Nadat de wedstrijden uit de ste ronde gespeeld waren volgde de oting voor de 2de bekerronde. Jlose Encounters-Returns iVCB Swaghoven TV-Pinhunters itrikers-Altijd Raak Cor Paint En jawel hoor, de volgende topper wam ook uit de hoed: iigma's Bowling Venray-Magic Line Sportverslagen lienen dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd 1 IETS TE VIEREN? KEGELBANEN en PUB De Gouden Leeuw 14 - Venray Tel. 04780-10019 b.g.g. 86064 Uw gastvrouw en gastheer Hannie en Wim Salters De voorjaarskeuring voor politie honden (georganiseerd door de Koninklijke Politiehond Vereniging bij de PHV Buitenlijst te Venray) was voor onze club bijzonder succesvol. DE resultaten waren als volgt: Objectbewaking: J. Ram bags 328 punten Politiehond I: A. v. Vegehel 429 punten J. Verheyen 422 en 17 punten Wilms 405 punten Afgelopen donderdag hebben de veteranenschutters van distrikt II van Venray en omstreken op de banen van de Rare Schutters Overloon hun1 jaarlijkse Koningschieten gehouden. De wedstrijd ging over 50 pijlen. De uitslag was als volgt: 1J. v. Osch 432 Koning 2. J. Arts 415 Ridder 3. Jo Verstegen 414, 4. G. Janssen 409, 5. L. Thijssen 386,6. Marie Weys 385, 7. G. Kunen 380, 8. J. v.d. Munckhof 377, 9. K. Janssen 375, 10. Th. Vermeulen 362, 11. H. Cremers 355, 12. L. Cruyssen 321, 13. J. Poels 318, 14. G. Ewals 274, 15. W. Moorren251, 16. M. Vollenberg 238, 17. J. Loonen 233, 18. H. Stoks 233, 19. JacThissen215. Nu de prijsuitreiking werden door het bestuur van de Rare Schutters 2 leden van onze vereniging de bloemetjes gezet en wel voor Marie Weys als enige vrouwelijke gezel en deelneemster aan de wedstrijd en voor G. Kunen als oudste deelnemer aan deze wedstrijd. Beide kregen prachtige bloemen aangeboden, dit werd met een hartelijk applaus ontvangen. Voorzitter Poels dankte tenslotte iedereen die aan het welslagen van het koningschieten hebben meegewerkt. HBS DIANA De onderlinge competitie van donderdag j.l. werd gewonnen door H. v. Empel, 2 P. Jacobs en derde met hetzelfde aantal punten M. Thijssen en H. v.d. Hoogenhof. Zaterdag werd er geschoten te Mierlo. Het eerste zestal schoot 1350 punten, het tweede zestal 1212 punten. Hedenavond, donderdag, wordt er door de eerste 2 zestallen deelgenomen aan de verschieting om de DVS beker. Dit toernooi wordt gehouden te Merselo. Zaterdag regionale korps klasse B te Merselo. Zondag regionale korps ere klasse te Sittard. Hel bestuur wenst alle deelnemers veel succes. Het wedstrijdjaar '87-'88 loopt ten einde en daarmee zijn ook de belangrijkste resultaten bekend. Dat damclub Venray zich op het nippertje in de eerste klasse van de NBD wist te handhaven was een onvoorziene meevaller. Beter presteerden de Venrayse dammers in de regionale clubcompetitie van Noord- en Midden Limburg. In de slotronde wisten zij zelfs de meeste punten te vergaren, vooral door fraaie winstpartijen van Noyens, Zaal en Jaerts. Desondanks behaalde het danig versterkte Venlose team het regionaal kampioenschap. De eindstand ziet er als volgt uit: 1DC Venlo 7w-41 bp 2. DC Venray 5w-33bp 3DC Donderberg-Roerm4w-32 bp 4. HDSV Helden 0w-22bp Ook de onderlinge ranglijstcompe titie is vorige week beëindigd en voor de eerste maal in zijn damcarrière is Arie Wester er in geslaagd om het persoonlijk