Vcnray wint Limburgse beker FIÏING FLIES ONA VETERANEN TC RODHE ROOYSE VK BILJARTEN JUMPERS '76 Recreatiegroep Venray Regio Basisscholen handbaltoernooi Buiten volleybaltoernooi S.V. Phoenix p- Ven ray 1-Willera Venray 1 is er afgelopen dinsdag in geslaagd om voor het eerst in haar 42-jarig bestaan beslag te leggen op de KNVB districtsbeker. Vierdeklasser Willem 1, dat o.a. Hoofdklasser Wilhelmina en Caesar, uit de bekers- strijd wierp, bleek voor Venray toch een maatje te klein. Grootste aandeel in de winst van Venray had rechterspits Leon Vievermans. Hij scoorde de eerste drie treffers van Venray, waarvan er twee gelukkig tot stand kwamen. Venray startte erg. offensief. Daarbij moest het achterin behoedzaam blijven voor snelle counters van de Maastrich tenaren. Het duurde tot de 31e minuut voordat de meegereisde supporterschare kon juichen. Jan Poels brak op rechts door en gaf laag voor waarop Leon Vievermans 1-0 binnen gleed. Nadat Beerkens kort voor rust voor Litjens in het veld was gekomen, scoorde Leon Vievermans via het lichaam van Nuiten 2-0. Willem I was aangeslagen en Venray kon vrijuit voetballen. In de 56e minuut verscheen Alex Verlotte plotse ling alleen voor doelman van Els. Hij faalde echter door de bal even over het doel te schieten. Kort daarop presteerde Noud Janssen aan de andere kant hetzelfde. In de 65e minuut levert Jan Poels goed voorbereidend ..-werk op rechts, waarop Leon Vievermans 3 verdedigers zijp hielen laat zkq-/» «giej,li5kS|Via binnenkant paal 3-0 scoorde. Hij was deze avond de ,,uberragende" man op het veld. In de 67e minuut werd het publiek getuige van een mooie rush van Arold Willems, die hij afronde met een bekwaam schot, dat net geen doel trof. In de,78e minuut gaf Frans Hendrix de bal op maat voor het doel waarop Theo Philipsen inknikte 4-0. Vijf minuten voor tijd vond de publiekswissel plaats. Leon Vievermans verliet onder applaus het veld en Peter Deenen nam zijn plaats in. Venray heeft zich niet laten verrassen en is verdiend bekerwinnaar geworden. Door dit bekerkampioenschap is het nu de beurt aan Venray 1 om een halve competitie te gaan spelen tegen de andere districtskampioenen. Nadere informatie hierover volgt nog. Deze landelijke bekerfinale zal in ieder geval op 13 juni plaatsvinden. A.s. zaterdag om 17.00 uur speelt Venray 2 thuis tegen Quick Boys om het Nederlands kampioenschap. Na afloop van die wedstrijd zal er omstreeks 20.00 uur een gezellig samenzijn plaatsvinden in Den Boggerd ter ere van het behaalde Nedelands Kampioenschap van Heren 2 en het behaalde bekerkampioenschap District Zuid II van Heren 1. Voor een ieder die SV Venray een warm hart toedraagt bestaat er de kans de kampioenen te feliciteren. U bent dus welkom. A.s. zaterdag om 18.00 uur vindt er ook nog een treffen plaats tussen de Old Stars (Oud Venray 1) en oud Venray 2 (het team dat voor vijf jaar terug het Nederlands kampioenschap behaalde). HYPOTHEKEN VAN DE KAMP ASSURANTIËN telefoon 04780-87575 vanaf 6.80% - 10 jaar vast 7.35% - 15 jaar vast Aan alle vrouwelijke leden van TC Rodhe, die op donderdag 11 jiini vrij kunnen maken om te tennissen, roepen we op om deel te nemen aan het „Huis- vrouwentoernooi". Men kan zich ook opgeven voor een deel van de dag. Bel Bep Marlens 04780 - 81179 of Ju dith Westzaan 04780-11101, of vul een formulier in op het tennispaviljoen. De laatste partijen voor de competitie