OOSTENRIJK Bibliotheek mode AGENDA WINTERSPORTAVOND SCHOUWBMG- NIEUWS SAVOY cce<\>eoi> Demonstratie schilderkunst bij Amba Giften uit de kinderpostzegels Open dag dierenasiei- /pension De Berghaag Discussie-avond Medische techniek en ethiek wintersport Bijeenkomst bewoners wijk West Basis-educatie voor volwassenen Liedjesfinale „De Piëlhaas" dames '7*51 Prinse- proklemasie en Circus Mök '88 Centrales voor pleegzorg vragen een week aandacht GESLAAGD Mgr. Kohl (82) uit Bonbrück overleden PEEL EN MAAS Donderdag 1 oktober - Pagina 3 Ter gelegenheid van de door AMBA te houden expositie op zondag 4 okto ber a.s., kunnen de bezoekers vele exclusieve schilderstukken bewonde ren, welke door AMBA voorzien zijn van een bijpassende lijst. Ook 't vervaardigen van een schil derij kan men daar bekijken. Want AMBA heeft speciaal voor belangstel lenden twee bekende kunstschilders uitgenodigd om ter plekke het kunst schilderen te demonstreren. Voor u een reden te meer deze ex positie te bezoeken. De toegang en koffie zijn gratis. U bent van harte welkom van 10.00- 18.00 uur. AMBA is gevestigd aan de Campag nestraat 2a te Castenray. Wederom heeft het Venrayse comité voor kinderpostzegels 2 toe- kenningsbrieven mogen uitreiken. Begin september aan de V.S.O.- school „de Korenaer" te Stevensbeek. Het bedrag had een waarde van ƒ14.000,—. Maandag 28 september kreeg het Kinderdagverblijf „Duimelot" te Venray een toekenningsbrief ter waarde van 20.000, Zondag 4 oktober is het weer die rendag. In verband hiermee houdt die- renasiel pension De Berghaag, in sa menwerking met de dierenbescher ming Venray e.o. een open dag van 11.00 tot 17.00 uur. Men kan een kijk je komen nemen bij honden en kat ten die al geruime tijd wachten op een nieuwe baas. De dierenbescherming is aanwezig met hun stand en zal ook dia's vertonen. Tot ziens in dierenasiel pension De Berghaag, Vennenweg 5 te Oostrum. Het CDJA-Venray organiseert op vrijdag 2 oktober a.s. een discussie avond over „Medische Techniek en Ethiek". Hoofdonderwerp op deze avond is genetica. Gastspreker zal zijn Dr. Smeets, een deskundige op dit gebied. De heer Smeets is bioloog-geneti- cus. Als bioloog is hij leraar biologie bij de scholengemeenschap „Jerusa lem" en als geneticus werkzaam bij de stichting Ziekenhuis-apotheek en la boratorium Venay. Hij is voorzitter van het Nederlandse Rode Kruis afd. Venray en van het bestuur van het Psycho-Geriatrisch Verpleeghuis „De Kruuze". In het verleden was hij aktief in de politieke groepering „Samenwerking Venray". Onlangs is hij aan de Rijksuniversiteit Limburg te Maastricht gepromoveerd tot doctor in de geneeskunde. Deze discussie-avond is een voor bereiding op de zg. CDJA-raad (een geleding die de hoofdlijnen van het politieke beleid van het algemeen bestuur van het CDJA vaststelt) in dit najaar waar het thema „Medische Techniek en Ethiek" centraal staat. We nodigen alle belangstellenden voor deze avond, en met name de jon geren, van harte uit deze bij te wonen. Aanvang is 20.30 uur. Voor meer informatie over deze avond of over het CDJA in het alge meen bel 85408 (Anton). S.v.p. bellen tussen 14 en 19 uur. informatie-AVOND Op maandag, 5 oktober a.s. organi seert de Rabobank een informatie avond rond het thema wintersport. Het gebeuren vindt plaats in de Venrayse schouwburg, en vangt aan om 20.00 uur. Het programma wordt gepresen teerd in samenwerking met het Oos tenrijks Verkeersbureau en de reisor ganisaties Hotelplan en De Jong Intra Vakanties. Een schitterende multi-dia-show op een zes meter breed scherm en