VERENIGINGSNIEUWS l.v.b. n.j.n. f.n.v. 6r0te fanov fair.' VENRAY'S MANNENKOOR I Ori VENRODE Kinderkoor De Vredesklokjes CRESCENDO ARSMUSICA KINDERKOOR de BANDELIEREN Jongerenkoor CHRISKO Orkestvereniging Venray M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN Vocaal ensemble Arabesque Katholiek Vrouwengilde Vrouwen trefcentrum Wijkvereniging Veltum Buurtvereniging Brukske Wijk Noord-West TRIMCLUB Jeugd- natuurwacht Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Schuttersgilde St. Anna PEEL EN MAAS OJC WATJANG De Springplank N.V.I.H.-COC OJC DINGUS De Zonnebloem D0E00K MEE FANTASTISCHE LOTERIJ Donderdag 18 juni om 19.30 uur re petitie bassen en om 20.00 uur gehele koor, Zondag 21 juni extra ingelaste repeti tie in de Wieënhof van 11.30 tot 12.30 uur! Donderdag 25 juni om 19.30 uur re petitie tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor in de Wieënhof. Na de pauze om 21.00 uur wordt de repetitie voor tgezet in de foyer van de schouwburg. Maandag 29 juni extra ingelaste repe titie van 19.00 lot 20.00 uur in de Wieënhof. Dinsdag 30 juni optreden Music Sa crum in Arnhem tijdens het internatio nale korenfestival waaraan liefst 95 ko ren uit de gehele wereld deelnemen. Ver trek per bus om 17.30 uur vanaf ge meentehuis. 12 Juli, Castenray, opluistering eu charistieviering. Geen repetitie wegens vakantie op 23 en 30 juli en 6 augustus. Wel wordt op zondag 26 juli in Geijsteren om 10.00 uur de H. Mis opgeluisterd voor Fons. In september de 4 daagse concertreis naar Engeland en wel op 24, 25, 26, 27 september. Afmelden: A. v. Gestel, tel. 83846. Koninklijke Harmonie Euterpe Donderdag 18 juni. Om 20.00 uur repetitie. Om 19.30 uur bestuursvergadering. Zondag 21 juni. Neomist Vredeskerk. Aanwezig zijn om 10.10 uur op parkeerterrein Vredeskerk. Uniform met hoed/pet. Donderdag 25 juni Concert Schuttersveld 20.00 uur. Uni form zonder hoed/pet. AGENDA 21 juni aubade 25 juni concert Schuttersveld. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 18 juni. Repetitie om 18.45 uur in de Perdstal. Donderdag 25 juni repetitie om 18.45 uur in de Perdstal DRUMBAND Dinsdag 23 juni. Eerstvolgende repetitie. Bardienst: Mevr. Verbeek Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. ZANGERS VAN SINT FRANS Agenda: Vrijdag 19 juni Om 18.30 uur voor alten en sopranen en om 19.15 uur voor tenoren en bassen. Zondag 21 juni. Om 10.15 uur hoogmis in de Paters kerk. Maandag 22 juni. Om 18.30 uur alleen voor de nieuwelin gen Om 19.15 uur spelavond voor alle jongens. Dinsdag 23 juni. Om 18.30 uur alleen voor de alten. Woensdag 24 juni. Om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Eventuele afmeldingen: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690 DAMESKOOR Woensdag 24 juni om 20.00 uur repe titie voor het gehele koor in zaal Thie- len. Vrijdag 26 juni om 13.00 uur huw. dienst in de kapel van het St. Jozef klooster. Zaterdag 27 juni om 14.00 uur opluistering van een huwelijksdienst in de Grote Kerk. 's Avonds onze jaarlijk se fietstocht. Zaterdag 4 juli avondmis in de Vre deskerk. Woensdag 8 juli om 20.30 uur concert in het ziekenhuis. Woensdag 15 juli onze laatste repeti tie voor de zomervakantie. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevrouw v.d. Bekerom, tel. 83332 of aan Mevrouw Sijbers, tel. 81353. Vrijdag 19 juni Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Woensdag 24 juni. Ons jaarlijks koorreisje. Vrijdag 26 juni. Repetitie voor het hele koor van 16.00 tot 16.45 uur. Zaterdag 27 juni. We zingen om 19.00 uur de mis in de Vredeskerk. Wat een prestatie van jullie allemaal en... maar liefst 8 bekers! Grote klasse, dus doorgaan allemaal. Naast het uit stapje dat je natuurlijk niet vergeten moet, zijn er nog twee repetities voör de slotmis. Nog even je beste beentje voor blijven zetten voor de Kapelaan en iede reen die naar jullie komen luisteren, dan kunnen jullie uitrusten van alle inspan ning het afgelopen koorjaar. Tot mor gen. Gem. zangvereniging Zondag 21 juni Geen zingen. Woensdag 24 juni repetitie van 18.00-19.00 uur in het acti viteitencentrum Kennedyplein. Vrijdag 26 juni. Eucharistieviering ter gelegenheid van het 60-jarig huwelijk van ons lid L.H. van Els en J.E. v. Els-van Leendert. Om 13.00 uur in de Paterskerk, graag trou we opkomst. Zondag 28 juni. Hoogmis in de Paterskerk, aanvang 10.15 uur. Zijn er nog ouderen die graag zingen. U bent van harte welkom, ook heren. Bij afwezigheid gaarne even afmelden bij nummers 86511 of 89831 Zaterdag 20 juni om 15.00 uur opluistering eucharistieviering in de Pa terskerk b.g.v. het 25-jarig jubileum van de invalidensportclub Venray. Dinsdag 23 juni om 19.30 uur repeti tie voor de alten en om 20.00 uur voor het hele koor in De Essel, Ursulastraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij Dhr. J. Steijlen, Kolk weg 3 tel. 81221 of mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7. tel. 86159. Oud papier kunt U deponeren in de container bij J. van Osch Akkerweg 6 Capriccio - Bojema Saltarello CAPRICCIO Dinsdag 23 juni. GEEN repetitie. BOJEMA Vrijdag 19 juni. Om 18.45 uur gezamenlijke repetitie Vrijdag 26 juni. 19.00 Bowlen in Oostrum SALTARELLO Zaterdag 20 juni GEEN repetitie. Zaterdag 27 juni. Om 15.30 uur gezamenlijke repetitie Afmeldingen uitsluitend bij P. Falco Franken tel. 85855. Zaterdag 20 juni. We zingen de mis om 19»0Q*iw- W i; ,-ijn om 18.30ïnir in het zaaltje Zondag Z1 jonii m m Gezinsmis om'll.bO uirr?-We zijn om 10.30 uur in het zaaltje. Dinsdag 23 juni. Koorrepetitie van 18.30-19.30 uur. Dinsdag 30 juni. Koorrepetitie van 18.30-19.30 uur. Zaterdag 4 juli. Kooruitstapje. De vakantie komt in zicht... Komend weekend zingen we zowel op zaterdag als op zondag. We hopen dat jullie er dan allemaal zijn, zodat we dit seizoen mooi kunnen afsluiten. Tot zaterdag! Vrijdag 19 juni zingen wij in Ys- selsteyn. Wij zullen vier liedjes ten ge hore brengen, wat ook het jongeren koor uit Ysselsteyn zal doen. Daarna zingen we gezamenlijk nog een lied Willen jullie ervoor zorgen om uiterlijk 20.00 uur bij het parochiezaaltje te zijn. Voor afmeldingen kun je bellen met Pia Verstegen tel. 82170. Jongens en meisjes van 13 jaar en ou der kunnen zich aanmelden. We repete ren iedere woensdagavond van 19.00 tol 21.00 uur. Voor aanmeldingen en/of verdere in formatie kun je bellen naar Mail de Haart lel. 88176 of Ellie Gielen.s 88521. Woensdag 24 juni en 1 juli om 20.00 uur orkestrepetitie o.l.v. 1 Boogaarts in de schouwburg van St. Anna. Afmel den bij M. Grooiemaai, tel. 80358. Eveneens op beide woensdagen om 20.15 uur repetitie voor het klein ensem ble o.l.v. A. Thijssen in de muziek school. Afmelden bij P. Houba, tel. 87362. Voorlopige agenda 27 en 28 juni Jumping Venray. 