Thomassen M.H.C.V. SCHAKEN BOWLEN Maatregelen i.v.m. Va triathlon Bouwvergunning verleend FLYING FLIES Fietscross Oostrum ROOYSE V.K. H.V. MANUAL Wintercircuit RED STARS GROENE KRUIS Opstelwerk Ontspannings- kursus voor vrouwen VRIJWILLIGERSWERK: DOE HET VERZEKERD!" PEEL EN MAAS Vrt MODEHUIS Oriëntatiecursus vrouwen en eigen bedrijf Hoofdprijs in Veulen Kwart triathlon op 5 september Bouwvergunning aangevraagd PEEL EN MAAS Donderdag 27 augustus - Pagina 15 -pj De spits is er weer af. Het seizoen is weer begonnen. Na tal van oefenwed strijden zal op 5 september de compe titie weer van start gaan. Na aanvan kelijk wat problemen ten aanzien van nieuwe trainers en de samenstelling van sommige teams, zal de MHCV dit jaar zowel wat de dames- als de heren- standaardteams in de 2e klasse C aan treden. Dames 1 heeft afgelopen zondag reeds een goed begin gemaakt tegen Civicum (uit dezelfde klasse), door met 7-1 te beginnen. De nieuwe formatie van de eveneens nieuwe trainster Edmée Duynstee is nagenoeg in takt gebleven en dat belooft een goede start in de 2e klasse. Heren 1 trad in de oefenperiode aan tegen Groen-Wit uit Venlo en tegen St. Oedenrode. Beide wedstrijden werden gewonnen met respectievelijk 4-0 en 7-2. Nu de competitie nog! Programma 5 en 6 sept. 1987: 5 sept.: Geleen Al-Jongens Al 14.30 Jongens A2-Hockeer Al 14.30 Jongens BI-Weert BI 11.00 Jongens Cl-Sittard Cl 11.30 Jongens C2-HUAC C2 12.30 Meisjes BI-Concordia B2 13.00 6 sept.: Horst 1-Dames 1 Dames 2-HUAC 6 Dames 3-HOD 8 Dames 4-Concordia 3 Blerick I-Heren 1 Heren 2-HMHC 2 Venray A-Civicum A Venray B-EMHC C 12.45 10.00 13.00 12.30 13.15 14.30 11.30 11.00 Zondag 23 augustus was de fïets- crosswedstrijd in Venray. 260 rijders waren aanwezig waaronder 6 Venray- se crossers (recreanten). Dankzij de Firma van Rattingen kon de Fiets- crossclub Flying Flies een spectacu laire baan aanleggen waaronder een trible-jump (drie bultjes achter el kaar). Om 12.00 uur begon de wedstrijd en door een goede organisatie was de prijsuitreiking om 15.30 uur. Dankzij onze andere sponsors, Alsportie, Clephas, Reijnders, de Wieënhof, Harco en Friture Toontje uit Boxmeer konden we mooie bekers uitreiken. Dat de Venrayse crossers erg hyun best gedaan hebben blijkt wel aan de uitslagen. 33 bekers waren voor onze clubleden. Geweldig jongens en meisjes. Maar ook dank aan de andere medewerkers, want zonder hen kan er geen wedstrijd worden georganiseerd. De uitslagen zijn: Recreanten: Richard Arts 4, Joop Deenen 1, Richard Peters 6, Ronald Se verens 5, Joep Rongen 4 en Cor Barenst 1 Open klasse: Caroline de Bruijn 5, Mirella van Melis 2, Edwin Munsters 4, Mark de Bruijn 2, Frank van Melis 4, Freddie de Vries 1Rick van Melis 3 Patrick Claessens 2 en Sandy Laeren- sen2. Junioren: Peter Stiphout 1, Andy Arts 2, Ad Coenen 5, Steven v. Kem pen 3. Experts: Harm Vissers 5, Carlo Heesmans 2, Sandy Laurensen 1, Peter Heesmans 8, Ronny Hofmans 6, Danny Donders 5, Freddie de Vries 1, Rick van Melis 2, Patrick Claessens 1, Frank van Melis 2, Edwin Munsters 2 en Mark de Bruijn 1. Powder Puffs: Hanneke v. d. Bun- gelaar 2, Monique Hofmans 4, Corrie van Els 1, Stien Coenen 3, Mandy v. d. Bungelaar 3, Sabine Schoenmakers 1, Mariska Munsters 3, Caroline de Bruijn 2 en Mirella van Melis 1 Cruisers: Freddie de Vries 4, Danny Donders 3, Ronny