KERKDIENSTEN GROETEN UIT VENRAY Venraij PEEL EN MAAS 7 Kom de lente bewonderen GEBR. MARTENS PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN The Old Calahan Grootstraat. In deze aflevering een zeer oude an sichtkaart van de Grotestraat die rond de eeuwwisseling aan het begin van de straat werd gemaakt. Vergeleken met d. drukte van n j, was het toen nog een echte dorpsstraat waar ieder huis zijn eigen karakter had. In het midden zien we het monumen tale herenhuis, waarin tot 1929 de fami lie Esser-van Wylick woonde. Daarna kwam het in bezit van Jac. Fonck, die er een textielzaak begon onder de naam magazijn ,,De Zon". Na de oorlog werd de familie Coenen-Verheugen zaakvoer der. In 1969 nam Berden-Blerick deze zaak over. In de huizen links woonden van voor naar achter: meester Verbeek, kopersla ger janssen-van Rossum, textielzaak Anna Langenhof en banketbakkerij Verheugen. Rechtsvoor, nog net zicht baar, de gevel van „Hotel De Zwaan". De bestrating die toen uit keien bestond werd in 1884 eerst aangelegd. De man met de fiets op de voorgrond kan wellicht de postbode of veldwachter zijn, die netjes rechts van de weg loopt. Datzelfde deed ook het tweetal aan de andere kant van de straat. Alleen de voetganger in het midden trok zich van de verkeersregels (zo die er waren) niets aan. Maar hij zal ook beslist niet door het verkeer gestoord zijn. Automobie len waren er geen en kar en paard waren op dat moment in geen velden of wegen te zien.... Opvallend is de straatverlichting in de vorm van gaslantaarns. Op dit stukje straat maar liefst twee. Sjaak Laurensse GROTE KERK Zaterdag: 9.00 lsm ouders Ars- Cornelissen en ouders Jenniskens- Jansen, Jeu Jenniskens en Willie; uit dankbaarheid b.g.v. 80e verjaardag en overleden familie; 19.00 zondagsdienst Jongerenviering verzorgd door het jon ge gardekoor uit Oirlo: overl. ouders Truijen-Hendrickx; overl. ouders Arts- Verkoeijen; Jan Flinsenberg (Coll); An na Siebers-Rutten; overl. ouders Hendriks-Areans; ouders van Vegchel- Muijsers (S); ouders van Berkel van der Meer; Truus van de Mortel-Swaghoven. Zondag: vierde zondag van de veer tigdagentijd. 8.00 lsm. Jrd. Petrus Fre- riks; 9.30 Lat. Hgm. Door van der Sterren-Hendrix; Sjef Hendriks; 11.00 Ned. Hgm. Herman en Lies Gerrils- Hermans en overl, ouders; Jo Janssen (coll); Pierre Betrams en fam Bertrams- Hendriks; Teng van Vegchel. Maandag: 9.00 lsm Jan Polman; Piet Pouwels en echtgenote; 19.00 Lsm Piet Maassen en overl. fam. Maassen. Dinsdag: 9.00 lsm oude stichtingen; 19.00 lsm Agnes Camps-Thie; fam. Pe ters. Woensdag: 9.00 lsm tot bijz. intentie; 19.00 lsm. Nelly de Bruijn-van de Voort Donderdag: 9.00 lsm voor overl. fam. Bouten-Hagens. Vrijdag eerste vrijdag van de maand om 9.00 uur wordt de H. Communie naar de zieken gebracht; 9.00 lsm t.e.v. het H. Hart van Jezus en voor roepin gen tot het priesterschap; 14.00 pl. hu welijksmis voor het bruidspaar Riekie van Dijck en Hans Loonen; 19.00 lsm. fam. Seuren-Linssen; Annie Smits- Lijssen en dochter Dinie; Theodora Flinsenberg-van de Boogaard; Herman Bexkens; Zaterdag: 9.00 lsm tot zekere intentie: 19.00 Zondagsdienst: overl. ouders van Bracht-Cremers; Herman Bexkens, Grad Bistervels. Lei Vermeulen (coll); Johan Janssen; ouders Peter Mathijs Duijkens en Maria Nella Philipsen en zoon Pieter (S); Mededelingen Zaterdag