Bibliotheek AGENDA Diamanten „DIS"-FEEST GEVONDEN Model-racing op hoog nivo in Venray De recherche waarschuwt! mnm 71 lÊÊÊÊÊÊ iit*. ft? VAN OORSCHOT MODE Gastvrij onthaal Amerikaanse- voetballers Derde gezins fietstocht in Oostrum Expositie Groot vliegfestijn in Goch RAEDTS GESLAAGD Dinsdagochtend terecht bij: CA E S R jonge mannen mode Venray Heropening fitness- en saunacentrum PEEL EN MAAS Donderdag 3 september - Pagina 3 EEN P E R s O O N L IJ K E ZAAK •"r*- De wat streng uit ziende truien krijgen fleur door felle rode of gele strepen. De klassiek Schotse ruit combinatie - donker blauw met groen - viert deze winter i weer hoogtij. Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss. Venray. Op 1 augustus jl. bestond de Oirlose voetbalvereniging DIS zestig jaar. Rondom dit jubileum zijn dit jaar reeds diverse aktiviteiten georgani seerd, maar de officiële viering vindt echter komend weekeinde, 4, 5 en 6 september,, plaats. Bij gelegenheid van dit jubileum re- cipieert het bestuur op vrijdag 4 sep tember voor verenigingen en instanties buiten Oirlo. Ook de gemeente is die avond uitgenodigd evenals de KNVB, welke waarschijnlijk die avond de wimpel zal overhandigen. Op zaterdag 5 september is er een kindermiddag en 's avonds een H. Mis, gevolgd door een feestavond voor leden en oud-leden. Tijdens het jubileumweekend is er een foto- en kranteknipseltentoonstel- ling te bezichtigen, genaamd „Terug blik in het DIS-verleden". Voorafgaande aan de kindermiddag wordt een teken- en knutselwedstrijd gehouden, waarbij de kinderen iets over DIS (voetbal en/of korfbal) moe ten maken. Een tweede receptie is gepland op zondag 6 september. In feite de offi ciële receptie voor het dorp, dus voor leden, oud-leden (ook buiten Oirlo), Oirlose verenigingen enz., van 13.30 tot 15.00 uur. Tijdens deze receptie worden van bondswege een aantal per sonen onderscheiden, hetgeen zal ge- Voor Model-Stock-Car Vereniging ,,De Peeldrivers" is komende zondag 6 september zo'n beetje D-Day. Als organiserende vereniging zijn zij' op hun circuit „De Spurkt" gastheer voor een kleine honderd rijders uit binnen- en buitenland. Na vorig jaar al met sukses de Europese kampioen schappen te hebben georganiseerd, mogen De Peeldrivers nu ook dit top- evenement in goede banen leiden. ÉÉN OP ACHT Het rijden met Model-Stock-Car auto's is een spektakulaire bezigheid, zowel voor deelnemers als toeschou wers. Het is zonder meer te vergelij- jken met echt racen, maar dan alles achtmaal kleiner. Net als bij de grore race-auto's spelen de banden een belangrijke rol, want de snelheid die op de 75 meter lange baan in Venray bereikt wordt ligt rond de tachtig kilometer per uur. Voor de rijders betekent dit natuurlijk een uiterste concentratie, temeer daar er tijdens deze kampioenschappen met zes auto's tegelijk wordt gereden. Tijdens de finale-manches van vijf minuten worden bij goed weer zo'n 55 rondes gedraaid. INTERNATIONAAL Natuurlijk komen er rijders uit ver schillende landen op dit wereldkam pioenschap. Zo zijn met name de Engelsen goed vertegenwoordigd met bijna veertig man. Verder de nodige Belgen en ook enkele Duitsers. Voor de Italianen is Nederland blijkbaar te ver, want alhoewel daar aktieve clubs zijn, heeft niemand zich aangemeld. Het is de E.M.S.A. (European Model Stock Car Association) die be paalt welk land uitverkoren is voor de W.K.