Grandioze opruimingsaktie AGENDA Een unieke gelegenheid! Hoenderstraat voor de vakanties gereconstrueerd Venrayse vrachtwagen rijdt flat in Helmond binnen Grootse successen voor Venrayse Chinchillakweker Wij gaan verhuizen naar GROTESTRAAT 13 van sieraden en horloges t.m. 14 maart De Kruuze renoveert Buitenverlichting voor Petrus Banden school Stille omgang in de nacht van 19 op 20 maart Catalaanse schilderkunst in ,En Passant' EXPO Herstel Deurneseweg Geef polio geen kans Schouwburg Vlucht van drie Piëlhaze GEVONDEN INGEZONDEN OPENBARE BIBLIOTHEEK 'PEUL EN MAAS Donderdag 3 maart - Pagina 3 Gistermorgen was een vrachtwagen van het Transportbedrijf J. te Venray in Helmond betrokken bij een ver keersongeval tengevolge waarvan de trekker met oplegger een flatgebouw binnenreed. Bij dit ongeval ontstond een geweldige ravage, maar er waren slechts twee gewonden. Op het kruispunt Kasteeltraverse- Koninginnewal kwam de vrachtwa gencombinatie in aanrijding met een tegenligger, die afsloeg. De personen auto kwam tegen een lichtmast tot stilstand. De bestuurder kwam er af met enkele losse tanden en wat schaaf wonden. De vrachtwagencombinatie rolde door de middengeleiding, stak de andere rijbaan over, ramde een lichtmast en reed een flat vier meter binnen. Volgens de Helmondse politie heeft de chauffeur zijn leven te dan ken aan het feit, dat de cabine van de trekker afscheurde voordat het motor gedeelte in de lift van de flat tot stilstand kwam. De Venrayse chauf feur liep slechts lichte verwondingen op. Op de nationale Chinchilla-ten toonstelling eind vorige week in Oosterhout bij Arnhem gehouden werden er weer talrijke prijzen verdiend door W. Vervuurt uit Leunen, met zijn intussen internatio naal bekende dieren. Vervuurt was met 33 chinchilla's op de tentoonstelling aanwezig. Gouden medailles werden gewonnen door 22 van hen; 8 kregen zilver en 3 brons. Van de 8 kleur-kampioenen waren er 6 uit de Leunse kwekerij. En de iatere algemeen kampioen stamde eveneens uit Wim Vervuurt zijn dieren. Vervuurt zelf werd aangewezen als de beste chinchilla-kweker, met 118 punten. De tweede prijs ging naar een Belgische kweker, die genoegen moest nemen met 43 punten.. In de toptientrophee (de tien beste dieren van de tentoonstelling) waren er 7 van Vervuurt. Zij veroverden 218 punten. Zijn Belgische opvolger kreeg voor zijn dieren slechts 40 punten Tenslotte ging de "mutatie-bekér" voor de mooist gekleurde chinchilla's (anders dan grijs) ook weer naar W. Vervuurt. NEP-POLITIEAGENT Drie aan de Henry Dunantstraat fietsende jongeren werden door een jonge man aangehouden, die zich uitgaf voor politieagent. Hij toonde een "legitimatiebewijs van de po litie". De jongeren werden vermanend toegesproken. Bij thuiskomst vertel den zij hun ervaringen aan hun ouders, die de politie van dat voorval in kennis stelden. Het gelukte de politie die jonge man op te sporen en naar het politiebureau over te brengen. Hij was inderdaad in het bezit van een legitimatiebewijs, dat in beslag werd genomen. De ouders van de jonge man werden van de handelswijze van hun zoon in kennis gesteld. Proces verbaal is aangezegd. Schoutenstraatje 8 5801 BS Venray Het Bestuur van Stichtine Dp Kruuze heeft deze week van het Ministerie van WVC de vergunning ontvangen voor de renovatie van het verpleeghuis. Daarmee is een einde gekomen aan een vrij lange periode van voorberei ding en formele procedures. Door deze vergunning wordt het mogelijk de huisvesting en zorgverlening voor de bewoners geheel aan te passen aan de eisen van deze tijd. In de 20 jaren dat het verpleeghuis bestaat zijn immers de inzichten en eisen van de zorgverlening essentieel gewijzigd. Uiterlijk