a.s. 28 maart om 19.00 uur jongerendienst als voorbereiding op het a.s paasfeest vooral voor de jongeren uit onze parochie Deze jongerendienst zal verzorgd worden dor het jonge gar dekoor uit Oirlo. Toediening van het H. Sacrament van het Doopsel Het kerkbestuur van de parochie St. Pe trus Banden heeft in overleg met de geestelijkheid en de parochieraad beslo ten om het H. Doopsel voortaan op de eerste zondag van de maand door De ken C.J.R. Buschman en op de derde zondag van de maand door kapelaan H. de Wit O.F.M. te laten toedienen we gens de drukke werkzaamheden van de geestelijkheid en de koster in het wee kend door de week en ook op zaterdag is het altijd mogelijk. Deze regeling zal op 1 april a.s. ingaan. Akolieten Zaterdag: 19.00 Rob en Bart Derkx: T. Verbeek Zondag: 8.00 Pascal en Maikel Brons, lezer A. Noyens; 9.30 W. Harre wijn; 11.00 Fieke Schwachöfer en Pete ra Berkers, lezer; W. Bistervels Misdienaars Maandag en dinsdag: 19.00 Peter Har rewijn. Woensdag en vrijdag: 19.00 Wilco Jansen. VOORWERP: HAAR ONDERWERP: STYLING Dit seizoen geeft het modebeeld op het gebied van hair-styling een vlot, glad, natglanzend kapsel weer. Voor de modebewuste trendsetter is de wet-Iook de in-look en dus komt ARAMIS, auto riteit op het gebied van verzorgingspro- dukten voor mannen, met een nieuwe, vloeibare gel: WETPLEXX Hair Sty ling Glaze. Wetplexx is een nieuwe vinding van ARAMIS. Voor mannen, die de trend liever aangeven dan volgen. Wetplexx geeft een stijlvolle, extra dimensie aan het haar; op zeer eenvoudige wijze maar met resultaten, waar een professionele hairstylist trots op zou zijn. Wetplexx is een lichte, vloeibare gel met een lage geurconcentratie, maar met een hoge concentratie glans en glim. Het is de afronding van een modieus kapsel en zorgt er voor dat het haar de hele dag glast en in vorm blijft. Wet plexx is de nieuwste ster aan het ARA MIS firmanent en een ster moet veelzij dig zijn om zich in vele rollen te kunnen verplaatsen. Welnu, veelzijdig is Wet plexx. Wanneer men het aanbrengt op pas gewassen, vochtig haar, het door- kamt en het haar natuurlijk laat drogen is het resultaat een wetlook. Als men het in combinatie met een föhn gebruikt ziet het haar er voller uit en is hel makkelij ker handelbaar. De leukste attractie blijft echter die super-glas, die het haar zelfs als het droog is nog heeft - ieder haartje glanst en glimt en dat blijft zo, urenlang. Er zijn vele redenen om „ja" te zeg- Withetminastraa? 1 a Venray KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 liturgieviering met volkszang voorganger B. Frederiks; Lectrice J. Heutinck; Misdienaars: G.J. Wismans en B. Dirkx; Kollekte: Natio naal Reumafonds; Zondag: 9.30 liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger B. Frederiks; Lektrice H. Brouwer; intenties overle den fam. van Houdt; ter gelegenheid van een verjaardag; Kollekte voor het Nationaal Reumafonds; Maandag en woensdag: 18.30 Litur gieviering (B. Frederiks) Dinsdag en donderdag: 18.30 Litur gieviering (G. van Loeneo); Vrijdag: 15.00 jubileumviering L.G.W. Reintjes; PAROCHIE PATERSKERK Vrijdag: eerste vrijdag van de maand toegewijd aan het H. Hart van Jezus; 19.00 avondmis om de zegen van god te vragen over de gezinnen van de paro chie; Zaterdag: 17.00 uur gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis; Zondag: vierde zondag in de veertig dagentijd H. Missen: 9.00; 10.15 met zang door de Zangers van St. Frans; 11,45; 18.00 uur avondmis; Misintenties Zaterdag: 18.30 uur voor bijzondere intentie; Piet Arts en overl. fam. Arts- Hendriks; Zondag: 9.00 uit dankbaarheid voor de parochie; 10.15 uit dankbaarheid; 11.45 uur t.e.v. O.L. Vrouw; 18.00 jrg. Jan Michiels. Maandag: 8.00 Elisa Palm en t.e.v. H. Geest; 19.00 Sjraar van den Bosch; jrgt. Bertus Heijl; Gerrit Linders; Dinsdag: 8.00 voor overleden broer; 19.00 overl. ouders Schaeffers-Verbeek: fam. Dechanar-Sijbers en Vermeulen- Dijkmans; Martinus Meijer; Michel De- rickx (Goede bekenden); Woensdag: 8.00 Willy Boots; 19.00 overl. ouders Ewalts-Janssen en zoon Harry; Donderdag: 8.00 zuster Johanna Pe- terse; 19.00 overl. ouders Janssen- Krijns en kinderen; Vrijdag: overl. ouders Akkermans- Timmermans; 19.00 gezinsmis; overl. familie Gerrits Hermans; Zaterdag: 8.00 Celina Rojer en Co'nstant Roojer Akolieten en Misdienaars Zaterdag: 18.30 Andre Basten Zondag: 9.00 Martin Leenders; 10.15 Rene Jansbeken; 11.45 Leo en Johan Pouwels; 18.00 Martijn Smelt; Maandag en Vrijdag: Jaap Janssen Dinsdag en donderdag: 19.00 Marcel Meijer; PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor H. Vernooy, Klarinetstraat 32 tel. 85206. Zaterdag: 18.15 H. Mis voor fam Rohde. Zondag: vierde zondag van de veer tigdagentijd; 10.45 H. Mis voor overl. fam. en Peter Muijsers. De kindercrè che wordt verzorgd door Trudy Vul- lings; Maandag: 19.00 H. Mis voor Walter Klaasen. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de beke ring van de zondaars; Woensdag: 18.35 Rozenkrans; 19.00 H. Mis voor fam. Franssen uit dank- gen tegen Wetplexx, óók een aantal be langrijke „nee's":' nee, Wetplexx bevat geen alcohol nee, Wetplexx maakt het haar niet hard nee, Wetplexx plakt niet nee. Wetplexx schilfert niet Wetplexx is een modern haarprodukt voor mannen die durven. Van ARA MIS. Wetplexx Hair Styling Glaze 200 ml. 38,-. Donderdag:: 8.30 H. Mis voor heilige priesters. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand: 18.30 Kruisweg; 19.00 H. Mis voor overl. en lev. fam. V.-S. Mededelingen Biechtgelegenheid elke zaterdag van 17.30-18.00 uur. Met ingang van het weekeinde 2 en 3 mei zullen de H.H. Missen weer aanvang zoals voorheen en wel op zaterdagavond om 19.00 en zon dag om 10.00 uur. Gedoopt zijn: Inge van den Heuvel, Chopinstraat 40; Dyah en Harrij Pal mer, Chopinstraat 44. Allen van harte geluk gewenst en Gods rijkste zegen. Voor uw gezinsbijdrage N.C.B. Ven ray rek. nr. 23.18.08.461 of Giro 2552386 t.n.v. Kerkbestuur Brukske in zake gezinsbijdrage Marimbastraat 26. Met oprechte dank. VREDESKERK Zaterdag: 18.00-18.30 gelegenheid tot biechten; 19.00 Vooravor.dmis voor de 4e zondag in de veertigdagentijd. Zang door de Vredesklokjes; voor overl. ouders Stip hout Jacobs en Zoon Leo; Adrianus Kuunders en zoon Frans en overl Jan Jacobs; Mariet Thielen-Linders; overl. fam Thijssen-Lensen; verl fam. Ueberbach-Timmermans; Harrie Ver meulen (coll); Jan Straatman (Coll); Dien Flinsenberg-Erkelens (Coll): Marie Rongen-Peeters (coll); Antonius Siebers (Coll) Toon v.d. Laar en overl. fam v.d. Laar-siebers (jrgt) voor Helm v.d. Ven (jrgt.) voor-Jan v.d. Heuvel (jrgt.) voor Petrus Rouvrouye (jfgO Voor Mathijs Michels (Coll) Zondag Vierde zondag in de veertig dagentijd 8.30 voor het geestelijk en tij delijk welzijn van de parochie en uit Dankbaarheid (M); voor Bert Kleuskens (fam. Kleuskens); 10.00 Hoogmij ge zongen door het Dameskoor Venrode bij gelegenheid van het 30 jarig bestaan van het koor. Voor de levende en overl. leden van Venrode; voor overl. fam van Rossum-Janssen; 11.30 voor Anna Ma ria Swinkels-Munsters (Coll) Maandag: 8.00 voor Fien Truyen- Hendricx; 19.00 jrgt. voor Bernard Weijs; Dinsdag: 8.00 voor de Christenen die vervolging lijden; 19.00 tot bijzonderen intentie; Woensdag: 8.00 voor Martinus Pont man en Gijsbertus van Blokland; 19.00 voor overl. ouders Jans-Geerits; Donderdag: 8.00 voor de zieken van de parochie; 19.00 H. UUR Uitstelling van het Allerheiligste voor priesterroe pingen en roepingen tot het religieuze le ven. Vrijdag: Eerste vrijdag 8.00 als eerstel aan het Goddelijk Hart. Vanaf 8.30 uur zal de H. Communie worden thuisge bracht aan de zieken; 19.00 Voor overl. ouders Thielen-hendriks, kinderen, schoondochter en kleinkind. Voor Ma thijs Michels (v.d. Buurt); Zaterdag: 8.00 ter ere van het Onbe vlekt Hart van Maria. Misdienaars en Akolieten Zondag: 8.30 Henk v.d Oever; 10.00 Urbain van Weert, Robert \7ersteegen, John Dommeck; 11.30 Jose Cornejo, Giel Krijnen; Maandag/dinsdag: 19.00 Günther Stamper en Frank Roomans; Woensdag/donderdag: 19.00 Anjo Coppus en Frank Mathes; Vrijdag/zaterdag: 19.00 Jos Vercau- teren en Falco van Loon; PROTESTANTSE KERK GEMEENSCHAP VENRAY e.o Op zondag 29 maart a.s zal in Den Hoebert, Westsingel 1 te Venray Ds. H.J.C. van Es de voorganger zijn. De aanvangstijd is 9.30 uur. De koliekten zijn bestemd voor de diakonie en het di- akonaatsproject. De uitgangskollekte is bestemd voor de kerk. Tijdens de dienst is er kinderoppas en wordt er kinderne- vendienst gehouden. Bi}: PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 uit dankbaarheid; Wim Janssen, Anna Gertrudis Janssen- Renkens, voor de overl van hen die of ferden bij het kruis op de Boschhuizén. gest. jaard. v. Jacobus Driessen en Her- ica Driessen-Daniëls en Helena Camps; Wim Emonts. Zondag: 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie: 10.00 jaard. Nol. Verstegen, gest. jaard. Ge rard Wolters en Elisabeth Jeurissen, overl. ouders. Sikes-Witlox, overl. ou ders Loonen-van Rens; Maandag: 9.00 Jan Bernaerts; Dinsdag: 9.00 tot zekere intentie Woensdag: 9.00 overl. familie de Kleijn-Maas; Donderdag: 9.00 Jan Bruinen Vrijdag; 9.00 gest. jaard. Jacob Ver meulen en Wilhelmina Verhaag; Zaterdag: 19.00 Piet Fleurkens, Mia Claessens-Maas; Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Eduard Camps, Kor- neel Jeuken, Marcel Nellen, Benoit van Osch; Zondag: 8.3Q uur Joop Bovendeerdt, Sander Janssen, Robin van Mill, Tom Arts; 10.00 Akoliet Paul Bovendeerdt; Anke Kusters, Wendy Janssen, Anne- miek Raedts, Anta van Limbeek; PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 H. Mis Herman He bing; Helena van Dijk-Linders; Wilhel mina Janssen-Peters; jan Zanders; Zondag: 8.30 H. Mis Francisca Bal- tussen-van Ooi; 10.00 Hoogmis. St. Pie ter van Rijswijck; Overleden fam. Rongen-Michels; Hendrikus Voermans; Theodora Willemsen-Opheij; Dinsdag: 9.00 H. Mis Fien Gelinck- Frank Woensdag: 9.00 H, Mis Trees-Tanck- Maassen; Donderdag: 9.00 H. Mis St. Batert- Jeurissen. Vrijdag, eerste vrijdag van de maand toegewijd aan de verering van het H. Hart; 9.00 H. Mis ter ere van hel H. Hart en voor priesterroepingen; Petro- nella Custers-Litjens; sl Herman Kerk- hoff en ouders. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (dames koor) Sjang Sleeghs; Hendrikus Nab- ben; Hubertus van de Berg; Thei Philip sen; PAROCHIE CASTF.NRAY Zaterdag: 19.00 jgt. v Hein Emonts en voor Ger Janssen; Zondag: 8.00 voor geestelijk en tijde lijk welzijn v.d. parochie; 10.00 A.F. Michels Dinsdag: 19.00 jgt. v. Gerardus Dinghs en Henrica Friesen Woensdag' 8.00 gezinsmis (offeraars) Donderdag: 19.00 v. Josephina Seïjkens-Collin. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand 8.00 t.e.v. H. Hart; 9.30 Ziekencommu nie; Misdienaars Ivann-Sepp zaterdag-dinsdag woens dag; Martijn en Renee zondag 8.00 don derdag vrijdag; Thijs Marcel Zondag 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN Zaterdag: jongerenkoor Enjoy Toge ther uit Ysselsteyn zal deze avondmis opluisteren met enkele gezangen; 19.0 lsm v. Frans Rongen en overl. fam.; overl. fam van Cuyck-Verhoeven en overl. kinderen; lsm v. Frans Berkers- Schwachöfer; lsm v. Wim Swinkels v.w. fam Fleurkens; weekd. v. Martinus Vennekens (4); maandd. v. Matthijs van Kempen en Johanna Lochtens; Maandd. v. Mathijs Geurts, echtgenote en overl. kinderen; Zondag: 9.30 Hgm. v. Wilhelmina Loonen; Hgm v. Jan Verheijen (v.w. O); 11.00 lsm v. Jacobus Reijnders; lsm v. Joos Gommans; weekd. v. Theo Brok (3); jrd. v. Harry Heesen; 15.00 doopviering van Joell leijendeckers; 15.30 doopviering van Jeroen Peeters; 16.00 doopviering van Rene Geurts; Maandag: 19.00 maand. v. Wilhelmi na Loonen, Antoon en Bernard Loonen, beide echtgenoten en Johanna Verheijen-Loonen Dinsdag: 19.00 lsm. t.e.v. O.L. Vrouw van altijd Durende Bijstand (M) Lsm. Teng Michels en overl. fam. Michels-Nabuurs; Woensdag: 19.00 lsm. v. Maria Loonen-Scheffers; lsm v. overl. fam. Willems-van den Munckhof; Donderdag: lsm v. Nellie Litjens- Nabuurs (Vw fam. N.) lsm v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels; Vrijdag: eerste vrijdag van de maand 8.45 uur ziekencommunie aan huis; 19.00 lsm t.e.v. H. Hart (Offerblok); lsm. Harrie Martens en echtgenote, Toon Marlens en kleinzoon Harrie, Piet Janssen en echtgenote; Zaterdag: 19.00 lsm v. Jan Ewals; lsm v. overl. ouders Kusters-Direkx en Nella en Marie; weekd. v. Martinus Venne kens (5); maandd. v. Wim Heidens Akolythen Zaterdag: 19.00 Barry Willems en Ro bert Holtackers; Hgm zondag 9.30 John v.d. Aker, Mark en Johan Hermans; 11.00 Martin en Tony Heesen; Misdienaars Maandag tm vridjag Barry Willems en Robert Holtackers; Lektoren: za. 19.00 19.00 J. Jenniskens; zo 11.00 Mevr, van Bavel Gevonden: twee paar leren dames- handschoenen. Ze zijn in de kerk blij ven liggen. Af te halen in de pastorie. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 mnd. Gerrit v. Hug- ten; Mnd. Hannes v. Well; mndd. Piet Verstappen; Mnd. Jeu Keijsers; jrd. Ant. Verheijen; Theo Vollenberg (fam. Baten) Zondag: Vierde zondag v.d. vasten 10.00; Geestelijk welzijn v.d. Parochie; 11.30 Wim in t Hulst en overl. ouders. Maandag: 19.00 Overleden parochia nen; Woensdag: 19.00 Piet Potten en overl. fam. Gerardus v.d. Munckhof; Toon Winnen (fam Smits). Vrijdag Eerste vrijdag van de maand ziekencommunie; 19.00 Fransje Vriens. Misdienaars Zaterdag: 19.00 P. Janssen en M. Reijnders; Zondag 10.00 M. van Ass en M. Derkx; 11.30 A. Philipsen en B. Ver geldt; Door de week Rob en Tjeerd jen niskens; Altenlies Dinsdag en vrijdag om 16.00 oefenen E. Jenniskens, P. v.d. Munckhof en P. Potten; Vaslenaklie 1987 In samenwerking met enkele buurtparo chies is de vaslenaklie dit jaar bestemd vooreen project in Brazilië. Het betreft een financiële bijdrage voor de bouw van een kerk voor Pater van Melis. Het gevraagde bedrag is 15.000,- Met ons aller hulp moeten wij toch een heel eind in die richting kunnen komen. RECTORAAT VEULEN Zaterdag: 16.00 Hgm uit dankbaar heid Fam Geurts-Ambrosius; 19.00 Hgm. zal Marley Weys; Hgm. zal Teng Jenniskens; Zondag: 9.45 Hgm, uit dankbaarheid Fam Rijswijck-Wijnhoven; en Hgm An de Lauw-Classens; 11.15 Hgm. zal Grad Galens en Hgm zal Pieter van Meyel. Maandag: 8.00 lsm tot bijzondere in tentie v. L. Dinsdag: 8.00 lsm zal Antoon Jans sen en echtgen. Woensdag: 8.00 lsm. tot bijzondere intentie WH Donderdag: 8.00 lsm tot bijz. intentie KH Vrijdag: le vrijdag van de maand toe gewijd aan het H Hart van Jezus 8.00 uur bijz." H."Mister ere H. Hart Jezus; Zaterdag: Priesterzaterdag om 8.00 lsm voor deze intentie: 19.00 Hgm zal Teng. Jenneskens en Hgm uit dank baarheid fam. Hagens. Acc. voor 29 maart P. Knapen, M. v. Kempen, R. Verstegen. Misdienaars: Verstegen en M. Hendriks. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: om 18.00 en niet om 19.00 H. Mis voor de natuurvrienden. Thema elkander zien. Ons jongerenkoor zal de eucharistieviering opluisteren. Zondag: 4e zondag van de vasten (begin Zomertijd); 10.00 overleden fam. Bouten-v, Vegchel; 11.30 Jaak van Osch v.w. AOW schutters kring de Vriendschap; Maandag: 8.30 voor Joh. Ewals en Marlia Arnoldina v. Enckevort; Dinsdag: 8.30 Ron Poels; Woensdag: 19.00 Frans v.d Akker v.w. Schoolbestuur, schoolteam en ou derraad en medezeggensschapsraad. Donderdag: 8.30 Maria Poels-Bouten Vrijdag: Eerste vrijdag van dc maand 8.30 H. Hart en Nicolaas van Tilburg en echtgenote; Zaterdag: 19.00 lev. en overl. fam. Rongen; Misdienaars Zondag: 10.00 en zaterdag Marlijn Rie- ter en Teun Franssen; 11.30 Cindy Ron gen en Heidi Hendrix Kollektanten Zaterdag 19.00 Teng Emonts; zondag 10.00 H. Arts; 11.30 F. Hendrix Mededelingen Kerk Poetsen: 2 april Mevr. Arts, Bee- kweg 56, Mevr. Arts-Heiligers Pas 1 Vergeet niet onze vastenactie voor Pater W. van Meyel. Evangelie van deze week „Ik ben ge komen opdat niet-zienden zouden zien en de zienden (zij die alles al beter weten blind worden" Denk er eens over na. Joh. 9.39-40 RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 voor overleden Maria Marcellis-van Tilburg en Frans; Zondag: vierde zondag van de veer tigdagentijd. 10.00 voor de overleden ouders Weerts-Nellissen, gesticht jaar getijde; Maandag: 19.00 t.i.v. M. Janssen; Dinsdag: 19.00 voor onze parochie; Woensdag: 19.00 voor overleden Pe- tran van de Pas en Bertha Camps; Donderdag: 19.00 voor de overleden van de familie Poels-Duijckers; Viijdag: eerste vrijdag: 8.30 voor overleden Thea van Bakel-Peters; Zaterdag: 19.00 feest van de H. Iso- dorus; voor overleden Thea van Bakel- Peters; Misdienaars van de week: John Egel- meers, Jochem Vullings RECTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 Avondmis opge luisterd door Instrumentaal ensemble Sallarello Venray; Intenties voor Clabbers-Pieterse, broeder Fidelis en Clemens bij een noveen en t.z.i Zondag: 8.30 uur H. Mis te Holthees uit dankbaarheid en t.z.i. 8.