z/k En iltnrkiii net sterk verlaagde prijzen! ft.. \0 Bibliotheek AGENDA GEVONDEN Meestergoudsmid Harrie Frencken kreeg zeer bijzondere opdracht INGEZONDEN Wereldpremière nieuwe James Bond-Film in Venray Uitslagen wedstrijden rond Jumping Venray VAN OORSCHOT MODE Oriëntatiecursus vrouwen en eigen bedrijf Goed jaar voor Gezondheids centrum Landweert Pastoor Der Kinderen met emeritaat Provinciale erepenning voor dr. J. v. Susante Op bijgaande foto is een bijzonder kostbaar kleinood te zien dat als werk stuk vervaardigd is in het atelier van Meestergoudsmid Harrie Frencken aan hei Venrayse Schoulenstraatje. Men ziet het er in ieder geval niet aan af, dat het een waarde vertegenwoordigt van 325.000 Amerikaanse dollars. Het is een z.g. golftce, uitgevoerd in 18 kr. goud, platina en diamanten voor een van zijn buitenlandse relaties. Een golftee is het meest simpele attri buut van een golfspeler. Het is een plas tic instrumentje van 53 mm hoog en een doorsnee van 13 mm. Men prikt het in de grond om er vóór de slag het golfballetje op te leggen. Het heeft zo weinig waarde, dat de golfspelers de goftee meestal vergeten De opdrachtgever van de Venrayse goudsmid heeft aan de Algarve in Portugal een golfcentrum, dat deel uit maakt van een groot vakantiepark. De roemruchte 7de hole van de golfbaan is wereldbekend. Deze is gelegen op een traject, welke door deskundigen als „onmogelijk" wordt gekwalificeerd, omdat de bal over drie door de Atlan tische Oceaan uitgeslepen kloven moet worden geslagen. De gouden tee was bestemd als prijs voor degene, die een „hole in one" maakte op het 3de Ladies Open, gehouden van 23-27 juni j.l. Een „hole in one" wil zeggen vanaf de start in één klap de bal in de 7de hole slaan. Dit kunststukje werd tijdens de 3de Ladies Open door niemand gepresteerd. Op dinsdag 30 juni j.l. gelukte het echter een onbekende golfspeler in één keer „raak" de 7de hole te overbrug gen. Naar aanleiding van dit unieke resultaat kreeg de Venrayse meester goudsmid de opdracht een replica (getrouwe weergave) van de eerste golf tee te maken, maar dan in 14 kr. goud met kleinere diamanten als blijvende herinnering voor de gelukkige golfspe ler. Wij vroegen de heer Frencken of hij zelf ook golfspeler was. „Dat niet, maar wel een goede goudsmid, anders had ik niet de opdracht gekregen een tweede (extreem dure) goftee te maken", was zijn antwoord. BLIJ MET DE ZOMER? Iedereen was blij, na al-die regen, dat eindelijk de zon eens scheen. Voor mij en mijn zoon vooral, is er al aardig wat van die blijdschap weg. Wat is er gebeurd? In het gemeente- bad raak je je spullen nogal makkelijk kwijt. Verdwenen na I uur zwemmen was een badlaken. Na vandaag (1—7) waren ook nog zoonliefs zwemvliezen verdwenen. Gewoon uit zijn tas gepakt. Dat was voor het kind heel verdrietig want die zwemvliezen waren van zijn bij elkaar gespaarde zakgeld 1,— per week - totaal 25,gekocht. Dolblij was hij toen hij ze uiteindelijk kon ge bruiken. Niet lang. Binnen een uur waren ze weg. Iemand anders is daar nu blij mee. Maar, als je kind thuis komt met spullen die niet van. hem of haar zijn, ga je daar als ouder toch achter aan. Is het werkelijk zo, zijn die dat doornormaal vinden? Vroeger op school leerde je dat gestolen goed terug hoort bij de eigenaar. Dat hoor je als ouder je kind toch ook te Ieren? Waar blijven we als we allemaal maar nemen wat ons wel aanstaat en onze kinderen ook maar hun gang laten gaan zonder ze de regels van fatsoen bij te brengen. Gij zult niet stelen. Als kinderen en hun ouders deze regel in acht namen, konden er een hoop tranen minder wor den vergoten. Een moeder van een verdrietige zoon. PEEL EN MAAS uw weekblad Sinds de koninklijke première in Lon den, afgelopen week, waar