KERKDIENSTEN Oude foto Vrijwilligers- centrale Oud-Mariniers Noord-Limburg' PEEL EN MAAS GROTE KERK VENRAY VAN 28 FEBR. t/m 7 MAART 1987 Zaterdag 28 febr.: 9.00 leesmis ouders Neeteson-Custers; 19.00 Zon dagsdienst: Wim bvan den Munckhof en overl. familie; Maria Bisterveld-van Meijel en Jacq. Bisterveld (S); Herman Bexkens; Riek Linders-van Opbergen; Jan Flinsenberg (coll.); Maria Verste- gen-Flinsenberg. Zondag 1 maart: Achtste zondag door het jaar. S.00 lsm. voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn van onze paro chie; 9.30 Lat. Hgm. Wilhelmus Huber- tus Janssen; Herman Ebberink; overl. ouders Swinkels-Borghs en overl. familie; Lei Vermeulen (coll.); Anna Siebers-Rutten (coll.); 11.00 Ned. Hgm. t.i.v. de Carnavalsvereniging; Herman en Lies Gerrits-Hermans en overl. ouders; Mie Swinkels-Seijkens; Jo Swinkels; overl. ouders Laurensse- Maassen en familie; Hendrik Beerkens (coll.); Bertha Huismans-van Soest (coll.); ouders Tacken-Maes (S): Maandag: 9.00 lsm. oude stichtingen; 19.00 geen H. Misv.w. Carnaval. Dinsdag: 9.00 lsm. ouders Schols- Leers en overl. familie; fam. Swinkels- Keltjens; 19.00 geen H. Mis v.w. Car naval. Woensdag: Aswoensdag: vasten en onthoudingsdag. Tijdens de H.H. Missen zal de as gewijd worden. Na de H.H. Missen kunt U het askruisje ont vangen. 9.00 lsm. overl. ouders Thuyls- Muyzers en overl. kinderen; 19.00 lsm. Door v. d. Sterren-Hendricx (buurt); jrd. Arnoldina Aben-v. d. Mond; Agnes Camps-Thié; Grad Bisterveld (buurt); Jacobus Schaeffers en zoon Piet. Donderdag: 9.00 lsm. W. Broers, echtgenote en kinderen. Vrijdag, eerste vrijdag van de maand. Om 9.00 uur wordt de H. Communie naar de zieken gebracht; 9.00 lsm. tot bijzondere intentie; 15.00 plechtige H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig huwelijksjubileum van het echtpaar van Ool-Teeuwen, Pr. Hendrikstraat 8; 19.00 lsm. Anna Smits-Lijssen en dochter Dinie. Zaterdag m7 maart: 9.00 lsm. Maria Voermans-Janssen; ouders Arts-Cor- pelissen en Jeu Jenniskens; Harde Mes- semaeckers; 19.00 Zondagdienst: overl. ouders van Bracht-Cremers; Herman Bexkens (buurt); Hennie FVrederiks- Vink (buurt en vrienden); Jozef Peeters; ouders Sikes-Nelissen; Grad Bisterveld; Jan Flinsenberg (coll.); Anna Siebers- Rutten (coll.); Bertha Huisman-van Soest (col.). Akolieten: Zterdag: 19.00 Rob en Bart Derkx, lezer: A. Verbeek. Zondag: 8.00 Pascal en Maikel Brons Lezer: L. Truyen; 9.30 A. Jakobs; 11.00 Fie ke Schwachöfer en Petra Ber- - kers. Misdienaars: Woensdag 4 mrt. en vrijdag 6 mrt.: 19.00 Bart Derkx. Mededeling: A.s. zondag 8 maart om 11.00 uur Gezinsviering met als thema: „Elk huisje draagt zijn kruisje". KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger: B. Frederiks. Lektrice: J. Heutinck. Kollekte: Memi- sa. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger: B. Frederiks. Lektrice: Zr. Jacintha. Kollekte: Memisa. Maandag en woensdag: 18.30 Eucha ristieviering. Dinsdag en donderdag: 18.30 Woord en communiedienst. PAROCHIE PATERSKERK Zondag: H. Missen: 9.00; 10.15 met zang; 11.45; GEEN AVONDMIS van wege carnaval. Woensdag: ASWOENSDAG, vasten en onthoudingsdag. Na de H. Missen wordt het askruisje uitgedeeld. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 19.00 avondmis om de zegen van God te vragen over de gezinnen en alle bewo ners van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Janssen-Krijns en kinderen. Zondag: 9.00 voor de parochie; 10.15 jrg. overl. ouders Janssen-Timmermans Konrad Thijssen en overl. familie Koos Jans; 11.45 overl. ouders Denijens-Budè. GEEN AVONDMIS. Maandag: 8.00 zuster Johanna Peter- se; 19.00 familie Esser-Timmer-van Geffen. Dinsdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius; 19.00 Piet, Theo en Ben Linders Constant Pijls jrg. Piet van Rooy jrg. Maria van Diepen-Cuppen. Woensdag: 8.00 overl. ouders Akkermans-Timmermans; 19.00 Bertus v. d. Berk, Ben Coolen en overl. familie overl. ouders Ewalts-Janssen en zoon Harry Michel en Karei Derickx. Donderdag: 8.00 overl. familie Gerrits-Hermans; 19.00 t.e.v. St. Jozef. Vrijdag: 8.00 jgt. Truus Naus- Verheijen; 19.00 gezinsmis: overl. fami lie Slits. Zaterdag: 8.00 familie Ewals. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Martij n Smelt. Zondag: 9.00 Tony Vermeulen; 10.15 André Basten; 11.45 Martin Leenders. Woensdag en vrijdag: 19.00 Marcel Meijer. Donderdag: Jaap Janssen. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor H. Vernooy, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Zaterdag 28 febr.: 18.15 H. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van on ze parochiegemeenschap. Zondag 1 maart: Achtste zondag door het jaar. 10.45 PI. Hoogmis voor Walter Klaassen. De klindercrêche wordt ver zorgd door Trudy Vullings. Maandag:„8.3Ó H. Mis voor Hans Pouwels. Woensdag: Aswoensdag: 18.35 Ro zenkrans, aansluitend 19.00 H. Mis voor Walter Klassen, waarin gelegen heid om het askruisje te ontvangen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 18.30 Kruisweg, aansluitend 19.00 H. Mis voor lev. en overl. fam. V./S. Mededelingen: Biechtgelegenheid: elke zaterdag van 17.30- 18.00 uur. Aswoensdag is een geboden vasten en onlhoudingsdag (geen vleesgerechten). Gezinsbijdrage: N.C.B. Venray, reknr. 23.18.08.461 of gwiro 2552386 t.n.v. R.K. Kerkbestuur Brukske, inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. EEN NIEUWE ZOMER ZONDER EEN NIEUWE TREND JIL SANDER OP HAAR BEST De nieuwe mode voor voorjaar en zomer '87 zit vol spannende contrasten. Zo is er een romantische thema vol broderie, ajour, borduursels en Pro vence motiefjes, maar ook een strikt zakelijke mode voor de typische car- rièrevrouww. Er zijn wijde en poffende kleren (ozlas bloomers, ballonrokken, volantwatervallen) en zeer strakke kle dingstukken die als een tweede huid de contouren van het lichaam volgen. Naast mini is er kniebedekt en de com binatie zwat/wit was zelden zo rijkelijk aanwezig. Naast zwart en wit zijn er drie belang rijke kleurstomingen in het modebeeld te onderscheiden: de groene en beige-bruine khaki's en aardetinten in de safari en kolo niale mode; zachte, tedere pastels zoals anijs, vanille, zalm en bleu; levendige contrastkleuren waaronder rood en turquoise. Op deze geraffineerd genuanceerde kleurschakeringen met hier en daar een temperamentvol contrast, sluiten de nieuwe trendkleuren van JIL SAN DER'S Colour Pure programma perfect aan. Ze zijn puur: wars van excentrici teit en shockeffecten. Puur als de warme aarde op tropische breedtegraden. Puur als de ochtend nevel die als een tedere sluier over het Êewas ligt. Puur als het heldere water van verafgelegen bergmeren. Puur als de heldere kleuren van de lucht bij het opkomen van de zon: stralend en warm