Bibliotheek grote fancy fair/ AGENDA GEVONDEN Feestweekend wijk Smakterheide O.B.S. De Landweert bestaat 5 jaar Toch een weg langs ,De Linde9 in Oirlo Transportbedrijf Joosten failliet Demax Venray overgenomen PEEL EN MAAS CAESAR jonge mannen mode Grotestraat 2. Venray - Tel. 04780-10943 Direktiewisseling bij Nelipak Afscheid zr. Ursule Batenburg DE BERGHAAG f Uitreiking Bartels-trofee Proefboerderij Vredepeel neemt afscheid van Jan Peeters 27 EN 28 JUNI TALLOZE ATTRACTIES Muziekfeesten Merselo Afscheid A. Hofman Programma zaterdag 27 juni 13.30-17.00 uur feestmiddag voor de jeugd van Smakterheide. Orientatie- tocht met daarna gezamenlijk barbe- quen. 20.30-01.00 uur feestavond in ons wijkgebouw Op 't Nipperke m.m.v. dansorkest Contact. Zondag 28juni 11.00-13.00 uur Frühshoppen in het wijkgebouw met joekskapel Rats d'r neve. 11.00-17.00 uur Rommelmarkt en Kindermarkt. 14.00-17.00 voetbalinstuif voor en door de bewoners van Smakterheide. Vanaf 12.00 uur varken aan het spit voor consumptie dit wordt verzorgd door slagerij Truijen. Springkussen voor de jeugd. Verder staan er diverse tentjes beide dagen met koffie, friet, e.d. grabbelton, ringwerpen, bussengooien, snoepjeswe gen, verkoop van eigen gemaakte handwerkspullen. ledereen is van harte welkom tijdens dit feestweekend. Laten we hopen dat het een zonnig weekend wordt. Al deze activiteiten worden gehouden in en om het wijkgebouw Op het Nipperke, St. Odastraat 41 Venray, wijk Smakter heide. Tot ziens op 27 en 28 juni a.s. Op vrijdag 26 juni wordt het eerste lustrum gevierd van de Openbare school ,,De Landweert". Overdag zijn er allerlei leuke activiteiten voor de schooljeugd en vanaf 20.30 uur worden alle ouders verwacht voor de jaarlijkse feestavond. GEWONDE BIJ VERKEERSONGEVAL Donderdag werd bij de politie een verkeersongeval op de Beekweg gemeld. Toen de politie ter plaatse arriveerde was de bestuurder, die gewond moest zijn, verdwenen. Achteraf bleek dat hij door een passant naar het ziekenhuis vervoerd was. De bestuurder had te laat een op de Beekweg voorgesorteerde auto opgemerkt. Om een botsing te voorkomen stuurde hij zijn auto zo sterk naar recht, dat hij via het fietspad tegen een boom botste. Hij liep daarbij verwondingen aan enkel en voet op. De auto werd zeer zwaar beschadigd Er komt in het nieuwe bestem mingsplan Oirlo toch een ontsluitings- weg langs 't gemeenschapshuis ,,De Linde". Een maand geleden waren de Dorpsraad van Oirlo en de Stichting Ge meenschapshuis nog fel gekant tegen deze weg Nu, na een voorlichtingsa vond in Oirlo, worden de bezwaar schriften tegen het bestemmingsplan in getrokken. Tijdens die voorlichtingsavond, waar zo'n 40 50 mensen aanwezig waren, bleek dat een groot, deel van de betrok ken Oirlonaren, geen bezwaar had tegen de ontsluitingsweg langs „De Linde". De Dorpsraad besloot daarop, na over leg, zijn bezwaarschrift in te trekken. Afgelopen dinsdag liet de Stichting Gemeenschapshuis in een brief aan we thouder Willems weten, dat ook zij voornemens is om haar bezwaarschrift in te trekken. De gemeente moet dan wel aan een aantal voorwaardens vol doen, die door wethouder Willems reeds min of meer zijn toegezegd. Deze voorwaarden zijn: - geen problemen bij aanvraag van uitbreiding „De Linde" met evl. max. acht meter; - uitbreiding van de parkeergelegen heid op het terrein „Oelders hof", als de gemeente hier t.z.t. eigenaar van wordt; - verharding van de weg achter „De Linde" t.b.v. dranktoevoer en het plaatsen van afvalcontainer, e.e.a. in nader overleg; - deugdelijke straatverlichting, zowel bij „De Linde" als bij de parkeerstro- ken; - gemeente draagt zorg voor herbe