een flit sende film met als titel „Happy Ski ing" tonen u alle facetten van de win tersport. In de pauze kunt u voor uitgebreide informatie over winterreizen en win tersport terecht bij speciaal daartoe ingerichte stands, waar men u graag te woord staat. Het pauzeprogramma wordt afge rond met een swingende ski-aerobic demonstratie door het team van het Ski Aerobic Center Nederland. Kortom: een avondvullend pro gramma boordevol waardevolle infor matie, zowel voor „gevorderde" win tersporters als ook voor degenen, voor wie een wintersportvakantie nog nieuw is. Toegangskaarten zijn gratis ver krijgbaar bij de kantoren van de Ra- bobanken in de gemeente Venray, Wanssum, Meerlo, Broekhuizenvorst en Swolgen. De Stichting RISC, buro Venray, organiseert op dinsdag 6 september a.s., een bijeenkomst voor alle bewo ners uit de wijk West. De wijk West wordt begrensd door de straten: Leunseweg, Zuidsingel, Merseloseweg, Langeweg. De bedoe ling van die avond is om samen met de wijkbewoners te bekijken of er nog vragen of wensen zijn op het gebied van wonen en leven in de wijk. Bijv. vragen rondom het behartigen van belangen van huurders in de wijk. Ook ideeën m.b.t. het opzetten van aktiviteiten in de wijk, kunnen die avond naar voren gebracht worden. Aanleiding voor deze bijeenkomst is het feit, dat de wijkraad die in de wijk funktioneert, sinds kort geen be stuursleden meer kent. Consequentie hiervan is dat de raad opgeheven wordt en de belangenbehartiging van bewoners in de kou komt te staan. Op zich zou dat erg jammer zijn. Zeker omdat de wijkraad in 't nabije verle den bewezen heeft, bestaansrecht te hebben. Zo heeft zij ervoor gezorgd dat het terrein achter de Franciscus- laan werd gefatsoeneerd; de bomen werden gesnoeid; dat er een glasbak in de wijk kwam staan; de realisatie van een brievenbus. Verder werden er van uit de wijkraad aktiviteiten opgezet voor de jeugd en de vrouwen. Mocht U dus vragen of wensen hebben, die de leefbaarheid in de wijk aangaan, dan bent U van harte welkom op de bewonersavond op 6 oktober. Plaats: Aktiviteitencentrum voor ouderen, Kennedyplein 1 te Venray; aanvang 20.00 uur. Als gevolg van een landelijke rege ling heeft in de regio Noord Limburg een reorganisatie plaats gevonden voor scholing van en onderwijs aan volwassenen. De open school, het Vormingscen trum Jonge Volwassenen (VJV) en het Plaatselijk Educatief Centrum (PEC) met projecten Alfabetisering en Cultu rele Minderheden zijn per 1 augustus opgeheven en de activiteiten samenge vat onder de naam „Basis-educatie voor volwassenen". De stichting Volwassenen Educatie Noordelijk Limburg in Horst gaat de ze activiteiten uitvoeren in de gemeen ten Bergen, Broekhuizen, Gennep, Grubbenvorst, Horst, Meerlo-, Wanssum, Sevenum en Venray. Men kan terecht voor lees en schrijfcursus sen, Nederlandse taal voor buiteiv landse mensen, Open Schoolcursus- sen, Oriëntatie en Schakeling naar de Beroepsopleidingen, eenvoudige com putercursussen en rekencursussen. Er worden in het seizoen '87-'88 55 cur sussen gegeven. Inschrijven is nog mo gelijk. De Stichting Volwassenen Educatie verzorgt ook cursussen met een be roepsperspectief oriëntatiecursussen voor mensen die nog niet precies we ten wat ze willen en wat de mogelijk heden zijn, schakelcursussen voor die genen die dat wel weten maar die nog leemtes hebben in hun vooropleiding. Voor meer informatie en aanmel ding voor een van de kursussen kan men contact opnemen met de Stich ting Volwassenen Educatie Noordelijk Limburg, Schoolstraat 41, 5961 EG Horst. Tel. 