Kortom een scala van pure tinten, waarmee elke SANDER-vrouw haar make-up ideeën kan verwezenlijken. Ideeen, afhankelijk van haar type en persoonlijke stijl. JIL SANDER, de bekende Hamburg- se mode-ontwerpster die in minder dan tien jaar tijd een gigantisch mode-im perium wist op te bouwen, houdt consequent vast aan pure kwaliteit. Daar rekenen de miljoenen kopers ook op. Vandaar dat JIL SANDER steeds bewust op zoek is naar de allerbeste ma terialen en de hoogste eisen stelt aan pasvorm, coupe en afwerking. Niet alleen in haar mode eist ze het beste van 't beste, dat doet ze ook in de andere produkten die haar naam dragen, zoals cosmetica. Afgezien van de hoogwaar dige ingrediënten van 't Colour Pure programma en *t hoge gebruikscom- fort, is de verpakking uniek te noemen. Zo zijn de spiegeltjes in de oogschadus-, blusher- en foundation doosjes van kristalglas, zitten haar crèmes in porce- leinen potjes, zijn de kwasten van echt haar en wordt de nagellak in kristallen flesjes verpakt omdat dan de kleuren briljant overkomen.... In haar mode is JIL SANDER voor komend voorjaar uitgegaan van klassieke vormen en lijnen om op die manier, samen met de allermooiste ma terialen, regelrecht tegemoet te komen aan de wensen van de JIL SANDER vrouwen die waar ook ter wereld kwaliteit tot in de kleinste detail verlan gen. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 28 febr.: 18.00 - 18.30 gele genheid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 8e zondag door het jaar. Zang door het Dameskoor „Ven rode". Voor Mariet Thielen-Linders; voor Harrie Vermeulen (coll.); voor Dien Flinsenberg-Erkelens (coll.); voor Marie Rongen-Peeters (coll.); voor An tonius Siebers (coll.); voor overl. Marti- nus Bonants en uit dankbaarheid; voor Jan Barents en zoon John. Zondag I maart: 8e zondag door het jaar. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; voor Harry Janssen en overl. fam.; 10.00 Hoogmis, Nederlands. Voor Sharon Oomens (buurt); voor Wilhelmina Tijmensen- Korndewal; voor Walter Klaassen (ge bedsgroep); voor Maria Cuppen- Pingen; 11.30 Voor Bets Gooren- Niemarkt (coll.); voor Gon Jansen-van Sambeek (coll.); jgt. voor Harry Schrooten. Maandag: 8.00. voor de Christenen die vervolging lijden; 19.00 tol bijzon dere intentie. Dinsdag: 8.00 voor priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven; 19.00 tot bijzondere intentie. Woensdag: Aszwoensdag. Begin van de Veertigdagentijd. 8.00 Voor Marti- nus Pontman en Gijsberlus van Blok land; 19.00 voor overl. Thijs en Jeu Arts. Tijdens beide H. Missen zal het Askruisje worden uitgereikt. Donderdag: 8.00 tot bijzondere inten tie (H. L.), 14.30 Huwelijk van Peter Thijssen en Mary Stroeken; 19.00 H. UUR. Uitstelling van het Allerheiligste. Voor de zieken van de parochie. Vrijdag: Eerste vrijdag. 8.00 Als eer herstel aan het Goddelijk Hart. Vanaf 8.30 u. zal de H. Communie worden thuisgebracht aan de zieken; 19.00 vóór ovewrl. ouders Thielen-Hendrïks, kin deren, schoondochter en kleinkind; voor Harry Swinkels en overl. fam. Zaterdag 7 maart: 8.00 ter ere van hel Onbevlekt Hart van Maria. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Henk v. d. Oever; 10.00 John Dommeck, Pascal van Weert en Robert Versteegen; 11.30 Jos Vercaute- ren en Roel Wijnen. Maandag/dinsdag: Jeroen Ewalts en Frank Roomans Woensdag/donderdag: Quint van Houdt en Tom Coppus. Vrijdag/zaterdag: Anjo Coppus en Bas Erps. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 1 maart zal in Den Hoebert, Westsingel 1 te Venray Os. H. J. C. van Es de voorganger zijn, In deze dienst wordt H. Avondmaal gevierd. Aanvangstijd is 10.00 uur. De koliek ten zijn bestemd voor de Diakonie en Algemene Diakonale Doel einden. De uitgangskollekte is bestemd voorde Kerk. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehou den. PAROCHIE Oostrum Zaterdag: 19.00 overl. familie Ma- dou-v. d. Eisen, Thei Claessens, Bernard v. d. Berg en Maria Cuppen- Pingen. Zondag: 8.30 Jan v. d. Berg; 10.00 voor de levende en overleden leden van de Karnavalsvereniging. JaardienstGer- rit Reintjes, overl. fam. Schraven-Joos- ten (Eikenhofkapel, Jongerenkoor, Oe- reToe). Maandag: 9.00 voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Dinsdag: 9.00 tot zekere intentie. Woensdag: 9.00 Piet Fleurkens. As woensdag. 19.00 tot intentie Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 9.00uit dankbaarheid. Vrijdag: 9.00 tot zekere intentie. Zaterdag: 14.30 uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk Heldens-Hunnekens (Gem. koor); 19.00 Gerrit Reintjes, gest. jaard. Gerardus Camps, Jacoba en Rosalia Hillen, Wiel v. d. Pasch, Wim Janssen (namens de buurt), Hendrik Jeucken, Hendrika Pelzer-Jansen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Edüard Camps, Benoit van Osch, Marcel Nellen, Stein Bus. Zondag: 8.30 Joop Bovendeerdt, Sander Janssen, Tom Arts, Robin van Mill; 10.00 Akoliet: Paul Bovendeerdt; Anke Kusters, Annemiek Raedts, Ingrid Lenssen, Judith Jacobs. Woensdag: 9.00 Mirjam Janssen, Loes Swinkels, Annemiek Raedts, In grid Lenssen; 19.00 Eduard Camps, Benoit van Osch, Korneel Jeuken, Marcel Nellen. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.30 gez. H. Mis (Dames koor). st. Jan Peters, Antonetta Geurts en kleinzoon Ted Herman Hebing Hélena van Dijk-Linders Wilhelmina van Kempen en overleden "zoon en dochters Jan Speijken tot intentie van de Vastelaovesvereniging „De Spurriemökke". Zondag: 9.30 Hoogmis. Petronella Thijssen sl. Martinus Stevens, Huber- dina Lenssen en dochter Anna st. Pieter Jan Driessen en Johanna Duijkers Mathieu van Rijswijck Petronella Custers-Litjens Teng Steeghs (jrd.). As-woensdag: 18.00 H. Mis, zegening van de as en uitreiking van de askruis- jes. st. Martien Rongen, Maria Thijssen en Petronella Christiaans st. Theodo- rus Heidens, Maria Balen en Gertruda Lenssen. Donderdag: 8.00 H. Mis sl. Willem Hesen en Anna Janssen. Vrijdag: 14.00 pl. H. Mis b.g.v. 25- jarig Huwelijksfeest echtpaar Rongcn- Michels. Zaterdag: 19.30 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor). Sjang Steeghs Hendri- kus Nabben Hubertus van de Berg Thei Philipsen. Deze week een foto van Venray. eerste officiële carnavalsviering met dt carnavalswagen van de Venrayse kaste leins. De foto werd in 1939 gemaakt voor de ingang van de Grote Kerk aar, de marktzijde. Rechts het pand van Ja,-. Oudenhoven, later Kruysen, thans Coenen. Voor de wagen v.l.n.r.: Joos Ouden hoven, Reinier Dupont. Op de wagen v.l.n.r.: Handrie Crce- mers, Ger Schellen, Anny Schellen, Piet Loonen, Joos Kappel?, Jo Janssen, Sjang Schaeffers, Bart Hulsman. Gerrit Aarts als Cambrinus. Onbekend. Cambrinus geldt in Vlaanderen en Duitsland als de god van het bier en de bierbrouwers. Hij wordt voorgesteld als schrijlings gezeten op een liggend vat bier met in zijn rechterhand een schuimend glas gerstenat. Zondag 8 maart: Plechtige Eucharis tieviering bij gelegenheid van de instal latie Pastoor H. J. te Plate. Deze dienst is te 10.30 uur. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 v. levende en overleden leden van de Carnavalsver eniging en tevens voor Handrie Kuypers (coll.). Zondag: 8.00 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 jgt. v. Gerardus Philipsen; Anna Ger- trudis Philipsen en voor Martinus Phi lipsen. Woensdag: Aswoensdag: Vasten en Onthoudingsdag. 19.00 v. Gerardus Verhoeven en Petronella Hoeben. Na H. Mis uitdeling van gewijde assen (Assekruisje). Donderdag: 19.00 v. Josephine Seij- kens-Collin. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 t.e.v. H. Hart; 9.30 Ziekencommu nie. Misdienaars: Ivan-Sepp: woensdag: 19.00 uur; Martien-Renee: zondag 8.00 uur, don derdag, vrijdag; Thijs-Marcel: zondag 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN 8e zondag door het jaar. Zaterdag 28 febr.: 19.00 H. Mis v. d. levende en overdeden leden van de Car navalsvereniging 't Knölleke H. Mis v. overl. fam. van Cuyck-Verhoeven, overl. kinderen, Frans Rongen en overl. familie H. Mis v. Wilhelmus Claes sens en overl. familie. Deze H. Mis wordt mede vèn^frgdaöóï 'de Carna valsvereniging, het Dameskoor en de Blaaskapel. De voorste 5 banken in de nieuwe kerk zijn gereserveerd voor de leden van de Carnavalsverniging. Zondag: 9.30 Hgm. voor een zieke; 11.00 lsm. v. Theo Pouwels lsm. v. overl. fam. Claessens-Gussen gest. jrd. v. Frans Voermans, echtgenote en overl. kinderen. Maandag: Geen H. Mis. Dinsdag: Geen H. Mis. Woensdag: Aswoensdag. Vasten- en onthoudingsdag. Uitdeling van het As kruisje. 19.00 lsm. v. Nellie Litjens-Na- buurs (vw fam. N) lsm. v. Leo Loonen en echtgenote lsm. v. Gerard Litjens. Donderdag: 19.00 lsm. v. Maria Loo- nen-Scheffers lsm. v. overl. fam. Verkoeijen-Janssen en Frans Ver- koeijen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 Ziekencommunie aan huis; 19.00 lsm. t.e.v. het H. Hart (C) lsm. v. Bert Jenniskens en echtgenote gest. jrd. v. Maria Litjens. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Anna Ver- heijen lsm. v. Henricus Leijssen maandd. v. Wim Heidens gest. jrd. v. Willen Keijzers en echtgenote. Akolieten: za 19.00 Barry Willems en Twan Willems; Hgm. zo 9.30 John v. d. Aker, Mark en Johan Hermans; 11.00 Martin en Tonny Heesen. Misdienaars: wo t/m vr Barry Wil lems en Robert Holtackers. Lektoren: za 19.00 geen; zo 11.00 Mevr. van Bavel. Gedoopt: Yvonne Lucassen, Vul lingsstraat 28. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 jrd. Willem Winnen en Theodora Holtermans; maandd. Gerrit van Hugten; Hannes van Well; maandd. Piet Verstappen; maandd. Frans Boumeister. Carnavalsmis voor overleden en levende leden van carna valsvereniging „De Piëlreuzen". Mis dienaars voor die avond: Jeugdprins Noël en Jeugdvorst Rob. Muzikale begeleiding door de Smeleblaozers. Zondag. Achsle zondag door het jaar. 10.00 P. Verstappen (oude buurt); overl. fam. Philipsen-Lemmen; overl. fam. Willems; 11.30 uil dankbaarheid. Maandag: 19.00 Ant. Michels; P. Verstappen (H. Michels-Lamers). Woensdag: Aswoensdag (Vasten dag). 