KERKDIENSTEN kkkkkkkkkk bbbhibbikkkk ^kkkkkkkkkg"™ hbhbbbbkMk kkkkMkkkkk btbibk^ibibibihhih J OUDE WERELD MISSIEDAG RESTAURATIE GROTE KERK VENRA ^kkkkkkkkk&m PEEL EIM MAAI Schoolbowling met record aan tal deelnemers PEEL EN MAAS Donderdag 15 oktober - Pagina GROTE KERK VENRAY Deken C.J.R. Buschman, Eindstr. 6, tel. 81275; Kapl. H. de Wit O.F.M. Grote Markt 10, tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag 17 okt.: H. Ignatius van Antiochië. 8.45 Rozenkransgebed, wahrna Eucharistieviering: ouders Greefkens-Potten en kinderen; 19.00 Zondagdienst als Jongerendienst, verzorgd door het Jongerenkoor uit Beneden Leeuwen, overl. ouders Truijen-Hendricx; familie Peters; Thies Claessens (fam.); Josephina Heggen-Baggen (coll.); Henny Voer- mans (coll.); Janco Hoelen (buurt); fam. Pijpers-Clbbers; Sraar Beterams (coll.); Teng Peeters (coll.). Zondag 18 okt.: Negenentwintigste zondag door het jaar: Wereldmissie dag. De meeropbrengst van de koliek- te zal dit weekend voor de Wereldmissie zijn. 8.00 Ism. voor de parochie; 9.30 Lat. Hgm. Wilhelmus Hubertus Janssen; Tony Huijsmans- Turkenburg; overl. vader (L); Martha Thielen-Stevens (coll.); 11.00 Ned. Hgm. jrd. Pastoor Cor Janssen en overl. familie; Theodoor Creemers en uit dankbaarheid; Martien Hendriks; Piet Schellen; overl. ouders Mevissen- de Bock en dochter. Maandag: 8.45 Rozenkransgebed, waarna Eucharistieviwring: Vincent Pijls, Johanna Camps en Elisabeth Büchel (S). Dinsdag: 8.45 Rozenkransgebed, waarna Eucharistieviering: Ben Schim van der Loeff en overl. fam. Savels- bergh; 19.00 lsm. Agnes Camps-Thié; Jan Peter Schols en Maria Hubertina Leers (S). Woensdag: 8.45 Rozenkransgebed, waarna Eucharistieviewring: oude stichtingen; tot bijzondere intentie. Donderdag: 8.45 Rozenkransgebed, waarna Eucharistieviering: ouders en kinderen Roex-van der Heijden en overl. familie; 19.00 lesm. ouders Jansen-Huijbers; ouders van Kessel en zoon Jan. Vrijdag: 8.45 rozenkransgebed, waarna Eucharistieviering: Jaap Hen- dricx; Theo Vermeulen. Zaterdag 24 okt.: 8.45 Rozenkrans gebed, waarna Eucharistieviering: Maria Voermans-Janssen; 19.00 zon dagsdienst: Ben Min (coll.); Sjaak Gommans (coll.); Jan Huisman; fam. van Goch-Stein en overl. fam.; jrd. Rinus Beekers; Teng Peeters (coll.). Akolieten: Zaterdag: 19.00 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers, lector: T. Verbeek. Zondag: 8.00 Pascal en Maikel Brons; 9.30 P. Vosbeek, Wilco Jansen en Peter Harrewijn; 11.00 Irma Maassen en Elke Janssen, lector: C. Hendriks. Misdienaars: Dinsdag: 19.00 Wico Jansen. Donderdag: 19.00 Peter Harrewijn. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 17 okt.: 18.30 Liturgie viering met volkszang. Voorganger: G. van Meyel OFM; misdienaars: Cindy Haneveld en Bas Dirkx. Lektrice: Zr. Jacintha. Zondag 18 okt.: 9.30 Liturgievie ring met koor en volkszang. Voorgan ger G. van Meyel OFM. Lektrice: Zr. Hélène. Intenties: uit dankbaarheid: o.l. Vrouw van Lourdes, O.L. Vrouw van Kevelaer, H. Theresia. Kollekte: Stichting Vluchteling. Maandag 19 okt.: Geen viering. Dinsdag 20 okt.: 18.30 Liturgievie ring. Voorganger: G. van Loenen; 13.30 Liturgiegroep. Woensdag 21 okt.: Geen viering. Donderdag 22 okt.: 18.30 Liturgie viering. Voorganger: G. van Loenen. Vrijdag 23 okt.: Geen viering. PAROCHIE PATERSKERK Wereldmissiedag. H. Missen: 9.00; 10.15 Hoogmis gezonden door de Zangers van St. Frans; 11.45; 18.00 avondmis. Vandaag extra kollekte voor de Wereldmissie. Vrijdag: 19.00 avondmis om de zegen van God te vragen over de ge zinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Deze week iedere avond om kwart voor zeven rozenkransgebed, behalve op zaterdag en zondag. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. familie Jans- sen-Krijns Gerd Koppens Johanna Lormans-Gerrats Fien van Leuken. Zondag: 9.00 Elisabeth Cornelis- sen-Rongen voor de parochie overl. ouders Swinkels-Huisman en familie; 10.15 Harrie Janssen Zuster Mariosa Tummers (familieraad De Kruuze) overl. ouders Truyen- Camps; 11.45 Sjang Poels; 18.00 overl. familie Ewals. Maandag: 8.00 voor overleden fa milie; 19.00 Helena Holthuis en Piet Stoks en overl. familie. Dinsdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius; 19.00 Michel en Karei Derickx en familie. Woensdag: 8.00 overl. ouders Akkermans-Timmermans; 19.00 fa milie Peters-Arts. Donderdag: 8.00 Johan Janssen, zoon Martin en overl. familie; 19.00 overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Florentius. Vrijdag: 8.00 voor overleden ouders; 19.00 gezinsmis; Margaretha Veldhuizen. Zaterdag: 8.00 Celina Rojer en Constant Rojer. Aklolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Tonny Vermeulen. Zondag: 9.00 René Jansbeken; 10.15 André Basten; 11.45 Martijn Smelt; 18.00 Martin Leenders. Dinsdag en donderdag: 19.00 Jaap Janssen. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor H. Vernooy, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Zaterdag 17 okt.: 19.00 H. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie. Zondag 18 okt.: 10.00 H. Mis voor Joh. Flinsenberg. De kindercrèche wordt verzorgd door Karin Evers. Maandag: 18.35 Rozenkransgebed; 19.00 H. Mis voor de vervolgde christenen en hun vervolgers. Dinsdag: 8.05 Rozenkransgebed; 8.30 H. Mis voor de evengelisatie. Woensdag: 18.35 Rozenkransgebed 19.00 H. Mis voor Joh. Flinsenberg. EEN NIEUWE TRIOMF VAN ESTEE LAUDER U lacht, u huilt, u spert uw ogen wijd open van verwondering, knijpt ze soms samen legen fel licht. Het is dus geen wonder dat juist de tere huid rondom de ogen, door het rekken en spannen tijdens deze wisselende ge zichtsuitdrukkingen, vaak reeds op jonge leeftijd de eerste tekenen van veroudering vertoont. ESTEE LAUDER kan u helpen de huid rondom de ogen daadwerkelijk in een betere conditie te brengen en te houden met EYZONE REPAIR GEL; de nieuwste wetenschappelijke ont dekking van ESTEE LAUDER laboratoria. De huid bestaat uit verschillende lagen: de opperhuid (epidermis) en de onderliggende huidlagen (dermis). In het onderste gedeelte van de epidermis bevindt zich een proteïnelaag, het ba sale membraan genaamd. Dit is het fundament van waaruit de epidermis is opgebouwd. Het basale membraan zorgt vooj veerkracht en stevigheid van de epidermis. Met het vorderen van de leeftijd en de beschadiging door ultraviolette stralen, verslechtert de conditie van dit basale membraan. Soms verdwijnt deze proteïnelaag helemaal; de epider mis krijgt minder ondersteuning, waardoor de conditie van de huid achteruit gaat en rimpels en lijntjes rondom de ogen verschijnen. Hoe helpt EYZONE REPAIR GEL de conditie van de huid verbeteren? EUZONE REPAIR GEL: zorgt voor belangrijke voedende stoffen om de huid glad, zacht en soepel te houden; bevat Tissue Matrix Fluid