-organisatie. Dat werd dit jaar dus Nederland en het is vervolgens Ruim 8 dagen hebben 13 jeugdige voetballers in de leeftijd van 15 t/m 17 jaar uit de U.S.A. in acht Oostrumse gastgezinnen doorgebracht. Dit in het kader van Sport For Understanding S.F.U., dat weer een onderdeel is van het programma van Youth For Under standing International Exchange. Dit is één van de grootste niet commer ciële uitwisselingsorganisaties in de U.S.A. Naast de dagelijkse trainingen en enkele voetbalwedstrijden, werden diverse uitstapjes gemaakt o.a. naar Nederlands .voetbalkampioen P.S.V. in Campina Rijkevoort. Voorzitter Toon van Soest van de sportvereniging Oostrum was door Tino Zandbergen enthousiast ge maakt voor het uitwisselingsprogram ma. In korte tijd hebben de Amerika nen kennis kunnen maken met de Nederlandse cultuur en levensgewoon ten, wat ook één van de voornaamste doelstellingen is. Dat dit alles goed is verlopen is mede te danken geweest aan de „Oos trumse" Ier Gerrie Clark, de coördi nator, bijgestaan door hoofd jeugd leider Sjef Claessens en vijf jeugdlei ders. Sportief gezien hebben de voetbal lers uit de U.S.A. uitstekend hun best gedaan tegen het Oostrun A-elftal 2-2 en een combinatie B C werd met 6-2 gewonnen en een combinatie 2e, 3e 4e elftal werd 3-2 gezegevierd. Toon van Soest reikte bij het afscheid in „De Spar" enkele herinne ringsvaantjes uit, waarbij hij de jeugd en de gastgezinnen complimenteerde. beuren door o.a. regiovoorzitter Jan Terburg (KNVB). Ook zal de DIS- voorzitter aan twee leden een gouden speld overhandigen, dat vanwege hun vijftigjarig lidmaatschap. Op deze receptie wordt ook het ju bileumboek „DIS-Diamant" uitgege ven. De samenstelling van dat boek werk, o.l.v. Hay Achten, was niet eenvoudig eri het is uiteindelijk een grotere klus geworden dan vooraf werd gedacht. Van de eerste veertig jaren waren bijna geen gegevens in het DIS-archief voorhanden en ook bleken belangrijke gegevens uit de twee voorgaande jubi leumverslagen niet helemaal juist. Daarom werd september vorig jaar be gonnen met het helemaal opnieuw doorlichten van DIS, een karwei van ruim 10 maanden. Uit vele gesprek ken, een dag neuzen in het archief van het bondsbureau, het recente DIS- archief en andere onderzoeken en af wegingen is een nagenoeg betrouw baar boekwerk ontstaan. Zodoende is een en ander voor de toekomst vastge legd, hetgeen in feite ook het hoofd doel was. Omdat DIS vanaf de zestiger jaren sterk ging groeien zijn uiteraard latere jaren iets meer belicht, hoewel het grijze verleden zeker niet is vergeten. Mede daarom een boekwerk om te le zen en te bewaren. aan de Stock-Car afdeling van de N.O.M.A.C. (Ned. Oreganisatie voor Model Auto Clubs) om te bepalen welke club uitverkoren is. De fraaie akkommodatie in Venray plus de goede E.K.-reputatie zijn ongetwijfeld debet aan' de beslissing om hier de wereldkampioenschappen te rijden. Onder de Nederlandse kanshebbers op de wereldtitel moeten gerekend worden Jarig van der Meulen uit Ros malen en Kees Broek uit Tilburg, maar zeker ook de vier „Peeldrivers" Tonny Schoenmakers uit Merselo (Ned. kampioen '86), Theo Pijpers uit Wanssum, Ronald Mosman uit. Gemert (ned. kampioen '85) en de Belg Eddy Smeets uit Hasselt (Ned. kampioen '87). COMPUTER Om op betrouwbare wijze de prestaties van de rijders vast te leggen, beschikken de „Peeldrivers" over een computergestuurde tijdwaarneming. Normaal kunnen daar 84 rijders op worden vastgelegd, maar voor deze gelegenheid is de computer omge bouwd voor de te verwachten 96 cou reurs. In de drie voorrondes wordt met zes rijders tegelijk gereden in heats van vier minuten. De twee beste resultaten tellen. De beste vierentwintig rijders gaan dan naar de kwartfinales, die heats van vijf minuten kent. De