planting en eventuele noodzakelijke herstelwerkzaamheden. Door deze ontwikkeling kan de nieuwbouw in Oirlo nog dit jaar van start gaan. Van de 70 geplande wo ningen, zal met 12 15 premie-A en -B woningen worden begonnen. Indien de bezwaren niet waren teruggetrokken zou nieuwbouw in Oirlo pas in 1990 weer mogelijk zijn geweest. BEZWAAR De grootste bezwaren tegen de ont sluitingsweg langs „De Linde" waren van de Stichting Gemeenschapshuis. De stichting zag zich in haar exploitatiemo gelijkheden geremd. Verder vormde de parkeermogelijkheden een bezwaar. Ook nadat de gemeente haar plannen enkele keren gewijzigd had, en „De Lin de" een uitbreidingsmogelijkheid van 8 meter kon worden gegarandeerd, waren de bezwaren nog niet verdwenen. Het laatste gemeentelijke plan, een weg van 5 meter breed (langs de al- Maandag jl. is het personeel van het Oirlose Transportbedrijf Joosten ont slag aangezegd. Voor de 26 werknemers kwam dit als een volkomen verrassing. Het bedrijf is failliet, met een schuld van honderdduizenden guldens. De be drijfsvereniging zal de achterstallige lo nen uitbetalen en eveneens tijdens de opzegperiode. De belastingdienst heeft inmiddels een openbare verkoop gehouden, terwijl de bank al eerder de geldkraan had dichtgedraaid. Het bedrijf ging reeds vijf jaar gele den failliet. De gebroeders Joosten trok ken zich toen uit de directie terug en hadden met het beleid van de laatste ja ren ook geen enkele bemoeienis. Verwacht wordt dat het personeel - zeker de chauffeurs - zonder veel pro blemen een nieuwe baan zal kunnen vin den. Beleggingsmaatschappij Henken Be heer heeft het bedrijf van Demax Technics b.v. Venray overgenomen. Demax verkeerde al enige tijd in financiële moeilijkheden en had afgelo pen week zijn crediteuren nog een betalingsregeling aangeboden. Die rege ling bestond er uit, dat of 70% van de schulden voor 1 september a.s. zonder rente en tegcr. volledige kwijtschelding zou worden betaald, óf dat vanaf i januari 1988 100% van de schulden in 24 maandelijkse termijne.i zouden worden betaald; eveneens zonder rentevergoeding. Demax technics b.v. vervaardigt vooral onderdelen van copieerappara- ten. Het bedrijf werd vier jaar geleden opgericht door enkele voormalige Rank Xerox medewerkers. Een en ander kon toen gebeuren dankzij steun van het LIOF de gemeente en Rank Xerox. Voor zover bekend heeft deze bedrijfsopname geen nadelige gevolgen voor het personeel. 'n leesbare krant daar staande lindeboom iets smaller), werkte de parkeerproblemen weg. Langs die weg kunnen 15 20 auto's ge parkeerd worden, veel meer dan nu ter plekke mogelijk is. Terwille van de nieuwbouw is de Stichting uiteindelijk toch overstag ge gaan. Niet de de Stichting de weg nu wel goed keurt, maar men wil de toekomsti ge bouwers niet de dupe laten worden. ■9t>tT3fë DAGEN MEENEMEN VOOR DE HELFT Gedurende 3 dagen (vr., za. en ma.), kunt U bij Caesar in Venray profiteren. Naast vele artikelen die met 50% zijn afgeprijsd, (waaronder vele kostuums, kolberts, pantalons, pullovers en shirts) hebben wij enkele zeer speciale Van Gils aanbiedingen waaronder: 1. Sportieve VAN GILS jacks 198.- nu 99.— 2. VAN GILS pantalons I I 1 1 Q prachtige ruiten198,- 11 LI I I %J 3. Katoenen VAN GILS pantalons I I QQ verschillende kleuren159.- I I LI 4. Sportieve VAN GILS shirts n I I Q OO diverse kleuren98.