Terug naar de schoolbanken KWIJTSCHELDING AFVALSTOFFENHEFFING Open monumentendag 1987 SLUITING REGIONALE STORTPLAATS MAAIEN VAN BERMEN Hinderwet SUBSIDIEMOGELIJKHEID VOOR WOONCONSUMENTEN 118 caravans ter keuring Tour d'asperges HUISVUIL OPHAALDIENST Extra openstelling museum Controle huursubsidie RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 600 5800 AM VENRAY Openings tijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Iopenbare orde en veiligheid, finan ciën. economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10,00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector! Wethouder W A. Cfaossens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur, (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken. coördinatie mifieuzskenh Wethouder H.P.T.M. Wiitems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-da Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 18.30-19.45 (jeugd) Dinsdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 15.31-16.30 (ouderen) 18.30-19.45 (jeugd! 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 (recreatiezwemmen vol wassenen) Woensdag 9.45-10.45 (dames! 13.00-15.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.3) (voor de vroege vogels) 18.35-19.45 (jeugd) Vrijdag 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (Trimzwemmen) Zaterdag 8.30- 9.45 (gezinszwemmen) 11.00-12.30 (gezinszwemmen) 13.00-15.30 (jeugd) De toegangsprijzen zijn voor de jeugd tot 16 jaar f 2,35; voor 16 jaar en ouder ligt dit op f 3,05 per keer Tegèn gereduceerd tarief worden tien-, dertig- an vijftigbadenkaarten verkocht, Aan de inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. Nederland is rijk aan monumenten. Daarbij schieten dan al snel de namen te binnen als het Paleis Het Loo, het Mui- derslot of de St. Jan in 's Hertogen- bosch, maar ook - of zelfs juist - de on bekende monumenten verdienen onze aandacht. Met dat doel voor ogen zal op zaterdag 12 september a.s. de eerste lan delijke Open Monumentendag worden gehouden. Een initiatief waaraan ook in Venray volop wordt meegedaan, met de bedoeling om zoveel mogelijk monu menten die dag voor hel publiek open gesteld te krijgen. Nu is 12 september nog ver van ons af, maar aan de organi satie van een dergelijke dag zitten zoveel aspekten dal het belangrijk is om er nu al aandacht aan te schenken. Voor dat het allemaal zo ver is, is er nog veel werk aan de winkel. Maar vele handen maken nu eenmaal licht werk, dus is er altijd behoefte aan medewer king door andere groeperingen binnen het Venrayse dan degene die hierboven al genoemd zijn. Belangstellenden die aan de totstandkoming van de dag wil len meewerken zijn van harte welkom om zich via de contactpersoon in hel ge meentehuis, dhr. F. in 't Zand (tel. 23333) aan le'melden. Ook voor nadere informatie kan mei^ bij hem terecht. "it vaststelling plan basiseducatie In de afgelopen jaren is in onze samenleving het bewustzijn gegroeid, dat leren in de zin van kennis opdoen, vaardigheden leren en sociaal functioneren, niet beperkt kan blijven lol de jeugdjaren. Sleeds vaker en duidelijker worden mensen geconfronteerd mei hel feil dal wal zij weten en kunnen niet (meer) toereikend Ls voor bijvoorbeeld hun werk. persoonlijke situatie of maatschappelijke positie. Op zo'n moment zijn er twee mogelijkheden: - ofwel mensen haken af en worden bijvoorbeeld bedreigd met werkloosheid, gaan zich ach tergesteld voelen en twijfelen aan hun plaats in de samenleving; - ofwel mensen gaan opnieuw ,,naar school" om zo hun plaats en positie Ie handhaven of zelfs Ie verbeteren. CURSUS-AANBOD De overheid in Nederland, zowel rijk als gemeente, vindt dat laatste van het grootste belang. Zij heeft dan ook in de afgelopen ja ren allerlei maatregelen en voorzieningen ge troffen