Bibliotheek corp AGENDA spio 0 verfhal 'T STEKSKE GEVONDEN BENEFIET CONCERT Gouden oogst voor Leunse kwekerij Kampeer- verordening „Achterstallig schoolgeld" TELEFOONCEL IN YSSELSTEYN VERDWIJNT PEEL EN MAAS Venrayse schutter districtskampioen elisabeth ziekenhuis Vereniging van Slechthorenden PEEL EN MAAS GESLAAGD INGEZONDEN VOLVO a Voor 25 zwem(st)ers in de strijd willen wij onze centen kwijt Tuincentrum Thuyishof. Gebr. Martens, H. Clephes, Blitta, Industriële Club (wordt vervolgt) Aangemoedigd door het grote succes van vorig jaar organiseert het Katholiek Vrouwengilde afd. Venray opnieuw een benefiet concert, dat gehouden zal worden op maandag 9 maart a.s. om 20.00 uur in de foyer van de schouw burg. De opbrengst van deze avond komt geheel ten goede aan het werk van Jacqueline Eibers, die al vele jaren werkzaam is onder de allerarmsten in Brazilië en voor wie het Venrayse K.V.G. een grote ruggesteun is. Uitvoerenden zijn: het Venrays Symfonie Orkest; drie jonge muzikale talenten van de Venrayse Muziekschool; Christel Veraart en Monique Jansen van het Maastrichts conservato rium; een trio geformeerd uit het Venlo's Symfonieorkest o.l.v. Mevr. M. Kroft, Kaarten 10,— (incl. kop koffie zijn verkrijgbaar bij de bestuursleden, het kantoor van de V.V.V. en 's avonds aan de zaal. Voor meer informatie kunt U bellen naar Mevr. H. Darmstadt, tel. 83937, of Mevr. B. Thijssen, tel. 86182, die U ook kunnen verwijzen naar het dichtst bijzijnde verkooppunt. Op een grote opkomst wordt gere kend. Een gouden succes was er dit weekend in Oosterbeek-Arnhem voor de Leunse Chinchillakwekerij van de fam. Ver vuurt uit Leunen. Met 18 x goud, 5x zilver en 2x brons werden de 25 inge zonden chinchilla's van Vervuurt be kroond. Daarnaast wist men beslag te leggen op maar liefst 16 bekers en tro feeën. De topprijzen-regen betekende een absoluut hoogtepunt in het bijna 20- jarig bestaan van de Leunse kwekerij. Met spanning wordt uitgekeken naar de wereldkampioenschappen show in West Duitsland, over zes weken. Het succes van de Leunse kwekerij is volgens Vervuurt vooral te danken aan de liefde die hij voor zijn dieren heeft, het keurmeesterschap en ervaring die Vervuurt bezit én de feeling om de juiste dieren met elkaar te kruisen. Aan de keuring in Oosterbeek namen ruim 40 fokkers uit Nederland en België met bijna 300 uitgeselecteerde dieren deel. Reeds eerder dit jaar oogstte de kwe kerij al succes in Antwerpen waar o.a. het predikaat showkampioen en beste kwekerij van Benelux werd behaald. In december 1984 is de Kampeerwet in werking getreden. Dat betekent in de provincies Brabant en Limburg, dat de in 1959 vastgestelde provinciale kam- peerverordening, is komen te vervallen. De provinciale bemoeiing met betrek king tot het gemeentelijk kampeerbeleid is hiermede bijna tot nul gereduceerd. De Kampeerwet bepaalt nu dat de ge meentebesturen en niet, zoals reeds ge zegd in Noord-Brabant en Limburg het geval was de provincies, verantwoor delijk zijn voor het beleid ter zake van de verblijfsrecreatie. De Kampeerwet bevat evenwel voor de gemeenten vrijwel geen .beleidsinhou delijke voorschriften. Het was daarom, dat de gemeente raad deze week moest beslissen over een nieuwe gemeentelijke kampeerverorde- ning. Alle frakties waren over de in houd daarvan bijzonder goed te spreken. De heer Houba (VVD) noemde het zelfs „kort en praktisch". Vooral de heer J. Driessen (CDA) drong er bij B. en W. op aan nu de nieuwe kampeerwet en -verordening aangenomen zijn ook intensieve con troles te houden op naleving van de voorschriften. In het bijzonder pleitte hij op controle van het aantal overnach tingen. Dit in verband met de toeristen belasting. Hij was ervan overtuigd, dat indien in het