Bibliotheek AGENDA EDWIN Venray profiteerde (nog) niet van de werkloosheids daling Solistenconcours M uziekfederatie Venray Uitnodiging voor alle (ex)militairen Venray e.o. Korte cursus ,pech onderweg' Fietsvierdaagse „De Peel" wordt weer een gezellig evenement GEOPEND A 30 april 4e koninginne- loop in Venray Expostie Wim Beek in Galerie „En Passant" Verkoop-expositie in Overloon Gevonden Schouwburg- nieuws PEEL EN MAAS AANBIEDING ZONNEKUUR Jazz-Manifestatie GEBR. MARTENS Woongedeelte van boerderij door ontploffing en brand verwoest RESTAURANT In de Keulsche Pot Fondue-. Gourmet- en specialiteiten restaurant Voor informatie of reservering TEL. 04788 1 774 HOLTHESEDIJK 2 OVERLOON In de maand maart is de werkloosheid onder mannen zowel landelijke als pro vinciaal een flink stuk gedaald. Veertig procent van die daling betrof bouwvak- personeel. Na de lange winterperiode, gevolgd door regenverlet konden de bouwvakkers weer volop aan het werk. Voor onze provincie waren dat zo'n 450 arbeidsplaatsen. Maar ook in andere be roepsgroepen nam het aantal werkzoe kende behoorlijk af. Dat betekende in Limburg nog eens 650 arbeidsplaatsen. Opmerkelijk hierbij was, dat Venray niet profiteerde van de wisseling der sei zoenen en de stijging van de conjunc tuur. Op het einde van maart had men namelijk 7 werkzoekende mannen méér ingeschreven dan aan het begin van de maand. In het rayonbureau Gennep lag de situatie beduidend beter. Daar daal de de werkloosheid met 58 mannen. Uit eindelijk dus een daling in Noord Lim burg van 51 werkzoekenden. Een jaar geleden bedroeg de werk loosheid in Noord Limburg 2672 man nen. Nu is dat getal 2547, zodat we er toch met 125 arbeidsplaatsen op vooruit gegaan zijn. Ook over de werkloosheid onder de mannelijke schoolverlaters mag men niet ontevreden zijn. Er staan er in Lim burg 700 minder ingeschreven dan vorig jaar. Toen maakte de jeugdwerkloos heid bijna 20% uit van de totale werk loosheid. Nu is dat gedaald tot 17.7% Bij de vrouwen bleef de daling van de werkloosheid zeer beperkt. Landelijk min 4566. Provinciaal min 196. En in Venray onverwacht een stijging van 19. In Gennep eveneens een stijging, maar van beperkte omvang: slechts 5. Het is en blijft bij de werkloosheid onder vrouwen hier toch een vreemde zaak. Vorig jaar maart daalde die werk loosheid met 94 vrouwen. Nu afgelo pen maart geen daling, maar een stijging van 24. Daardoor is de huidige werk loosheid ook iets hoger dan vorig jaar, nl. 1407 tegen 1309. Het zijn bij de vrouwen vooral handels- en kantoorpersoneel waar het meeste aanbod is. Op de voet gevolgd door sociaal- en geneeskundig perso neel. Op zaterdag 25 en zondag 26 april a.s. wordt in het gemeenschapshuis aan de Watermolenstraat in Oostrum weer het jaarlijkse Solistenconcours van de Venrayse Muziekfederatie gehouden. Dit concours, dat nu voor de twaalfde achtereenvolgende keer gehouden zal worden, wordt dit jaar georganiseerd door Stichting Drum- en Showband (DSV) Venray e.o. in nauwe samenwer king met de Muziekfederatie. De deelnemers aan dit solistencon cours zijn de muzikanten van de bij de Muziekfederatie aangesloten muziekve renigingen in de gemeente Venray. Door deze muziekvereniging, 10 in totaal, zijn voor dit solistenconcours maar liefst 190 muzikanten aangemeld. Door deze mu zikanten zullen gedurende deze twee da gen 150 optredens worden verzorgd. Een groot aantal van deze optredens wordt verzorgd door solisten, voorts zijn er diverse duo's, trio's enz. Ook dit jaar is de jurering weer in handen van de heer J. Claessens uit Til burg. Gelet op het grote aantal deelne mers is dit efcn niet geringe opgave, ech ter de grote deskundigheid en de vele ja ren ervaring van de heer J. Claessens zijn meer dan bekend. Het solistenconcours