2 juli serenade in Ysselsteyn. 23 augustus taptoe te Hermallen (B.) 30 augustus Taptoe in de Efteling. 5 september taptoe in Venray. 3 en 4 oktober gemeentelijk muzicktocr- nooi. 29 november zondagochtenconccrt. Maand tg 22 en 29 juni om 20.30 uur gezamenlijke repetitie in muziekthera pie St. Servaiius. Afmeldenuitsluitend bij Marian, tel. 04780-85377. in de publica van vorige week om trent onze 1 •tsvakantic in de omgeving van ile Wouwsc Plantage is vergeten te vermelden, dat deze ebouden wordt van 24.!.m. 28 augt t.s. Voor verde re inlichtingen' ktint t1hl hij mevr. J, Hoogeveen, tel. 8V. y, AFD MNG VENRAY Hierbij v. we alvast wat eerste ge- gevens onv oi het jaarlijkse uitstapje. De vpork' u< is uitgegaan naar Gie thoorn me! bezoek aan een orchideën- kwekerii. De datum is vastgesteld op dinsdag IS augustus. De kosten bedra gen 42,50 incl. bu\. diner en boot tocht. Voor de lunch dient men zelf te zor gen. Opgave lol 13 juli bij Fien Pecters, Arkstraat 15. Bij onvoldoende deelna me van leden zijn ook niet-leden wel kom. Bet. ling bij opgave. Meer infor matie on .aagt u tezijnertijd. \tt< ■e! Voor diegenen die afgelo pen iaat de contributie nog ni "voldaan hebben kunnen dit alsnog doen anders vervalt het lidmaatschap. Vooidat we ons dadelijk allemaal in de vakantie storten, willc-n we toch nog eerst een Algemene Ledenvergadering houden. Deze zal plaatsvinden a.s. vrij dag 1.9 juni om 20.00 uur in het Vrou- wcntretcentrum 't Bessemkc, Bach- straat 14b. Iedereen (dus ook niet-leden) is hierbij van harte welkom. Een v .d. punten die op de agenda is: wel of geen mannen in het Vrouwentref- ccntrum. Bovendien beginnen we met de voorbereiding, van de rommelmarkt cn de bai b< que die op 11 juli a.s. als af sluiting van het seizoen gehouden zal worden. Jol zi.ens.in het Vrouwentref centrum. ZESKAMP VELTUM ZONDAG 5 JULI Bijna is het weer zover. Dan hebben we in Veltum weer onze traditionele Zeskamp Veltum. Houdt U deze zondag vrij voor Veltum. want er is dit jaar heel wat te doen rondom de zeskamp. Wij komen hier volgende week op terug met het programma. Openbare vergadering. Op dinsdag 23 juni a.s. is er weer een openbare vergadering in de Kiosk, aan vang 20.i i:: uur. Iedereen is van harte welkom. De agenda is als volgt: ope ning, notulen vergadering 27 mei, in- en uitgaande p-r - mededelingen, leefbaar heid wijk (iemand voor taak verkeer), wijkradcnovcrleg. activiteiten (zomer- markt def. inrichting kraam BV), verga dering juli. besluitenlijn, datum db. rondvraag en sluiting. Na sluiting afre kenen penningmeester. We hopen op een goede opkomst en de koffie staat klaar. Programma Zondag koffie-ka.u tuurt je van 10.00 tot 12.30 uur. Zondag om 19.30 uur kienen voor het wijkcentrum. Zaal open om 18.30 uur. Repetities Zondag 21 en woensdag 24 