om mensen in staat te stellen op nieuw „naar school" te gaan. Een paar voorbeelden: - avond-onderwijs voor mensen die op een latere leeftijd alsnog een mavo-, havo- of vwo-diploma willen hebben; - beroepsopleidingen voor werkloze mensen waarbij zij zich om kunnen scholen voor een nieuw vak met meer mogelijkheden; - cursussen voor mensen uit andere landen die daarmee in staat worden gesteld om Nederlands te leren lezen en schrijven en inzicht te krijgen in de vraag hoe onze Nederlandse samenleving in elkaar steekt; - Open Universiteit voor mensen die op la tere leeftijd alsnog een universitaire studie, willen volgen. Zo zijn er nog talloze andere voorbeelden te geven. MAATREGELEN Zoals dat zo vaak gebeurt in ons land worden allerlei activiteiten en voorzieningen los van of naast elkaar ontwikkeld. Dit heeft zijn voordelen, maar ook veel nadelen zoals: - versnippering van geld en energie; - onduidelijkheid voor de mensen over de vraag waar zij nu het beste gebruik van zouden kunnen maken. Om die situatie te veranderen en te verbe teren heeft de overheid nu een aantal maat regelen genomen. In grote lijnen hebben die maatregelen tot doel meer samenhang te brengen in de verschillende voorzieningen zodat meer mensen kunnen profiteren van de mogelijkheden. Het zou te ver voeren om hier precies uit te leggen wat er nu allemaal gaat veranderen en waarom. We beperken ons daarom nu tot één belangrijk onderdeel. IN VENRAY De overheid vindt dat juist mensen met weinig opleiding en scholing op de eerste plaats kansen moeten hebben om die oplei ding of scholing aan te vullen Voorheen ge beurde dat op allerlei manieren en via allerlei aparte instellingen. We noemen bijvoor beeld: - alfabetiseringscursussen via het Plaatselijk Educatief Centrum (P.E.C.); - cursussen voor jeugdige mensen via het Vormingscentrum voor jong-volwassenen (V.J.V.); - cursussen voor culturele minderheden via het P.E.C.; Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan dez navolgende bouw plannen medewerking te verlenen: het slopen van een garage en het bouwen van een garage, een erfafschei- ding en een dakkapel aan de Hel- frichstraat 36 te Venray. t.n.v. H.T.W.J. Hoogendam; het uitbreiden van een woning aan de Vullingsstraat 20 te Leunen t.n.v. G.M.G. Achten; hei verbouwen en uitbreiden van een woning garage aan de Raad huisstraat 15 te Venray, t.n.v. W.H.M. Jeucken, Albionstraat 27 te Leunen; het bouwen van een garage aan de Seilier 43 te Venray, t.n.v. J.G.J. Win nen, Pater Tulpstraat 4 te Ysselsleyn; het bouwen van een garage aan de St. Barbarastraat 14 te Venray, t.n.v. P.A.F. Reijnders; hei oprichten van een woning aan de Matterhornlaan te Venray, t.n.v. J.Th.L. Nillessen, Looiersdreef 694 te Apeldoorn; het uitbreiden van een woning aan de Gosewijnhof 2 te Venray, t.n.v. J.G.M. Arts; hel bouwen van een veldschuur aan de Zandhoek 17 te Oirlo, t.n.v. Arts Boomkwekerij b.v.; het bouwen van een garage aan de Kruidenlaan 236 te Venray, t.n.v. A.J.J. van de Laar; hel houwen van een garage car port aan de Goetzenhof 6 te Oostrum, t.n.v. L..G.J.M. van Els; het bouwen van een schuurtje en een hondehok aan de Fagotstraat 60 te Venray, t.n.v. M.J.C. Smits. De bouwplannen liggen mei ingang van 15 mei 1987 gedurende veertien da gen voor een ieder ter inzage bij het bu reau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van hei raadhuis (van 9.00 tol 12.00 uur). Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren schrif telijk bij burgemeester en wel houders worden ingediend. De burgemeesler van Venray, (ARTIKEL 19 VAN l)F. WET R.O.) Burgemesier en wethouders zijn voor nemens om óp grond van artikel 19 van de wel op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van hel ler plaat se geldende bestemmingsplan ten behoe ve van de navolgende bouwplannen: het bouwen van 4 woningen aan de Vicaricweg Ie Leunen, l.n.v. Bouw bedrijf Th. Tcunissen b.v.. Jan Pocls- weg la le Ysselsleyn; hel verbouwen en uitbreiden van het pand l.eunseweg 20a te Leunen, I.n.v. H.P.J. Voermans, Urbanuswcg 16 Ic Leunen. De bouwplannen liggen mei ingang van 15 mei 1987 gedurende vccrlicn da gen voor een ieder ter in/age bij hel bu reau ruimlelijke ordening en bouw/a ken, kamer 201 van hel raadhuis (van 9.00 lol 12.00 uur). Gedurende deze ler- inijn kunnen cvcniuclc bezwaren schrif telijk bij burgemeesler cn wel houders worden ingediend. De burgemeesler van Venray, (ARTIKEL 18A VAN DE WET R.O.) Burgemester en wethouders zijn voor nemens om op grond van artikel 18a van de wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaat se geldende bestemmingsplan ten behoe ve van de navolgende bouwplannen: het uitbreiden van een woning aan de Wilgenstraat 17 te Venray, l.n.v. G.H.L.M. Aerts; het bouwen van een berging aan de Bevrijdingsweg 38 te Venray, t.n.v. H.W. Aengenend; het bouwen van een carport aan de Akelei 21 te Venray, t.n.v. J.E.G.M. van Hooft; het bouwen van een carpori aan de Akelei 19 te Venray, t.n.v. H.J.P. van Rijswijck; het aanbrengen van een afdak aan de Herik 9 te Venray, t.n.v. W. van de Riet. De bouwplannen liggen mei ingang van 15 mei 1987 gedurende veerlien da gen voor een ieder Ier inzage bij het bu reau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze Ier- mijn kunnen eventuele bezwaren schrif telijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. De regionale stortplaats „De Zu- ringspeel" zal op de navolgende dala gedurende de gehele dag gesloten zijn: - donderdag 28 mei. hemclvaarlsdag - maandag 8 juni, 2c pinksterdag Evenals voorgaande jaren is hel ook nu weer mogelijk gemaakl voor particu lieren om de gemeenlclijkc bermen le maaien. Als tegenprestatie vanuil de ge- mccnic kunnen bclrokken particulieren het maaiscl dan behouden. Om deze bermen le kunnen maaien dienen particulieren vooraf kontakl op te nemen mei de afdeling gemeentewer ken, te welen de heren Krebbekx of van dc Voorl. lel. 04780-23333. De overeenkomsten die de gemeente, geheel kosteloos, met belangstellenden aangaal, zijn voor geheel 1987 geldig. - Open School via allerlei instellingen enz. Al deze verschillende activiteiten zijn nu bij elkaar gebracht en worden voortaan BA SISEDUCATIE genoemd. Het woordl zelf zegt het al; met basisedu catie worden mensen in staat gesteld om tot een zodanig niveau le komen dat zij daar mee bijvoorbeeld: - een voldoende basis hebben om zich beter te kunnen handhaven in onze samenle ving; - een zodanige basis krijgen dat zij daarmee verdere studie of beroepsopleidingen kun nen gaan volgen; - zich zodanig ontwikkelen dat zij bijvoor beeld in de gemeenschap nieuwe activitei ten kunnen ontwikkelen als vrijwilliger in hel verenigingsleven enz. Dc rijksoverheid heeft daarvoor geld be schikbaar gesteld dat de gemeenten kunnen krijgen en gebruiken, mits die een plan inle veren bij het rijk. In zo'n plan moet dan staan: - voor wie cursussen gehouden gaan wor den; - waar dit gebeurt: - wie deze cursussen gaat geven; - wat daarvoor nodig is. INSPRAAK De gemeenten in Noord Limburg hebben besloten zo'n plan gezamenlijk op te stellen. Dit is inmiddels gebeurd en binnenkort zul len de diverse gemeenteraden daarover een besluit nemen. Zo ook de gemeenteraad van Venray. De gemeente Venray vindt het van belang om bij de vaststelling van het plan eventuele reacties van inwoners te horen en te betrek ken bij het besluit. Er wordt dus gelegenheid gegeven voor inspraak. Voor wie daarvan gebruik wil maken Ls het volgende van be lang: - het plan ligt ter inzage in het gemeentehuis en bij de openbare bibliotheek; - het plan kan ook besteld worden