- 11 LI L/L/ Tot ziens bij Toine Horbach zal op vrijdag 26 juni 1987 afscheid nemen als algemeen directeur van Nelipak. Toen Toine Horbach 29 jaar geleden binnenstapte, was Nelipak een arbeids intensief loonpakbedrijf. Onder zijn „bewind" is het echter uitgegroeid tot een gespecialiseerde industrie waar de meest uiteenlopende thermogevorm- de produkten worden ontwikkeld en geproduceerd. Consumentenverpakkingen natuur lijk, in groten getale, maar ook speciale verpakkingen voor medische produk ten, cosmeticdisplays en onderdelen voor de autoindustrie. Nelipak denkt marktgericht en is in staat om samen met de klant, uiteenlopende problemen op te lossen en een hoogwaardig produkt te leveren, beschikt daartoe over een uitgebreide staf van specialisten, een eigen ontwerpstudio en gereedschapmakerij en een fantastisch machinepark. In de 29 jaren dat de heer Horbach de scepter zwaaide, steeg de jaaromzet van 400.000,- naar 17.000.000,- ('86). Het personeelsbestand groeide van 12 naar 95 en het vloeroppervlak vertienvoudigde (van 550 naar 5.500 m2). 20% van de huidige omzet wordt door export gerealiseerd met als belangrijkste landen België, Engeland en de Verenigde Staten. Toine Horbach heeft dus een duidelijke stempel op Nelipak gedrukt en kan terugzien op 29 vruchtbare jaren. De heer Horbach staat bekend als een ondogmatisch iemand met een eigen stijl. Naast directeur is hij op de eerste plaats mens. Dat heeft hem vele vrien den opgeleverd, zowel in de klantenk ring als onder de medewerkers van Neli pak. We twijfelen er dan ook niet aan of de groots opgezette afscheidsreceptie (vrijdag 26 juni 15.00-17.30 uur) in het bedrijf te Venray zal druk bezocht wor den. Toine Horbach zal na zijn terugtre den als directeur aan Nelipak verbon den blijven als adviseur, maar ook, zij het wellicht in een wat lager tempo, als acquisiteur. Na het terugtreden van de heer Horbach zal Nelipak geleid worden door Frank P.N. Nelissen als commer cieel directeur en direklievoorzitter en Johan Sinnema als technisch directeur. Boekhandel van den Munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Na 33 jaar kleuter- resp. basisonder wijs neemt zr. M.M. Batenburg bij de kleuters beter bekend als zr. Ursule, afscheid van de dr. Poelsschool te Venray. Haar loopbaan startte zij op I september 1954 op de kleuterschool aan de Maasheseweg, nadat ze in 1953 de Akte A kleuterleidster behaalde. Hier was zij gedurende 17 jaar werkzaam, waarvan het grootste gedeelte als hoofdleidsler. In 1956 behaalde zij nl. de akte B hoofdleidster en in 1957 de aantekening Montessorie-leidsler. Op 1 augustus 1971 werd het hoofdkwartier verlegd naar de Eind- straat en van daaruit verhuisde zij in oktober 86 naar de dr. Poelsschool. De basisschool was een feit. Reeds vanaf 1 Hondenrennen en slaaphokken Sierhekwerk voor uw tuin Tuinvijvers en volières Industrieterrein De Witte Vennen Vennenweg 5, Oostrum-Venray, Tel. 04780-82512 Tijdens de herdenking van het 25- jarig bestaan van de Invaliden Sport club Venray, op zaterdag 20 juni, werd voor de eerste keer de Bartels trofee uit gereikt. Nelly van Dijck was de eerste die deze trofee uit handen van Mevr. Bartels in ontvangst mocht nemen. Zij ontving deze trofee als waardering voor datgene wat ze gedaan en gepresteerd heeft. Ze heeft het zwemmen in het be gin begeleid, speelde tafeltennis in de hoogste klassen, en is zelfs drie maal Nederlands kampioene geweest, ook is zij al diverse jaren bestuurslid van de In validen Sportclub Venray en van de Ka tholieke Limburgse Invaliden Bond afd. Venray. De trofee is in het leven geroe pen als eerbetoon aan de oud-voorzitter van de Invaliden Sportclub Venray, dhr. Em. Bartels. De feestdag was begonnen met een H. Mis in de Paterskerk, prima verzorgd door Ars Musica. Na een aperetief voor de leden begon om 17.00 uur de receptie in gastencentrurri „Wieënhof". Tijdens deze receptie mocht de I.S.V. zich ver heugen op een grote