jongste verleden goed ge controleerd was, de opbrengst van de toeristenbelastingen stukken hoger zou zijn geweest. Ook controle van de kampeerwagens op jaarstandplaatsen diende regelmatig te geschieden, om te voorkomen dat men zich permanent op de campings vestigt want dat is niet de bedoeling. Wethouder Van Oers beloofde dat er verscherpte controles zullen plaatsvin den. WIL GETUIGE ZICH MELDEN? De politie vraagt ons nogmaals drin gend om medewerking voor het volgen de verkeersongeval. Op dinsdagavond 17 februari om streeks 20.10 uur werd op de Kempweg een 16-jarig fietsend meisje dcor de lin kerbuitenspiegel van een zwarte Mer cedes personenauto aan haar arm ge raakt, waardoor zij ten val kwam. Het meisje werd bij die val aan arm en rug gewond. De bestuurder van die perso nenauto is er na het ongeval vandoor gegaan. Achter deze auto reed een personen auto met twee jongemannen. Die hebben zich nog over de gewonde ont fermd. Jammer genoeg zijn die twee mannen ook niet bekend. Voor het onderzoek en zeker voor de ophelde ring, zou de politie graag hebben dat die twee mannen kontakt opnemen met de politie. meesterschilders Midden in de inrichting maar nu zitten we er. Loop eens binnen het kan erg interessant zijn! Verf - behang - zonwering Paterslaan 7 Venray, tel. 04780-82810 Op de agenda van de deze week ge houden raadsvergadering stonden twee wel wat erg vreemde voorstellen. Het ging namelijk over aanpassing c.q. bij betaling van de exploitatievergoeding aan de lagere school St. Franciscus in Zuid en de lagere school St. Bernadette te Heide. Op zich niet zo'n vreemde voorstellen, ware het niet dat het over de exploitatie ging van 1979 Eerst vorig jaar heeft de minister gunstig beslist op een door beide school besturen gevraagde hogere vergoeding per leerling. Dat betekent, dat de ge meente aan de Franciscusschool alsnog 17.000,— moet bijbetalen en aan de Bernadetteschool nog ruim/4200, „Als er zo nog meer scholen komen, kan dat aardig oplopen" meende de heer Muysers (CDA). Dat viel gelukkig nogal mee. Alleen voor de school in Merselo is een dergelijke bijbetaling nog te verwachten, maar dan wel over twee jaren „Gaan we dat uit de pot onvoorzien betalen", zo vroeg de heer Truijen, „dat istoiet zo leuk". Maar volgens de voorzitter worden deze bedragen be taald uit de saldi-reserves, en dat doet kennelijk niet zoveel pijn... De heer Truijen dacht daar evenwel anders over, maar kon toch niets aan de zaak veranderen. Volgens wethouder Van Oers zijn de betreffende stukken, welke op deze ex ploitatievergoeding betrekking hebben, ergens op het ministerie in een lade terecht gekomen en onlangs weer terug gevonden In de raadsvergadering van deze week sprak de heer A. den Brok (SV) zijn verbazing uit, over het verdwijnen van de telefooncel aan het Lovinckplein in Ysselsteyn. Volgens de Dorpsraad, zo zei Den Brok, vervult deze telefooncel toch wel een belangrijke funktie in de gemeenschap en kan vooral 's nachts voor de inwoners een uitkomst zijn. De gemeente had wel eens tegen de verwij dering mogen protesteren, aldus dit raadslid. Wethouder Claessens kon er ook niet veel aan veranderen. De PTT heeft nu eenmaal normen gesteld, waaraan elke telefooncel moet voldoen, namelijk een omzet van 2300,— per jaar. Daar is de telefooncel in Ysselsteyn bij lange na niet aan toe gekomen slechts 300,--. Wel moest de wethouder toegeven dat deze cel dikwijls buiten gebruik was vanwege defekte apparatuur. Maar of de verlangde omzet in het gunstigste ge val gehaald zou zijn, betwijfelde hij. „Een brief op poten" aan de PTT, zoals Den Brok voorstelde, zou weinig zin gehad hebben, meende de voorzit ter. Het behouden van deze telefooncel is alleen nog mogelijk, indien de ge meente