Grandioze opruimingsaktie AGENDA Een unieke gelegenheid! Organisatie Akkoorden voor Afrika" verloopt voorspoedig PEEL EN MAAS N KWESTIE VAN EEN BETERE SMAAK. Venrays kampioenschap Badminton 30e Wandel vierdaagse Jeugd- wielerronde Noord-Limburg Wij gaan verhuizen naar GROTESTRAAT 13 van sieraden en horloges t.m. 14 maart I.v.m. verhuizing zijn wij gesloten van 15 t.m. 29 maart Daarna staan wij weer volledig tot uw dienst op Grotestraat 13 Gemeente verdeelt subsidie stads- en dorpsvernieuwing Kinderopvang: hoelang nog voor het gewoon is?? PEEL EN MAAS HILHOR|jij Play back wedstrijd in Oirlo OPENBARE BIBLIOTHEEK Speelautomaten- halverordening gemeente Venray PEEL EN MAAS Donderdag 10 maart - Pagina 3 De stichting „CultuRooy", die op Tweede Paasdag onder de titel „Ak koorden voor Afrika" een culturele manifestatie in de schouwburg organi seert, heeft haar programma voor deze manifestatie rond. Maar liefst elf mu ziekgezelschappen zullen op deze dag optreden, ten bate van Venrayse ont wikkelingshelpers in Afrika en voor „Artsen zonder grenzen". Het programma is gesplits in twee delen. Vanaf 11.00 uur 's ochtens zul len optreden het Venrays Symfonie orkest, het Venrays Mannenkoor, de Koninklijke Harmonie Euterpe, het Senioren-orkest, de Volksdansgroep Opanka met een demonstratie en een Volksmuziek-trio, dat speciaal voor „Akkoorden voor Afrika" is opge richt. Vanaf 15.00 uur zullen de wat meer populaire groepen optreden zoals de Starfighters, de jazz-rockgroep Giant Steps, What is?/Traumatic (hip-hop) en de top-40 formatie Design. De avond zal worden afgesloten met de Afrikaanse groep Fatala, die een swin gende combinatie van zang en dans zal verzorgen. Zoals eerder gezegd, zijn de baten voor het goede doel. De eerste finan ciële toezeggingen zijn al bij de stich ting CultuRooy binnengekomen. De Venrayse bedrijven Inalfa en H. Clep- has hebben zich al bereid getoond een steentje bij te dragen terwijl slagerij Oomens uit Veltum als co-sponser voor deze manifestatie zal optreden. De stichting CultuRooy heeft in middels ook een comité van aanbeve ling samengesteld. Burgemeester Defe- sche, notaris Kooien en deken Busch- man zijn bereid gevonden hierin zit ting te nemen. U begrijpt natuurlijk dat elke bij drage voor deze manifestatie welkom is. U kunt hiervoor meer informatie inwinnen bij W. Jeuken, tel. 10137. uw weekblad DRONKEN BESTUURDER Op de Maasheseweg was opvallend rijgedrag van een 45 jarige Venrayer aanleiding dat de politie een onder zoek instelde. Hij bleek te diep in het bekende glaasje te hebben gekeken. Na pijpje blazen en het ondergaan van de bloedproef werd hij met een rijverbod huiswaarts gezonden. ZONDER RIJBEWIJS Een 20-jarige autobestuurder werd aangehouden. Hij was niet in het bezit van een rijbewijs. De auto was eigendom van een 25-jarige plaatsge noot. Die eigenaar kon geen kente kenbewijs tonen, omdat dit enkele maanden geleden zou zijn ontvreemd. Daarvan had hij geen aangifte gedaan. De auto was niet APK gekeurd. Van dat alles werd proces verbaal opgemaakt. Prodima 88 mag zich verheugen in een geweldige toevloed van bedrijven en bedrijfjes, die mee doen aan de beurs. Zo groot is momenteel de toeloop, dat overwogen wordt aan de toch al grote expositieruimte,, tenten met een oppervlakte van bijna 1000 m2 toe te voegen. Wat vooral opvalt is de moeite die bedrijven doen om zich in de kijker te plaatsen. Zo is bijvoorbeeld een dia-serie in de maak van de deelnemers die gebruikt kan worden om exact aan te geven waar het bedrijf staat, en informatie geeft over het bedrijf. De organisatie staat intussen niet stil en legt waar mogelijk contacten