zal het gebouw nauwelijks verandering ondergaan, in het gebouw zelf echter wordt de gehele infra-structuur gewijzigd. Belangrijke uitgangspunten in 't onderwerp zijn geweest: schaalverkleining van de woongroepen, grotere mogelijkheden voor privacy, herkenbaarheid voor de bewoners en een zo groot mogelijke openheid naar de omgeving. Daarmee zijn de voorwaarden geschapen voor een nog beter zorg voor de ouderen in de regio. Wanneer de verdere voorbereidingen volgens plan ver lopen mag verwacht worden dat na de zomervakantie-periode concreet met de renovatie begonnen zal worden. De St. Petrusbandenschool heeft de laatste jaren regelmatig overlast van vandalisme ondervonden, mede als gevolg van de ligging van de school in de buurt van een druk uitgaansgele genheid. Een groot deel van de vernielingen wordt met name aange richt in de avonduren en in de weekenden. De totale kosten voor het herstellen van deze vernielingen over de jaren 1985, 1986 en 1987 liggen boven 5000,-. In een poging om het aantal vernielingen te verminderen zal de gemeenteraad worden voorgesteld geld beschikbaar te stellen voor het aanbrengen van een goede buitenver lichting, bestaande uit zes lichtpunten. Bovendien zal het verzoek worden gedaan de kosten van de schade te vergoeden. Dat mensen slecht de krant kunnen lezen, bleek volgens wethouder Claessens uit het feit dat hij nog steeds klachten krijgt over de miserabele toestand van de Hoenderstraat, terwijl reeds bij de begrotingsbe schouwing in november/december besloten was de renovatie van die straat dit jaar te doen plaatsvinden, in plaats van de eerder geplande termijn van 1990. Natuurlijk kan men ook stellen, dat de mensen,ondanks die toezegging, vinden dat het allemaal veel te lang duurt en de gemeente allang met de reconstructie had moeten beginnen.... Hoe het ook zij, de commissie voor openbare werken ging er deze week maar al te graag mee akkoord, dat b. en w. bijna een half miljoen beschikbaar stellen voor die recon structie. En volgens dhr. Jansen (PvdA) zijn de plannen voor deze straat, zoals ze door de gemeente zijn uitgewerkt, prima Natuurlijk gingen er stemmen op, om ook de Bonte Koestraat bij deze reconstructie te betrekken, want dat wegdek is bijna nog slechter dan de Hoenderstraat. Helaas, de gemeente heeft daar geen geld voor en men zal moeten wachten tot dat de Eindstraat onderhanden wordt genomen. Hoewel het nog niet zo lang geleden is, dat b. en w. zeiden dat een klinkerbestating gemakkelijker en niet duurder is, wordt de Hoenderstraat straks in asfalt uitgevoerd. Men verwacht daarmee ook de trillingen van het zware verkeer in de huizen op te lossen. De commissieleden zagen graag de aansluiting van de Hoenderstraat op de Schoolstraat en de verbinding naar De Schakel, (de woningen t.o. de Torro) in dezelfde sierbestrating als de Schoolstraat uitgevoerd. Ook wethouder Claessens was daar voor, maar dan zouden de vier aanwonenden van dat stukje Hoen derstraat wel moeten bijdragen in de kosten. Net zo goed als dat de bewoners van de Schoolstraat hebben moeten doen; en net zo goed als straks de bewoners van de Marktstraat hun "steentje" moeten bijdragen aan de reconstruktie. Overigens zag de wethouder dat nog niet zo direkt zitten. In het uiterste geval kan men de huidige bestrating op dat stukje weer terugbrengen, óf de gehele Hoender- straat in bituum uitvoeren. Voor die vier aanwonenden een baatbelasting vaststellen, was van wege de gebruikelijke procedure niet mogelijk. En zo kon aan die wens van de PvdA niet voldaan worden. In de raadsvergadering eind deze maand zal de gemeenteraad definitief beslissen over het hierge noemde krediet van bijna een