het omzettekort aanvult. En dat is voor de gemeente geen haalbare zaak. Den Brok was er niet gelukkig mee.... Op meerdere kerkdorpen zijn in de loop van de tijd de openbare telefoon cellen verwijderd omdat er te weinig gebruik van werd gemaakt. EEN ABONNEMENT WAARD In het afgelopen weekeinde werden, onder auspiciën van de Koninklijke Ne derlandse Schutters Associatie te Hel mond de distriktskampioenschappen voorlaadgeweer verschoten. Dit distrikt omvat de provincies Noord-Brabant en Limburg. Onze plaatsgenoot Johan Peters was hier bijzonder goed op dreef, op het on derdeel Vetterli (percussiegeweer 50 m staande vrije hand) schoot Johan niet minder dan 96 van de 100 punten. Dit bezorgde hem de eerste plaats in de hoofdklasse en tevens het predicaat dis- triktskampioen 1987. WERELDKAMPIOENSCHAPPEN Zowel Johan Peters als zijn schoon zoon Rob Groeneveld trainen momen teel in het nationaal team voorlaadwa- pens als selektie voor de desbetreffende wereldkampioenschappen, die in sep tember van dit jaar in Canada plaatsvin den. Beiden gooiden ook hier tot nu toe hoge ogen en zijn dus serieuze kandida ten voor uitzending naar Canada. Jo han en Rob zijn lid van de bekenae schietvereniging Davy Crocket te Horst. Wij wensen onze beide plaatsgenoten alvast veel succes! DIEFSTAL WAS GEEN DIEFSTAL Er werd bij de politie aangifte gedaan van diefstal van enkele winkelwagentjes van C 1000 in Brukske. De melder had gezien dat een drietal winkelwagentjes in een auto werden geladen. .Maar het kwam anders uit. Een wijkbewoner had uit bezorgdheid die drie winkelwagen tjes, die hij ver van die superemarkt had gevonden, in zijn auto geladen om die naar de supermarkt terug te brengen. Daar was men erg dankbaar want steeds verdwijnen er winkelwagentjes maar dat ze op deze manier werden terug gebracht hadden ze ook daar nog nooit meegemaakt. NIEUW LOGO Mede op verzoek van de medewerkers is het St. Elisabeth ziekenhuis gaan wer ken aan een eigen logo. In november vorig jaar schreef de di- rektie een prijsvraag uit onder de mede werkers, tot het bedenken van een nieuw logo. De reacties waren overweldi gend. 33 Inzenders leverden 172 ontwer pen in. Dit was voor de ziekenhuisleiding aanleiding om hel Venraye Peel De sign Public Relations" als full profs in te schakelen bij de beoordeling van al deze inzendingen en met gebruikmaking van de beste resultaten een definitief ontwerp te maken. Bij het ontwikkelen van dit logo heb ben de ontwerpers in eerste instantie de identiteit van het Venrayse ziekenhuis voor ogen gehad en wel in de vorm van regionale ziekenzorg. Het ziekenhuis in combinatie met de zeshoek van de honingraad uit de bijen korf in het Venrayse wapen bood de oplossing. Dit samengaan heeft de grafi sche vorm van het logo bepaald. Het is nu zaak dit logo in alle uitgaan de verschijningsvormen in te voeren. Hieraan wordt hard gewerkt. De totale gezichtsverandering in ieder detail zal naar verwachting nog wel eni ge tijd op zich laten wachten. Niette min, de eerste stap is gedaan, de rest zal volgen. Overweldigend was de belangstelling bij de opening van het wijkcentrum in Land weert. Aan de ballonwedstrijd namen zo'n 200 kinderen deel, die over enkele we ken bericht krijgen over de uitslag. Ook vele ouders en oudere wijkbewo ners werden verwelkomd, tijdens de of ficiële opening. Het gebouw was afgela den vol. Vele vertegenwoordigers van politieke partijen, ondernemers en huurders waren aanwezig. In zijn openingstoespraak memoreer de voorzitter H. Bisschops de weg die nu dan eindelijk af was en de perikelen over wat wel en niet mag in een wijkcen- Met algemene stemmen is Wim Aen- genend uil Vierlingsbeek gekozen tot nieuwe voorzitter van de afdeling Ven ray en Omstreken