ROOYSE VK EDWIN BOWLEN Jumpers '76 M.H.C.V BILJARTEN Recreatiegroep Venray Regio Model-stockcar vereniging De Peeldrivers KEGELEN Triathlon Vereniging Venray Regio Midgetgolfclub „Buitenkist" Wandelsport Hengelsport HANDBOOG L.K.I.B. I.S.V. JBC VENRAY 80 MCC VENRAY Bedrijfscompetitie tafeltennis Red Caps Venray T.C. RODHE v.o.p. Uitslagen: Kader BC T egelen-VOP 2-0 C-l Kessel-VOP 2-5 Bandst. Al VOP-DOS 2-5 Bandst. A2 VOP-Wapen van Venlo 4-3 Bandst. B2 't Anker-VOP 2-5 Wedstrijd van de week: Deze komt op naam van ons C-l team dat voor een talrijk publiek in Kessel de distrikts- beker voor zich opeiste. Jan Zanders begon goed door Dré Smeets in 16 beur ten te kloppen. De partij tussen John Timmermans en Theo Dericks zou de beslissende blijken te zijn. Toen John Timmermans in de 8e beurt aan een grote serie begon, leek de partij beslist. Theo dacht hier echter anders over en met een slotserie van 105 wist hij deze partij alsnog te winnen. Hierdoor was het resultaat van de laatste partij niet meer van belang. Pierre Volleberg moest hierin in 21 beurten het onderspit delven. Nationale finale top-teams [jeugd]: Het team van Venlo met de Vop-spelers Erick Dericks en Frank Vermeulen was niet opgewassen tegen het team met de sterkere libre-spelers. De resultaten van onze spelers: pnl. -gem.-h.s. EricDeriks 0 9.70*** 41 Frank Vermeulen 2 8.37* 48 Voorwedstrijden 6e klasse V.B.B. Hieraan heeft Pieter Venninckx deelge nomen. Pieter behaalde 6 punten speelde 1.21 gem., wat waarschijnlijk niet genoeg zal zijn voor een finale plaats. DISTRICTSFINALE BANDSTOTEN 2e KLASSE IN VENRAY In Venray wordt in het a.s. weekend de districtsfinale 2e klasse bandstoten gespeeld. Een achttal deelnemers zal trachten door te dringen tot de gewestelijke finales die in mei a.s. worden gehouden in Eijsden. De moyennegrenzen liggen op: 2.30 - 3.50; het aantal te maken caramboles bedraagt 75. Het gehele gebeuren vindt plaats in café d'n Oldtimer, Hensenousstraat 13 en de organisatie van alles is in handen van biljartvereniging DOS. Aanvang op vrijdag op 19.30 uur, terwijl op de zaterdag en de zondag de wedstrijden om 11.00 uur beginnen. Ongetwijfeld voor de biljartliefheb bers een reden om een of meerdere van deze wedstrijden te bezoeken temeer omdat Leo Siebers van D.O.S. een der deelnemers is. V.B.B. In het afgelopen weekend werden de voorronden gespeelde 6e klasse. Voor de finale-wedstrijden, die op 10 en 11 april a.s. bij VOP in café Halfweg worden gespeeld, hebben zich geplaatst: G. Thijssen en A. Sijbers van 't Anker, W. Hendriks en P. Waterreus van OGO, R. Voermans, DOS, C. Creemers van De Steeg, G. Steeghs van HGL en T. v. d. Werken van R.L.Z. Ie reserve: Mia Bloemen en B. Wijn hoven, beiden van SVD. D.O.S. Uitslag: KOT 1-DOS (bndstoten) 1-6 Programma maandag 6 april: DOS-Helden (bandstoten) d'n Oldtimer Persoonlijke kampioenschappen: A.s. donderdag, vrijdag en zaterdag zijn de persoonlijke kampioenschappen 5e klasse. J. Verhallen en A. van Gerven spelen op die dagen in café Martens te Leunen, terwijl G. van Keijsteren zijn opwach ting maakt in café De Volle Maan. Veel sukses is hen toegewenst. In het afgelopen weekend heeft R. Voermans zich geplaatst voor de finale wedstrijden 6e klasse die op 10 en 11 april worden gespeeld. Met de kortste paretij van de voorronde-wedstrijden (12 beurten) een fraai resultaat. Voor W. Schillings en P. Barents he laas geen finale-wedstrijden maar beiden boekten toch redelijke resultaten mede gezien de omstandigheid dat beiden voor de eerste maal in deze klasse uitkwamen. Toernooi: Vrijdag 3 en zaterdag 4 april neemt Leo Sie bers deel aan de districtsfinale bandstoten 2e klasse. Voor meer infor matie zie berich elders op deze pagina. Voor de leden die behulpzaam zijn met het arbitreren, schrijven e.d. het vriendelijke verzoek tijdig aanwezig te willen zijn. Aanvang vrijdag om 19.30 uur en op zaterdag en zondag om 11.00 uur. Clubkampioenschappen: Maandag 6 april zijn er geen wedstrij den voor poule 3. Donderdag 9 april voortzetting van de wedstrijden in poule 1 en 2. Stand van zaken t/m 30 maart: B.I.O.S. OVERLOON BIOS 2 kampioen Het tweede team van B.I.O.S. is in de Venrayse biljartbond kampioen gewor den en wel in de D-klasse van de V.B.B., na een zeer spannende strijd in deze klas met H.G.L. en DOS, konden zij op de laatste dag de kampioensvlag hijsen. Dit was de eerste keer in hun 9-jarig bestaat. Op de foto v.l.n.r.: Piet Hendrix, Jan Voesten, Pierre Hendriks (teamleider), Ruud Willems, Henk Willems (res.) en Mart. van Abel. Poule 1: H. Cleven 171.7'Vo Poule 2: B. Alders 165.7«Vo Poule 3: J. van Ham 135.39b Beste partijen: H. Cleven, partijen van 12 en 17 beurten (hoogste series van 57 en 52); R. Voewrmans, partij in 13 beurten (hoogste serie van 14); J. van Ham, partij in 14 beurten (hoogste serie van 25); B. Alders, partij in 15 beurten (hoogste serie van 11). Kader-kompetitie: P. Volleberg speelde in de afgelopen week een uitstekende partij anker-kader bij Van der Sterren in Horst. In 5 beurten maakte hij zijn partij uit (250 caramboles) met als uitschieter een aanvangsserie van 104. Omdat afgelopen weekeinde de zo mertijd is ingegaan s.v.p. duidelijke no titie nemen van enkele gewijzigde ver trekpunten en vertrektijden. De trainingen voor deze week zijn als volgt: dinsdag baantraining van 18.15 tot 19.15 uur; eveneens op dinsdag in Sevenum op het terrein van Sparta om 19.00 uur interval training. Donderdagavond is er in Sevenum om 19.00 uur training vanaf de perkeer plaats bij het Steegbergparkoers aan de Helenaveenseweg De beginners- en gevorderdengroep starten in Venray bij de Perdstal om 19.30 uur. Zaterdag lopen we om 16.00 uur va naf de perkeerplaats in Meterik. Zaterdag zijn in Tegelen de serielopen van AVT over 5 en 10 km. Inlichtingen: Frank Rijshouwer, 04780-86268 of Thijs Verberk, 04780- 86080. Op zondag 5 april a.s. gaat bij de Venrayse Model Stockcar vereniging De Peeldrivers het nieuwe wedstrijdseizoen weer van start. De afgelopen maanden is door de coureurs driftig gebouwd en gesleuteld om weer optimaal voorbereid aan dit belangrijke seizoen te kunnen beginnen. Vanaf 1 januari zijn de Peeldrivers aangesloten bij de Nederlandse Organi satie voor Model Auto Clubs (NO- MAC). Verwacht wordt dat hierdoor het wedstrijdrijden in een breder ver band mogelijk wordt. Voor de wedstrijd van de komende zondag is het moeilijk om na de winter- pauze favorieten voor de ereplaatsen aan te wijzen. Bij de witdakkers hebben zich diverse nieuwelingen aangemeldt. Ton Linders en de gebr. Stoks zijn hier de voornaamste kanshebbers met als outsider de jeugdige Stefan Moorrees. Bij de kleurdakkers is Nederlands kampoen Ton Schoenmakers de te kloppen man. Hij zal op felle tegen stand kunnen rekenen van het Belgische duo Jean Pierre Steegers en Eddy Smeets, terwijl ook Theo Pijpers en Jos Linders voor een der ereplaatsen in aan merking komen. De wedstrijd van a.s. zondag is de eerste promotiewedstrijd van dit seizoen en begint om 12.30 uur op het circuit De Spurkt aan de Smakterweg 80 te Ven ray. De training is zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur en zondag