naast vele koninklijke gasten, beroemdheden van film en televisie aanwezig waren, staat de media bol van deze film. Het normale roulement van. de film start deze week in Engeland en Neder land. Weken en soms maanden later zijn de premières te verwachten in Ame rika, Japen, Duitsland. België en Frank rijk. Dat betekent, dat men-deze meest In het kader van Jumping Venray, een hippisch gebeuren, welk op 27 en 28 juni 1987 plaatsvond op de Grote Markt, werden een drietal wedstrijden georganiseerd. Zo was op het parcours diverse malen een Belgisch trekpaard te bewonderen. De eigenaar hiervan is de heer Smits uit Castenray. Het publiek werd in de gelegenheid gesteld het ge wicht van het paard te schatten, en kon daarmee een kadobon winnen t.w.v. 50,—. Meer dan 100 deelnemers waagden een kans, de meeste inschrij vingen waren tussen de 900 en 1000 kg. Het werkelijke gewicht van het paard is 812 kg. en daarmee is Nelly van Dijck t uït.Oosttuni de winnaar met een geschat gewicht van S30 kg. De vereniging Het Winkelcentrum or ganiseerde in de week van 22 juni tot 29 juni een etalagewedstrijd. De vragen, waaronder enkele, zelfs voor kenners zeer moeilijke, kon men alleen beant woorden, door de etalages van de deel nemende winkeliers aandachtig te bekijken. Zeer vele inzendingen waren het gevolg, waarvan er echter slechts 3 foutloos waren. Uit deze 3 werd een winnares gelootJannekeGielesuit Mer- selo. Ze wint hiermee een kadobon van ƒ100,—. Naar aanleiding van het concours hippique werd ook een kleurwedstrijd georganiseerd. Ook gedurende de wed strijden was er de mogelijkheid om de plaat in te kleuren. Een deskundige jury kostbare film aller tijden in Venray kan bewonderen voordal Parijs, New York, Brussel of Berlijn de gelegenheid krijgt de film te zien. Een volstrekt uniek feit, dat mede mogelijk is, doordat de Neder lander Jeroen Krabbé een belangrijke rol speelt in de film. Jeroen Krabbé zag men eerder in vele Nederlandse films en was regelmatig in Venray tc zien in de schouwburg, laatst nog met zijn „Anne Frank". Jeroen is nu internationaal doorge broken en de wereldpers is vol lof. Zo schreef een van de kranten: „Gelukkig moest Krabbé aan het eind van de film niet dood, zodat we de hoop en ver wachting hebben, dat deze sympathieke bandiet nog terug is te zien". Zo'n com pliment in de internationale pers heeft heel wat te betekenen. Daarnaast een nieuwe Bond: Timothy Nü iets nieuws kopen is profiteren van onze extra lage prijzen. Dat betekent: snel zijn. Want er is ongetwijfeld veel belangstelling voor dit "rondje van de zaak" Grotestraat 73, Venrav Helmond. Roosendaal. Boxmeer. Oss. Venray. Het buro Vrouw en Arbeid wordt regelmatig gekonfronteerd met vrou wen, die er over denken om zelfstandig onderneemster te worden. De eerste fase is vaak het stadium van fantaseren en plannen maken. Veel vrouwen blijven echter in deze fase steken. Om deze vrouwen tegemoet te komen wil het buro in september 1987 een oriëntatiekursus „Vrouwen en eigen bedrijven" starten. De kursus is bedoeld voor vou'ven die met vrij konkrete plannen rondlopen om een eigen bedrijf of werkprojekt te starten. Middels deze kursus kunnen zij er achter komen óf zij een bedrijf willen starten óf ze voldoende mogelijkheden daarvoor hebben. In deze kursus wordt een overzicht gegeven, wat er zoals komt kijken bij het starten van een eigen bedrijf: Wat zijn de persoonlijke kwalitei ten en motieven, en stroken die met de bedrijfsplannen? Kennismaking met de belangrijkste aspekten van het zelfstandig onder neemsterschap. Het opzetten van een ondernemings plan en het verkennen van je markt. De verschillende rechtsvormen; ver eiste diploma's en vergunningen. Kennismaking met diverse instan ties, die een