VERENIGINGSNIEUWS L.V.B. CDJA N.V.V.S. F.N.V. BRIDGE Crescendo VENRAY'S MANNENKOOR Koninklijke Harmonie Euterpe M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN Capriccio - Bojema Saltarello Kinderkoor De Bandelieren Vocaal ensemble Arabesque Collegium Vocale VENRODE Kinderkoor DeVredesklokjes Ars Musica Alliance frangaise Buurtvereniging Brukske Huisvrouwenkontakt Brukske Vrouwentrefcentrum 'T BESSEMKE WIJK ZUID De Springplank Schutterij 't Zandakker OPANKA N.V.I.H. COC Open Huis peuterspeelzaal Hummeltjeshoek Jeugd-jongerenwerk Landweert Katholieke bond van Ouderen afd. Venray-kom OJC DINGUS ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting TRIMCLUB Wijk Noord-West VOLVO HANS KOK VENLO b.v. Lourdescomité afd. Venray BRIDGE JUDO PEEL EN MAAS Donderdag 27 augustus - Pagina 7 Donderdag 27 augustus repetitie om 19.30 uur voor de tenoren en om 20.00 uur voor het gehele koor. Donderdag 3 september om 19.30 uur repetitie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Op 24, 25, 26 en 27 september is de concertreis naar Engeland. Denkt U aan een geldig paspoort en aan het overmaken van het reisbedrag. Afmelden: A. v. Gestel, tel. 83846. Donderdag 27 augustus Om 20.00 uur repetitie Perdstal. Om 20.00 uur bestuursbijeenkomst in de Perdstal. Zondag 30 augustus. Medewerking bij officiële start restau ratie St. Petrus Bandenkerk. Bijeen komst om 11.30 uur bij 't Upke. Uni form met hoed/pet. Donderdag 3 september. Om 20.00 uur repetitie. AGENDA 4 oktober 18.30 uur gemeentetour- nooi. 18 oktober 15.40 uur muziekfestival Ysselsteyn. 14 november 20.00 uur concert Gre- venbicht Heel. 21 november intocht St. Nicolaas. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 27 augustus Repetitie jeugdorkest om 18.45 uur. Donderdag 3 september Repetitie jeugdorkestom 18.45 uur. DRUMBAND Zondag 30 augustus. Zie harmonie-orkest. Om 11.30 uur bijeenkomst Upke. Dinsdag 8 september. Om 19.00 uur repetitie. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Voorlopige agenda 30 augustus taptoe in de Efteling. Ver- I trek om 8.30 uur vanaf LTS. 5 september taptoe in Venray. 12 september spellenmiddag leden MMSK 13 september wijkoptreden in Land- weert. 21 november intocht St. Nicolaas. 29 november zondagochtenconcert. Repetities Zondag 30 augustus geen repetitie en 1 woensdag 2 september voor majoret- ten, miniretten en korpsleden. Afmelden Majoretten en miniretten Bemadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. CAPRICIO Maandag 31 augustus. I.v.m. openingsviering voor het nieu we schooljaar is er om 15.30 uur een zangrepetitie in lokaal 216. Dinsdag 1 september. Om 8.30 uur aanwezig zijn in de Kerk aan de Leunseweg. Dinsdag 8 september. Om 12.30 uur gezamenlijke repetitie ter voorbereiding van Festival Antwer- I pen. SALTARELLO Vrijdag 28 augustus. Om 15.30 uur repetitie i.v.m. opening schooljaar, in lokaal 216. Dinsdag 1 september. Om 8.30 uur in de kerk aan de Leunse weg aanwezig zijn. Zaterdag 5 september. Om 15.30 uur gezamenlijke repetitie i.v.m. Festival Antwerpen. BOJEMA Vrijdag 11 september Om 18.45 uur eerste bijeenkomst van het orkest. Afmeldingen uitsluitend bij P. Fal- co Franken tel. 85855. Dinsdag 1 september. Fluitgroep om 18.00 uur, koorrepetitie om 18.30 uur. Dinsdag 8 september. Fluitgroep om 18.00 uur. Koorrepeti tie om 18.30 uur. Vanaf 19.00 uur zijn de nieuwe koorleden welkom om te i luisteren en om mee te doen. De vakantie is weer voorbij. Dins dag hebben