van 10.00-12.00 uur. COMPETITIE VENRAY Uilslagen van de veertiende wed- strijdronde: Hazinnekes-Poedelaars 1736-1630 Volle Bak-De Treffers 1912-1840 Acht um de Lange-Alles Um 1848-1766 't Gootje-'l Kegeltje 1637-1657 Programma vijftiende wedstrijdron de: 7-4: Volle Bak-Hazinnekes 21.00 8-4:'t Gootje-Treffers 19.00 9-4: Flower Power-Alles Um 19.00 16-4: Poedelaars-Acht u.d. Lange 19.00 Alle wedstrijden worden gespeeld op de banen van The Old Calahan. N UVOC-Rooyse V K heren 2-3 setstanden: 15-4, 19-17, 2-15, 11-15, 3-15 Na eerst een half uur door Veldhoven gereden te hebben, vonden de Rooyse heren uiteindelijk met een deskundige gids toch de sporthal waar ze tnoesten spelen. Enigszins vertraagd, doordat de vorige wedstrijd was uitgelopen, begon men aan de eerste set. RVK bleek het meeste last te hebben van de ingekorte inspeeltijd, want binnen vijftien minu ten was het 15-4 voor Nuvoc. Furieus ging de Rooyse VK in de tweede set van start en nam zonder veel moeite een 9-1 voorsprong. Langzaam maar zeker, me de door de vele persoonlijke fouten, haalde Nuvoc de RVK in en kwam nota bene op setpoint te staan: 14-13. RVK kwam nog terug en nam een 16-15 voor sprong, maar woor door een aantal per soonlijke fouten wisten de Veldhovena- ren de set tog te winnen: 19-17. Enigszins aangeslagen begon RVK aan de derde set maar al snel bleek dat Nuvoc niet meer opgewassen was tegen de Rooyse VK. In drie kwartier wonnen de Venraynaren de volgende drie sets en daarmee verdiend de wedstrijd. Volgende week spelen de heren hun laatste thuiswedstrijd tegen koploper Activa uit St. Antonis. ROOYSE VK NADERT KAMPIOENSCHAP VC Weert-Rooyse VK dames 1-3 setstanden: 10-15, 15-8, 11-15, 11-15 In het treffen met het thuis nog on geslagen VC Weert hebben de Venrayse dames laten zien terecht de grootste aanspraak te maken op de titel in de tweede divisie C. Het talrijke publiek in Weert heeft kunnen genieten van een spannende en goede wedstrijd, waarin beide ploegen naast goed verzorgd en gevarieerd vol leybal ook streden met maximale inzet. Hierdoor bleef het wedstrijdbeeld op en neer golven met goed ingespeelde aan- valscombinaties en lange rally's. De eerste twee sets stonden in het te ken van het elkaar aftasten en het vin den van het juiste spelconcept. De set winsten werden dan ook gedeeld. Vanaf de derde set kende de wedstrijd een open karakter. Beide ploegen hiel den elkaar in evenwicht, maar gaand- weg de derde set vond de Rooyse ploeg haar antwoord op de goed georganiseer de blokkering van de Weerter dames. Hierdoor was het Venrayse team steeds meer in staat om haar aanval tegenover een eenmansblok uit te spelen en te sco ren. Aan het begin van de vierde set zakte de Rooyse ploeg iets terug en speelde de thuisploeg zich naar een 9-3 voor sprong. Daar toonde de Venrayse ploeg haar karakter en inhoud, ondersteund door de meegekomen supporters-schare, vocht het Rooyse team zich terug in de wedstrijd. Het spel aan Venrayse kant werd weer overtuigender en de acties in het veld hervonden weer hun scherpte. De middenlimblirgsë" plëög probeerde het tij nog wel te keren, maar de Rooyse dames geloofden in hun kansen en speelde daarom een gewonnen wedstrijd. Doer dit resultaat kan de Venrayse ploeg a.s. zaterdag in haar thuis wedstrijd tegen het Venlose Valuas VCT kampioen worden. Bij een maximale winst is men zeker kampioen en bij al het overige is men afhankelijk van het resultaat van naaste concurrent, Smash uit Nijmegen. Programma zaterdag 4 april. Dames 1-Valuas VCT 16.45 Dames 2-Safy Oikos 2 16.45 Heren 1-Activia 