ondersteunende- en ad viserende funktie kunnen hebben bij het starten van een eigen bedrijf. In het kursusprogramma is tevens plaats ingeruimd voor excursies. De kursus bestaat uit 16 bijeenkomsten op donderdagochtend van 09.00 - 12.00 uur. De bijeenkomsten worden gehou den in „de Clockert", Bergweg 4 in Venray. Er is plaats voor maximaal 10 kursistes. Voor aanmelding en/of meer infor matie over deze kursus kunt U terecht bij: Buro Vrouw en Arbeid, Bergweg 4 Venray, tel. 04780-83730. heeft hieruit de volgende winnaars ge kozen: le prijs: Angela Pala, Esdoornstraat 14, Venray; 2e prijs: Amy Ebberink,Markt straat 5, Venray; 3e prijs: Yvonne Bovee, Christinastraat 26, Meerlo; 4e prijs: Marieke Reijnders, Langeweg 96, Venray. De prijzen worden uitgereikt zaterdag 11 juli om 10.00 uur in Resto „Quick In" aan de Grote Markt. De winnaars zijn hiervan reeds op de hoogte gesteld. Daltun is zijn naam. Over hem raakt de pers evenmin uitgeschreven. Een van de kranten schreef: „Roger Moore was uit stekend, maar de nieuwe opzienbare fa celift van Timothy Dalton komt precies op tijd". Over de kwaliteit van de film beslaat ook geen enkele twijfel. Zo iets groots en spectaculairs is maar zelden vertoond Om een vergelijking te kunnen maken heeft men vorige week in Venray een ze vental Bond films kunnen zien. Wie daarna de Living Daylights zal zien, kan alleen maar beamen dat dit inderdaad het beste van het beste is. De film moet, om uit de kosten te ko men, tenminste 100.000.000 dollar op brengen. Men hoopt dat dit bedrag bin nen de kortst mogelijke tijd binnen zal zijn. In Londen en Amsterdam, waar de voorverkoop voor de film op gang is ge- „Dat het team van het wijkgezond heidscentrum Landweert in 1986 alle aandacht kon geven aan de taak waar voor het is gesteld, is voor een groot deel te danken aan de subsidieverlenen- de instanties, welke voorkwèmen dat er financiële zorgen waren". Dat staat te lezen in het keurig ver zorgde jaarverslag van het wijkgezond heidscentrum. Het is deze keer een creatief en levendig verslag geworden, waaruit alle „rompslomp" is verdwe nen en een goed leesbaar overzicht geeft van de werkzaamheden van de verschil lende disciplines. Wel wordt in het jaarverslag gecon stateerd, dat de groei van het cliënten/ patiëntenbestand langzamer gaat, dan bij de oprichting werd verwacht. Op het eind van 1986 waren rond 1700 personen bij het gezondheidscen trum ingeschreven, hetgeen 200 meer is dan in 1985. Na zes jaar werken werd in 1986 in toenemende mate duidelijk dat ook de aard en de indeling van het gebouw het functioneren van het team bepaalt, van daar dat aan plannen wordt gewerkt om de inrichting te verbeteren. Uit het gepubliceerde cijfermateriaal is het interessant te vermelden, dat van de 1.691 bij het wijkgezondheidscen trum ingeschrevenen 921 personen woonachtig zijn in Landweert, hetgeen per 1 januari 1987 bij een totaal aantal wijkbewoners van 2.945, een deelname percentage van 31% betekent. Verge leken met de voorgaande jaren lijkt dit percentage te gaan stabiliseren. Voor een belangrijk deel is dit te ver klaren uit het feit, dat overwegend autochtonen, die in wezen al ingeschre ven staan bij een Venrayse huisarts, in de nieuwbouwwijk Landweert gaan wonen. Landweert lijkt het groeigedeel- te van de gemeente Venray te zijn ge worden, waar relatief weinig mensen van buiten Venray komen wonen. Deze ontwikkeling is voor de groei van het gezondheidscentrum volgens het jaarverslag nadelig en vraagt om be zinning. Deze bezinning zal dan ook in de loop van het nieuwe verslagjaar alle aandacht krijgen. "komen, zijn er nu al tientallen voorstel lingen uitverkocht. Men verwacht dat nog nooit zoveel mensen naar de bio scoop zullen gaan, als naar deze