wordt gehouden in het gemeenschapshuis in Oostrum aan de Watermolenstraat, op zaterdag 25 april van 13.00 tot 22.00 uur en op zondag 26 april van 12.30 tot 22.00 uur. De entree bedraagt 1,- voor kinde ren tot en met 14 jaar en 2,50 voor be zoekers van boven die leeftijd. Naast een intensiev muzikale voorbe reiding voor de deelnemende muzikan ten, heeft ook organisatorisch Drum- en Showband Venray er samen met de Mu ziekfederatie alles aan gedaan om dit so listenconcours weer tot een plezierig muzikaal gebeuren te maken. Muziekliefhebbers en overige be langstellenden zijn op 25 en 26 april van harte welkom in het gemeenschapshuis te Oostrum. VOOR DUIZENDEN GULDENS SCHADE Graffiti spuiters zijn weer aktief ge weest. De scholen „Flierefluit" en „Foekepot", de gymnastiekzaal en de snackbar en Taveerne in het centrum van Brukske werden dusdanig besmeurd, dat verwijdering enkele dui zenden guldens zal gaan kosten. Ook werd nog een lichtbak vernield. Het is niet de eerste keer dat gemeen schapsgeld is moeten worden uitgegeven voor verwijdering van aangebrachte graffiti. Mogelijk zijn er getuigen. Die worden verzocht kontakt op te nemen met de politie. Het afdelingsbestuur van de Bond van Wapenbroeders uit Venray nodigt alle (ex)militairen van Venray en omge ving uit vgor het bijwonen van een ont spanningsavond op koninginnedag 30 april a.s. Deze ontspanningsavond vindt plaats op donderdag 30 april te 20.00 uur in Hotel restaurant De Wieenhf Leunse- weg te Venray. Hoewel de gezelligheid natuurlijk voorop staat, zal evenals vo rig jaar gestreden worden om de ere titel kampioenschutter, welke in handen is van een voormalige scherpschutter uit de Koreaperiode. Het bestuur rekent er op dat de concurrentie niet alleen zal bestaan uit de trouwe leden van de Bond van Wapenbroeders doch eveneens uit plaatsgenoten, die tot nu toe drempel vrees hadden om te komen kennisma ken. Samen met echtgenote verwachten wij U te mogen begroeten om te gaan deelnemen om de vele mooie prijzen trachten te winnen tijdens de diverse at- trakties. Dat voor deze ontspanningsa vond Koninginnedag is gekozen is gele gen aan het feit dat de Bond van Wa penbroeders een sterke band wenst te onderhouden met het huis van Oranje, waarvoor deze koninginnedag door het Gouden Huwelijk van H.K.H. Prinses Juliana en Z.K.H. Prins Bernhard (be schermheer van onze vereniging) zo bij zonder is in 1987. Tot ziens op 30 april a.s. Secretariaat Hr. N. van Hoek, Oranjestraat 19 Ven ray. Telefoon 83973. Het Regionaal Instituut voor Sociaal Cultureel Werk Noordelijk Limburg af deling Werklozen zorg, organiseert in de werkplaats aan de Pr. Bern- hardstraat te Venray een korte cursus „Pech onderweg". Gedurende een zestal bijeenkomsten komen de volgen de onderwerpen aan de orde: principe en werking van gemotori seerde voertuigen. onderhoud van het voertuig. wat te doen bij pech onderweg. De kursus start op dinsdag 28 april (van 13.00-16.00 uur) en de kursus- kosten bedragen 10 gulden. Indien U in teresse hebt voor deze cursus, Kunt U zich op vrijdag 24 april telefonisch aan melden bij de Stichting RISC telefoon 04780-83730. De cursus is bedoeld voor mensen zonder vasten of volledige baan, uitke ringsgerechtigden en ingeschrevenen bij het gewestelijk Arbeidsburo. Op dinsdag 14 juli a.s. gaan zowel in Venray als in Deurne weer duizenden fietsenthousiasten op pad om deel te ne men aan de fietsvierdaagse „De Peel", welke dit jaar voor de twaalfde maal wordt georganiseerd. Zowel in Venray als in Deurne kan worden deelgenomen aan routes over 25,40 en 60 km. Wil men een afstand van 80 km afleggen om nog meer te kunnen genieten van het prachtige land schap van Noord Limburg en Oost Bra bant, dan moet men daarvoor in Deurne starten. Drie