St. Christoffel MCC Venray Hengelsport Duivensport BILJARTEN SPORT IN VENRAY SV VENRAY SV Venray jeugd SVV Veteranen SV 00STRUM SV MERSELO SPIO NIEUWS AV Venray Regio Recreatiegroep Venray Regio Triathlon Vereniging Venray Regio Invaliden- sportvereniging 27 EN 28 JUNI TALLOZE ATTRACTIES DAMMEN Midgetgolf TWC OOSTRUM INVALIDEN SPORTCLUB „VENRAY" 25-JARIG BESTAAN Loobeekloop in Hotthees TTV Flop Shot Venray Districtsbekerwinnaar Afgelopen zaterdag vond in Groes- beek hei landelijke bekerfinaletoernooi amateurvoetbal plaats. De 6 districts- bekerkampioenen te weten, Germania (Groesbeek), Serooskerke, Drachter Boys, Ajax 2, Rijnsburgse Boys en Venray, traden hier aan om middels een loernooi, waarbij 2 poules gemaakt werden, uit te maken wie hel sterkste as. Ajax 2 met o.a. Frank Verlaat en Dennis Bergkamp in de gelederen was uiteraard de grote favoriet. De ploeg onder leiding van Bruins-Slot ging echter in haar eerste wedstrijd tegen Rijnsburgse Boys al onderuit. Een vroeg doelpunt van Rob Gillissen deed Ajax de das om. Tegen Serooskerke wist Ajax wel 2 punten te pakken, via Langenberg en Bakker. Rijnsburgse Boys behaalde op de Zeelandse tweede klasser een duidelijke 4-0 overwinning. Dit betekende een vroegtijdige uitscha keling van Ajax en een finaleplaats voor Rijnsburgse Boys. In de andere poule bleek Germania voor Venray (1-4) en Drachter Boys (0-2) een maatje te klein. De derde wedstrijd in deze poule, Venray-Dracht- ster Boys, moest dus de beslissing brengen. Nadat Theo Philipsen Venray op voorsprong had gebracht kwamen de Friezen via van der Meer langszij. Na een technisch bekwame aktie van Peter Deenen, bracht Philipsen zijn ploeg opnieuw op voorsprong. De wedstrijd waarin grimmige duels werden uitge vochten eindigde uiteindelijk in een 2-2 gelijkspel, door een doelpunt van Ferre Keestra. Door een beter doelsaldo bereikte Venray de finale tegen Rijnsburgse Boys. Deze wedstrijd waarbij het weer de grote spelbreker was kende een sportief karakter. Arold Willems leek in de zevende minuut de score voor Venray te openen. Met een enorme pegel schoot hij echter via het metalen houtwerk over. In de 18e minuut kroop Venray door het oog van de naald. Van Els kreeg een bal, die van dichtbij ingeschoten werd, in het gezicht doch voorkwam hiermee een tegentref fer. Na 52 minuten spelen bracht Wim Vievermans met een juweel van een doelpunt Venray op 1-0. Een schot met links van een 25 meter belandde onhoudbaar in de linkerbovenhoek. In de 57e minuut wist topscorer Theo Philipsen de eindstand op 2-0 te bepalen. En daarmee mocht Venray de algehele beker in ontvangst nemen. Het seizoen kan daarmee voor Venray niet meer stuk. Venray 2 kampioen en landskampioen. Venray 1 bekerkam pioen en algeheel bekerkampioen. „Een schitterende afsluiting" noemde Wou ters het na afloop. Een waardige afsluiting ook voor Frans Hendrix, Arold Willems en Gerrie Delauw. SV VENRAY VETERANEN Uitslag zaterdag 13 juni Venray-Wittenhorst 5-3 Programma voor zaterdag 20 juni Koetshuis-Venray 17.00 Terrein Zuidsingel t.o. Boschveld. Afgelopen zaterdag 13 juni namen Venray Fl, Venray B3 en Venray B2 deel aan de finale van het poliotoernooi 1987. Venray Fl en Venray B3 wisten een eervolle 2e plaats te behalen, terwijl Venray B2 het toernooi winnend wist af te sluiten. Programma Woensdag 24 juni Toekomstig Cl-Toekomstig C2 Deze wedstrijd wordt op het terrein van St. Servatius gespeeld. Bijeenkomst 18.15 bij Sporthal St. Servatius. De aangewezen spelers zijn al op de hoogte. SVV-Krefeld 2-1 Programma 20 juni SVV-HBSV 17.00 H. de Bruin, P. Gommans, W. Janssen, R. de Klerk, G. Lormans, V. Lucassen. E. v. Mill, W. Peeters, H. Swaghoven, H. Schellen, A. Mommen, P. Smits, J. smits, T. Swinkels, J. Vievermans, A. Meijer (Grensrechter) afmelden bij A. SijbersTel. 