zijn bijna gespeeld en we wensen onze kampioenen succes met de promotie wedstrijden. De feestdag was een succes en we be danken de organisatoren voor een gezel lige dag. Met 21 leden van onze club begonnen we donderdag 28 mei aan de eerste N.K. wedstrijd in Valkenswaard. Om 10 uur begon de wedstrijd; we hadden gelukkig geen regen, maar 't was erg koud. In totaal moesten we 3 N.K. wedstrijden fietsen. De punten worden dan bij elkaar geteld en dan wordt de kampioen bekend. Uitslag Valkenswaard: Manches: Corrie van Els, Giel v. d. Rijt, Nico Jakobs, Léon v. d. Heijden, Ronny Hofmans, Peter Heesmans, Frank v. Melis, Edwin Minsters. Halve finale: Caroline de Bruijn 5, Hanneke v. d. Bungelaar 6, Herman Hofmans 6; Jan Willemsen 5; Freddie de Vries 5. In de finale kwamen: Mariska Mun- sters_ 7; Mirella v. Melis 2; Sabine Schoenmakers 3; Monique Hofmans 8; Peter Stiphout 5; Sandy Leurenssen 4; Patrick Claessens 7; Mark de Bruijn 1 Op 31 mei is er gecrosst in Nistelrode, daar zijn de uitslagen als volgt: Openklasse: Mariska Munsters 6; Mirella van Melis 2; Andy Arts 7; Edwin Munsters 7; Freddie de Vries 1; Rick van Melis 8; Peter Heesmans 4; Harm Vissers 8; Carlo Heesmans 4; Sandy Laurenss^n 3. Powder Puffs: Stien Coe nen 3; Corrie van Els 1; Mariska Munsters 3; Mirella van Melis 1; Hanneke v. d. Bungelaar 5. Cruisers: Freddie de Vries 3; Danny Donders 5; Ronny Hofmans 4; Léon v. d. Heijden 2; Herm Hofmans 8; Giel v. d. Rijt 5; Stien Coenen 1. Junioren: Ad Coenen 7; Steven v. Kempen 3. Experts: Sandy Laurenssen 1; Carlo Heesmans 2; Léon v. d. Heijden 3; Edwin Munsters 2; Frank v. Melis 3; Freddie de Vries 1; Rick v. Melis 7; Peter Heesmans 2 en Harm Vissers 4, Er was op 30 en 31 mei een internatio nale wedstrijd in Nouvion-en-Thierache Frankrijk. Daar waren 3 leden aanwe zig. Powder Puff Sabine Schoenmakers werd daar 3e; Expert Mark de Bruijn (8 jr.) behaalde een le plaats en Jan Willemsen werd 6e. Zo zie je maar weer, overal leden van Flying Flies. Denkt allemaal aan: De ledenver gadering op vrijdag 12 juni om 19.00 uur in sportcafé „de Wetteling". Aansluitend aan de vergadering begint rond 21.00 uur het nachttoer- nooi. Inschrijving hiervoor kan nog gebeuen bij Mia Verschuyten, Gussen- straat 5 te Leunen, tel. 87802 (met beta ling van 4, BUITENVOLLEYBALTOERNOOI ROOYSE V.K. Op zaterdag 20 juni en zondag 21 juni organiseert de Rooyse VK een interna tionaal volleybaltoernooi. Zaterdag spelen heren/dames—gemengd of fa milieteams; op zondagteams van de Nevobo, le t/m 3e klasse en jeugdklas- se. Deelname kost 30,— per team. Opgve kan gebeuren bij mevr. T. v. d. Hurk, Whistlerstraat 12 te Venray, lel. 04780 - 89298, vóór 9 juni a.s. Het toernooi wordt gehouden op sportpark „de Wieën" en begint beide dagen om 10.00 uur. BOWLING BOND VENRAY Uitslagen Bekertoernooi: Uitslagen le ronde: Magic Line DD De Steeg-Returns 3-1 Close Encounters-Pinhunters (n.v.) 2-3 Altijd Raak-SVCB Red Arrows-Sjopins Hil&Miss-Strikers Scores-Franssen Keukens Fall Down-Oude Meerlo Club Up-Sigma's Bowling Venray Uitslagen kwart-finale: SVCB-Magic Line DD De Steeg Franssen Keukens-Pinhunters Fall Down-Red Arrows Strikers-Sigma's Bowling Venray De loting voor de halve finale: Magie Linc-Pinhuntcrs Sigma's-Fall Down 0-4 3-1 0-4 (n.v.) 2-3 4-0 0-4 Wat in 1986 als een grap voor één persoon begon is dit jaar uitgegroeid tot een complete happening voor 9 ONA- wandelaars, compleet