Bibliotheek Onderzoek naar woonbehoeften senioren AGENDA GEVONDEN Politie moet zelf controle- apparatuur aanschaffen Praxis komt naar Venray VI ooienmarkt in Geijsteren Nieuwe gemeente secretaris CAESAR A Workshop Jazz en improvisatie in de Beejekurf Hub Fashion- look! INGEZONDEN SPORTHAL DE WETTELING VGRLINDGN JUWGLIGR briljant goud zilver horloges klokken verder nog: VGRLINDGN JUWGLIGR AANBIEDING ZONNEKUUR Opnieuw waren er in de commissie voor verkeer c.a. klachten van bewo ners van de Oude Oostrumseweg, over het te hard rijden van automobilisten. De mensen houden zich gewoonweg niet aan de snelheidsbeperking. En daar helpt alleen maar een intensieve contro le tegen. Los van het feil, dat de politie niet over voldoende manschappen beschikt om een dergelijke controle te houden, heeft men er ook niet de apparatuur voor. De enkele keren dat men die ap paratuur kan „lenen" zet niet veel zoden aan de dijk. De commissieleden waren er niet ge lukkig mee. Er dient wel eens degelijk te worden overwogen of het niet nuttig is, die apparatuur zelf aan te schaffen niet aleen om op de Oude Oostrumse weg in te zetten, maar overal in onze gemeente. Aleen als men weet dat in Venray intensief gecontroleerd wordt op het naleven van de maximum snel heid, nemen de automobilisten gas terug.... Ook nam men geen genoegen met het argument dat de politie geen manschap pen heeft om blijvende verkeerscontro les te houden. Dat probleem speelt over al. Het is aan de politie-zelf om dan prioriteiten te gaan stellen. Ln vei'h'g verkeer is daar zeker een van de belang rijkste van Nog voor het einde van dit jaar zal Praxis, het grote bouwmarkt-bedrijf een vestiging in Venray openen. In de oude cartonnagefabriek van Laurensse aan de Langeweg wordt 1500 m2 inge richt met doe-het-zelf-artikelen. Dit maakte wethouder Wiljems afgelopen donderdag tijdens de commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuis vesting bekend. Praxis is volgens de gemeente een hele aanwinst voor Venray, zowel qua aan bod als voor het winkelcentrum. Uit on derzoek is gebleken dat in Venray en omgeving voor doe-het-zelf-artikelen nog een ruime markt open ligt. De ge meente heeft daarom ook geen bezwa ren tegen vestiging van Praxis. Praxis zal haar ingang aan de kant van de Gouden Leeuw krijgen. De aan voer van artikelen en materialen zal ge schieden aan de zijde van de Langeweg. Aan die zijde is ook de parkeergelegen heid voor het personeel. Hierdoor vindt geen extra belasting van het centrum plahts. DEHpT Verder maakte wethouder Willeriis bekend dat op industrieterrein De Hulst ruim 2400 m2 grond een nieuwe bestem ming krijgt. Handelsondem. Inter- De cor, gespecialiseerd in import en export van behang, zal zich ten westen van De Hoog aan de Henri Dunantstraat vesti gen. Inter-Decor is nu nog gevestigd aan de Molenhofweg in Leunen. De gemeente heeft deze grond in erf pacht gegeven. Volgens wethouder Willems is dit veel aantrekkelijker, vooral voor kleine en startende onder nemers. dan koop van grond. Op zondag 12 april a s. organiseert het Kon. St. Willibrodusgilde te Geijste ren weer de jaarlijkse vlooienmarkt in zaal Kleven aan de Nieuwlandsestraat. De markt is open van 13.30 tot 17.00 uur. De meer waardevolle spullen zullen - zoals gebruikelijk - weer door de gilde- keizer bij opbod verkocht worden. Ook geldt voor een aantal dingen een bij voorbaat vastgestelde prijs. Het gilde rekent weer op enkele hon derden bezoekers. A.s. zaterdag zullen de gildebroeders in het dorp een rond gang maken om spullen te verzamelen voor de verkoop. Tijdens de raadsvergadering van de gemeenteraad van Meerlo-Wanssum, van maandag a.s., zal een nieuwe ge meentesecretaris worden benoemd. Op de voordracht van het college staat als nummer 1 de heer Frank de Ruyters, be leidsmedewerker bij de afdeling Juridi sche