04709-3298. Het is zover! Woensdag 7 oktober a.s. vindt in schouwburg „de Beeje- körf" de finale plaats van het „Venraodse vastelaoveslied '87/'88". Uit de ingekomen inzendingen worden dan vier liedjes gekozen die op 'n plaat worden vastgelegd om het komende karnavalsseizoen mede op te sieren. Naast enkele zogenaamde „oude rotten" hebben zich nieuwe muziek- en tekstschrijvers aangediend met uiteraard andere en nieuwe ideeën. In tegenstelling tot andere jaren wordt de begeleiding van de diverse liedjes nu verzorgd door 'n klein combo, terwijl de „Hofkapel" o.l.v. Herman Stevens e.e.a. zal omlijsten. De door de Commissie Geluid en Liedje aangestelde jury, bestaande uit vier personen, wordt op de avond zelf aangevuld met vijf personen uit het aanwezige publiek om samen e.e.a. te beoordelen. Gezien het gehalte van de verschillende liedjes 'n niet gemakke lijke taak. Wellicht dat velen dit pre-karnava- listisch gebeuren willen meemaken. Hun zij gemeld dat de avond om 2U.00 uur begint en dat de entree gra tis is. Woensdag 7 oktober dus!! Moet je horen!! GROTESTRAAT 7 VENRAY Jfllh. Zoals de traditie wil, zal voor het seizoen '87/88 wederom een opvolger klaarstaan voor Prins Bert I tijdens de Prinseproklamasie op 9 januari '88 en zal Circus Mök haar tenten op 22, 23, 27, 29 en 30 januari weer opslaan in „de Beejekörf". Grote en kleine groepen, maar ook individuele goedwillende amateurs zullen weer proberen het publiek te boeien en te amuseren. In de voorafgaande jaren hebben zij bewezen dat Venray er echt wel iets van kan, en dat, wie eenmaal op de vastelaovesbühne heeft gestaan, er moeilijk afscheid van kan nemen. Zo zijn er ieder jaar artiesten die komen en die gaan.... Voor de Commi&ie Prinseprokla masie en Commissie Circus Mök zijn zij die dit jaar komen weer belangrijk! De beide niet meer weg te denken evenementen vallen of staan immers met hun artiesten. Vandaar deze op roep: zangers, dansers, cabaretgroe pen, muziekgroepen, buutreedners, acrobaten, kortom allen die ideeën hebben, teksten aan het schrijven zijn, danspassen in hun hoofd hebben, nog melodieën aan het zoeken zijn, cff alleen nog maar kriebels hebben en verder nog geen vastomlijnde plannen kunnen zich tot 30 oktober a.s. aan melden voor deelname aan een van beide evenementen (Prinseproklama sie tel. 86761 na 18.00 uur; Circus Mök tel. 84958 na 18.00 uur). Piëlhazen en Piëlhazinnen, sla ook dit jaar de plank niet mis, maar kom die planken op!!! VANDALISME Er werd aangifte gedaan van vernie ling van de verlichte ANWB plaats naamborden, welke nabij de voorma lige zuivelfabriek aan de Leunseweg geplaatst zijn. Uit het door de politie ingesteld on derzoek is gebleken, dat de verlichting met stenen kapot is gegooid. Weer vandalisme ten koste van de gemeen schap! Stoer, mannelijk en modieus is de nieuwe wintercollektie van EiSjonge mannen mode Venray Grotestraat 2, Venray Voortaan dinsdag geopend van 9.30 tot 12.30 uur. Toegangskaarten gratis verkrijgbaar bij uw rabobank. SCHOUWBURG VENRAY maandag 5 oktober 20.00 uur Deze week wordt de nationale Week van de Pleegzorg gehouden. In die periode vragen de vijf Centrales voor Pleegzorg aandacht voor de vele dui zenden kinderen en jongeren, die om welke reden dan ook, niet bij hun eigen ouders kunnen wonen. A.s. zaterdag 3 oktober wordt de week afgesloten op de Flevohof, met een groot landelijk Pieegzorgfestijn voor pleegouders, [pleeg]kinderen en iedereen, die beroepshalve met pleeg zorg heeft te maken. Deze „Praat- pret- en doe-dag" op de Flevohof is gratis toegankelijk en duurt