om een zo groot mogelijk soort publiek te benaderen. Plezierig is bijvoorbeeld de samen werking welke is gezocht en gevonden met muziekfeesten MERSELO. Niet alleen wordt gezamenlijk het publiek benaderd, maar ook in publicaties zal keer op keer die saménwerking worden benadrukt. Prodima gaat deze week van start met een puzzelaktie die 9 weken gaat duren. Elke week stelt de organisatie van Prodima 4 maal 2 entreekaarten voor de tentoonstelling ter beschik king, terwijl daarnaast de organisatie van de muziekfeesten MERSELO eveneens 4 maal 2 entreekaarten ter beschikking stelt voor een van de avonden. De puzzel kent naast weekwinnaars één totaalwinnaar, die van de organisatie een weekend krijgt aange boden in een luxe bungalowpark. De tweede prijs zijn 2 pass partouts van muziekfeesten MERSELO uiteraard met het concert van BZN. De puzzel bestaat uit 2 delen: Deel 1: is het oplossen van de vragen en het antwoord dient u op een briefkaart te schrijven aan: PRO DIMA p.a. POSTBUS 1 5800 AA te VENRAY of het antwoord af te geven bij boekhandel v.d. MUNCKHOF, Grotestr. 68 VENRAY. Notaris LUNTER trekt uit de goede ant woorden 8 prijswinnaars, waarvan de namen de volgende week bekend worden gemaakt. De oplossing dient uiterlijk maandags voor 12.00 in ons bezit te zijn. Deel 2 van de puzzel is het tellen van het aantal letters van de gekozen oplossingen welke voorkomen in het woord "PRODIMA". Bij de 9de en de laatste puzzel dient u het totaal aantal gevonden letters van de 9 puzzels op te geven en alleen degenen die de laatste puzzel correct hebben ingezonden en bovendien het juiste aantal letters heeft vermeld komen in aanmerking voor de hoofdprijs. Wij zullen een voorbeeld geven van een vraag: SOORT VIS VOERantwoord PIER in dit antwoord komen voor de P..I..R dus 3 letters voorkomend in PRODIMA. DRANKantwoord LIMONADE in dit antwoord komen voor de I..M..O..A..D dus 5 letters voorkomend in PRODIMA. GENOEG UITGELEGD, HIER VOLGT DE EERSTE PUZZEL! (vul 7 woorden in van 4 letters) en op 23 mei '88 dicht vraag 1: Prodima gaat op 19 mei vraag 2: Deel van een stoel: vraag 3: Voedsel is vraag 4: Ontkenning vraag 5: Eskimo-hut vraag 6: Reukorgaan vraag 7: Betaalwijze per post DEEL 1: De eerste letters van elk woord vormen samen een nieuw woord van 7 letters. Schrijf dit woord op een briefkaart en U doet mee voor de weekprijs. Wilt U in aanmerking komen voor de hoofdprijs, dan dient U ook deel 2 in te vullen. DEEL 2: Tel het aantal letters in de 7 gevonden woorden en in het nieuw gevormde woord, voorkomend in het woord Prodima, en zet dit aantal op de briefkaart. Vergeet niet uw naam en adres te vermelden. Uit de goede oplossingen worden 8 winnaars getrokken. Tussen deze winnaars worden 4x2 toegangskaarten voor PRODIMA en 4x2 toegangskaarten voor het optreden van BRASSBANDS op de Muziekfeesten te MERSELO op 18 mei verloot. Badmintonclub Venray organiseert het komende weekend in sporthal De Wet teling voor het zevende jaar in successie Venrayse kampioenschap pen. Op zaterdag zal worden gespeeld van 9.00-19.00 uur, en op zondag van 9.00-20.00 uur. Het ook dit jaar weer grote aantal aanmeldingen heeft een record van ruim 460 partijen opgeleverd. Op zaterdag speelt de jeugd in twee leeftijdsklassen, tot 14 jaar en tot 18 jaar. Omdat bij de jeugd slecht beperkt is ingeschreven, gaan alleen de enkelspelen door en het gemengd dubbel in de klasse tot 18 jaar. Ook op zaterdag zullen de wedstrijdspelers met elkaar slag leveren. Favoriet voor het dames enkelspel is Janny Boom. Bij de heren wordt op dit onderdeel een open strijd verwacht tussen meerdere kandidaten voor de titel. De outsider