anGe^ Dameskoor „Vcnrodc" 30 jaar Bibliotheek AGENDA Bloemen als blikvangers, ook in tiw huiskamer T.C.V. WERKLOOSHEID Kom de lente bewonderen Opening Midgetgolfbaan „Buitenkist" Oud-Venrayer bevorderd tot majoor Zondagmiddag- konsert in de Veltumse kapel VOLVO Schouwburg programma PEEL EN MAAS PAARDESPORT De werkloosheid in Venray en de re gio maakt wel heel gekke sprongen. Eind januari telde Venray 1706 werklo ze mannen, eind februari 1677. Een da ling met 30 werkzoekenden. In Gennep waren de cijfers: eind januari 892; eind februari 922. Hier dus een stijging met 30 werkzoekenden. Het totale aantal (2598) bleef dus gelijk. Dit is geheel afwijkend van de provin ciale tendens, waar in februari de man nelijke werkloosheid met 600 daalde. Deze voor de tijd van het jaar forse af name, was het resultaat van lichte dalin gen van de werkloosheid in vrijwel alle beroepsgroepen. Dat hel inderdaad een forse daling was.zien we meteen tegeno ver de totale daling van de werkloosheid in ons land, die slechts ca. 1050 mannen bedroeg. Door de positieve ontwikkeling in fe bruari is de vergelijking op jaarbasis weer enigszins verder verbeterd. Het aantal werkloze mannen is thans, in Limburg, ca. 4725 lager dan in februari 1986. De werkloosheid blijft echter op een hoog niveau en de verschillen tussen de diverse rayons zijn erg groot. De wer kloosheidspercentages in Noord- en Midden Limburg (resp. 10,2 en 11,6%) liggen met uitzondering van het rayon Venlo duidelijk onder het landelijk ge middelde van 13,5%. In Zuid-Limburg echter komt alleen het rayon Valken burg beneden het landelijke werkloos heidspercentage en kennen de overige rayons een veel hogere werkloosheid. Met name in de rayons Maastricht en Kerkrade is de situatie zeer somber met een werkloosheidspercentage van resp. 18,2% en 18,1%. in februari bleef de werkloosheid bij de vrouwen in onze provincie verder da len. Het aanbod nam af met 331 vrou wen tot 21.089, ofwel 20,3% van de af hankelijke vrouwelijke beroepsbevol king. Terwijl in de voorafgaande maan den de daling van de werkloosheid vrij wel alleen de schoolverlaatsters betrof, nam nu ook het aanbod van niei-school- verlaatsters af. In Venray daalde het aantal vrouwelijke werkzoekenden met 24, in Gennep bleef ze gelijk. Bij: BLOEMENHUIS HENSENIUSPLEIN 2 5801 BB VENRAY TEL. 04780-82273 Zondag a.s. wordt de nieuwe midget golfbaan van Hotel-Restaurant ,,Bui- tenlust" officieël geopend. Dat gebeurt om 10.00 uur door de heer P. Jacobs, eigenaar van ..Buitenlust" Aansluitend is er een midgetgolf-toernooi met als deelnemers de teams van Someren, Hee- ze, Mierlo en Venray. De Midgetgolfclub Vlakwater, die hier haar baan heeft, heeft de naam ook aangepast en heet voortaan Midgetgolf club Buitenkist. Na de brand in het restaurant Vla kwater heeft de club op de daar gelegen banen de competitie afgemaakt. Het daarop volgende jaar was men te gast op de baan van „Pascalis" aan de Wan- sumseweg. Vorig jaar april is men be gonnen de baan van 't Vlakwater over te brengen naar „Buitenlust" waar dus zondag de officiële opening zal plaats vinden. Het is alweer 5 jaar gelden dat „Ven rode" het zilveren jubileum vierde. Op 9 maart 1982 stond in de krant: „Geen vereniging met imposante reeksen concertreizen in haar historie. Geen contracten met grote symphonie- orkesten en solisten van naam. Ook geen vereniging met een publiciteit- makende voorzitter of een dirigent die de show steelt en het ene grote oratori um na het andere op het repertoire neemt. Gewoon een gezellig koor, dat hard werkt en behoorlijke zangpresta ties levert". Eigenlijk geldt dit nu nog steeds, hoe wel in de Venrayse muziekwereld de naam „Venrode" niet meer weg te den ken is. Merendeels ook, omdat „Venro de" meestal optreedt binnen de gemeen tegrenzen, zoals in de schouwburg, zie kenhuis, Schuttersveld, Vredeskerk, kerstconcerten, enz. Maar ook daarbui ten is het koor een graag geziene gast, zoals in Horst, Venlo, Goch (Did.) en een enkele keer in Roermond, Maasniel, Tegelen, Well, Weert enz. Het