83196. Veteranen Zaterdag 20 juni Ooslrum-Volharding Senioren Donderdag 18 juni a.s. wordt er een kontakt informatiebijeenkomst ge houden in de kantine op het sportpark aanvang 20.00 uur. Gezien het belang van deze bijeenkomst voor de voorbe reiding op het nieuwe seizoen verwach ten wij alle actieve scniorenleden. Afdeling veteranen Merselo-Elzendorp 0-6 Programma zaterdag 20 juni Merselo-Walsberg 16.00 Vertrek 15.30 terrein paschalis. Sportverslagen dienen dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd Zwemwedstrijd te Viersen op zondag 21 juni 1987. Aanvang van de wedstrijd 14.00 uur. Vertrek sporthal de Wetteling 12.00 uur Hallcnbad Sport- zentrum Ransberg Viersen-Dulken. 100 m vlindersl. meisjes Chantal Zandbergen, Muriel Hendricks Nicole van de Bosch. 100 vlindersl jongens Sjoerd Vloet, Olaf Kemmelings, Pieter Henckens 100 schoolsl. meisjes Cindy Janssen, Daphne de Bruijn, Susanne Swinkels. 100 m schoolsl. jongens Bram Reijnders, Rob Bruins, Mario Linskens, Leon Janssen, Remko Muermans. 100 m rugsl. meisjes Femke de Bruijn, Maaike de Bruijn, Nicole Houwen. 100 m rugslag jongens. Richard Kemmelings, Luc Kemmelings, Remco Peeters, Luc Kateman. 100 m. vrije slag meisjes Ankie Remmers, Maaike de Bruijn, Lonneke Vloet 100 m vrije slag jongens Remco Muermans, Marwin Sant, Sjoerd Vloet, Stan Reijnders, Joris Janssen 4x50 m vlindersl. meisjes Maaike de Bruijn, femke de Bruijn, Muriel Hendricx Ankie Remmers. 4 x 50 m. vlindersl. jongens Stan Reijnders, Sjoerd Vloet, Olaf Kemmelings, Mario Linskens. 4 x 50 m schools, meisjes Chantal Zandbergen, Cindy Janssen, Lonneke Vloet, Nicole van den Bosch. 4 x 50 m schoolsl. jongens Rob Bruins, Luc Kateman, Remco Muermans, Leon janssen 4 x 50 m rugsl. meisjes Femke de Bruijn, Maaike de Bruijn, Ankie Remmers, Susanne Swinkels. 4 x 50 m rugsl. jongens Richard Kemmelings, Luc Kemmelings, Joris Janssen, Pieter henckes. 4 x 50 m vrije slag meisjes Daphne de Bruijn, Nicole Houwen, Lonneke Vloet, Nicole van de Bosch. 4 x 50 m vrije slag jongens Marwin Sant, Bram Reijndes, Leon Janssen, Rob Bruins. 8 x 50 m wisselsl 4 jongens 4 meisjes Femke de Bruijn, Ankie Remmers, Chantal Zandbergen, Cindy Janssen, Sjoerd Vloet, Stan Reijnders, Olaf Kemmelings, Mario Linskens. Kamprechters: K. janssen, T. Reijn- ders-van Rens. Res. W. Kateman. Vervoer, k. Janssen, T. Reijnders, W. Kateman, R. de Bruijn, M. Kaaf. T. Zandbergen, Peeters. Onder barre omstandigheden werden afgelopen weekend de limburgse B kampioenschappen afgewerkt. Zater dag waren de volgende personen aanwezig in het zwembad te Helden en zwommen de volgende tijden bij elkaar. 100 m rugslag Luc Kateman 1.42.8 6e 100 m schoolslag Leon Janssen 1.353. 13e. 100 m rugslag Ankie Remmers 1.27.9 lie. loo m. schoolslag R. Kemmelings 1.29.0 10e. 100 m schoolslag Stan Reijndes 1.29.6 11e. 100 m. vrije slag Nicole Houwen 1.28.0 8e. 100 m. vrije slag Luc Kateman 1.15.2. Ie; 100 m schoolslag Remko Muermans 1.37.0 2e; 100 m. vrije slag Femke de Bruijn 1.13.0 6e; 100 m rugslag Mario Linskens 1.27.5 10e; Zondag was het weer enigzins beter en werden ook betere tijden gezwom men zie hier het volgende resultaat. 100 m vrije slag Stan Reijnders 1.08.0 11e; 100 m vrije slag Maaike de Bruijn 1.14.4. 