vier heat-winnaars daaruit gaan naar de halve finale, samen met de acht beste rijders van de overigen. Die twaalf gaan dan de strijd aan in de halve finale in twee groepen van zes. De twee winnaars daaruit moeten ten slotte met de vier overige besten uitkomen in de finale. Vanzelfsprekend zijn er (24) mooie prijzen te winnen en ontvangt elke deelnemer een herinnering aan deze wereldkampioenschappen Aanstaande zondag 6 september organiseert de Toer- en Wielerclub Oostrum de derde gezinsfietstocht van dit jaar. De deelnemers kunnen vertrekken voor een vrije tocht van naar keuze 25 of 50 kilometer, die naar resp. Veulen en Deurne voeret. Onderweg krijgen de deelnemers een gratis consumptie uitgereikt, ter wijl er na afloop een herinnering klaar ligt. Voor diegenen die alle drie de tochten hebben meegereden ligt er een extra herinnering klaar. Inschrijven kan men van 10.00 - 14.00 uur in het clublokaal: café De Karklingel, Mgr. Hanssen straat 29 in Oostrum. DIEFSTALLEN Uit een garage naast een woning werden gereedschappen gestolen, o.a. een decoupeerzaag, vlakschuurma- chine en een klopboor. Toegang is waarschijnlijk verkregen door de zijdeur van de garage welke niet was afgesloten. Uit de schyool „Den Bongerd" aan de Eikenlaan werd een aantal pakken koffie en suiker gestolen. Hoe de diefstal heeft plaats gevonden kon niet worden vastgesteld. Vermoedelijk tijdens de lesuren. Ten nadele van een aannemers bedrijf werden op het Kennedyplein een 10-tal steigerplanken ontvreemd. De Recherche van Venrays Ge meentepolitie verzocht ons het vol gende mede te delen: Bij de Kamer van Koophandel in Roermond en Venlo komen dagelijks klachten binnen van verontruste zakenlieden, ook uit Venray, over een bureau in Zwitserland. Voor 493 gulden kunnen zakenmen sen zich bij dat bureau laten inschrij ven in het „Register voor Handel en Industrie". Door overmaking van het boven vermeld bedrag verklaart men zich akkoord met de inschrijving en de juisheid van Firmabenaming. Een Venrays bedrijf, één van de vele zakenlieden welke een acceptgiro kaart ontving, deed daarvan mede deling aan de politie. Dat bedrijf heeft het gevraagde bedrag niet overge maakt, maar zich wel in verbinding gesteld met de recherche. Omdat het bureau geen adres en te lefoonnummer vermeldt, is het de Kamer van Koophandel nog niet gelukt kontakt te krijgen met deze in stelling. „Het beste advies is dat degene die een acceptgirokaart ontvangt hetzelf de moet doen als de Venrayse firma. Ik durf niet keihard te stellen dat de Zwitserse firma oplichting pleegt. Dat is een zaak van de politieAAldus een woordvoerder van de Kamer van KoophandeL Voor 500 gulden wordt men toegelaten tot de Registers. Verder gebeurt er niets, alleen dat de Zwitserse firma dat bedrag rijker OORLOGSTUIG Op het terrein van Rank Xerox werd een brisantgranaat gevonden. De mannen van de E.O.D. zullen zich hierover ontfermen. REMMEN BLOKKEERDEN Een 18-jarige bromfietsende jonge dame meende dat zij geen voorrang kreeg op de afslag Maasheseweg-Ven- loseweg, waaron zij abrupt afremde. Gevolg: de remmen van haar brom fiets blokkeerden en zij kwam ten val. Ze moest naar het ziekenhuis worden vervoerd, maar kon na behandeling naar huis worden overgebracht. BEIDEN REDEN OP TROTTOIR Een 16- en een 9-jarig meisje fietsten over het trottoir langs de Dak dekkerstraat. Het tweetal kwam met elkaar in botsing en liepen bij de val lichte verwondingen op. Beiden werden door de politie gewezen op het gevaar van het rijden op een trottoir, wat uiteraard ook verboden is. Deze keer kregen zij