(Lhuyl;hof Bibliotheek „Wedden-dat"-kandidaten en Circusschool in De Meerpaal spio AGENDA Als de onderwijzer ziek is gaan de kinderen naar huis verfhal GEVONDEN Ouderenvereniging Venray hield jaarvergadering Opleiding voor detailhandel start in Venray Grote soundmix en playbackshow Open Dag bij rij- en verkeersschool Wil Rongen Meer licht in bebost gebied SPORTHAL DE WETTELING Naam en adres bij ingezonden brieven PEEL EN MAAS Het is nu de tijd, om aan de tuin van straks te denken. Tuincentrum Op alle basisscholen in gemeente De directies van alle 23 in de gemeen te Venray gevestigde basisscholen heb ben besloten de kinderen naar huis te sturen, als de klasseonderwijzer(es) ziek is. Zij geven hiermee een antwoord op de beslissing van onderwijsminister Deelman, dat bij ziekte van leerkrach ten de eerste twee dagen geen vervanger mag optreden. In de gemeente Venray wordt daarmee het voorbeeld gevolgd van tal van basisscholen in de regio. Volgerij mev. J. Fuchs, voorzitter van het directeurenberaad van de basisscho len in de gemeente Venray, zullen de di recteuren zelf de verantwoording van hun besluit dragen. De directeuren hebben er evenwel be grip voor, dat niet alle kinderen naar huis kunnen worden gestuurd. Zo zullen b.v. kinderen van ouders, die beiden werken, op school worden opgevangen. Met een opkomst van ruim 140 leden hield de afdeling Venray-kom van de Ouderenvereniging haar jaarvergade ring in zaal ,,In den Hngel". Deze stond in het teken van het afscheid van broe der Maturus Laans, na een voorzitter schap van 12 jaar. In dat tijdvak was de vereniging voor ouderen uitgegroeid tot de grootste vereniging van Venray. Door het bedanken van de heer Ver- boven waren er dus twee bestuursvaca- tures, terwijl het bestuur het nodigvond het aantal bestuursleden uit te breiden van negen naar elf. Twee aftredende bestuursleden, mevr. Miet Janssen-van Daal en Jan Coppus werden bij accla matie herkozen. De overige vacatures werden ingevuld door de benoeming van mevr. Carlier en de heren G. Schols, J. van den Heuvel en H. Buur man. De jaarverslagen toonden de vitaliteit van deze vereniging en ook het scala van de vele activiteiten en een gezonde fi nanciële basis. In de begroting klonk duidelijk dat er gerekend moet worden Voor het komende schooljaar bestaat de mogelijkheid voor leerlingen zich aan te melden voor de opleiding KMBO-Detailhandel De opleiding is een onderdeel van de Onderwijsgemeenschap Venlo. Deze school heeft het gebouw aan de Bevrij- dingsweg overgenomen. Wat houdt deze nieuwe opleiding in? Het KMBO (Kort Middelbaar Be roeps Onderwijs) leidt op voor beroe pen jn het winkelbedrijf. Leerlingenkrijgen op,. school, de theoriqtfwn een onderdeel van het pro gramma (bijv. voorraadtaak). Op school doen ze een tentamen. Is dat vol doende, dan gaan ze op stage en ze werken dan hele dagen mee. In totaal heeft de 2-jarige opleiding ongeveer 100 stage-dagen. De leerling krijgt een diploma dat hem het niveau geeft van verkoop-medewerker. Bijna alle leerlingen krijgen na de op leiding werk. De opleiding heeft een ruime keuze uit stagemogelijkheden in de regio Ven ray. Voior nadere informatie kunt u tijdens kantooruren bellen naar de Onderwijsgemeenschap Venlo: 077 - 548664. Buiten de kantooruren kunt u kontakt opnemen met een van de do centen van de nieuw te starten opleiding in Venray: 04782 - 350. meesterschilders Midden in de inrichting maar nu zitten we er. Loop eens binnen het kan erg interessant zijn! Verf - behang - zonwering Paterslaan 7 Venray, tel. 04780-82810 op minder inkomsten van de kant van de gemeente, maar een contributiever hoging was nog niet noodzakelijk. Mevr. Rutten-Tielen wekte de leden