James Bond film. Een all-time record zit er dik in. De komende weken zal men via ra dio, pers en televisie nog heel veel horen over deze superproduktie. In tegenstel ling tot de normale gang van zaken, kan men ook telefonisch reserveren tot ze ven dagen voor de betreffende voorstel ling. De prijzen voor de film zijn, gezien de enorme hoge kosten aan deze pro- duktie en première-promotie verbon den, verhoogd. Voor jeugd tot 14 jaar wordt echter een reductie van ƒ2,50 ge geven op die verhoogde prijs, zodat ze uileindelijk de normale entreeprijs moe ten betalen. En dan nog zijn de prijzen relatief niet hoog, want in Londen en andere grote steden gaat men prijzen re kenen die het dubbele van de Venrayse zullen bedragen. Het streven is Venray is om zoveel mogelijk bezoekers te trek ken en dan ziet men af van een eventueel positief saldo. Belangrijk is, dat door de vele bezoekers Venray ook in de toe komst mee kan draaien met grote pre mières en daarvoor is het nodig, dat men inderdaad zoveel mogelijk mensen voor deze Bondfilm op de been krijgt. Dat moet lukken zeker nu Venrayers niet hoeven te wachten zodat men niet elders de film moet gaan zien. Deze Bond-film wordt uiteraard op groot cinemascoopbeeld uitgebracht met dolby stereo geluid zodat men de film kan zien zoals het hoortZo over donderend en pakkend, dat men op een t.v. scherm nimmer kan beleven. Het grote cincmascopedoek omvat 250 t.v.- schermen en dat geeft 250 keer meer kijkplezer. Voor de jeugd is er deze weck dage lijks een tekenfilm, De Troetelbeertjcs deel 2. Evenals het eerste deel zal ook deze Nederlands gesproken film veel kinderen weten te boeien. Deze weck blijft ook de grandioze film Platoon (4c week) op het programma staan. Deze film kreeg 4 oscars (hoogste filmonder scheiding) waaronder die van de beste film. Verder draait ook nog, voor de 7e week, hel grote lachsucces Police Aca demy 4. Het zomervakantieprogramma van de Venrayse bioscoop staat op het hoogst denkbare niveau. In het afgelopen weekend heeft Pastoor J. der Kinderen afscheid genomen als pastoor van de Theobaldus parochie te Overloon, waarvan hij ruim 17 jaar belast was met de zielzorg. In dat pastoraat heeft Pastoor der Kinderen velen aan zich verplicht maar ook zag hij de parochie in die jaren veranderen. Woonde er in de begintijd maar een gezin dat niet Rooms Katholiek was, in de loop der jaren is dat mede doordat Overloon woon plaats werd voor velen die in Venray werkzaam waren en een andere geloofsovertuiging hadden, sterk ver anderd. Maar pastoor der Kinderen, geboren in het Brabantse Oirschot, wilde temidden van zijn parochianen leven. Kansen daarvoor nam hij gretig aan zoals tijdens dc carnavalsavonden van de Huibuuken in de „buut" te gaan staan om dan toch nog met een beetje humor het „Evangelie" te prediken. Moeite heeft hij met de veranderingen binnen de kerk, en toch geeft hij ook de vernieuwingen een kans. Want toen de jongeren in Overloon kwamen vragen voor aangepaste Eucharistievieringen deed hij daar graag aan mee. Mede omdat de parochie zo is veranderd van een agrarisch dorp waar de mensen elkaar kenden, tot wat het nu is een pluriforme gemeenschap heeft hij er wel moeite mee, dal nog teveel in het Overloonse dialect gebeurt, en daar hebben zeker de nieuwe bewoners moeite mee. Bij gebrek aan een opvolger zal pastoor der Kinderen met zijn 67 jaar nog wel even de diensten blijven verzorgen al moet het niet te lang gaan duren. Mijn emeritaat zal ik niet in Overloon doorbrengen, omdat ik bang ben mij dan toch nog met het parochiegebeuren te bemoeien. Ik ben op zoek naar een woning in Helmond, maar vandaaruit zal ik toch Overloon op de voet blijven volgen. Daarvoor is mijn Overloonse tijd mijn mooiste tijd in mijn