van de politie slechts een waarschuwing. ILLEGAAL EIKEN GEKAPT Zonder vergunning/zo bleek uit een door de politie ingesteld onderzoek, waren nabij het Roozendaal 150 inlandse eiken met een diameter van 20 tot 50 cm gekapt. Goed hout voor open haardvuur. Maar dat zal nu extra duur worden, gezien het opgemaakte procesverbaal, en de in het verleden uitgesproken straffen tegen het illegaal kappen van hout. Een herbeplantingsplicht wordt daar bij standaard opgelegd. Onlangs heropende burgemeester mr. H. J.M. Defesche het totaal ver nieuwde fitness- en saunacentrum aan de Mozartstraat. In zijn openingstoespraak noemde de burgemeester dit centrum, dat nu ook over een riante sauna-accommo datie beschikt, een aanwinst voor sportieve mensen en daarmee voor de gehele gemeente Venray. Tijdens de openingsreceptie werden voor Rob en Trix een groot aantal bloemstukken en cadeau's meege bracht. Die gaven het grotendeels in wit, grijs en blauw uitgevoerde interieur al gauw een nog feestelijker aanblik. Ondanks het op deze zaterdagmid dag toevallig stralende zomerweer bestond er bijzonder veel belangstel ling voor de open dag, die op de receptie volgde. Jan van Kollenburg, derde op de Europese ranglijst bodybuilding in de klasse tot 75 kg, gaf een tweetal demonstraties. Dat deed ook een enthousiaste aerobic-groep onder leiding van Trix. De toeloop zaterdagmiddag was zo groot, dat Rob en Trix denken aan een herhaling van de open dag in septem- wordt en er geen tegenprestatie wordt geleverd. Gelukkig zijn de meeste zakenlie den slim genoeg en betalen niet. On dernemers welke de zaak niet vertrou wen vragen advies aan de Kamer van Koophandel en die adviseren niet te betalen. Ook vanuit de Kamer van Koop- hndel in Utrecht is per telex voor de praktijken van deze Zwitserse firma gewaarschuwd. Middels die Kamer van Koophandel is aan de PTT ge vraagd de mogelijkheid te onderzoe ken om accept-girokaarten met een onverplichte betaling een andere kleur te geven. Dat zou de oplossing kunnen zijn, want dan weet de ontvanger van die acceptgirokaart onmiddellijk dat hij niet tot betalen verplicht is. Degenen die wel betaald hebben kunnen kontakt opnemen met de poli tie. Gedurende de maanden september en oktober zullen tekeningen van Harm v. d. Meulen te zien zijn in restaurant „Den Boogaard" in Geysteren. Geopend: woensdag t/m zondag vanaf 12.00 uur. H. v. d. Meulen (1962) is geboren en getogen te Geysteren. Na zijn studie aan de Akademie voor Beelden de Kunsten te Arnhem, waar hij in januari '86 afstudeerde, vestigde hij zich te Amsterdam waar hij momen teel als beeldhouwer werkt. Religieuze invloeden uit diens jeugd in 't katholieke Geysteren inspireer den H. v. d. Meulen tot 'n aantal verblijven in 'n Italiaans klooster. Deze invloeden lopen als 'n rode draad door v. d. Meulen's hele oeuvre. Op het uitgestrekte complex van de luchtsportvereniging „LSV Goch" te Asperden (Goch) zal op zaterdag 5 en zondag 6 september een groots opgezet vliegfestijn plaatsvinden. Op deze manier wil „LSV Goch" het publiek nader laten kennis maken met verschillende facetten van de sport- vliegerij, en laten meegenieten van deze fascinerende sport. Al sinds jaren organiseert deze ver eniging kijkdagen voor het publiek tijdens de pinksterweekeinden, waar men steeds veel publiek trok uit Venray en de regio. Door het slechte weer moesten de aktiviteiten dit jaar noodgedwongen worden verschoven naar een later tijdstip, in de hoop dat de weergoden dit weekend beter ge stemd zullen zijn. Een bezoekje aan dit festijn is beslist een must voor iedereen