Hofmans 2, Stien Coenen 1, Giel v. d. Rijt 3, Herm Hofmans 3 en Peter stiphout 1. Zondag 6 september organiseert FCC Flying Jumpers een fietscross- wedstrijd voor niet licentiehouders. Aanvang 12.30 uur. Training van 11.00 tot 12.00 uur. Circuis Randenrade Oostrum. In schrijfgeld 3,—p.p. Opgave t/m donderdag 3 sept. bij: R. Kivits, Herenpasweg 2, Oostrum, tel. 04780 - 83530. BEZOEK NEDERLANDS DAMESTEAM Zoals het merendeel van jullie mis schien al bekend is, komt op donder dagavond 17 september het NEDER LANDS DAMES TEAM bij ons op bezoek. Het team is dan op doorreis naar België, alwaar vanaf vrijdag 24 sept. de Europese kampioenschappen zullen plaatsvinden. Vanaf 19.00 uur v« ndt er die avond een heel oefenprogramma plaats in ,,De Wetteling", waarbij ook onze dames en heren tegen het NEDER LANDS DAMES TEAM binnen de lijnen zullen treden. Om de kosten enigszins te dekken is de organisatie, naast de bereidwillige medewerking van onze sponsors, ge noodzaakt om een minimale entree te heffen, te weten: jeugdleden Rooyse leden Rooyse tot 16 jaar boven 16 jaar entree vnj 1.50 ƒ1.50 3.00 Nadere informatie over dit unieke gebeuren volgt over 2 weken' Meisjes Al speelt in het weekend van 29 en 30 augustus het Wielewaal Toernooi bij Tegenbosch in Eindho ven. Dames 1 speelt op 29 augustus een vierkamp in Asten. Aanvang 13.00 u. Vertrek 12.00 uur. Dames 2 oefent op 2 september uit tegen Horst, aanvang 19.00 uur; ver trek 18.15 uur. Van 2 tot 13 augustus was een groep van 15 Amerikaanse hockeysters te gast bij de Mixed Hockey Club Venray (MHCV). De groep, die geselecteerd was uit tal van staten uit het westen van de USA, verbleef in Venray in het kader van de internationale sportuitwisseling van Zaterdag 29 aug.: Toernooi in Grathem voor de Welpen. Vertrek 8.30 uur. LANDWEERT Op 7 november gaat het wintersei- circuit voor de derde keer van start. In de hal van tennispark Landweert spelen 16 teams uit de regio Venray om het „Winterkampioenschap". Tot nu toe hebben zich een dertiental teams opgegeven. Drie teams kunnen zich dus in principe nog opgeven. Dit kan gebeuren bij Gerrit Schoonder- beek, tel. 04783-1524. Een team dient te bestaan uit vier personen, 2 dames en 2 heren alsmede twee reservespelers De data waarop gespeeld gaat worden zijn 7, 14, 28 november, 12 en 19 december, 9, 23, 30 januari, 6 en 27 februari, 5, 12, 19 en 26 maart. Op zondag 27 maart zijn de finale partijen. Maandag 5 oktober komen de teamvertegenwoordigers bijeen om de pouleindeling rond te spreken. Ui teraard zijn belangstellenden ook van harte welkom om 20.00 uur in het paviljoen. Afgelopen weekend werd in Venlo de Cocon Top 12 georganiseerd. Hier in speelden de beste 12 spelers van Noord Limburg. De Venrayse spelers hebben op dit sterk bezette toernooi hun visitekaartje voor de komende competitie al duidelijk afgegeven. Ronald Bogaard verloor alleen de laatste wedstrijd van dé sterk spelende John Cardinaals en werd daardoor 2e. Bert Boogaard en Bert Thijssen werden resp. 4e en 5e, wat voor alle drie een zeer goede prestatie genoemd kan worden. Komend weekend worden er in Venray en tevens in Veghel (TTCV/ Rath) oefenwedstrijden georgani seerd. Vraag aan je trainer of je er aan mee moet doen. Inlichtingen bij Erik Verblakt tel. 10133. Denk aan het opgeven voor het Horster toernooi