belangstelling. Een hoogtepunt tijdens de receptie was de HET WORDT WEER ZOMER? Hqewef het-k'crfrdê weer nó^g lang fliet uitnodigt tot-her openzetten vaff ramen en deuren, komen er toch weer meldingen binnen van geluidsoverlast. Zo moest de politie tot aktie overgaan in de Mambostraat, waar een feestje werd gevierd met veel muzikaal geweld. De politie gaf het advies, vier gerust feest maar niet zo dat de buurt zich daaraan ergert. Dus ramen dicht en de volumeknop niet te hoog. MOTOREN IN BOTSING Een viertal motorrijders reed achter elkaar op de Midden Peelweg. Ter hoogte van de afslag met de Beekweg wilden een van hen, een 20-jarige man uit Oploo, de voor hem rijdende motor inhalen, maar dat gebeurde niet volgens het boekje. De motoren raakten elkaar, waardoor de Oploose rijder het evenwicht verloor en ten val kwam. Hij werd met diverse verwondingen naar het ziekenhuis vervoerd. Na behande ling kon hij naar huis worden overgebracht. augustus 1985 had zij het hoofdleidster- schap neergelegd. Met veel plezier en op adequate wijze heeft zij steeds met ,,'t kleine grut gewerkt". Zoals het een echte Montes- soriaanse betaamde, zag zij als geen ander waar 'n kind aan toe was. Zo heeft ze nu voor zichzelf bepaald, dat het juiste moment daar is om haar lange loobaan te beeindigen. Een ding staat vast; heel wat kleuters die zij onder haar vleugels heeft gehad, zullen haar naam straks nog vaak uitspreken en dat feit zal haar het afscheid wellicht iets minder moeilijk maken. Op donderdagavond 2 juli om 19.00 uur zal er uit dankbaarheid een H. Mis worden opgedragen in de St. Petrus Banden kerk te Venray. Ter gelegenheid van haar afscheid zal er op vrijdag 3 juli in de Dr. Poelsschool aan de Langeweg Hoenderstraat een receptie plaatsvin den van 18.00 tot 19.30 uur. Na precies 30 jaar werkzaam te zijn geweest bij de Stichting Proefboerderij Vredepeel gaat de J.A.G. Peeters met ingang van I juli van zijn welverdiend pensioen genieten. Bij de start van het onderzoek in de Vredepeel naar de bedrijfseconomische effecten van kunstmatige beregening en infiltratie, werd de heer Peeters belast met dc zorg en uilvoering van de beregeningsboerderij. Voordien was hij enkele jaren als assistent werkzaam aanwezigheid van de ÜNA-veteranen, die evenals verleden jaar, aan de Kenne- dymars hebben deelgenomen. Door de inzet van hun leden kon deze vereniging de I.S.V. een geweldig bedrag van ƒ1700,- aanbieden. Na de uitreiking van de Bartelstrofee werd de leden een maaltijd aangeboden waarna er nog een gezellig feest was m.m.v. de Tofra's uit Leunen. De Invaliden Sportclub Venray is blij dat er zoveel belangstelling was voor de ze geweldige dag, niet alleen van de le den maar vooral van de niet-leden. Het bestuur en de andere leidinggevende mensen wil er zeker weer flink tegenaan gaan, en denkt bij zichzelf: Invaliden Sportclub Venray, 25 jaar jong! Op de foto: Nelly van Dijck ontvangt uit handen van mevr. Bartels de Bartels trofee. Tijdens de afgelopen muziekfeesten zijn de volgende voorwerpen gevonden: Groene jack (Parachute stof); licht gele plastic regenjas; kobaltblauwe jack met donkerbl. strepen donkerblauwe regenbroek grijze trui merk Sandwich rode sjaal, zwart witte sjaal, grijs b. rode sjaal zwarte herenparaplu, geel zwarte paraplu verstelbare klemtang Stamkaart Streekkaart; Horloge Cg prom fietsensleutel 3 fietsensleutels zilveren kettinkje met hangertje (hartje) groene schoudervulling met klitteband. Verloren Ronde slavenarmband. Vermist U een van deze dingen of hebt U het verloren voorwerp gevonden neem dan kontakt op met Tilly de Brouwer, tel. 04786-490 (na 18.00 uur). geweest