die maar enigszins in sportvliegen geïntereseerd is. Aanvang zaterdag 2 uur; zondag 10.00 uur. ber of oktober. SAUNA Ook is Venray nu een prachtige en compleet geoutilleerde sauna rijk. Die omvat een sauna-ruimte (droge warm te), een stroombad (vochtige warmte), een dompelbad, een voetenbad, douches en een comfortabele relax- ruimte. De sauna met een oppervlakte van niet minder dan 150 mJ is voorzien van vloerverwarming. Alle natte ruimtes zijn hygiënisch betegeld. De sauna is 's avonds van 18.00 tot 22.00 uur geopend. De woensdagavond is uitsluitend voor dames gereserveerd. Op zaterdagen en zondagen is de sauna open op afspraak voor groepen van minimaal zes personen. Elke maandag van 19.00 tot 20.00 uur is een gediplomeerd masseur aanwezig. Naast het geven van alge hele en gedeeltelijke massages verricht hij ook vetplooimetingen en doet hij bloeddrukbepalingen. AEROBIC De belangstelling voor aerobic in Venray blijkt zo groot te zijn, dat de van 25 tot en met 31 aug. 1987 Ierse Setter. Goudkleurig herenhor loge met lederen bandje. Wit zomer jack merk Wings. Zwarte portemon nee inh. I sleutel en 4 consumtiebon- nen. Zwarte herenportemonnee, inh. enkele briefjes, kleingeld. Blauwe portemonnee inh. geld en 2 fietssleu- tels. Blauw/witte portemonnee inh. geld, munten en sleutel. Witte lederen beurs, inh. geld en pasfoto's. Witte portemonnee met rits met inhoud. Bruine damesportemonnee njet in houd. Gouden broche. Een sleutel no. 29. Plastic draagtas inh. schriften, boeken e.d., Hondenhalsband met penning nr. 583030. Tennisracket, lichtblauw. Pocketcamera merk Ko dak. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de ad ministratie van de gemeentepolitie Venray, tel. 04780-84888 tst. 224. I TAXATIEKANTOOR voor alle soorten o.g. taxaties H. MM,RAEDTS beëdigd taxateur TEL. 04780-81469 groepen maximaal 12 personen voor de maandag- en dinsdagavonden al nagenoeg zijn volgeboekt. Trix, zelf gediplomeerd gymnastiekierares, denkt dan ook aan het formeren van een derde groep op woensdagavon den. Dankzij de verbouw van het fitnessgedeelte is er na 4'A jaar eindelijk een einde gekomen aan de vooral 's avonds vaak lange wacht tijden bij de verschillende apparaten. De vele enthousiaste leden van het fitnesscentrum Venray kunnen nu volop aan de slag. Behalve voor fitnesstraining biedt het centrum ook alle mogelijkheden voor conditie- en krachttraining en voor bodybuilding. Steeds meer sportmensen uit Venray en omgeving komen naar de Mozartstraat voor een speciale trai ning ter ondersteuning van de eigen favoriete spon of als overbrugging van de winterstop. Met de medewerking van velen, waaronder zeker de gemeente en de buurtbewoners genoemd moeten wor den, is er in enkele maanden veel ver anderd op het adres Mozartstraat 20a. Het resultaat mag er zijn. Afd. voorde jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor de volwassenen Julianasingel 33 VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afde ling voor de volwassenen: 070. AMERONGEN, MARTIN VAN. Tien krullen op een kale kop: portretten van Simon Carmiggelt, Otto Klemperer, Pierre de Coubertin, Franz Kafka, Jószef Mindszenty, W. F. Hermans, Hanns Eisler/ Bertold Brecht, Robert van Genegten, De Stem des Volks, Fredde Schurer. 328.7. BEL GHAZI, HASSAN. Van soek naar arbeidsmarkt: Marok kaanse migranten en hun kinderen in Nederland. 381.1. KREUKELS, LOEK. Min- arbeid: volgzaamheid en strijdbaar heid: geschiedenis van de arbeidsver houdingen in de Nederlandse steen kolenmijnen, 1900-1940. 