bij Peter Bouw- mans. Het nieuwe seizoen is weer begonnen. A.s. dinsdag 1 september is de algemene ledenvergadering die ongetwijfeld nog gevolgd zal worden door snelschaakpartijtjes voor de liefhebbers. Schaken voor de jeugd zal helaas moeten vervallen, maar waar schijnlijk gaat dit door op dinsdaga vond voor de clubavond. (Voor de reeds aanwezige jeugdleden gaat dit zeker door) Hierover komen nog nadere medelingen. medio september zullen de jeugdactiviteiten starten. Nieuwe leden zijn van harte welkom om geheel vrijblijvend kennis te maken in ons clublokaal. (Voormalige Henseniusschool, Kennedyplein 1). Er zijn zoveel computerschakers, schaakt U eens tegen een „echte" tegenstan der, het is best gezellig. Onze jaar tarieven voor de contributie zijn: Senioren ouder dan 21 96,- junioren 16-21 jaar 66,- Aspiranten tot 16 jaar 36,- Harold Michiels in Nationale selectie De 15-jarige Harold Michiels, lid van de Venrayse Bowling Bond, is door de Nederlandse Bowling Federa tie geselecteerd voor de nationale jeugdselectie. Harold dankt deze uitverkiezing aan zijn uitstekende prestaties in het afgelopen seizoen met ondermeer een derde plaats tijdens de Nederlandse kampioenschappen, het behalen van de Limburgse titel en een jeugd. Sport For Understanding, een onderdeel van de wereldwijd bekende organisatie Youth for Understanding. De Amerikaanse hockeysters heb ben in Venray dagelijks intensief getraind op het kunstgrasveld van de MHCV, terwijl ook een aantal wedstrijden gespeeld zijn. Uiteraard werd ook veel tijd besteed aan het maken van uitstapjes (Overloon, Amsterdam, Delta-werken e.d.) Toch was de hoofdmoot van het program ma het kennismaken met jongeren uit Noord Limburg. Hetgeen in een bijzonder plezierige, soms uitbundige sfeer plaats vond. De gasten zijn tijdens hun verblijf in Venray gehuisvest geweest bij gastgezinnen van de MHCV. Op bovenstaande foto ziet u de groep USA-hockeysters afgebeeld in hun karakteristieke ruiten rokjes. Ziek zijn... en thuis verpleegd willen worden Het komt steeds meer voor dat een zieke graag thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, verpleegd wil worden. Er wordt dan vaak hulp gevraagd van de wijkverpleegkundige. Maar ook huigenoten, familie, vrienden en kennissen kunnen hun bijdrage leveren om dit te realiseren. Om mensen te helpen een zieke thuis zo goed mogelijk te verzorgen, organiseert „Het Groene Kruis" een cursus „ziekenverzorging thuis". Iedereen, die hiervoor belangstelling heeft kan hieraan deelnemen. In deze cursus worden o.a. de volgende onderwerpen behandeld. Dagelijkse lichamelijke verzorging van een zieke; mogelijke gevolgen van bedlegerigheid en het voorkomen hiervan; de voeding van een zieke; medicijngebruik; tiltechnieken, bele ving van het ziek zijn. De cursus wordt verzorgd door twee wijkverpleegkundigen, en bestaat uit vier opeenvolgende dinsdagavonden. In Venray start de cursus op dinsdag 8 september van 20.00 tot 22.30 uur, in de Clockert, Bergweg 4 te Venray. De kosten voor de cursus bedragen voor leden 10,- per persoon en voor niet-leden 10,- lidmaatschap. Hierbij is de koffie en voorlichting inbegrepen. U kunt zich telefonisch opgeven 's morgens van 8.30 tot 12.00 uur via de admistratie van het Groene Kruis, tel. 04780-81269. De sluitingsdatum voor inschrijving is 28 