KERKDIENSTEN OUDE FOTÈ PEEL EN MAAS f 3 DOLLE DWAZE DAGEN 33 Vs 7o Kortin9 PEEL EN MAAS Aanpassing tarieven- gemeentelijke- sport- accommodaties SCHOONMAAI PEEL EN MAAS Donderdag 12 november - Pagina linajï GROTE KERK VENRAY Deken C.J.R. Buschman, Eindslr.6 tel. 81275; Kapl. H. de Wit O.F.M Grote Markt 10, tel. 82385, b.g.g. 85855. Zaterdag 14 nov.: 9.00 lsm. tot bij zondere intentie; 19.00 Zondagsdienst Grad 1 Goumans; Janco Hoelen (buurt); Teng Peeters (coll.); jrd. ouders van Vegchel-Muijsers (S); Lambert Janssen (coll.); Annie van Stiphout-Keijzers (coll.); uit dank baarheid b.g.v. 40-jarig huwelijks feest. Zondag 15 nov.: Drieëndertigste zondag door het jaar. 8.00 lsm. Hen drik Hermans, Anna Klaassens, Her man Gerrits en Elisabeth Hermans (S); 9.30 Lat. Hgm. Wilhelmus Hu- bertus Janssen; Josephina Heggen- Baggen; Deken Loonen (coll.); 11.00 Ned. Hgm. overl. ouders Truijen- Hendricx; overl. fam. van de Berg-Paulissen; overl. ouders Ranke- van Noport; Piet Lerou (coll.); overl. familie Goossens-Janssen; Dr. Ver- cauteren; Ben Schim van der Loeff; Paul Buismans. Maandag: H. Gertrudis. 9.00 lsm. Antoon Claessens en Hendrika Jen niskens (S). Dinsdag: H. Elisabeth van Honga rije. 9.00 Lsm. oude stichtingen overleden ouders 19.00 lsm. Agnes Camps-Thié; Piet Bonants en familie Bonants-Groothusen; J. M. Michicls; Petrus Hubert Maria Camps en echtgenote Annie. M. van de Pas (S). Woensdag: Kerkwijding van de Basilieken van de heilige apostelen Petrus en Paulus. 9.00 Paulien Corzi- lius; overl. ouders Arts-Leusen. Donderdag: 9.00 lsm. Leo en Rie Wolke-Greefkens; overl. fam. Gom- mers-Sangers; overl. ouders Trum, broers en zwagers; 19.00 Riek Beelen- Beerkens (buurtver. St. Jozef); Martha Thielen-Stevens (buurt); An nie van Stiphout-Keijzers (buurt); Betty van Opbergen en overl. familie; ouders Janssen-Huijbers; Piet Jans- sen-Oudenhoven en overl. familie. Vrijdag: 9.00 lsm. Herman Ebbe- rink; Antoon Claessens en Hendrika Jenniskens (S); 14.00 uit dankbaar heid b.g.v. 25-jarig huw. jub. van het echtpaar H. Willems-van de Voort, Bergweg 7. Zaterdag 21 nov.: Opdracht van de H. Maagd Maria in de Tempel. 9.00 lsm. tot bijzondere intentie; 13.30 St. Jozefkapel: uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig huw. jub. van het echtpaar A. Linders-Arts, St. Barbarastraat 16; 19.00 Zondgsdienst: jrd. Jo van Hoof; Nella Verblakt; Jan en Grad van Soest; Jan Flinsenberg; jrd. Tony Huijsmans-Turkenburg; Teng Peeters (coll.); Piet Lerou (coll.); Lambert Janssen (coll.); To Janssen-Loonen (fam. Loonen). Akolieten: Zaterdag: 19.00 Pascal en Maikel Brons, lector: G. de Groot. Zondag: 8.00 Leon Stoffels en Paul Burger; 9.30 Irma Maassen en Elke Janssen, H. van Pelt; 11.00 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers, lector: T. Verbeek. Misdienaars: Dinsdag: 19.00 Peter Harrewijn. Donderdag: 19.00 Wilco Jansen. EEN ABONNEMENT WAARD! KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 14 nov.: 18.30 Liturgie viering met volkszang. Voorganger: G. van Meyel OFM. Misdienaars: Cindy Haneveld en Bas Dirkx. Lek- trice: Ingrid van Rossum. Kollekte: Amnesty International. Zondag 15 nov.: Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger: G. van Meyel OFM. Lektrice: Zr. Hélène. Kollekte: Amnesty Interna tional. Maandag: Geen viering. Dinsdag: 13.30 liturgiegroep; 18.30 Liturgieviering. Voorganger: G. van Loenen. Woensdag: Geen viering. Donderdag: 18.30 Liturgieviering. Voorganger: G. van Loenen. Vrijdag: Geen viering. PAROCHIE PATERSKERK Zondag: H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis om de zegen van God te vragen over de ge zinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Vollenberg-Arts Willem Lucassen jrg. Martien Stoks Huub Stevens Piet Arts en overl. fam. Wim Janssen. Zondag: 9.00 overl. fam. Drabbels- v. Veghel voor de parochie; 10.15 Elisabetrh Cornelissen-Rongen fam. van Dierendonck; 11.45 Sjang Poels; 18.00 Jan Michiels. Maandag: 8.00 zuster Hermina Ba- lendong; 19.00 Johanna Huberta Lamers en fam. Antoon Bruisten. Dinsdag: Piet Baken en overl. fam.; 19.00 Pater Florentius Lucassen Luc Rijnja tot zekere intentie. Woensdag: 8.00 overl. echtpaar Heggen-Baggen; 19.00 Pater Floren tius Lucassen. Donderdag: 8.00 fam. Peters-Arts; 19.00 overl. ouders van Meijel-Hen- drix. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Akker- mans-Timmermans; 19.00 gezinsmis; Margaretha Veldhuizen. Zaterdag: 8.00 Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 André Basten. Zondag: 9.00 Martijn Smelt; 10.15 Martin Leenders; 11.45 Johan en Leo Pouwels; 18.00Tonny Vermeulen. Dinsdag en donderdag: 19.00 Jaap Janssen. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor H. Vernooy, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Zaterdag 14 nov.: 19.00 H. Mis o.o. Panhuijzen-van Lieshout. Zondag 15 nov. 33e zondag door het jaar. 10.00 H. Mis voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn van onze pa rochie. De kindercrèche wordt ver zorgd door Claudia van Gils. Maandag: 19.00 H. Mis voor Alb. Hulleman. Dinsdag: 8.30 H. Mis fam. Lijten- Meulendijks. Woensdag: 18.35 Rozenkransgebed 19.00 H. Mis voor Joh. Flinsenberg. EEN EN AL NO. 5 Er is in de loop der tijden veel ge schreven over het mysterie van No. 5, het eerste belangrijke moderne par fum, dat tegelijk ontstond met de ge boorte van de „nieuwe" vrouw, die vrijer was, zelfbewuster en geraffi neerder in de kunst van het verleiden. Een van de meest originele eigen schappen van No. 5 is dat het op elke vrouw anders overkomt. Doordat in de rijke, bloemige samenstelling geen enkele bloem echt overheerst „ver taalt" elke huid de geur weer anders. Wanneer twee vrouwen, die allebei No. 5 dragen, elkaar tegenkomen geeft dat dan ook geen enkel pro bleem. Maar hoe persoonlijk de interpre tatie van No. 5 ook is, ze is altijd hoogst elegant, verfijnd en luxueus, een troef in de handen van elke vrouw. De vrouw die No. 5 gebruikt laat in haar omgeving iets gebeuren, iets vibreren, wat alleen zij kan bewerk stelligen. Zij is één en al No. 5. LIGNEDE BAINNO.5 Een nóg persoonlijker manier om No. 5 uit te stralen Om de eenheid tussen huid en par fum nog meer te perfektioneren, heeft CHANEL een nieuwe lijn van bad- produkten uitgebracht, die rijker en meer geparfumeerd is dan voorheen. Deze nieuwe bladlijn No. 5 biedt elke vrouw de mogelijkheid haar eigen variaties te bedenken op het thema No. 5 en op nog overtuigender wijze één en al No. 5 te zijn. i Donderdag: 8.30 H. Mis tot eerher stel aan het Allerheiligst Sacrament; fam. Lijten-Meulendijks. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor Maria en Joh. v. Kessel-Lamboo. Mededelingen: Biechtgelegenheid: elke zaterdag van 18.00-18.45 uur. Door het aanstaande vertrek van onze dirogent-organist wil ons kerkelijk zangkoor een beroep doen op een m.b.t. de liturgie geëngageerde direngent(e)-organist(e) die bereid wil zijn de plaats van de huidige dirigent in te nemen. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 14 nov.: 18.00-18.30 ge legenheid om te biechten; 19.00 Voor- avondmisa voor de 33e zondag door het jaar. Zang door het Dameskoor „Venrode". Voor overl. ouders Thie- len-Hendriks, kinderen, schoondoch ter en kleindochter, voor Nelly San- ders-Emans, voor Peter Muysers en Lambert Muysers, voor Annie Gou mans, voor Theo Thielen (van de buurt), voor Cor van de Vorle (coll.), voor Toon van de Laar en fam. van de Laar-Siebers. Zondag 15 nov.: 33e zondag door het jaar. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Voor overl. fam. van Rossum-Janssen, voor overl. ouders Philipsen-v. d. Berg en kinderen, voor Dien Bouten- Hendrickx, voor Maria Cuppen-Pin gen; 11.30 jgt. voor Adrianus Kuun- ders en zoon Frans, voor overl. ouders Stiphout-Jacobsa en zoon Leo en voor Jan Jacobsa, voor Toni v. d. Burgt-Flinsenberg, v. Harry Schroo- ten. Maandag: Gedachtenis van de H. Gertrudis. 8.00 voor alle overleden gelovigen; 19.00 voor Theo Lensen (coll.). Dinsdag: Gedachtenis van de H. Elisabeth van Hongarije. 8.00 voor de zieken van de pareochie; 19.00 voor overl. fam. Appels-den Boer. Woensdag: Gedachtenis van de Kerkwijding van de Basilieken van de H. Apostelen Petrus en Paulus. 8.00 voor Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland, voor overl. ouders Al- bers-van Leeuwen, dochter Jettie en schoonzoon George; 19.00 voor overl. ouders Janssen-Peters en zoons Gerrit en Piet, uit dankbaarheid. Don Donderdag: 19.00 uur voor priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven; 19.00 voor Theo Lensen (fam. Lensen), voor Toon Stevens, jgt. voor Annelies Beterams. Vrijdag: 8.00 voor overl. ouders van Rooy-Hendriks en zonen; 19.00 voor Elisabeth Geurts. Zaterdag 21 nov.: Gedachtenis van de opdracht van de H. Maagd Maria in de tempel. 8.00 ter ere van het Onbevlekt Hart van Maria. Mededelingen: 1An de vooravond van het Chris tus Koning-feest, op zaterdag 21 nov. om 19.00 uur, zal het H. Vormsel worden toegediend door Vicaris P. Moonen. 2. In de vacature in het Kerkbe stuur, ontstaan door het aftreden in juni j.l. van de Heer Th. Jans, is door het bisdom voorzien door de benoe ming per 1 nov. 1987 van Mevr. C. M. J. van Thiel-Verhaegen. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag 14 nov.: 19.00 Bram Claessens en Paul Rutten. Zaterdag 15 nov.: 8.30 Henk v. d. Oever; 10.00 Urbain en Pascal van Weert en Jos Verstegen; 11.30 Giel Krijnen. Maandag/dinsdag: 19.00 José Pla- sencia. Woensdag/donderdag: 19.00 Paul Claassens. Vrijdag: 19.00 Hein Hermans. Zaterdag 21 nov.: 19.00 Hein Her mans en Jeroen Ewalts. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 15 november a.s. zal in Den Hoebert, Westsingel 1 te Venray, Ds. H. J. C. van Es voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Dit is een doopdienst. De koliekten zijn bestemd voor de Kerk en de Diakonie. De uitgangs- kollekte is bestemd voor het diakonale quotum. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehou den. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 uit dankbaarheid, Johan en Thei Camps, Bernard v. d. Berg en Maria Cuppen-Pingen. Zondag: 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de pareochie; 10.00 overl. ouders Jeuken-Jeuken en kinderen, Jan Kessels en overl. familie (herenkoor, Gregoriaans). Maandag: 9.00 tot zekere intentie. Dinsdag: 9.00 Moeke Vermeulen. Woensdag: 9.00 tot zekere intentie. Donderdag: 9.00 gest. jaard. Willem Loonen en Elisabeth van Heijster. Vrijdag: 9.00 Bert Daniëls en overl. familie. Zaterdag: 19.00 voor levende en overleden leden van de Haremonie. Overl. ouders Camps-Wolters, Sjang Manders en Francisca Manders- Emons, Harry Achten en overl. ouders, Moeke Vermeulen, Thei Claessens (Harmonie). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Bram Broeren, Stijn Bus, Frank Laurensen, Rob Kes sels. Zondag: 8.30 Joop Bovendeerdt, Sanders Janssen, Ludo van Mill, Frank v. d. Boogaard; 10.00 Wendy Janssen, Judith Jacobs, Ingrid Lens- sen, Loes Swinkels, Akoliet: Tom Arts. P Nu de jaarlijkse oogst en massale vervoer van suikerbieten wee, op gang komt, kunnen we een moo foto publiceren, die aan de suika bieten doet denken, doch heel wjN anders voorstelt. Deze foto is gemaakt omstreel 1918 van het emplacement bij h y station Oirlo-Castenray gelegen aa de Stationsstraat in Oirlo (thans Dt, puté Petersstraat). De laad- en los, plaats lag waar nu Saweco ligt. Daal tegenover, aan de oostzijde van $0 spoorlijn, was de kantoor- en wach ruimte gelegen, met daarnaast dG goederenloods (rechts). Op de foto links de wachtpost, d door Karei Gommans bewoond werd De laad- en losplaats ligt vol i stekruben (knolraap), die tijdens direct na de eerste wereldoorlog vo< menselijke consumptie naar Duitslan en Oostenrijk werden vervoerd. Op de voorgrond: Piet van Rij wijck, stationschef de Wit, Bert Ac ten (met fiets), Louis Kurvers, handeyl, de o.a. in knolraap, stationsassistei van Loon; Onbekend, was handel vertegenwoordiger. Achter: To Achten (later met Ja Gommans gehuwd), Toon Achtei Piet Lommen, Sjang van Rijswijc (op kar), Jan Achten (op wagon). PAROCHIE OIRLO Hoogfeest van de H. Machutus. Deze heilige wordt aangeroepen voor zenuw- en kinderziektes. Het feest duurt tot en met zondag 22 november. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor). Peter van Rhee en overleden familie van Rhee-Hermes overl. ouders Janssen-Arts Jan Janssen Wim Rongen Truus Ron- gen-Euwals Bernard Janssen en Wilhelmina Peters Anna Kerkhoff- Vervuurt namens de bewoners Past. Gerardsstraat Jan Bomm namens de buurt. Zondag: 8.30 H. Mis t.e.v. H. Machutus tot zekere intentie; 10.00 Hoogmis. Voor de levende leden van de Broederschap H. Machutus st. Gerard Classens en Henrica Hellegers en Broeder Cletus Petronella Cus- ters-Litjens overl. familie Bistervels overl. familie Kusters-Vogelzangs bernard v. d. Sterren, Henrica Smits en Petronella Litjens; 15.00 pl. Lof t.e.v. H. Machutus met speciale kin derzegen. Dinsdag: 9.00 H. Mis overleden ouders (MG) st. Peter Billekens, Ge rard de Ponti en Jacomina Peters. Woensdag: 9.00 H. Mis st. Jan Teuws en Anna Baeten; 14.00 pl. Lof vn de H. Machutus voor de vereniging van ouderen. Donderdag: 9.00 H. Mis Gerard Schoeber, Francisca Simone en over leden familie. Vrijdag: 14.00 pl. gez. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig huwe lijksfeest echtpaar Joosten-Duijkers. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor). Voor overleden leden van de Broederschap van de H. Machutus Aloysius Gommans en overleden familie Gommans-van Rhee Sjang van Heesch en overleden fa milie Frans Verstappen en Maria Kuijpers Chris Houwen hubertus van de Bereg Dien Rongen-Streij- bosch. Na alle H. Diensten zal er brood en water gezegebd worden t.e.v. H. Ma chutus en er zal een zegen zijn voor de gelovigen. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 voor Ger Janssen; jgt. v. Antoon Roelofs en jgt. v. Martinus Emonts. Zondag: 8.00 voor de parochie t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand; 10.00 voor Marie van Kuyck (coll.). Dinsdag: 19.00 voor Herman Dinghs en tevens voor Wilhelmina Linders en Leonardus Geurts. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (offe raars). Donderdag: 19.00 voor overl. ouders van Kuyck-Verrijdt. Vrijdag: 8.00 voor meest verlaten zielen in het vagevuur. Misdienaars: Wilbert-Renee: zaterdag, dinsdag, woensdag; Sepp-Joep: zondag 8.00, donderdag, vrijdag; Martijn-Michel: zondag 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN 33e zondag door het jaar. Zaterdag 14 nov.: 19.00 lsm. v. levende en overleden leden, m.n. Piet Timmermans en Hai Hermans, van de imkersvereniging Venray; lsm. v. Antoon Voermans, echtgenote en zoon Antoon; lsm. v. Teng Swinkels; lsm. v. overl. fam. Voermans-van Gerven lsm. v. overl. fam. Weijs- Jenniskens; maandd. v. Mathijs van Kempen en Johanna Lochtens jrd. v. Harrie Cornelissen. Zondag: 9.30 Hgm. als jrd. v. Harrie Reintjes; Hgm. als gest. jrd. v. Piet Vullings en echtgenote; 11.00 lsm. v. Michel Loonen en overl. familie; maandd. v, Hendrika Arts; gest. jrd. v. Martinus Heesen. Maandag: 19.00 lsm. v. zuster Chrysante Pijpers (vw zusters Huize Pax); weekd. v. Catharina Philipsen- Spreeuwenberg (2); gest. jrd. v. Hendrik van Soest, echtgenote en dochter Lena. Dinsdag: H. Elisbeth van Hongarije 19.00 lsm. v. Jozef Croymans en echt genote en Martin Croymans; lsm. v. overl. ouders Manders-Jenniskens, Sjang Manders en Cisca Emons, Teng Manders en Harry Manders. Woensdag: 19.00 lsm. v. Piet Tim mermans (vw fam. H); lsm. v. Bert Voermans (vw C. L.); lsm. v. Mareia Loonen-Scheffers. Donderdag: 19.00 lsm. v. Anna Philipsen-Lenssen; weekd. v. Jaap Josten (5); gest. jrd. v.Johannes Voer mans en echtgenote. Vrijdag: 14.00 Hgm. bij gelegen heid van 40-jarig huwelijk van Jac. Kusters en Lies Kusters-Koenen; 19.00 uit dankbaarheid (V); lsm. v. Bert Geurts. Zaterdag 21 nov.: 19.00 lsm. overl. fam. Janssen-Litjens; lsm. v. Mathijs Litjens en echtgenote; lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen- Poels; maandd. v. Mathijs Geurts, echtgenote en overl. kinderen. Akolieten: za 14-11 om 19.00 Mare Theunissen en Rob Thijssen; zo Hgm. 9.30 Geert Thijssen, Mark en Johan Hermans; 11.00 Martin en Tonny Heesen. Misdienaars: ma t/m vr Paul de Klein en Dennis Gommans. Lektoren: za 19.00 Mevr. Theunis; zo 11.00 Mevr. v. Bavel. Huwelijksafk.: Frank Stevens uit onze parochie en Ans Willemse uit Ys- selsteyn (2e roep). PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 jrd. Lamb. Jans sen, Elisab. Drabbels en P. Janssen; Geertje Janssen; Toon Janssen (neven en nichten Maas-Janssen); Ant. Mi- chels; overel. ouders Vullings-Jans- sen. Zondag: 33e zondag door het jaar. 9.30 jrd. Adrianus Jespers; jrd. Martin Hubers, echtgenote en doch ter; 11.15 Geestelijk welzijn van onze parochie. Maandag: 19.00 Mevr. Gooren- Keijsers; Hannes van Well en echtge note; A. Verheyen en overleden fami lie. Woensdag: 19.00 Math. Arts en overl. fam. Arts-Jenniskens; overl. ouders Philipsemn-Creemers. Vrijdag: 19.00 Toon Janssen; Wilh. Bollen en echtgenote; overl. fam. van Vegchel-Muijsers, Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 R. Jenniskens en Marl. Potten. Zondag: 9.30 P. Janssen en T. van Asten; 11.15 Marj. Potten en A. Phi- lipsen. Maandag en woensdag: 19.00 B. VBergeldt en E. Jenniskens. Vrijdag: 19.00 zie: zaterdag! RECTORAAT HEIDE 33e zondag door het jaar. 15 nov. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor overleden ouders Poels-Michels, te vens voor Wim Swinkels en tevens voor de overleden vader Jan Droesen, tevens voor de overleden ouders Ver- meulen-Gellings en overleden familie leden en tevens vopor de overleden familieleden Muijsers-Gielens. Zondag: 10.00 Hoogmis, gesticht gezongen jaargetijde voor Gerardus Michels en Jacoba Jakobs en tevens voor Martinus Janssen en Petronella Doumen. Akolieten: Geert Poels en Jos Geurts. Misdienaars van de week: John en Wim. Maandag: 8 uur H. Mis t.b.i. Dinsdag: Elisabeth van Hongarije. 