kampioenschap te be halen. In de tweede ronde van deze competitie viel de beslissing nadat zijn naaste concurrenten Noyens en Batist korte tijd aan vormverlies leden. Zo moest voormalig kampioen Noyens na 2 verliespartijen tegen Tijssen en Kroh het leiderschap aan Wester laten, die in de tweede ronde bijzonder safe speelde en ongeslagen uit de strijd kwam. De einduitslag van deze ranglijst ziet er als volgt uit: 1. A. Wester 36p, 2. A. Noyens 34p, 3. H. Batist 3lp, 4, M. Thijssen 27p, 5. W. Dokter 26p en A. Kron 26p, 7. M. Bakker 24p, 8. P. Visser 22p, 9. Th. Zaal 18p, 10. F. Jacobs lip, 11. G. Verstegen 8p, 12. N. Vervoort Op. Er rest nog de finale van de bekercompetitie waarvoor Thijssen, Noyens en Dokter zich hebben 'n leesbare krant In het afgelopen Pinksterweekeinde waren onze wedstrijdrenners actief in Liesel, Nederweert en Grathem. In Nederweert eindigde Tom van Asten als zevende bij de aspiranten B. Maurice Engbersen eindigde als vijfde bij de junioren. Op tweede Pinkster dag werd Maurice negende in Grathem. Bij de amateurs A wist Bas van Aarle beslag te leggen op de achtste plaats; Richard van Issum werd zestiende. Komende zaterdag strijden de wedstrijdrenners op de baan in Baarlo om het clubkampioenschap. De trimmers rijden die dag een onderling toernooi. Zondag rijden de jeugd, aspiranten a en b, gentlemen/veteranen a en amateurs b in Oostrum. De overige categoriën rijder, in Leeuwen. Voor de trimmers staat er die dag geen toertocht op het programma. Amateurs die in de Oostrumse ploeg mee willen doen met de Omloop van de Peel en Pijl van Limburg moeten contact opnemen met Ida Engbersen, tel. 04780-84552. BILJARTEN VBB Persoonlijke kampioenschappen le klasse Op woensdag 18 mei, donderdag 19 mei en zaterdag 21 mei zijn de finale wedstrijden gespeeld van de le klasse. In een voortreffelijk georganiseerd toernooi van HGL was het R. Dericks van VOP die met veel machtsvertoon de eerste plaats voor zich opeiste. Hij behaalde het maximale aantal match- punten (12) met een moyenne van 19.40 en een hoogste serie van 143 in de spelsoort kader. Een goede tweede plaats was weggelegd voor L. Siebers van DOS die 8 matchpunten vergaarde. Als derde met 6 match- punten eindigde J. Lucassen van Leunen '67. De verder uitslag was: 4e A. Giezen van OGO 6 match- punten; 5e J. Zanders van VOP 4 matchpunten; 6e H. Janssen van HGL 0 matchpunten. Toernooi Vrijdag 27 mei en zaterdag 28 mei organiseert biljartvereniging OGO voor de bestuursleden van de Venrayse biljartbond het jaarlijks toernooi. VOP Uitslagen bandstoten VOP 1-Argust 1 3-4 VOP 2-Tegelen 1 0-7 VOP 3-Wapens van Venlo 0-7 ODS sport 2-VOP 4 5-2 Wedstrijd van de week: In de laatste ronde haalde Henk Kamerman nog eens ouderwets uit. In 15 beurten liet Henk zijn 35 car. aantekenen, wat neer kwam op het fraaie gem. van 2.33 met een HS van 10. Finale le klasse VBB: In deze finale liet René Dericks er geen twijfel over bestaan, wie er de sterkste was. René won al zijn 6 partijen, speelde 19.41 gem. met een HS van 143 en werd daarmee verdiend kampioen. Jan Zanders speelde een slecht toernooi en met 4 punten een gem. van 6.64 werd hij 5e. DOS VENRAY Uitslag bandstoten DOS 1-BC Tegelen2 Helden 1-DOS 2 7-0 3-4 De bandstootcompetitie heeft als resultaat opgeleverd