half miljoen. Verwacht mag worden dat in april reeds met de werkzaamheden begon nen wordt, want vóór de vakanties moet deze klus geklaard zijn. Vanuit Noord-Limburg en Oost- Brabant gaat men dit jaar weer als kring naar de stille omgang in Amsterdam. Vanaf ongeveer acht uur 's avonds vertrekken bussen uit diverse plaatsen van Noord-Limburg eerst naar Cuyk. Daar is om ongeveer half elf een plechtig lof. Dan gaat men rechtsstreeks naar Amster dam. Na een koffiepauze volgt eerst de omgang en daarna de Hoogmis in de kerk van de Krijtberg aan de Singel. Na de viering is weer een rustpauze, waarna alle deelnemers langs de korste weg weer naar huis terug keren. Voor negen uur is ook de laatste deelnemer weer thuis. In alle kerkportalen hangen affiches van de Stille Omgang met de plaatselijke informatie. Buskosten zijn onveranderd weer 25,- met 2 koffie gratis. Opgave zo spoedig mogelijk bij Jan Arts, Willemstraat 8 Venray. Tel. 04780-83372. Zaterdag 5 maart start galerie "en passant" een expositie van 3 Catalaanse kunstenaars. Catalonifi, kleurrijke en bergachtige streek in het N-O van Spanje, biedt ons hier 3 kunstschilders: Teresa Llècer, Elena Gonz&lez Llicer, Joaquim Santaló. Alhoewel het hier gaat om 3 kunstenaars die veel stijl verschillen, hebben ze het gedurfde gebruik van kleur gemeen. De autonome expressie van kleur in vergezichten van het stralende landschap rond de Midde- landse Zee zijn duidelijk aanwezig bij deze tentoonstelling. Ook is er atelier-werk te zien, waarbij meer expressionistisch gebruik van lijn en kleur aanwezig is. Deze kleurrijke expositie is te zien in galerie "en passant", Schoolstraat 28 te Venray en duurt tot 17 april. Openingstijden: Wo en do van 14.00-17.30 uur. Vr. van 14.00-21.00 uur. Za van 11.00-17.00 uur. In het gezamenlijke informatiecen trum van PLEM, Limagas en WML Info3 te Venray, wordt van 14 t.m. 19 en van 21 t.m. 25 maart a.s. een tentoonstelling over koel- en vriesap- paraten gehouden. Bekende fabrikanten van koel- en vriesapparaten zoals: AEG, Bau- knecht, Bosch, Electrolux, Leibherr, Miele, Siemens en Zanussi hebben toestellen opgesteld, voorzien van de nieuwste ontwikkelingen. Voor des kundig advies zorgen de medewerkers van het informatiecentrum. Iedereen is in de aangegeven weken van harte welkom, elke werkdag van 09.00 tot 17.00 uur en zaterdag 19 maart van 10.00 tot 16.00 uur. De toegang is gratis. Adres: Pastoor Wijnhovenpark 1, Venray, telefoon: 04780-86333. Volgens wethouder Claessens zullen de weggebruikers nog zeker een jaar genoegen moeten nemen met de hinderlijke spoorvorming op de Deurneseweg. De provincie heeft namelijk laten weten, dat herstel van de Deurneseweg, tot aan de kruising met de Midden Peelweg, eerst volgend jaar aan de orde komt. Klachten over deze weg, zijn bij het gemeentebestuur aan het verkeerde adres, want het gaat hier om een provinciale weg, die - de naam zegt het al door de provincie beheerd wordt. De Rotary- en Rotaractclub van Venray e.o. organiseren op 15 april a.s. een benefiet-concert in de Venrayse Schouwburg. De op brengsten zullen ten goede komen aan de wereldgezondheidsorganisatie, die het geld gaat gebruiken in een grootscheepse actie om een einde te maken aan polio. Rotary Interna tional wil de kinderverlamming de wereld uit helpen. Het concert in Venray is onderdeel van de wereldomvattende acties die door Rotarians en Rotameters worden ondernomen. Alle Rotary-clubs in binnen- en buitenland leveren op hun manier een bijdrage aan dit streven. Het gebeuren op 15 april in Venray begint om 20.15 uur en duurt ruim twee uur. Bezoekers kunnen rekenen op een gezellig programma, dat vocaal en muzikaal hoofdzakelijk