op om aan kadervorming te gaan deel nemen. Vanuit de Provinciale Bond worden hiervoor alle mogelijkheden ge geven. NIEUWE VOORZITTER Het bestuur wilde vice-voorzitter, de heer Coopmans, een jaar voorzitter la ten zijn om dan de heer H. Buurman, na ingewerkt te zijn, als voorzitter te be noemen. De leden wilden nu reeds uit spraak. Bij stemming werden op de heer Buurman 113 stemmen uitgebracht en op de heer Coopmans 14. De heer Buurman heeft zijn sporen in het verenigingsleven al verdiend, want hij was jarenlang voorzitter van de Ka tholieke Politiebond St. Michaël. Hij is voornemens het aantal leden te verdub belen en dat is gezien het aantal ouderen goed mogelijk. De ouderenvereniging moet naast een gezelligheidsvereniging, ook een belangenvereniging, een soort vakbond worden. AFSCHEID BROEDER MATURUS Vice-voorzitter Coopmans, bracht namens de leden dank voor de wijze waarop broeder Maturus zich steeds had ingezet voor de bond van ouderen. Voor zijn inzet werd hij tot erevoorzit ter benoemd terwijl hem tevens als dank een schilderstuk werd aangeboden. Mevr. wethouder Hoppenreijs-de Loo sprak namens het gemeentebestuur respect en waardering uit. „Het zal moeilijk zijn het zonder gesprekspartner broeder Maturs te moeten doen", aldus de wethouder. Mevr. Hoppenreijs ver zekerde nog eens dat de belangenvereni ging voor ouderen in onze samenleving steeds belangrijker gaat worden. Maar ook het gemeentebestuur heeft samen werking nodig, om samen mee te den ken aan de toekomst ygor alles. GEWONDEN BIJ BOTSING Donderdagavond vond op de krui sing Vosseven-Ericaweg, nog net onder de gemeente Venray, een botsing plaats tussen twee personenauto's. Een 19-ja- rige autobestuurder uit Well verleende op die kruising geen voorrang aan een personenauto uit Venray. De bestuur der uit Well ging er na de botsing te voet vandoor en kwam de volgende dag weer tevoorschijn. Hij kon toen door de rijkspolitie worden gehoord. Een naast de bestuurder zittende 18-jarige jongen uit Wanssum werd met verschillende verwondingen naar het Venrayse ziekenhuis vervoerd. Twee andere inzittenden van de andere auto werden bij de botsing licht gewond. Omdat men in de veronderstelling verkeerde dat het ongeluk op het grond gebied van de gemeente Meerlo-Wans- sum was gebeurd, werd de rijkspolitie van het ongeval in kennis gesteld, die ook een onderzoek naar de oorzaak in stelde. Als goede collega's handelden de mannen van de rijkspolitie het onder zoek toch verder af, toen later bleek dat men op Venray's grondgebied stond. SNELHEIDSCONTROLES Naar aanleiding van klachten van buurtbewoners heeft de politie snel- heiscontroles uitgevoerd, aan de Weg in den Berg, Veltumse Kleffen, Kuluutweg en Eligiusstraat. Er werden in totaal 30 snelheidsovertreders op de film vastge legd. Gezien het resultaat bleken de klachten van buurtbewoners gegrond en zal de politie doorgaan met het nemen van snelheidscontroles. Gedurende de afgelopen jaren heb ben de soundmix playback shows georganiseerd door Harmonie „De Herleving" te Vierlingsbeek een bijzon dere reputatie verworven, niet alleen in de regio maar ook ver daarbuiten met als gevolg dat het aantal deelnemers elk jaar toeneemt. Deze show wordt georganiseerd in het kader van de overbekende voorjaarsfeesten, te hou den van 30 april t/m 3 mei 1987. De show zal plaats vinden in het verwarmd feestpaviljoen, gelegen achter garage Kusters. Er wordt in 2 categorieën gewerkt, in de leeftijd t/m 14 jaar en vanaf 15 jaar en ouder. Er zijn schitterende prijzen te verdienen. Een deskundige jury zal de prestaties beoordelen. Inschrijfformu lieren worden U na telefonische aanvraag toegezonden. Zij die tot de deelnemers