we de foto's en video van onze koordag bekeken. Nu gaan we weer aan het werk en we hopen er een fijn koorjaar van te maken met z'n al len. De nieuwe koorleden zijn welkom op 8 september om 19.00 uur in ons I repetitiezaaltje onder de Grote Kerk. Verenigingsnieuws dient dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd Maandag 31 augustus om 20.30 uur gezamenlijke repetitie in muziekthera pie St. Servatius. Maandag 7 september om 20.30 uur gezamenlijke repetitie in de muziek therapie St. Servatius. Afmelden bij Marjan, tel. 85377. Gem. zangvereniging Zondag 30 augustus. Hoogmis in de Paterskerk om 10.15 uur. Woensdag 2 september. Om 18.00 uur repetitie in het activitei tencentrum aan het Kennedyplein. Donderdag 3 september. Eucharistieviering in het Schuttersveld om 10.00 uur 's morgens. Willen de koorleden op tijd aanwezig zijn, in uniform. Zondag 6 september. Geen zingen. Vrijdag 11 september. Huwelijksmist voor 40-jarig huwelijk om 14.00 uur in de Paterskerk. Ziehier een druk programma. We hopen dan ook op trouwe opkomst van de leden, en ook nieuwe leden zijn welkom. Zingen is zo gezond! Bij afwezigheid gaarne even afmel den bij nummers 86511 of 89831 Op 31 augustus eerste repetitie in de schouwburg van St. Anna, van 20.45 tot 21.45 uur. Daarna bestuursverga dering. Voorlopig programma: 27 september, 10.00 uur H. Mis in de ziekenhuiskapel van Venray. 8 november om 10.00 uur H. Mis te Boekei. 15 november om 10.00 uur Dienst in de Pauluskerk te Nijmegen. Het Collegium zoekt nog steeds een sopraan. Kom dames, het is gemakke lijk instappen bij het begin van het sei zoen. DAMESKOOR Woensdag 2 september repetitie voor het hele koor om 20.00 uur in zaal Thielen. Op zaterdag 5 september in de kapel van Veltum meerst. latijnse mis t.g.v. het gouden huw.feest fam. Jeuken. Donderdag 17 september concert in het Schuttersveld om 19.30 uur, in of ficiële kleding. Als U verhinderd bent, wel graag even afmelden bij mevr. v.d. Beke- rom, tel. 83332 of bij mevr. Sijbers, tel. 81353. Vrijdag 28 augustus. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 4 september. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 11 september. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Hoi allemaal. Smeren jullie de kelen maar eens goed, want er moet weer ge werkt worden. De deur staat weer wa genwijd open, allemaal van harte wel kom en speciaal onze nieuwe koorzan gertjes. We hopen dat jullie, samen met ons, veel zangplezier zult hebben het komende schooljaar. Tot morgen om 4 uur na schooltijd. Dinsdag 1 september om 19.30 uur repetitie voor het hele koor in de Wieënhof. Om 20.30 uur gezellig sa menzijn in verband met onze zilveren bruidsparen fam. Brugman en fam. van Marlo. Zaterdag 5 september om 19.00 uur opluistering eucharistieviering in de Grote Kerk. Daarna bent U van harte welkom in het gemeenschapshuis te Oostrum. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159 of dhr. J. Steijlen, Kolkweg3, tel. 81221. De Alliance frangaise te Asten bestaat 10 jaar en viert haar tweede lustrum met een Open Dag op zondag 30 augustus a.s. in het gemeenschaps huis van Asten. In de loop van die 10 jaar hebben ook verschillende Venray- ers cursussen bij de Alliance frangaise gevolgd. Het instituut heeft als zoda nig dan ook een goede naam en faam verworven. Tijdens deze open dag, krijgt men 's middags alle informatie over de cursussen Frans op verschil lend niveau, voor echte beginners tot