wordt opgeluisterd door inwoners uit Venray en Horst. Optredens worden verzorgd door de Zangers van St. Frans, het Venray's koor Contrast, Horizon en het kamerorkest Vlora. De toegangs prijs bedraagt 15,- per persoon. POGING TOT INBRAAK Een poging tot inbraak in sporthal de Wetteling is in de kiem gesmoord. De inbrekers kozen het hazepad, nadat het alarm afging. Nog voordat de videocamera, die al aan het filmen was de inbrekers kon registreren waren deze al gevlogen. Het bleef nu bij wat schade aan de deur. INBRAKEN IN AUTO'S - In de Goudsmidstraat werd een auto opengebroken. Ontvreemd werd de radiocassetterecorder ter waarde van 1000,-. - Ook in de Touwslagerstraat werd een auto opengebroken. En ook hier werd de autoradio ontvreemd. Ook dit jaar organiseert het Kathol iek Vrouwengilde Venray een benefiet concert voor Jacqueline Eibers in Divinolandia. Zoals wellicht bekend is Jacqueline al vele jaren werkzaam te Brazilië in de arme binnenlanden. Haar werk wordt gesteund door het Katholiek Vrouwengilde Venray en de opbrengst van deze muzikale avond zal ten goede komen aan het ziekenhuis ter plaatse. Maandag 7 maart in de foyer van de Venrayse schouwburg aanvang 20.00 uur. KINDERKOOR WELL EN "DE VREDESKLOKJES" VENRAY GEVEN GEZAMENLIJK ZONDAGOCHTENDCONCERT In de Schouwburg in Venray Het zal U misschien niet ontgaan zijn, dat de kinderkoren en daarmee samenhangend het kinderliedreper toire wat meer aandacht vragen aan het publiek dan voorheen het geval was. We zouden bijna zeggen: terecht. De jeugd wil zich laten horen! De zondagochtendconcerten bieden hen die kans en dat is iets dat niet gemist mag worden. Maar deze kans mag door meer mensen niet gemist worden. Het zondagochtendconcert in de Schouwburg te Venray op 6 maart a.s. biedt behalve aan kinderen ook aan hun ouders, leerkrachten van Basischolen/Muziekscholen en niet te vergeten aan dirigenten van kinder koren de unieke kans kennis te maken met een geheel nieuw liedrepertoire. Samenvoeging twee koren. Voor deze gelegenheid zijn samen gevoegd: het kinderkoor Well o.l.v. Mia Ummenthum-Coppers en "De Vredesklokjes" uit Venray o.l.v. Wijntje Strijbos-Norbruis. De liedjes, die de beide kinderkoren op 6 maart ten gehore brengen zijn grotendeels door laatstgenoemde geschreven en ieder krijgt a.s. zondag de gelegenheid de kinderen in de praktijd bezig te zien met dat geheel nieuw kinderlied- repertoire. Naast het gezamenlijk optreden van de beide koren zullen de kinderen uit Venray en Well ook apart te beluisteren zijn. Medewerking "Arabesque". Verdere medewerking aan dit concert wordt verzorgd door Ara besque. De kinderkoren worden aan de vleugel begeleid door Pierre Verberne uit Deurne-Zeilberg. Het concert vindt plaats op zondag 6 maart a.s. om 11.30 uur in De Schouwburg te Venray. Komt U ook luisteren? Het is de moeite waard! En neem ook Uw kinderen eens mee. "COMEDIA" IN DE SCHOUWBURG Zondag 6 maart, om 20.15 uur, komt de Leunse toneelvereniging "Comedia" met een toneelspel op de planken van Venrays schouwburg. Onder de titel "Schat ik ben er hoor" voert men de familie Johns voor het voetlicht. Vader, Rupert Johns, directeur van een zeepfabriek ziet de zaken steeds verder achteruit gaan. Eigenlijk is hij ook niet zo geschikt als direkteur. Zijn vrouw Celia, vroeger secreta resse in het bedrijf, hoort hoe slecht het gaat. Maar zij zit zich thuis te vervelen en kan van daaruit niet helpen. Haar voorstel aan Rupert om van baan te ruilen lijkt dé oplossing van het probleem. Maar Rupert had niet op zakendineetjes en buitenlandse reizen gerekend en de verrassing die dochter Karen meebrengt zet zijn wereld nog meer op de kop. Voor drie Piëlhazen komt