Marcel Nollen kan daarbij mogleijk voor verras singen zorgen. De veruit talrijkste groep, de recreanten, spelen op zondag. Omdat van een behoorlijk aantal deelnemers de sterkte niet bij de organisatie bekend is, zijn ook hier verrassende uitslagen mogelijk. Aangenomen wordt echter dat de combinatie Nel en Oswald Boshoven de eerste prijs in het gemengd dubbel bijna zeker zullen opeisen. Aan dit onderdeel nemen echter maar liefst 40 combinaties deel, zodat voor de overwinning een lange weg is te gaan. Zowel op zaterdag als op zondag is wellicht veel sportief vuurwerk te zien, iets wat u beslist niet mag missen. Op zondag zijn naast het recrean tenteam ook de finales HEen HD van de wedstrijdspelers gepland. Deze finales beginnen omstreeks 13.30 uur. Supporters zijn van harte welkom. De toegang tot de tribune is gratis. De prijzen zullen zondagavond omstreeks 20.00 uur worden uitgereikt in de kantine van de sporthal door de hoofdsponsor van dit evenement, de heer Wetzels van de ABN Bank Venray. Dit jaar wordt de jaarlijkse avondwandelvierdaagse gehouden van donderdag 9 juni tot en met zondag 12 juni. De start is weer vanuit Sporthal "de Wetteling". De afstanden 5 km, 10 km, 15 km. Op zondag 12 juni 5, _10, 15, 20 en 30 km. Voor meer inlichtingen kunt U terecht bij G. v. Ham Kerkpad 1 Venray tel. 83765 ^)if J. Voermans Tamboerijnstr. 8 Venray tel. 80701. De 14e jeugdwielerronde van Noord-Limburg zal gehouden worden van maandag 4 juli tot en met vrijdag 8 juli 1988. Deze ronde is een vijfdaagse fietstocht, die in Noord- Limburg verreden wordt, voor jongens en meisjes van 10 tot en met 13 jaar. Het doel van de jeugdronde is het bieden van een stuk sportieve ontspanning aan de jeugd, tijdens de zomervakantie, in de vorm van een alternatieve vakantiebesteding. Daar naast is het een bredere kennismaking met het gebied waarin zij wonen en met andere jeugdigen in de regio. Naast de 40 k 50 km die per dag gefietst worden, worden er een aantal opdrachten uitgevoerd, zoals indivi duele tijdrit, behendigheidsrit, cycle- cross, spellencircuit e.d. Er wordt voor de middag ongeveer 25 km gefietst en na de middag ook. Tussendoor wordt er gerust en wordt de opdracht gedaan. Aan het einde van de dag gaat iedereen weer naar huis en komt de volgende dag terug. De fietsen worden 's nachts gestald in de etappe-plaats. Elke dag zullen er gele truien uitgereikt worden aan de eersten in de diverse klassenmenten. Ook is er een zwarte trui voor de grootste pechvogel. Er wordt gefietst over de openbare wegen, in een gesloten karavaan, die begeleid wordt door o.a. motoren, bezemwagen, EHBO en begeleiders op de fiets. Daar waar nodig wordt de stoet begeleid door de politie. Iedereen kan meedoen. Het is niet zomaar een groep kinderen uit een dorp. Wel is het de bedoeling dat een groep, die moet bestaan uit minimaal 6 en maximaal 10 kinderen, zelf een sponsor zoekt, die de deelname wil financiëren. Zo'n sponsor kan dan de nodige reklame maken d.m.v. het programmaboekje of op de shirtjes van de rijders of eventueel d.m.v. een volgauto. Ploegen en sponsors, die interesse hebben in de ronde, kunnen meer inlichtingen krijgen bij Jack Schuurmans, tel. 04780-86286 of Sjaak Koenen, tel. 04780-88321. INBRAAK IN WONING Door forcering van de achterdeur was toegang verkregen tot een woning aan de Peter Janssen weg te Yssel- steyn. Uit de sporen viel op te maken, dat de gehele woning van boven tot beneden was doorzocht; alle laden en kasten waren opengebroken. De totale buit bedroeg een buidel met munten van verschillende valuta. - t>m</^uute/ieb S£te*ic&en Schoutenstraatje 8 5801 BS Venray De gemeente