vergevorderden. U kunt de cursusboe ken inzien en verder het nieuwe win- terprogramma bekijken. Daarnaast worden U filmdocumentaires ver toond, kunt U meedoen aan Franse spelletjes, waarmee ook prijzen te ver dienen zijn en kunt U, als het weer dit toelaat, aan een jeu de boules compe titie deelnemen. Franse muziek, Fran se wijnen en andere Franse produkten brengen U daarbij vast in een goede stemming. De toegang is gratis. Op woensdag 26 augustus is er weer een openbare vergadering in wijkge- bouw De Kiosk. We beginnen om 20.00 uur en iedereen is van harte wel kom. De agenda is als volgt: opening; no tulen van vergadering 23 juni; in- en uitgaande post mededelingen; finan cieel overzicht le halfjaar; info bulle tin; jeugd- en jongerenwerk; wijkrade- noverleg; leefbaarheid wijk; wel komspakket nieuwe inwoners bruks ke; 10 aktiviteiten; beëindiging voor zitterschap; benoeming nieuwe voor zitter; bestuursavond; besluitenlijst; datum db; rondvraag; sluiting na slui ting afrekenen penningmeester. Wij hopen op een goede opkomst en de koffie staat klaar. Het bestuur Zondag 6 september a.s. wordt er in het wijkcentrum De Kiosk een ruil beurs gehouden. Aanvang 10.00 tot 13.00 uur. U kunt er postzegels, mun ten, stickers enz. ruilen. Tot ziens op de ruilbeurs. Knutselaktiviteiten voor de kinde ren van de basisschool zien er als volgt uit: Groep 1-2, woensdagmiddag van 14.00 tot 15.00: balvanger maken. Groep 3-4, maandagavond van 18.30 tot 19.30 uur, kegelspel maken. Groep 5-6, dinsdagavond van 18.30 tot 19.30 uur, spijkerplank maken. Deze aktiviteiten worden gehouden in het wijkcentrum De Kiosk in het Brukske. De vakantie zit er voor de meesten onder ons weer op dus gaan we weer met frisse moed van start. Allereerst enige informatie voor de genen die ons nog niet kennen en zich wellicht afvragen wie of wat het Huis vrouwenkontakt is. Het bestuur van het Huisvrouwenkontakt of HVK bestaat uit een groepje vrouwen dat voor élle andere vrouwen ongeveer eens per 14 dagen op dinsdagochtend een programma organiseert, dat of in formatief of kreatief van aard is. Voorts is het HVK noch geloofs-, noch politiek gebonden en kent het geen vast lidmaatschap. Dit laatste houdt in dat U geheel vrijblijvend kunt komen naar die aktiviteiten die U aanspreken. U betaalt per keer ƒ2,75 waarbij 1 kop koffie of thee inbegre pen is. De programma's vinden altijd plaats in of vanaf wijkcentrum De Ki osk in het Brukske van 9.00 tot 11.15 uur. En, opdat U met een gerust hart kunt deelnemen aan de ochtenden, zorgen wij voor peuteropvang. Ons programma ziet er als volgt uit: 8 september Italiaanse ochtend. Ja we gaan nog even door in de vakan tiesfeer door te koken op z'n Italiaans en eens te horen hoe een huisvrouw in het Italië van vandaag haar dag door brengt.. U kunt het allemaal proeven en vernemen uit de eerste hand op dinsdagochtend 8 september. 22 september informatie-ochtend over notariële zaken. 6 oktober: wat is en doet de kinder bescherming? 20 oktober: bezoek aan een am bachtelijke boerderij. 3 november: zelf sieraden leren ma- J<en. 9 november modeshow (avondpro gramma). 17 november excursie naar een poe lier (avondprogramma). 1 december surpricetocht. 