zaken van de dienst gemeentewer ken der gemeente Venray. De heer van Me gen, de huidige gemeentesecretaris, zal in de openbare raadsvergadering van 24 april afscheid nemen, wegens benoeming elders. WEGPIRAAT GETUIGEN GEVRAAGD In de voornacht van woensdag op donderdag omstreeks 1.00 uur reed een Helmonder met zijn auto over de Deur- neseweg in de richting Venray. Ter hoogte van de Ossendijk tussen Rouw- kuilenweg en NVeversloseweg werd hij plotseling aan de linkerachterzijde aan gereden door een achteropkomende personenauto, die na de botsing stopte, doch daarna meteen doorreed, zonder dat hij zich bekend maakte en zonder dat de identiteit van de auto kon worden vastgesteld. Uit het onderzoek is gebleken dat de betreffende auto vermoedelijk een grijs- kleurige Fiat is, welke aan de rechter- voorzijde zwaar beschadigd moet zijn. De politie hoopt op eventuele getuigen, dan wel op personen, die weten waar de beschadigde auto staat. Zij worden ver zocht kontakt op te nemen met de poli tie. Hun getuigenis wordt met de groot ste discretie behandeld. SNELHEIDSCONTROLE Donderdagmorgen werden op de Sta tionsweg snelheidscontroles met de ca mera gehouden. In ruim 2 uur tijds wer den 180 voertuigen gecontroleerd. 30 Reden te snel, zij kunnen binnenkort een acceptgirokaart tegemoet zien. DIEFSTALLEN Een bewoner van de Klarinetstraat deed aangifte van diefstal van een reser vewiel en een kriek, uit zijn bij zijn wo ning geparkeerde auto. De dader heeft op de een of andere manier de motor kap opengekregen. Schade 500,- De eigenaar van een friturezaak aan de Kruidenlaan deed aangifte van diefstal van 200,- uit zijn zaak. Hoe de diefstal precies heeft plaatsgevonden tracht de Recherche te achterhalen. Uit een woning aan de Kruidenlaan bleek een geldbedrag van50,- verdwe nen te zijn. Ook hier kon de juiste toe dracht van de diefstal niet worden vast gesteld. VANDALISME Wat bezielt vandalen toch, om bloeiende planten uit de bloembakken te halen en op straat te deponeren? Dat werd weer geconstateerd bij de bloem bakken, welke ter verfraaing van de en tree van Venray geplaatst zijn, op de hoek Raadhuisstraat-Noordsingel. BROMMER TEGEN AUTO Zaterdagavond tussen 21.30 en 21.45 uur botste een bromfiets tegen een aan de Churchillstraat geparkeerde persone nauto. De bromfietsbestuurder reed er van door zonder dat zijn identiteit kon worden vastgesteld. De eigenaar zit nu met een behoorlijke schade. INBRAKEN Bij Dingus" aan de Hoe- derslraat is weer eens 'ingebroken. Via het platdak werd met geweld het ijzeren raamwerk verwijderd, zodat men via dat raam naar binnen kon. Alle deuren welke gesloten waren, werden gefor ceerd. De flipperkast werd eveneens ge forceerd en het daarin aanwezige geld meegenomen. Ook uit een kast werd een portemonnaie met 180,- ontvreemd. De schade door de vernielingen werd aanzienlijk genoemd. In het kantoor van het Dagblad van Noord-Limburg aan het Henseni- usplein werd ontdekt dat daar onge wenst bezoek was geweest. In verband met verbouwingswerkzaamheden was het niet zo moeilijk om daar toegang te verkrijgen. Alle kasten waren gefor ceerd. Geld werd niet gevonden, omdat dit niet aanwezig was. De schade door vernielingen werd eveneens aanzienlijk genoemd. MISHANDELING Een 28-jarige inwoner deed aangifte, dat hij in de nacht van donderdag op vrijdag door een 20-jarige in elkaar geslagen was en vermoedelijk zijn kaak gebroken had. Hij moest zich onder be handeling van een kaakchirurg stellen. Het is de politie nog niet gelukt de dader aan te houden. Uw nieuw voorjaar j- Jlül begint fluitend i nn bij JONGEMANNEN MODE jSL GASTHUISSTRAA T 28, VENLO GROTESTRAAT2, VENRAY Caesar Venray nu ook w er op dinsdag geopend van 9.30 tor 12.30 utr. n r f t t -ft De Limburge Bond van Muziekgezel schappen (LBM) organiseert in samen werking met de Stichting Limburg