dat DOS 2 als eerste is geëindigd in de A2 klasse. Via een onderlinge wedstrijd tegen de lijstaanvoerder van de Al klasse zal uitgemaakt moeten worden wie als kampioen het district Venlo mag vertegenwoordigen in de gewestelijke finale-wedstrij den Toernooi Het afgelopen weekend waren de finale-wedstrijden van de le klasse. L. Siebers behaalde aldaar een fraaie 2e plaats met 8 matchpunten. In ieder geval een goede afsluiting van de persoonlijke kampioenschappen 1988. Clubkampioenschappen De clubkampioenschappen gaan op donderdag 26 mei verder met de finale wedstrijden; onderstaande spelers hebben zich daarvoor geplaatst: poule 1: J. Schaeffers, B. Alders, W. Schillings, Fr. Dupont. Poule 2: J. van Ham, Th. Kronenberg, M. Gaal en Fr. v.d. Waerden. Op 26 mei speelt elk lid twee wedstrijden: nadien op donderdag 2 juni de 3e wedstrijd. De wedstrijden van poule 1 worden gespeeld op tafel 1 en die van poule 2 of tafel 2. De eerste wedstrijden zijn als volgt gepland: poule 1 B. Alders-W. Schilling; J. Schaêffers- Fr. Dupont. P-oule 2: Th. Kronenberg-M. Gaal; J. van Ham-Fr. v.d. Waerden. Het is zeer dringend gewenst dat eenieder aanwezig is om de wed strijdenreeks van deze kampioen schappen tijdig en volgens schema af te werken. Oud papier inzamelen Zaterdag 28 mei is het oud papier inzamelen; op de gebruikelijke wijze kan dan het papier bezorgd worden bij de container staande op het terrein nabij de parkeerplaats van het gemeentehuis. Tussen 11.00-12.00 is er in ieder geval iemand aanwezig om het in ontvangst te nemen. Deze week worden de laatste wedstrijden voor de competitie gespeeld. Diverse teams moeten nog een keer hun beste beentje voorzetten om de laatste puntjes te verzamelen om de kampioenstitel te verwerven. Zondag 29 mei zal iedereen de gravel van zijn kleren kunnen vegen want dan is de teerling geworpen, de tranen van vreugde/of verdriet kunnen gedroogd worden want 's avonds om 20.00 uur worden alle competitieteams van de senioren gefeteerd voor hun kampioenschap, anderen gefeliciteerd voor het behoud van hun plaats in de betreffende klassen en weer anderen getroost en aangemoedigd om het volgend jaar de verloren plaats te verwerven. Alle teams veel sukses met de laatste loodjes en tot zondag 29 mei 20.00 in bet clublokaal. Verlichting: De afgelopen week is de verlichting geplaatst op baan een en twee. Op deze banen zal nu getennist kunnen worden tot 23.00 uur. Op Pinkstermaandag 23 mei speelden Jan Gielens en Pieter Lucassen tegen IVO1 hun laatste wedstrijd voor Leunen 1. Beide spelers zijn nu ook 25 jaar lid van SV Leunen en hebben een enorme staat van dienst in het eerste elftal. Jan Gielens werd geboren op 2 oktober 1953 in Heide. Voordat Jan in augustus 1963 lid werd van SV Leunen, speelde hij bij Ysselsteyn waar vele jeugdspelers uit Heide toen naar toe gingen. Jan Gielens behaalde grote successen met het Al elftal. Na twee opeenvolgende kampioenschap pen in 1971 en 1972 volgde een zeer succesvol jaar in de hoogste jeugdaf deling, de Selectie (6e plaats). Als mooiste wedstrijd weet Jan zich nog te herinneren, is de laatste kompetitie wedstrijd van het seizoen 1970/71. Leunen Al stond toen een punt achter op koploper Holthees Al. De laatste wedstrijd uit tegen Holthees werd toen na