om de diepste lagen van de epidermis (het basale membraan) te helpen herstel len; verzorgt 24 uur per dag de huid rondom de ogen. Laboratoriumtesten, uitgevoerd ge durende een periode van 4 weken, waarbij gebruik gemaakt werd van de meest vooruitstrevende' technieken, lieten uitstekende resultaten zien. Na 2 weken gebruik van EYZONE RE- PAIR GEL werd bij 80% van de ge teste personen een meetbare vermin dering van de lijntjes en rimpels ge constateerd. De doorsnee verbetering was 30% minder lijntjes en rimpels en in enkele gevallen werd zelfs een ver betering van 90% geconstateerd. De droom dat een huidverzorgings- produkt de huid rondom de ogen kan verjongen, is nu werkelijkheid gewor den. Eyzone Repair Gel, uw toekomst oogde nooit mooier. 17-18 oktober 1987 „Elkaar helpen geloven" dat is het thema van wereldmissiedag dit jaar. Zoals ieder jaar wordt deze dag geor ganiseerd door het Nationaal Bureau Pauselijke Missiewerken in Den Haag. Als landelijke afdeling van een in ternationale katholieke organisatie staan de Pauselijke missiewerken in Nederland voor de taak de solidariteit te bevorderen tussen de Kerk hier en de Kerken in Afrika, Azië en Latijns Amerika. Zij doen dit door binnen de missio naire vorming van kinderen en vol wassenen met name aandacht te vragen voor bemoedigende ontwikke lingen die zich in deze kerken voltrekken. Zij zetten zich voor deze solidariteit vooral ook in door fondsen te werven voor pastorale projekten zoals de op leiding en het levensonderhoud van priesters, pastorale werk)st)ers en ka- techisten, en door een internationaal solidariteitsfonds van kinderen op te bouwen. Wilt U bijdragen aan de doelstellin gen van de Pauselijke Missiewerken dan kunt U geld overmaken op giro 1566 Wereldmiddiemaand Den Haag. Werkgroep Missie en Vrede. Donderdag: 8.05 Rozenkransgebed; 8.30 H. Mis tot eerherstel aan het Allerheiligst Sacrament. Vrijdag: 18.35 Rozenkransgebed; 19.00 H. Mis voor de bekering van de zondaars. Mededelingen: Biechtgelegenheid iedere zaterdag van 18.00- 18.45 uur. Eerste H. Communie en H. Vorm sel. Ook dit jaar bestaat weer de mo gelijkheid voor kinderen zich in parochieverband voor te bereiden op het sacrament van de eerste H. Com munie en/of het sacr. van het H. Vormsel, ongeacht welke basisschool men bezoekt. Aanmelding op boven staand adres of vóór en na de kerk diensten. Zijn gedoopt: Tijsje Tijmensen, Aubadestraat 12. Claudia Creemers, Marimbastraat 11. Ouders van harte gelukgewenst en God's rijkste zegen over uw gezin! PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 17 okt.: 18.00-18.30 ge legenheid om te biechten; 19.00 Voor- avondmis voor de 29e zondag door het jaar. Wereldraissiedag. Zang door het Dameskoor „Venrode". Voor Aag Swinkels-Groenen (coll.); voor Hannes van Gerven (coll.); voor overl. ouders Simons-Willems; voor Nellie Sanders-Emons; voor Adrianus Kuunders en als jgt. voor Frans Kuun- ders, voor overl. ouders Stiphout-Ja- cobs, zoon Leo en voor Jan Jacobs. Zondag 18 okt.: 29e zondag door het jaar. Wereldmissiedag. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 Hoogmis, Grego riaans. Voor overl. ouders Swinkels- de Mulder en oom, voor Dien Bouten- Hendrickx, voor Harrie van Meijel en zoon Gerrit, uit dankbaarheid; 11.30 voor Dien Flinsenberg-Erkelens. Maandag: Gedachtenis van de H.H. Johannes de Brébeuf, en Isaac Jogues, Martelaren. 