jaar geleden werd in Deurne voor het eerst de z.g. gezinstocht geor ganiseerd over een afstand van 25 km, speciaal bedoeld voor vaders en moe ders met hun kinderen beneden 14 jaar. Gezien het grote succes van deze ge zinstocht is besloten dit jaar ook Venray als startpunt hiervoor op te nemen. Evenals andere jaren fungeren enkele dorpen, waar de routes doorkomen, als centrale plaatsen, waar allerlei activitei ten worden georganisëérd. Voor de rou tes, welke Deurne als startplaats hebben zijn dat Bakel, Meyel, Asten en Venray. Voor de Venrayse routes zijn dat traditi oneel Oostrum, Wellerlooi en Deurne. Dit jaar wordt daar voor het eerst Horst aan toegevoegd. Evenals voorgaande jaren worden weer fietsen verloot onder degenen die zich voor 1 juli laten inschrijven. Voor inschrijving is bovendie aan te bevelen, omdat de organisatoren er op toezien, dat bepaalde routes niet overbelast zul len worden. Bij te grote deelname voor een route kan men late inschrijvers wei geren. Deze maatregel is nodig, omdat de Fietsvierdaagse „De Peel" de naam heeft een veilig fietsevenement te zijn en dat wil men graag zo houden. Vanaf heden kan men zich voor deel name laten inschrijven bij de plaatselij ke V.V.V.'s van Venray, Deurne, Hel mond, Venlo en Overloon. Ook bij de Rabobanken zijn inschrijfformulieren verkrijgbaar. Dezer dagen zijn in de ge meente Venray en Deurne huis-aan-huis folders met inschrijfformulieren ver spreid om de nieuwe deelnemers uit het eigen gebied zo gemakkelijk mogelijk te maken. De kosten bedragen 14,- per per soon terwijl kinderen beneden 14 jaar 11,50 betalen. Deelname aan de ge zinstocht kost 11,50 en kinderen beta len dan 9,- 4 JONGE VOSSEN AANGETROFFEN In de bossen van het Zwartwater wer den 4 jonge vossen aangetroffen. Deze werden op humane wijze gedood. Koninginnedag Modeflitsen vanaf 11.00 uur 1000 mJ mode en schoenen I.s.w. met Oranjecomite organiseert Atletiekvereniging Venray op 30 april haar 4e koninginneloop. De loop 'zal ditmaal rond sportpark de Wieën gesi tueerd zijn. Gezien de belangstelling in voorgaande jaren verwacht men ook dit jaar weer zo'n 250 tot 300 trimmers en trimsters aan de start. Het programma is als volgt: 15.30 scholierenloop over 1000m op de atletiekbaan. 15.45 uur jeugd 13 en 14 jaar 1565 m (1 ronde). jeugd 15 16 jaar 3160m (2 ronden). 16.15 Trimloop voor iedereen vanaf 17 jaar. Keuze is mogelijk uit 5600 m 3 ron den of 9800 m. 5 ronden. Het parcour bestaat deels verharde weg, fietspad en grindpad. Een ronde bedraagt 1565 m. met start en finish op de atletiekbaan van sportpark de Wieen. Inschrijven mogelijk vanaf 14.00 uur tot een half uur voor de be treffende loop. Inschrijving kan ge schieden in het nieuwe klubgebouw van Av Venray Regio bij de baan. Inschrijf geld: voor de scholieren tot en met 12 jaar gratis. Voor de jeugd 13 tm 16 jaar 2,- voor iedereen vanaf 17 jaar 4,-. Iedereen die uitloopt ontvangt een her innering. Het aantal prijzen is afhanke lijk van de inschrijvingen per categorie. Voor informatie kan men bellen 04780- 85514. Vrijdagavond wordt in galerie „En Passant" een tentoonstelling geopend van olieverven van Wim Beek. Wim Beek heeft zijn opleiding gehad op Ecole Dessin Paris te Parijs. Hij heeft exposities gehad, o.a. in Maastricht, Roermond, Sittard en Den Bosch. Wim Beek werd beïnvloed door het na-oorlogse impressionisme en door de Cobra-groep. Het zijn ruimtelijke com posities, waarbij de mens als motief cen traal staat. De werken tonen een toene mende helderheid van kleur en struk- tuur, waardoor een bepaalde geladen heid ontstaat. Het werk van Wim Beek is ook verte genwoordigd bij de tentoonstelling „Jazz" in de foyer van de schouwburg. De opening van de tentoonstelling van Wim Beek is van 19.00 tot 