bij de ge meente Venray; - mensen die schriftelijk willen reageren kunnen dit doen tot 1 juni 1987; - mensen die mondeling willen reageren kunnen dit doen op de vergadering van de commissie onderwijs op 2 juni aanstaande als het plan daar besproken wordt; - alle reacties zullen ter kennisname ge bracht worden aan de gemeenteraad voordat deze op 30 juni aanslaande een besluit neemt in de raadsvergadering. Het spreekuur van wethouder mevr. Hoppenreijs komt op maandag 18 mei te vervallen Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en weihouders van Venray maken bekend dat door hen op 6 mei 1987 een hinderwetvergunning is verleend, onder het stellen van voor waarden, aan W.M.L. Geurts, Veulensewater- weg 22 te Veulen voor het oprichten en in werking hebben van een rundveehou derij gelegen aan de Lorbaan 9 le Veu len; J.A.P.M. Cremers, Roffert 1 te Castenray voor het wijzigen van een varkensfokkerij gelegen aan de Roffert 1 te Castenray; P.Th.J.L. Botden, Twistweg 2 le Vredepeel voor het ex artikel 6a uitbrei den wijzigen van een varkensmesterij, gelegen aan de Twistweg 2 te Vredepeel; L. Zanders, Zandhoek 1 la te Oir lo voor het uitbreiden en wijzigen van een legkippenhouderij gelegen aan de Zandhoek 11a te Oirlo. J. Thielen, Horsterweg 27 le Castenray voor het uitbreiden en wijzi gen van een rundvee- en legkippenhou derij gelegen aan de Horsterweg 27 te Castenray. De beschikking en bijbehorende stuk ken kunnen op het raadhuis, kamer 119, .Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur worden inge zien lot 15 juni 1987. Tol deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan bij dc Kroon een beroepschrift worden in gediend door de aanvrager, dc betrok ken adviseurs, degenen die tegen de aan vraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kunnen tonen niet (tijdig) in slaat zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van krachi lenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning ie treffen. Hel berocpschril'l moei worden gc- richl aan Hare Majesteit de Koningin en worden gestuurd aan dc Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 FA 's-GravénhagC. Hel verzoek tol schorsing of ccn voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van dc afdeling voor dc geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dal vcr/oek is beslist. Burgemeester en wel houders voornoemd, H.M.M. Defesche, burgemeesler I..A. Oudenhoven, loco-secretaris Algemeen Op grond van de invorderingswet is het mogelijkgehele of gedeeltelijke kwijtschel ding van de afvalstoffenheffing te verkrijgen. De wet zegt daarover in artikel 17: indien de belastingschuldige niet in slaat is anders dan met buitengewoon bezwaar de belasting te betalen, kan de belasting geheel of gedeeltelijk worden afgeschreven". Met dat buitengewoon bezwaar wordt bedoeld dat het geld om de afvalstoffenhef fing le betalen ontbreekt en dat daarin vermoedelijk ook binnen afzienbare tijd geen verandering in komt. Hoe kunt U kwijtschelding vragen? U dient een schriftelijk verzoek om kwijtschelding in (of heeft dit reeds gedaan) bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 500, 5800 AM VENRAY. U ontvangt dan een aanvraagformulier. Dit formulier dient U in te vullen en bij de ge meente Venray in te leveren. Bij de gemeente kunt U ook terecht als U het aanvraag formulier niet zelf zonder hulp kunt invullen. Neemt U dan wel al uw financiële gege vens mee. Plaats en tijd staan vermeld op het aanvraagformulier. Hoe wordt een verzoek om kwijtschelding beoordeeld Hel college van burgemeester en wethouders bekijkt ieder verzoek apart. Dit gebeurt aan de hand van een aantal richtlijnen, zoals die ook door de rijksbelastingdienst wordt gehanteerd. Hoe wordt de beslissing op een verzoek om kwijtschelding