Venray heeft dit jaar- ƒ432.480,- te besteden voor stads- en dorpsvernieuwing. Dit is ruim 35.000,- méér dan het vorig jaar te besteden bedrag. Bovendien kan de gemeente nog eens over 125.000,- extra beschikken. Dat bedrag komt uit de knelpuntenpot stads- en dorpsver nieuwing van de provincie en dient, zoals wij reeds eerder berichtten, voor de reconstructie van de Schoolstraat, Leeuwstraat en de Hoenderstraat. Het overgrote deel van de beschik bare 432.480,- wordt gebruikt voor de herinrichting van de Grote Markt en de reconstructie van de Marktstr., nl. 207.480,-. Concrete plannen voor de herinrichting zijn nog niet klaar, maar het is wel de bedoeling, dat tegen het einde van dit jaar hiermee begonnen wordt. De totale kosten voor de herinrichting van de Grote Markt en de reconstructie van de Markstraat zullen 5 6 ton bedragen. Uit. net stads- en dorpsvernieuw ingsfonds wordt voorts 90.000,- bijgedragen aan de reconstructie van de Hoenders trtat. Bij deze recon- Vroeger hoorde moeder thuis. Vader verdiende de kost. Het moederschap begon met de huwe lijksdag. De vrouw ruilde haar baan buitenshuis voor het huisvrouwschap binnenshuis. Zo hoorde dat. Het systeem was simpel. De werkelijkheid niet altijd. Tegenwoordig zijn de normen wat soepeler geworden. Het moederschap begint niet meer op de trouwdag. Kinderen krijgen is een eigen keuze, het is echter niet voorspelbaar of de opvoeding van de kinderen probleemloos zal verlopen. Moederschap met baan of studie worden veel vaker gecombineerd. Heel wat minder simpel. En nog lang niet voor iedereen een haalbare werkelijkheid. De Stichting Kinderdagverblijf Duimelot te Venray vindt het belangrijk dat de ouders kunnen kiezen voor een vorm van kinderop vang die voor hun situatie het beste is. Ouders kunnen bij Duimelot kiezen voor een plaats op het kinderdagver blijf of deelname aan het gastouder- projekt. Het kinderdagverblijf biedt regel matige dagopvang in groepsverband door geschoolde groepsleidsters. Er kunnen kinderen van 0 tot 4 jaar terecht waarvan de ouders werken, problemen hebben met de opvoeding, gescheiden, alleenstaand of studerend zijn. Voor deze mensen is de peuterspeelzaal óf niet voldoende wat openingstijden betreft óf de begelei ding kan door de grote groepen die men vaak noodgedwongen is te formeren niet optimaal gebeuren. Het gastouderprojekt biedt regel matige of onregelmatige opvang in gezinsverband door gastouders. Er wordt een gastgezin gezocht voor kinderen van 0 tot 12 jaar waarvan de ouders werken, een cursus volgen, studeren, ziek zijn, speelkameraadje voor hun eigen kind zoeken of graag de opvoeding van hunkind(eren) willen delen met een ander. Het gastouderprojekt is werkzaam in de regio noordelijk Noord-Limburg. Wilt U meer infomatie bel gerust, vraag naar Marianne of Lisette. Tel. nr. 04780-87110. 'n leesbare krant structie zal de Bontekoestraat niet betrokken worden. Volgens wet houder Willems is dat op dit moment financieel niet haalbaar. Bovendien komt de omgeving rond de Eindstraat er in de toekomst misschien heel anders uit te zien. De gemeente neemt daarom nu geen risico's om er op dit moment geld aan te besteden. Voor de bewoners van Wit Desselke, is 45.000,- gereserveerd, als bijdrage in de verhuiskosten. Dit geld is alleen beschikbaar voor de bewoners, die daar recht op hebben. De gemeente hoopt overigens dit geld in 1989 terug te krijgen uit een nog te creëren subsidie. Verder rusten er nog enkele "standaard-bijdragen" in het stads- en dorpsvernieuwingsfonds. Zo is er 65.000,- beschikbaar ten behoeve van de verbetering van door eigenaren bewoonde woningen, 15.000,- voor