van 10.15 uur tot 16.00 uur. Het programma vermeldt een pa neldiscussie voor de pleegouders over onderwerpen als bezoekregeling voor de natuurlijke ouders, het informatie recht van de pleegouders, pleegouder vergoeding, blokkaderecht en con flictbemiddeling. De praatdag wordt afgesloten met discussiegroepen voor iedere regio. Voor de medewerk(st)ers van jeugd- hulpverlenings-instellingen is er een apart programma-onderdeel. De jon geren van 13 tot en met 19 jaar draaien een eigen programma met veel muziek, jeugdtheater en programma onderdelen met een serieuze onder toon, terwijl de (pleeg)kinderen zich de gehele dag op de Flevohof kunnen vermaken. De bedoeling van de nationale Week van de Pleegzorg èn het pro gramma in de Flevohof is, de aan dacht te vestigen op de 20.000 kinde ren en jongeren die niet thuis wonen en waarvan ongeveer de helft zich in een opvang- of pleeggezin bevindt. De Centrales voor Pleegzorg moeten jaar lijks zo'n 2.500 adressen zien te vin den, waar een jongere voor korte of langere tijd kan worden opgevangen. Ook voor de lichamelijk en geestelijk gehandicapte kinderen en voor jongeren, die emotioneel verwaar loosd zijn, worden pleeggezinnen ge zocht. Wie belangstelling heeft voor dit gratis Pieegzorgfestijn op de Flevo hof, of wie meer wil weten over pleegzorg, kan kontakt opnemen met de Centrale voor Pleegzorg in de re gio, telefoon 04490 - 23123. AAN VERWONDINGEN OVERLEDEN Donderdagavond omstreejs kwart voor negen wilde de 15-jarige Janco Hoelen met zijn fiets, komende vanaf de Kruitweg, de Langeweg overste ken. Hij lette daarbij onvoldoende op. Een 42-jarige Venrayse autobestuurder kon de overstekende jongen niet meer ontwijken. Het slachtoffer werd in levensgevaarlijke toestand naar het ziekenhuis overgebracht, waar hij in de loop van zaterdag aan de opgelo pen verwondingen is overleden. GEWONDEN BIJ BOTSINGEN Mogelijk dat de 26-jarige Ven rayse autobestuurder door de laag staande zon, op de kruising Oude Oostrumseweg-Óostsingel in de rich ting van het Jeugdhuis, te laat op het fietspad een 28-jarige fietsende dame uit Venray heeft opgemerkt. Bij de botsing werd zij dusdanig gewond dat ze per ambulance naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Op de Veulènseweg heeft vrijdagavond ter hoogte van de vee voederfabriek van Nijsen, bijna een frontale botsing plaats gehad tussen twee personenauto's. In dat veevoe derbedrijf werden muziekfeesten ge houden. Bij het afslaan vond de bot sing plaats. De personenauto's werden bestuurd door een 25-jarige inwoner van America en een 19-jarige Ven- rayer. Twee inzittenden van de Ven rayse auto, een jongedame uit Veulen en een jongeman uit Merselo, moesten met verschillende verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. De brandweer moest in aktie komen voor het schoonmaken van het wegdek. POLITIEBUREAU IS GEEN HOTEL Het komt wel eens voor, dat onze politie onderdak verschaft aan men sen, die in een z.g. noodsituatie geen onderdak kunnen krijgen. Maar de politie weigerde terecht onderdak aan een Venrayer die niet naar zijn ouderlijke woning wilde gaan, maar persé in het politiebureau wilde slapen. Toen dit werd geweigerd gedroeg deze Venrayer zich, zoals in het politierapport vermeld staat, recalcitrant, of in gewoon Neder lands: weerspannig. Enige tijd her werd er geluid gehoord in de kelder van het bureau. Bij onderzoek ontdekte men de naar huis gestuurde Venrayer. Door een defect aan de poort was hij op de bin nenplaats gekomen en zich via het sousterrain toegang tot de kelder weten te