3e; 100 m vrije slag Luc Kateman 1.28.4 5e; 100 m vrije slag Marwin Sant 1.28.0 4e; 100 m. schoolslag Cindy Janssen 1.32.3 le; 100m vrije slag Joris Janssen 1.13.6 2e; 100 m. rugslag Chantal Zandbergen 1.23.5 3e; 100 m. schoolslag Mario Linskens 1.28.1 le; 100 m. vrije slag Sjoerd Vloet 1.04.8 3e; 100 m vrije slag Ankie Remmers 1.13.1 9e; Van harte gefeliciteerd AFD WATERPOLO Gezien de slechte weersomstandighe den gaat het waterpolotoernooi helaas niet door. Voor alle waterpolo leden is er zondag een gezellig onder - ons toernooi georganiseerd. Alle leden worden verwacht om 11.00 uu^einde? AFD KUNSTZWEMMEN A.s. zondag is de laatste dag waarop we ons voorbereiden op de clubkam pioenschappen, dus zorg dat je erbij bent! Zondag 28 juni ben je verplicht om een badmuts te dragen wij adviseren je om daar alvast aan te wennen en deze tijdens de training op te houden. Heb je nog geen badmuts, dan kun je die voor de training kopen voor 1,60. Zondag 5 juli is onze laatste training en daar hoor je nog meer over, want da", wordt heel leuk. Bronzen medaille voor Saskia Jacobs Tijdens de Zuidelijke D-spelen heeft Saskia Jacobs een bronze medaille behaald op het onderdeel 60 meter hoden. Haar tijd an 11.5 seconden betekene tevens een evenaring van het clubrecord. Ook bij het hoogspringen bereikte zij met een sprong van 1.35 m. een evenaring van het clubrecord. Klaartje van den Broek werd bij de 60 m.h. vierde. Deze eervolle klassering werd bereikt met een lijd van 11.7 sec. De overige prestaties bij deze zuidelijke kampioenschappen waren: Karsten Reiniers: 11.9 sec. bij de 80 m. en 3.61 m. ver; Pim van de Oever 6e plaats versrpingen; Klaartje van de Broek 3.37 Sandra Hofmans 4e bij NK In de nieuwe clubrecord tijd van 4.45.67 min., behaalde Sandra Hof- mans in Hoorn tijdens de Nederlandse kampioenschappen voor B-junioren op de 1500 m. een zeer eervolle 4e plaats. Zij bleef slechts 0.24 sec. van een bronze plak verwijderd. Paul coppus behaalde een tweede plaats in zijn serie ove de 3000 m. tijdens „Uden Sportief". Zijn tijd was 9.23 sec. Coen Corstiaans behaalde een elfde plaats bij een trimloop over 4.5 km in Oirschot en zijn tijd was 19.52 min. Wedstrijdagenda 20 juni Venray 1000, 3000, en 5000 m t.g.v. opening clubgebouw. 24 juni Venray onderlinge competitie. 21 juni Veldhoven 2e competitiewed strijd voor senioren aanvang 11.00 uur vertrek 9.15 uur. 21 juni Gennep halve Marathon. 21 juni Vaals - Venlo loop 27 28 juni Vught Nederlandse Kampioenschappen A-junioren en in Venray: Jumping Venray. 28 juni Kaarst BRD Pupillen en CD junioren. Deelnemes worden er op gewezen dat voor een gezamenlijke pas wordt gezorgd. 4 juli Geijsteren stratenloop over 5280 en 10200 m. Deze wedstrijd wordt mede door onze vereniging georganiseerd. Trainingen Dinsdag: 18.15-19.15 uur midden en lange afstand. 19.00-20.30 uur senioren en junioren AB. Woensdag: 18.30-19.30 pupillen; 19.00-20.30 CD Junioren. Donderdag: 19.00-20.30 senioren en junioren AB Vrijdag 18.30-19.30 wedstrijdgroep junioren AB en senioren; 19.00-21.00 C junioren. Zaterdag 10.00-11.15 pupillen en D junioren. 11.00-12.30 senioren en junioren AB. Oud Papier Iedere zaterdag tussen 11.30 en 12.30 uur kan oud papier worden afgegeven bij de container met het opschrift LORIJN die geplaatst is op het terrein hoek Kempweg Westsingel (De Holle Boom) De trainingen voor deze week zijn als volgt: dinsdag baantraining van 18.15 tot 19.15 uur. Donderdagavond in Venray om 19.30 uur beginners- en gevorderdengroep va naf de Perdstal. Dinsdag en donderdag lopen we in Seve- num om 19.30 uur vanaf de parkeer plaats bij het Steegbergparcours aan de Helenaveenseweg. Woensdagavond hebben we onze laatste duurlooptraining voor de men sen die voor de halve marathon aan het trainen zijn. Vertrek om 19.00 uur va naf de parkeerplaats aan de Schadijker bossen. De training in Meterik van zaterdag 20 juni komt te vervallen daar op deze dag de officiële opening van ons clublo kaal is. Hier kan tevens op de baan een 3.000 en 5.000 m gelopen worden. Start 15.50 en 16.15 uur. Zondag 21 juni is Vaals - Venlo. In lichtingen hierover bij Otto. Zondag 21 juni halve marathon in Gennep. Start 18.30 uur. Inlichtingen: Frank Rijshouwer, 04780-86268, Otto Foppen, 04767-2215 of Thijs Verberk. 