16.45 Afdeling jeugd Programma 5 april. JAl.Brukske a. 12.30 M Al, Brukske a. 10.00 M BI. Neer v. 9.00 ouders die rijden: Chantal v. Gils M B2, Helden-Panningen v. 11.00 ouders die rijden: Inge Janssen M Dl, Meerlo v. 13.00 M D2, Meerlo v. 12.45 ouders die rijden: Merlijn Camps MD3, Brukske a. ±11.00 M D4, Brukske a. 10.00 Tellen Brukske: Carla Oomens en Anny Smits. Trainingen: Vrijdag: Zwemtraining in het Gemeen- tefcad te Venray. Tijd: 20.00 uur. Zaterdag: Bostraining in de bossen van Vlakwater te Venray. Tijd: 16.00 uur. Zondag: Fietstraining. Verzamelen op de parkeerplaats van het zwembad te Venray. Tijd: 11.00 uur. Dinsdag: Baantraining op de atletiek baan te Venray. Tijd: 18.15 uur. Woensdag: Zwemtraining in het Ge- meentebad te Venray. Tijd: 20.30 uur. Mededelingen: Denk aan de afspraken over de trai ningsschema's met John Raadschelders. Wilt U dit jaar wedstrijden buiten Nederland bezoeken, Hans Teunissen heeft de Europese Triathlon wedstrijd kalender. Informatie bij hem in te winnen. Wedstrijdagenda: 5 april Cyclopatjon (lopen/fietsen estafettevorm) te Wijbosch (Schijndel), teven trimlopen over diverse afstanden. 4 april Duathlon (fiets/loop) te Ter- neuzen. 4 april Volksloopserie te Tegelen 10 en 5 km. Inlichtingen: Triathlon; een jonge snel groeiende sport. Iets voor U? Bel voor meer infor matie met Henk Deegens 04780 -87244 of Anne-Marie Goossens, 04780 -10863 Midgetgolfbaan ..Buitenkist" geopend „We hebben het weer gekregen van daag, wat we verdiend hebben", was o.a. een zin uit de openingstoespraak van voorzitter Hans Peeters van MGC Buitenlust. Afgelopen zondag werd aan de Maasheseweg de midgetgolfbaan achter hotel-restaurant Buitenlust offi cieel geopend. De uitspraak van de voorzitter refereerde aan de enorme in zet welke de leden aan de dag hebben gelegd bij de verhuizing, renovatie en installatie van de „oude golfbaan" bij Vlakwater naar haar nieuwe bestem ming Buitenlust. Ruim 1200 manuren waren de investering die de leden in hun vrije tijd staken in hun nieuw golfonder- komen. Ondanks een streffe wind was het toch een stralende zon die de opening opluisterde. Wethouder Van Oers refe reerde in zijn rede aan de algemene ten dens van bezuinigingen van overheden met betrekking tot sportsubsidies. Ver der was hij bijzonder blij dat voorheen „MGC Vlakwater" wel een prima on derkomen had gevonden bij Buitenlust. De landelijke FNMB-voorzitter, W. Timmermans, vergeleek de golfclub als een Phoenix, uit de as herrezen. Nadat ook districtssecretaris dhr. G. Voer mans zijn felicitaties had uitgesproken, verrichtte de eigenaar van Buitenlust, P. Jacobs, de officiële opening door een ééntje te slaan op de eerste baan! Na koffie en gebak kon om tien uur het startsein gegeven worden voor de strijd om de „v.d. Moosdijk-trophee", een wedstrijd over twee zondagen tussen de golfclubs van Someren, Heeze, Mier- lo en Venray. Nadat een week eerder in Someren de strijd geopend was, moest in Venray de beslissing vallen. Na vier ronden was het uiteindelijk weer Mier- lo, die net als vorig jaar, de trophee mee naar huis kon nemen. Venray eindigde als tweede, gevolgd door Someren en Heeze. Individueel bleek T. Pero met 252 punten de beste heer, Truus Arts met 261 de beste dame en B. Sloots met 256 de beste junior. Tenslotte verraste de gastvrije familie Jacobs de aanwezigen met een heus var ken aan het spit. waarna een gezellig sa menzijn deze feestdag completeerde! Nu de nieuwe golfbaan op een zo mooie plaats ook voor elke inwoner van Venray en daarbuiten weer is geopend, verwacht MGC Buitenlust