Geïmproviseerde Muziek (SLIM) een workshop voor blazers van hafabra or kesten op zaterdag 11 april a.s. in CC de Beejekurf te Venray van 14 tot 18.00 uur. De workshop beoogt deze muzikan ten in de gelegenheid te stellen om ken nis te maken met de beginselen van im provisatietechnieken en jazzmuziek. De workshop is toegankelijk voor alle instrumentalisten van hafabra orkesten; ervaring met jazzmuziek is niet noodza kelijk. De kosten voor deelname aan de ze workshop bedragen 15,- per per soon. Deze workshop wordt geleid door de bekende Amerikaanse trompettist en bugelist Charles Green. Deze all round musicus, componist en arrangeur do ceert improvisatie en trompet aan de conservatoria van Amsterdam en Maastricht en geniet grote bekendheid voor wat betreft het leiden van works hops. Geinteresseerden voor deelname aan deze workshop kunnen zich aanmelden bij de LBM tel. 04756-3070. De restyling van de salon van Hub Fashion Hairshop in Venray is nu vol tooid, waardoor de salon nu helemaal is afgestemd op een zo optimaal mogelijke kliëntenbehandeling. Door uitbreiding van het aantal medewerkers kunt U nu zonder afspraak behandeld worden en, vanaf 13 april a.s. kunt U nu ook tussen de middag terecht. Hub Fashion Hairshop in Venray is allround. De medewerkers zijn door hun trainingen op nationaal en interna tionaal niveau stuk voor stuk echte vak mensen. Met evenveel toewijding bui gen zij zich over een watergolf of klas sieke coupe als over het modernst ge knipte kopje. Allround, zowel voor dames-, heren- en kindercoupes. Daar bij komt dat iedere medewerker regel matig wordt getraind in de eigen studio van Hub Fashion Hairshop in de nieuwste modetrends en mogelijkheden. Veel mensen weten niet. hoe zij hun nieuwe coupe thuis moeten behandelen. Om hierop in te haken, organiseert Hub Fashion Hairshop te Venray een kursus, welke uit 4 praktijk-gerichte lessen bestaat. Onder deskundige leiding wor den de volgende thema's behandeld: vi- sagie, verzorging van het haar thuis en mode (zie advertentie Hub Fashion Hairshop met inschrijfformulier elders in dit blad). Brukske laat ons toch niet in de steek? Onze vereniging wordt wel op proef gesteld. Onze voorzitter verbleef 3'A maand in het ziekenhuis, onze penning meester ging verhuizen naar Nijmegen en een ander bestuurslid moest wegens studie zijn functie opgeven. Tot over maat van rampspoed, uiteraard mer voor de betrokken^moest onze coordi nator in het ziekenhuis worden opgeno men. De voorzitter treed wegens ge zondheidsredenen af en de coordinator moet het minstens een half jaar kalm aan doen. Wij vertrouwen er echter op dat de bewoners van het Brukske ons niet in de steek zullen laten. Wie kan ons helpen in wat voor func tie dan ook. Het hoeft U echt niet veel van Uw vrije tijd te kosten. Bovendien helpt (U ons werk voort te zetten. Vele handen maken licht werk en het is nog leuk ook. Wilt U bestuurslid worden? Dat kan. Will U meehelpen met de acti viteiten? Dat kan. Mevr. K. Kap Etu destraat 22, tel. 10093 ziet graag uw aanmelding tegemoet. Bestuur Buurtvereniging Brukske „PECHDAG" Het rotding wil niet starten, dan zal ik vandaag met de fiets moeten. Het is wel gevaarlijk, ik heb niet meer die jeugdige overmoed en ervaring, zoals de scholgaande jeugd. Dus laat ik maar binnendoor fietsen, 't is nog korter ook. Ik weet nog dat we zo vroeger naar de Smakt liepen, op bedevaart. Hier houdt de verharde weg op. Er zal wel niemand meer wonen, God wat een rust. Ideaal voor een (Lobeek)-fietsroute. Zou de weg vroeger ook zo smal zijn geweest. Het zal wel. Als kind lijkt alles groter. Verdorie, wat een hobbels; iemand heeft per ongeluk de ploeg te laat opgeheven. Toch knap dat ie nog op zo'n smalle weg kan draaien. Vlug doorfietsen, anders moet ie zo dadelijk nog voor mij stoppen. Zo, hier is 't beter. Oh, die