medegedeeld? Op grond van alle beschikbare gegevens wordt door het college van burgemeester en wethouders een beslissing genomen op het verzoek om kwijtschelding. De beslis sing wordt U schriftelijk meegedeeld. Wordt geen kwijtschelding verleend dan zal de reden daarvoor in de brief vermeld staan. Tot slot Het zal duidelijk zijn dat het afwegen van alle omstandigheden niet eenvoudig is. Een verzoek om kwijtschelding kan niet alleen cijfermatig worden bekeken. De richtlijnen zijn dan ook geen strakke normen, maar geven alleen een aanwij zing. Zaterdag a.s. en de volgende week za terdag zullen weer keuringen van cara vans plaats vinden. De organisatie is weer in handen van de Venrayse politie, in samenwerking met de rijkspolitie van Boxmeer en Oploo. Dat er belangstelling voor deze keu ringen bestaat, blijkt wel uit de grote aantallen caravanbezitters die hun „tweede huis", voordat ze op reis gaan, willen laten keuren. De eerste keuringen vinden plaats, nadat het voertuig is gewogen op de weegbrug, bij Nestle in Oostrum. Daar worden de papieren gecontroleerd en de verlichting van zowel de auto als de ca ravan. Daarna heeft inspectie van de banden plaats bij Beerkens Banden aan de Zuidsingel, waarna de technische staat van de auto wordt geinspecteerd op het bedrijf van Allers aan de Paul Burgmanstraat. Dan krijgt de chauffeur kans, enkele lessen in het besturen van een caravan te nemen, waarvoor de twee autorijscho len. de Bruijn en Sadmena klaar staan. Het laatste onderdeel, dat is de bespreking, zal plaatsvinden in de kanti ne van de sociale werkplaats aan de Smakterweg. Daar zijn ook enkele stands van de afdeling Voorkoming Misdrijven van de politie en van Veilig Verkeer Nederland te zien. De organisatoren spreken nu reeds hun dank uil voor de vele vormen van medewerking welke ze hebben mogen ondervinden van de Vrijwillige Brand weer van Venray, van Electro Martens, Beerkens Banden, de Nestle, de Sociale werkplaats, Veilig Verkeer Nederland, de twee rijscholen en de politiecorpsen. Voor kijklustigen is het nog altijd de moeite waar de rijproeven te bekijken, welke op de afgesloten Paulburg- manstraat worden gehouden. Noord Limburgse Fietsdriedaagse op 28, 29 en 30 mei Reserveer Uw Hemelvaarvakatie dut jaar voor dc fietsdriedaagse Tour d'éWc"'die mede wwwfttis 'rt?" ntCn T"tt medewerking vati Brouwerij Bavaria. Op donderdag 28 mei 1987 gaat voor de derde achtereenvolgende maal deze Tour d'Asperges van start: met ditmaal Venray als vaste start- en finishplaats. Drie dagen heerlijk fietsen door hel fraaie landschap van Noord-Limburg en een gedeelte van Zuidoost-Brabant. De duidelijk aangegeven routes - naar keuze van 30, 60, en 90 kilometer - voe ren lang vele van de mooie plekjes, plaatsen en bezienswaardigheden waaraan dit gebied rijk is. Voor onder weg zijn door de organisatie verrassende atlrakties geregeld, evenals een route quiz met als hoofdprijs een schitterende flets. De Tour d'Asperges bestaat uit 9 verschillende ritten in drie dagen waarop wij volgende week nader terug komen. De gemeente Venray kent sinds kort een nieuwe regeling voor het subsidiëren van belangengroeperingen van (toe komstige) bewoners van woningen. Doel van deze regeling is de bewoners van huur- of koopwoningen en woning zoekenden beter in staat te stellen hun belangen te behartigen. Dit dan in de breedste zin van het woord, namelijk bij nieuwbouw, verbetering, beheer, woon ruimteverdeling, renovatieprojekten, standplaatsen voor woonwagens etc. Voor het verstrekken van deze subsi dies beschikt de gemeente voor het jaar 1987 over een totaal bedrag van zo'n 27.500,-. Normalerwijze is het jaarlijks be schikbare bedrag de helft kleiner, maar omdat er in het vorig jaar geen gebruik van deze subsidieregeling is gemaakt, kan de