willen behoren adviseren wij om maar meteen te bellen zulks om teleurstellingen, zoals vorig jaar, te voorkomen. Vanaf vandaag bellen tussen 18.00 - 19.00 uur. Tel. 04781-1864. Sluitings datum telefonische aanvraag 2 april 1987 VANDALISME Zondagmorgen werden 18 bermpaal tjes van verschillende types aangetrof fen in de bossen van de omgeving Molenklef. Daar werd ook een straat naambord „Past. Jacobspeel" gevon den. Dit bord bleek uit de grond getrok ken te zijn bij het begin van de Past. Ja cobspeel, aan de Deurneseweg te Yssel- steyn. Waar de bermpaaltjes" vandaan komen is nog niet kunnen worden vast gesteld. Ter gelegenheid van haar eerste lus trum-viering en tevens om de nieuwe naam van zijn onderneming ten doop te houden, organiseert de Rij- en Ver keersschool WIL RONGEN-VENRAY op zondag 22 februari a.s. in het wijkgebouw 't Nipperke aan de St. Odastraat 41 te Venray waarop no. 12 ook de onderneming haar domicilie heeft, een OPEN DAG. Voor Wil Rongen stond 1986 ruim in het teken van uitbreidingen, door naast de bestaande rij-opleiding, uit te breiden met de A-opleiding voor motor en de C-opleiding voor de vrachtauto, .welke in het najaar gecompleteerd werd door toevoeging van de vak-opleiding voor beroeps-chauffeur CCV, alsmede een opleiding voor Vervoer van Gevaar lijke Stoffen. Om de bovenstaande aktiviteiten naar het publiek beter tot hun recht te doen komen, werd op 1 februari 1987 de naam van de onderneming gewijzigd, precies op de dag van het 5-jarig be staan van de rijschool. Het mag gesteld worden, dat hiermee de heer Rongen zich als de meest com plete ondernemer op het terrein van het Venryse rijschool-gebeuren kan presen teren, hetgeen hem uiteraard een aantal verplichtingen oplegt. Door Vak-opleiding Beroeps-chauf feur aan het opleidings-pakket toe te voegen is voor de toekomstige cursisten de mogelijkheid ontstaan in de eigen omgeving dus zonder verlies door reizen, tijd en geld te sparen, m.a.w. uren te winnen welke aan de studie ten goede komen. De les-ruimte van Rij- en Verkeers school WIL RONGEN - VENRAY is een zeer zinvol ingericht lokaal en voor zien van moderne hulpmiddelen waar onder een overhead-projector. Uiter aard ontbreekt ook de computer niet. Desondanks blijft de instructeur, de verzorger van het leerplan, hetgeen de persoonlijke kant van de theoretische gebeuren waarborgt. Voor het gedeelte CCV Vak-oplei ding beroeps-chauffeur is van elders een deskundig docent aangetrokken, die reeds enkele tientallen jaren onder meer op dit vak-gebied werkzaam is, en ver antwoording draagt voor een gedegen en praktijk gerichte opleidingen, waar bij U gedurende de OPEN DAG met al Uw vragen op dat gebied terecht kunt. Graag leveren wij Spio onze knaken om de marathon mogelijk te maken Leo Nooijen haarmode. Vissers wegenbouw, Alcast b.v. Castenray, Hermus plaat werkindustrie, Taxi Stoks en Zn. b.v., v. Opbergen damesmode, Bouwmij Janssen, Inalfa, Gezamenlijke banken. Modehuis Thomassen, Cor Paint (wordt vervolgt) DANKZIJ AKTIE WIJKVERENIGING VELTUM In mei vorig jaar diende de toenmalige secretaris van de Wijkver- eniging Veltum, Stanley Goeloe, een verzoek in bij het college van Burge meesters en Wethouders, met het verzoek de openbare verlichting in het plan Bergkwartier te vervangen door natriumlampen. Deze lampen kunnen namelijk op „halve kracht" branden, zodat er toch bezuinigd wordt. Hij heeft het verzoek ingediend na een onderzoek naar de grieven van de bewoners over de bezuinigingen op de straatverlichting. Een tachtigtal bewo ners heeft zijn reactie weergeven in een schrijven voorzien van hun handteke ningen. Het college van B. en W. heeft de Wijk vereniging bericht dat het voorstel