gaat goed met dit koor! In 1982 waren er 50 dames, nu telt het 55 le den. Zeer stabiel, met practisch geen verloop. De helft van het koor bestaat uit jongere leden, evenals het bestuur, waarvan mevr. Trijn Pouwels-Min al vele jaren voorzitster is. Ook de sfeer is erg prettig, en de dirigent, dhr. Jean van den Tillaert, voelt er zich blijkbaar wel bij, getuige het feit dat hij vanaf de oprichting, dus al 30 jaar, met deze club optrekt. Er wordt hard gewerkt, resultaat ook steeds betere zangprestaties (denk b.v. aan de jaarlijkse kerstconcerten). Men zingt werken van Bach en Mo zart; ook Wagner, Schubert, Saint- Saëns, tot en met moderne componisten als Bartok en Albert de Klerk. Toch lig gen de werken voor vrouwenkoor niet voor het oprapen, zoals b.v. bij een gemengd- of mannenkoor, maar toch weet de dirigent steeds weer met iels nieuws op de proppen te komen. En kén hij niets vinden dan bewerkt of compo neert hij het zelf wel. Behalve de dirigent telt het koor nog één actief lid, die vanaf het begin al meezingt, n.l. Mevrouw Huybers. Zij was de eerste voorzitster en heeft mede het koor opgericht, o.a. tesamen met het erelid mevr. Laurensse, die door ziekte helaas niet meer actief mee kan doen. Het afgelopen jaar, in september 1986 heeft het koor de eerste grote con certreis ondernomen. Neustadt bij Neu renberg in Duitsland was het doel, 3 da gen lang, met uitstapjes naar Wurzburg, Neurenberg en Rothenburg ob der Tau- ber. Met concerten, een hoogmis, een samentreffen met ccn partnerkoor, was dit evenement zeer geslaagd. En in oktober van dit jaar zal „Ven rode" o.a. optreden in de grote concert zaal „De Doelen" te Rotterdam n.a.v. het eeuwfeest van de Ned. Bond van Zang- en Oratoriumverenigingen. Het 30-jarig bcstaansfeest zal worden gevierd op zondag 29 maart a.s. Om 10.00 uur zal de hoogmis in de Vredes kerk worden opgeluisterd met o.a. een nieuwe mis en de koralen van Bach. Om 11.30 uur volgt i.n de schouwburg een feestconccrt. Daar treedt eerst de ju bilerende vereniging op met werken van o.a. Grieg en Mozart. Daarna zal het Gemengd koor uit Groesbeek een concert geven, waarna tot slot de Venrayse hofkapel nog een feestelijke bijdrage zal leveren. Verder zal er voor de eigen leden nog een feestavond zijn. De ouü-Venrayer G. (Sraar) jacobs (v.h. Merseloseweg l.o. het ziekenhuis) is vorige week bevorderd tot majoor vlieger bij de Koninklijke Luchtmacht. Jacobs (55) voordien kapitein, is erg blij met deze bevordering en nog niet van plan te sloppen bij de luchtmacht. Als 55-jarige kan hij namelijk ook met funktioneel leeftijdsontslag gaan. Er is echter beroep op hem gedaan in ieder geval nog een jaartje door te gaan. En als het moet mogen dat er, wat Jacobs betreft, ook twee of drie worden. Jacobs is gestationeerd op de Rijksluchtvaartschool le.Eclde. Hij is in de gemeente Hoogezand-Sappcmccr VVD-gemeentcraadslid. Zondag 29 maart a.s. wordt er 's mid dags om half vier een konsert gegeven in de Veltumse kapel aan de Langeweg te Venray. Dit konsert wordt verzorgd door het kamerkoor „Collegium Vocale Venray" en het Klein Ensemble van de Orkestvereniging Venray. Het is voor de eerste keer dat beide ensembles gezamelijk in Venray optre den. De plannen tot een dergelijk optre den dateren van ongeveer een jaar gel den. Alvorens echter in Venray in het openbaar op te treden, gaven beide en sembles eerst de voorkeur aan een beslo ten optreden in het bejaardentehuis te Boekei. De reakties van de toehoorders en de ervaringen van de medewerkenden waren zo positief, dal het niet meer de vraag was óf in Venray moest worden opgetreden, enkel nog maar waar en wanneer. Omdat de muziek en zang, welke het klein Ensemble en Collegium Vocale willen laten horen, niet de belangstelling heeft van het grote publiek, maar wel van de liefhebber, werd voor dit konsert uitgekeken naar een kleinere sfeervolle ruimte. De keuze van de uit het midden van de 17e eeuw daterende Veltumse ka pel, waar zo'n 80 tot 90 zitplaatsen be schikbaar zijn, lag dan ook voor de hand. Dankzij