04780-86080. De jongste leden van onze vereniging leverden afgelopen weekend bijzonder goede prestaties tijdens de scholieren Triathlon le Venlo. Rob Kwaaitaal werd op de 1/6 triathlon le in 1.44.30 uur en bezorgde onze vereniging haar eerste overwinning in haar nog jonge bestaan. Theo Janssen werd op de l/4e triathlon uitstekend derde in 2.27.37, na ook nog een lekke band gehad te hebben. Tijdens de selectiewedstrijd voor AVRO's Survival of the Fittest werd Ludy Verstappen 25e. Tussen zoveel beroepsmilitairen en comman do's een goede prestatie. Er waren 140 deelnemers. Ook een goede prestatie leverde Hans Teunissen. Hij werd tijdens de Super Prestige Circuit l/4e Triathlon te Eibergen vierde. Hij had voorde 1 km zwemmen 50(!) km fietsen en 10.8 km lopen 2.15.03 uur nodig. Met deze prestatie promoveert hij naar de A Klasse, en mag nu meedoen met hel Nederlands Kampioenschap. Trainingen Vrijdag: zwemmen 20.00 uur Gemeente bad te Venray. Zaterdag lopen 16.00 uur verzamelen op de parkeerplaats van het zwembad. Zondag fietsen 10.00 uur verzamelen. Woensdag zwemmen 20.30 uur Gcmeeniebad te Venray. Wedstrijden Zondag 21 juni 1/4 triathlon van Druncn Zaterdag 20 juni l/4e triathlon van Haaften. Inlichtingen Henk Deegens 04780- 87244. Tafeltennistoernooi Brunssum Met vijf deelnemers zijn we op Tweede Pinksterdag 8 juni jl. naar Brunssum vertrokken. Daar werd ter gelegenheid van het 20 jarig bestaan van de Brunssumse Gehandicapten Sport vereniging een tafeltennistoernooi ge organiseerd. In sporthal de Rumpert werd om precies 10.00 uur begonnen met de eerste wedstrijden. Om ongeveer 16.00 uur waren alle te spelen wedstrijd door de 62 deelnemers afgewerkt. Voor onze vereniging zelfs niet zonder succes. Dit kwam natuurlijk ook omdat er een fanclub ons 's middags de nodige morele steun gaf. Tijdens de prijsuitreiking mochten vier van onze vijf deelnemers een prijs in ontvangst nemen. Franca Hendrix, John Jenniskens, Peter Bouten en Pieter Zwambach van harte proficiat. Na wat nagekaart te hebben in de kantine, zijn we weer richting Venray gereden. Niet helemaal naar Venray, want in Geysteren was het kermis. Wilbert nodigde ons bij zijn thuis uit om het af te kopen dat hij zo slecht had gepresteerd. Het was een leuk en gezellig toernooi, en als de BGS het volgend jaar het weer voor elkaar krijgt om een toernooi te organiseren, zullen wij het zeker bezoeken. Int. sporttoernooi Panningen Zaterdag 13 juni waren we ook weer present in Panningen bij gelegenheid van het 10 jarig bestaan van de Invaliden Sportvereniging Regio Hel den. We hadden ingeschreven voor een Rekreanten tafeltennistoemooi voor validen en gehandicapten. In het clubgebouw TTC Limex gingen we om tien uur 's morgen van start. Pieter Zwambach was de sterkste speler van onze ploeg en wist dan ook de le prijs te behalen in klasse C. (een mooie standaard) proficiat. Een leuke bij komstigheid was, dat ook hier een supportersdelegatie uit Venray ons 's middags steun kwam geven. Al. met al ondanks de vele regen van deze dag, lekker koude schoten, koffie met vla bij Pieter thuis in kermisvierend Leunen. Een warm besluit van deze geslaagde sportdag. 