15 december kerstviering. Lijkt het U wel gezellig of interes sant, leuk of leerzaam? Stap dan bin nen op 8 september. De koffie staat klaar! Voor nadere inlichtingen: Lenie Gosling (81059) of Ria v. Brederode (87042). Ook komend jaar willen we weer voor alle vrouwen uit Venray e.o., dus ook voor niet-leden, thema-avonden gaan organiseren, maar... welke the ma's we zullen behandelen en of we ook thema-ochtenden i.p.v. avonden moeten houden willen we woensdaga vond 2 september bespreken. Dus kom dan naar het VTC en laat je wen sen en ideeën horen. We beginnen om 20.30 uur. Adres: Bachstraat 14b, tel. 87709. Zaterdag a.s. maandelijkse kiena- vond in wijkgebouw Zuid. Aanvang 20.00 uur. We hebben weer zeer waar devolle prijzen. Om 19.00 uur is de zaal open en staat de koffie klaar. Dus tot zaterdagavond. Wijkraad zuid De eerste clubavond voor de don- derdaggroep is deze week van 18.30 tot 20.00 uur. Deze eerste avond is gratis voor iedereen en is voornamelijk bedoeld om eens kennis te maken met de club. Volgende week dinsdag clubavond van 18.30 lot 20.00 uur. Er zullen deze avond buitenspelen worden gedaan zoals slagbal, hockey enz. Bij slecht weer echter binnenspelen. Zaterdagavond club voor jongens en meisjes van 13 t.m. 16 jaar. Deze avond duurt van 19.30 tot 22.30 uur en er staat een fietstocht op het pro gramma. Iedereen is welkom maar vergeet niet je fiets mee te nemen. Afgelopen zaterdag heeft een der tiental leden van de schutterij deelge nomen aan het kampioenschap van de bond Juliana te Baarlo. Onder een stralende zon begon rond 14.00 uur de strijd tussen de 180 schutters. Na di verse kavelrondes waren er al vele schutters die de wedstrijd hadden ver laten. Wat zes jaar gelden mevr. T. Stevens-Relou lukte, lukte deze mid dag ook bij mevr. Gerda Lenssen- Dircks. Tegen 19.30 uur werd Gerda kampioen van de Bond Juliana in de C klasse. Intussen was ook in de D klasse de strijd gestreden. Hier werd mevr. R. de Klein-Peters kampioen. Dus een dubbele triomf voor onze schutterij. Gerda en Ria proficiat met het behaal de kampioenschap. In de najaarsver gadering van de bond Juliana zullen de dames gehuldigd worden. Het programma voor de komende week Het kampioenschap van 't Zandak ker is verschoven van a.s. zondag naar zaterdag 19 september. Donderdag 27 augustus oefenen en inhalen beker om 19.30 uur. Zaterdag 29 augustus 4-tallen te Horst. Zondag 30 augustus oefenen om 11.00 uur. Woensdag 2 september schiet wedstrijd 3x3 Memorial beker. Zaterdag en zondag 5 en 6 septem ber jubileumfeest te Venlo. Start nieuwe dansseizoen De vakantie zit er voor de meesten van ons weer op. Wij hopen dat jullie een gezellige tijd hebben gehad en weer met veel enthousiasme komen dansen. Wij starten op 21 augustus met het nieuwe seizoen. Van 19.00 tot 20.30 uur dansen de recreanten en van 20.45 tot 22.15 uur oefent de de- monstratiegroep. Op 1 september start de dinsda- gochtendgroep zoals vanouds om 9.30 uur. Met deze groep kunt U nog mee dansen als U ook eens een keer wilt le ren volksdansen. Inlichtingen bij G. Schwachöfer, tel. 87572. Het dansen vindt plaats in wijkcentrum 't Schöp- ke te Veltum. Het bestuur wenst ieder een een fijn dansseizoen. Woensdag 2 september is er weer een soosavond. Natuurlijk met goede muziek waarop je lekker kunt dansen als je daar zin in hebt. Aanvang 20.15 uur. Toegang gratis. Adres: gebouw naast OJC Dingus, Hoenderstraat 12 Venray. Je bent van harte welkom! Het COC-Venray is een belangenve reniging voor homoseksuele mannen en lesbische vrouwen, tel. 10487, post bus 316, 5800 AH Venray. AFDELING VENRAY Woensdag 2 september gaan we weer fietsen. Vertrek kwart voor twee bij de Vredeskerk. Rond half vijf zijn we weer thuis. De LVB Oostrum