weer een le dengroei. Belangstellenden kunnen don derdags 's avonds of 's zondags mor gens een kijkje en/of rondje wagen als de club bijeenkomst. Voor informatie: J. Litjens, tel. 86548 of A. v.d. Boom, tel. 87668 Nieuw voor Venray! Nu jeans bij JOHN'S JEANS SHOP Grotestraat 76, 5801 BH Venray Zondag 5 april a.s. gaan de Doordou wers wwer wandelen in Groesbeek. De bus vertrek om 10.05 uur vanaf het Schuttersveld. Om 10.10 vanaf de Kruuze. HSV DE ROERDOMP Tijdens de koppelwedstrijd van de Brasem te Venlo wisten zich A. Sanders- C. Hebben en R. Vlemmings-H.v.d. Hoogenhof in de prijzen te vissen. De vijf-dorpenwedstrijd van Venray werd zondag gewonnen door P. Kunen. Verder hadden J. Weys en A. Sanders B. v.d. Berken, C. Roeffen, B. Deurzen prijs. Zaterdag a.s. koppelwedstrijd van de HSF. Zondag koppelwedstrijd van Well. Voor uw vergunningen kunt U terecht bij H. v.d. Heuvel tel. 04780-86569. Op geven voor deze wedstrijden eveneens op het bovengenoemde adres tot don derdagavond 20.00 uur. HSF de Vriendschap Noord Limburg Hengelsportvereniging de Snutters in Well organiseren zaterdag 4 april en zondag 5 april promotiedagen voor de Hengelsport. Daar zijn ook aanwezig de gebr. Vergoossen uit Echt met hun unie ke verzameling van meer dan 200 vissen. De commissie viswaterbeheer van de fe deratie geeft een overzicht van haar werk tot verbetering van het viswater en milieu. Ook op het gebied van het ge bruik van hengels en al datgene wat bij de vissport behoort kan men daar zien. De promotiedagen zijn in zaal Wallaria te Well. De openingstijden zijn zaterdag 4 april van 19.00-23.00 uur en zondag 5 april van 13.00-19.00 uur. HSV HET AI.VF.RTJF OOSTRUM De uitslag van de 5-dorpen wedstrijd van Venray is 1 P. Kunen Oostrum, '2 P Cuppen Oostrum, 3 H. Hendriks Oostrum, 4 J. Weys Venray en 5 W Willemsen Well. Zaterdag 4 april is er een koppel wedstrijd georganiseerd door de HSF de Vriendschap Noord Limburg in sa menwerking met Waterrecreatie Berger- heide. Er wordt gevist van 12.00-15.30 in het Leuken. Zondag 5 april is er een gescheiden koppel wedstrijd van Well er wordt ge vist van 09.00-13.00 uur. Voor deze wedstrijden opgenven bij Rene Wijnho ven te Wanssum. 04784-1628 tot a.s. donderdagavond 20.00 uur. Zaterdag 18 april is de eerste wedstrijd van het lentekoningsvissen van de korte hen gels. BOWLINGBOND VENRAY Uitslagen huisleague le klasse Sigma's-Magic Line DD de Steeg 1-3 Return s-SVCB 3-1 Fall Down-Pinhunters 2-2 Altijd Raak-Close Encounters 4-0 Uitslagen huisleague 2e klasse Scores-Franssen Keukens 0-4 Café Oud Meerlo-Sjopins 0-4 Hit Miss-Club Up 4-0 Red Arrows-Strikers 1-3 Franssen Keukens maakte geen fou ten tegen de Scores. De 4-0 overwinning was voldoende om de eerste plaats over te nemen. De nr. 1, Red Arrows, kwa men niet verder dan 1 punt. Zij moesten hun meerdere erkennen in de Strikers. De voorsprong van Franssen Keukens is echter krap, 0,5 pt. In de tweede klasse was het verder nog opmerkelijk dat de onderste drie ploegen maar liefst acht punten bij elkaar sprokkelden. Dat geeft aan hoe klein de onderlinge ver schillen zijn. in de le klasse een wedstrijd tussen nrs. 1 en 2, Magic Line en de Sigma's. Het ging weer eens had tegen hard. Tot in de 3e game was alles nog mogelijk! Magic Line schakelde in een hogere ver snelling en dat was teveel voor de Sig ma's (1065-967). Onder aanvoering van Twan Claessens, die een 3e game van 233 liet aantekenen werd de 3-1 over winning veilig gesteld. Een hoge score viel verder te bejubelen bij de wedstrijd tussen de Pinhunters en Fall Down. Ma rie