er 'n verlaat presentje uit de lucht vallen. En wel, een rondvlucht boven Venray vanaf Maastricht Airport. Bij hel uitbrengen van de Vastelaovesplaat '87/'88, heeft de Comm. Geluid en Liedje deze surprise ingebouwd. Zij die deze plaat in hun bezit hebben lopen de kans om deze vlucht mee te maken. In drie van de hoezen is namelijk een codering aangebracht die recht geeft op een gratis rondvlucht. De gelukkige bezitters van die hoezen wordt aangeraden kontakt op te nemen met een van de commissieleden (vermeld op de hoes) om verdere afspraken te maken. Bedoelde code ring is ingestempeld aan de binnen kant van de hoes en vertoont het Piëlhaas-embleem met een van de volgende nummers: 001, 002 of 003. Bent U een van de winnaars dan geldt voor U de variant op Prins Bruno's slogan; "Wat ut waer ók duutgeej vliegt Tuut". Bruine Afgaanse wolfshond, wit- bruin-grijs-beige hond, bastaard met krulletjes, zwart-wit bastaard hondje; bankbiljet, munt; paar zwarte lederen dameshandschoenen, blauw gebreide handschoen, lichtblauwe ceintuur van regenjas, beige linkerhandschoen ge breid, spijkerjack licht blauw, jack groen-wit, groene jas, beige trui; bruine portemonne, klein model met rits, zwart portemonneetje met sleuteletui, inhoud klein geld en 1 sleutel; zilveren armbandje met naam "Claudia" in gegraveerd; gouden damesring met 3 stenen, goudkleurig hangertje, inscriptie "Anette"; 1 sleutel in bruin hoesje met naam Eric, 3 sleutels aan ring waarvan 2 autosleutels merk Audi; bruin brillen- etui, geel kruisbeeld; grijze dames fiets, merk Gazelle, framenummer 1842021; blauwe herenfiets, merk Toscana; zwarte herenfiets, merk Gazelle, framenummer 2313709; zwart-witte damesfiets. Voor inlichtingen kunt U zich tijdens kantooruren wenden tot de Gemeentepolitie Venray, tel. 04780- 84888. GESLAAGD Aan het Conservatorium te Maastricht slaagde Marieke Brons wijk voor Docerend Musicus/viool. AAN DE LUISTERAARS VAN RADIO WONDERLAND Op geheel vrijwillige basis heeft het team van medewerkers van Radio Wonderland besloten om met onmid- delijke ingang te stoppen met het uitzenden van radioprogramma's op de 93 m vanaf de lokatie Venray. Wij achten het op dit moment beter om de reden hiervan nog even voor ons te houden, doch wij hopen en verwachten dat deze op korte termijn bekend gemaakt zal worden. Meteen maken wij van deze gelegenheid gebruik om alle luiste raars van de afgelopen jaren hartelijk te danken voor de vele positieve reacties op onze programma's. Helaas zijn we voorlopig uit de lucht maar u hoort beslist nog van ons. Team Radio Wonderland In het kader van de Internationale Vrouwendag op 8 maart geven wij u een overzicht van boeken op het gebied van vrouwenemancipatie, vrouwen in het arbeidsproces en seksuele mishandeling. Seksuele mishandeling: 308.19 Ik heb het nooit aan iemand verteld: seksuele mishandeling van kinderen. Jeugdervaringen van een aantal vrouwen, voorafgegaan door een inleiding waaraan seksuele mis handeling van vnl. meisjes in een wetenschappelijk kader wordt ge plaatst. 308.19 Verder na incest: hulpverlening bij het verwerken van incest-erva- ringen. Bundel artikelen geschreven door en voor hulpverleners. 308.19 Incest: feilen en achtergronden en hulpverlening: een symposium (NISSO-studies) Vrouwenemancipatie: 315 BOLHUIS, SANNEKE Vrouwen, vorming, verder leren: over educatief werk met vrouwen. Vrouweneman cipatie en onderwijs. 315 HARP WOOD, DIANA Beroep: geen: dagboek van een huisvrouw. Een 30-jarige vrouw beschrijft op humoristische wijze de sleur die de dagelijkse beslommeringen met zich meebrengen. 315 HOLTROP, R Huisvrouwen. Gesprek met vrouwen over de manier waarop zij het huishouden ervaren. 