juni voor majoretten, miniretten cn korpslcden. Afmelden Majoretten en miniretten Bernadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. DANSEN vakantie! Woensdag meiden. Maandag aanmelden '87-'88. Tot ziens is..10 20.00 jeugdclub: atstc clubavond voor dc volksdansen om 21.00 nog een uurtje gezellig ver- ig 14".00 uur Bodywork larke. Ikunt zich weer aan- 22 juni vergadert hel i 20.00 tot 22.00 uur in de nor. Laatste mogelijkheid nieuwe aktiviteilen seizoen in wijkcentrum Den Hoen- I,«persgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een duurloop van 10 km, vanaf hoofdin gang Rank Xerox op het Rank Xerox circuit. Maandag- cn donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldwe.c conditiclooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route rondom Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Ovc'rlooncircuil een gevarieerd Iriinprograinma.-. Verza melen cn aanvang om 9.00 uur bij par keerplaat-- De Vers Inlichtingen P. I.oomans, Ouvertu restraat 14. tel. 85384. Deze week ontvangen jullie op de scholen de zomeruitgave van de „Na tuurvriend". Hierin staan weer diverse wetenswaardigheden over onze natuur en een aantal dingen, die je tijdens de vakantie kunt gaan doen. Ook ontvangen jullie op school een formulier met envelop, die je kunt ge bruiken bij de opgave voor het verlen gen van je lidmaatschap. Ook de leerlin gen van groep 6 ontvangen allemaal een formulier om zich op te kunnen geven als lid van de Jeugdnatuurwacht. We hopen natuurlijk, dat alle huidige leden van groep 7 ook lid blijven en dat we veel nieuwe leden krijgen. Tenslotte worden deze week op school een aantal prijsjes bezorgd. Deze zijn bestemd voor de leden van groep 8, die binnenkort de school gaan verlaten en die in de loop van de 2 jaar dat ze lid zijn geweest de meeste stempels hebben vergaard. Je hoort van je onderwijzer of onderwijzeres op school wel, hoe deze prijsjes verdeeld worden. Veel plezier ermee en tot een volgende keer. Komende zondag, 21 juni is de laatste puzzel wandeltocht van dit seizoen. Deze wordt gehouden in het gebied „Loo- beekdal". De start zal zijn tussen 9.30 en 10.30 uur vanaf de parkeerplaats bij De Perdstal aan de Kempweg (vlakbij Vlakwater). Denk eraan: goede kleding en de nieuwe uitgave van De Natuur vriend en Bomen Kijken meenemen. Tot zondag a.s. Hoi allemaal. Nog twee excursies zijn er nog en dan beginnen de zomerkampen. Omdat de meeste dan óf op zoka zijn, óf gewoon op vakantie, betekent dit dat er in de maand juli geen excursies zijn. Het bete kent eveneens dat de komende twee we ken je laatste kans is om met de NJN op excursie te gaan; daarna is er een tijd lang niets te doen. Komende zondag, 22 juni, is er een excursie naar de Griendt- veense Peel onder leiding van Suzanna. Vertrek om 8.00 uur vanaf het schouw burgplein. Ze gaat aan vogels, libellen en zweefvliegen doen. Het weekend daarop leidt Patrick Jansen van de Insecten werkgroep een excursie. Op deze excursie wordt er ge- kadert op het gebied van zweefvliegen, maar ook zal Patrick het een en ander over loopkevers vertellen. Deze excursie is niet alleen ongewoon omdat Patrick ervoor vanuit Hoorn naar Venray komt, maar ook omdat de excursie op een zaterdag gehouden wordt. Vertrek tijd en -plaats kun je volgende week in Peel en Maas lezen. In elk geval kun je alvast je tijd ervoor reserveren want het is zeker dc moeite waard. Tot op de excursie. Voor informatie'over de Nederlandse Jeugdb- v oor Natuurstudie: Suzanna L7&4-1 Heden donderdag schieten voor de Memorial beker. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 20 juni 4x3 schietwedstrijd te Venray. Aanvang 15.00 uur. We ver wachten ALLE schutters om 14.00 uur op de Schuttersweide om alles op te bouwen, 's Avonds gaan we na aflop van dc wedstrijden alles gezamenlijk opruimen. Zondag 21 juni vieren we het feest van St. Jan, onze patroonsheilige. Om 10.00 uur komen we allen bijeen in het zaaltje langs de Vredeskerk. Om 10.30 uur. zal de Gildemis opgedragen worden in de Vredeskerk. In deze Gildemis zal André Pierik zijn eerste Heilige Mis op dragen in Venray. Na de H. Mis is er ge legenheid tot feliciteren in de kerk. We hopen dal alle geüniformeerde schutters aanwezig zijn. Deze oproep is vooral voor de jeugdige leden bestemd, die de laatste weken niet aanwezig zijn ge weest Zondag 21 juni viertallen te Kessel. Aanvang rond 15.00 uur. Woensdag 24 juni oefenen schieten om 19.30 uur. Zaterdag 27 juni viertallen te Tegelen. Zaterdag 27 juni zestallen te Pannin- gen" - x Zondag 28 juni 2e Bondsfeest te Te- gelen, Zondag 5 juli O.L.S. te Kinrooy (Bel gië). Zondag jl. werd de onderlinge wedstrijd gehouden tussen Heijen, Geijsteren en Venray. De prijzen wer den als volgt verdeeld: Vrije hand P. Willems, Venray; Th. Groetelaars Geijsteren: .P. v.d. Broek, Venray. Kampioen L Groetelaars, Geijsteren; P. Toonen, Heiicr/ Uniform Ine Groetelaars, Geijsteren; P. Vinck, Heijen; M.-'.v; Rij'ck, Heijen. Perspneel P. v.d, Broek, Venray; M. Allards, Geijsteren: I. Groetelaars, Geijsteren; B Toonen, Heijen; J. Vennekens, Geijsteren. Korps Geijsteren; Heijen; Venray. Zondag a.s. wordt er geschoten om de Peclhaas en Keizertroffee. Aanvang 14.00. utir, uw weekblad Op zondag 21 juni komt in OJC Wat- jang te Oirlo de in Limburg reeds veel gevraagde Herb Mews en the Mules. Zij maken muziek uit de jaren '60 met als voorbeelden Roll over Beethoven, Dad dy Cool en zelfs My Way van Frank Si natra moet er aan geloven. Herb Mews en ae ezels werken zich in 't zweet op een manier die lijkt op de be ginperiode van Raimond van het Groe- newoud en zo trekt Herby en de ezels verder. Na het optreden van Herb 'n swingel- de sensatie met niemand minder dan DJ Svin. Aanvang van dit gezellig dagje uit om 15.00 uur. Tot dan in Watjang Oirlo. ROLLEBOL A.s. zaterdag vertrekken we om kwart voor negen naar Arcen. Zorg dat jullie op tijd zijn. We gaan allemaal met auto's. Vergeet niet om iets mee le nemen wat je tussen de middag op kunt eten. Drin ken kun je daar kopen. Omdat er verschillende spelletjes zijn met water is het niet onverstandig om wat reservekleren mee le nemen, eventu eel ook regenkleding. Evenals andere jaren staat er ook dit jaar weer een groene zeepspel op het programma. Hiervoor is dan weer een zwembroek of badpak het meest ideale kleedmiddel. En vergeet ook de hand