20.00 uur. The Old Square Jazz Band uit Venlo speelt deze avond ter gelegenheid van de opening van de exposities Wim Beek en „Jazz". Van 19.15-1945 uur in de gale rie, daarna in de schouwburg. De expositie Wim Beek duurt van 24 april tot 31 mei. Openingstijden woens dag en donderdag van 14.00-17.30 uur, vrijdag van 14.00-21.00 uur en zaterdag van hl .00 tot 17.00 uur. Galerie „En Passant" is met koninginnedag geslo ten. A.s. zaterdag wordt in het gemeen schapshuis van Overloon een schilderij en verkoop expositie gehouden, van 10.00 tot 17.00 ur. Het betreft schilder werkstukken welke zijn gemaakt door een groep buitenlandse kunstenaars, verenigd in een internationaal kollektief. Hun schilderijen zijn veelal niet voor zien van een lijst, maar van een tijdelij ke passé partout, zodat men geheel vrij is in het uitzoeken van een lijst. Nieuw voor Venray! Nu jeans bij JOHN'S JEANS SHOP Grotestraat 76, 5801 BH Venray Kinderbril, metalen montuur; bruine middelgrote hond, reu; lichtblauwe sjaal; Bordeaux rode portemonnee, zonder inhoud; Trouwring, inscriptie „Lenie"; droogmolen zilverkleurig. Voor inlichtingen kunt U zich tijdens kantooruren wenden tot de administra tie van de gemeentepolitie Venray tel. 04780-84888 tst. 224. CUPIDO Cupido is de allesomvattende titel van het nieuwe soloprogramma van Peter Faber. De liefde speelt een hoofdrol, maar ook duiken verwante figuren als de tijd en de vrouw uit de coulissen op. Razendsnelle kostuumwisselingen stel len Peter in staat van de ene rol in de an dere te schieten, waarbij het publiek meer dan ooit de toneelspeler in hem aan het werk zal zien. De voorstelling gaat over een ontdekkingsreiziger die het adres van de vrouw van zijn leven kwijt is en met de tijd overhoop ligt. Kortom: hier vallen klappen. „Als je toch valt op mannen die niets geven om manieren of een goed gesprek. Als je snakt naar een halve gare die geen af stand kan bewaren. Als je toch valt, val op mij". Cupido werd bedacht en ge schreven door Peter Faber en Rob Chrispijn en is Peter's zesde solopro gramma. Woensdag 29 april, 20.15 uur in De Beejekurf. THE DUTCH SWING COLLEGE BAND The Dutch Swing College Band vindt zijn ontstaan in een jazzmuziekschool, het Dutch Swing College. Enkele leer krachten visten een orkest samen te stellen dat bij de bevrijding van Neder land in staat was om Amerikaanse Jazz ten gehore te brengen. De man, die aan de wieg van The Dutch Swing College Band heeft gestaan, is Peter Schilperoort. Hij is nog steeds de leider en heeft een hechte groep musici om zich heen gevormd die voor talrijke nationale en internationale successen heeft. De huidige Dutch Swing College Band bestaat uit Peter Schilperoort, Sytze van Duin, Bert Boeren, Rob Ka per, Fred Murray, Huub Janssen en Hank Bosch van Drakestein. Zaterdag 25 april om 21.00 uur in het Cultureel Centrum Venray. FERDINAND POVEL KWARTET Het Ferdinand Povel kwartet draagt de naam van de befaamde saxofonist en fluitist Ferdinand Povel uit Haarlem. Hij heeft een groep samengesteld met louter bekende namen, zoals de pianist Rob Madna, de slagwerker Eric Ineke en de bassist Harry Emmery, namen die men ook veelvuldig in andere vermaar de kwartetten of sextetten kan tegenko men. Het Ferdinand Povel Kwartet is een vertegenwoordiger van de moderne Jazz. De experimentele muziek komt niet op het repertoire voor. Ferdinand Povel komt uit een artistie ke en muzikale familie. Zijn vader was cineast zijn moeder pianiste en vier van de acht kinderen gingen in de muziek. In 1964 won Ferdinand Povel het Loos- drechts jazzconcours en gaf vanaf 1970 samen met Dusko Goygovic concerten door heel Europa. Vanaf die tijd is hij ook met tal van gerenomeerde solisten en bands opgetreden. Sinds 1977 is hij docent aan diverse