van de Ned. Vereni ging voor Slechthorenden. Hij volgt Mieke Ploegmakers op die zich niet meer verkiesbaar stelde, evenals Lies bet h Tonen. Niet helemaal tevreden was penning meester Jo Verbove uit Venray. Door enkele incidentele tegenvallers was de kas niet toereikend gebleken. Het bestuur beloofde binnenkort met voor stellen te komen om het tekort weg te werken. Het bestuur onderging dus enige wij zigingen. onder dankzegging aan de me debestuursleden deelde Mieke Ploegma kers bloemen uit. Zij was blij een „fijn draaiende" vereniging te heben mogen leiden. In zijn eerste activiteit als nieuwe voorzitter roemde Wim Aengenend de standvastigheid en het vele werk van zijn voorgangster. Hulde ook voor Lies- beth Tonen uit Venray die evenwel als logopediste aan de afdeling verbonden blijft. Het bestuur ziet er thans als volgt uit: voorzitter Wim Aengenend, secretaris Karei de Ponti, penningmeester Jo Ver bove, imformatrices Anneke Arts (Box meer) en Corry Loof (Overloon). Leden van bestuur zijn Fonsa van Mil (Venray) en Cor Goemans (Overloon). uw weekblad Aan de Technische Universiteit te Eindhoven slaagde met lof Wijnand Peeters uit Venray als bedrijfskundig ingenieur. FILMNIEUWS ACHT OSCARNOMINATIES VOOR „THE MISSION" In de Carnavaswjeek wordt een be langrijke film in vertoning gebracht. THE MISSION is een meesterwerk dat eind maart meedingt in de Oscar- race. 8 nominaties geeft aan, dat het om een uitzonderlijke film gaat. De nomi naties betreffen o.a. Beste film van het jaar; beste regie (James Ivory), beste fotografie; beste muzikale begeleiding e.a. Deze uitermate boeiende firn met Robert de Niro, zal ondanks het cama- valsgeweld toch veel mensen naar de bioscoop trekken, want er zullen vol doende mensen zijn die in deze dagen uit willen zijn, terwij men geen carnaval viert. Ook voor die categorie mensen bestaat de gelegenheid om FLODDER te gaan bekijken. Meer dan twee miljoen Nederlanders gingen voor en de film is doorgestoten naar de internatio nale markt. Flodder vormt al 11 weken HET gesprek en as U de fim nog niet ge zien heeft, krijgt U deze week alsnog de kans. Stichting Wijkcentrum Landweert trum. Maar hij hoopte toch dat 't Steks- ke, de naam van het nieuwe wijkcen trum, die verzorging zou krijgen, die een stekske waardig is en dat het en thousiasme van de nu reeds aanwezige personen zal overslaan naar de toe- OPROEP aan alle verontruste inwoners-sters van de gemeente Meerlo-Wanssum, alsook aan milieu-en dierenvrienden-innen Zoals U al eerder in Peel en Maas hebt kunnen lezen zijn er vele bezwaar schriften ingediend tegen de uitbreiding van de pelsdierenfokkerij van Kersten te Meerlo. Buiten het Anti-Bont-Comité, de Dierenbescherming en vele andere mensen, heeft de Prgressieve Kombina- tie gereageerd middels een brief in de laatste gemeenteraadsvergadering om deze vergunning NIET te verlenen. De CDA wilde daar nauwelijks op reageren en nam de brief als kennisge ving aan. Zij voegde eraan toe dat ze WEL alle medewerking aan het ver strekken van de hinderwetvergunning zal verlenen. Steeds praat ze over de noodzaak om voorzichtig met het milieu om te gaan en alles te doen om wat we nog hebben te behouden. Hoe is dit te rijmen met het afgeven en meewerken aan erder ge noemde vergunning? Slechts EEN milieu aspect willen we eruit halen (uit de vele bezwaren die er zijn): De mest van dit pelsdierenfokbe- drijf. Dit bedrijf zal een van de grootste pelsdierenfokkerijen in Nederland wor den. Nu zitten met name de provincies Brabant en Limburg toch al met grote mestoverschotten en nu komt er nog eens een flinke hoop bij door dit be drijf. De mest is een van de grootste veroor zakers van zure regen en tast zo ons milieu aan. Landelijk zegt het