25-jarig bestaan A.s. zaterdag 20 juni 1987 herdenken wij ons 25 jarig jubileum. Om 15.00 uur H. Mis uit dankbaarheid in de Paterskerk. Deze H, Mis zal worden opgeluisterd door Venrays gemengde Zangvereniging Ars Musica. Van 17.00 18.00 receptie in Gastencentrum De Wieenhof met aansluitend feestavond voor leden en genodigden. Wij nodigen U allen uit om met ons het glas te komen heffen op 25 sportieve maar vooral ook gezellige jaren. zie tevens uitnodiging elders in dit blad) Na jarenlang in de top van de onderlinge kompetitie meegedraaid te hebben is Theo Peek thans damkam- pioen 86/87 geworden. De uit Huissën afkomstige dammer en momenteel in Horst woonachtig heeft zich een ontwikkeling eigen gemaakt die uitzonderlijk genoemd kan worden. Hij heeft zeker het hoofdklasse niveau in zich, getuige zijn prestaties tegen topdammers, doorgaans met succes. Hij presteerde het ditmaal de jarenlange successenreeks van Ton Noyens te doorbreken. Ook in de bondskompetitie heeft hij zich de laatste jaren grote bekendheid verwor ven met zijn uitgekiende combinaties en sterk eindspel. Dit stempelt hem als een talentvol dammer. Hij kwam in de afgelopen bondcompetitie tot een 90% score hetgeen uniek is. Ons inzien een dammer waar Venray trots op kan zijn en langs deze weg proficiat. Ook een niet geringe prestatie leverden Arie Wester en Ton Noyens beide met 37 punten. Tot een uitstekende prestatie kwam ook nieuw komer Wim Dokter die als 4e eindigde. Bedriegen de voortekenen ons niet dan zal hij in de komende kompetitie tot nog meer in slaaLzijn. Groep B Eindigde Georg Brenkman glansrijk met 23 punten op de eerste plaats. Zijn spel is ook stijgende en zal zeker in het nieuwe seizoen van zich laten horen. Goede tweede werd hier Gerard Verstegen. Frans, Jacobs en Bouman eindigden gelijk op de 3e plaats. De prijsuitreiking voor de 3 beste dammers uit beide groepen vindt plaats, tijdens de jaarvergadering op maandag 22 juni a.s. Op deze avond is iedereen welkom. Groep A 1 Th Peek 39 2 A. Noyens 37 2 A. Wester 37 4 W. Dok tér35 5 M. Thijssen 32 6 M. Bakker 29 6 M. Batist 29 8 A. Kroh 22 9 Th. Zaal 21 10 A. Kennis 18 Groep B 1 G. Brenkman 23 2 G. Verstegen 19 3C. Bouwmans 18 3 F.Jacobs 18 5T. v.d. Kamp 11 6S. Claessens 7 7H.Goorts 5 7 G. Peelers 5 Het internationale toernooi te Nuth heeft voor onze vereniging een goed resultaat opgeleverd: met 6 personen deelnemen en met 2 individuele prijzen plus een teamprijs terugkeren. Jan Engels speelde de sterren van de hemel, door niet alleen een puike partij als invaller in het eerste team*te spelen, maar daarnaast in zijn klasse met een vierde plaats met 81 slagen over drie ronden bijzonder goed voor de dag te komen, en.... tevens barrage te moeten spelen voor de meest geslagen „eentjes" en ook deze barrage wist hij in winst om te zetten. Harrie Lenssen speelde zich naar een zeer goede vierde plaats met 78 slagen over drie ronden, terwijl Hans Peters en Gerrit Janssen de resp. 9e en 10e plaats deelden met 83 punten. Voor Truus en Gerard Arts was het een bijzonder leerzaam toernooi, waar zij bij een volgende gelegenheid alleen maar voordeel van kunnen hebben. Bij de teams bleef het spannend tot en met de laatste baan, onze naaste concurrent hoefde maar een één te slaan en dan was de le plaats voor hun veilig, bij een 2 was het barrage spelen geblazen. Doch dit bleek niet noodza kelijk; een tweede plaats was er voor onze spelers met invaller toch een behoorlijk goede prestatie. Zeker als men weet dat het winnende team uit Boskoop bijzonder ervaren spelers in zijn midden heeft. Bert Jacobs speelde datzelfde week end voor de eerste keer in zijn prille loopbaan als midgetgolver de Neder landse jeugdkampioenschappen te pa pendal. Drie dagen was hij, en diverse leden van onze vereniging/voor morele steun en begeleiding aanwezig, daar om te kunnen laten zien wat hij op de thuisbanen geleerd had. Nou en dat viel niet tegen, deze banen in aanmerking, die voor menige geroutineerde speler een handicap kunnen vormen, kwam Bart hier goed voor de dag. Van de deelnemers liet hij er zelfs 21 achter zich en dat als debutant zijnde... Komend weekeind