19.00 Na het Evangelie wordt de as gewijd, waarna het Askruisje wordt uitgedeeld. Jrd. Petr. van Well-Thoo- nen; Jacq. Claessens en overl. fam.; overl. fam. Bus-Meulendijks; Gerrit van Hugten. Vrijdag. Wereldgebedsdag! 19.00 maandd. Theo Vollenberg; overledenen van de fam. Jansen-Philipsen. Van daag: Eerste vrijdag van de maand: 's morgens ziekencommunie! Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Rob en Tjeerd Jen niskens. Zondag: 10.00 Peter Janssen en Mare Reynders; 11.30 Mike Kuunders en Mare Derkcx. Door de week: Tom van Asten en Peter Janssen. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: 19.00 Jaak van Osch. Zondag: 8e zondag door het jaar Vastenavond. Eerste zondag van de maan speciale collecte voor de kerk: 10.00 Gerardus Pubben; 11.30 Piet Arts. Maandag: 8.30 Jac Verlinden en echt genoten. Dinsdag: 8.30 Mevr. de Rijck-v. Mey- el. Woensdag: Aswoensdag: Vandaag vasten en onthoudingBegin van de veer tig dagen tijd; 19.00 voor Jaak van Osch. Na de Mis worden askruisjes uit gedeeld. Donderdag: 8.30 Maria L'Ortye- Lipperts. Vrijdag: erste vrijdag van de maand; 8.30 ter ere van H. Hart. Zaterdag: 19.00 Henricus van Meyel en Petronella van Rijswijck. MISDIENAARS Zondag, woensdagavond en zaterdag Jacqueline Willems en Nicole Troisfon- taine; 11.30 Heide Litjens en Karin Thijssen. Kollectanten Zaterdag: K. v. Vegchel; Zondag 10.00 J. Verhaag; 11.30 J. v. Hoof. Kerk poetsen: Mevr. Loonen, Boter- pot 7, Mevr. v. Stiphout-v. Osch Veldstraat 35. Aan allen een plezierige karnaval. Zou het niet mooi zijn als we na al dat feesten ook een beetje aan het geestelij ke denken. Laat ons beginnen met een askruisje te halen op woensdagavond. Een beetje meer gebed gedurende de veertigdagentijd zal ook geen kwaad doen. De mens leeft niet alleen van .feesten,alleei\...c> RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 voor de gemeenschap Vredepeel namens de carnavalsvereni ging. Zondag: 10.00 t.i.v. de Familie Bol- Joosen; Maandag: 8.00 t.i.v. M. Jansen Dinsdag: 8.00 voor de overledenen van de familie Poels-Duijckers Woensdag: aswoensdag; 19.30 uur t.i.v. onze parochie; donderdag: 8.00 t.i.v. de familie v. Helvoirt- v.d. Weijer; Vrijdag; 8.30 eerste vrijdag van de wereld gebedsdag voor de vrede op aar de. Zaterdag: 19.00 voor overleden oud rektor P. Pelt. Misdienaars van de week: Dave van Vegchel, Bart Marcellis. RECTORAAT HEIDE Achtste zondag door 't jaar. 1 maart. Zaterdag: 19.30 Avondmis. Zondag: 8 uur H. Mis voor de over leden familieleden Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis: jaargetijde voor Truus Gielens en tevens voor Wilhelmus Jenneskens, Regina Rongen en zoon Leo. Akolieten: Jan Willem van Rens en John Willems. Pater Steenkamer zal de rector ver vangen. Woensdag: Aswoensdag: Vasten- en onlhoudingsdag. 8.45 H. Mis met wijding en uitdeling van de as. 19.30 Avondmis met wijding en uitdeling van de as. Beide H.H. Missen zijn in de kerk. Zaterdag 7 maart: 19.30 Avondmis: gesticht jaargetijde voor Engelbertus Poels en Gertruda Poels-Voesten. RECTORAAT VEULEN Zondag 28 febr.: 8e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Marly Weys en An de Lauw-Classens. Zondag: 9.45 Hgm. zal. Grad Clas sens; 11.15 Hgm. zal. Pie ter van Meyel. Maandag: 8 uur lsm. gest. jgt. kinde ren Willems. Dinsdag: 8 uur lsm. tot bijz. intentie K. H. Woensdag: Aswoensdag. 8 uur lsm. tot bijz. int. B; 's avonds om 7 uur lsm. voor lev. en overl. leden Carnaval. Donderdag: 8 uur lsm. zal. H. Reintjes, Anna Lemmens en zoon Wim. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd H. Hart. 8 uur bijz. H. Mis ter ere H. Hart van Jezus. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur H. Mis voor deze intentie; 's avonds 7 uur Hgm. zal. An de Lauw en Hgm. tol bijz. intentie uit dank. Akolieten voor 28 febr.: T. Leyssen J. Reintjes, E. v. Dongen. Misdienaars: Verstegen, B. Reintjes Hagens. Bij de Vrijwilligerscentrale [VWC] zijn weer verschillende „vakatures" binnengekomen. De speciale aandacht gaat uit naar een „vakature" van het Nationaal Fonds Kinderbescherming. Dit fonds zoekt vrijwilligers die in Venray willen collecteren ten bate van de Kinderbescherming. Ook wordt gezocht naar enkele personen die deze jaar lijkse collecte willen organiseren in Ven ray. Dit houdt in: Venray verdelen^in wijken; de materialen naar wijkhoofden brengen; het geld na de collecte innen en af dragen aan de N.F.K. Gemaakte onkosten worden vergoed. Dit jaar is de collecte voor het N.F.K. toegewezen op het nationale collecte- rooster in de week van 23 tot en met 29 maart a.s. Bent u geïnteresseerd? Wilt u meer inlichtingen? Wilt u zich opgeven als collectant(e)? Wilt u samen met nderen deze jaarlijkse collecte in Venray organiseren? Belt u dan de Vrijwilligerscentrale te Venray 04780 - 86245. U kunt ook bij de VWC terecht op elke donderdagmorgen tussen 10.00 en 12.00 uur. Het adres is: Bergweg 4 („De Cloc- kert"). 5801 EG Venray. Het bestuur van het C.O.M. Noonj Limburg, roept alle oud-mariniers uil de regio op tot het bijwonen van de Al gemene Ledenvergadering, welke ge houden zal worden op zaterdag 7 maan 1987 in de lokatie van de KNGO BAR. gelegen aan de Straelseweg te Venlo. Aanvang vergadering 20.00 uur precies. De vergader-agenda en het jaarover zicht 1986 zal U ter vergadering worden uitgereikt. Aansluitend aan deze vergadering zal er weer de contactavond gehouden wor den, waarbij uw partner ook van harte welkom is. Er kan dan door de liefheb bers gekegeld worden om de Dames en Heren Wisselbekers, terwijl ook de mogelijkheid bestaat om een dansje te wagen op de muziek van het orkest „Sound Wave". Het bestuur hoopt dan ook u en uw partner op deze marineavond te mogen begroeten om samen ook het feit te her denken dat ons contact oud Mariniers Noord Limburg 12 Vi jaar geleden werd opgericht. U bent welkom vanaf 19.00 uur en- wij hopen op uw komst. Het bestuur. 'n leesbare krant VERNIELING VAN FIETSEN Op de oude vuilnisbelt bij de Weg in den Berg werden twee vernielde fietsen aangetroffen. Zij waren elders in Venray ontvreemd. Middels de post code kon een van de fietsen aan de rechtmatige eigenaar ter hand worden gesteld. Van de andere is het afwachten tot de eigenaar zich meldt. RECTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 plechtige avondmis in het teken van carnaval. Voor de car navalsvereniging, haar leden en voor al len die carnaval vieren. Opgeluisterd door fanfare en camavalsmenscn, 8.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor pelgrims; 8.30 te Holthees t.z.i.; 10.00 Hoogmis opgeluisterd door het ge mengd zangkoor Holthees-Smakt. In tenties voor Rene Buijzen, fam. Aarts, B. Geurts en Wilhelmina Janssen en voor onze pelgrims; 10.