Geen tijdelijke opvang woonwagens aan Noordsingel HINDERWET HINDERWET AGENDA Werkzaamheden aan nieuwe bibliotheek gestart NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Bestemmingsplan Oirlo Gemeentelijk Combi-Zwembad Gemeentelijk Combi-Zwembad Commissie Algemene Zaken Vandalisme op sportvelden Colléktekalender Vergunning voor groepsvervoer BEKENDMAKING DONDERDAG 9 JULI 1987 Nr. 28 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 TeJafoon 04780 23333 Correspondentieadres: Postbus 500 8800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag ven 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid. finan ciën, economische zeken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. ven Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, cuftureie zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeietd welzijnssector) Wethouder W.A. Cfaeasens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetezaken, coördinatie miBeuzaken). Wethouder H.P.T.M. WiHems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie), Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina- tieawetaijroptenningj. -■ - -sstrtoe i\s ■voov wvwus us s .o Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 18.30-19.45 (jeugd) Dinsdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 15.30-16.30 (ouderen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 (recreatiezwemmen vol wassenen) Woensdag 9.45-10.45 (dames) 13.00-15.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (Trimzwemmen) Zaterdag 8.30- 9.45 (gezinazwemmen) 11.00-12.30 gezinszwemmen 13.00-15.30 (jeugd) De toegangsprijzen zijn voor de jeugd tot 16 jaar f 2,35; voor 16 jaar en ouder ligt dit op f 3,05 per keer. Tegen gereduceerd tarief worden tien-, dertig- en vijftigbadenkaarten verkocht. Aan de inhoud van deze pagina kunnan geen rechten worden ontleend. De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend, dat met ingang van 10 juli 1987, gedurende één maand, ter ge meentesecretarie, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201voor een ieder ter inzage ligt het bestemmingsplan „Oirlo", zoals dit door de gemeente raad in zijn vergadering van 30 juni 1987 werd vastgesteld. Bij de vaststelling van het plan zijn in het ontwerp wijzigingen aangebracht. Derhalve zijn zowel zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad heb ben gewend, als zij, die bezwaren heb ben tegen de aangebrachte wijzigingen, bevoegd binnen de bovengenoemde ter mijn bezwaren tegen het vastgestelde bestemmingsplan in te dienen bij gede puteerde staten van Limburg te Maastricht. Venray, 9 juli 1987 de burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Met de eerste werkzaamheden aan de nieuwe huisvesting van de bibliotheek;Is deze maand begonnen. Opnieuw een be wijs van „Venray werkt aan zijn cen trum"; ditmaal aan de hoek Merselose- weg/Kruitweg. Als alles volgens plan loopt, zal het gebouw in de eerste week van november worden opgeleverd. De nieuwe bibliotheek zal dan wellicht nog voor de kerstdagen zijn deuren kunnen openen. Parkweg 2 - 5801 HS Venray Telefoon 04780-82069 ZWEMLESSEN Op maandag 31 augustus starten de zwemlessen. Inschrijving is vanaf heden mogelijk. OPLEIDINGEN A-diploma B-diploma RANGER AWARD diploma (voorbe reiding op zwemvaardigheidsdiploma's) ZWEMVAARDIGHEIDS DIPLOMA I, II en III Aanvangsleeftijd 5 jaar. Cursusduur: van 1 september tot 1 mei. Kosten; 43,- voor 12 lessen. Diplomazwemmen: 3 maal per cur susjaar. Informatie en inschrijven: aan de kas sa van het zwembad. De kassa is geo pend van maandag t.m. zondag van 10.00 tot 17.30 uur. Parkweg 2 - 5801 HS Venray Telefoon 04780-82069 OPENINGSTIJDEN Het buitenbad is geopend van maan dag t.m. vrijdag van 10.00 tot 19.00 uur en op zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.00 uur. ENTREEPRIJZEN Los bad t.e.m. 15 jr. ƒ2,35; v.a. 16 jr. ƒ3,05 10 baden t.e.m. 15 jr. ƒ21,50; v.a. 16 jr. ƒ29,50 30 baden t.e.m. 15 jr. ƒ57,-; v.a. 16 jr. ƒ77,- 50 baden t.e.m. 15 jr. ƒ89,-; v.a. 16 jr. ƒ118,- Abonnementen t.e.m. 15 jr. ƒ40,50; v.a. 16 jr. ƒ63,- Gezinsabonnementen ƒ133,-. De abonnementen zijn geldig tot en met 31 augustus. N.B. Hel binnenbad van het gemeentelijk zwembad is i.v.m. onderhoudswerk zaamheden gedurende de grote vakantie van 13 juli t.m. 23 augustus gesloten. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 1 juli 1987 voor de onderstaande bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van èén of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen na datum het aanbrengen van een luifel t.b.v. gelduitgifte-automaat in het pand aan de Merseloseweg 5 te Venray, t.n.v. bestuur Rabobank; het bouwen van een garage aan de Past. de Botstraat 5 te Merselo, t.n.v. J.B. Windsant; het bouwen van een garage aan de Veenmos 27 te Ysselsteyn, t.n.v. J.A.M. Litjens; het verbouwen en uitbreiden van een woning aan de Langeweg 78 te Ven ray, t.n.v. F.M.J. Wilms, Vullingsstraat 12 te Leunen; het bouwen van een garage ber ging en het slopen van een bestaande berging aan Binnenhof 23 te Oostrum, t.n.v. H.G.M. Gielens; het bouwen van een tuinhuisje aan de Sarabandestraat 16 te Venray, t.n.v. J.B.H. Assen; het bouwen van een tuinhuisje aan de Bingelkruid 1 te Venray, t.n.v. J.J.M. Kersten; het bouwen van een fietsenberging aan de St. Antoniusstraat 26 te Venray, t.n.v. M.P. Terwijn; het uitbreiden van een woning aan de Kruidenlaan 30 te Venray, t.n.v. L.H.A. Hermans; het wijzigen van een carport in een garage aan de Zandakker 12 te Venray, t.n.v. H.A.M. Eibers; het verbouwen van een var kensstal aan de Volen 7 te Heide, t.n.v. J.J.P. Michels; het uitbreiden van een woning aan de Houtzagerstraat 1 te Venray, t.n.v. A.P. Coppus; het overkappen van een terras aan de Hubertusstraat 4 te Venray, t.n.v. P.A. Hermans; het bouwen van een entree- en pauzeplaat soverkapping aan de Zuid- singer 1 te Venray, t.n.v. Bosch- veldstichting; hel verbouwen van supermarkt „Torro" tot mediatheek aan de Merse loseweg 13-15 te Venray, t.n.v. gemeen te Venray, Raadhuisstraat 1 te Venray; het bouwen van een woning en be drijfsruimte aan de Ysselsleynseweg 70 te Ysselsteyn, t.n.v. J.M.G. Claessens, Deurneseweg 182 te Ysselsteyn; het bouwen van een woonhuis aan de Brennerlaan 14 te Venray, t.n.v. A. Wintels, Schutsboom 1 te Venray; het bouwen van een kantoor bedrijfsruimte aan De Hulst 9 te Oostrum, t.n.v. H. Pellens, Wilhelmi- nastraat 43 te Venray. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Op maandag 13 juli a.s. vergadert de commissie Algemene Zaken vanaf 17.15 uur in het gemeentehuis over on derstaande agenda. 1verslag voorgaande vergadering. 2. ingekomen stukken en mededelingen. 3. gewest aangelegenheden. 4. uitbrengen van een advies over de ontwerp-statuten voor de stichting „Venray steunt Brazilië", waarin de ge meente deelneemt en een financiële bij drage levert van ƒ25.000,- per jaar. 5. Bespreking jaarverslag gemeentepoli tie 1986. 6. Rondvraag. De gemeentelijke sportvelden blijken maar al te vaak het doelwit te worden van een eigenaardig soort vandalisme. Immers, de relatief rustige tijd rond het voetbal wordt vanuit de gemeente ge bruikt om dc velden een opknapbeurt te geven en opnieuw de velden in te zaaien. Dat gras krijgt echter geen tijd om op te komen, want al te voetbal-lustigen gaan gewoon door met voetballen. Maar dan wel op tijden dat het sportpark gesloten is. Zij begaan daarmee een dubbele overtreding en verdienen daarmee dus duidelijk een „rode kaart". Een rode kaart die zij zichzelf toch eens zouden moeten gaan geven!! KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Het vorige week aan de .Noordsingel aangelegde terrein voor de tijdelijke plaatsing van rondtrekkende woonwa genbewoners zal niet als zodanig in ge bruik worden genomen. Het weggegra- ven zand zal weer teruggeschoven wor den, waarna het terrein zal worden inge zaaid. Dit heeft het college van burge meester en wethouders woensdagmor gen besloten. De redenen daarvoor zijn dat het terrein is aangelegd zonder dat daar een besluit van burgemeester en wethouders aan ten grondslag heeft ge legen en omdat naar de omwonenden toe ook niet de juiste werkwijze is ge volgd. De buurtbewoners zijn via hun contaktpersoon dezelfde dag nog over die beslissing op de hoogte gebracht door wethouder Claessens. In het verleden is herhaaldelijk de wens uitgesproken om over een terrein te kunnen beschikken waar rondtrek kende woonwagens tijdelijk kunnen blijven staan. Ten onrechte is daarvoor in de pers wel eens het woord „woon wagenkamp" gebruikt, omdat het hier bij uitsluitend gaat om het aanwijzen van een bruikbaar terrein en niet om het aanbrengen van voorzieningen die een langdurig verblijf mogelijk zouden moeten maken. Nu het college besloten heeft daarvoor in ieder geval niet het terrein aan de Noordsingel te gaan gebruiken, zal bij voorkomende gevallen ad-hoc bekeken worden waar rondtrekkende woonwa genbewoners dan wel geplaatst kunnen worden. Het spreekuur van wethouder Hoppenreys komt maandag 13 juli te vervallen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op 1 juli 1987 een hinderwetvergunning is verleend, onder het stellen van voor waarden, aan van Haren autobedrijf b.v.. Raadhuisstraat 38 te Venray voor het ex artikel 6a uitbreiden wijzigen van een autoherstelinrichting, gelegen aan de Raadhuisstraat 38 te Venray. De beschikking en bijbehorende stuk ken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 10 augustus 1987. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tol bovengenoemde datum kan bij de Kroon een beroepschrift worden in gediend door de aanvrager, de betrok ken adviseurs, degenen die tegen de aan vraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kunnen tonen niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning te treffen. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gestuurd aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, H.M.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op 1 juli 1987 een hinderwetvergunning is geweigerd aan Boom's Transporten v.o.f.. Prin ses Marijkestraat 9 te Venray voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan" 1,5 kW, gelegen aan de Oostsingel 32-34 te Venray. De beschikking en bijbehorende stuk ken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 10 augustus 1987. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan bij de Kroon een beroepschrift worden in gediend door de aanvrager, de betrok ken adviseurs, degenen die tegen de aan vraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kunnen tonen niet (tijdig) in slaat zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning te treffen. Het beroepschrift moet wordèn ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gestuurd aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen vpn bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, H.M.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris KENNISGEVING BEKENDMAKING ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat zij van plan zijn om onder het stellen van voorwaar den positief te beschikken op de aanvra gen van: G.J.M. Janssen, Heidseweg 66 te Heide, voor een hinderwetvergunning voor het wijzigen van een varkensmeste- rij en -fokkerij, gelegen aan de Heidse weg 66 te Heide; J. van de Boogaard, Peel weg 8 te Ysselsteyn voor het ex artikel 6a uibrei- den wijzigen van een varkensmesterij en rundveehouderij, gelegen aan de Peelweg 8 te Ysselsteyn; A. Hermans, Sieegse Peelweg 69 te Leunen voor het ex artikel 6a uitbrei den wijzigen van een varkensmesterij en -fokkerij, gelegen aan de Steegse Peelweg 69 te Leunen; P. van Vegchel, Vredeweg 17 te Vredepeel voor het uitbreiden en wijzi gen van een varkensmesterij en rundvee houderij, gelegen aan de Vredeweg 17 te Vredepeel; P.J.J. Croymans, Kraakse Pas 2 te Leunen voor het oprichten en in wer king hebben van een legkippenhouderij, gelegen aan de Kraakse Pas 2 te Leunen; H.J.M. Seykens, Roffert 12 te Castenray voor het ex artikel 6a uitbrei den /wijzigen van een varkensfokkerij gelegen aan de Roffert 12 te Castenray; G.M.J. van Dijck, Ringweg 3 te Ysselsteyn voor het ex artikel 6a uitbrei den wijzigen van een varkensmesterij gelegen aan de Moostdijk 13 te Ys selsteyn; G.M. Classens, Roland 1 te Castenray voor het ex artikel 6a uitbrei den wijzigen van een varkensmesterij, gelegen aan Roland 1 te Castenray. De ontwerp-beschikking en bijbeho rende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray. elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur worden ingezien tot 24 juli 1987. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk wor den ingediend bij burgemeester en wet houders van Venray. Daarbij kan wor den verzocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen die aan kunnen to nen dat zij niet (tijdig) in staat zijn ge weest dit te doen, kunnen bezwaar ma ken tegen de ontwerp-beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan dez navolgende bouw plannen medewerking te verlenen: het bouwen van een garage poort aan de Dionisiusstraat 34 te Oirlo, t.n.v. W.T.P.M. Koenen. De bouwplannen liggen met ingang van 10 juli 1987 gedurende veertien da gen voor een ieder ter inzage bij het bu reau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren schrif telijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. (ARTIKEL 19 WRO/50.8 woningwei) Burgemcster en wethouders zijn voor nemens om op grond van artikel 19 van de wet op dc Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8 van de Woning wet, bouwvergunning te verlenen voor de