augustus. Het maximum aantal deelnemers is vastgesteld op 15 personen. Plaatsing voor de cursus geschiedt op volgorde van aanmelding. Bij deze doet Vredesberaad Venray een oproep aan alle middelbare scholieren van Venray, om op één vel A4 een opstel te schrijven over: ,,Wat heeft voor jou Vrede met antifacisme te maken?" Tijdens het komende straatfestival van 12 en 13 september zal Vredesbe raad Venray deze opstellen gaarne in ontvangst nemen. Het zal hopelijk voor de jeugd een uitdaging/stimulans zijn, te weten, dat in Peel en Maas mogelijk hun op stel geplaatst zal worden. Uit de inge zonden opstellen zullen bij vol doende aanbod enkele brieven gepubliceerd worden. Stimuleer je vrienden, mede-scho lieren en kennissen en doe mee! Vredesberaad Venray In september start er bij de RIAGG in Venray weer een kursus „lichaams bewustwording en ontspanning" voor vrouwen. D eze kursus is bedoeld voor vrouwen die last hebben van klachten als bijv. hoofdpijn, pijn in de rug en schouders, benauwdheid, hart kloppingen, of meer algemene klach ten als moe zijn, onrustig en gejaagd voelen, gespannen voelen, zonder dat voor deze klachten direkt een oorzaak aan te wijzen is. Vaak zijn deze klachten een gevolg van een kombinatie van faktoren, die zowel met jezelf als met de omstandig heden waarin je zit te maken kunnen hebben. Hierbij denken wij bijv. aan: voor veel dingen zorg moeten dragen, je snel druk maken, weinig afwisseling in het werk, ouder worden, je onzeker voelen, problemen met je kinderen, je alleen voelen. Via ontspanningsoefeningen én oefeningen uit bijv. de yoga en bio- energetica, leer je stilstaan bij hoe je lichaam reageert, en hoe je je beter kunt ontspannen als je te veel span ningen hebt, en prettiger kunt voelen in je lichaam. Naast het doen van oefeningen is er in de kursus ,ook tijd om met elkaar te praten. Het kan een opluchting zijn om te merken, dat je niet de enige bent en dat je samen met anderen moge lijkheden kunt ontdekken om er anders tegen aan te kijken en er anders mee om te gaan. De kursus telt 10 bijeenkomsten en zal plaatsvinden in de Clockert, Merseloseweg 42, Venray, op dinsdag ochtend. De kosten zijn 25,Er zijn nog een aantal plaatsen beschik- Voor meer informatie over en aanmelding voor de kursus kunt u bellen naar afd. preventie, RIAGG Venlo, telefoon 077-550385. VERVOLG GEMEENTEPRAAT Onder deze titel heet het Landelijk Steunpunt Vrijwilligerswerk een bro chure over verzekeringen in het vrij willigerswerk uitgebracht. Over dit onderwerp was tot nu toe weinig bekend. Sindes kort is hierin verandering gekomen. In opdracht van het ministerie van WVC heeft het Nederlands Instituut voor Maatschap pelijk Werk Onderzoek een onder zoek naar verzekeringen in het vrijwil ligerswerk uitgevoerd. De onderzoe kers waren Marian de Jong en Hans Timmerman. De brochure „Vrijwilligerswer: doe het verzekerd!" is gebaseerd op de resultaten van het onderzoek. Deze brochure is bedoeld voor organisaties waar vrijwilligers werken. Steeds vaker namelijk wordt een organisatie waar vrijwilligers werken aansprake lijk gesteld als een vrijwilligers schade veroorzaakt. Voorbeeld: Een vrijwilliger van het buurthuis gaat naar een vergadering. Hij stalt zijn Fiets tegen een paal. De fiets valt om en komt tegen een auto aan. Het bestuur van het buurthuis wordt