met sponsors en verzorging. Jammer genoeg behaalden twee van onze lopers de eindstreep niet, want ze moesten op resp. 8 en 6 km voor de finish het loodje leggen door de zware inspanningen, maar hun prestatie was er niet minder om. Ze hebben zo lang mogelijk geknokt om maar zoveel mo gelijk geld binnen te halen voor 't goede doel, waar 't toch allemaal om begon nen was.n.l. het gehandicapte kind in de sport regio Venray. Mede door 't goede knijp- en wrijfwerk van de masseur Peter Coppus en de versterking van de innerlijke mens door onze sponsor Paul Faas van Air Technic Venti Oelde is deze Kennedy- mars 1987 een succes geworden. Verdere personen c.q. instanties die tot dit succes hebben bijgedragen zijn o.a. Bert Spee van Air Compact, VAT 71, Volle Maan en 't Paviljoen van dhr Kramer Tennispark Landweert. Een woord van dank aan de organisa tie van de Kennedymars voor de goede organisatie en 't veelvuldig promoten van ons goede doel. Tot slot een felicitatie namens de ONA-veteranen aan iedereen die de Kennedymars tol een goed einde heeft weten te brengen. Evenals voorgaande jaren regelen wij ook dit jaar weer de parkeerwacht tij dens de Oud Merselose Dag, 2e pinksterdag 8 juni. Er zijn opnieuw drie ploegen gemaakt, zodat ieder ongeveer drie uur aanwezig moet zijn. De organi satie zou het op prijs stellen als je in ou de hoerendracht komt. Wil het goed verlopen dan is het van belang dat we er op kunnen rekenen dat onderstaande personen op die dag ook aanwezig zijn. ALs je echt niet kunt geef dit dan zo snel mogelijk door aan Kees, tel. 88319 Hoor ik niets dan ga ik er van uit dat je er 8 juni ook bent in Merselo. Groep 1 tijden. 9.15-12.15 verzame len om 9.15 uur bij de kerk in Merselo. Gunther Drabbels, Fulco Verheul, Nor- din Gonegai, Twoin v. Gils, Bart Pee- ters, Andre Barlhel, M. Huys, Meivin Hageman, Bart Janssen, Edward Cree- mers, Enrico Feenstra. Martij Smelt, John Custers, Arno Gerrits, Emiel Kan- ters, Stefan Bert rands, Kees Spitters. Groep 2 tijd: 12.00-15.00 verzamelen bij de eerste parkeerplaats in Merselo vanaf de Merseloseweg om 12.00. Ri chard van Gestel, Jacques Lamers, Koos van Hooren, Barry Pleit, Bert Janssen, Wim Hopman, Martien Flin- senberg, Judith v.d. Geer, Wendy Ema- nuels, Anita Swinkels, Dasja Giantsios, Inge van Lankveld, Marjo Zeelen, Eric Sprokkereef, Frank v. Kleef. Groep 3 lijd: 15.00-17.00 verzamelen bij de eesste parkeerplaats in Merselo vanaf de Merseloseweg om 15.00 uur. Rinie Cruys, Jan Cruys, Fred. v.d. ster ren, Albrie Beemer, Henk Janssen, Ri chard de la Roy, John Oosterbeek, Pa- scale Kleintjes, Miriam Cup, Elly Wester, May Klomp, Nelly Peeters, Tanja West, Ellen Gerrits, Maria Ver beek, Lian Vosbeek. Wijzigingen per 1 juni: Groep 1: Jacques Lamers voegt zich hierbij i.p.v. bij groep 2. Idem Erik Sprokkereef. Groep 2: Barry Pleit is afgemeld en wordt vervangen door Marc van Berlo. Groep 3: Ellen Gerrits komt niet en wordt vervangen door Desiree v. d. Boom. Algemene ledenvergadering Aanstaande donderdag (4 juni), aan vang 19.30 uur. De verslagen van de diverse geledingen binnen het bestuur zijn voor geïnteresseerden een half uur vóór aanvang in te zien. Toernooien: Meisjes Aspiranten zijn 3e geworden op hel toernooi in St. Michielsgestel. Dames 1 en 2 vielen net buiten de prij/.en tijdens een toernooi in Veldho ven. Ze werden 4e. De trainingen voor deze week: dinsdag baantraining