navolgende bouwplannen: hel verbouwen van de marechaus seekazerne tot 5 woningen en het bou wen van 7 woningen aan de Langstraat te Venray, t.n.v. Woningbouwvereni ging Noord Limburg, Plataanstraat 15 te Venray; het bouwen van 6 woningen aan de Tatralaan en Matterhomlaan in Ven ray, t.n.v. GeBe Bouw, Zonneweg 1 te Someren; het bouwen van een woning ga rage aan de Andeslaan te Venray, t.n.v. J.A. Minderhout, Schutsboom 8 te Venray; het bouwen van een woonhuis garage aan de Matterhomlaan te Ven ray, t.n.v. J.G. van Bussel; het bouwen van een woonhuis garage aan de Etnalaan te Venray, i.n.v. P.J.B.M. Boom, Claudiahof 2 te Venray. De bouwplannen liggen met ingang van 10 juli 1987 gedurende veertien da gen voor een ieder ter inzage bij hel bu reau Bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedu rende deze termijn kunnen eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. op 4 juli, welpenclub Don Bosco Leunen (plaatselijke aktie in het kader van het jeugdcollektewezen, alleen in hel kerkdorp Leunen). Alleen voor deze collekte is een col- lektevergunning verleend. Collekteren buiten de aangegeven pe riode is niet toegestaan. Collectanten en collect rices moeten een op de collecte gericht legitimatiebe wijs kunnen tonen. Burgemeester en wethouders maken hiermee bekend hun besluit van .1 juli 1987 waarbij aan Psychiatrisch. .Cen trum Venray tot 1 juli 1992 vergunning is verleend voor de uitvoering als groepsvervoer binnen de gemeente Ven ray van hel vervoer van patiënten en hun begeleiders tussen dé diversé loca ties van het Psychiatrisch.Centrum. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking bétoep instellen bij gedeputeerde staten van Limburg, postbus 5700, 6202 MA Maastricht. Het besluit ligt gedurende die termijn voor belangstellenden op kamer 119 van het gemeentehuis ter inzage'. De vergunning is bij voorraad uit voerbaar verklaard hetgeen wil zeggen dat daaraan onmiddelijke werking is verleend. Venray, 9 juli 1987 Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 30 juni 1987 in voorbereiding heeft ver klaard: 1. de gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan „Buitengebied" voor een terrein aan de Steegse Peel weg 83 te Veulen, ten behoeve van de voorgenomen vervanging en uitbtei- ding van een bedrijfsloods; 2. de gedeeltelijke herziening vari Dei bestemmingsplan „Buitengebied" voor een terrein aan de Peelweg 10 en 12 te Ysselsteyn, ten behoeve van de voorgenomen bouw van opslag vakken, een werktuigenloods en een geluidsscherm; 3. de gedeeltelijke herziening van de bestemmingsplannen Ysselsteyn" „Leunen" en „Ooslrum-Zuid" voor terreinpn gelegepq&p het mo,DGraPwveen le XWlslfflPl4SiW»rie- weg; te Leunen en-aan en nabij-de Jofferspas te Oostrum, ten bêïïéfve van de voorgenomen bouw van huurwoningen in de sociale sector; 4. de gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan „Castenray" voor een perceel aan de Pastoor Verheg- genstraat te Castenray, ten behoeve van de voorgenomen bouw van een woning met garage; 5. de gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan „De Wieën" voor het perceel aan de Langstraat 39 te Venray, ten behoeve van de voorge nomen bouw van huurwoningen in de sociale sector. Deze voorbereidingsbesluiten treden in werking met ingang van 10 juli 1987 en liggen vanaf die datum voor eenieder ter inzage in het raadhuis, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201, Raad huisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche 11 juli open minitoernooi (TC Venrav) 13-19 juli open jeugdtoernooi (TC Venray) 26 juli concours pony's (LRV Ons Genot) 2 augustus jubileumconcours (LRV Ons Gendl) 10-16 augustus 30 maïstoernooi (TC Rodhe) 20 augustus Fietscrosswedstrij^len (Flying Flies) 30 augustus recreanten volleybaltoernooi (SV Phoenix '75) 5 september V* triathlon (A.V. Venray régió) 27 sepjeinber kerkdorpénfietstochl 4 oktober Rank Xerox loop (A,V. Venray regio 19 oktober basisscholen trefbaltoemooi (com. recr. sport) 20 oktober Basketbal Cfinic NBB (Jumpers 22 oktober basisscholen bowlingtoemooi (Com. Recr. Spon Venray) 23 oktober sport en spel instuif (Com. Recr. Sport) filmmiddag vissport/tekenfilms (St. Hengelsport Venray) 8 november Leukermeerloop (A.V. Venray regio) 28 december Snertloop (Com. Ree. Sport) 28-29 dec. kersttoernooi bowling 29 december Handbaltoernooi vooVtgezet onderwi (Manual) 30 december basisscholen basketbaltoernooi (Jum pers) 4 januari basisscholen korfbaltoernooi (N.D.K.B.)

Peel en Maas | 1987 | | pagina 10