technisch uitvoerbaar is, doch dat 't in de situatie van het Bergkwartier geen energiebesparing oplevert. Elke licht mast zou voor dat dimmen aangepast moet worden. De hieraan verbonden kosten worden op 15.000,— geraamd. Na een gesprek met enkele vertegen woordigers van de wijk en een vertegen woordiging van de wijkvereniging heeft de gemeente besloten in te stemmen met een voorstel dat 2 gedoofde lampen weer worden ontstoken en dat in de nachturen 4 lampen extra blijven bran den. Op de vraag aan Stanley, die zich vanwege zijn politieke aktiviteiten heeft teruggetrokken als secretaris, of hij zich kan vinden in het bereikte resultaat ant- woorde hij: „Voorlopig is een begin gemaakt. Meer verlichting is ook een vorm van criminaliteitsbestrijding, het geen een positieve beïnvloeding van het veiligheidsgevoel van de bewoners in houdt". INBRAKEN Door forcering van een deur was door onbevoegden toegang verkregen tot 'n schuurtje op 't terrein van St. Anna. Uit dat schuurtje werden ont vreemd 2 kettingzagen van het merk STIHL, waarde ongeveer 3000, De deur van een kelderruimte, van een fiat aan de Haammakerstraat, bleek geforceerd te zijn. Een gevulde ge reedschapskist was ontvreemd. Ook was de deur van een kelder ruimte, van een flat aan de Veltumse Kleffen, geforceerd. vanaf donderdag 19 februari 1987 Donderdag: 18.00-20.1 20.00-23 Vrijdag: 17.00-18.1 18.00-19.1 20.00-23 Zaterdag: 8.00-10.; 10.30-12. 12.00-21.1 21.00-22. Zondag: 9.00-12.1 12.00-18.1 18.00-20.1 Maandag: 18.00-21.1 21.00-23.1 Dinsdag: 17.00-18. 18.00-21.1 21.00-23.1 Woensdag: 18.00-23. 00 Manual 00 Rooyse VK 00 Rank Xerox 00 Manual 00 Zaalvoetbal 30MHCV 00 Manual 00 Rooyse VK 30MHCV 00 Korfbal 00Taekwon-Do 00MHCV 00 Rooyse VK .00 Zaalvoetbal 00 Basketbal Jumpers 00 Rooyse VK ,00 Badminton .00 Badminton Het komt regelmatig voor, dat we „ingezonden stukken" ontvangen, wel ke niet zijn voorzien van naam en adres van de inzender. Zo ook weer deze week. naar aanleiding van de kritiek op een der artiesten van „Circus Mök". Naam en adres van de inzender moeten ons bekend zijn, voordat wij tot plaatsing overgaan. Het is echter geen vereiste naam en adres in de krant af te drukken. De redaktie. 'n leesbare krant GESLAAGD Aan de akademie voor Journalistiek te Tilburg slaagde Annemie Lemmens uit Ysselsfeyn. Langstraat 83 - Venray Tel. 04780-83965 bgg 10520 Afd. voor de jeugd Schoolstraat 32 voor de volwassenen Julianasingel 33 VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afdeling voor de volwassenen: 158.9 - GURDJIEFF, G. I. Het leven is alleen echt wanneer „Ik ben". Auto biografische getinte toespraken en artikelen van de Russische mysticus. 202 - RUMKE, H. C, Karakter en aanleg in verband met het ongeloof. Twee essays van de Nederlandse psy chiater (1893-1967). 318.4 - SCALIA, TONI. Sta je man netje: over ambitieuze vrouwen en hun rol als moeder, zakenvrouw en echtge note. 346.3. AFTREKPOSTEN, gebruik ze. Populair-juridisch naslagwerk over de meest voorkomende aftrekposten. 433. - GREENE, BOB. Vader-dag- boek: wat 'n vader meemaakt tijdens de geboorte en het eerste levensjaar van zijn kind. 657.73. AUTOVISIE jaarboek 87. Am.z-ecua 596.2 - DARWINS fas cinerende dierenwereld van de Galapa gos Archipel, Fotoboek over de fauna van de eilanden die de grondlegger van de evolutieleer vooral hebben geïnspi reerd. 605.91 - WOUTERS, EMIEL. Nog enkele druppels van de dauw. Een 32- jarige moeder van twee kinderen be schrijft haar strijd tegen kanker. Even lijkt ze genezen te zijn, maar dan slaat de ziekte weer toe. 612.8 - MAATEN, HEER VAN DER. De pillen van de baas: leren leven zonder kalmerende middelen. Informa tie over kalmerende middelen en een voudige oefeningen om daarvan minder afhankelijk te worden. 