verschaffen. Maar ondanks deze verwoede poging om onderdak te krijgen in het politiebureau, werd hij opnieuw naar huis gestuurd. OP VERJAARDAG Precies op zijn 62e verjaardag werd een inwoner van Venray met zijn auto onvrijwillig betrokken bij een ver keersongeval, toen maandagavond omstreeks 21.50 uur op de kruising Leunseweg-Zuidsingel (de verkeers lichten waren buiten werking) een autobestuurder uit Stevensbeek geen voorrang verleende. Een in de Venrayse auto zittende 19-jarige dame werd bij de botsing gewond. Na on derzoek in het ziekenhuis kon zij naar huis worden vervoerd. Voor de rest bleef het bij behoorlijke materiële schade. DIEFSTALLEN IN HET BUITENLAND De Venrayers hebben kennelijk meer vertrouwen in de Venrayse poli tie dan in de buitenlandse politie. Ëen Venrayse dame deed namelijk aangifte van diefstal van een geldbe drag (hoe groot wilde de politie ons niet mededelen) en haar bankpas en enkele cheques, op haar vakantie adres in Benidorm. Een inwoner die op vakantie in Zwitserland was geweest, deed hier aangifte van diefstal van zijn dure vis hengel (waarde/ 2.000, LOKAALVREDEBREUK Tegen een 52-jarige Venrayer maakte de politie procesverbaal op terzake lokaalvredebreuk. De man was de toegang tot een lokaliteit ont zegd, maar hij was toch gewoon naar binnen gegaan. PROP PAPIER UIT AUTO GEGOOID Een personeelslid van de vuilnisop haaldienst maakte tegen een in een auto zittende dame een opmerking, toen zij een prop papier uit het' autoraampje gooide: of ze niet anders de rotzooi op kon ruimen? Die opmer king werd gemaakt toen de auto bij een stoplicht stilstond. Even later stopte die auto bij de vuilnisauto. De bestuurder stapte uit en gaf de vuilnis ophaler een slag in zijn gezicht, „waardoor deze pijnlijk werd getrof fen", zoals dat officieel heet. Hiervan werd aangifte gedaan bij de politie. Straks zal de rechter uitmaken hoe duur die klap wordt. EVEN EEN PAKJE SIGARETTEN HALEN Een 14-jar ige scholier moest voor zijn onderwijzer even een pakje sigaretten halen. Per fiets op weg naar de sigarettenwinkel kreeg hij van een „Klaar Over" een stopteken. De jongen reed echter gewoon door, met gevaar voor de overstekende kinde ren. De Klaar Over van de Moederbri gade maakte daarover een opmerking, wat tot gevolg had dat de scholier een scheldkanonnade op haar afvuurde. Die nam dat niet en deed aangifte bij de politie, die procesverbaal opmaak te. Ingevolgde de wet is men verplicht gevolg te geven aan het stopteken van de verkeersbrigadiers. zondag 4 oktober 11.30 uur TANGO KWARTET Weer een onderwerp in ons zondagoch tendprogramma. Na het succes vorig seizoen met een Hon gaars ensemble, nu dan een Tango-kwar tet om u een aangename zondagochtend te bezorgen. dinsdag 6 oktober HELDER ALS GLAS van Phil Young HANS CORNELISSEN (Zeg eens AAA) en DORIJN CURVERS (Jan Rap en zijn maat) spelen de ontroerende hoofdrollen in dit opmerkelijke, door de Britse pers met res pect en enthousiasme ontvangen toneel stuk. Suikerziekte kan blindheid tot gevolg heb ben. "Helder als glas" vertelt over de be levenis van blind worden en blind zijn. Wanneer men zich de voorstelling "Kinde ren van een mindere god" herinnert, waarin de problemen rond het doof-stom zijn behandeld, dan weet men ongeveer wat voor een indringend stuk u nu te wachten staat Times schreef: ieder woord draagt de intensiteit van de gevoelde pijn. Hans Cornelissen: "HELDER ALS GLAS' is typisch een stuk, waarvan ik denk dat het publiek echt op de schoot getrokken wordt. Er spreekt een warme menselijke emotie uit. Maar toch