organiseert voor haar leden een bakcursus. Voor de maandagavondcursus zijn nog vier plaatsen beschikbaar. Door de LVB afd. Venray kunnen deze plaatsen op gevuld worden. Het geheel bestaat uit tien lessen te beginnen op 7 september in kokschool De Hamert te Weller- looi. De lessen zijn van half acht tot tien uur, iedere maandagavond. De kosten bedragen 120,- excl. ingre diënten. Opgave tot 1 september bij T. Jans-Beken, tel. 85338 of bij E. Jans- Beken, tel. 86534. AFDELING OOSTRUM Op 1 september is de fietstocht. Aanvang 16.00 uur vanaf het gemeen schapshuis. Daarna om 19.15 uur di ner bij Martens in Leunen. Bij twijfel over het doorgaan van de fietstocht kunt U Mevr. Vollenberg bellen: 84188. Het diner gaat in ieder geval door. Voor de bakcursus, aanvang 7 sep tember, zijn nog enkele plaatsen vrij. Indien niet-leden, bijvoorbeeld moe der of dochter, interesse hebben, kun nen zij zich aanmelden bij mevr. Wil- lems, Goetzenhof 4, tel. 80195. Kosten ƒ120,- excl. ingrediënten. KERN VENRAY Een korte zomerpauze legde de acti viteiten even stil maar nu gaan we weer bruisend van energie van start. A.s. weekend gaan we met de kern naar Marl in Duitsland waar de kern Marl van de Junge Union ons heeft uitgeno digd. Marl is een stad van 60.000 in woners in het Ruhrgebied. De kern Marl telt een dikke 500 leden. Zaterdagmorgen worden we in Marl begroet door de Junge Union die ons vervolgens de stad laat zien. 's Mid dags worden we ontvangen bij de bur gemeester en 's avonds hebben we een party. Zondag gaan we discussieren over de gezamenlijke aktiviteiten die we kunnen gaan ondernemen, 's Middags reizen we weer af naar Venray. De kern Marl heeft ons ook uitge nodigd voor een studiereis naar Berlijn van 30 december tot 2 januari a.s. Het is een studiereis dus de kosten zijn laag gehouden. Belangstellenden in het CDJA die wel wat zien in deze reis kunnen contakt met ons opnemen op onderstaand telefoonnummer, uiter lijk vrijdagochtend 28 augustus. Voor meer informatie over onze kern of reacties bel: 04780-85408 (An ton). Slechthorenden maken busreis naar 's Heerenberg De leden van de afdeling Venray en omstreken van de Nederlandse Vereni ging Voor Slechthorenden, maken za terdag 5 september a.s. een busreis naar Montferland met onder andere een bezoek aan kasteel 's Heerenberg en Gouden Handen. Het is de eerste activiteit na de vakantie. De reis begint bij café de Vier Linden in Vierlings beek, nabij het NS station. Dit ver trekpunt is bewust gekozen om de le den, die dat willen, per trein vanuit Venray en Boxmeer/Cuijk te laten ko men. Om negen uur heet het verzamelen onder het genot van een kop koffie met vlaai. Om 10.00 uur vertrekt de bus die als eerste halteplaats een pr achtig bosgebied in Montferland kent. Daar kan men een korte wandeling maken. Rond half een arriveert de bus (arri veren de bussen) bij kasteel 's Heeren berg. Na een gezamenlijke picknick volgt het bezichtigen van het kasteel en Gouden Handen. Rond zes uur wordt de terugreis aanvaard. Bij terugkeer op het ver trekpunt wordt de deelnemers een di ner voorgeschoteld. De totale kosten van de dag vragen een bijdrage van ƒ45,-. Voor nadere informatie kan men zich schriftelijk wenden tot secretaris Karei de Ponti, Kanakker 38, 5866 BC Swolgen. Rommelmarkt Eind september, begin oktober, or ganiseert de afdeling Venray e.o. er gens in de regio een rommelmarkt. De organisatie heeft al een aardige voor raad spullen bijeen, maar bij lange