8.00 voor de vervolgde kerk; 19.00 voor fam. Mi- chiels-Seykens en H. Versieyen. Dinsdag: 8.00 voor roepingen in de missie-gebieden; 19.00 voor Wim Ver meulen (coll.), voor Antoon Jennis- kens en overl. fam. Woensdag: 8.00 voor Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland; 19.00 voor de zieken van de parochie. Donderdag: 8.00 voor Paus en Bis schoppen; 19.00 voor Theo Lensen (coll.), Martinus Linders. Vrijdag: Gedachtenis van de H. Johannes van Capestrano. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart; 19.00 voor overl. ouders van Rooy- Hendriks en zonen. Zaterdag 24 okt.: Gedachtenis vn de H. Antonius Maria Clret. 8.00 ter ere van het Onbevlekt Hart van Ma- Mededelingen: 1. In de oktobermaand wordt elke dag na de H. Mis van 19.00 uur de Rozenkrans gebeden (behalve in het weekend). 2. In het weekend van 17 en 18 okt. deurcollecte voor de Wereldmissie. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag 17 okt.: 19.00 Giinther Stamper en José Plasencia. Zaterdag 18 okt.: 8.30 Henk v. d. Oever; 10.00 Pascal en Urbain van Weert en José Cornejo; 11.30 Jos Verstegen en Giel Krijnen. Maandag/dinsdag: 8.00 PaulClaas- sen; 19.00 Quint van Houdt. Woensdag/donderdag: 8.00 Heiko Mathes; 19.00 Bram Claessens en Emiel Ubaghs. Vrijdag: 8.00 Alberto Omar Alva rez; 19.00 Jos Vercauteren. Zaterdag: 19.00 Jos Vercauteren en Günther Stamper. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 18 oktober zal in Den Hoebert, Westsingel 1 te Venray Ds. Mevr. M. van Beid uit Nuenen voor gaan. Aanvangstijd is 10.00 uur. De koliek ten zijn bestemd voor de Kerk en de Diakonie. De uitgangs- kollekte is voor het diakonale Quotum bestemd. Traditiegetrouw werd en wordt het einde van het schooljaar voor leerlingen van de L.T.S. een sportd georganiseerd. Ook leraren en perj neel worden bij dit sportfestijn nat betrokken, getuige deze foto. Als laatste onderdeel van de spo: dag staat meestal 'n voetbalwedstij op 't programma tussen personeel leerlingen van de hoogste klasse Omdat de leerlingen al verschillen wedstrijden achter de rug hebben is uitslag dan ook voorspelbaar Het op de foto afgebeelde teamv L.T.S.-personeelsleden in 1958 is volgt: Staande v.l.n.r.: direkteur Oomens, A. Jansen, S. v. d. Putte H. Vervoort, J. Litjens, C. v. d. Koi C. Simons, J. van Toor. Zittend v.l.n.r.: A. Bollen, Pat Niberding, J. v. Eekeren, A. v. Weiden en P. Thijssen. Foto's kunnen worden bij beste bij J. v. d. Putten, Westsingel 18, 89803. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Pierre de Kleijn, Wim Janssen (namens de buurt), Wiel v. d. Pasch, Nol Verstegen, Jeu Arts, overl. fam. Madou-v. d. Eisen, ter ere van O.L. Vrouw, Leonardus Custers (namens de buurt), Jac Gooren, Anna Gertrudis Janssen-Renkens, Hendrika Pelzer-Jansen, overl. ouders Janssen- Janssen en kinderen, overl. familie v. d. Berg-Vermeulen, Bernard van de Berg en Maria Cuppen-Pingen, Moeke Vermeulen-Moorrees (namens kennissen) (Jongerenkoor). Zondag: 8.30 voor 'n zieke; 10.00 Sjang Manders en Francisca Manders- Emons; Martin Moorrees en Wim Versleijen (Gem. koor en volkszang). Maandag: 9.00 tot zekere intentie. Dinsdag: 9.00 Bert Daniëls en overl. familie. Woensdag: 9.00 gest. jaard. overl. ouders Houba-Henssen en zoons. Donderdag: 9.00 tot zekere intentie. Vrijdag: 9.00 uit dankbaarheid. Zaterdag: 19.00 Jac Gooren (na mens de kaartclub), Pierre Poels (na mens de buyurt), Piet Fleurkens (na mens de familie Fleurkens), overl. ouders Custers-Peeters, overl. familie van Dijk-Claessens en Thei Claessens. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Ludo van Mill, René Clephas, Benoit van Osch, Stijn Bus. Zondag: 8.30 Marian van der Wijs, Elly Hoedemakers, Wendy Janssen, Judith Jacobs; 10.00 Mariska Litjens, Nicole van der Burgt, Mirjam Janssen, Loes Swinkels. Akoliet: Tom Arts. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 14.00 PI. H. Mis b.g.v. 40-jarig huwelijksfeest Echtpaar Ver- stappen-Verbeeten; 18.45 Rozen- kransgebedZ; 19.00 gez. H. Mis (Dameskoor). Hubertus van de Berg Willem Michels en Wilhelmina van Osch Wilhelmina Janssen-Peters Jan Janssen Sjang van Heesch en overleden familie Jan Peters en overleden familie Peeters-Janssen. Zondag: 8.30 H. Mis overleden ouders te Plate-Maassen; 10.00 Hoog mis. Petronella Custers-Litjens overleden familie Hebing-van Gaaien, Herman en Jan Frans Baten overleden oudersa Janssen-Aarts Pater Antoon Peters (jrd) en over leden familie Peters-Goumans en Ted Peters. Zaterdeag: 18.45 Rozenkranshebed 19.00 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor) Frans Verstappen en Maria Kuijpers Chris Houwen Dien Rongen-Strij- bosch st. Petrus Muijzers en Maria v. d. Sterren Sjaak Linskens en over leden familie Linskens-Heijligers Anna Kerkhoff-Vervuurt namens St. Antonius-gilde. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 15.00 pl. Eucharistievie ring b.g.v. gouden professiefeest van eerw. zuster Mechelino Vissers; 19.00 voor A. Fr. Michels. Zondag: 8.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand; 10.00 jgt. v. Elisabeth Philipsen-Camps en overl. familie en tevens voor Piet Ver hoeven en Harrie Arts. Dinsdag: 19.00 voor overl. fam. Seijkens-Collin. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (offe raars). Donderdag: 19.00 voor Marie van Kuyck (coll.). Vrijdag: 8.00 voor overl. ouders, Hein en Martinus Emonts. Misdienaars: Wilbert-Renee: zaterdag, dinsdag, woensdag; Sepp-Joep: zondag 8.00, donderdag en vrijdag; Martin-Michel: zondag 10.00; Thijs-Marcel: zaterdag 15.00 uur. PAROCHIE LEUNEN 29e zondag door het jaar. „Wereld missiedag". Kerkdeurkollekte b.g.v. Wereldmissiedag. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Mathijs Lit jens en echtgenote; lsm. v. Anna Verheijen; lsm. v. Gerrit Jenniskens; weekd. v. Bert Voermans (4); maandd. v. Mathijs van Kempen en Johanna Lochtens. Zondag: 9.30 Hgm. v. pastoor Lit jens; 11.00 lsm. v. Piet Timmermans (vw oude buurt); maandd. v. Hendrika Arts; gest. jrd. v. Hendrik Philipsen. Maandag: 19.00 lsm. v. overl. ouders Janssen-van den Berg en Louis Janssen; lsm. v-. Maria Loonen-Schef- fers; gest. jrd. v. Jozef Hubertus Loenen en echtgenote. Dinsdag: 19.00 lsm. tot zekere in tentie (v. O.); lsm. v. Teng Swinkels; lsm. v. Jozef Martens, echtgenote en overl. familie; gest. jrd. v. alle oor logsslachtoffers van Leunen en Veulen. Woensdag: 19.00 lsm. v. Piet Timmermans (vw T.); lsm. v. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens; lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels. Donderdag: 19.00 lsm. v. levende en overleden leden van de L.V.B.