is aan het gieren. Hopelijk heeft hij mij gezien en wacht ie met de sopuitklep. Ja, geluk kig. Vlug, gelukt. Maar wacht ie nou op? Oh, z'n klep zit vast Als hij nou vergif had gesproeid? Och nee, dan had ie wel gewacht, Vaak heeft ie dan zelf zo'n masker op. Nou vlug, anders kom ik te laat. Oh shit, wat is dat nou? Oh, wat stom van mij, had ik maar op moeten letten. Daar is er nog een. Ja, daar gaat ievlug. Oh hier woont toch iemand en daar is de zuivering. Wat brengt die gierton nou weg? Hel zal wel slib zijn, d'r zit ook van alles in dat vieze •vater. Oh daar gooit ie het op het land.... Toch wel een kunstwek, zo'n instal latie van zes miljoen, of was het 60? Geluukig dat ik er geen verstand van heb. Hoe krijgen ze al dat geld toch bij elkaar..^. Nu is het weer prachtig fietsen. Toch bpst slim van mij deze kortere weg, hoef ik niet fnj de Rank of Custers en Van Haren op te letten of ze me gezien hebben. Nu kom ik toch bij Van Haren uit, maar ja daar staat een stoplicht. Zo nou ben ik waar ik wezen moet, maar hoe zal ik straks terug fietsen? Sjonge sjonge, wat een rommel op de straat; maar ja die jeugd van tegen woordig. Hoe komt dat toch? F. Philipsen Donderdag: 18.00-20.1 20.00-23.1 Vrijdag: 17.00-18.1 18.00-19.1 21.00-24.1 Zaterdag: 20.00-18. 18.00-22.1 Zondag: 17.00-19.1 19.00-20.1 20.00-21.( 21.00-22.1 Maandag: 18.00-21.1 21.00-24. Dinsdag: 17.00-18.1 18.00-21.1 21.00-23.1 Woensdag: 18.00-23.1 00 Manual 00 Rooyse VK 00 Rank Xerox .00 Manual 00 KNVB zaalvoetbal .00 KNVB zaalvoetbal .00 Jumpers .00 Batu Badaun 00 Old Calahan 00 FC Sportief 00 Klomp BV 00 Rooyse VK 00 KNVB zaalvoetbal 00 Basketbal Jumpers 00 Rooyse VK .00 Badminton .00 Badminton Afd. voorde jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor de volwassenen Julianasingel 33 VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afdeling voor de volwassenen: BARNES. JULIAN. In de zon kij ken. Als meisje, in haar huwelijk en door haar leven met haar zoon, ontdekt een vrouw dat zij van de mannenwereld geen goede antwoorden krijgt op de le vens-vragen. BOOSAARDIG: oorspronkelijke griezelverhalen. CAPEK, KAREL. De eerste ploeg. De dood van zijn tante in 1983, veroor deelt een 19-jarige Tsjechische scholier tot werken in de steenkolenmijn, waar bij hij slachtoffer wordt van een mijn ramp. ENDE, MICHAEL. De spiegel in de spiegel: een labyrint. Dertig visionaire surrealistische vertellingen. FERRON, LOUIS. Over de wateren: roman. Een gepensioneerde rechtbank griffier voelt een toenemende wrok jegens zijn dominante moeder. HONDSE verhalen: de mooiste hon- denverhalen. Verhalen over honden van hedendaagse schrijbers. LYALL, GAVIN. De tweede man. Na het mislukken van een belangrijke geheime opdracht probeert een Engelse legerofficier de oorzaak van zijn falen te achterhalen. REINECKER, HERBERT. Kinde ren, moeders en een generaal. Aan het einde van de Tweede Wereldoorlog trekt een groep Duitse moeders er op uit om hun 14- en 15-jarige zonen van het front weg te halen. RENDELL, RUTH. Een donker blauw parfum en andere verhalen. Bun del detectiveverhalen. SAINT JAMES, IAN. In de naam der vrijheid. Een sinds de jaren twintig bestaande bloedvete tussen twee Ierse families, die tot verschillende kampen behoren, blijft de succesvolle zoon van een Ierse vrijheidsstrijder zijn hele leven achtervolgen. SARTON, MAY. Terugblik. Een on geneeslijk zieke vrouw wil haar laatste maanden als een avontuur beleven, al leen met boeken en muziek, maar ze rekent buiten haar omgeving. SCHOUWENAARS, CLEM. Pro metheus. Een oudere schrijver, geheel in de ban van een korte verhouding die hij had met de vrouw van zijn broer, ontdekt pas na veertig jaar huwelijk dat ook zijn vrouw overspel pleegde. TOPOL. Sabotage. De moord op drie hoge Sovjetfunctionarissen tien da gen voor de officiële ingebruikneming van de