na nog niet genoeg. Daarom een drin gend beroep op iedereen om eens te kijken of men wat oude spulletjes kan missen. Daartoe graag een seintje naar Cor Goemans of Corrie Loof te Over- loon (04788-1669) waarna voor het op halen zal worden gezorgd. Net als voorgaande jaren zal ook de FNV afd. Venray weer present zijn op de braderie/straatfestival op 12 en 13 september. Als U wilt weten wat het FNV allemaal doet of te bieden heeft, bezoek dan onze stand. We zullen daar met diverse mensen van diverse vakbonden aanwezig zijn om aan ie dereen die daar om vraagt informatie te verstrekken omtrent het FNV. Het moeten wel vragen zijn waar een kort antwoord of schriftelijke in formatie op gegeven kan worden. Voor specifieke vragen of kwesties verwijzen wij U naar het FNV Into- team dat elke donderdag vanaf 19.00 uur zitting heeft in wijkcentrum De Kiosk in het Brukske. Deze keer willen wij het bezoek aan onze stand aantrekkelijk maken door het plaatsen van een redelijk grote le vensmiddelenpakket. Hiervan moet U de prijs raden. Tegen een klein bedrag kunt U meedingen naar dit pakket. Daarvoor zijn speciale briefjes die U in kunt vullen. Na afloop wordt de winnaar bekendgemaakt. Bij meerde re goede prijsopgaven beslist het lot. Wij maken alvast alle FNV leden at tent op de najaarsvergadering van de afdeling Venray, op dinsdag 15 sep tember in de Kiosk in het Brukske. Houdt deze avond vrij en bezoek de vergadering, net als elke andere vere niging kan ook de FNV niet functione ren zonder daarbij de steun van de le den. Op de een of andere manier voelt U zich toch bij het FNV betrokken, anders was U geen lid. Binnenkort zul len alle FNV leden nog persoonlijk de uitnodiging voor deze vergadering ontvangen. Elke vakbond zal deze voor zijn eigen leden versturen. Tot dan. Op zaterdag 29 augustus houdt de peuterspeelzaal .Hummeltjeshoek aan de Bachstraat 14a te Venray, van 10.00 tot 12.00 uur open huis voor de nieuwe peuters met hun ouders. Ook andere geïnteresseerden zijn welkom. Verder bestaat de mogelijkheid om op die ochtend peuters op te geven. Bij voldoende deelname zal gestart wor den met een woensdagochtendgroep. BRIDGECLUB NIET-ROKERS VOOR VENRAY E.O. Zoals beloofd zou er in augustus een nieuwe oproep verschijnen om tot definitieve oprichting te komen van een niet-rokers club voor Venray e.o. Allereerst wijzen wij er op dat de oproep in dit blad om tot een gezellig heidsclub (waar niet gerookt mag wor den) te komen, vermoedelijk grote verwarring heeft veroorzaakt op die bridgers, die voornemens waren als lid tot te treden tot onze niet-rokers club en aanwezig waren op onze eerdere bi jeenkomsten. Beide verenigingen zijn aparte clubs. Alle niet-rokende bridgers, zowel paren als alleenstaanden, en ook wei- rokers die genegen zijn op de speela vonden niet te roken, kunnen zich nu definitief opgeven op maandag 31 au gustus a.s. om 19.45 uur in zaal half weg, Stationsweg 147, waar wij dan onze openingsdrive zullen houden. Degenen die destijds aanwezig wa ren en zij die zich als belangstellenden hebben opgegeven krijgen allen per soonlijk bericht. Namens de initiatiefnemers: Corry Hartong, tel. 04780-83348 Harry Simons, tel. 04780-85915 De vakantie is weer voorbij. Daar om is hier het voorlopige programma voor de maand september. We starten op dinsdag 1 september om 18.30 uur met knutselen voor kin deren vanaf 9 jaar. Op woensdagmid dag 3 september starten we met knut selen voor kinderen vanaf 4 