bij de Rijkslandbouwvoorlich- tingsdienst te Horst. Na een reorganisatie van het praktijkonderzoek in 1971 werd de Proefboerderij het Regionaal onder zoek in 1971 werd de proefboerderij het Regionaal Onderzoek Centrum voor het Zuid Oostelijk zandgebied. Jan Peeters kreeg vanaf die tijd de taak toebedeeld om te zorgen voor een goede aanleg, onderhoud en oogst van de ongeveer 200 proefveldjes die jaarlijks worden aangelegd. Dit werk heeft hij met een zeldzaam grote ijver en nauwkeurigheid gedaan. Mede door zijn bijzondere inspanning heeft de proefboerderij de afgelopen jaren waardevolle onderzoeksresultaten geboekt. De heer Peeters is iemand van de oude stijl werkers, waarbij niet de gewerkte uren de maatstaf zijn of de werkdag ten einde is, maar in hoeverre een bepaald karwei dient te worden geklaard. Dat hij tot zijn 65e verjaardag is doorgegaan en nu nog met moeite dit werk loslaat, is een bewijs dat hij deze functie met veel genoegen heeft vervuld. Afd. voor de jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor volwassenen Julianasingel 33 Venray tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor afdeling voor de jeugd. Hou je van onzinverhalen? Vind je verhalen waarin allerlei rare dingen gebeuren, die eigenlijk helemaal niet kunnen, leuk? Ja? Nou dan is „Ida stak een zebra over" van Nicolaas Matsier een heel geschikt boek voor jou. In dit boek staan 7 verhalen. Ida steekt een zebra over. Ze wordt bijna aangereden en schrikt zich dan ook een hoedje. Een bijzonder mooi hoedje. Zo komt Ida op het idee om een hoedenwinkel te beginnen. Maar voor een winkeltje heb je meer dan één hoed nodig. Dus gaat Ida terug naar dezelfde zebra om zich nog een paar hoedjes te schrikken. Een ander verhaal gaat over Joep. Joep houdt veel van honden, maar hij woont te hoog om zelf een hond te mogen. Hij ziet hoe humeurig sommige hondenuitlaters zijn en biedt zijn diensten aan. Al snel probeert hij tien honden tegelijk uit te laten. En in gedachten ziet hij zijn naam al in neonletters: Joep's - de grootste hondenuitlaterij ter wereld. Verder verhalen over wat je in een woordenwinkel kunt kopen, wat poezen leren op een poezenschool, over de speelgoeddief en over de groetenfabriek van meneer Salute. Met onder andere de vraag hoelang een groet goed blijft. Wil je weten hoe het met Ida en Joep verder gaat en waar de andere verhalen precies over gaan, dan moet je „Ida stak een zebra over" van Nicolaas Matsier maar eens lezen. Hij krijgt trouwens de zilveren griffel voor dit boek. Dit maakt het boek natuurlijk nog eens extra interessant. Je kunt het boek al lezen vanaf ongeveer 7 jaar Het is ook uitstekend geschikt om voor te kunnen lezen aan kinderen vanaf ongeveer 6 jaar. Je vindt het boek in de A-kast. Vraag er naar in de jeugbibilio- theek!Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis Openingstijden voor de jeugd Maandag tm donderdag 14.00-18.00 Vrijdag 14.00-20.30 15 t.m. 22 juni damesbril, lichtrood/bruin montuur; 2 koeien en 2 vaarzen, zwarte bouvier reu; kleine wit-zwarte hond, kortharig; zwartbruine hond, reu, vermoedelijk een kruising met een boxer; 2 jonge poesjes, zwart met witte pootjes; rood/ geel/blauwe badhanddoek en zwem broek in C1000-tas; blauwe sweater Mac Gregor; zwarte klapportemonnee, inh. sleutel en klein geldbedrag; grijze porte- monnee, klein model, inh. klein geldbe drag; 5 sleutels aan sleutelhanger (in de vorm van fles-opener); 3 sleutels in rood etui en 4 sleutels in blauw etui; 6 sleutels aan een bruin sleuteletui; 1 deursleutel; 1 autosleutel aan sleutelhanger van bruin leer met daarop een hoefijzer en een letter ,,S"; zwarte las; zilverkleurig pillendoosje inh. een tiental pillen van verschillende grootte en kleur; grijze sierwieldop, merk Cosmos; rode sigaret tenkoker, inh. 2 sigaretten merk Pall Mali; zwarte herenfiets, merk Gazelle, frameno. 