Broers van Fall Down was goed op dreef. Hij scoorde in de 2e game 258 pins bij elkaar. Met zijn andere games van 176 en 196 is dit goed voor een serie van 630 (210 gem.). Ondanks deze hoge scores kwam Fall Down niet verder dan een 2-2 gelijkspel door sterke tegenstand van de Pinhunters. BEDRIJFS BOWLING KOMPETITIE VENRAY e.o. Uitslagen vierde klasse: Gebr. Walraven-H. Clephas BV 3-1 Ford van Haren 2-Nestlé 2 3-1 Inalfa BV-PCV 4 4-0 M. v. Rattingen BV-AC Rest. Sev. 2 4-0 Stand: 1.M.v. Rattingen BV 18-11652 2. Inalfa BV 18-11365 3. Gebr. Walraven Overloon 16 - 10907 4. H. Clephas BV 14-11616 5. Nestlé2 10-11018 6. Ford van Haren 2 9 - 10857 7. PCV 4 6 - 9939 8. A.C. Restaurant Sevenum 2 5 -10374 Wedstrijdprogramma zaterdag 4 april: Uit: Deurne Pioneers-Jong. Junioren 118.00 sporthal „Frans Hoeben" in Deurne scheidsrechter: Henk Jansen Vry:"" Heren 1 - Heren 2 - Dames 1 - Jong. Kadetten - Meisjes Aspiranten: Toegewezen wedstrijd: EBCG 1-Deurne Pioneers 1 (D1F-121) sporthal „De Coevering" in Geldrop scheidsrechters: Günther Drabbels/ Fred v.d. Sterren aanv. 20.00 EBCG 2-Bladel (H2H-86) 20.00 sporthal „De Coevering" in Geldrop scheidsrechters: Richard de la Roy/ John Oosterbeek Zondag 5 april: Uit: Jasper Sport-Jong. Aspiranten 10.00 sporthal „De Postel" in Someren scheidsrechter: Riny Cruijs Jasper Sport-Dames 2 12.00 sporthal „De Postel" in Someren scheidsrechter: Albrie Beemer Akros-Meisjes Kadetten 16.00 sporthal ,,'t Hoogkoor" in Boxmeer scheidsrechter: Mare van Berlo Akros-Jong. Mini's 2 15.00 sporthal ,,'t Hoogkoor" in Boxmeer scheidsrechter: Mare van Berlo Brabantbokaal: Akros-Heren 1 15.00 scheidsrechter: Erik Sprokkereef Toernooi: Jongens Mini's 1 hebben zondag 5 april een toernooi in Meerssen. Vertrek om 10.30 uur vanaf „De Wetteling" met een busje. Neem brood en drinken mee! Veel succes: B. Leinders, M. Berkers, M. Deegens, M. Creemers, D. Verzijde, B. Lamers en T. Lammerts v. Buren. N.B. zondag 12 april: Mini's 2-Lieshout 2 14.00 sportzaal van Servaas. Uitslagen 28 maart: Heren 1 -Rush Foto 2 87-30 Heren 2-Gennep Cougars 2 43-50 Dames 1-OBC 41-79 Quo Vadis-Dames 2 44-11 Jong. Jun. 1-Sjoko 36-49 Jong. Jun. 2-Fortuna 40-42 Jong. Asp.-Octopus 35-56 Schijndel-Meisjes kadetten niet doorgegaan Titanus-Meisjes Aspiranten 35- 6 Con Brio-Mini's 1 33-25 Sportverslagen dienen dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd HBS DIANA De O.C. van donderdag jl. werd ge wonnen door F. Ramakers. L.v.d. Hoogenhof en L. van Ham. Hedena vond O.C. Zaterdag a.s. 8e en laatste B.W. te Horst-America vertrek I7.30 uur. Wilt U eens kennis maken met deze sport dan kunt U terecht op donderdagavond in zaal in den Engel Post straat 3 Zwemmen 28 maart te Breda 17 leden van onze sportclub vertrok ken 's morgens om 8.00 uur naar Breda, om daar deel te gaan nemen aan een groot zwemfeest. Ook al hadden we slecht weer, we waren toch mooi op tijd aanwezig op de Koninklijke Militaire Academie. Na het aanmelden van alle vereni gingen en het welkomstwoord, begon het feest rond 11.00 uur met de eerste serie. Ook onze zwemmers moesten alle maal meerdere keren aantreden, en deden goed hun best. De meesten wisten hun persoonlijke records weer te verbeteren, en voor de mensen die voor de eerste keer mee gin gen, was het een hele ervaring. Ook onze estafette ploeg kwam goed uit de verf. Om 16.00 uur was de laatste serie gezwommen. Hierna kwam na tuurlijk de prijsuitreiking. Van de elf deelnemende verenigingen wisten we er zes achter ons te laten, en haalden we dus een mooie vijfde plaats. De eerste plaats was voor GJVW