de spontane medewer king van'pastoor Albers van de Vredes kerk kan dit unieke konsert in de mid dag van Halfvasten in een unieke omge ving plaatsvinden. De samenwerkende ensembles, heb ben beide nog niet zo'n lange historie. Collegium Vocale is een kamerkoor dat in maart 1984 is opgericht met het doel, het uitvoeren van meerstemmige muziek a capella. Het koor bestaat uit 12 leden en wordt sedert november 1986 geleid door Frank Quadvlieg. Frank hoopt dit jaar aan het Maastrichts conservatori um af te studeren voor het praktijkdi ploma koordirectie. Naast Collegium Vocale leidt hij nog twee kerkkoren en een jeugdkoor in Venlo. Het Klein Ensemble is een onderdeel van de in mei 1982 opgerichte Orkestve reniging Venray en staat sedert septem ber 1985 o.l.v. Ans Thijssen, blokfluit- docente aan de Venrayse muziekschool. In de beginjaren was er sprake van een steeds weer wisselende samenstelling. Geleidelijk is de groep omgevormd tot een dubbel blokfluitkwartet. De invloed van Ans Thijssen valt hierbij niet te ont kennen. Het Collegium Vocale zingt voorna melijk liederen van kompomslen uit de 17e eeuw en 18e eeuw zoals Viadana, Casali en Sweelinck. Het Klein Ensemble speelt o.a. wer ken van de 17e eeuwse komponist Fre- scobaldi, de jonge Wolfgang A. Mozart en de Jugoslawïsche tanzsuite uit 1981 van E. Werdin. Gezamelijk worden o.m. uitgevoerd, psalmdelen van Hein- rich Schiitz, een schitterende Tantum Ergo van de in 1937 overleden C. Widor en een werk van da Palestrina. Het programma, dat qua tijd en stijl, voldoende afwisseling biedt, zal de be langstellende luisteraar zeker een ge noeglijk uurtje bezorgen. Off. dealer: U belt: 077 - 543254 HANS KOK VENLO b.v. Burg. Bloemartstraat 30 BIJ SPEL GING ALARM AF Groot alarm werd gegeven voor brand op de kinderafdeling van het St. Elisabeth ziekenhuis. Brandweer en po litie rukten met loeiende sirenes uit, maar konden nog op weg naar het zie kenhuis worden teruggefloten. Kinderen waren op de afdeling bezig met speelgoed, waarbij een attribuut toevallig tegen het glas van de alarmmel der terecht kwam en kennelijk zo hard dat het glas werd vernield en het alarm in werking ging. Van opzet of om nu eens te zien hoe snel de brandweer ter plekke is bij het onderzoek niets geble ken. De patientjes waren wel degelijk behoorlijk geschrokken. VENRAYERS GINGEN OP DE VUIST Twee inwoners van Venray, respectie velijk 35 en 47 jaar oud, gingen op de vuist en wel zodanig dat beiden op de Eerste Hulp van het ziekenhuis moesten worden behandeld. Daarom deed het tweetal aangifte bij de politie terzake mishandeling. Proces verbaal is tegen het tweetal opgemaakt. ROT STREEK Een keurig aangelegd tuintje bij een woning aan de Bazuinstraat maakte een trieste indruk nadat vandalen er hadden huisgehouden. Alle planten waren er uit getrokken en elders in een vijver ge gooid. donderdag 26 maart LIMBURGS SYMPHONIE ORKEST Dirigent: Roland Bader Solist: Jeremey Munuhin Gluck Ouverture Alceste Mozart Pianoconcert no. 20 in D, K.V. 466 Mendelssohn Symphonie no 4 in A. op 90. De Italiaanse Wanneer een pianist uit een beroemd ge slacht - zijn vader was Yehudi Munuhin - een pianoconcert van Mozart ten gehore brengt, mag men rekenen op muzikaal vuurwerk. Toegangsprijs: 15,00 7,50 C.J.P- en PAS 65 Zaterdag 28 maart Theatre Dance Company De derde theaterdansproduktie, die de Theatre Dance Company uitbrengt is getiteld „Musical Dance Express". In dit programma wordt het publiek mee gevoerd op een reis door de Amerikaan se en Engelse musicaltraditie. Een reeks toonaangevende Amerikaanse en Ne derlandse choreografen hebben nieuwe choreografieën op bestaande musicals gemaakt. Het zijn Joan Frosch, Benja min Feliksdal, Carol Vait-Hess, Rob Brown en Michael Surgeon. U krijgt fragmenten te zien uit de musicals „42nd Street", „Tap Dance Kid", „Cats", „West Side Story" en „A Chorus Line". Aan dit programma wer ken ongeveer 20 dansers mee. Deze voorstelling, van hetzelfde gezel schap, komt in plaats van „Exploring Gershwin". Deze voorstelling is beter