315 HOUTEN, M. VAN en G. SPAANDER. Beroep: huisvrouw: een inventariserende studie van het dagelijks werk van huisvrouwen, hun beleving ervan en hun behoefte aan verandering. 315.1 HART, MAARTEN 'T De vrouw bestaat niet. Artikelen waarin de Nederlandse schrijver het feminis me kritisch onder de loep neemt. 315.2 GROOT, LIDWI DE Hand boek vrouw en beleid. Praktische leidraad met middelen en methoden ter beïnvloeding van beleid op allerlei niveau's. Vrouwen in het arbeidsproces: 318.4 A.M. VAN DER Zwanger zijn en werken: informatie over de kombinatie moederschap en betaalde arbeid. 318.4 BERENDS, A.B. en A.C. BOELMANS-KLEIN JAN Be roepsarbeid door vrouwen in Neder land: een benadering vanuit de plaats van de vrouw in gezin en huishouden. 318.4 CLASON, L.E. Huisvrouwen, werkende vrouwen?de betekenis van het verrichten van beroepsarbeid door gehuwde vrouwen in de rolverdeling tussen man en vrouw. 318.4 HORST, HANNY VAN DEN De ambitieuze vrouw: je baan, de weg omhoog, leiding geven, werken met mannen, de weerstand en het leuke van ambitie en succes. Handleiding voor vrouwen die een topfunctie willen bereiken. 318.4 SC ALIA, TONI Sta je mannetje: over ambitieuze vrouwen en hun rol als moeder, zakenvrouw en echtgenote. 318.4 WIT, DORIEN DE Vrouwen maken carriè. Interviews met tien vrouwen, die een goede positie hebben bereikt in het bedrijfs of non- profitsector. 318.4 KESSEL, ELLEN VAN Hoezo gelijk belast? invloed van arbeids belasting en premieheffing op het leven van vrouwen. 318.4 KLOPPENBURG, L en H. HAGE Twee carrières op één kussen... (Slaapt daar de duivel tussen?). Beschrijving van de pro blemen van vrouwen die werken buitenshuis en het huishouden willen combineren. 317 BIJ de hand: wenken voor de werkende vrouw. Behoort bij: OSSE- WAARDE, H.J.J. Werken aan werk. GERARD REIJNDERS schilderwerken b.v. Plataanstraat 12 Venray Tel. 82635 ERGERLIJKE VERNIELING Een elders in Venray gejatte fiets werd door vandalen gewoon op een aan de Goudsmidstraat geparkeerde auto gegooid. Gevolg: niet alleen de fiets zwaar beschadigd, maar ook vernielingen aan de auto. Voor beide eigenaren een behoorlijke schadepost. Een buurtonderzoek heeft geen aanwijzigingen naar de dader opge leverd. Mogelijk zijn er toch nog getuigen die de politie op het spoor van de daders kunnen zetten. Zij worden dringend verzocht kontakt op te nemen met de politie. 5 en 6 maart ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 76, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON Patersstraat 60, tel. 88800 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsleyn tel. 04785-1777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN R A Y-YSSELSTEY N Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: C. VAN GEMERT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak M. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak E.M. RUYMBEEK Brienenlaan 5, tel. 83829 WEEKENDDINST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers, Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mevr. Vermazeren. MEVR.STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-13.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnasliek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk'' Brakske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273. Wijkgebouw Ysselsleyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-1492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM. LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst tel. afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 ALG. MAATSCHAPPELUK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83IOO, daarbuiten 077-548888

Peel en Maas | 1988 | | pagina 3