gemeente dit jaar het restant van '86 ook aanwenden. In het onderstaande zal steeds worden gesproken over „woonconsumenten". Daarmee worden bedoeld: (1huurders van woningen, (2.) eigenaren van wo ningen die deze woningen zélf bewonen en (3.) woningzoekenden. Het geld dat de gemeente in liet kader van deze subsidieregeling verstrekt is be doeld voor activiteiten van en voor woonconsumenten. Enkele voorbeelden van dergelijke activiteiten zijn: - scholing van plaatselijke organisaties; - deskundige ondersteuning van woon consumenten of woonconsumenten organisaties bij o.a. woningverbete- ringsprojekten; - het bevorderen van invloed van vrou wen bij belangenbehartiging van woonconsumenten; - inspraakprojekten voor zover hel de kosten betreft die dc woonconsuinen- lenvereniging maakt en niet de ge meente of de verhuurder(s). Daarnaast is het onder voorwaarde ook mogelijk dal een woonconsumen- lenvereniging ook haar algemene kosten vergoed kan krijgen. De voorwaarde is dan evenwel dat die vereniging dan rechtspersoonlijkheid bezit en zonder winstoogmerk werkzaam is op het ter rein van de volkshuisvesting ten behoe ve van woonconsumenten. Voor nadere informatie kan men zich wenden lol de afdeling gemeentewerken in het gemeentehuis, le welen dhr. Th. Franssen. lel. 04780-23333. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 6 mei 1987 voor de onderstaande bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang le zijn getroffen, kunnen op grond van de Wei A.R.O.B. daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen na datum het aanbrengen van een rookka naal aan de Honingklaver 22 te Venray, t.n.v. C.J. Schroër; hel uitbreiden van een woning met een portaal aan de Florishof 3 te Ven ray, l.n.v. A. v.d. Munckhof; het bouwen van een berging aan de Everestlaan 18 te Venray, t.n.v. J.M.L.H. Peeters; het uil breiden van een woning aan de Kroidenlaan 7 te Venray, t.n.v. M.G.E. Winnen; het bouwen van een trafobuisje aan de Si. Odastraal ie Venray, t.n.v. N.V. PLEM. Gelissendomein 5 te Maastricht. De burgemeesler van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Op donderdag 28 mei (Hemelvaarts dag) en maandag 8 juni (2e pinksterdag) zal er GEEN huisvuil worden opge haald. Zondag 17 mei 1987 is het museum geopend van 14.00 lol 17.00 uur. Tijdens deze uren kunt U een bezoek brengen aan de tentoonstelling van dc werken van Sjang van Bergen. Daar naast kunt U ook de overige in het mu seum tentoongestelde voorwerpen be zichtigen. Toegangsprijs is I.- voor volwasse nen en 0.50 voor personen tussen 6 en 16 jaar. Bezitters van een musoumjaar- kaart hebben gratis toegang. Bezitters van een bejaardenpas krijgen korting op tic toegangsprijs. Inlichtingen lel. 04780-83880, b.g.g. 23262 tijdens de kantooruren. De controle op de aanvragen voor huursubsidie berust al sinds jaar en dag bij de gemeente. Naar aanleiding van enkele onderzoeken is gebleken dat door aanvragers niet altijd alle gegevens correct worden ingevuld, of dat de juist heid van de gegevens niet volledig kan worden aangetoond door bijvoorbeeld fotokopieën van de inkomensgegevens. Hierdoor ontstaan onnodige vertragin gen bij dc toekenning van de subsidie. Oin die le voorkomen wordt er hierbij op gewezen dat bij aanvragen de volgen de gegevens moeten worden overlegd: ccn kopie van de inkomstenbelasting- aangifte 1986 of kopieën van ALLE jaaropgaven van 1986 (ook de uilkerin- gen). Bij een te verwachten wijziging van hei inkomen over 1987 dient dit eve neens via loonstrookjes e.d. aangetoond le wofden. Deze werkwijze voorkomt vertragin gen in de afhandeling en dus uitbetaling van huursubsidie. Voor nadere inlich tingen kan men terecht bij het buro huursubsidie, mevr. M. Verstegen, tel. 23413.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 12