een zeer spannende strijd met 0-1 gewonnen en de kampioensvlag kon in top. Na de A jeugd kwam Jan Gielens direct in Leunen 1 waar hij meestal als libero of middenvelder speelde. Doordat hij zijn diensttijd in Duitsland doorbracht werd zijn voetballoopbaan even onderbroken. Wel weet Jan nog/dat/toen Leunen in 1974 tegen degradatie uit de le klasse knokte, Louis Janssen hem een keer voor een van de beslissende wed strijden in Seedorf opbelde of hij zondag zou kunnen spelen. Daarna Speciaal aanbevolen I M' HOTEL-RESTAURANT Piet en Marwil Jacobs Maasheseweg 76, Venray Telefoon 04780-81181 Openingstijden: ma. t.m. vr. 12.00-22.00 uur zondags v.a. 15.00 uur HSV DE ROERDOMP Het koppel R. Vlemmings-H. v.d. Hoogenhof werd tijdens de koppel wedstrijd te Siebengewald derde. Verder behaalden ook C. Roeffen-L. v.d. Hoogenhof, A. Sanders-C. Hebben en J. Franken-J. Verstappen een prijs. De 2e koningswedstrijd werd bij de korte hengel gewonnen door L. v. Grootel, 2 F. v. Bommel en derde G. Smits. Bij de lange hengel werd J. Weys eerste, 2 J. Sanders en derde B. v.d. Berken. Zaterdag eerste kringwedstrijd te Grubbenvorst. Opgeven tot donder dagavond bij H. v.d. Heuvel. Voor uw benodigde vergunningen kunt u terecht bij H. v.d. Heuvel, Langeweg 38 Venray en v. Grootel's Hengelsport Stationsweg Venray. Lopersgroep: zaterdagmorgen duurloop van 10 km. op het Meterik circuit. We vertrekken om 7.15 uur vanaf parkeerpl. Schadijker bossen. Maandag en donderdagavond, ver trek om 18.30 vanaf St. Antonius- veldweg 1, doel: conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor langere afstand, route Singels Venray. Trimmers: zondagmorgen op het cooperbaan circuit een gevarieerd trimprogramma. We verzamelen en vangen aan om 8.00 uur bij ballonzuil- Beekweg. Inlichtingen verstrek gaarne: P. Loomans, Ouverturestraat 14, Venray tel. 85384. speelde Jan tot 1986 onafgebroken in het standaard team. Als hoogtepunt beschouwt hij het kampioenschap in 1984 met de promotie naar de 3e klasse KNVB. Nadat Jan in het seizoen 1986/87 in Leunen 5 speelde, kwam hij begin dit seizoen terug in Leunen 1. Hij had nog zin om een jaar op hoger niveau te spelen en trainer Henk van Dijk had nog wel een plaatsje in het elftal vrij. Maar nu, na zo'n 15 seizoenen Leunen 1, vindt Jan het welletjes en gaat volgend seizoen weer in de lagere elftallen spelen. Voor de toekomst verwacht hij van Leunen een goede 4e klasser, welke klasse hij eigenlijk mooiere vindt dan de 3e klasse, door de vele derbies en de betere sfeer door de grotere publieke belangstelling. Pieter Lucassen werd geboren op 2 augustus 1952 te Leunen. Pieter stond op het punt zich in Venray als jeugdlid aan te melden toen in Leunen in 1963 de voetbalclub werd opgericht. Hij werd meteen lid. In het seizoen 1968/69 trainde hij al wekelijk met de senioren mee. Een seizoen later, met trainer Jac Janssen, viel Pieter al regelmatig bij het eerste elftal in. Een keer moest hij onverwacht invallen in de wedstrijd tegen Resia. Hij moest tijdens de wedstrijd nog thuis zijn voetbalspul len gaan halen en viel in bij een 1-0 voorsprong. Leunen won uiteindelijk met 6-0 en Pieter had alle vijf de doelpunten gescoord. Vanaf het seizoen 1970/71 speelt hij vast in Leunen 1. Als jonge speler maakte hij samen