aan sprakelijk gesteld voor de schade aan de auto. In de brochure staat hoe eze aan sprakelijkheid, maar ook die van de vrijwilligers verzekerd kan worden. Naast de aansprakelijkheidsverze kering wordt ook het belang van een uw weekblad aantal zeer goede prestaties bij belangrijke nationale toernooien als mede zijn konstante hoge scores in de diverse competities. Voor zover bekend is Harold Michiels de eerste Noordlimburgse bowler die tot de nationale jeugdselec tie is doorgedrongen. De centrale trainingen starten op 19 september a.s. in Den Bosch. ongevallenverzekering en autoverze kering uitgelegd. Veel vrijwilligers denken namelijk dat de sociale verze keringen of een aansprakelijkheids verzekering de kosten van een ongeval tijdens hun werk wel zullen opvangen. Dit is vaak maar ten dele het geval. En als niemand schuld heeft aan het on geval, kan een een aansprakelijkheids verzekering niets bieden. Een ongeval lenverzekering wél. Wanneer in het vrijwilligerswerk privé-auto's worden gebruikt kan het belangrijk zijn een autoverzekering af te sluiten. Wanneer de vrijwilliger tijdens zijn vrijwilligerswerk schade veroorzaakt bij een aanrijding, wordt zijn eigen W.A. verzekering aange sproken. Dat betekent bijvoorbeeld het verlies van eigen risicobedragen en no-claim korting. Een autoverzeke ring kan dergelijke schadeposten op vangen. Naast de brochure is er een folder, die vooral bedoeld is voor vrijwil ligers. Deze schetst in het kort de risiko's die mensen in het vrijwilligers werk lopen. De brochure is te bestellen door ƒ3,over te maken op postbank nummer 44377 t.n.v. het Landelijk Steunpunt Vrijwilligerswerk o.v.v. „verzekeringen". De folder is gratis verkrijgbaar bij het Landelijk Steunpunt Vrijwilligers werk, Catharijnesingel 70, 3511 GM Utrecht, tel. 030-319844. Voor meer informatie is de vrijwilli- gerstelefoon elke werkdag bereikbaar onder nummer 030 - 319844. MEDEWERKING VAN PUBLIEK GEVRAAGD De derde uitgave van de Va triathlon van Venray mag zich verheugen in zeer gro te belangstelling. Aan dit zwem-, fiets- en hardloopgebeuren zullen ruim 250 at leten uit alle delen van het land deelnemen. De kwart triathlon wordt georgani seerd door de Triathlon vereniging Venray en de Toer- en Wielerclub Oostrum. Om de hoogste eer zal zaterdag 5 september worden gestreden in de (zeer wijde) omgeving van het zwembad, waar het zwemonderdeel (1.000 m) wordt afge werkt. Het hardlopen 10,6 km vindt plaats in het vlakwatergebied en in westein de. En tenslotte is er voor het fietsen (45 km) een parcours uitghezet in het bui tengebied. Het is begrijpelijk dat een dergelijk sportevenement een gigantische organisa tie vergt en dat het slagen van dit sportgebeuren mede afhankelijk is van de me dewerking van velen en met name van de omwonenden langs het parcours. Een pluim op de hoed van de organisatie is het feit dat de Venrayse triathlon is opge nomen in de lijst van superprestigewedstrijden, waar punten kunnen worden ge haald voor een landelijk klassement. Mede hierdoor is het deelnemersveld aan merkelijk uitgebreid en in kwaliteit toegenomen. Over het algemeen kan worden ge zegd dat op zaterdag 5 september tus sen 8.00 en 16.00 uur niet alleen de rui me omgeving van het zwembad (het recreatiegebied Vlakwater) maar ook het gebied tussen Deurneseweg, Peel- weg, Beekweg