speelt het eerste team om het teamkampioenschap van Nederland, vrijdag, zaterdag en zondag wordt er in Doorwerth om de hoogste eer gestreden voor de acht teams uit de diverse districten. De vertrektijden worden donderdagavond na afloop van de onderlinge competitie bekend gemaakt, wij wensen hen veel succes. Afgelopen zondag hebben wij het tweede gedeelte van ons clubkampioen schap verreden. Een achttiental deel nemers verscheen aan de start om te proberen de gemiddelde snelheid van respectievelijk 20 en 27 km per uur zo dicht mogelijk te benaderen. Als grote overwinnaar kwam de kleine Erwin Achten uit Oostrum uit de bus, gevolgd door de winnaar van groep 1 Jan Jenniskens uit Wanssum. Erwin wist de gestelde tijd op minder dan 4,5 seconden te benaderen. Een klasse prestatie. A.s. zondag strijden de junioren veteranen en amateurs a in Doenrade om het Nationaal kampioenschap van de NWB. de jeugd, aspiranten en amateurs B strijden in Beegden om de titel. Trimmersgroep I vertrekt die dag om 8.00 uur voor een tocht over 120 km richting Kevelaer en Xanten in Duitsland. Trimmersgroep II fietst naar Lottum. Zij vertrekt om 8.30 uur voor deze 50 kilometer lange tocht. Eerste seizoen overwinning voor Toon Claessens Op een zonovergoten circuit den Hoek in Groesbeek brak voor Toon Claessens dit seizoen voor het eerst de zon bij hem door. Na erg veel pech en tegenslag in het voorseizoen lijkt Toon weer op de goede weg terug. Met twee keer een 2e plaats in de manche troefde hij alle concurenten af in de 250 cc seniorenklasse. Op het technisch erg lastige Groesbeekse circuit ondervond hij de meeste tegenstand van het jonge Gemertse talent Stefan Kluitmans die de le manche van start tot finish wist te winnen met Toon steeds op zijn hielen. De tweede manche bood in de beginfase hetzelfde beeld maar Kluitmans maakte enkele foutjes waarvan Frank van Beek uit Zeist en Toon dankbaar profiteer den. Tegen het eind van de manche had Kluitmans echter weer aansluiting weten te krijgen bij het leidende duo. Maar andermaal ging hij in de fout waardoor de overwinning voor Toon voor het grijpen lag waardoor hij zijn eerste grote triomf dit seizoen kon pakken. Jan Peeters draaide onopvallend zijn rondjes mee in dit gezelschap en bleef steken met klasseringen als 25e en 22e in de beide manches. Hans v.d. Akker deed het in de le manche bij de 125 cc junioren nog lang niet slecht. Na een matige start kwam hij goed op gang en wist een keurige 6e plaats uit het vuur te slepen. In de 2e manche moest hij liggende op een 12e plaats door problemen naar de kant. Ook alleen in de le manche scoorde Marcel Wilms en wel met een achtiende maar ook hij kwam in de 2e manche niet meer aan de start. Bert van Well, onze vice-voorzitter was de enige deelnemer in de klasse 250 cc promotie. Voor hem was er niet veel succes weggelegd. Na twee keer een slechtte start kwam Bert niet verder dan een plaats in de achterste gelederen. Ook Peter Thissen en Jan Roffers hadden hel geluk in de zijspan klasse bepaalt niet aan hun zijde. In de 3e ronde van de le manche was het voor hen al afgelopen, toen jan bij een verkeerde beweging door zijn rug ging. Programma a.s. zondag Overloon 125 cc prom K2, 125 cc sen. 250 cc sen K 7 Venray, juni 1987 Het bestuur van de nodigt U uit tot het bijwonen van de receptie op zaterdag 20 juni 1987 van 17.00 tot 18.00 uur in Gastencentrum „Wieënhof", Leunseweg 20, 5802 CH Venray, ter gelegenheid van ons Uw aanwezigheid zullen wij zeer op prijs stellen. HET BESTUUR Secretariaat: Gussenstraat 37, 5809 AG Leunen Prima resultaat jeugdvierdaagse. 5km sportgroepen 2e plaats voor de groep Dorethe-Maria en Corrie. Bij de 10 km sportgroepen 3e plaats groep Lea en natasja 4e plaats groep Manita en Angelique. 