van 18.15 tot 19.15 uur. Donderdagavond in Venray om 19.30 beginners- en gevorderdengroep vanaf de „Perdstal". Dinsdag- en donderdagavond lopen we in Sevenum om 19.30 uur vanaf de parkeerplaats bij het Steegbergparcours aan de Helenaveenseweg. Woensdagavond om 19.00 uur hebben we duurlooptraining voor men sen die bezig zijn voor de 'A marathon en Vaals-Venlo. We starten vanaf de parkeerplaats in de Schadijker bossen te Horsi-Meterik. Vanaf deze plaats lopen we eveneens zaterdagmiddag om 16.00 uur. Voor het pinksterweekend staan de volgende wedstrijden op de kalender: zaterdag marathon in Venlo; zondag 10 km Horst en maandag V* en 'A ma rathon in Vierlingsbeek. Voor alg. inlichtingen: Frank Rijs- houwer 04780-86268; Otto Foppen 04767-2215; Thijs Verberk 04780-86080 V.O.P. Uitslagen: DOS 1-VOP 1 Wapen van Venlo 1-VOP 2 VOP 3-'t Anker 2 VOP 4-Acquit 5 Wedstrijd van de week: Deze komt op naam van Rinie Weemen, die in de wedstrijd tegen DOS 1 in 13 beurten gelijkspeelde, wat resulteerde in een gem. van 7.69. Teamsamenstelling seizoen '87-'88: Dit gebeurt op vrijdag 12 juni om 19.00 uur. Op uw aller komst wordt gerekend. D.O.S. Uitslagen (bandstootcompetitie) DOS-KOT1 5-2 DOS-VOP 1 7-0 Mede door deze twee overwinningen eindigde het DOS-bandstootteam in de A-l klasse op de eerste plaats en zal met de nummer één van de A-2 klasse moeten uitmaken wie zich kampioen mag noemen in de A-klasse van het distrikt Venlo. Clubavonden: Maandag 8 juni is het mogelijk op één tafel vrij te spelen, terwijl op don derdag 11 juni beide tafels daarvoor be schikbaar zijn. Handbalvereniging Manual heeft dit -jaar wee* haar basissch/ólentoemooi ge houden in sporthal De Wetteling. Hier aan werd deelgenomen door 12 scholen met in totaal 18 teams. Zo'n 160 jonge handballers(sters) probeerden om via tien wedstrijden de wisselbeker te ver dienen. Deze wisselbeker, vorig jaar nog ge wonnen door de Dr. Poelsschool kwam nu terecht bij de Bongerd. De totale uitslag: 1. De Bongerd 10. Dr. Poels 2. Coninxhof 2 3. De Hommel 4. Antonius 5. Foekepot 6. De Bongerd 4 7. Coninxhof 1 8. Petrus Banden 9. De Bongerd 2 11Mariaschool 12. De Kemp 13. Flierefluil 2 14. De Bongerd 3 15. Flierefluit 1 16. De Essel 17. Petrus Banden 18. Flierefluit We mogen terugzien op een zeer geslaagd toernooi. Overigens zijn er nog een paar schoe nen en een shirt blijven liggen. Die zijn af te halen bij J. Kengen, Rumbastraat 12. Op zondag 30 augustus a.s. organi seert volleybalvereniging „SV Phoenix 75" een volleybaltoernooi voor recrean ten-teams. Men kan zich inschrijven in de cate gorieën Dames—Heren/Mix Familie. Het toernooi zal worden gehouden op sportpark de Wieën en begint om 10.00 uur. Deelnamekosten per team 25,—. Bij inschrijving van 3 of meerdere teams van dezelfde vereniging zijn de kosten 20,— per team. Wilt U meedoen, dan kunt u zich aanschrijven via onder staand aanmeldingsformulier of telefo nisch bij mevr. R. Winen, Eligiusweg 36 5801 JL Venray, lel. 04780 - 80601 Aanmelden tot 1 aug. a.s. Aanmeldingsformulier: Onderstaand team neemt deel aan het veldvolleybaltoernooi van „SV Phoenix 75" op zondag 1 aug. Naam van het team: Dames Heren Mixed Fam.leam Contactpersoon: Adres Postcode Woonplats Telefoon Aan het Boschveldcol- lege Venray HAVO: Ingrid Alards Merlderslo, Han- Mark Arendse Maashee, Boris Ariaens Venray, Rene Arts Yssel- steyn, Leon Baltussen Horst. Eric Basten