en Westsingel voor een groot deel benut wordt door de spor ters. Er wordt daarom op die dag een groot aantal (verkeers)maatregelen ge nomen om de kwart Triathlon zo vlek keloos mogelijk te laten verlopen. ZWEMMEN Van de zwemactiviteiten zal men weinig „last" hebben omdat deze ge houden worden in het buitenbad. Al leen degenen die, op de dag van het binnenbad gebruik willen maken, kunnen het zwembad over de Parkweg bereiken, uitsluitend te voet. FIETSPARCOURS Wanneer de atleten duizend meter hebben gezwommen springen zij op de fiets om een parcours van 45 km af te leggen. Hiervoor is een ronde van 22,5 km uitgezet, dat vanzelfsprekend dus twee keer moet worden afgelegd. De start is bij het zwembad en vervolgens loopt het parcours via: Parkweg, Hoopweg, Aan den Dril, Merselose- Het buro Vrouw en Arbeid wordt regelmatig gekonfronteerd met vrou wen, die er over denken om zelfstan dig onderneemster te worden. De eerste fase is vaak het stadium van fantaseren en plannen maken. Veel vrouwen blijven echter in deze fase steken. Om deze vrouwen tege moet te komen wil het buro in septem ber 1987 een oriëntatiekursus „Vrou wen en eigen bedrijven" starten. De kursus is bedoeld voor vrouwen die met vrij konkrete plannen rond lopen om een eigen bedrijf of werk- projekt te starten. Middels deze kursus kunnen zij erachter komen óf ze een bedrijf willen starten, óf ze voldoende moge lijkheden daarvoor hebben. In de cursus wordt 'n overzicht ge geven, wat er zoal komt kijken bij het starten van een eigen bedrijf. Wat zijn de persoonlijke kwalitei ten en motieven, en stroken die met de bedrijfsplannen? Kennismaking met de belangrijk ste aspekten van het zelfstandig ondernemerschap Het opzetten van een onderne mingsplan en het verkennen van je markt. De verschillende rechtsvormen; vereiste diploma's en vergunnin gen. Kennismaking met diverse instan ties, die een ondersteunende- en adviserende -funktie kunnen heb ben bij het starten van een eigen bedrijf. In het kursusprogramma is tevens plaats ingeruimd voor excursies. De kursus bestaat uit 16 bijeenkom sten op donderdagochtend van 09.00- 12.00 uur. De bijeenkomsten worden gehouden in „De clockert" Bergweg 4 te Venray. Er is plaats voor maximaal 10 kursistes, er zijn nog enkele plaatsen open in de kursus. Voor aanmelding en/of meer informatie over deze cursus kunt u terecht bij: Buro Vrouw en Arbeid, Bergweg 4 Venray, tel. 04780 - 83730. De firma Kempenservice te Hapert had tijdens de werktuigendagen in Liempde een prijsvraag uitgeschreven, die betrekking had op een hetelucht ballon en een varkensstal. Uit de honderden inzendingen is na een zorgvuldige jurering een winnaar tevoorschijn gekomen. Onlangs werd te Hapert de hoofd prijs van 1.000,uitgereikt aan Maatschap Mulders, wonende aan de Eykenhofweg 14 te Veulen. Hun antwoord op de vraag: „Wat is de overeenkomst tussen een hete luchtballon en het klimaat in een stal?" bevatte precies de kenmerkende eigenschappen. De opstijgende warme lucht gebruikt men in de ballon om los te komen van de grond. In de stal gebruikt men de opstijgende warme lucht van de varkens om deze met de binnenkomende koude lucht die zwaarders is en wil vallen te vermen gen. weg, Pas, Haag, Ossendijk, (links af) Zandstraat, Weverslo, Janslust, Kiek- weg, Deurneseweg (fietspad), Midden- peelweg (fietspad), Kempkensberg, Ossendijk, Op de Ries, De Steeg, Mer seloseweg, Pas. Na de tweede ronde vanaf Pas via Merseloseweg naar het zwembad waar de finish is. HARDLOOP PARCOURS Terug bij het zwembad beginnen de deelnemers aan hun kwart marathon met een lengte van 10,6 km. Het hier voor uitgezette parcours door het Vlakwatergebied en Westeinde moet twee keer gelopen worden. De route is als volgt: achterzijde zwembad, via de bossen naar het Vlakwatergebied naar de Hoopweg, vervolgens over de Kie- kweg, fietspad Kuluutweg, Brenner- laan, Etnalaan, Kempweg over trap veld aan Kempweg richting zwembad. MAATREGELEN Politie en organisatoren zullen er voor zorgen dat de atleten, zowel tij dens het fietsen als bij het hardlopen voorrang hebben. De organisatoren zijn er zich terdege van bewust dat het! evenement alleen kan slagen wanneer zij mogen rekenen op de medewerking van degenen, die aan of in de onmid- delijke nabijheid van de parcoursem wonen. Dat betekent in feite, dat er zo wei nig mogelijk verkeer op de weg komt. Daarom wordt een beroep gedaan' op de bewoners van de Kempweg, Aan den Dril en aanliggende straten, de Hoopweg en aansluiting op de Hoen derstraat, om hun auto's zoveel moge lijk op eigen terrein te laten staan tus-| sen 8.00 en 16.00 uur. Wie zaterdag de auto moet gebrui ken wordt aangeraden deze tijdig een parkeerplaatsje buiten het wedstrijd-1 gebied te geven. Dit geldt met namej voor het Vlakwatergebied. Ook zullen de toegangswegen naar de Ossendijk een groot gedeelte van de dag zijn af-J gesloten en zal voor de Kempweg een-1 richtingsverkeer worden ingesteld. En om alle atleten bij de start en finish de ruimte te geven zal het parkeerterrein bij het zwembad voor publiek zijn af-, gesloten. EN VERDER... Het meerijden per auto, fiets of brommer met de wielrennende of de hardlopende atleten is verboden. De belangstellenden kunnen hun auto's kwijt aan de aanliggende straten als mede in de als alternatieve parkeerzo- ne te gebruiken Korte Drilweg. En tenslotte nog een heel belangrijk verzoek aan degenen die aan een van de straten van het parcours wonen: Laat op zaterdag 5 september tussen 8.00 en 16.00 uur de hond binnen of aan de lijn, want een hond op het par cours kan levensgevaarlijk zijn voor de atleten. Wanneer belangstellenden een hond meenemen, dan dienen de dieren aan gelijnd te zijn. Wanneer iedereen op deze dag de eventuele ongemakken voor lief zal willen nemen, dan kan de kwart Tri athlon in Venray een groot succes worden. FR Pe Hj Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 19 augustus 1987 voor de onderstaan de bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunnin gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 da gen na datum het verbouwen van een opsla gruimte tot stierenstal aan de Am bachtstraat 3 te Venray, t.n.v. A.F. Jans Beken; het bouwen van een stierenstal aan de Ambachtstraat 3 te Venray, t.n.v. A.F. Jans Beken; het bouwen van een duivenhok aan de Chopinstraat 32 te Venray, t.n.v. H.J.J.M. Janssen; het bouwen van een machine- loods aan de Timmermannsweg 102 te Rt Ysselsteyn, t.n.v. JX. Kersten; het bouwen van een sleufsilo aan de Jan Poelsweg 2té'Ysselsteyn, t.n.v. H.T.M. van Lipzig; het renoveren van een rund-: veestal aan de Eijkenhofweg 7 te Veu-! len, t.n.v. J.F.A.M. Slangen; het vernieuwen van buitenkozij-i nen aan de Rector Nabbenstraat 4 te Leunen, t.n.v. H.G.J. Martens; het vernieuwen van buitenkozij nen aan de Rector Nabbenstraat 2 te Leunen, t.n.v. C.J.W. Moerkerk; het bouwen van een berging aan het Henseniusplein 9 te Venray, t.n.v. Heineken Nederland b.v., Hor- y selstraat 2 te Nuth. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan dez navolgende bouwplannen medewerking te verle nen: het uitbreiden van een werk plaats aan de Kerk weg 19 te Ysselsteyn (fase 1) t.n.v. J.G.M. Linders; het uitbreiden van een noodwin- kel aan de Kruidenlaan 101 te Venray, t.n.v. B.V. Sperwer Onroerend Goed, Bilthovenseweg 33 te De Bilt; het bouwen van een garage aan de Dionisiusstraat 30 te Oirlo, t.n.v. H.C.H. Voesten; het aanbouwen van een berging doucheruimte aan de Kenne- dystraat 3 te Venray, t.n.v. J.F.A. van de Laar, Beethovenstraat 31 te Ven ray; het uitbreiden van een werk plaats aan de J. v. Wyttenhorstweg 18 te Vredepeel, t.n.v. P.J. van Duijnho- ven; het bouwen van een serre aan de Tolstraat 5 te Venray, t.n.v. G.F.C.P. Kroon; het uitbreiden van een woning aan de Dagoberthof 8 te Venray, t.n.v. M. Custers; het uitbreiden van een woning aan de Langstraat 55 te Venray t.n.v. A.W. Albers. De bouwplannen liggen met ingang van 28 augustus 1987 gedurende veer tien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het-raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedu rende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. (ARTIKEL 18A VAN DE WET R.O.) Burgemester en wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de wet op de Ruimtelijke Or dening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten behoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een tuinhuisje aan de Groeneweg 14 te Heide, t.n.v. M.P. J. Muysers, Heidseweg 39 te Hei de; het bouwen van een berging aan de Serenadestraat 36 te Venray, t.n.v. Oi J.F. Bolwerk. Al 57 De bouwplannen liggen met ingang van 28 augustus 1987 gedurende veer- Al tien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Rl Gedurende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. (ARTIKEL 19 WRO/50,8 woningwet) Burgemester en wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 19 van de wet op de Ruimtelijke Orde- M ning en/of artikel 50, lid 8 van de Wo- ningwet, bouwvergunning te verlenen u voor de navolgende bouwplannen: het bouwen van een woning aan de Overloonseweg te Venray, t.n.v. M. Schenk, Tinnegieterstraat 25 te Se- venum; het bouwen van een bedrijfsge bouw aan de Twistweg te Vredepeel, t.n.v. L. van Vegchel, Johan van Wyt tenhorstweg 2 te Vredepeel; het bouwen van 2 woningen aan de Kruisstraat te Venray, t.n.v. Camps Design, Wester Holtstraat 9 te Horst; het bouwen van een woonhuis garage aan de Heidseweg te Heide, q t.n.v. Gebr. Rongen, Heidseweg 38 tï g( Heide; 57 het bouwen van een bedrijfswo- ning aan de Vennenweg 5 te Oostrum, Ih t.n.v. maatschap „De Berghaag". De bouwplannen liggen met ingan| van 28 augustus 1987 gedurende veer tien dagen voor een ieder ter inzage bi; het bureau Bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.0C uur). Gedurende deze termijn kunner eventuele bezwaren schriftelijk bi burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. In Gi Ti Ai |j. L' [Ti

Peel en Maas | 1987 | | pagina 12