Bibliotheek Oirlose gemeenschap krijgt haar zin: geen weg langs „de Linde" AGENDA INGEZONDEN Slijper was weer actief REÜNIE „VLAKWATER" émSk Ufijiopamf dealer in venray verfhal SUCCES OP FOKVEEDAG Rode Kruis-week School- atletiekwedstrijd voor basisonderwijs PEEL EN MAAS Schilderwerk als dorpsverfraaiïng ORGELCONCERT Demonstratie kalligrafie siaan ,e pope,en °m te afd. voorde jeugd. Schoolstraat 32 Afd. voor de volwassenen Julianssingel 33 VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinst voor de jeugdafde ling: „BOZO'S DROOM" van TRUDE DE JONG. Je kent vast de nieuwbouwwijken vol eentonige eengezinswoningen wel. waar alles zo doods en kleurloos is dat je verwacht dat de mensen die er wonen ook zo worden. „BOZO'S DROOM" gaat over zo'n nieuwbouwwijk, waarin het gevaar van een kleurloos bestaan dreigt. Agnalize is met haar ouders naar een gloednieuwe woning aan de Xerosdreef verhuisd in de slaapstad Nieuwstad. Het is er saai, maar al spoedig leert ze Frank kennen, waar ze verliefd op wordt. Agnalize ontdekt de kwalijke praktijken van een mysterieus verbond, het K.V.A.N. Dit „Kleurvrij Verbond ter bevordering van Algehele Nivellering" oftewel „Kleur Vereent Alle Nationaliteiten" slaagt er aardig in iedereen gelijk te schakelen en te reduceren tot kleurloze marionetten. Ze bereiken hun doel door o.a. de verspreiding van geheimzinnige pillen. De club wordt geleid door de apotheker Joost Bozo. Agnalize kan niet willoos toezien hoe ook haar moeder in de ban raakt van de idealen die het K.V.A.N. voorspiegelt. Samen met haar vriend verzint ze een plan om de „kleurvreters" te verslaan. De vraag is of het hen zal zukken, of dat de duivelse Bozo ook hen in zijn netten weet te strikken. Agnalize heeft name lijk meer met Bozo gemeen dan haar lief is Wil je weten met welke problemen Agnalize nog meer te kampen heeft, dan moet je beslist het boek „BOZO' droom" van TRUDE DE JONG een keertje in de bibliotheek komen lenen. Je vindt het in de C-kast en kunt het lezen vanaf 12 jaar. Vraag ernaar in de jeugdbibliotheek! Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!!! OPENINGSTIJDEN AFDELING VOOR DE JEUGD: Maandag t/m donderdag 14.00-18.00 vrijdag 14.00-20.30 P.S. Het leesprogramma „Smakelijk lezen" hebben we een paar weken geleden afgesloten. We kunnen terugzien op een geslaagd pro gramma. Met name de afsluitings middag met „beschuit versieren" en de „eetmarkt" was een succes. Het was een gezellige middag, waar iedereen wel iets lekkers van zijn/haar gading heeft kunnen vinden. Er is echter nog 1 lees- kaart nog niet afgehaald. PETRA HAGEN uit Heide kan haar kaart met beloning alsnog afhalen in de jeugdbibliotheek. AUTOVRIJE SCHOOLSTRAAT? In uw krant van vorige week gelezen dat de Partij van de Arbeid voorstander is van een autovrije Schoolstraat en die verkeersmaatregel liefst direct na de komende renovatie zou willen invoeren, voorafgaande door een autovrije koopavond en zaterdag.... We hebben nog geen verkeersmaat regelen genoeg, waar men zich niet aan houdt. Laten we toch eerst eens zorgen dat de hand wordt gehouden aan de bestaande verkeersvoorschriften. Om bij de Schoolstraat te blijven: brom fietsers en auto's die in de verkeerde rij richting rijden en 't parkeren zonder parkeerschijf. De Grotestraat is ook autovrij. Bevoorradend verkeer kan er volgens de borden tot 11.00 uur terecht. Men ziet ze er echter elk uur van de dag. En fietsers en brommers mogen helemaal niet in de Grotestraat komen; ook niet aan de hand meegevoerd. De praktijk is duidelijk anders. Daarom, laat men eerst orde op zaken stellen, voordat men nieuwe maatregelen gaat invoeren. Een