- Leunen; weekd. v. Jaap Josten (1). Vrijdag: 19.00 lsm. v. Bert Achten en Maria van Dijck; lsm. V. Jozef en Gerrit Claessens. Zaterdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. Jacobs-van Cruchten; lsm. v. Antoon van Cuyck, Jan van Cuyck en echtge note en overl. fam., Frans Rongen en overl. familie; weekd. v. Bert Voer mans (5); maandd. v.Harrie Come- lissen; maandd. v. Mathijs Geurts, echtgenote en overl. kinderen. Akolieten: za 19.00 Mare Theunis- sen en Rob Thijssen; zo 9.30 Hgm. Geert Thijssen, Mark en Johan Her mans; 11.00 Martin en Tonny Heesen. Misdienaars: ma t/m vr 19.00 Paul de Klein en Maarten Deliën. Lektoren: za 19.00 Mevr. Theunis; zo 11.00 Mevr. van Bavel. Gedoopt: Clint Lucassen, Urbanus- weg 7. Huwelijksafk.: Willy Jenneiskens uit onze parochie en Wilma Maessen uit Venray (2e roep). Overleden: Op woensdag 7 oktober overleed vrij onverwacht Jaap Josten, Overbroekseweg 2. Na een plechtige uitvaartdienst op zaterdag 10 oktober, legden wij hem te rusten op ons ker khof. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 jrd. overl. ouders Litjens-Fleurkens; Fr. Wemeke en overl. ouders Werneke-v. d. Akker. Zondag: Missiezondag (2e kollekte voor de Missie!). 9.30 mnd. Toon Winnen; jrd. Jos Lemmens-Smits; 11.15 uit dankbaarheid (fam. Juffer- mans). Deze H. Mis wordt muzikaal opgeluisterd door het Jongerenkoor „Invicto" uit Deurne. Maandag: 18.50 Rozenkransgebed, waarna Euch. viering: overl. ouders Philipsen-Creemers Woensdag: 18.50 Rozenkransgebed waarna Euch. viering: Toon Janssen; Mevr. Gooren-Keijsers; Jeanne v. d. Berg-Swinkels en overl. fam. Vrijdag: 14.00 t.i.v. het Bruidspaar van Osch-Janssen; 18.50 Rozenkrans gebed waarna Euch. viering: Toon Janssen (buurt). Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Tj. Jenniskens en D. Martens. Zondag: 9.30 P. Janssen en T. van Asten; 11.15 Marl. Potten en R. Jen niskens. Maandag en woensdag: 19.00 E. Jenniskens en A. Philipsen. Vrijdag: 14.00 Marl. Potten en Tj. Jenniskens; 19.00 Marj. Potten en B. Vergeldt. RECTORAAT HEIDE 29e zondag door het jaar. 18 okt. Zaterdag: 19.30 Avondmis voof Betje Ewals-Fleuren en overleden fa milieleden. Zondag: 10 uur gesticht gezongen jaargetijde voor Lowie van Osch en Cato Rambags en tevens gesticht ge zongen jaargetijde voor Betje Geurts- Gellings. Akolieten: Michel van Kem pen en Henk Maas. Misdienaars van de week: Sjang en Jos. Maandag: 8 uur H. Mis t.b.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor een zie ke. Woensdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Donderdag: 8 uur H. Mis uit dank baarheid. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Zaterdag: 19.30 avondmis voor het rectoraat. RECTORAAT VEULEN Zondag 18 okt. Wereldmissiedag. Zaterdagavond om 19.00 uur le zeswekendienst zal. Albertus Louvet; 4e zeswekendienst zal. Dien Burgers; jgt. zal. P. en An de Lauw en uit dankbaarheid. Zondag: om 9.45 Hgm. zal. Petran Muysers; 11.15 Hgm. zal. Teng Jenneskensz. J. Maandag: 8 uur lsm. voor Frans Burgers. Dinsdag: 8 uur lsm. ter ere van H. Antonius; om half 2 lsm. zal. Tinus Janssen, Bejaardensoos. Woensdag: 8 uur lsm. ter ere H. Jozef. DRAAG UW STEENTJE BIJ VOEG UW VOEGJE BIJ tb itb i tb i tb i tb i tb i tb itb itb i tb 1350.1 itb ih itb itb ih itb .tb itb 1 tb itb ih itb .tb .tb 1 tb .h iti itb 1 tb itb 1 tb 1 tb itb 1 tb 1 tb itb itr 1 tb 1 tb tb 1 tb 1 tb 1 tb 1 tb 1 tb i tb 1 tb 1 tb 1 tb 1200.001 50.000 en alle kerkjes, die zich vulden, waren elk duizend gulden bankrekeningnr. 