jaar, om 14.00 uur. De kosten bedragen ƒ1,- per kind per middag/avond. Uit onze enquete in juni blijkt dat er heel veel belangstelling voor het knut selen is. Kom gerust! Het is niet ver plicht om iedere week te komen. We zijn ook aan het werken voor een programma in de herfstvakantie. Op woensdag 9 september organise ren wij voor onze lederv een uitgaans dag. Wc rijden naar het mooie land schap Twente en bezoeken daar een textielmuseum in Overdinkel en ge bruiken daar een diner. Het is nogal een hele trip en daarom pauseren we in Lent voor een kop koffie. Ieder lid die interesse heeft om mee te gaan kan zich melden op maandag 31 augustus van 10 tot 12 uur in „In den Engel" en van 3 tot 4 uur in het Schuttersveld. De onkosten zijn 45,00 per persoon. We hopen op goed weer zodat het een mooie dag zal worden. Donderdag 3 september houden we in De Kemphaan weer een handwerk- verkoop van hetgeen de ouderen ge maakt hebben. Alles tegen goedkope prijzen. De opbrengst is t.b.v. de mis sie. Dus tot 3 september 's middags van 14.00 tot 17.00 uur in De Kemp haan aan het Kennedyplein. Cursus Afrikaans dansen Dinsdag 8 september begint in Din gus een nieuwe cursus Afrikaans dan sen. Deze cursus bestaat uit tien les sen, waarvan de le les gratis is. De kosten bedragen ƒ7,- per les. Gemak kelijk zittende kleding wordt aanbevo len. Voor inlichtingen en/of inschrijvin gen: Diny v.d. Over, tel. 08894 of Din gus, 83293. Verder is Dingus na een grondige verbouwing weer open. Het interieur is geheel vernieuwd en alles heeft weer een fris kleurtje gekregen. Kom eens langs! St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Maandag, le maandag van de maand, country-muziek van 10 tot 11 uur en van 2 tot 3 uur het ontspan ningsprogramma Houwen Zo. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Van maand tot maand", 's Avonds van 20.00 tot 21.30 uur: een direkte uitzending vanuit de studio naar het ziekenhuis met als program ma „nieuws en actualiteiten, sport en de verzoekplaten." Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten", waarna het verzoekplatenpro- gramma zoals dat gisteren was uitge zonden. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Maandag, le maandag van de maand, country-muziek van 10 tot 11 uur en van 2 tot 3 uur het ontspan ningsprogramma Houwen Zo. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Van maand tot maand". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten". waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius. Psychiatrische Cen trum Venray. Maandag, le maandag van de maand, country-muziek van 10 tot 11 uur en van 2 tot 3 uur het ontspan ningsprogramma Houwen Zo. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Van maand tot maand". Donderdag: vanaf 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actua liteiten", waarna een platenprogram- ma en daarna „Zomaar muziek". Nieuw Spraeland, Oostrum. Maandag, le maandag van de maand, country-muziek van 10 tot 11 uur en van 2 tot 3 uur het ontspan ningsprogramma Houwen Zo. Woensdag, eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Van maand tot maand". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag, le maandag van de maand, country-muziek van 10 tot 11 uur en van 2 tot 3 uur het ontspan ningsprogramma Houwen Zo. Woensdag, van 10.00 tot 11.00 uur het programma van maand tot maand. Vrijdag: van 15.00 tot 16.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten". waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum. Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de bewoners in ,,'t Klöske". Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. Lopersgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een duurloop van 10 km, vanaf de Cooperbaan Beekweg op het Ballon- zuilcircuit. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lan gere afstand, route rondom Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Overloon cir cuit een gevarieerd trimprogramma. Verzamelen en aanvang om 9.00 uur bij parkeerplaats De Vers. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. Programma Op woensdag 2 september om 13.45 uur jeugdclub. Aktiviteit: toneel. Zondag 6 september beginnen we weer met ons bekende koffie-kaart- uurtje van 10.00 tot 12.30 uur. Zondag 6 september om 19.30 uur kienen voor het wijkcentrum. Zaal open om 18.30 uur. Maandag 7 september 20.00 uur sjoelen o.l.v. Harry Schepers. Nieuwe deelnemers kunnen zich weer opge ven. Dinsdag 8 september vergadering reisvereniging. Aanvang 20.00 uur. Woensdag 9 september jeugdclub. Activiteit: toneel, aanvang 13.45 uur. 's Avonds om 21.00 uur Volksdansen waarna vanaf 22.00 uur nog een gezel lig uurtje vertoeven. Tot ziens in wijkcentrum „Den Hoender". Off. dealer: U belt: 077 - 543254 Burg. Bloemartstraat 30 OKTOBER-BEDEVAART De septemberbedevaart is geheel vol geboekt, zowel wat betreft de bus-, trein- als vliegreizen. Voor de oktober-bedevaart naar Lourdes (van 17 t/m 23 oktober) is nog ruimte genoeg. Voor alle inlichtingen en opgave: de heer G. Philipsen, Goudsmidstraat 42 Venray, tel. 04780 - 83575. De kaartverkoop voor het nieuwe seizoen gaat binnenkort ook weer van start. In tegenstelling tot voorgaande jaren heeft de direktie van de Stichting Limburgse Bedevaart naar Lourdes, deze steunkaarten wat aantrekkelijker gemaakt. Door de koop van een steunkaart maakt men kans op een gratis .Lourdesreis. Op de achterzijde kan de koper zijn naam en adres in vullen en die opsturen naar Maas tricht. In de loop van volgend jaar wordt dan bekend wie de gelukkige winnaar is. Moge deze geste van de Stichting Limburgse Bedevaart naar Lourdes ook werkelijk een grotere aftrek van het aantal kaarten betekenen, want daar profiteren de zieken weer van. Mogen we deze aktie dan ook van harte bij U aanbevelen. BC HARTEN DRIE Maandag 31 augustus beginnen de clubactiviteiten van bridgeclub Harten Drie. Op deze eerste avond van het nieuwe clubjaar wordt een openings drive gehouden en zal er gekaart worden om mooie prijzen. Men wordt verzocht tijdig aanwezig te zijn zodat de kaartavond op de gebruikelijke tijd van 19.45 uur kan starten. Ook dit jaar worden de kaartavonden gehou den in de Wieenhof, Leunseweg. Mocht U verhinderd zijn deel te nemen aan een kaartavond, dan wordt U verzocht U af te melden bij de heer Wikkers tel. 83327 liefst tussen 18.00-18.45 uur 's maandags. Mo menteel heeft BC Harten Drie plaats voor enkele nieuwe leden. Aanmel ding kan geschieden bij de heer Eibers tel. 81116 of de heer Fiers tel. 82430. SPORTSCHOOL ERISED Vanaf zaterdag 29 augustus starten onze lessen weer. Deze worden gehou den in het St. Jozefklooster aan de Overloonseweg.. Groep 1 van 15.00 tot 16.00 uur. Groep 2 van 16.00 tot 17.00 uur en groep 3 van 17.00 tot 18.00 uur. Er is nog plaats voor nieuwe leden. Voor meer info: Gerrit Vullings, Beet- hovenstraat 2, Venray, tel. 80461.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 7