geluk, dat het al dan niet auto vrijmaken van de Schoolstraat eerst einde 1988 aan de orde wordt gesteld. D.M. Ondanks onze waarschuwing voor een malafide messenslijper in het Ven- rayse, is het hem toch weer gelukt een inwoner méér te laten betalen dan de dienstverlening normaliter gekost zou hebben. Om vertrouwen ie wekken toonde hij een krantenknipsel waarin voor praktijken van malafide slijpers wordt gewaarschuwd. Hij deed de op merking dat hij dat niet was en dat hij te vertrouwen was... Een inwoner van Veltum gaf de man een grasmaaimachine ter slijping mee. Die vroeg voor dat slijpen 30 gulden. In recordtijd kwam hij met de machine te rug en verklaarde dat een kamwiel ver sleten was en dat hij dat vervangen had. Of de eigenaar in plaats van de overeen gekomen 30 gulden nu maar 45 gulden wilde betalen. Om erger te voorkomen werd betaald maar de eigenaar is er van overtugid dat geen nieuw kamwiel werd geplaatst en dat de messen niet deskundig geslepen zijn. Natuurlijk was de slijper in geen velden of wegen ie bekennen toen de politie een onderzoek ging instellen. Voor 'n stijlvolle trouwcombinatie kunt U nu ook op Dinsdagochtend terecht bij: PAFSAR v/ I— \J V I 1 jonge mannen mode Venray Voortaan dinsdag geopend van 9.30 tot 12.30 uur. Op zaterdag 16 mei a.s. organiseert de plaatselijke Molukse Stichting Batu Badaun een reünie ter ere van de oud bewoners van het woonoord „Vlak water". Dit mede door het feit dal dit jaar op landelijk nivo het 35-jarig verblijf van de Molukse bevolkingsgroep in Neder land is herdacht. Tevens willen wij op deze dag het 8-jarig bestaan van onze Stichting her denken. Het programma voor deze dag ziet er als volgt uil: 13.00 uur: Ontvangst en weerzien genodigden in zaal „In den Engel". 15.00-18.00 uur: Onthulling van de straatnaam „Kiriwenno pad", het pad waar onze Stichting aan ligt, grenzend aan de Merseloseweg, nabij café „de Volle Maan", dor de heer Kiriwenno. Onthulling van het kunstwerk van de Molukse beeldhouwer Sias Fanoembi in „de Houten Hoek", door wethouder Hoppenreys-de Loo. (Beide onthullin gen zijn een geschenk van de gemeente Venray aan de Molukse gemeenschap.) Bezichtiging van een in ons Slich- lingsgebouw ingerichte tentoonstelling en makette over het voormalige woonoord „Vlakwater". 18.00 - 20.00 uur: Gelegenheid lot eten voor de genodigden in zaal „In den Engel". 20.00 uur: Feestavond in zaal „In den Engel". (Entree/2,50). Indien u als belangstellende aan beide onthullingen en/of de feestavond wilt deelnemen, bent u van harte welkom. De tentoonstelling in hel Stichlings- gebouw kan verder bezichtigd worden van maandag 18 mei lol en met vrijdag 22 mei. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 14.00 t/m 16.30 uur. dinsdag- en vrijdagavond van 18.00 t/m 21.00 uur. Slichting Balu Badaun Kiriwcnno-pad I Venray Tel. 80690. Luchtfoto larchief gemeente] van het voormalig woonoord Vlakwater uit de jaren '50, waar nu hel bestemmingsplan Bergkwartier gerealiseerd is. alleen wij hebben werkelijk alle wijzonol produkten in voorraad en dat zijn er veel meer dan U zou verwachten. meer keuze - meer service Paterslaan 7 Naar ons eerst nu bekend werd, heeft de heer J. Slangen uit Veulen vorige maand een groot succes mogen boeken op de derde nationale RHF-show. Deze show van Red Holstein koeien en stieren werd gehouden te Wanroy en geor ganiseerd door de Veeteeltstudievereniging „Land van Cuijk". De heer Slangen behaalde er met zijn bijna 3 jarige „Mendy" het reserve-kam pioenschap. „Mendy" is een superproducente, die als vaars reeds 36 liter melk per dag geeft. De foto van „Mendy" werd ons ter beschikking gesteld door