uit Schiedam. Om 17.30 uur waren we weer in Venray, waar we nog met 12 mensen een hapje gingen eten in ons clublokaal „Old Dutch". Daarna trok iedereen huiswaarts, na een hele dag fijn aan sport gedaan te hebben. Uitslagen 28/29 maart 1987: Jongens Al-Keep Fit Al Jongens A2-Gemert Al Warande BI-Jongens BI Jongens B2-Eersel B2 Jongens Cl-Tegenbosch Cl Jongens C2-Gemert Cl Jongens Dl-Venlo BI Meisjes Al-Racing A2 Meisjes A2-Concordia Al Meisjes A3-Molenhoek Al Etten-Leur BI-Meisjes BI Meisjes B2-MOP B3 Geldrop Cl-Meisjes Cl Cranendonck Cl-Meisjes C2 Dames 1 vrij Dames 2-Horst 3 Dames 3-Geldrop 5 Horst 1-Heren 1 Heren 2 vrij Mill-Heren 3 Oirschot-Heren 4 Heren 5-Weert 5 Venray A-Uden A EMHC D-Venray B Venray C-St. Oedenrode C Programma 4 april 1987: HMHC Al-Jongens Al Jongens A2-Oirschot A2 Jongens BI-Hopbel BI HCAS B2-Jongens B2 Jongens Cl-Deurne Cl HCAS C2-Jongens C2 Oranje Zwart Dl-Jongens Dl Oranje Zwart A2-Meisjes Al Weert A2-Meisjes A2 Meisjes A3-Civicum Meisjes Bl-Forward BI Meisjes B2-Uden B3 Meisjes Cl-Venlo Cl Meisjes C2-Heeze Programma 5 april 1987: Deurne 1-Dames 1 Tegelen-Dames 2 Dames 3 vrij Heren 1-Heerlen 1 Geldrop-Heren 2 Heren 3-Rapidity 4 Heren 4-EMHC 8 Heren 5 vrij Venray A-Keep Fit A Venray B-Horst B Venlo C-Venray C 2-1 0-8 6-0 1-3 0-6 0-2 2-2 12-0 0-5 0-1 3-2 0-3 1-1 afg. 4-0 1-0 1-2 0-1 2-2 5-1 0-2 6-3 1-5 14.30 14.30 14.00 12.30 9.30 12.30 14.00 11.00 13.45 16.00 13.00 11.30 12.30 11.00 13.00 11.00 14.30 14.30 13.00 12.00 11.30 10.00 11.30 Openingstoemooi doubletten Ondanks de verwachte weersomstan digheden ging het openingstoemooi voor doubletten toch door en was het afgelopen zaterdag weer zover dat JBC Venray 80 zich na de winterperiode weer waagde aan een buitentoernooi. De banen verkeerden na een opknap beurt weer in prima conditie en vertoon den geen enkele herinnering aan de voorbije winter. Om elf uur precies opende de wed strijdcommissie het seizoen en gingen de wedstrijden van start. Vele leden van Venray 80 ondervon den hun gebrek aan training gedurende de winterperiode, andere fervente bou- lers ondervonden de verschillen in speel- omstandigheden tussen manege en buitenterrein. Zodoende ontspon zich een levendige strijd met links en rechts verrassende uitslagen. Het weer speelde die dag niet opti maal mee, na een tijdlang slechts met een stormachtige wind te maken te hebben, werden de boulers later op de dag geconfronteerd met lage tempera turen en fikse buien. Dit alles verstoor de echter geenszins de spelvreugde, wel de spelkwaliteit, deze werd hier en daar toch beneden het normale peil. Rond half vijf konden de prijzen worden uitgereikt: Eerste prijs: doublet Jan Wikkers en Willie van Bakel. Tweede prijs: doublet Ben en Lenie Aarts. Derde prijs: Peter en Annelies Vereyken. De poedelprijs werd in ontvangst genomen door doublet Guus de Jong en Piet Fennet. Met dit toernooi werd tevens de club competitie doubletten geopend. Openingstoemooi tripletten Zaterdag 4 april begint de clubcom petitie tripletten met het traditionele openingstoemooi. Dit toernooi begint niet zoals eerder werd aangekondigd om 11.00 uur, maar om 12.00 uur. Wilt u allen tijdig aanwezig zijn? Piëlhazentoernooi 12 april: De aanmelding begint goed op gang te komen. Bent u al ingeschreven? Fraaie 2e plaats voor Grad Arts in Lottum De 250 cc junior coureur Grad Arts is dit seizoen erg goed begonnen. Op het zware zandcircuit van de Mo torclub Lottum heeft Grad laten zien, dat zijn intensieve conditietraining in de afgelopen winter niet voor niets is ge weest. Met een 4e en een 2e plaats