15 km sportgroepen le plaats groep Paula. Meisjes en leidsters proficiat met jullie behaalde succes. LET OP De clubkampioenschappen worden gehouden op 28 juni a.s. in sporthal de Wetteling. In de maanden juli en augustus is er geen ruilbeurs. M. Gerrits Beugen opppermachtig Onder goede weersomstandigheden klonk zondag 14 juni om 11.00 uur, het eerste startschot van de tweede loobeekloop georganiseerd door voet balvereniging Holthees. De eerste afstand (2900 mtr.) was favoriet bij de jeugdige lopers in de leeftijd tot en met veertien jaar. Na ruim 11 minuten passeerde Twan Ebbers uit V ierlingsbeek als eerste de finish. Heel verdienstelijk was ook de tijd van het eerste zeer jeugdige meisje L. Ebbers. Bij de 5700 meter ging de strijd om de beker tussen 3 personen. Maar op het laatste gedeelte schudde J. Botden uit Boxmeer ook zijn naaste belagers van zich af en finishte in een tijd van 20 min. en 15 sec. Als laatste werd de 11.300 meter gelopen. Bij deze afstand waarbij 4 rondes voltooid moesten worden werd al snel duidelijk dat M. Gerrits oppermachtig was. Bij de finish bedroeg zijn voorsprong zelfs bijna 3 minuten. Belangrijkste uitslagen: 2900 meter 1 Tw. Ebbers V'Beek 11.22 2 HHendriks Overloon 11.27 Ouder dan 14 jaar 1 T. Ebbers V'Beek 11.07 5700 meter 1 JBotden Boxmeer 20.15 2 R. Tiemessen Babberich 20.26 3 L. Wijnhoven Meterik 20.35 11.300 meter Dames 1 C. Meyer Venray 50.54 Heren 1 M. Gerrtis Beugen 41.16 2 RTiemessen Babberich 44.13 3 L. Wijnhoven Meterik 44.45 HSV DE ROERDOMP Zaterdag werd te Afferden de eerste selectiewedstrijd gehouden. A. Sanders, J. Koenings en L. v.d. Hoogenhof behaalden prijs. Zondag was de 5e en laatste vijfdorpenwedstrijd. J. Roeffen wed le, H. v.d. Hoogenhof 4e, P. v.d. Hoogenhof 5e en verder T. Voss en R. Vlemmings. Bij de korpsen werd Oostrum in totaal le. Zaterdag koppelwedstrij te Sieben- gewald. Zondag laatste koningsvissen van de korte en lange hengels. Dinsdagavond 2e vijverkoning. Voor uw benodigde vergunningen kunt U terecht bij H. v.d. Heuvel Langeweg 38 Venray tel. 86569. HSV T ALVERTJE Bij de eerste selectiewedstrijd voor 't NK waren er prijzen voor P. Kunen, M. Goorts, H. Theuwen, Sj. Theeuwen, P. Cuppen en H. Hendriks. Bij de vijfdorpenwedstrijd van Venray be haalden R. Wijnhoven Sr., R. Schmitz, H.Theeuwen, en G. Robben prijs. De einduitslag van deze serie wedstrijden is 1 Oostrum 65.815 gr. 2 Well 44.635 gr. 3 Venray 41.610 gr. Individueel 1 W. Willems Well, 2 H. Hendriks Oostrum, 3 R. Wijnhoven Oostrum. Gemeentekoning van Venray 1987 is M. Goorts van Oostrum. Zaterdag 20 juni is de eerste wedstrijd van de korte hengels van het zomerkoningvissen. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij het kruis aan de Maas in Geysteren. Er wordt gevist van 8.00 tot 11.00 uur. Woensdag 24 jum en woensdag 1 ju ii zijn er de wedstrijden voor de gemeentekoning jeugd van Venray. De bijeenkomst is telkens om 17.30 uur bij de visvijver de Ballonzuil in Dalland Merselo. Er wordt gevist van 16.00-20.00 uur. Zaterdag 20 juni is er een gescheiden koppelwedstrijd van Siebengewald. De nummers zijn af te halen vanaf 9.30 uur in zaal Hijnekamp in Siebengewald en er wordt gevist van 12.00-15.00 uur. Voor deze wedstrijden opgeven bij H.Hendriks Pst. v.d. Gaetstraat 48 te Venray tel. 04780- 82994 tot a.s. donderdagavond 20.00 uur. Zondag 21 juni is de jeugdseleclie- wedstrijd Nd. Kamioenschap in Affer den. PDV DE ZWALUW Creil 7-6-1987 H. Arts 1, 99; M. v. Dijck 2, 139; A. v.d. Munckhof 3, 115; W. Lormans 4, 6, 51, 53, 59, 83, 91; P. v. Zwamen 5, 39; A. v. Gerven 7, 8, 33, 49, 79; J. Voesten Drt. 9, 45, 92, 93; A. Sijbers 10, 43; P. Hendriks 11, 98; H. Strijbosch 12, 35, 47, 67, 134; J. Gommans Zn. 13, 107; J. Bastiaans 14, 19, 41, 60, 68, 110, 122, 124, 131, 142, 144, 146; J. v.d. Laar, 15, 20, 23, 31, 57, 63, 100, 127; Chr. Cuppen 16, 17; P. v.d. Laar 18. 