en spreekt een nog breder publiek aan. Liefhebbers van show en dans Komen hier volledig aan hun trekken. Zondag 29 maart Op visite bij Meneer Kaktus JEUGDVOORSTELLING Televisiesterren voor de jeugd. De voor stelling is bijna uitverkocht, dus haast U om alsnog plaatsen te krijgen. woensdag 1 april PUBLIEKSTHEATER AMSTERDAM "HET WIJDE LAND" van Arthur Schnitzler Schnitzler ontwerpt in "Het Wijde Land" (1911) een in z'n volheid fascinerend beeld van de grootburgerlijke samenle ving in Wenen rond 1900. In een wereld van fabrikanten, bankiers, officieren, art sen, hoteleigenaren, literatoren en toneel spelers vindt de tragi-komedie plaats van Friedrich Hofreiter. Over de liefde wordt in een stuk opge merkt: "Je zou de liefde zeker kunnen op vatten als een kostelijk spel - als je het dan ook eerlijk speelt tot aan de orgie - Wat Schnitzler laat zien is het in elkaar klonteren van terughouding en schaamte loosheid, van laffe jalouzie en geveinsde lankmoedigheid, van razende hartstoch ten en lege lust. Repertoire-toneel zoals het gespeeld moet worden en waaraan liefhebbers veel ple zier beleven, onder regie van Ger Thijs. Met: Marjon Brandsma, Ann Hasekamp, Sigrid Koetse, Annet Nieuwenhuy- zen, Guusje van Tilborgh, Hugo Koolschijn, Guido de Moor, Frans Vorstman e.v.a Toegangsprijs: 20,- 15,-C.J.P. en PAS 65 Van deze uitzonderlijke voorstelling zijn perskritieken en ander documentatie materiaal aan de schouwburgkassa gra tis verkrijgbaar. Zo'n voorstelling mag men beslist niet missen. Theater van het hoogste niveau. donderdag 2 april ROBERT PAUL ONE MAN SHOW „GEKKENWERK" Nieuwe aanwinsten voor de afdeling voor volwassenen. 420. Groote, Andre, Paranormaal be licht: ervaringen met het paranormale in het dagelijks leven van iedereen. Een paragnost beantwoordt brieven over ve lerlei paranormale onderwerpen. 55.26 Bodifée, Gerard. Het vreemde van de aarde: strakke natuurwetten en onberekenbaar leven. Op basis van we tenschappelijke inzichten wordt gezocht naar een verklaring voor het ontstaan van leven op aarde. 625.3 Aldrich, Winifred: Patroonte kenen voor kinderkleren. 578.1. Bos en woud ons behoud. Fo toboek over de wereld van het bos en de gevaren die dit ecosysteem bedreigen. 657.6 Rijks, A. Alle motoren 1987. Afbeeldingen en technische gegevens van alle motoren die in ons land ver krijgbaar zijn. 705.8 Kernbegrippen van de moderne kunst. Internationale kunststromingen na 1900. Van de kunststromingen be handelt men tijd en omstandigheden van ontstaan, voornaamste vertegen woordigers, opvattingen over het begrip kunst, invloeden van theoretici e.d. 767.9 Ernst, Bruno. Holografie: tove ren met licht, uitleg en werking van de driedimensionale fotografie. 788.3Polzer, H.H. Heen en weer: honderd liedteksten. Naast de lied teksten bevat het boek ook kanttekenin gen en discografie. 865.7 Meyer, Ischa. De handzame. Jeugdherinneringen, liedteksten, ge dichten en conférences. 857.7 Ooitgebeurd: schrijvers vertel len, vertellers schrijven over wat ze echt beleefden. Eenentwintig schrijvers ver tellen over een voorval in hun leven dat zij hebben verwerkt in een van hun boe ken, aangevuld met het betreffende fragment. 798.52. Baer, Harry. Slapen kan ik als ik dood ben: de adembenemende we reld van Rainer Werner Fassbender. Bi ografie van de Duitse filmregiseur (1945-1982). 934.1 Louwe Kooijmans, LP. Sporen in het land: de Nederlandse delta in de prehistorie. Een overzicht van ca. 6.000 jaar bewoning van de Nederlandse del ta. 905.1 Aaftink, Bettie. Cultuur en kleedgedrag in de 20e eeuw. Het boek geeft de ontwikkeling van het kleedge drag in de 20e eeuw weef. Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis. Openingstijden volwassenenafdeling maandag 10.00-12.00 en 14.00-18.00 uur dinsdag t.m. donderdag 14.00-18.00 uur vrijdag 14.00-21.00 uur zaterdag 10.00-13.00 uur Openingstijden studiezaal ma. t.m. do. 10.00-12.00 en 14.00-18.00 vr. 10.00-12.00 en 14.00-21.00 za. 10.00-13.00 Zijn vorige programma s oogstten zoveel sukses dat zijn vaste aanhang rijkhalzend zal uitzien naar zijn nieuwe show. Na meer dan vijftien jaar hard werken is Paul op zijn terrein aan de top en zijn publiek draagt hem als het ware op handen. Ro bert wil in zijn nieuwe show zijn publiek wat persoonlijker gaan benaderen Van zelfsprekend blijft hij zijn "handelsmerk" trouw en komt er een aantal nieuwe imita ties van "showbizzers" en "prominenten" in zijn avondvullende show Begeleiding: Heimig van der Vegt (piano, synthesizers), Erik Raayman (gitaar/bas gitaar) en Martin Dijst (slagwerkpercus sie) Toegangsprijs, 22,50 17,50 C.J.P. en PAS 65 boekhandel van den munekhof is ook dinsdag» de gehele dag geopend 'n leesbare krant MANEGE VLAKWATER Uitslagen Pony's BI 1. Roel Jeuken, Pascal 2. Daphne Slaats, Bonny Pony's, B2 1. Coen van Hest, Apollo 2. Marie Regine Poels, Nico Eigen Pony's, B2 Saskia Bouten, Latisa 2. Mark van Dijk, Robby Paarden B2 1Saskia Jacobs, Makker 2. Joyce Kateman, Cartouch Paarden LI 1André Pijnenburg, Lucky B 2. Esther van Dam, Utopia E.P. B2 1. Rian Scheepers, M.N. 2. Judith Philipsen, M.N. Op zondag 29 maart a.s. wordt de eerste out-door wedstrijd van dit sei zoen verreden. Pony's aanvang 12.30 uur. Paarden aanvang 14.30 uur. IJs en weder dienende, gaat het ten nispark Vlakwater op 1 april open. Dit zal het eerste jaar zijn dat de leden van TCV op hun eigen park kunnen spelen. De voorbereidingen voor het „gouden seizoen" zijn al in volle gang. De activi teitenkalender vertoont de komende week al haar eerste aktiviteiten. Zaterdag 28 maart is de bekende introduktie-avond voor de nieuwe le den. De jeugd is welkom vanaf 19.00 uur, de senioren om 20.30 uur. Alles in het TCV clubhuis. Zondag 29 maart is er ter afronding van het winterseizoen een gezellig- heidstoernooi, georganiseerd voor de jeugd in De Schaapskooi. De jeugd tot en met 12 jaar komen 's middags aan de bak. De jeugd van 13 tot 21 jaar mogen in de avonduren hun tenniskunsten ver tonen. Op 2 april 1987 vindt om 20.30 uur in het clubhuis de competitie-avond plaats waarin de competiliespelers geïnstru eerd worden voor het komende wedstrijdseizoen. Op 31 maart vindt de algemene leden vergadering plaats waarin het sei zoensprogramma besproken wordt Aanvang 20.00 uur in de Wieénhof. Al le leden zijn welkom op deze vergade ring. Op 12 april is het grote traditionele openingstoernooi op de banen van Vla kwater. Aanmelden in de postbus in het clubhuis. Zorg, dat je dit openingstref- fen meemaakt. Nieuwe leden kunnen zich nog aan melden bij Ellen Berends, Aubadestraat 6, Venray, tel. 10461. Contributie 145,- voor senioren en 90,- voor ju nioren. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T. LANKVELD Langstraat 76, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America Tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, lel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachlluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN JR. TEL. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak M.J. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huis dieren zaterdag en zondag volgens af spraak G.W. GELLING Boterbloem 48 Venray tel. 10956 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN- voor de praktijken van Mevr. Raayma- kers. Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOV EN Blauwververstraat 30. tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venrav. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug Ie bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAV »estsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a. tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur Al.GEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00.uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 Al.G. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbihartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 H-V.P. Stichting Consument cn Huishouding Spreekuur (volgens afspr.) ma. van 13.00-15.00 uur. vr. van 9.00-12.00 uur in de Clockert. Berewet» 4 te Venrav.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3