57.97.74.600 de brievenbus van het secreta de kollektebus in de Grote Kerk; aat, Biezenvenneke 6, Venray. Donderdag: 8 uur lsm. voor zal. Al bertus Louvet. Vrijdag: 8 uur lsm. voor de paro chie. Zaterdag: 19.00 Hgm. 2e zesweken dienst zal Albertus Louvet; Hgm. 4e zeswekendienst zal. Dien Burgers; jgt. zal. overl. fam. Leyssen-Verhoeven- Ewals; Hgm. zal. Maria Ewals-Holt- ackers en overl. ouders Ewals-Holt- ackers. Akolieten voor 18 okt.: P. Knapen, M. van Staveren en M Spreeuwen- berg. MisdienRS: Bexkens.; R. Hendriks. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: H. Ignatius van Antio- chie. 19.00 uit dankbaarheid v.w. stichting Muziekfeesten. Jongeren koor zal deze dienst opluisteren. Zondag 29e zondag door het jaar Wereldmissiedag. Kollecte voor Mis sies. 10.00 overl. fam v. Osch-Poels: 11.30 Petrus Hub. Muijsers en Maria Cath. Steeghs en overl. fam. v. Rijs- wijck-Klaassen. Maandag: H. H. Johannes Brebeuf en Isaac Jogues martelaren, missiona rissen. 8.15 rozenhoedje, 8.30 Jack Verlinden en overl. echtgenoten. Dinsdag: 8.15 rozenhoedje. 8.30 lev. en overl. fam. Janssen. Woensdag: H. H. Ursula en gezel linnen. 18.45 rozenhoedje. 19.00 Han- na Hoenselaar Thijssen en Teng Poels. Donderdag: 8.15 Rozenhoedje: 8.30 overl. fam. Hendrix-Pluk. Vrijdag: H. Johannes van Capistri- no. 8.15 Rozenhoedje. 8.30 Maria Sy- billa Pubben en Paters Jac v. Meyel en Wilhelmus Muijsers. Zaterdag: H. Antonius Maria Cla ret: 19.00 Jaak v. Osch v.w. Neven en Nichten. Misdienaars Zondag: 10.00 en zaterdagavond Martijn Rieter en Teun Franssen. 11.30 Erwin Poels en Roel Cremers. Kollectanten Zaterdag: Teng Arts, Zondag. 10.00 Teng Emonts en 11.30 H. Arts. Kerk Poetsen: Mevr. Emonts van Rhee Coppelenberg, Mevr. v. Dijck Steeg 10. Tracht edelmoedig te zijn voor de Mis- siekollecte. De hele kollecte is voor de Missie. 900 kerken rekenen op onze hulp. RECTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 avondmis voor overledenen van het rectoraat. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees dankbaarheid en t.z.i. 10.00 Hoop voor fam Seykens-Fleurkens en dankbaarheid. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. dei Jozef bij een noveen en tot zekere i tentie. Vrijdag: 9.30 H. Mis t.e.v. 0i Lieve Vrouw van de Rozenkrans. JEHOVA GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor bijwonen van een bijbeltoespraaki als thema Een hart van wijsheid 1 werven. In de koninkrijkszaal aan Henri Dunantstraat 11. Aan' 10.00 v.m. a.s. zondag gratis toegai geen collecte. 'n leesbare krant Op dinsdag 20 oktober a.s. wordi het Venrayse Bowlingcentrum Oostrum het traditionele Bowl toernooi voor basisscholen georp seerd. Dit jaar inmiddels voor de ze keer. Het aantal inschrijvingen vi dit bowlingtoernooi is overweldige In totaal zullen 40 teams van de ba scholen uit Venray centrum en uit genoeg alle kerkdorpen deelnemen. Elk team bestaat uit 4 meisjes e jongens, in totaal zullen derhalve kinderen meespelen, verdeeld ovt poules. De organisatie geschiedt op itiatief van het comité recreatiesp Venray en in nauwe samenwerl met de Bowling Bond Venray. bowlingcentrum stelt alle banen 1 rende de hele dag gratis beschikbi De Venrayse Bowling Bond zorgt v de begeleiding. Voor de scholen en deelnemers zijn aan deze grandi Bowlingdag geen kosten verbonde PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877

Peel en Maas | 1987 | | pagina 18