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor fam. Bongaerts- Kersten; fam. Ebus en fam Louwers; 10.00 Plechtige Hoogmis opgeluisterd door Ars Musica en Orkest Vereniging Venray; Intenties voor fam. Janssen- Westen, Arnoldus reijnders, Th. v. Sle- kelenburg en voor broederschap van St. Jozef; 11.30 H. Mis t.e.v. H. Jozef voor de pelgrims en de fam. Rohde-Tuijp en fam. Smits; 15.00 Gebedsdienst t.e.v. de H. Jozef; Maandag: 9.30 H, Mis voor alle Jo zefvereerders; Dinsdag: 9.30 H. Mis uit dankbaar heid; 16.00 H. Mis voor de zwemclub Venray Woensdag: 9.30 H. Mis in de Jozef kapel Donderdag geen H. Mis Vrijdag: H. Mis t.z.i. VAMOS A VER Noticias Religiosas Desde ek marles el dia 24 de marzo hasta el marzo el 14 de avril el padre Ju an estara en Tokio (Japón); por casos urgentes se puede Ilamar al Sr. D. Jo Jacobs: 077-730969. Hasta la vista. Noticias culturales El ya por el dia 28 de marzo anunciado juego de kegelen tiendra lugar el domin- go el dia 29 de marzo para todos que ya tienen 14 anos en el Pub The Old Cala- han. De gouden Leeuw 14, desde las 16.00 hasta las 18.00 h. Hasta la vista. JEHOVA'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor het bijwonen van een bijbel toespraak met als thema In welke verhouding staat U tot God? In de koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11 aanvang 10.00 uur v.m. gratis toegang. Geen collecte. BOUWMATERIALEN WAND- EN VLOERTEGELS AANBOUWKEUKENS - GEVELSTENEN VENRAY, Bongerdstraat 5. tel. 04780-85959 Geopend tot 17.30 uur 's Zaterdags van 9-13.00 uur. LAFFE STREEK Op het fietspad langs de Overloonse- weg werd een Venrayse jongedame plot seling ingehaald door een achttal jonge lui. Bij dat achttal waren enkele „hel den" die het nodig vonden tegen de tas van het meisje en de bagagedrager te schoppen, waardoor de jongedame ten val kwam. Ze werd bij die val niet ge wond maar vond het toch nodig om daarvan aangifte te doen. Het achttal keek niet eens om, of hun „heldendaad" geslaagd was. BENADEELDE NAM ZELF INITIATIEF Een jongedame uit Holthees kwam tot de minder aangename ontdekking dat haar bromfiets gestolen was. Zij deed daarvan aangifte bij de politie, maar vond dat blijkbaar nog niet vol doende. Ze belde alle benzinepompstali- ons in de regio Venray op, met de mede deling dat haar bromfiets, welke er zus en zo uitzag en voorzien was van een be paald ,verzekeringsplaatje, ontvreemd was. De diefstal vond vrijdagavond plaats. In de loop van zaterdag vervoeg den zich bij een benzinetankstation in Venray twee knapen op een bromfiets, die zich verdacht gedroegen. Toen de exploitant een en anders eens ging bekij ken rende het tweetal weg met achterla ting van een helm en de bromfiets. Het bleek de gestolen bromfiets te zijn, die weer aan de jongedame ter hand werd gesteld. De politie hoopt me de dankzij goede signalementen achter de identiteit van de twee knapen te ko men. Telefoon 04/80-83877 IETS TE VIEREN? KEGELBANEN en PUB 1 De Gouden Leeuwp14--. Venray Tel. 04780-10019 b.g.g. 86064 Uw' gastvrouw en gastheer Hannie en Wim Salters uw weekblad

Peel en Maas | 1987 | | pagina 16