8 uur H. Mis. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Betje Geurts-Gellings. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Henricus Eibers en Maria Manders. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor Sjef Willems. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Betje Ewals-Fleuren en overleden fa milieleden. RECTORAAT VEULEN Ziondag 15 nov. 33e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 19.00 Hgm. zal. Jan Leyssen en Hgm. 5e zesweken- dienst zal. Alb. Louvet. Zondag: 9.45 Hgm. zal. G. Houben en echtg. en Hgm. zal. Teng Jennes- kens; 11.15 Hgm. uit dankbaarheid fam. Mulders-Kempen. Maandag: 8 uur lsm. zal. H. Reintjes, A. Lemmen en fam. Dinsdag: 8 uur lsm. voor lev. en overl. fam. Kunen-van Rens. Woensdag: 8 uur uit dank fam. Timmermans-Jacobs. Donderdag: 8 uur jgt. zal. J. Geurts-Croymans en Peter Ant. Geurts. Vrijdag: 8 uur lsm. v. Derde Orde. Zaterdag: om 2 uur Hgm. uit dank bij 25-jarig huwelijk Weys-Hermans; veel, heel veel JEUGDMODE 13.14 en 16 november JOS ARTS marktstraat 6 venray om 19.00 Hgm. voor overl. fam. Roosen-Verscharen en Hgm. 6e zeswekendienst zal. Alb. Louvet. Misdienaars: R. Hendriks, Ver- mulst. Akolieten voor 15 nov. Chr. v. Dongen, G. Timmermans, H. Reint jes. Op het kerkhof is een afvalemmer geplaatst. Wilt U die s.v.p. gebruiken als u bl?oemen op 't graf opruimt. Zij d ie, Dames- en Herenzang koor, Kerkbestuur, Lectoren, Kerk- versierders, Jeugd-dameskoor, oudere akolieten die af willen treden, kerk- poetsers, die mee willen eten op 't Ceciliafeest 27 nov. moeten hun namen opgeven op de lijst die ligt boven bij het zangkoor. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: H. Josef Pignatella priester: 19.00 Teng Poels v.w. de Buurt. Zondag: 33e zondag door het jaar 10.00 Frans v.d. Akker: 11.30 mevr. de Rijck-v. Meyel. Maandag: H. Gertrudis 8.30 Henri cus van Meyel en Gertrudis Poels. Dinsdag: H. Elisabeth van Hongari je. 8.30 lev. en overl. Fam Janssen. Woensdag: kerkwijding an de Bisi- lieken van de H.H. Petrus en Paulus. 19.00 overl. Bernard Gielen en Maria Arts en Fam. Donderdag: H. Mechteldis 8.30 Jan Mathijs Michels en Gertrudis Verhey en. Vrijdag: Opdracht van Maria in de Tempel. 19.00 Willem Gellings. Ons jongerenkoor zal deze H. Mis opluisteren. Misdienaars en Kollectanten Zondag: 10.00 en zaterdagavond Heidi Litjens en Esther Brands. 11.30 Joy Arts en Wilma van Osch. Kollectanten: Zaterdag J. Verhaag. Zondag 10.00 J. v. Hoof 11.30 Teng Arts. Kerk poetsen: Mevr. Hendriks- Flinsenberg Grootdorp 23. Mevr. Claessen Haag 32. Hartelijk dank aan de dames en anderen die zo hard ge werkt hebben om de pastorie weer in orde te brengen na de inzet van nieuwe ramen en behangen. Het weekeinde van 21 en 22 november zal gebruikt worden als onderwijs zondag. Dit is georganiseerd door de Nederlandse Katholieke schoolraad, en de Rad- boudstichting. We hopen in dat wee keinde er enkele gedachten over te ge ven. Dit ja^r weer 100 Missiekalenders verkocht. Hartelijk dank namens Martha Ewals voor Uw edelmoedig heid en ook namens de missie. RECTORAAT SMAKT Zaterdag: 14.00 trouwen in de kerk van Wanssum Yvonne Janssen en Hans Janssen uit ons rectoraat. 19.00 avondmis voor alle gevraagde intenties en uit dankbaarheid. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Peter v.d. Ven en Piet Mariens. 10.00 Hoogmis voor ouders Janssen- Versteegen en ouders van Es-Barends en kinderen. Woensdag. 