monumenten zorg en 10.000,- voor kunstzinnige verfraai ing. Dit laatste bedrag komt in het "kunstpotje" van de gemeente. Hieruit worden openbare kunst werken/beelden betaald, b.v. het te realiseren kunstwerk in "De Bleek" en een kunstwerk dat vóór het gemeentehuis komt te staan. Vorig jaar had de gemeente 396.864,- te besteden. Naast de eerder genoemde "standaard-bedragen" kwam de sub sidie toen ten goede aan o.a. onteigeningskosten Henk Smits, ver huiskosten Wit Desselke, achter ontsluiting "De Ömlóop" en de aanleg van het plein vóór de media theek. Voor het feitelijke besteding van dat geld had de gemeente in eerste instantie de reconstructie van het schouwburgplein gedacht. Dat plan werd echter niet meer urgent en vond geen doorgang. Verder werd het restbedrag1 ƒ41.408,- uit dit fonds aangewend ter dekking van het exploitatietekort "Centrumplan". Dit heeft de ge meente andere jaren ook gedaan. aan- verkoop woningen taxaties bedrijfspanden hypotheken Makelaars- en Taxatiekantoor Paterssiraat 17, Venray. tel. 04780-85958/82308 Op zondagmiddag 13 maart, aanvang 14.00 uur is er voor de derde maal een play-backwedstrijd in Oirlo. Tal van jonge artiesten uit Oirlo, variërend in leeftijd van 5 tot 14 jaar, betreden het podium. Dit jaar is er een record aantal optredens, eenentwintig in totaal. Het zal dus voor de jury een hele klus worden om deze kleine artiesten allemaal te beoordelen. De jury bestaande uit oud-prinsen van vasteloavesvereniging "De Spurrie- mök", zal in elke leeftijdscategorie een winnaar moeten aanwijzen. Elk jaar is het weer spannend wie de bekers mee naar huis mogen nemen. Deelnemen is echter belangrijker dan winnen en daarom ontvangt iedere deelnemer een herinnering. De pre sentatie deze middag is in handen van het bekende duo Joep Joosten en Ten Duyf. Zij verzorgden ook verleden jaar de presentatie op uitstekende wijze. Alles bij elkaar belooft het een prachtige middag te worden met o.a. optredens van Madonna, Piet Veer man, Queen, U2, Kate Bush en vele anderen. De wedstrijd vindt plaats in zaal "De Ruif' en de organisatie is in handen van vasteloavesvereniging "De Spurriemök" en muziekvere niging "Ons Genoegen" uit Oirlo. Nieuwe aanwinst voor de jeugdaf deling Hou je van spannende, maar toch ontroerende verhalen? Zo ja, dan moet je zeker "KOMATHI EN DE GEHEIMEN VAN DE BERG" van HILLARY RUBEN eens lezen. Kimathi woont met zijn familie aan de voet van de Kerinyaga, een geheim zinnige berg. Kimathi werd vaak door de andere kinderen uitgelachen, omdat hij heel graag op zijn fluit speelde. Maar vooral ook omdat hij veel van de Berg hield. Zijn moeder dacht, hoewel ze het aan niemand vertelde, dat de Berg hem betoverd had en hem die vreemde wijsjes had ingeblazen en hem de dromen liet dromen die door zijn hoofd speelde. Het bos en de berg waren verboden terrein. Niemand moest er iels van hebben, want uit het bos kwam de olifant die het gewas vertrapte en de luipaard die de geit opat. Bovendien krioelde het er van akelige schaduwen en van boze geesten en van de Agoemba, de dwergmensen die je aankijken met kinderogen. Kimathi wist dat allemaal best, maar zijn verlangen om de berg te beklimmen werd ieder jaar groter. Op een dag droomde hij iets vreemd. Hij droomde dat hij, net als zijn vader, meestersmid was. Hij smeedde vormen zoals de stam nog nooit had gezien; sterrren, vogels, slangen, vlinders en vissen met lange staarten. Na een hele dag werken keek hij omhoog naar de toppen van de Berg. Plotseling was er een oorver dovend lawaai en werd de hemel verlicht met lichtflitsen. Kimathi wist dat Ngai met een reusachtige hamer op zijn aambeeld