priesterloopbaan geweest." Dankbaar is hij nog over zijn 40-jarig priesterjubileum wat hij een van zijn mooiste feesten heeft gevonden en wal hem zo aan Overloon verplicht. Bij gelegenheid van het vijfenzeven tigjarig bestaan van de Bond Heem schut. werd vorige week woensdag de Heemschut Jubileum Restauratieprijs in de Provincie Limburg toegekend aan dr. Jan van Susante uit Geysteren. Deze pri.js bestaat uit een plaquette, welke op de binnenplaats van het gerestaureerde „Kasteelke" te Meerlo door de heer van Susante werd onthuld. Hij ontving deze prijs voor de restau ratie van ,,'t Kasteelke", welke onlangs onder architectuur van de heer Herman Lerou uit Venray werd voltooid. De commissaris van de koninging in Limburg, dr. J. Kremers, had voor de heer van Susante nog een extra verras sing in petto. Hij verleende hem de ere penning van de provincie Limburg. De heer van Susante kreeg deze enige Lim burgse onderscheiding voor zijn vele verdienstelijke werk voor het behoud van het landschap en monumenten in de provincie. Hiermee beloonde de gouver neur in feite het hele oeuvre van de heer van Susante, die een groot aantal on misbare en karakteristieke cultuurmo numenten heeft hersteld en voor het nageslacht heeft behouden, als voorzit ter van de Stichting Nieuwland. KLACHT.. De heer van Susante stelde in zijn dankwoord, dat de aan hem verleende erepenning beter de „erepenning voor het vechten" kon worden genoemd. Hij was het met de lovende woorden aan zijn adres niet eens, omdat hij de restau ratie van ,,'t Kasteelke" te Meerlo had moeten betalen met het inleveren van een stuk levensgeluk en veel eigen geld. Het door Monumentenzorg toegezegde bedrag van 581.000,voor de restau ratie, is tot op heden door gebrek aan geld bij Monumentenzorg nog steeds niet uitgekeerd. „Hel is te overwegen om bij de Commissie voor de Mensenrechten van de Europese Gemeenschap een klacht in te dienen wegens het op deze wijze schenden van de mensenrechten", zo zei de heer van Susante, die overigens toch wel gelukkig was met de hulde, die hem werd gebracht. OPENBARE BIBLIOTHEEK Afd. voor de jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor de volwassenen Julianasingel 33 VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afdeling voor de volwassenen: 395.74 KWANTES, FRANS. 3.0.3. is ter plaatse. Deels in verhaalvorm wordt verslag gedaan van enkele van de meest voorkomende politiewerkzaam heden in de grote stad. 415.9 ELIOT, ROBERT S. Ga goed om met stress. Zelfhulpboek om hart en vaatziekten te vermijden door gezon de leefgewoonten en een goede omgang met stress. 499.5 TIMMERS, CORRIEJANNE. Brieven schrijven in het Nederlands. Privé- en handelscorrespondentie. 570.3 WONINK, HARRY. Linten in het landschap en hun belang voor be houd en ontwikkeling van de natuur. Beschrijving van de oorzaken van het verval van natuur en landschapswaar den en het belang van lijn elementen als houtwallen, wegbermen e.d. voor het behoud van flora en fauna. 601.1 SPECTRUM gezinsboek. Ziek te en genezing. 617.3. WAFELBAKKER, FRITS. Veilig sporten. Algemene richtlijnen om op verantwoorde wijze sport te beoefe nen. 618.54. WIELERJAAR 86: seizoen '86 in woord en beeld. 624.8. TEXER, ELLIE. Spelen met schelpen. Voorbeelden met een duide lijke werkomschrijving van werkstuk ken die gemaakt kunnen worden met schelpen van de Nederlandse kust. 628.4. STUYVENBERG, WILLEM VAN. Vitamines en mineralen: de onmisbare bestanddelen van de voeding en voor de gezondheid. DOFFAGNE Y. De schrik van de fietsendieven. Ballonstrip waarin de werking van een alarmsysteem wordt uitgelegd. 743. DUC Strips teken en schrijven. Van tekening tot kleur. (Deel 2). 871. GELEZEN worden ze ontel bare malen: de bekendste gedichten uit de Nederlandse literatuur. 