zit er ook veel hu mor in." Toneel, dat de toneelliefhebbers terug naar het theater brengt. Regie: Jo Dua. Afd.voor de jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor de volwassenen Julianasingel 33 VENRAY Tel. 81970 OPENINGSTIJDEN: Jeugdafdeling: maandag 2.00-6.00 uur dinsdag 2.00-6.00 uur woensdag 2.00-6.00 uur donderdag 2.00-6.00 uur vrijdag 2.00-8.30 uur Afdeling voor volwassenen: 'maandag 10.00-12.00 2.00-6.00 dinsdag 2.00-6.00 woensdag 2.00-6.00 donderdag2.00-6.00 vrijdag 2.00-9.00 zaterdag 10.00-13. studiezaal: maandag 10.00-12.00 2.00-6.00 dinsdag 10.00-12.00 2.00-6.00 woemsdag 10.00-12.00 2.00-6.00 donderdag 10.00-12.00 2.00-6.00 vrijdag 10.00-12.00 2.00-6.00 zaterdag 10.00-13.00 Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!! Aan de Technische Universiteit Twente te Enschede slaagden voor het doctoraal examen Bestuurskunde onze plaatsgenoten Hans Bom en Marcel Nollen. Beiden onderzochten in opdracht van de Nederlandse Ge meenten: „Kwaliteit van interne ge meentelijke dienstverlening". In Bonbrück (Neder-Beieren) is Mgr. Kohl op 82-jarige leeftijd over leden. De overledene was zeer bekend in Ysselsteyn door de aktie van de Volksbund Deutsche Kriegsgrüber Fürsorge „Verzoening over de Gra ven". In 1963 bracht de toenmalige pas toor Kohl een bezoek aan pastoor Sjef Janssen en vroeg zijn medewerking voor deze aktie. Door de inzet van beide priesters kwam toen een aantal jongeren uit Bonbrück werken op het Duits soldatenklerkhof in Ysselsteyn, om over de graven heen Duitse en Ne derlandse jongeren elkaar de vriend schapshand toe te laten steken, en op deze manier te werken aan de vrede. Sindsdien werd de basis gelegd voor een jaarlijkse inzet van Duitse jonge ren op het Duitse kerkhof en voor vriendschap tussen beide volkeren, al vijfentwintig jaar lang. Het door de bevolking van Bon brück geschonken monument op het Lovinckplein te Ysselsteyn, is een blij vende herinnering aan deze vriend schap, welke ook tot uitdrukking komt door regelmatige bezoeken over en weer. Bij de plechtige uitvaart en begrafe nis van Mgr. Kohl, woensdag j.l. werd Ysselsteyn vertegenwoordigd door de heer Harry Philipsen met zijn echtge note als voorzitter van de dorpsraad en de heer Wiet v. d. Hoff, als leider van de Blaoskapel „De Smeleblao- zers". Kwaliteit uit Zwitserland SIGG Speciale aanbieding nu bij uw speciaalzaak kookpan 20 cm/5 liter nu tijdelijk van f 149.- voor f119.- Het professionele kook- en serveergerei voor uw kook kunst thuis. Profiteer van deze aanbie ding bij uw speciaalzaak. VENRAY - HOFSTRAAT tel. 04780 - 82828 WEEKEND 26 en 27 SEPTEMBER ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 76, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. DE MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS, tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruvmbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak W.H.M. DE VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. KREMER Mgr. Nolenstraat 12, tel. 81000 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers, Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mevr. Vermazeren. MEVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wïjkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tol 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark I, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. Hl LHHENS1 VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2c en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst tel. afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3