conservatoria. Zondag 26 april 11.30 uur De Beeje kurf in Venray. VOLGENDE WEEK OP WOENSDAG KOPIJ UITERLIJK MAANDAG 12.00 UUR ADVERTENTIES UITERLIJK DINSDAG 12.00 UUR 10 x Vi uur bank en hemel met gratis Lancaster zonnecosmetica probeerset. Zolang de voorraad strekt. De stichting Venrayse Kunstkring haakt met een grootse expositie in op de „Jazz-manifestatie", die gedurende de maanden april en mei plaatsvindt in de Limburgse schouwburgen. Deze ten toonstelling zal de 2e thematische expo sitie van de Venrayse Kunstkring wor den, die met haar eerste thema „Carna val" zo'n succes boekte. In totaal zullen 44 verschillende wer ken te zien zijn van 8 kunstenaars. Elke kunstenaar met eigen technieken en vor men, maar allen met het thema Jazz als onderwerp. De schilderijen, wandkle den, bronzen beelden, tekeningen, li tho's, zijn te zien in de foyer van de schouwburg te Venray. De tentoonstel ling loopt van 24 april tot 16 mei 1987. De opening zal plaatsvinden op vrij dag 24 april 1987 om 20.00 uur in de foyer. De openingsceremonie zal opge luisterd worden door een bekende „dixie-land" band, die een concert van ca 1 uur zal verzorgen. Iedereen is op deze opening van harte welkom en de toegang is gratis. De exposerende kunstenaars zijn: Wim Beek, met 2 olieverfwerken, „Hommage aan Louis Armstrong". Wim Beek is geboren in Kerkrade (1936) en woont than in Duchten L. Martien Beenen, hij exposeert 14 wer ken in diverse technieken, potlood, olie verf, lak op plaat, inkt, pastel. Deze kunstenaar is geboren te Ede (1933) en thans woonachtig in Kortenhoef. Mique de Boer. Deze kunstenares is vertegenwoordigd met het prachtige olieverfschilderij, genaamd „De Watering-Bongo Man". Rod Dudley. Van hem is te zien het bekende paneel „Bird and Dizz" Tjikkie Kreuger. Hij exposeert op de ze tentoonstelling 3 bronzen beelden. Wilmy Peeters. Van deze kunstenares zijn 5 wandkleden te zien. Wilmy Pee ters woont in Broekhuizen en is reeds 20 jaar als weefster werkzaam. Uitsluitend Afd. voor de Jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor volwassenen Julianasingel 33 tel. 81970 Russianoff, Penolope. De zelfstandi ge vrouw: een gids voor afhankelijk en gelukkig functioneren. Allman, Brian M. Praktische zelfhyp- nose voor iedereen. Kuipers, Christine G. Woordblinde kinderen wat er aan te doen is. Informa tie voor ouders over oorzaken en behan deling van woordblindheid. Houter, Frans van den. Strand Goed: het strand aangekleed: de geschiedenis van het strandleven en het strandmeubi- lair. Vries, Leonard de 101 verbazingwek kende natuurkundeproeven die je zelf kunt doen. Uitleg van natuurkunde proeven die je zelf kunt doen. Met af beeldingen op grote platen in kleur. Bouma Hans, Prins Bernard als na tuurbeschermer. Van veel illustraties voorziene uitgave waarin gepleit wordt voor het behoud van de natuur, Clogstoun-Willmott, Jonathan. Westerse astrologie en oosterse genees kunde. Sonntag Linda. Magnetron gerech ten. Zelf snoeien, stekken en enten, (tui nieren en de verzorging van kamerplan ten) Smolders Piet. Ruimtevaart 1987 (Grote Alken) Daubach K.R. auto motor- en fietselectronica; electronica stap voor stap (Hobby pocketserie. Langlais Xavier de. Technisch hand boek voor de kunstschilder; olie en acrylverf. Traguth Fred. Modern Jazzbalet; oe feningen, techniek en methodiek voor amateurs en professionals. Foto's en be schrijvingen van oefeningen in jazzdans volgens de stijl van de Westduitse jazz docent Fred Traguth 1932. Leeflang Thomas, de wereld van lau rel en Hardy, het leven en werk van de engelse filmkomiek Stanley Laurel (is Arthur Stanley Jefferson; 1890-1965) en de Amerikaanse filmkomiek Olivier Hardy (is Norvell Hardy) 18922-1957 Optima: cahier voor literatuur en boekwezen. Bijdragen over drankge bruik in de Nederlandse letteren alsme de een bloemlezing uit 20e eeuwse drankgedichten. Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis. Openingstijden volwassenen Maandag: 10.00-12.00 14.00-18.00 Dinsdag tm donderdag 14.00-18.00 Vrijdag: 14.00-21.00 Zaterdag: 10.00-13.00 Openingstijden studiezaal Maandag tm donderdag: 10.00-12.00 14.00-18.00 Vrijdag: 10.00-12.00 14.00-21.00 Zaterdag: 10.00-13.00 BOUWMATERIALEN WAND- EN VLOERTEGELS AANBOUWKEUKENS - GEVELSTENEN VENRAY, Bongerdstraat 5, tel. 04780-85959 Geopend tot 17.30 uur 's Zaterdags van 9-13.00 uur. SCHUTTER BELOOFDE BETERSCHAP Buurtbewoners deden aangifte dat met een luchtbuks geschoten werd in de tuinen van de Verdistraat. Het onder zoek van de politie had tot resultaat dat de schutter kon worden achterhaald. Hij kreeg van de politiemannen de les gelezen. Het schieten moest ophouden, anders werd de buks in beslag genomen. De schutter beloofde beterschap. Hij zou niet meer in de tuinen gaan schie- In de nacht van vrijdag op zaterdag, even voor drie uur vond in de waskeu ken van de boerderij van de fam. In 't H. aan de Timmermansweg (Peelplan Zuid) te Ysselsteyn een ontploffing van een gasfles plaats, waarna een uitstaan de brand ontstond. Door de ontploffing werd een zijgevel en een gedeelte van het dak uit elkaar gerukt en kwam het grootste gedeelte van het puin in de woonkamer van de boerderij terecht waar op dat moment de vrouw des hui zes sliep. Zij werd door het vallende puin verwond en moest naar het zieken huis worden vervoerd. Ze had ook een shock opgelopen. In het bovenste gedeelte van de wo ning sliepen op dat moment 4 gezinsle den. Zij werden door de ontploffing hardhandig wakker geschuc^ en at heel snel door buurtbewoners uit hun benar de positie bevrijd. De hulpverlening kwam in record tempo op gang. Ven rays brandweer was met groot materieel ter plaatse. Door buurtbewoners en brandweerlieden wer den 250 mestvarkens en 53 koeien uit voorzorg uit de stallen gehaald. Ondanks de snelle en deskundige in zet kon niet worden voorkomen dat het woongedeelte als verloren moet worden beschouwd en dat ook een groot gedeel te van de huisraad verloren ging. De schade zal zeker meer dan 200.000,- bedragen. Burgemeester H. Defesche en de korpschef van onze politie waren bij de redding van het vee en de blussing aan wezig. De ontploffing was zo hevig dat vele tientallen meters verder nog brokstuk ken en puin te vinden was. Zowel de stalling als de boerderij wer den provisorisch gedicht. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: T. VAN THIEL tel. 88800 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America Tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLEN VERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1 lel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN JR, TEL. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak M.J. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huis dieren zaterdag en zondag volgens afspraak M.G.A.M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raayma- kers. Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur, REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van .uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweerl" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY »estsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a. tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100! daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbeharliging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 Stichting Consument en Huishouding Spreekuur (volgens afspr.) ma. van 13.00-15.00 uur. vr. van 9.00-12.00 uur in de Clockert. Berewee 4 ie Venrav.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3