Alger Meekma van het Agrarisch Dagblad. Van 25 mei t/m 7 juni houdt het Nederlandse Rode Kruis zijn jaarlijkse inzamelingsaktie. De afdeling Venray van het Rode Kruis zullen met ca. 60 vrijwillige mede werkers de collecte in Venray organise ren. Voor het eerst in de geschiedenis zal in de wijk Landweer! gewerkt worden met acceptgiroformulieren, die door vrijwilligers daar bezorgd worden. De andere wijken van Venray zullen hun bijdrage kunnen leveren via de bekende collectebussen. Een gedeelte van de collecte is voor de plaatselijke afdeling bestemd. Help ons helpen. Geef. Het Rode kruis heeft Uw hulp dringend nodig. Op zaterdag 16 mei a.s. zullen weer de jaarlijkse schoolatletiekwedstrijden voor het basisonderwijs worden gehou den. De wedstrijden zullen om 14.00 uur beginnen en worden gehouden op de atletiekbaan op sportpark De Wieën. De kosten bedragen 1.50 per persoon. De deelnemers en deelneemsters ont vangen het officiële J.A.N.S.-school- atletiekdiploma met daarop vermeldt de behaalde resulaten. Inschrijven is mogelijk via de basis scholen of op de wedstrijddag 16 mei tussen 13.00 en 13.45 uur in het club huis 't Wisselpunt bij de atletiekbaan. Deelname is mogelijk aan de volgende onderdelen: 40, 60 of 80 meter (afhan kelijk van leeftijd); balwerpen, ver of hoog en de 1000 meter. De organisatie is in handen van Atletiekvereniging Venray-Regio. EEN ABONNEMENT WAARD! De Dorpsvereniging Maashees heeft iels bijzonders bedacht voor verfraaiing van hel dorp. Een leegstaand pand in de Mgr. Geurtsstraal is met planken dicht gemaakt. Geen fraai gezicht. Daarom heeft de Dorpsvereniging een wedstrijd uitgeschreven: wie beschildert die planken het mooist? Een deskundige jury zal hel schilder werk beoordelen. Aan de plaatselijke middenstand is verzocht dit initiatief te sponseren, door het beschikbaar stellen van verf etc. en prijzengeld. Jeugdige schilders kunnen zich nog opgeven bij Ben van Dierendonck, Mgr. Geurtsstraal 31 te Maashees. Zoals wij vorige week reeds bericht ten wordt er op 21 mei a.s. weer een orgelconcert gegeven. Deze keer zal optreden de heer Denissen uit Gennep. Hij begon zijn studies bij Theo Jordans in Venlo. Daarna studeerde hij in Brussel en aan de Staatliche Hochschule in Keulen waar hij les kreeg van de bekende Domorganist Joseph Zimmer- mann. Hij slaagde voor directie en orgel met onderscheiding. Voorts was hij enige jaren dirigent en organist in Solingen (Did). Daarna dirigent orga nist in Gennep en directeur van de Intergemeentelijke Muziekschool in Gennep. Het te spelen programma is als volgt: 1. Chr. Röppe (1753-1826) concert voororgels. 2. H. Andriessen (1892-1981) Sonata da chiesa 3SDe Lange 1811 -1884) Andante 4. M. Monnikendam (1896-1977) Toccata. 5. L. Boëlmann (1862-1897) Prière a Notre Dame 6. L. Lefebure (1817-1870) Allegro Moderato Bolero de concert 7. N. Lemmens (1823-1881) Sortie Het concert wordt gegeven als altijd in de Grote kerk, om 20.15 uur. Het is voor iedereen vrij toegankelijk. A.s. vrijdag 15 mei zal de bekende kalligrafe Mevr. Mia Elenbaas uit Baarlo een demonstratie verzorgen van en over kalligrafie. De demonstratie vindt plaats bij kantoorboekhandel Martin Cuypers Grotestraat 47 te Venray en wel tijdens de koopavond van 18.00 tot 21.00 uur. Kalligrafie oftewel schoonschrift is in feite door iedereen te leren en is niet gebonden aan leeftijd, opleiding of wat dan ook. Boek- en kantoorboekhandel Martin Cuypers in Venray en Blerick geeft nu al sinds 5 jaar in nauwe samenwerking met Mia Elenbaas kalligrafie cursussen en dat met veel succes en vooral met veel tevreden en enthousiaste cursisten. Voor geinteresseerden is