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef bij een noveen en uit dankbaar heid. Vrijdag: 9.30 H. Mis voor al onze overledenen van het rectoraat. JEHOVA GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als Thema Het leven heeft werkelijk een doel. In de koninkrijkzaal aan de Henri Dunantstraat 11 aanvang 10.00 v.m. Zondag a.s. Gratis Toegang, geen collecte. 'n leesbare krant In de concept-begroting voor hi volgend jaar ging de gemeente er eerste instantie van uit, dat de tarieve van de gemeentelijke sportaccomoda ties met 1 verhoogd dienden worden. Achteraf bleek het noodza kelijk te zijn - om de begrotin kloppende te krijgen - dat een exti verhoging van 23/ zou worde gehanteerd. In totaal dus 3 3A°h Desondanks blijven burgemeester e wethouders van mening, dat tarieven voor onze sportaccomodatie in vergelijking met andere gemeentel beslist niet aan de hoge kant zijn. Een groter stijging (61/2%) wer vastgesteld voor de tarieven van losse badenverkoop van het zwembad Voor kinderen tot 16 jaar wordt hi zwemtarief dan 2,50 en boven jaar 3,25. Ook zullen kinderen va het basis- en voortgezet onderwijs welke deelnemen aan het diplom zwemmen, net als de kinderen die eei zwemlesabonnement hebben, 12, dienen bij te dragen. De stijging van de tarieven zal ni gelden voor de huur van sportveld» voor toernooi-doeleinden. Die tari ven blijven op het peil van 1987 staan De gemeente verwacht met de algemene tariefverhoging het kome d? jaar netto 19.200-, méér inkomsten te ontvangen. De gemee teraad is met de nieuwe tarieve accoord gegaan, waarbij wel dh Lemmens van de fractie Van de Vor opmerkte, bang te zijn dat Venn zich uit de markt prijst, waar het o sportaccomodaties gaat. De P.v.d.A. heeft deze week in i commissie voor openbare werken c. gepleit voor een grootschalige opru mingsdag in onze gemeente. Bedoe wordt op één dag bij alle gezinnen onze gemeente schoonmaak te h<?ude en met name materialen die voor he gebruik geschikt zijn, zoals papiei ijzer, glas etc. voor ophalen gereed zetten. Ook chemicaliën, oude geneesmit delen, oliën etc. die niet zo maar het huisafval mogen worden meegi geven, zouden dan in eens kunne worden verzameld. De P.v.d.A. denkt dat zulks moge lijk moet zijn, bijvoorbeeld met in schakeling van schooljeugd en vereni gingen. De gemeente zou daarbij gelijktij dig moeten wijzen op de plaatsen waa: men normaliter de bijzondere afval stoffen kwijt kan. Wellicht dat da: tevens het aantal verzamelplaatsei kan worden uitgebreid. Omdat in het voorjaar de huisvrou wen toch veelal de grote schoonmaa! houden, zou die tijd het beste geschik zijn voor een dergelijke aktie. ST. NICOLAAS BESTELLEN D.S.V. BESTELLEN ook voor verenigingen, instellingen, clubhuizen e.d. TEL. 85833 of 85823 DIEFSTALLEN UIT AUTO'S Een aan de Wilhelminastraat gt parkeerde personenauto werd openge broken. De waarde van de gestole^ goederen bedroeg 40,maar d|^|_ schade aan de auto is veel groter. Een in het Groene Hart gepai g keerde personenauto was ook openge 9 broken. Forcering van het linke UN portierraam mislukte waarna de in brekers het rechter portierraan EH, ingooiden. Uit de auto werden enkel AR" zonnebrillen en een verbanddoos ont vreemd. Ook hier was sprake vai behoorlijke schade door de inbraak. Ook was getracht in te breken i ARI een personenauto welke bij de Hog( Beek geparkeerd stond. Het slot waiRA, bewerkt maar het portier kreeg me UN niet open. M/ WC IAG ER< DO AC PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877

Peel en Maas | 1987 | | pagina 18