met Huub Litjens ook deel uit van het kringelftal van Noord-Limburg. Pieter maakte drie kampioenschappen mee: in 1971,1975 en 1984, wat alle drie de hoogtepunten uit zijn carrière zijn. Aan alle trainers In het kader van de aktiviteiten voor ontwikkelingssamenwerking wordt op 3 juli a.s. in de gemeente Vierlingsbeek een wandelmars ge houden. De bedoeling is om via deze zogenoemde Zes-Dorpen-Mars extra gelden bij elkaar te brengen voor het ontwikkelingsproject van de Vier- lingsbeekse broeder Gerrit Gommans, in het Afrikaanse Malawi. Er is een wandeltocht uitgestippeld, waarbij op één dag de zes kerkdorpen van de gemeente Vierlingsbeek (Groeningen, Holthees, Maashees, Overloon, Vierlingsbeek en Vortum- Mullem) zullen worden aangedaan. Uniek aan deze tocht is dat niet alleen de deelnemers aan de gehele tocht, die bijna 80 kilometer omvat, deel kunnen nemen. Andere sportieve wandelaars kunnen namelijk vanuit elk kerkdorp een aangegeven tocht van 5 kilometer lopen door de fraaie omgeving van elk kerkdorp. De sterken onder deze wandelaars kun nen vervolgens naar het volgende kerkdorp lopen om daar de deel nemers aan de kleine tocht gezelschap te houden enz. De plaatselijke gilden en muziekgezelschappen zijn uitge nodigd om de deelnemers aan de Zes-Dorpen-Mars in hun kerkdorp feestelijk in te halen. Om de opbrengst voor broeder Gommans zo hoog mogelijk op te voeren wordt iedereen in de gelegenheid gesteld om zowel de lopers van de grote afstand als die van de kleine afstanden te sponsoren. Mensen die reeds nü een bijdrage ten behoeve van het ontwikkelings project van broeder Gommans willen geven, kunnen dit doen door storting op rekening 14.14.15.770 ten name van Zes-Dorpen-Mars bij de Rabo bank te Overloon. Diegenen die deze tocht geheel of gedeeltelijk mee willen lopen kunnen vanaf heden sponsorkaarten verkrijgen bij de plaatselijke Rabo- banken en aan de balie van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt U zich wenden tot: - de heer H. Bardoel te Overloon (tel. 04788-1968) - de heer W. Derks te Vierlingsbeek (tel. 04781-1841 of 1673) DIEFSTAL AUTORADIO Uit een op de parkeerplaats bij het gemeentehuis staande personenauto werd een autoradio gestolen. Met geweld was toegang tot de auto verkregen. Voor de eigenaar een schadepost van 1000,-. bewaart hij goede herinneringen. Leo de Kerf besteedde veel aandacht aan conditie, wat toen ook de basis van het succes was. Gé Ummenthun kweekte een goede, gezellige sfeer. Henk van Dijk pakt het wat zakelijker aan, hij is een echte voet bal vak man. Na 18 seizoenen Leunen 1 waarin Pieter zo'n 600 wedstrijden speelde, stopt hij nu met voetballen. Volgend seizoen wil hij zich intensiever gaan bezighouden met de medische verzor ging binnen de vereniging en wil zich gaan toeleggen op het marathon lopen. Het succes in de toekomst bij SV Leunen zal veel afhangen van het zaal- en cafévoetbal wat veel leden kan weglokken. Maar als verder alle spelers blijven moet Leunen volgend seizoen weer bovenin kunnen mee draaien in de 4e klasse. Vrijdag 20 mei j.l. werd na de eucharistieviering voor alle overleden leden het 25 jarig jubileumfeest voortgezet met 'n grote feestavond. Deze gezellige avond werd opge luisterd door het lid Peter Verberne en zijn broer Pierre, die