657.6. KLAVER, PAUL. Praktisch motorfietsboek. Techniek, werking en onderhoud van motorfietsen. 864.6 - BASISKENNIS reproduktie- fotografie: materialen, processen, ap paratuur. 694.1 - MEUBELS repareren. (Timè- Life Boeken). 796.3.- HERMANS, TOON. Verha len uit mijn leven. Am.n-vs 798.43 - HOLLYWOOD. In woord en beeld wordt een impressie gegeven van de films uit Hollywood van de jaren veertig. *857.6 - KEULS, YVONNE. De ar rogantie van de macht. Interviews met de schrijfster, uitgezonden door de VARA-radio in het winterseizoen 1985- 1986. au-aust 992 - DROSSAARD, WIL LEM. Op reis in het kielzog van Abel Tasman. Reiservaringen van een Neder lands echtpaar op een tocht door Aus tralië, Nieuw-Zeeland en Bali. Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!! OPENINGSTIJDEN voor de afdeling voor de volwassenen: maandag 10.00-12.00 14.00-18.00 dinsdag t/m donderdag 14.00-18.00 vrijdag 14.00-21.00 zaterdag 10.00-13.00 van 9 tot en met 15 februari 1987 Bastaard Duitse herder. Zwart ge voerde handschoenen. Rode portemon nee. 7 Sleutels van diverse soorten. Sleutel in zwart etui met opschr. MMSK St. Petrus Banden. 1 Sleutel merk Suca. Ijshockeystick. Dekbed in grijze vuilnis zak, kleur wit/grijs. Wieldop zilvergrijs Fiat. Zwarte herenfiets, merk Gazelle, framenr. 247488. Blauwe damesfiets, merk Cito. Zwarte damesfiets, merk Juncker, framenr. 896504. Groene herenfiets, merk Avanti, framenr. 238411. Groene herenfiets, merk Ralley framenr. NP 1703743. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de Gemeente politie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. De zwemvereniging Spio heeft zich verzekerd van een drietal grote publiek- trekkers bij de viering van haar zilveren bestaansfeest op 14 en 15 maart a.s. Zoals bekend bestaat de hoofdmoot van de viering uit een 25 uur durende zwemmarathon, welke op zaterdag 14 maart om 13.00 uur van start gaat en continu doorgaat tot zondagmiddags 14.00 uur en uitloopt in een feestelijke receptie. Rondom dit marathongebeuren wor den diverse randaktiviteiten georgani seerd in en rondom het zwemwater, om veel publiek naar „De Meerpaal" (het zwembad van Sint Servatius) te trekken. Deze randaktiviteiten zijn zeker niet be doeld om geld in het laadje te brengen, maar wel om de aandacht te vestigen op de jubilerende zwemvereniging. Tot de grote publiektrekkers behoren dan een optreden van de Circusschool Joe Andy uit Arnhem (het enige evene ment waarvoor entree wordt geheven) en demonstraties door twee waterspor ters, die onlangs zijn opgetreden in het programma van Jos Brink „Wedden dat....". Dat zijn mevr. Liesbeth ter Laak, de achteruitzwemster uit Noord- wijk en de heer Ruud de Mönnik, de eskimoteerder uit Eindhoven. CIRCUSSCHOOL JOE ANDY De Nederlandse Circusschool werd in 1981 in Arnhem gesticht door Joe Andy, die voordat hij een ernstig auto ongeluk kreeg zijn sporen heeft verdiend bij verschillende internationale circussen maar ook in de programma's van de Sleeswijk Revue en vele bekende Nederlandse artiesten. Hij werkte o.m. in Afrika, Japan, Hong Kong, bij het Billy Smart's Circus, London Paladium etc. Hij was tapdancer en clown, messenwerper en jongleur, terwijl hij met de Vier Kentons een luchtnummer had. Als gevolg van het auto-ongeluk moest hij stoppen met zijn optredens, maar daarvoor in de plaats stichtte hij in Arnhem de Nederlandse Circus school. Hier worden jonge mensen, die een carrière ambiëren in de klatergoud- wereld van circus en variété in een dag opleiding getraind in de circuskunst. De school heeft intussen een interna tionale erkenning gekregen. Leerlingen van deze school zullen