Sevenum. Annelies Beelen Horst, Lilian Berkhof Horst. Ron van den Beuken Meterik, Esther van den Beuken Horst, Christie van den Beuken Horst, Esther Beu kers Venray, Leonique Bollen Ys- selsteyn, Karlijn Bongers Venray, Renate Boom Venray, Mario Boom Oostrum, Annette Boots Horst, Desiree Boots Horst. Pasealle van den Bosch Venray, Josvane Bovee Horst. Oda Bronswijk Öostrum, Marielle Burgers Veulen, Dryanne Camps Venray, Ellen Camps Yssel- steyn. Els Claessens Ysselsteyn, Astrid Coenders Meerlo, Irma Creemers Venray. Lilian Custers Venray, Ria Deters Ysselsteyn, Tanja Dierx Horst, Leonie van Dijck Venray, Maurice Draaijer Meterik, Robert Draaijer Meterik, Vivienne Drabbels Venray, Esther van Eist Venray, Miranda Evers Maashees, Ko Flinsenberg Yssel steyn, Peter Franken Ysselsteyn, Katja Franssen Venray, Helmie Fuchs Venray, Arno Gerrits Ven ray. Jos Geurts Veulen, Debby Goemans Venray, Ludo Gommans Venray, Yvonne van Grootel Ven ray, Nicole Haans Venray, Sandra van Ham Wanssum, Conny Hans- sen Horst, Melchior van Haren Venray, Hans Hebben Venray, Rita Heidens Hegelsom, Desiree van Helmond Venray. Lilian Hendriks Kronenberg, Lea Hendriks Merse lo, Johan Hendrix Sevenum, Bram Hermans Venray, Ellen Hikspoors Venray, Ras Hof Venray, Francis van der Hoff Ysselsteyn, Odetta Holl Meerlo, Sonja Houben Mete rik, Mariette Huntiens Venray, Brigitte Jacobs Castenray, Patrick Jansen Venray, Marjon Janssen Horst, Edgar Janssen Venray, Re nate Janssen Ysselsteyn,/ Oesha Jarbandhan Venray, Angelique Jenniskens Horst, Francoise Keij- sers Sevenum, Maarten Keuken Merselo, Carlo van Kol Meerlo, Ka rin van de Kolk Sevenum, Jolanda Koppes Wanssum. Margot Leenen Oostrum, Liesbeth Lemmens Ys selsteyn, Joris Linders Horst, Ellen Linders Sevenum, Peter van Lipzig Ysselsteyn, Susan Lucassen Horst, Marielle Lucassen Tienray, Yvonne Luijpers Venray, Peter Manders Horst, Frank van Meijel Leunen, Angelique Minten Venray, John Nabben Horst, Nicolle Nab- ben Sevenum, Monique Nelissen Sevenum, Peter Nellen Kronen berg, Wilma van de Pas Melderslo, Inge Peeters Venray, Margret Pe ters Wanssum, Irene Philipsen Ys selsteyn, Hera Poels Horst, Mischa Poels Horst, Annemarie Rasino America, Frank Reijnders Horst, John van Rens Horst, Monique Rievers Horst, Angela van Roessel Horst, Mirjam Rongen Venray, Gidi Roosen Horst, Eugenie Rotjes Swolgen, Guido Sanders Horst, Pa trick Schaeffers Venray,Ingrid Schatorie Horst, Christel Schipper Horst, Rudolf Sleutels Sevenum, Maurice Smolders Ysselsteyn. Chantal Spreuwenberg Melderslo. Alex Te Baerts Horst. Johan Ter- buro Horst, Jose Thijssen Seve num, Esther van Tiel Venray, Mar cel Timmerhuis Horst. Bas Trim bos Venray. Fons Vercauteren Venray. Desiree Verdaasdonk Horst, Astrid Verdellen Horst. Mieky Vergeldt Geijsteren, Mi randa Verkoeijen Venray, Mieke Vingerhoets Hegelsom, Roland Voesten Broekh'vorst, Karin Vol- lenberg Ysselsteyn, Lucienne Weys Castenray, Hen riet te Wijnhoven Leunen, Hans Wijnhoven Wans sum. Heidi Willems Merselo, Saartje Wismans Venray. Gymnasium-A: Petra Faasen Hegelsom, Karin van Goinga Venray, Edith Kaan Ven ray, Michel Martens Leunen. Petra Savelsberg Venray. Gymnasium-B: Maarten-Jan Bakkum Venray, Karien Ciggaar Venray, Leon Dorssers Venray, Francoise Gielen Venray, Stephan Gommans Ven ray, Tiny Hendriks Overloon. Geert Hofmans Meterik, Karin Janssen Blitterswijck, Olga Jen niskens Leunen, Winus