de demon stratie a.s. vrijdag in Venray een fijne gelegenheid om te zien en te horen hoe het gaat, om te zien welke pennen en materialen je kunt gebruiken. Ook kan men informatie krijgen over de cursussen. Deinzet en het enthousiasme van mevr. Elenbaas slaat er borg voor dat U tijdens de demonstratie een goed beeld krijgt van alles wal met kalligrafie te maken heeft. Dat er de afgelopen 5 jaar met veel enthousiasme is gewerkt blijkt wel uit het feit dat er door een van de cursisten een soort kalligrafie tijdschrift is ontslaan dat 4x per jaar verschijnt. Bijzonder is ook dat in oktober a.s. in kasteel d'Erp te Baarlo een expositie zal worden gehouden van kalligrafische werkstukken van de cursisten en oud-cursisten van de afgelopen 5 jaren. Er komt geen verbindingsweg tussen de Hogeweg en de Hoofdstraat in Oirlo". Dit advies gaf de commissie ruimtelijke ordening en volkshuisves ting mee aan wethouder Willems, na een anderhalf uur durende hoorzitting, vorige week donderdag. Deze weg, die langs gemeenschaps huis „De Linde" was gepland, was volgens het gemeentebestuur noodza kelijk voor de ontsluiting van de te bou wen woningen in de zuidwest hoek van Oirlo, tussen de Hoofdstraat en de Pas toor Gerardsstraat. Bezwaren tegen de aanleg van deze weg werden ingediend door de Oirlose dorpsraad en de Stichting Gemeen schapshuis „De Linde". Deze bezwaren waren zo groot, dat de commissie een hoorzitting belegde om zo tot een be slissing te komen. Na drie kwartier „horen" en drie kwartier overleg achter gesloten deuren, kwam de commissie tot de conclusie dat het oorspronkelijke kening mee gehouden. Een uitbreiding van vier meter 50 personen) in zuidelijke richting was mogelijk. De Stichting Gemeenschapshuis vond dit veel te weinig. Een uitbreiding van acht meter is minimaal noodzakelijk. De geplande ontsluitingsweg zou dat onmogelijk maken en 't gemeenschaps huis zou in de toekomst te klein wor den. Door deze weg zou ook de nu nog aanwezige parkeergelegenheid verdwij nen, met als gevolg dat bij aktïviteiten de Hoofdstraat vol met auto's komt te staan. Hierdoor kunnen, volgens de dorpsraad en het gemeenschapshuis, zeer gevaarlijke verkeerssituaties ont staan. Bovendien wordt dan de toegan kelijkheid tot „De Linde" ernstig be lemmerd. De Oirlose mensen waren dan ook heel duidelijk: geen weg! Tot voor de hoorzitting was meer- lindeboom die daar staat, waardoor uit breiding van het gemeenschapshuis tot acht meter mogelijk wordt. Dit con form de wens van het stichtingsbestuur. De heer Direks, voorzitter van de dorpsraad, werd door dit plan enigszins overrompeld en kon niet direkt zeggen of dit alternatief van de wethouder de instemming van de dorpsraad kan krij gen. Hij bleef echter twijfelen aan de noodzaak van deze weg, om de nieuwe woningen te ontsluiten. Gezien de ge plande ligging van deze huizen zal vol gens hem zeker 80% van de nieuwe be woners, hun wijkje via de Pastoor Gerardsstraat verlaten. Voorzitter Achten van het stichtings bestuur van „De Linde" gebruikte hardere woorden. Hij vond dit laatste alternatief een taktische manoeuvre van de wethouder, om het plan zo snel mo gelijk erdoor te krijgen. Bovendien om schreef hij de „dreigementen" van vertraagde woningbouw als miniem en a-sociaal. De wethouder vond deze woorden niet rechtvaardig. Immers, zijn laatste plan voorzag in de gewenste uitbrei dingsmogelijkheid van acht meter én de woningbouw kon zonder vertraging van start gaan. De heer Achten bleef echter bij zijn woorden. De uitbreiding van „De Linde" moest volgens hem voorop slaan. De beoogde acht meter zijn minimaal en ook de buitenruimte langs „De Linde" is een