gaspijpleiding van Siberië naar West-Europa, is voor de partijtop in Moskou aanleiding de politie in te schakelen. VONNEGUT, KURT (jr.) GALA- pagos: roman. In het jaar 1986 is een kleine groep mensen toevallig ontsnapt aan een bacteriologische ramp en heeft zich een miljoen jaar Iter op de Galapa- gos-eilanden ontwikkeld tot een nieuwe verschij ningsvorm Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!!! OPENINGSTIJDEN AFDELING VOOR DE VOLWASSENEN Maandag 10.00-12.00 14.00-18.00 dinsdag t/m donderdag 14.00-18.00 vrijdag 14.00-21.00 zaterdag 10.00-13.00 OPENINGSTIJDEN STUDIEZAAL maandag t/m donderdag 10.00-12.00 14.00-18.00 vrijdag 10.00-12.00 14.00-21.00 zaterdag 10.00-13.00 van 31 maart t/m 6 april 1987 Duitse herder, reu. Sportschoen merk Puma, maat 5. Handschoenen grijs met ritssluiting. Zwart stoffen draagtas in houdende gynspullen. Een computer Multiport Data Switsher. Kartonnen verhuisdoos. Voor inlichtingen kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot de administra tie van de gemeentepolitie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. In Venray is momenteel een onder zoek gaande naar de woonbehoefte van senioren. Bouwbedrijf Verhoeven en ar chitectenbureau Lerou hebben in sa menwerking met de gemeente een en quêteformulier samengesteld en aan 750 ouderen in Venray toegezonden. Deze 750 personen zijn willekeurig ge kozen uit de 2500 ouderen (mensen van 55 jaar of ouder) die in Venray wonen. Aan de hand van dit onderzoek zullen aannemer en architect bekijken hoe zij eventueel in de woonbehoeften kunnen voorzien, terwijl de gemeente met de verkregen gegevens in haa<- beleid reke ning kan houden. OVERGANGSVORMEN Het mag bekend zijn dat het aantal ouderen in Nederland in de nabije toe komst sterk zal toenemen. Omdat be jaardentehuizen overvol zitten zullen ouderen langer in andere huisvestings- vormen moeteri'blijven wonen, óók zij die verzorging nodig hebben. Het on derzoek moet nu aan het licht brengen of er in Venray behoefte is aan speciale voorzieningen die een overgang vormen tussen de huidige woonsituatie en een uiteindelijke algehele verzorging in be jaardencentra. Die speciale woonvoorziening beoogt hel behoud van zelfstandigheid en levert de mogelijkheid tot gebruikmaking van voorzieningen zoals maaltijd verzorging, alarmdienst, huishoudelijke hulp enz. „Het gaat erom dat de mensen zich gaan realiseren dat zij langer thuis moe ten blijven zitten en om de hulp die daarbij centraal verzorgd kan worden", aldus wethouder mevr. Hoppenreys. Zij is samen met wethouder Willems na mens de gemeente bij het onderzoek be trokken. Voorts zal uit het onderzoek moeten blijken waar, indien er een duidelijke behoefte bestaat, deze speciale woon voorzieningen in Venray gerealiseerd kunnen worden. „Er is nu al een tendens te constate ren dat ouderen naar het centrum ver huizen", aldus wethouder Willems. „Voorheen trokken ouderen naar de Hoge Beek om dicht bij het centrum te zitten. Nu ziet men veel ouderen naar de Gouden Leeuw verhuizen, óók vanaf de Hoge Beek. Verder is ook de interesse van ouderen voor een woning in De Bleek groot". De wethouder zal dan ook niet ver baasd zijn als uit dit onderzoek zal blij ken dat de oudere inwoners van Venray hel liefst dichtbij of in het centrum wil len wonen. VERTROUWELIJK Het feit dat ouderen langer thuis moeten blijven wonen, ligt er. De huidi ge woningbouw speelt hier al op in, doordat nieuwe woningen via eenvoudi ge voorzieningen aangepast kunnen worden voor ouderen. Maar volgens wethouder Willems is er in Venray meer mogelijk dan wat er nu gebeurt „De in vulling daarvan is alleen moeilijk omdat we de wensen niet kennen", aldus de wethouder. Daarom hecht ook de gemeente grote waarde aan dit onderzoek en verzoekt de aangeschrevenen dan ook vriendelijk om hun medewerking. De vragenlijst