Kooien Venray, Marcel van Kuijck Ven ray, Miranda Lammers Venray, Adrienne Marlet Venray, Bas Rei- chert Venrav, Lucelle Stevens Ven ray. Maureen Teunissen Venrav, Milko Verheijen Venray, Lizette Vullings Grubben vorst, Yvonne Weijs Leunen, Huub Welles Grub- benvorst, Nicole Wolfhagen Seve num, Barrie van Zadelhofl' Venray. Atheneum-A: Karin AerLs Venray. Angelique Arts Horst. Gaby Basten Leunen, Annemarie Batema Meerlo. Iris van Bemmel Veulen, Odette Ber- kors Wanssum. Judith Bloemen Venray, Paul Bongers Sevenum. Annemiek Boots Horst. Peter Broers Ysselsteyn. Murco Claes sens Venrav, Gert Coenders Horst. Gemmy Coenders Meerlo. Yvonne Cybulski Venray, Judith Dnessen Tienray, Frits Dupont Oostrum, Rene Engels Sevenum, Patty Ger rits Horst, Desiree van Haren Ven ray, Esther van Hartingsveldt Meerlo. Annette Heijer Hegelsom, Rene van Helden Melderslo, Rafke Hendriks Venray, Inge Hobus Horst, Eric Hof Venray, Miranda Houwen Melderslo, Elly Janssen Venray, Tjeerd Jenniskens Leu nen, Alinda Kijk in de Vegte Ven ray. Pieter Kroef Venray, Aldo Kroon Venray, Mare kuijpers Horst, Marcel kuijpers Horst. Theo Kuijpers Venrav. Maurice van Leendert Broekh'vorst. Caroline Leeuwenkamp Oostrum. Robert Linders Melderslo. Herman Litjens Meterik. Ruud de Mulder Oirlo, Brigitte Muller Oostrum, Annelie Op Heij Venray, Birgitte Oudenho ven Venray, Susan Peején Meerlo, Ellis- Peerbooms Horst, Carmen Poels Wanssum. Karin Reijnders Meterik, Marja Seubnng Horst, Annemie Smits Broekh'vorst. Iris Theeuwen Horst. Petra Theunissen Meerlo, Marielle Theuws Venray. Saskia Truijen Venray. BArt van Ulft Sevenum. Peet Van de Pas Melderslo. Angele van de Ven Ven ray. Lucia Visser Hol thees. Flo rence Visser Wanssum. Marieke Vliegenberg Wanssum, Erik Wek king Venray, Remold Wiedemeijer Meerlo, Ingrid van Wi j lick Seve num, Hein Wils Oirlo. Edwin van de Winkel Meerlo, Cyriel Wollring Venray. Atheneum-B: Martin Aarts Melderslo. Wilbert Alards Melderslo. Rob van der Beele Horst, Harald Bouman Seve num, Mattie Coenders Horst. Sas kia Coppus Horst, Bart Cox Horst, Jolanda Cox Castenray, Carla Cus ters Broekh'vorst, Anja De Ruijter Meerlo, Peter-Paul Dings Oirlo, Joop Drabbels Heide, Erik Eck- hardl Meerlo. Hendrik-Jan van Egmond Overloon, Rob Euwals Wanssum, Anika Gerrits Horst, Marjo Geurts Veulen, John Geurts Ysselsteyn, Gerty Gielen Horst, Rob Gielen Blitterswijck, Mark Goemans Wanssum. Eric Graat Oostrum, Twan Hendriks Horst, Romeo Hendrix Merselo, John Hermans Horst. Eric Jenniskens Leunen, Rene Keijsers Horst. Git- tie Kerstjens Venrav. Mark Kleeven Geijsteren, Arno van de Kolk Ysselsteyn, Marcel van Lare Venray, Tom Marcellis Ysselsteyn, Rob Martens Horst, Trudy Michels Ysselsteyn, Helene Moonen Horst, Ellen Muijsers Merselo, Loon Nijs- sen Ysselsteyn, Harriet van Osch Heide. Jose van Osch Ysselsteyn, Miriam Peelen Meerlo, Mare Pee ters Melderslo, Ineke Poels Horst. Marco Raaijmakers Venray, John Raedts Sevenum. John Reintjes Veulen. Jack Rutten Meerlo. Olaf Schaeffers Venray, Nicole Schoe- ber Horst, Paul Stelten Horst, Maurice Theuns Overloon, Tom van de Ven Wanssum, Fulco Ver heul Venray, Robert Vervoort Horst, Erik Vlot Horst, Boris de Vries Blitterswijck. Peter NjVistnans_ Horst. Aan de Scholengemeen schap Jerusalem, Ven ray Havo Dave Alexander Venray, Inga van Arsen Oostrum, Francis Bastiaans Venray, Yvonne Bekenes Venray, Jan Bennis Venray, Maurice van