116, 148; Chr. Gerrits 21, 28, 29, 30, 32, 40, 62, 65, 74. 84, 89, 106, 126; G. Boom 22. 26, 34, 37; H. Hermans 24, 108; A. Wijnen 25, 90; J. Sijbers 27, 109; Vollenberg v. Houdt 36, 50, 52, 66, 77, 143; H. Lucassen 38, 149; Jos en piet 42, 81. 85, 104; H. Philipsen 44, 123; Jac Bastiaans 46; K. Vercauteren 48; G. Baltussen 54; J. Derks 55, 71; M. Loonen 56, 101, 136; W. Arts 58, 97, 118; P. Willems 61, 88, 138, 145; J. Janssen L 64, 73; H. v. Elzen 69, 78, 147; Jac Kusters 70; H. Litjens 72, 121; J. Basten 75, 129; W. Smits 76, 80, 95, 113, 119; A. de Riet 82; M. Voesten 86, 87, 102, 120; H. Peters Zn 94, 133; W. Vermeulen 103, J. Maas 105, 141; M. Aben 111, 140; G. Janssen 112, 132, 135;. G. Loonen 114, 125; J. Kerstens 117, 130; H. Vermeulen 128; M. Stiphout 137, PDV DE VREDESDUIF Creil 7 juni 1987 P, Janssen K 1, 43, 45, 52, 57, 61; J. Kusters 2, 56; M. Kusters 3, 32, 59; J. Vermeulen en Zn 4, 25; J. Janssen K 5, 18. 35, 40; P. Janssen K, 5, 18, 35, 40; P. Janssen H 6, 32; F. Franssen 7, 14, 21, 46, 53, 55; P. Vollenberg 8, 27, 30 37; G. Hendriks 9, 33; J. Ewals 10, 13; L. Willems 11, 44, K. Tholen 12; J. Goumans 15, 23, 42; H. Ewals 16, 29; G. Aben 17, 28, 41, 54, 58; W. Drabbels 22, 36, 47, 49, 50. H. v.d. Laar 24, 26; G. Raaymakers 34; W. Vervuurt znn 38,48, 51; 60; H. Bouten 39. FLOP SHOT TAFELTENNIS BARBEQUETOERNOOI Volgende week zaterdag 27 juni gaat het vierde toernooi van TTV Flop Shot van Start. Wij willen met dit toernooi iets van de traditionele toemooivorm afstappen. Het toernooi zal gespeeld worden op maximaal 12 tafels en in vier klassen. A klasse enkel en dubbel 3e klassen en hoger NTTB B klasse enkel en dubbel 4e en 5e klasse NTTB C Klasse enkel en dubbel, recreanten D klasse enkel en dubbel jeugd. Alle klassen zullen gemengd gespeeld worden. Zowel dames als heren zullen tegen elkaar uitkomen. Tevens is het mogelijk met dubbel zowel gemengd als met twee dames -of twee heren- in te schrijven. De enkel klassen zullen gespeeld worden volgens het 5-kamp systeem (best of three) De vijf spelers die op een tafel een winnaar voort zullen brengen worden door middel van loting bij elkaar gebracht. De winnaar van elke 5-kamp zal doorgaan naar de volgende ronde. Het dubbel is ingedeeld in drie klassen: competitiespelers, recreanten, jeugd. Het dubbel zal gespeeld worden in drie-kampen. Winnaars van de 3-kamp zullen in de volgende ronde verder spelen. Inschrijven voor het dubbelspel is alleen mogelijk als men ook heeft ingeschreven voor het enkelspel. Mimimum leeftijd 10 jaar senioren vanaf 17 jaar. Barbeque Barbeque Barbeque Tevens zal er die avond een barbeque worden gehouden in de Springplank, Beukenlaan te Venray. Hier krijgt U verschillende soorten vlees, groenten en salades aangeboden. Dit alles zal muzikaal ondersteund worden Gouwe Ouwe muziek. De prijs voor dit alles bedraagt 15,50 (incl. de ruime warme maaltijd en salades) Voor mensen die willen overnachten inlichtingen bij D. Moss tel. 04780-10603. D.O.S. Ledenvergadering Op maandag 22 juni is er een algemene ledenvergadering in ons clublokaal cafe den Oldtimer. Aanvang 20.00 uur. Er staan enkele belangrijke punten op de agenda, met name de teamsamenstel lingen, speeldagen in het komende seizoen komen uitvoerig aan de orde. Het is dus van belang dat zo enigzins mogelijk, iedereen aanwezig is. Clubavonden Zoals al eerder gemeld is het geen clubavond op 18, 22, 25 en 29 juni. Donderdag 2 juli wordt er weer gestart met de clubavonden.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 9