CDA dat er alles aan gedaan moet worden om deze zure regen tegen te gaan; op plaatselijk niveau sluit men de ogen en laat ze niet alleen de veroorzakers door gaan, nee erger nog, |aat men massaal uitbreiding paatsvinden. Daarom, alle mensen die hun milieu liefhebben en nog geen bezwaarschrift hebben ingestuurd, stuurt nu uw bezwaar naar de CDA-fraktie van de gemeenteraad Meero-Wanssum. Het is nog niet te laat. Laat uw stem horen, dat U het niet eens bent met de uitbreiding van dit pelsdierfokbedrijf van de heer Kersten uit Meerlo, vanwege het vele dierenleed dat hier plaatsvindt en de aantasting van ons dierbaar miieu. Avast hartelijk dank voor uw genomen moeite, ook namens de diren èn voor het behoud van het schaarse mi lieu w?it we in Nederland nog over heb ben. Het Anti-Bont-Comité ERGERLIJKE DIERENKWELLING De woordvoerder van de politie spreekt van de meest ergerlijke vorm van dierenkwelling, gepleegd door een 21-jarige inwoner. Als bestuurder van een personenauto kreeg hij op Weg in den Berg een overstekende kat voor zijn auto. Hij kon, het dier niet meer ont wijken en door de botsing ontstond schade aan de spoiler. Hij stopte, zag de schade aan zijn auto, zette de auto in zijn acheruit en reed vervolgens nog een keer over de gewonde kat heen, waar door het dier werd gedood. Een getuige gaf het kentekennummer aan de politie door en die kon de bestuurder aanhou den. Hij kreeg procesverbaal aangezegd terzake dierenkwelling. komstige gebruikers (vrijwilligers). 's Zondags was het zo mogelijk nog drukker in 't Stekske. In de jeugdruimte waren vele ouderen bezig met Koersbal; de peuterspeelzaal was vol met peuters en hun ouders; in de ontmoetingsruimte en zaal waren stands van de respectieve lijke verenigingen (huurders), zoals kaartclub, sjoelclub, acliviieitencom- missie, de B.B.O. bejaardengroep, vrouw- en meisjes informatiestand en de EHBO vereniging Landweert. Al met al kan het stichtingsbestuur zeer tevreden zijn met de respons die de wijkbewoners voor 't Stekske getoond hebben. Overweldigend. Afd.voor de jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor de volwassenen Julianasingel 33 VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afdeling voorde jeugd: Hou je van grappige boeken en van detekeningen van Quentin Bke (illustra tor van de boeken van Roald Dahl), dan moet je zeker „DE KLUIZENAAR EN DE BEER" van JOHN YEOMAN eens lezen. De beer zit diep in de put. Hij wil graag de andere dieren uit het bos hel pen, maar op de één of andere manier pakt dat altijd verkeerd uit. De vos wijst hem op z'n onhandigheid en domme streken. Na deze keiharde waarheid slentert de beer maar wat rond in het bos en komt zo bij het hekje van de kluizenaar. De kluizenaar maakt juist de bordjes schoon, die bij het hek han gen. Beer vraagt geïnteresseerd wat erop staat. „Preivé-les door Zeer Geleerde Leraar. De kluizenaar heeft plaats voor één leerling. Kost en inwoning. Rede lijke condities. Nieuwe cursus begint net. Nadere inlichtingen binnen," Nadat de kluizenaar het één en ander heeft uitgelegd, rent de beer naar de grot om zich op te geven. Het bord met dat opschrift hangt er al vijftien jaar, maar de beer is de eerste leerling die zich aanmeldt. De kluize naar vindt het heerlijk. Hij ziet het als een grote uitdaging verantwoordelijk te zijn voor de opvoeding van de beer. Doordat de beer alle aanwijzingen let terlijk opneemt, gebeuren er allerlei grappige dingen. Zo doet hij water op het vuur om het te kunnen koken, niemand had immers iets over een ketel gezegd! Maar ook de kluizenaar kan nog heel wat eren van de beer, zoals vissen. Waarom zou je namelijk zo moeiijk doen met stukjes touw en kromme naalden, als je de vis zo gemakkeijk met je kauw