954. LIEDLOFF, JEAN. Op zoek naar het verloren geluk. Op basis van een verblijf van een paar jaar bij een indianenstam in Zuid Amerika poneert de auteur „natuurlijke" opvoedingsme thoden. 982. KOK, RUUD H. M. Holland. Een andere kijk op Holland. Een foto boek met tekst in het Nederlands, En gels, Duits, Frans, Spaans en Japans. nbra. EREGAAT, L. VAN. Het Bra bantse landschap: een beschrijving, tochten, wandelingen. (986.3). Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!!!!! OPENINGSTIJDEN AFDELING VOOR DE VOLWASSENEN: maandag 10.00-12 14.00-18.00 dinsdag t/m donderdag 14.00-18.00 vrijdag 14.00-21.00 zaterdag 10.00-13.00 OPENINGSTIJDEN STUDIEZAAL: maandag t/m donderdag: 10.00-12.00 14.00-18.00 vrijdag 10.00-12.00 14.00-21.00 zaterdag 10.00-13.00 van 30 juni t.m. 6 juli 1987 Beige/grijs kolbert jasje; Witte damesportemonnee inh. geld en een sleutel; Bruin etui met 4 sleutels; Rood etui, opschr. Saab Wolters, met 4 sleu tels; Rubberen clip met 7 sleutels; Grijze fietsentas inh. een grijs jack; Zwarte hondenriem met verlengsnoer merk Flexi 8; Zwarte damesfiets, merkloos; Zwarte herenfiets, merkloos, framenr. 2342316; Bruine damesfiets, merk Rivel, framenr. 688288; Bruine heren fiets, merk Peugeot. Voor inlichtingen kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot de administra tie van de gemeentepolitie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. rami H Z&' WAARSCHUWING VOOR WINKELDIEFSTAL De politie wil een waarschuwing doen uitgaan voor de plaag van de winkel diefstallen welke in Venray de kop op steekt. Verschillende bedrijven hebben al met succes een verhoogde waakzaam heid voor die diefstallen ingesteld. Er zal steeds aangifte bij de politie worden gedaan. De laatste dagen zijn bij de Aldi supermarkt in Brukske verschillende personen opgepakt wegens diefstal van goederen uit de winkel. Het betreft meestal goederen ter waarde van enkele guldens tot een paar tientjes. Maar pro cesverbaal wordt steeds opgemaakt. Men zij nogmaals gewaarschuwd. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E.„GabeIer, T. Lank- veld, H. Sch raven eny. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43 tel- 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de-Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. DE VOCHT Henseniusstraat 13a tel. 81878 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10 Ysselsteyn tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2 tel. 80140 Van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN JR. tel. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak J.M. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremeren M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huis dieren zaterdag en zondag volgens afspraak G.W. GELLING Boterbloem 48 tel. 10956 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raayma- kers, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. A. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30 tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23 tel. 81152 '-j Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uilsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgv mnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleutcrbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 lot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a. tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1,5801 BZ Venrav tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Patiënlenbelangenbeharliging Spreekuur elke maandag in dc Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA PATIËNTEN VER. VENRAY Tel. 82750 BUREAU VOOR RECHTSHULP Spreekuur alleen na tel. afspr. 85968

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3