GROEN HINDERWET HINDERWET HINDERWET stads POST Tentoonstelling Venrayse monumenten p NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Verkeers- spreekuur december Algemene ontheffing sluitingsuur UNIEK!!!! Activiteiten Comité Recreatiesport Venray 5 <y> to jgl r* Raadsagenda Collektekalender december 1987 HET LICHT OP PEEL EN MAAS IEL EN MAAS Donderdag 10 december - Pagina 15 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres'. Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken Is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. {openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, Vrije akadamie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en var- voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Willem» Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 18.30-19.45 (jeugd) Dinsdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 15.30-16.30 (ouderen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 recreatiezwemmen vol wassenen) Woensdag 9.45-10.45 (dames) 14.00-16.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 8.00- 9.00 (vrij zwemmen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (Trimzwemmen) Zaterdag 8,30- 9.45 (gezinazwemmen) 11.00-12.30 (gezinszwemmen) 14.00-16.30 (jeugd) Oe toegangsprijzen zijn voor de jeugd tot 16 jaar f 2,35; voor 16 jaar en ouder ligt dit op f 3,05 per keer. Tegen gereduceerd tarief worden tien-, dertig- en vijftigbadenkaarten verkocht. Aan da inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. C 0 v Het eerstvolgende verkeerspreekuur ordt van 31 december verschoven r donderdag 17 december a.s. langstellenden wordt verzocht ooraf al kontakt op te nemen met Gossens (tel. 23250) De vangstijd is zoals gebruikelijk, 30 Op het verkeersspreekuur unnen inwoners van Venray hun lachten, opmerkingen of zelfs nstructieve ideeen over het verkeer wijt aan medewerkers van gemeente n politie. De burgemeester van Venray ver leent hierbij, gelet op de artikelen 3 en 48 van de Algemene Politieverorde ning Venray - algemene ontheffing van het sluitingsuur voor horecabe drijven in de nacht van 31 december 1987 op 1 januari 1988, met dien ver stande dat deze ontheffing niet geldt voor horecabedrijven die worden geëxploiteerd door een sportvereni- 'ng of -stichting. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche Zondag 13 december 1987 is het gemeentemuseum voor het laatst geopend op de zondagmiddag. De tentoonstelling Venrayse monumen ten is daarna afgelopen. Het Geschied- en Oudheidkundig museum Venray is gevestigd aan de Eindstraat 8 te Venray in het Freulekeshuus. In het museum staat een fototen toonstelling van Venrayse monumen ten, opgezet naar aanleiding van de Monumentendag 1987. De tentoon stelling geeft een overzicht van de ca. 50 grote en kleine monumenten, die Venray kent en die zijn geplaatst op de rijks en gemeentelijke monumenten lijst. De foto's voor deze tentoonstelling zijn gemaakt door leden van de Venrayse Amateurfotovereniging. De foto's zijn van goede kwaliteit en iedere fotograaf heeft op zijn eigen manier een impressie gegeven van het door hem gefotografeerde monument. Zowel in detail als het gehele monument. Bij deze tentoonstelling hoort een boekje waarin, naast de beschrijving van de verschillende monumenten, ook twee routes zijn opgenomen, die langs deze monumenten lopen. Te weten, één wandelroute door het centrum en een fiets autoroute langs de kerkdorpen. Dit boekje kost 1,- In het kader van het scholenproject, dat handelde over de Venrayse monumenten zijn werken van de leerlingen van de St. Petrus Banden School uit Venray aan de tentoonstel ling toegevoegd. De scholieren geven op hun eigen manier hun indrukken weer van de verschillende Venrayse monumenten. De normale openingstijden zijn op woensdag- en zaterdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Nu de feesten weer komen, zal het museum niet altijd geopend zijn. Afwijkende tijden en data zullen in „gemeentepraat" \vorden gepubliceerd. De toegangsprijs is ƒ1,- voor volwassenen en 0,50 voor kinderen van 6-16 jaar. Bezitters van een museumjaarkaart hebben gratis toe gang. KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinder wetvergunning door: BP Maatschappij Nederland b.v., Frederiksplein 42 te Amsterdam voor het uitbreiden van een verkoop punt van motorbrandstoffen met een autowasinstallatie aan de Leunseweg 47a te Venray; Maatschap Vullings, Roland 3 te Castenray voor het ex artikel 6a uit breiden wijzigen van een rundvee- en pluimveehouderij aan de Roland 3 te Castenray; Gebr. Willems, Zandhoek 11 te Oirlo voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij, gelegen aan de Zandhoek 11 te Oirlo; F. Franken, Kempkensberg 30 te Ysselsteyn voor het uitbreiden en wij zigen van een rundveehouderij en var- kensmesterij gelegen aan de Kemp kensberg 30 te Ysselsteyn. De aanvraag en bijbehorende stuk ken kunnen op het raadhuis kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur wor den ingezien tot 11 januari 1988. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo nische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij de burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gegevens van degene, die een bezwaar schrift indient, niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt ver zocht (afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken), kunnen tot één week voor bovengenoemde datum be zwaren ook mondeling worden ge maakt, waarbij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aanleiding van de aan vraag en degenen, die kunnen aanto nen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking en of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris Schaatsen in Thialf Ijsstadion te Heerenveen baan van de wereldrecords Er rijdt maar ÉÉN bus op 29 december dus reageer snel. VOL VOL Inschrijven op 14 december van 19.00 tot 20.30 uur in sporthal De Wetteling Comité Recreatiesport Venray Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 2 december 1987 voor de onderstaan de bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunnin gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 da gen na datum het wijzigen van voor- en zijge vel van het pand aan de Zuivelweg 4-6 te Leunen, t.n.v. P.J.W.J. Swinkels; het wijzigen van de toiletpartijen aan de St. Catharinastraat 16 te Leu nen, t.n.v. A.L.J, van Dijck, St. Ca tharinastraat 18 te Leunen; het bouwen van een garage aan de Seilier 17 te Venray, t.n.v. H.P.J. Arts; het verbouwen van een woning, het aanbouwen van een carport en het bouwen van een tuinhuisje aan de Et- nalaan 19 te Venray, t.n.v. P.G. Gal las; het bouwen van een luchtsluis aan de Haag 2 te Merselo, t.n.v. L.L.T.B. Merselo; het overkappen van een buiten trap en het bouwen van een tuinmuur schutting aan de Stationsweg 139a te Venray, t.n.v. H.G.M. Drabbels; het bouwen van een tuinhuisje aan de Sambastraat 20 te Venray, t.n.v. M.A.M. v.d. Bekerom; het vernieuwen van een kap constructie aan de Langeweg 56 te Venray, t.n.v. H.A.W.A. Gooren, Merseloseweg 30b te Venray; het bouwen van een autoschade- bedrijf met woning aan de Hulst 10 te Oostrum, t.n.v. W.T.M. Hendrix, De Hees 10 te Merselo. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen, onder het stellen van voorwaarden, op 2 december 1987 een hinderwetver gunning is verleend aan Maatschap Loonen, Koepas 10 te Oirlo voor het ex artikel 6a uitbrei den wijzigen van een stierenmesterij gelegen aan de Koepas 6 te Oirlo; Houbensteyn Porkhof b.v., Ys- selsteynseweg 69 te Ysselsteyn voor het oprichten en in werking hebben van een slacht- en vleesverwerkingsbedrijf gelegen aan Ysselsteynseweg 86 te Ys selsteyn; Braks bouwmaterialen b.v., Beukenlaan 54a te Odiliapeel voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor machinale houtbe werking gelegen aan de Ysselsteynse weg 82 te Ysselsteyn. De beschikkingen en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 11 januari 1988. Tot deze datum, kunnen dé stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo nische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan bij de Kroon een beroepschrift worden in gediend door de aanvrager, de betrok ken adviseurs, degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwa ren hebben ingediend en degenen die aan kunnen tonen niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschik king te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gestuurd aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A. de Bever, loco-secretaris KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERP-BESCHBÜONG uurgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat zij van plan zijn om onder het stellen van voorwaarden positief te beschikken op de aanvraag voor een hinderwetver gunning van: J. Bovee, Rouwkuilenweg 19 te Ysselsteyn voor het uitbreiden van een champignonkwekerij, waar elektro motoren worden gebruikt met een ge zamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Rouwkuilenweg 19 te Ysselsteyn. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raad huis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur worden ingezien tot 25 december 1987. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo nische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter d QSfvTïfTy; SPORT- EN SPEL- SCH00LBASKETBAL- SCH00LK0RFBAL- SNERTL00P SCHAATSEN THIALF IJSSTADION. INSTUIF T0URN00I T0URN00I - 21 december - Voor scholieren van de basis scholen. - 23 december - Voor scholieren van de basis scholen jongens - 28 december - Voor scholieren van de basis scholen (meisjes) - 28 december - Voor iedereen - 29 december - Voor iedereen Tijd: 10.00-15.00 uur. Tijd: hangt af van inschrijvingen Tijd: hangt af van inschrijvingen Starten: tussen 18.30-19.30 uur Vertrek: 10.30 uur Terug: 19.30 uur Plaats: Sporthal Plaats: Sporthal Plaats: Sporthal Plaats: Sporthal Plaats: Sporthal "De Wetteling" "De Wetteling" "De Wetteling" "De Wetteling" "De Wetteling" Kosten: ƒ2,- p.p. Kosten: /Z,50 per Kosten: ƒ2,50 per Kosten: ƒ2,- p.p. Kosten: ƒ20,- p.p. team. team. (vervoer,entree) worden verzocht de persoonlijke gege vens van degene die bezwaar maakt niet bekend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester Drs. A.W.M. de Bever, secretaris De Venrayse gemeenteraad komt de komende week tweemaal bij elkaar. Dit om de gemeentebegroting voor 1988 vast te stellen. De eerste vergadering is op maandag 14 december en begint om 18.00 uur. Dat zal geheel in het teken van de begroting '88 staan. In de tweede bijeenkomst, op dinsdag 15 december wordt de behandeling van de gemeentebegroting afgerond, waarna nog over onderstaande punten wordt gesproken: Vaststelling van de onroerend-goedbe- lastingen per l-l-'88 vaststelling eerste begrotingswijziging 1988 vaststelling van de verordening op de heffing van precarierechten. aangaan van vaste geldleningen voor het jaar 1988 het verlenen van machtiging aan B en W om tijdelijk kasgeld voor 1988 op .te nemen. vaststelling van het krediet in rekening courant voor het jaar 1988. op 11 en 12 december Amnesty International afd. Venray (plaatselijke aktie: straatcollekte in Grotestraat); op 19 december Drum- en Show band Venray e.o. (plaatselijke aktie in het kader van het jeugdcollektewezen). Alleen voor deze collektes is een col- lektevergunning verleend. Collekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moeten een op de collecte gericht legitimatie bewijs kunnen tonen. Het komt vaak voor dat op tereinen, waarop gebouwd gaat worden, bomen staan, de moeite waard zijn om gespaard te worden. Vaak is er ook voldoende ruimte om ze te behouden. Met het maken van de plannen kan hiermee al rekening worden gehouden. Het is dan belangrijk om de te leggen leidingen en de inrut zodanig te plannen dat de boom voldoende ruimte overhoudt. Dit behoud vergt meestal slechts een kleine moeite en wat extra aandacht voor het groen in de omgeving. Wortels, stam en takken zijn bekleed met bast. Bij de ene soort is die slechts enkele milimeters dik, bij andere soorten kunnen er flinke kurklagen voorkomen. Door het binnenste laagje van de bast en het buitenste laagje van het hout lopen sapstromen, die de boom in leven houden. Daar ligt ook de laag die voor de groei van de boom zorgt. De buitenkant van de bast vormt het pantser tegen verkeerde invloeden van buitenaf. Het binnenste hout zorgt voor de stevigheid van de boom. Een plant is erg gevoelig voor beschadi gingen en veranderingen in de omgeving. Die gevoeligheid geldt vooral voor de wortels, die water en voedingstoffen uit de grond halen. De bast is onder de grond erg dun, en zij mogen niet uitdrogen, omdat ze dan niet meer functioneren. Ook moeten zij, en dat is minder bekend, adem halen. Er moet dus altijd lucht en water in de grond aanwezig zijn. Uit dit functioneren blijkt dat er bij werken in de nabijheid van bomen dus een grotere vrije ruimte in acht moet worden genomen, als vaak gedacht wordt. Aan wortelbescherming wordt namelijk vaak niet gedacht. Toch is een beschadiging van de wortels altijd direct in de boom te zien, omdat de boom op dergelijke beschadigingen reageert met het afstoten van delen van de kroon. Om de boom een kans op overleven te geven is hpt goed om de volgende regels in acht te houden: - blijf onder de kroon vandaan. Bouwverkeer en afvalstoffen bescha digen veel ondergrondse delen. Deels door de druk, maar ook door vervuilende stoffen (bijvoorbeeld met het schoonmaken van cementkuipen). - zet een hek om de boom. Dit voorkomt het betreden van de grond onder de kroon en het beschadigen van de kroon door grotere voertuigen en machines. - een boom is geen kapstok. Je ziet maar al te vaak dat latten en borden tegen de stam worden gespijkerd of dat kabels en (afrasterings)draad aan de stam wordt bevestigd. De boom wordt zo gewurgd. - bescherm de wortels tegen grote ruk. Dit kan bijvoorbeeld door het leggen van rijplaten. De grond wordt dan minder verdicht omdat de druk over een groter oppervlak verdeeld wordt. Je loopt of rijdt dan niet direkt over de tenen van de boom. - verstoor de bovengrond niet. In de bovenste laag van de grond vindt de boom de meeste