1685159; groene damesfiets zonder merk; zwarte herenfiets zonder merk, frame no. 437; witte damesfiets zonder merk, frame no. 2230389; zwar te damesfiets merk slendid, frameno. 957007; zwarte damesfiets, merk Bata- vus, frameno. 4408560. Voor inlichtingen kunt U zich tijdens kantooruren wenden tot de administra tie van gemeentepolitie Venray, Leunse- weg 4, tel. 04780-84888, tst. 224. Zie ook bericht hiernaast. In de beginjaren van het kerkdorp Vredepeel was de heer Peeters een van de initiatiefnemers en organistoren van de jaarlijkse Vredefeesten. Ook voor school en kerk is menig klusje door hem opgeknapt. Door het bestuur van de Stichting Proefboerderij Vredepeel zal temidden van zijn familie op vrijdag 3 juli in een besloten bijeenkomst afscheid worden genomen van de heer Peeters, waarna van 16.30 tot 18.00 uur een receptie worden aangeboden in het gemeen schapshuis; te Vredepeel. Na meer dan veertig jaar in dienst te zijn geweest van de gemeente Meerlo- Wanssum, waarvan het grootste gedeel te bij de voormalige gemeente Wanssum zal de heer Arnold Hofman de gemeentedienst gaan verlaten. Het huidige hoofd van de afdeling Algemene Zaken en Kabinet werd destijds aangenomen door de legenda rische burgemeester Baron de Weichs de Wenne. Daarna werkte hij onder de burgemeesters Rutten, Dittrich en thans Hahn. De scheidende functionaris, die met alle reden „de rechterhand van de burgemeester" mag worden genoemd, heeft destijds een groot aandeel gehad in de samenvoeging van de gemeente Wanssum en Meerlo. Veel werk heeft hij verzet bij de vele culturele uitwisselingen met het buiten land en de ontvangsten van de Duitse jongeren door het gemeentebestuur. Op vrijdag 26 juni a.s. zal men afscheid van hem kunnen nemen tijdens een receptie van 19.00 tot 20.30 uur in Hotel Verstraelen te Wanssum. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld. H. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. DE MUINCK KEIZER Tel. 88800 DR. KEIJZER V. Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 Van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, TEL. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in hel weekend volgens telefonische afspraak E.M. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huis dieren zaterdag en zondag volgens afspraak M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum lel. 82690 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raayma- kers. Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23* td. '8IT52 Afspraken maken 's morgens tussën 8, en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur.j REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tol en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zw angerschapgy mnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maan'dag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tol 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY I.eunseweg 2a, tel. 10032 Openinestijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1,5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGF.M. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NV1H COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 AI.G. MAATSCHAPPELIJK WERK De ClockertBergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA PATIËNTEN VER. VENRAY Tel. 82750 BUREAU VOOR RECHTSHULP Spreekuur alleen na tel. afspr. 85968

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3