in de bei de manches sleepte Grad de 2e beker uit het crossvuur. Ook Ton Michels was erg goed bezig met een 6e en 3e plaats, wat in het dag klassement een 4e plaats betekende. Marius Verheggen bereikte 2 keer als 10e de finishvlag. Frank v. d. Vossen- berg werd als 13e en 10e geklasseerd en Toine Bevers werd twee keer als rode lantaarndrager afgevlagd. Erik v. d. Pas was in de 125 cc pro motieklasse ook goed bezig en bracht zijn Honda als 8e en 5e binnen, wat in het dagklassement de 5e beker beteken de. Jan Bardoel verloor zijn wedden schap dat hij bij de 500cc junioren bij de eerste 5 zou windigen. Met een 6e en 11e plaats kwam hij niet verder dan een 8e plaats in de eindklassering. Lambert Willems kwam niet ver nadat hij bij de start van de le manche betrokken raakte bij een valpartij en zijn been blesseerde. Toon Claessens kende in Lottum bij zijn 2e kampioenscross erg weinig voorspoed. Twee keer raakte Toon betrokken bij een valpartij, waardoor hij in de achter hoede terecht kwam en vrijwel kansloos was op een goede klassering. In de le manche eindigde hij als 21e en in de laatste manche staakte hij de strijd. Math Verrijt deed het in deze klasse echter uitstekend. Na ywee erg echter uitstekend. Na twee erg zijn start ook goed was, scoorde Math een 16e en een 9e plaats. Eduard de Bruin was niet erg geluk kig; na wat pech in de le manche finishte hij als 17e en in de 2e manche reed hij op een 11e plaats toen Frank van Beek in zijn haast zijn achterstand op te halen na zijn val Eduard zijn voorwiel finaal wegreed waardoor het voor hem afgelopen was. Jan Peeters had erg veel moeite om het tempo bij deze snelle jongens te volgen en eindigde in de achterhoede. Programma zaterdag 4 april: Wanssum 250 cc prom., 250 cc sen., 500 ccjun. Geffen: Jeugdcross. Zondag 5 april: St. Joost 250 cc prom., 250 cc sen., 500 le K.: Oostrum-Red Stars 1 2e K.: Gemeente-SVCB 2e K.: Ziekenhuis-RXV 2 3e K.: ISV 1-ISV2 9-1 3-7 4-6 8-2 3e K.: Woningbouw-Red Stars 2 10-0 Stand le klas Stand 2e klas 1.RXV1 5 1.RXV2 7 2. Oostrum 4 2. Ziekenhuis 6 3. Inalfa 1 3 3. WSV 3 4. Red Stars 1 0 4. Gemeente 2 5. SVCB 2 Stand 3e klas 1. Inalfa 2 6 2. Woningbouw 4 3. ISV 1 3 4. Red Stars 2 1 5. ISV 2 0 Hallo. Daar zijn we weer. Nou nou, het weer mag toch nog iets beter worden. Alleen de junioren en senioren hebben hun wedstrijd gespeeld. Uitsla gen hiervan: za. Jun. R.C.-Jeka R.C. gewonnen zo. Sen. HB-Phantoms 9-21 Sen. SB R.C.-Venlo 2 7-10 Programma zaterdag 4 april: HB jun. Hazekamp-R.C. v. 10.00 HB asap. Hazekamp-R.C. v. 8.30 HB pup. Jeka-R.C. v. 9.30 Vertrek vanaf de Wetteling. Vervoer: Ensink, Arieëns, v. d. Maat. Programma zondag 5 april: HB sen. R.C.-Jeka a. 12.00 SB sen. R.C.-HBS a. 10.00 Allemaal een sportieve wedstrijd toegewenst. Oproep aan He captains en coaches van de competitieteams om op 9 april in de Wieënhof te komen, ter introduktie van de komende competitie. Gelieve op die avond de bijdrage van de competitie te voldoen. Zie One In bulletin. Aanstaande maandag is er een intro- duktieavond voor nieuwe en toekomsti ge leden. Aanvang 19.00 uur in het Tennispaviljoen in Landweert, als de banen in gereedheid zijn, ofwel speelvrij gegeven worden, kan er ook die avond getennist worden. AUe leden baanpasjes inleveren s.v.p. in de brievenbus van het clubhuis. Nieuwe pasjes af te halen in het pavil joen. Na betaling van de kontrinutie op maandag 6 april. Nieuwe leden kunnen zich nog steeds melden bij het Paviljoen of tel. bij het secretariaat bij Ans Schellens83170. P. Faas PR - TC Rodhe

Peel en Maas | 1987 | | pagina 7