den Berg Smakt, Perry van Bergen Venray, Lars Beuving Oostrum, Christine Boers Venray, Desiree van den Boom Venray, Berti Bou ten Venray, Yvonne van Bracht Maashees, Lenneke den Brok Ven ray, Roel Creemers Venray, Ruud Cybulski Venray, Marielle van Dijck Meerlo, Angelique van Din- ter Venray, Johan Drabbels Maas hees, Twan Franssen Venray, Ca role Friederichs Venray, Richard Gielen Tienray, Marc van Goch Venray, Conny Hendrix Swolgen, Yvonne Hendrix Venray, Cas Heu velmans Horst, Ronald de Hoog Venray, Niels Hovestad Venray, Marielle Huijs Vredepeel. Astrid Janssen Swolgen, Martine de Jong Venray, Birgit Kaïnama Venray, Bart Kellenaers Horst, Marcel de Kleijne Venray, Hugo Lenkens Vredepeel, Petra van der Lienden Venray, Loek Lucassen Venray, Nicole Lukken Venray, Pascal van Meijel Venray, Mark Mooren Ven ray, Judith Moorrees Oostrum, Marie-Jose van Mullem Venray, Sandra Pelzer Venray, Sylvia Raaijmakers Horst, Inge Rooijak- kers Venray, Marian Rutten Swol gen. Jeanette van Schoonhoven Tienray, Stephie Schroijen Seve num, katja Sijbers Venray, Laura Smeets Venray, Leon Steijns Meer lo, Marcel Strolenberg Venray. An gelique Vandamme Venray, Sylvia van der Velden Venray, Bart Ver- steegen Horst, Daphne Vloet Over loon, Monique Vonk Venray, Anita Voskuilen Venray, Isabelle Welage Vierlingsbeek. Karin Wiepkes Maashees, Inge Wijnands Blitters wijck, Jolanda Wijnands Venray. VWO: Gymnasium A: Peter de Bruijni Venray, Heieen Hordijk Venray. Gymnasium B: Marcel van Kruijssen Merselo, Fe lix Peeters Heide, Esther van Rhee Maashees. Egon Schreven Broek- huizenvorst. Atheneum A: Coby Arts Venray, Karin Kusters Blitterswijck, Martin Niezen Ven ray. Inge Rambags Venray, Paul Schueler Venray, Lonneke Slagter Venrav, Lisette Verstraelen Blit terswijck. Dirk Veuger Horst, Ma- ryse Vissers Blitterswijck, Loes Wijnands Blitterswijck. Atheneum B: Veromque Arts Venray, Geert-Jos van Balveren Merselo, Hans Bar- tels Horst. Raf Beeren Horst, San- der Berents Merselo, Camiel Camps Venray, Twan Coenders Tienray, Bart Cruijsberg Tienray, Fred Janssen Venrav. Theo Jans sen Venray, Ernst Kokke Venray, Roel Kousemaker Venray, Ireen Laarakker Belfeld, Vanesse van Marle Venray, Joze Reijnen Blit terswijck, Ilja van Rhee Maashees, Maikel van der Sanden Oirlo, Mar tin Schulz Venray. Paul Snijders Overloon, Harold Stevens Well, Ton Stoffels Well, Roger Verschu ren Venray, Ben Verstegen Ven ray, Alexander Vink Venray, An tony Wijnen Horst, Frank van der Wolf Venray, Rob Zanders Oirlo. Ongedeeld VWO: Joep Peters Venray. Aan de kath. Mavo Kolk" Venray ,De Mark Achten Venray, Rimke Baartman Venray, Janine Barents Venray, Mara van Berkel Venray, Stefan Bertrands Venray, Paula Biemans Venray, Monique van Boekei Maashees, Patrick Bus Ys selsteyn, Corina Engelke Venray, Marco Evers Merselo, Pieter de Haart Venray, Ton van Ham Ven ray, Tania Hendriks Venray, An nemarie Janssen Venray, Geert Jenniskens Leunen. Harm Leen- ders Venray, Elena Plasencia Chinchilla Venray, Arthur Rutten Venray, Sylvia Snijders Venray, Nicole Stevens Oostrum, Thérèse Vermeulen Venray, Ron Versleijen Oostrum, Monique v. der Weerdt Venray, Robert-Jan van der We gen Ysselsteyn, Renate Weijmans 'Venray, Renate Westdijk Venray, Irene Bruines Venray, Lilian Ach ten Venray, Ruud Arts Venray, Sa- mantha van Beusekom Venray, Arno Bos Venray, Hans Burger Venray, Astrid Claessens Oostrum. Paul Faas