sloeg. Daarna was alles vreemd stil. Toen stak er een wind op. Het leek alsof de wind zijn naam riep: kom Kimathi, kom niet bang zijn. Na weer een plagerij van zijn dorpsgenootjes besloot Kimathi dat hij de Berg zou beklimmen. Hij wist alleen nog niet hoe hij het aan zijn vader moest vertellen. Opeens wist hij het: de mondo-mogo, de meester- magiër, die zou hem kunnen helpen. Kimathi vertelde hem zijn droom. De mondo-mogo luisterde zeer aan dachtig. Toen het verhaal uit was, zie hij dat Kimathi zeker moest gaan. Hij zou het wel aan zijn vader en grootvader uitleggen. Ook kreeg Kimathi een amulet, die hem tegen de wilde dieren zou beschermen. Een paar dagen later ging Kimathi inderdaad op reis. Wil je weten hoe Kimathi de gevaren van het bos doorstaat en of hij ooit weer terugkeert in het dorp, lees dan "KIMATHI EN DE GEHEIMEN VAN DE BERG" van HILLARY RUBEN. Het boek staat in de B*kast en je kunt het al lezen vanaf 9 jaar. VRAAG ER NAAR IN DE JEUGDBIBLIOTHEEK!!! LIDMAATSCHAP VOOR DE JEUGD TOT 18 JAAR GRATIS!!! OPENINGSTIJDEN: Maandag 10.00-12.00 en van 14.00-18.00 Dinsdag t.m. donderdag 14.00- 18.00 Vrijdag: 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 In de deze week gehouden vergadering heeft de commissie voor Algemene Zaken zich beziggehouden met een ontwerp-raadsvoorstel inzake de vaststelling van een speelauto- matenhalverordening. Na een overgangstermijn tot 1 december 1988 zijn in het vervolg speelautomatenhallen slechts mogelijk krachtens een verordening van de gemeenteraad. Op grond daarvan verleent de burgemeester dan exploi tatievergunning voor de hal en verder op grond van de wet een aanwezig heidsvergunning voor de speelauto maten. Indien de raad een dergelijke verordening niet zou instellen, moeten de twee in Venray b'estaande hallen na afloop van de overgangstermijn van rechtswege verdwijnen. Gelet op de ervaringen met beide hallen vinden b. en w. geen aanleiding om ze te laten verdwijnen. Daarom ligt het in de bedoeling van het college de raad voor te stellen, de huidige toestand op basis van een verordening te laten voortbestaan. Dat betekent, dat ten hoogste twee hallen in de gemeente kunnen worden geëxploi teerd. Maar om te voorkomen, dat die onbeperkt zouden kunnen uitbreiden, zal hetzij aan de exploitatiever gunning, hetzij aan de aanwezigheids vergunning, het voorschrift worden verbonden dat bijvoorbeeld maximaal 25 speelautomaten mogen worden geplaatst. Voor wat de horecabedrijven betreft bestaat bij b. en w. het voornemen eveneens de huidige situatie van maximaal twee speel automaten per inrichting voort te zetten. Ten aanzien van de zoge naamde uitkerende automaten gelden eisen als: minimale speelduur 3 seconden; maximale inzet 25 cent; verliesmogelijkheid 50,- per uur; winstmogelijkheid 200 maal inzet. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak J.M. VAN WINDEN Stationsweg 8, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers, Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mevr. Vermazeren. MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30. tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-13.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerscliapgymnasliek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum ..De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-1492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tol 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1. 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst tel. afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert. Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888

Peel en Maas | 1988 | | pagina 3