Eenmalig aanbod van gemeente Venray 7 HINDERWET J NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Bekendmaking Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning verleend Verhuur gemeentelijke sportaccommodaties voor zij die in Venray werken, maar nog niet wonen! De bouwkavels liggen in Landweert, Oostrum en aan de Kiekweg. De industriekavels op de terreinen ,,De Witte Vennen" en ,,De Hulst". a?»"-*; I PEEL EN MAAS RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 18.30-19.45 (jeugd) Dinsdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 15.30-16.30 (ouderen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 (recreatiezwemmen vol wassenen) Woensdag 9.45-10.45 (dames) 14.00-16.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 8.00- 9.00 (vrij zwemmen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (Trimzwemmen) Zaterdag 8.30- 9.45 (gezinszwemmen) 11.00-12.00 (gezinszwemmen) 14.00-15.30 (jeugd) De toegangsprijzen zijn voor de jeugd tot 16 jaar f 2,50; voor 16 jaar en ouder ligt dit op f 3,25 per keer. Tegen gereduceerd tarief worden tien-, dertig- en vijftigbadenkaarten verkocht. Aan de inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. Burgemeester en wethouders van Venray, brengen ter openbare kennis, dat ingevolgde het bepaalde in artikel 12, 2e lid van de Wegenwet het door gedeputeerde staten van Limburg goedgekeurde raadsbesluit inzake het onttrekken aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de onverharde weg, genaamd Spoordijk, gelegen vanaf de spoorlijn Nijmegen-Venlo in zuidelijke richting tot aan de gemeentegrens, met een lengte van 140 m en deel uitmakend van perceel kadastraal bekend gemeente Venray, sectie R, nr. 109, en van een gedeelte van Valkenberg, gelegen vanaf Klein Oirlo in oostelijke richting tot aan de gemeentegrens, met een lengte van 300 m, deel uitmakend van het perceel kadastraal bekend gemeente Venray, sectie R, nr. 118, vanaf dinsdag 24 mei gedurende veertien dagen ter ge meentesecretarie afdeling III-D, kamer 204, ter inzage van een ieder wordt gelegd. Ingevolgde het bepaalde in artikel 11A van de Wegenwet staat voor iedere belanghebbende uiterlijk tot op de dertigste dag na heden beroep open op de Kroon van de beslissing van gedeputeerde staten van Limburg. Burgmeester en wethouders zijn voornemens aan de navolgende bouwaanvragen medewerking te ver lenen: - het plaatsen van een verenigings gebouw nabij de Hardeweg te Venray, t.b.v. Fietscrossclub Flying Flies, p/a Florishof 14 te Venray; - het bouwen van een composte- rings- annex opslagloods aan de Rouwkuilenweg 29A te Ysselsteyn, t.n.v. W.G.M. Willems; - het plaatsen van een antennemast bij het PTT-complex aan de Pr. Bernhardstraat te Venray, t.n.v. PTT Telecommunicatie, Berkenweg 11 te Amersfoort. De bouwplannen liggen met ingang van 20 mei gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. (art. 18A van de Wet R.O.) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 18A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmings plan ten behoeve van de navolgende bouwplannen: - het bouwen van een houtopslag aan de Etudestraat 2 te Venray, t.n.v. L.G.J. Schaminee; - het bouwen van een volière aan de Griegstraat 1 te Venray, t.n.v. J.T. Wouters. De bouwplannen liggen met ingang van 20. mei gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 11 mei 1988 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunningen ver leend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergun ningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. - het vervangen van een garagedeur door een pui aan de Deurneseweg 89 te Heide, t.n.v. T.O.J.M. Cornelis- sen; - het verbouwen van een bedrijfs ruimte aan de Koepas 6 te Oirlo, t.n.v. Maatschap Loonen; - het bouwen van een berging en scheidingsmuur aan de Vivaldistraat 21 te Venray, t.n.v. H.C. Hendriks; - het verbouwen van een stal aan de Enge Steeg 2 te Leunen, t.n.v. Gebr. Jenniskens; - het aanbouwen van een serre aan de Morenahof 1 te Venray, t.n.v. J. Verduijn; - het bouwen van een prefab mestsilo aan de Beek 98 te Vredepeel, t.n.v. Gebr. Classens, Boddenbroek 6 te Oirlo; - het plaatsen van een dakkapel aan Daland 8 te Merselo, t.n.v. G.H.M. Hendrix; - het bouwen van een woning aan de Horsterweg 61 te Castenray, t.n.v. M.M.M. Jacobs, Castelostraat 24 te Castenray; - het bouwen van een carport aan de Geijsterseweg 11 te Oostrum, t.n.v. W. Leenen; - het aanbouwen van een serre aan de Kerkweg 2A te Ysselsteyn, t.n.v. W.J.G. Philipsen; - het bouwen van een garage aan Grootdorp 21 te Merselo, t.n.v. P.W.H.M. van Tilburg; - het bouwen van een jongveestal aan de Paardekopweg 19 te Ysselsteyn t.n.v. F.C. van Rosmeulen. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. In verband met de PRODIMA beurs '88 zijn de onderstaande acco- modaties voor alle sportgebruik geslo ten op de navolgende dagen: Sporthal ,,De Wetteling" gesloten va naf maandag 16 mei tm 26 mei a.s. Sportpark „De Wieën": verhard handbalveld grashandbalveld als mede veld 10 vanaf maandag 10 tm za terdag 28 mei a.s. RUIME KAVELS VOOR IiRAl'PI PRIJZEN Tijdens de gecombineerde beurs „Prodima" „Verrassend Venray" biedt het gemeentebestuur diverse bouwkavels aan tegen sterk gereduceer de prijzen. De prijzen zijn verlaagd met ruim 20% en in enkele gevallen zelfs met 40%. Laat U tij dens deze pinksterbeurs hierover informeren in stand 3 van de gemeente. Kiekweg Hier is nog een kavel vrij. De grootte bedraagt 4.000 m2 (54 meter x 75 meter). De kavelprijs inclusief 6% overdrachtsbelasting is normaal f 124.800,-. De nu geldende beursprijs bedraagt f 110.000,- inclusief B.T.W. Voor reservering geldt een maximale termijn van 1 Yi maand. Een aanbetaling van f500,- is vereist. en oplndustrieterrein De Hulst De terreinen zijn onderverdeeld in twee locaties: - locatie A (een kavel) Hier geldt een prijs van f 40,- m2 .exclusief B.T.W. - locatie B 4 kavels) Hier geldt een prijs van f 45,- m2 exclusief B.T.W. Onder de hoogspanningsleiding geldt een aangepaste lagere prijs van f 34,- m2. Gemeente Venray, tel. 04780-23333 Dhr. v.d. Craats, tst. 369 Dhr. Custers, tst. 371 Industrieterrein De Witte Vennen Als aanbieding geldt een prijs van f 37,50 m2 exclusief B.T.W. Voor reservering geldt een maximale termijn van 1 V2 maand. De bebouwingsvoorschriften voor deze kavels zijn verkort weer gegeven. Voor verdere informatie kunt U terecht bij afdeling lll-A (bouw- en woningtoezicht grondzaken) - het bouwperceel mag voor ten hoogste 60% volgebouwd worden. - de maximale goothoogte voor de bedrijfsbebouwing bedraagt 8 meter. - de afstand tussen de bebouwing en één zijdelingse perceels- grens is minimaal 5 meter. - per bedrijf mag één dienstwoning gebouwd worden met een minimale inhoud van 300 m3 en een maximale inhoud van 550 m3. KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: - A. Wilmsen, Kempkensberg 12 te Ysselsteyn voor het uitbreiden en/of wijzigen van een varkensmesterij en legkippenhouderij aan de Kempkens berg 12 te Ysselsteyn; - J. Geelen, Brugpas 27 te Veulen voor het ex art. 6A uitbreiden/ wijzigen van een varkensfokkerij aan de Brugpas 27A te Veulen; - j. Geelen, Brugpas 27 te Veulen voor het ex art. 6A uitbreiden/ wijzigen van een rundveehouderij aan de Brugpas 27 te Veulen; - J. Classens, Moostdijk 4 te Ysselsteyn voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij en varkensmesterij aan de Moostdijk 4 te Ysselsteyn; - J. Peeters, Timmermansweg 51 te Ysselsteyn voor het ex art. 6A uitbreiden/wijzigen van een varkens mesterij en kalkoenhouderij aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn; - G. Janssen, Hoenderstraat 36 te Venray voor het ex art. 6A uitbreiden/wijzigen van een cafetaria, waar voedings- en genotmiddelen worden gebakken in oliën en vetten aan de Hoenderstraat 36 te Venray. De aanvraag en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray elkde werkdag van 09.00 tot 12.00 worden ingezien tot 20 juni. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gegevens van degenen die een bezwaarschrift indient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling openbare orde, veiligheid en milieuzaken) kunnen tot één week voor bovengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waarbij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kunnen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter 04780-84263

Peel en Maas | 1988 | | pagina 16