419.3. WOLTJER, G. Wat is er met dat kind?: een systematische probleem analyse. Mede aan de hand van her kenbare cases uit de praktijk worden leerproblemen van basisschoolleerlin gen geanalyseerd. 429. BUESS, LYNN M. Numerolo gie voor dtf nieuwe tijd: persoonlijk heidsanalyse op grond van geboorte datum en naam. 603.1. ROLLIN, BETTY. Haar laatste wens: een milde dood. De schrijfster stuit op een muur van onbegrip en onwil in haar poging haar ongeneeslijk zieke moeder te helpen bij de door haar zeer gewenste eutha nasie. 615.8. HATCH, ALLENE G. Menopauze. Eenvoudige en positieve benadering van de overgangsjaren en de seksualiteit van de vrouw. 616.8. HUISMAN, Bennie. Akro- batiek: principes, oefeningen, prak tijk. Op de praktijk afgestemde richt lijnen voor de beoefening van deze sport. 621.23. PLOEGER, MENNO. 40 jaar topschaak 1900-1940: 50 partijen van 4 wereldkampioenen en hun rivalen, met hun originele analyses, voorzien van commentaren. 634.61. BAETEN, EDWARD. Suc ces in de duivensport. Artikelen over het houden van duiven en de duiven sport. 684.9. BRACHES, ERNST. Het boek als nieuwe kunst 1892-1903: een studie in Art Nouveau. 7%.3. POLAK, CLA1RY. Het is nooit beloofd dat het leuk zou worden. Historisch overzicht van dertig jaar Tingeltangelcabaret in Am sterdam. 903.1. ACCOCE, P. Zieken aan de macht. eu-rusl 992. NEQBY, ERIC. De grote rode treinreis. Het verslag van een reis in 1977 met de Transsiberië Express van Moskou naar Nachodka aan de Stille Oceaan. Af.n 943. NOORD-AFRIKA: een heid en verscheidenheid. Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!! Openingstijden afd. volwassenen Maandag 10.00-12.0014.00-18.00 Dinsdag tm donderdag 14.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Openingstijden studiezaal Maandag tm donderdag 10.00-12.00 14.00-18.00 vrijdag 10.00-12.0014.00-21.00 Afgelopen week is onze plaats genoot Frank van Wijk geslaagd voor Werktuigbouwkunde aan de Techni sche Universiteit in Eindhoven. Aan de Katholieke Universiteit Nijmegen slaagde (met genoegen) Geert Custers voor zijn doctoraal examen Sociale Geografie, specialisa tie Ontwikkelingslanden. Bijvakken: Urbane Planologie Ontwikkelingslan den, Ontwikkelingseconomie en Me thoden en Technieken van Sociaal Georgrafisch Onderzoek. WEEKEND 5 en 6 SEPTEMBER ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraal 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeeiz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10 Ysselstevn tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 lot II.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00*uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachiiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS, tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak M.J. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak M. LOONEN Mgr. Hansenstr. 42, tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers, Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mevr. Vermazeren. MEVR. VERMAZEREN Blitterswijck, tel. 04784-2273 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIÉNST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum Landwetrt" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, Ll.MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark I, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2c en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst tel. afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 1 Voor 'rt stijlvolle trouwcombinatie kunt U nu ook op Voortaan dinsdag geopend van 9.30 tot 12.30 uur.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3