op zondag 15 maart optreden vanaf 8.45 tot 10 uur en vanaf 10.15 tot 11.30 uur. Kaarten a 5,— zijn vanaf heden verkrijgbaar bij de VVV op de Grote Markt. ACHTERUITZWEMMEN Wie herinnert zich niet het optreden van Liesbeth ter Laak in het program ma „Wedden dat...." van Jos Brink. Deze huisvrouw en moeder van drie kin deren, dook gelijk met de Nederlandse zwemkampioen Frank Vijfer het Amersfoortse Bollenblad in. Evert van Benthum had gewed, dal Liesbeth ter Laak sneller 25 meter achteruit kon zwemmen, dan de zwemkampioen 75 meter schoolslag vooruit. Evert verloor weliswaar zijn weddenschap en moest voor straf „badmeesteren". Maar tóch werd de prestatie van Lies beth ter Laak uit Noordwij k, 25 meter achteruitzwemmen in een tijd van 52.71 sec. als een record opgenomen in hel Guinness Book of Records. Mevr. ter Laak is een verwoede zwemster, die iedere dag in het zwem bad is te vinden. Zij nam deel aan 1 km zeezwemmen en was de enige van 15 deelnemende dames, die de wedstrijd uitzwom. Acht mannelijke triathlon- zwemmers behaalden voor haar de eind streep. Op zaterdag 14 maart van 16.00 tot 16.45 uur zal Liesbeth ter Laak een achteruitzwemdemonstratie geven in „De Meerpaal" tijdens de zwemmara thon. ESKIMOTEREN De 28-jarige Ruud de Mönnik uit Eindhoven was in „Wedden datte zien met zijn kano, waarmee hij binnen één minuut (hij hield zelfs een paar seconden over) maar liefst 25 maal om de lengte-as draaide. De weddenschap met Nederlands grootste kunsthande laar Herman Krikhaar was, dat Ruud éénmaal meer zou eskimoteren, dan de Engelsman Richard Fox uit Engeland, drievoudig wereld- en Europees kam pioen „slalom" en „afvaart" bij het wildwateren. Waar Fox een volle minuut nodig had om 21 maal om te draaien in het water, stopte Ruud Mönnink binnen de minuut na 25 maal eskimoteren. Her man Krikhaar behoefde dus niet in een groot warenhuis kerstballen te schil deren. De Eindhovense eskimoteerder zal op zaterdag 14 maart van 21.00 tot 21.45 uur een demonstratie -Wildwaterkano- technieken ten beste geven in „De Meerpaal". Als uniek onderdeel van zijn programma wil hij voor het eerst in het openbaar een poging doen, zonder gebruik van zijn peddel te eskimoteren, waarbij het alleen op techniek en li chaamskracht aankomt. In ieder geval is het zeker, dat de Cir cusschool, Liesbeth ter Laak en Ruud de Mönnink naar Venray komen. Men wacht ook nog op bericht van zwem- kampioene Annemarie Verstappen of zij, samen met burgemeester Defesche, het startschot voor de 25 uur zwem marathon zal kunnen geven. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, tel. 82200 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6, America Tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1, tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak M.J. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huis dieren zaterdag en zondag volgens af spraak. M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raayma- kers, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen,door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's mórgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag lot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY »es(singel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a. tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML. PastWij nhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 AI.G. MAATSCHAPPELIJK WF.RK De Clockert. Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Paliëntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA PATIËNTEN VER. VENRAY Tel. 82750 BUREAU VOOR RECHTSHULP Spreekuur alleen na tel. afspr. 85968

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3