doek niet. Rollebol is om ongeveer half zes afge lopen zodat we om ongeveer kwart over zes thuis zijn. Voor ouders, die willen komen kij ken, het terrein ligt achter de scholenge meenschap De Hamert aan de rijksweg Venlo-Nijmegen en is bereikbaar via de afslag „Klein Vink". Donderdag club voor kinderen van 6 tot 9 jaar: spellen. Dinsdag, oriëntatietocht per fiets voor kinderen van 9-12 jaar. Beide avonden van half zeven tot acht uur. Zaterdag 20 juni vrije club. Denk ook aan de bijbetaling van 5,- voor het barbecueen. Op 24 juni a.s. houden we ter afslui ting van ons seizoen een tuinfeest met een barbecue (vlees en vegetarisch!). Deze vindt plaats in de tuin van OJC Dingus, Hoenderstraat 10. We zijn open vanaf 20.00 uur. De entree is gra tis. Op 27 juni a.s. is het Internationale Homobevrijdingsdag. Deze wordt dit jaar gehouden in Enschede. Ter gele genheid hiervan staan we morgen 19 ju ni vanaf 18.00 uur en zaterdag vanaf 10.30 uur met een stand in de Gro testraat. Heb je vragen? We staan je dan graag te woord. Er liggen gratis fol ders voor je klaar. Het COC is een belangenvereniging voor homoseksuele mannen/jongens en lesbische vrouwen/meiden. Telefoon 10487; adres Postbus 316, 5800 AH Venray. Hardrock voor iedereen Op zaterdag 20 juni treden er weder om twee hardrockbands op in Dingus onder het motto Hardrock voor iede reen. Als opener die avond fungeert het Eindhovense Bonfire (foto). Zij treden voor de tweede keer op in Dingus. Zij brengen naast hun op msg georienteerde hardrock ook een te gekke podiumact, en dat weten we. Als tweede die avond Mover, de nieu we sensatie op hardrockgebied. Een su perfrontman in de persoon van Vinnie Kay, een doorgewinterde Amerikaanse hardrock muzikant, die het publiek in de ban houdt met zijn krachtige stem maar vooral flitsend gitaarwerk. Mover heeft de opnames voor hun eerste lp nel achter de rug en als we de berichten moeten geloven wordt dit een echte knaller, kortom Mover de moeite waard. De zaal is open om 21.00 uur en de entree bedraagt 5,-. Aan de katholieke techni sche school te Venray zijn geslaagd: Mechanische techniek Maarten Arts, Venray; Wilbert van Ass, Mcrselo; Erwin Backbier. Venray: Den nis van den Berg. Venray: Phillip Frans- sen. Overloon; Marcel Franssen. Venray: Charles Gerrits. Venray: Marcel Gerrit sen, Oostrum: Ad van Gestel, Venray: Michel Ghielen, Oostrum: Marcel Hagen, Venray: Rob Hendriks, Venray: Ronal van Hoof, Venray: Leon Houwen, Ven ray: Peter Jacobs, Venray: Arthur Jans sen, Well; Jelle Kol, Venray; Marco Kus- ters. Veulen: Raymond van de Laar, Venray: Martien Linskens, Venray: Ma rio Pala, Venray: Hans Peters, Holthees; Twan Pmgen. Maashees: Wilko Reijn- ders. Venray; Bart Schoenmakers, Ven ray; John van Soest, Venray: Stephan van Soest, Venray; Theo Swinkels, Leu nen; Twan Thijssen, Venray: Nurettin Unüvar, Venray: Richard Vergeldt, Ven ray: Patrick Verheijen, Oostrum: Jeroen Verstappen, Venray; Chierry Werinussa, Venray; Harold Willemse, Venray. Mechanische techniek C/D-niveau Aard van den Aker, Leunen: Robert Clabbers, Wanssum; Mark van Els, Wanssum; Rob Gëraats, Venray: Roel Hendriks, Leunen; Bas van der Heyden, Venray; Marcel