met hun gevarieerd repertoire voor een goede stemming zorgden. Voorzitter Theo Hendrix zette de 19 leden in de bloemetjes die vanaf de oprichting onafgebroken lid zijn, velen daarvan zijn nu nog aktief voetballer. Ook werden 9 leden gehuldigd vanwege hun vele jaren van verdienste voor SV Leunen. De leiders Toon Jenniskens, Harrie Litjens, Henk Lucassen en Henk Meyers, de jeugdleiders Jack Heidens, Henk Martens en Henk Willemssen en de grensrechters Gerrit Keijsers en Jos Kusters, zij ontvingen allen een boeket bloemen en een horloge als dank voor hun inzet. Speciaal gehuldigd wertlen hoofd jeugdleider Wiel Claessens en consul Theo Willemssen. Wiel Claessens ontving een gouden horloge voor zijn enorme verdienste voor het Leunse jeugdvoetbal. Door twee duo's beiden bekend van de zittingsavonden, werden komische acts opgevoerd. Het duo "Jopie" Joop Gielens en Pieter Lucassen namen het wel en wee van de voetbalclub onder de loep. Vooral' hun voordracht over de jaarvergade ring kreeg, omdat het zo herkenbaar was, de zaal plat. Ook het duo "menottie" Peter Verstappen en Appie Weys zorgden voor de nodige hilariteit. Zij stelden met als keuze- heer de beroemde trainer Menotti, een verrassend Leunen-elftal samen wat aan de komende EK moest gaan deelnemen. Beide intermezzo's ver hoogden de sfeer en het duurde dan ook tot in de late uurtjes voordat de laatste feestgangers de gezellige feesttent verlieten. Internationale wedstrijd [Parijs] Zes rijders van de fietserossclub Venray waren op 21 en 22 mei vertegenwoordigd in Montgeron (Pa rijs). Dat er in Venray hard getraind wordt blijkt wel uit de resultaten want alle rijders kwamen in de finale. Bij de Powder Puffs van 5/7 jaar was Caroline de Bruijn eerste. Sabine Schoenmakers werd zesde bij de P.P. van 10/11 jaar. Peter Stiphout behaalde een tweede plaats bij de cruisers 25/39 jaar. Bij de experts waren 3 rijders.Mark de Bruijn werd achtste bij de 9 jarige Patrick Claessens vijfde bij de 11 jarige en Freddie de Vries behaalde een zesde plaats bij de 12 jarige. Er waren ook nog rijders in Boxmeer en Gemert geweest daar zijn de uitslagen als volgt: Boxmeer Powder Puffs Hanneke v.d. Bungelaar eerste, Mandy v.d. Bunge- laar derde, Stien Coenen derde. Junioren: Ad Coenen vijfde en Danny Donders eerste. Uitslag Gemert P.P. Mandy v.d. Bungelaar derde Hanneke v.d. Bungelaar eerste. Sebastiaan Bosma werd vierde bij de open klasse en derde bij de junioren. a.s. Zondag is de eerste wedstrijd voor Nederlands Kampioenschap. De Venrayse fietscrossclub is daar ver tegenwoordigd met 13 rijders. Dit kampioenschap wordt over 3 wed strijden verreden de eerste wedstrijd is in Assen. Mededelingen Donderdag 26 mei trainingen in de Wettelingvan 17.30 tot 19.30. Vrijdag 27 mei trainingen in de Wetteling vervallen. Dames 2 vrijdag 27 mei inhaal wedstrijd tegen Tiboria. Aanvang 19.00. Sporthal "de Stap" in Luycksgestel. Meisjes kadetten vrijdag 27 mei inhaalwedstrijd tegen Quo Vadis. Aanvang 18.00. Sportcomplex "Molenbroek" in Gemert. Trainingen in tegenstelling tot eerdere pubilicatie, komen de trai ningen op St. Servatius per I juni te vervallen. M.u.v. het recreantenuur. Dinsdags van 21.30-22.30 uur. Deze laatsgenoemde tijd blijft tot 1 juli!

Peel en Maas | 1988 | | pagina 13