uit het water kunt saan. Voordat de beer zijn diploma zal krijgen moet hij nog ont zettend veel leren. Wanneer de beer uit eindelijk zijn diploma krijgt, hebben ze beiden heel veel geleerd. De kluizenaar heeft dan ook een ander bordje bij het hek gehangen. Beer ziet het meteen als hij bij het hek komt. De kuizenaar leest het weer voor: „Kluizenaar heeft plaats voor een Hulpleraar om gezamenlijk lichte huishoudelijke taken te vervullen. Geschikt voor gedipomeerde Beer. Inichtingen binnen." Wil je weten hoe de beer uiteindelijk zijn diploma heeft gehaald en wat hij daar alemaal voor heeft moeten door staan, evenals de kluizenaar, dan moet je even „DE KLUIZENAAR EN DE BEER" van JOHN YEOMAN lezen. Het bofek is op een grappige manier ge schreven en kent hele grappige illustra ties. Je vindt het boek in de B-kast en je kunt het lezen vanaf ca. 10 jaar. Vraag er naar in de jeugdbibliotheek! Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!!!! OPENINGSTIJDEN AFDELING VOOR DE JEUGD: maandag t/m donderdag 14.00-18.00 vrijdag 14.00-20.30 Off. dealer: U belt: 077 - 543254 HANS KOK VENLO b.v. Burg. Bloemartstraat 30 van 16 t.m. 22 februari 1987 Jonge herdershond. Een bankbiljet. Een zwarte sjaal. Donkerbruine porte monnee met inhoud. Doubé dameshor- oge, merk Prisma, met bruin ederen armband. Witte sleutelhanger, op schrift Minota, 1 sleutel model ips merk ABUS, 1 veiligheidssped met fietsseu- tel. Seutebos voorzien van blauw labe, met 5 seutes. Seutels aan een ring, 2 huisseutes, waarvan 1 voorzien van een geel paatje 1 autoseute (Daihatsu). Seutehanger, kopren koge, met daaraan 4 sleutels. Wiedop 13 inch Turbo. Siervelg van het merk Mazda. Een zwarte herenfiets, merk Valencia, frame nummer 123174. Voor inlichtingen kunt U zich wen den tot de administratie van de Ge- meentepoitie Venray, te. 04780 - 84888, tst. 224. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wiitgen: ZATERDAG EN ZONDAG R.E. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 MAANDAG J. WITTGEN Langstraat 76, tel. 86082 DINSDAG DR. CORBEY Stationsweg 15, tel. 10682 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: ZATERDAG F. DE MUINCK-KEIZER Tel. 88800 ZONDAG D. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, tel. 82200 MAANDAG F. DE MUINCK-KEIZER Tel. 88800 DINSDAG J. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn Tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur (Dit geldt ook voor maandag en dins dag) ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84847 (Maandag en dinsdag zijn De Monniks kap en St. Oda gesloten i.v.m. Carna val) Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: ZATERDAG EN ZONDAG P. WASSER, lel. 84504 MAANDAG EN DINSDAG G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische.afspraak- -- W. DE VOCHT Stationsweg. 13,-tel. 8133<S> DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huis dieren zaterdag en zondag volgens af spraak. G. GELLING Boterbloem 48, tel. 10956 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raayma- kers, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venrav, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray Voor hel afhalen en terugbrengen van uit- leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In hei weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum ,,De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum ..Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur. en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY »estsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 Int 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, lel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS *n WML PastWijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3