Janssen, Merselo; Ron FNV INFO TEAM Elke donderdag houdt het FNV Info Team spreekuur in wijkcentrum de Kiosk in het Brukske vanaf 19.00 uur. Het Info Team is voor alle leden van een der FNV bonden. U kunt bij ons met al uw problemen terecht, of het nu het in vullen van een studietoelage, huursubsi die of belastingformulier is of voor het op laten maken van een loonbereke- ning. Verder nog bij onduidelijkheden over uitkeringen of problemen bij (drei gend) ontslag of intrekking uitkering. Het FNV infoteam doet meer voor U dan U denkt of verwacht. Als U naar het spreekuur toekomt is heterg belang rijk dat U alle tef zake zijnde stukken meebrengt. Dit bevordert de behande ling en verduidelijkt voor ons vaak al heel veel. Het Info Team bestaat uit J. Verstee- gen, 87312, A. Evers, 04786-410; F. de Jong, 85055 en P. Smits, 87933. Voor spoedgevallen kunt U bellen (tussen 18.00 en 19.00 uur) naar coördinator J. Versteegen. U kunt natuurlijk ook naar uw eigen vakbond. Voor adressen zie gemeentegids Venray. P.S. Onze coördinator is deze en vol gende week niet bereikbaar vanwege ziekte. Bij dringende zaken kunt U tele fonisch koniakt opnemen met de andere informanten. De Zonnebloem afd. Venray organi seert op dinsdag 23 juni a.s. een spellen- middag voor de gasten. Deze middag wordt, zoals alle middagen van De Zon nebloem, gehouden in zaal „In den En gel" in de Poststraat. U wordt verwacht om 14.30 uur en het duurt tot 17.00 uur. U kunt deze middag weer vele leuke prijzen winnen en voor de kaartliefhebbers is er volop gelegenheid om te jokeren. Tot ziens op dinsdag 23 juni a.s. Verenigingsnieuws dient dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd Afrikaanse avond Vrijdag 19 juni is er in Dingus een Af rikaanse avond. Deze avond ziet er als volgt uit: van 20.15 tol 21.00 uur Afri kaans eten, cocktails en dia's over Afri ka. Om 21.30 uur is er een demonstratie Afrikaans dansen en tenslotte om 22.30 uur een optreden van Corporation Fanji (Afrikaanse muziek). De toegang is 4 gulden. Janssen, Wanssum; Rob Kamerman, Venray; Eric Kersten. Wanssum: Pascal van de Laar. Venray: Otiavio van Leu ken, Venray; Ruud Lmders. Geijsteren; Ed Litjens. Leunen; Ron Minten, Venray; Erwin van de Oetelaar, Leunen; Twan Reintjes, Veulen: Marcel Rongen, Leu nen; Wilco Schoonbeek, Meerlo; Wiljan Spee, Vierlingsbeek; Frank Vermeulen, Venray. Extra vierde leerjaar mechanische tech niek Paul Brinkhof, Venray; Leon Bosch. Venray: Abdullah Diraa, Venray: John Heidens, Holthees; Wijnand Hermsen, Venray: Ron Hoeijmakers, Horst; André Jakobs, Geijsteren: Maurice Kusters, Venray: Cengiz Ortak, Venray: Ruud Rommen, Venray; Sjekkie Wilmsen, Oostrum. Motorvoertuigentechniek Edwin Backus, Blerick; Nico Broers, Merselo: Patrick Deenen, Meerlo; Frits Geven, Venray: Erick Jacobs. Overloon; Angela van Lieshout, Venray; Carlo van Sinten, Venray. Motorvoertuigentechniek C/D-niveau Fred Basten, Venray: Stan van Haren, Venray; Roger Jacobs. Venray; Robert van Kempen. Merselo; Ruud Kleuskens, America; John Rongen, Heide. Extra vierde leerjaar motorvoertuigen techniek Roland Aelen, Sevenum; Ron Dijkman, Horst; Eddy Duyckers, Horst; Mark