noodzaak. Overigens is uitbreiding van „De Linde" nog niet direkt aan de orde. Financieel is die nog niet haalbaar, maar reeds driemaal dit jaar was het ge meenschapshuis te klein. Het gemeen schapshuis draait goed en de situatie ie gezond. Óhr. Achten wil niet dat dit in gevaar komt. VERTRAGING Het advies van de commissie, na drie kwartier beraad, werd door de mensen van de dorpsraad en het gemeenschaps- illërns' zal nu gaan bekijken in hoeverre de woningbouw hieronder zal lijden. Zeker is dat de woningbouw in Oirlo, die eigenlijk deze zomer van start zou gaan, vertraagd zal worden. Een beslissing die niet elke Oirlonaar tevre den zal stellen. plan van de gemeente wel het beste was, maar dat, gezien de weerstand in Oirlo tegen deze ontsluitingsweg, deze weg ge schrapt zal worden' De gemeente moet de V^tmen nu opnieuw gaan bekijken. Dit zal zeker leiden tot vertraging van de woning bouw in Oirlo. BEZWAREN De bezwaren die dorpsraad en ge meenschapshuis indienden hadden vooral betrekking op de verminderde uitbreidingsmogelijkheden van én de parkeergelegenheid bij „De Linde". Gezien de hüïcïïge bezet tirigscapaci" teit van het gemeenschapshuis en ervaringen in het verleden bij grote akti- viteiten, voorziet men in Oirlo in de toekomst een noodzakelijk uitbreiding van „De Linde". In het oorspronke lijke plan had de gemeente daar wel re- malen overleg gepleegd tussen de gemeente en de betrokkenen, doch de standpunten stonden lijnrecht tegen over elkaar. Wethouder Willems deed nog wel enige concessies, waardoor het gemeenschapshuis 6 meter zou kunnen uitbreiden, maar het Oirlose standpunt bleef: „Neen, geen weg". Ook de konstatering van wethouder Willems, dat als er geen weg komt, de geplande woningbouw in Oirlo tot 1989 moet worden uitgesteld, kon de Oirlose onderhandelaars niet van hun stuk brengen. Dit ondanks het feit, dat circa HOORZITTING Wethouder Willems verraste tijdens de vergadering iedereen, ook de com missieleden, met een laatste plan. Een weg van 3 a 4 meter ten zuiden van de ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer. F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, tel. 82200 DR. KEIJZER V. Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1. tel. 81255 Van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: J. JANSSEN SR. Tel. 81458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak W.H.M. DE VOCHT Stationsweg 13. tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huis dieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12 Venray tel. 81000 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raayma- kers, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. A. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, lel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venrav. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede hel doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uilsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zw angerschapgy mnastiek Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum ..I.andweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn l.itsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY ..eslsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY I.eunseweg 2a. lel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM. LIMAGAS cn WML PastWijnhovenpark l5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur AI.GEIM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilbure Tel. 013-350315 Al G. MAATSCHAPPELIJK WF:RK De Clockert. Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Patiënlenbelangenhehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3