kan anoniem worden ingevuld waar door de privacy voor de ondervraagden gegarandeerd wordt. De binnengekomen formulieren zul len door een extern bureau worden gea- naliseerd waardoor een objectief rap port ontslaat, waarmee de gemeente als ook aannemersbedrijf Verhoeven en ar chitectenbureau Lerou dan aan de slag kunnen. VENRAY VERBOU WINGS- OPRUIMING Grote Markt 7 - Venray Tel. 04780-86817 zie ook onze etalage na sluitingstijd' div. solitairringen met 20% tot 40% KORTING geel gouden briljantset: ring, armband en collier van 2516,- voor 1631,- wit gouden briljant/bloedkoraal set collier met ring, 0.43 ert briljant van 3050,-voor/ 1850,- gouden armband met 0.30crt van/2710,-voor/1921,- 20 paar TROUWRINGEN desiree en martinshof MET 20% KORTING gouden lagensteenring van 432,- voor 299,- gouden bloedkoraalring van 492,- voor 295,- gouden ring, zeeuwse knop van 310,-voor/ 220,- gouden oorringen van 234,- voor 162,- gouden kruisje van 150,-voor/ 99,- gouden golf club speld van/ 195,-voor/ 145,- gouden koordcollier van 2740,- voor 1897,- gouden oorknopjes van/ 79,50voor/ 45,- gouden PRISMA herenhorloge met band van 4750,- voor ƒ4350,- gouden damespolshorloge PRISMA QUARTZ van 1295,- voor 820,- herenschakelarmband massief van 265,-voor/ 165,- armband met markasiet van/ 299,-voor 222,- zilveren speld, ring, collier van 629,- voor 381,- honderden oorknopjes, bij 2 paar goedkoopste paar HALF GELD 150 heren- en damesringen van 20% tot 50% KORTING vele zilveren armbanden, massief met steen enz. enz. met MEER DAN 25% KORTING - V6 RUNDEN Pulsar ski-horloge van 175,-voor/ 99,- Casio digitaal analoog horloge, zwart kunststof van 149,- voor f 99,- Longines heren polshorloge bi-color van 1495,- voor/ 895,- zilveren dameshorloge van 385,-voor/ 289,- CERTINA damespolshorloge van 1075,-voor/ 589,- stalen herenpolshorloge, extra plat van 265,-voor 185,- bi-color, waterdicht herenhorloge van 395,-voor/ 295,- eiken regulateur'bim-bam slag van/ 495,-voor/ 399,- wandklok met gongslag van 535,-voor 295,- wandklok eiken met bim-bam slag van 695,-voor 482,- op alle double sieraden 20% KORTING zilveren en verzilverde lepeltjes en vorkjes 20 TOT 40% KORTING laatste verzilverde en zilveren artikeltjes zoals pillendoosjes, as bakken. vingerhoedjes enz. enz. opruiming tot 24 april Grote Markt.7 - Venray Tel. 04780-86817 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America Tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN JR. TEL. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak M.J. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, M.G.A.M. Loonen eri G.W. Gelling. Behandeling kleine huis dieren zaterdag en zondag volgens af spraak. W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12 Venray tel. 81000 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raayma- kers, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. 10 x Zi uur bank en hemel met gratis Lancaster zonnecosmetica probeerset. Zolang de voorraad strekt. HOND IN HET VERKEER Lang heeft de Venrayse politie ge zocht naar een hond, welke bij het over steken van de Deurneseweg tegen een personenauto botste. De auto werd bestuurd door een Eindhovense dame. De auto liep schade op maar de hond was niet te vinden. Daags daarna meldde de politie van Deurne dat langs de weg een dode Schotse Collie was aangetroffen. Toen bleek dat de Eindhóvense dame zich in de plaats van het ongeval had vergist. De eigenaar van de hond kon worden opgespoord en deze zal voor de schade aan de auto opkomen. Op de Overloonseweg stak een hond de weg over. Een motorrijder kon door zijn been naar de hond uit te ste ken een botsing voorkomen. Wel liep de motorrijder een gekneusd scheenbeen op. De hond liep jankend weg. De eige naar kon nog niet worden opgespoord.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3