Hen- dricx. Blitterswijck; Helmut Holzappel. Wanssum: Maurice Janssen, Sevenum; Andy Klabbers. Well; Ruud Kuenen. Leunen; Gijs op de Laak, Horst: John Lemmen. Well; Alex van Loon, Venray: Michael Madou, Horst; Robert van Meij- el, Wanssum; Robert van de Munckhof, America; Ron Muyres, Grubbenvorst; André Peeters, Leunen; Heidi Peeters, Wanssum; John Peeters. Horst; Marcel Philipsen. Venray; Jurgen van Soest, Oostrum; Marcel Verlinden, Horst; John Vissers, America; Edith Vogelsangs, Overloon; John Volleberg, Wanssum; Waldemar Wijers, Well. Installatietechniek Jack van Veen, Venray; Johan van de Ven, Wanssum; Aron Voermans, Heide. Installatietechniek C/D-niveau John van Kempen, Heide; Leon Koster. Horst. Bouwtechniek timmeren Hans Baltussen, Venray; Eduard Frans sen, Venray; Leon van Hoofd, Vierlings beek; Harry Kanning, Venray; Peter Lund, Venray; Joris Roth, Venray; Has- hier Salarbux, Venray; Sander Sehwac- hofer, Venray; Patrick Smits. Venray. Bouwtechniek timmeren C/D-niveau Stephan Engels, Wanssum; Marcel Sw? ghoven, Venray. Extra vierde leerjaar bouwtechniek tim meren Martien Arts. Merselo; Wilbert Emonts. Leunen: Guido Hendriks, Venray; Sjaak Jeurissen, Horst; Eric Naus, Tienray; Iwan van Perlo, Overloon; Fred Rijn- ders. Maashees; Mario Theeuwen. Wans sum; Jack de Wit, Venlo. Bouwtechniek metselen Ron Verrijdt, Well. Extra vierde leerjaar bouwtechniek met selen Richard Jacobs, Venray; Mathieu Jen- niskens, Venray; Hans van de Ven. Ven ray. Bouwtechniek schilderen Rob Wijnhoven, Wanssum. Bouwtechniek schilderen C/D-niveau Erik Smits, Venray. Extra vierde leerjaar bouwtechniek schilderen Ramon Barents. Venray; Jeffrey Toma- so, Venray. Extra vierde leerjaar Ito C/D-niveau Hassan Elmisri, Venray: Mark van den Heuvel; Janet den Holder, Venray; Mar cel Jansen,. Venray; Roel Janssen, Leu nen: Arie Jenniskens, Venray; Peter Lin- ders. Oostrum; Eugène van Loon. Ven ray; Patric Mulders, Venray; Bart Oudenhoven, Venray; Marcel Puts, Ven ray; Eric Rongen, Leunen; Ron Schwac- hofer, Venray: René Smits, Leunen; Mi chel Theofilaktidis, Venray; Rob Ver- heijen, Overloon. Aan de IHBO (Instituut voor Hoger Beroepsonderwijs) te Eindhoven slaag de Mara van Ham, Bolderik Venray voor Inrichtingswerk. In Eindhoven slaagde voor het diplo ma apothekers-assistent, Erik Aben uit Venray. Aan de opleiding toegepaste huis- houdwetenschappen defecentiatie Man agement te Heerlen zijn geslaagd, Monique Bol en Eugenie Laurensse. -Cr Aan de Hogere Bosbouw en Cultuurtechnische School te Velp slaagde Ronald Weijs uit Veulen als cultuurtechnisch ingenieur. Aan de academie Industriële Vormge ving te Eindhoven is op vrijdag 5 juni 1987 Jack Leenders uit Leunen afgestu deerd als Industrial Designer produkt- ontwerper. Aan de Ihno Bernadette te Tienray slaagden. Jolanda Drabbels, Castenray; Anne- Marie Driessen, Helma Houwen, Astrid Joosten en Sandra de Neef uit Oirlo. Aan de technische school Hagerheide te Venlo slaagden. 2e-lVe meubelmaken, Emile Hofmans uit Overloon. Henri Jacobs uit Merselo en Rudi Peeters uit Venray. 2e-IVe autoschadeherstellen: John van Daal uit Leunen en Ron Jacobs uit Venray. s

Peel en Maas | 1987 | | pagina 7