Venray, Gertie Fleur- kens Ysselsteyn, Nicole Franken Ysselsteyn, Michelle Fulford Ven ray, Meivin Hageman Venray, Leon Hesen Venray, Ronald Hoex Oostrum, Petra Kruithof Venray, Bram Linskens Oostrum, Frank Peters Venray, Nancy Philipsen Ysselsteyn, Paul Pluijm Venray, Esther Seyen Venray, Zita Stap pers Venray, Esther Stevens Ven ray, Wilmy Tacken Venray, Eric van de Ven Venray, Ruud van der Beele Leunen, Roger Brauckmann Venray, Rick Clephas Venray, Lenny Coppus Venray, Pasealle Cuijpers Maashees, Andrea Cus ters Venray. Henk Derikx Yssel steyn. Petra Emonts Leunen, Rianne de Haart Venray, Murat Hayran Venray, Harm van Huet Oostrum, Marcel Kappel Venray, Angelique Keijsers Leunen, Clau dia Klabbers Venray, Monique Klabbers Venray, Nathalie Kreutz Venray, Wilbert Kusters Oostrum, Frank yande Pas Ysselsteyn, Ju- fllthT'eters Venray, Melarue Ro- zema Venray, Salinie Sanichar Venray, Yuk-lin Tang Venray, Su san Tervoort Venray, Sandra Ver voort Venray, Angelique Vollen- berg Venray, André Vreugdenhil Venray, Robert-Jan Zwikker Ven ray, Marlène van Zwol Leunen, Monique van Ass Ysselsteyn, Hen- riëtte Atsma Venray, Sharon Boom Venray, Gerdy Camps Ysselsteyn, Johnny Cornelissen Leunen, Mau rice Custers Venray, Petra Derks Venray, Esther Engel Venray, Berry Fransen Venray, Stella Gommans Venray, Jolanda Herm- sen Venray, Danny Hoedemaekers Venray, Miranda Huyts Venray, Emiel Kanters Leunen, Marco van Kempen Heide, Noreen Litjens Veulen. Patrick Min Venray, Ray mond Rongen Leunen, Erdal Sahin Venray, Karin Smits Ysselsteyn, Natalie Stevens Venray, Katja Verhaegh Oostrum, Wilbert van Waaijenburg Venray, William Arts Merselo, Monique Barents Venray, Robbert Bosje Venray, Johnny van den Broek Venray, Maurice Derks Venray, Pieter Drabbels Venray, Marcel Emonts Venray, Dasja Giantsios Venray, Edwin Hermans Venray, Eric van Hoof Merselo, Astrid Jacobs Ysselsteyn, Arto Ka- racoban Venray, Mieke Kempen Venray, Leopold Kessels Venray, Maurice van Osch Merselo, Camile Peters Venray, Auke Poels Oos trum, Bartolomé Ramirez Canta- dor Venray, Marco Scharrenberg Venray, Monique Thomassen Ven ray, Nicole Vollenberg Heide, Rob Voskuilen Venray, Edwin Vries wijk Venray, Leon Witte Venray. Aan de MAVO Maas dorpen te Meerlo Blitterswijck: Jos Claessens, Mi randa Pingen, Nicole Reynen, Mark Roosengarten, Jolanda Tax. Broekhuizen: Eduard Clevers, Ni colle v.d. Hoogen, Christel Huijs, Miranda Huijs. Nicke Janssen, Diana Palmen, Susan Nefkens. Broekhuizenvorst: Judith Her mans, Karin Hermans, Corina Huijs, Miriam Linders, René Loo- nen, Loek v. Schijndel Castenray: Stephan Bloemen, Miriam v. Meij el. Geijsteren: Erwin Jacobs, Ro nald Kleeven, Jacky Renders, Bram Thissen. Horst: Gaston Pee ters. Meerlo: Stephan Banens, An gelique Bolten, Monique Bonn, John Broers. Monique Broers, René Caasenbrood. Katinka v. Dongen, Rowdy Kroh, Rob Linssen, Thomas Martens, Marc Pauwels, Nathalie Thiesen, Marco Vleeshouwers, Bas Wijnbergen, Monique Engels, Ton- nie Rutten. Oirlo: Lianne Custers, Yvonne Kersten, Mirjam Noijen, Monique Schulz, Marion Versleij en Oostrum: R'ta Kuenen, Rolf Künen. Swolgen: Peter Mooren, Roy Rongen. Tienray: Marjan Be- rings, Ingrid Cox. Venray: Marco Wienen, Heidi Hiraki. Wanssum: Inge v. Els, Judith Litjens, Richard Litjens, Suritz Lubbers, Rolf Rut ten, Juliëtte Smeets, Pim Verberkt.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 10