voedingsstoffen, haal je die weg, dan verdwijnt meteen het hele leefmilieu van de wortels én een groot deel van de zo belangrijke haarwortels. Is het nodig om het maaiveld te verlagen, laat dan om de stam voldoende ruimte voor de boom om te leven. - Iaat de boom niet stikken. Ophoging van de grond, ook voor korte tijd, heeft tot gevolg dat de lucht niet meer tot bij de wortels kan doordringen. De boom kan dus niet meer ademhalen. Laat dus ook bij ophoging voldoende ruimte om de stam vrij. - zorg voor voldoende water, maar verdrink de boom niet. Dit speelt vooral een rol bij bronbemaling of opstuwing van water, maar ook bij het wegpompen van water als dit water onder de kroon geloosd wordt. - hou gesloten bestrating zo ver mogelijk van de stam af. Wortels kunnen onder verharding niet of moeilijk aan lucht en water komen en sterven dan af. - als de boom toch beschadigd wordt, verzorg de wonden dan zo goed mogelijk. Zo op het oog zijn dit een hoop regeltjes die in acht moeten worden genomen om de bomen te laten overleven. In de praktijk valt de uitvoering echter best mee en het is een grote winst als na het gereed komen van het bouwwerk een mooie boom ai direct voor een stuk aankleding zorgt; dat verhoogt de waarde van het bouwwerk. Het lijkt vreemd dat er op dit tijdstip, bij het begin van de winter aandacht besteed wordt aan het wel en wee van bomen op bouwplaatsen, maar afgelopen dinsdag werd er weer een schrijnend voorbeeld van bo- menmishandeling geconstateerd. Bij een bouwwerk, waar de hele zomer veel aandacht aan het behoud van de monumentale bomen was geschonken door de aannemer, werden de wortels van een vijftal bomen zwaar beschadigd. Vlak langs de stammen werd een bedding voor het aanleggen van de bestrating uitgegraven tot op ongeveer 35 cm diepte. Alle goede grond en alle wortels werden weggehaald, soms tot de helft van de stamomtrek. Dit kan desastreuse gevolgen voor die bomen hebben. Alle moeite die de aannemer zich getroost heeft is in een klap teniet gedaan. De veroorzakers zullen in verband met het overtreden van de kapveror- dening aansprakelijk gesteld worden. ingekomen stukken en mededelingen, nadere vaststelling van de exploitatie vergoedingen 1982-1983 voor de lagere school te Merselo; vervanging meubilair basisschool De Kemp. aansluiten op het riool van de basisschool in Vredepeel; uitbreiden onderwijsleerpakket basis school de Vlaswei; verbouwing en vervanging van meubi lair van MLK school De Essel vervanging meubilair LOM-school 't Groenewold; verkoop pand Laagheidseweg 3; aankoop grond in het bestemmings plan Oirlo; verkoop grond in Ysselsteyn; voorbereidingsbesluit Wilhelmina- plein; verlening van erfpacht voor de oprichting van een autoschadebedrijf op industrieterrein De Hulst; herziening exploitatie-opzet bestem mingsplan Burggraaf; herziening exploitatie-opzet bestem mingsplan industriéterrein De Hulst verkoop bouwgrond in bestemmings plan De Brier. VOOR LIMBURG EN BRABANT (zie advertentie) INBRAAK IN AUTO Met geweld was toegang verkregen tot een aan de Whistlerstraat geparkeerde personenauto. Uit de auto was ontvreemd een radiocasset terecorder ter waarde van 700,-. TWEE FLESSEN BIER GEJAT Een Venrayer werd op heterdaad betrapt wegens diefstal van 2 flessen bier uit een garage. Na verhoor en opmaking van proces verbaal werd hij huiswaarts gezonden. GEVAARLIJK SPEL De bestuurster van een personen auto uit Boxmeer had alle stuurmans kunst nodig om haar auto in de juiste koers te houden, toen een steen vanaf een viaduct tegen de voorruit kwam. De voorruit werd totaal vernield, terwijl de auto ook nog lakschade opliep. Toen de politie ter plaatse kwam waren de stenengooiers in geen velden of wegen te bespeuren. WOEDE GEKOELD OP GOKKAST Een 37 jarige Venrayer werd aangehouden, omdat hij zijn woede had gekoeld op een gokkast, terwijl hij ook een ruit van een toegangsdeur had vernield. Hij is later, na een afkoelingsperiode, huiswaarts gezon den, met de aanzegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt. Het is al de tweede keer binnen een week dat een gokkast de woede van een speler opriep. 'n leesbare krant WASLIJN NIET VEILIG Dat ook te drogen hangende was niet veilig is voor dieven, bleek nu weer eens. Achter een woning aan de Eikenlaan werden twee spijkerbroe ken van de waslijn gehaald. Een schadepast voor de eigenaresse ad 60,- AUTO TEGEN BOOM In de nacht van zaterdag op zondag omstreeks 1.00 uur is door onver klaarbare oorzaak een personenauto op de Horsterweg alhier tegen een boom gebotst. Daarbij liep de bestuurder, afkomstig uit Horst, dusdanige verwondingen op, dat hij naar hel Venrayse ziekenhuis moest worden vervoerd.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 15