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef v.b.i.; 1^.00 Gebedsdienst t.e.v. de H. Jozef; Maandag: 9.30 H. Mis in de kapel van St. Jozef; Dinsdag: 9.30 H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag 9.30 H. Mis, Aswoensdag intenties Gerardus Gooren en Waps Vermeer Donderdag: H. Mis 9.30 t.z.i. Vrijdag: 9.30 H. Mis t.e.v. het Heilig Hart (eerste vrijdag) JEHOVA GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uil voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Jehova wordt op universele schaal alles voor iedereen. In de konin krijkzaal aan de Henri Dunantstraat II aanvang 10.00 uur v.m. gratis toegang geen collecte. VAMOS A VER Noticias Religiosas El domingo proximo cl dia 1 marzo car naval cl miercoles el dia 4 de marzo: dia de cenizas; dia de abstinencia y ayuno: el viernes el dia 6 de marzo a las 12.00 h. en la sala Jan Kleeven en Geysteren: pe- licula de la fiesta del Padre Juan; Todos los Espanoles son cordialmenie invita- dos; entrada gratis; duracion 2 horas. Hasla la vista. Noticias culturalcs Er el centro esta acabandose et trabajo dcios Estatutos y el nuevo programma. EI sabado no hay nada especial. Hasla la vista! GEEN DURE BMW Na het verlaten van de discotheek aan de Steeg te Leunen, bood een 20-jarige jongedame uit Meerlo enkele vrienden een lift naar huis aan, in de nieuwe BMW van haar vader. Die vrienden wilden wel eens in een dure auto naar huis worden gebracht en stemden dus toe. Op de parkeerplaats kreeg de jonge dame de „schrik" van haar leven, want de dure wagen beek „gestolen" te zijn. In gezelschap van haar vrienden werd aangifte gedaan bij de politie. Van arg waan was op dat moment nog geen sprake, die kwam eerst toen de jonge dame het kenteken van de auto niet wist. De politie probeerde kontakt op te nemen met haar vader, maar die was niet te bereiken. Maandagmorgen viel de jongedame door de bekende mand. In tranen ge roerd vertelde ze haar verhaal. Er was helemaal geen dure BMWMaar ze had A gezegd en kon toen niet meer te rug. Even later kon ze het politiebureau verlaten, waar haar duidelijk was gemaakt, dat terzake te doen van valse aangifte procesverbaal zal worden op gemaakt. Overigens kan vermeld worden, dat papa recentelijk wel in het bezit is geko men van een gloednieuwe auto, KEN UW EIGEN AUTO Een Venrayse autobestuurder kwam bij zijn op het perkeerterrein van de Gouden Leeuw geparkeerde auto en wist niet wat hij zag. Op de achterbank van zijn auto lagen boodschappen voor een bedrag van van enkele tientallen guldens. Hij wist zeker dat die bood schappen niet door hem daar waren neergezet. Op hetzelfde moment ver voegde zich een inwoner van Meerlo op het politiebureau die aangifte deed dat uit zijn auto op het Gouden Leeuwter rein de boodschappen waren verdwe nen. Hij had zelf die boodschappen in de auto gedaan en moest toen nog enkele andere boodschappen doen. Die zaak kon in de kortste keren worden opgelost. Het bleek dat beide autobezitters eenzelfde Citroen hadden van dezelfde kleur en die op dat par keerterrein kort bij elkaar hadden ge parkeerd. Omdat de auto van de inwoner van Venray niel goed op slot was geweest en de eigenaar van Meerlo meende de.goederen in zijn eigen auto te hebben gelegd, was hel misverstand ontstaan. Dat was niet gebeurd als de inwoner van Meeulo zijn eigen kenteken had gekend Wilhetmmastraat t a Venray PARFUMERIE BYOUX SALON DE BÈAUTE ZONNEKURÉN 6

Peel en Maas | 1987 | | pagina 14