VERENIGINGSNIEUWS A.V.E.O. F.N.V. CDA Wi} steunen S.V. Oostruro VENRAY'S MANNENKOOR CRESCENDO VENRODE M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN Kinderkoor De Vredesklokjes ARS MUSICA Fra"«PÉ5:f SU KINDERKOOR de BANDELIEREN Vocaal ensemble Arabesque Orkestvereniging Venray Jong Nederland Katholieke Vrouwenvereniging Winterwandel- tocht Merselo Speel-O-Theek Buurtvereniging Brukske Wijkvereuiging Veltum De Springplank Aan alle vrouwen in Venray e.o. PEEL EN MAAS O.J.C. DINGUS Spiegelglas verzekering N.V.I.H.-COC Huisvrouwen- kontakt Brukske Werkgroep Vrouw, Geloof en Leven Adelbert Venray O.J.C. DE BRAK Unieke sponsor overeenkomst in Oostrum KEGELEN GEEF EEN VVV GESCHENKBON CADEAU Donderdag 15 januari om 19.30 uur repelilie voor de tenoren en om 20.00 uur voor hei hele koor. Donderdag 22 januari om 19.30 uur repelil ie bassen en om 20.00 uur voor hel hele koor. Op zaterdag 24 januari om 11.00 uur repclilie in de schouwburg i.v.m. prin senproclamatie. 's Avonds optreden tij dens deze proclamatie. Aanvang 20.11 uur. Verdere programma: 4 april, Geritskorenavond. 2 mei. uitvoering Cantilenas Profa- nos. 13 of 14 juni deelname Zuid Neder landse Korenfestival in Meijel. 30 juni of 1 juli, deelname aan Inter nationaal korenfestival te Arnhem. Afmelden R. v. Mil tel. 86917. Koninklijke Harmonie Euterpe Donderdag 15 januari. Om 20.00 uur repetitie. Donderdag 22 januari. Om 20.00 uur repetitie. Zondag 25 januari. Om 10.30 uur repetitie. AGENDA 17/18 januari, organisatie landskampi- oenschapppen lagere afdelingen. 1 februari, joekskapellenfeslival. 2 mei vocrjaarsconcert. LEERLINGENOPLE1DING Donderdag 15 en 22 januari. Om 18.45 uur repetitie. DRUMBAND Dinsdag 20 januari. Eerstvolgende repetitie. Agenda: zie harmonieorkest. Bardienst: dhr. Raedts. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Gem. zangvereniging Zondag 18 januari Zijn wij vrij. Woensdag 21 januari. Van 18.00 tot 19.00 uur repetitie in het activiteitencentrum. Gaarne jrouwe opkomst. Nieuwe le den zijn van harte welkom, Ook graaj s.V.K evS^lieldi bij nummers 81719 of 81451 DAMESKOOR Woensdag 21 januari om 20,00 uur repetitie in zaal Thiclen. Zondag 29 maart zondagochtendcon cert b.g.v. ons 30-jarig bestaan in de schouwburg. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevrouw v.d. Bekerom, tel. 83332 of aan Mevrouw Sijbers, lel. 81353. ZANGERS VAN SINT FRANS Agenda: Vrijdag 16 januari. Om 18.30 uur repetitie voor de alten en sopranen en om 19.15 uur voor de teno ren en bassen. Zondag 18 januari om 10.15 uur hoogmis in de Paterskerk. Maandag 19 januari. Om 18.30 voor de nieuwelingen en om 19.15 uur spelavond voor alle jongens. Dinsdag 20 januari. Om 18.30 uur alleen voor de alten. Woensdag 21 januari. Om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: Dank voor het inleveren van oud papier afgelopen zaterdag de volgende datum is zaterdag 31 januari a.s. De jaarlijkse ouderavond zal worden gehouden op woensdag 4 februari a.s. om 20.30 uur in de Galmhut. Graag even noteren. Na der bericht volgt nog. Voorlopige agenda 23 januari, generale repetitie prlnsepro- klemasie in de schouwburg. Bijeen komst om 20.30 uur in de schouwburg voor majoretten en korpsleden. 24 januari prinseproklematie om 19.30 uur in de schouwburg voor de majoret ten en korpsleden. 31 januari jeugdzitting Hazekeutel voor minirctten en korpsleden. Bijeenkomst om 18.30 uur in de schouwburg. 12 februari prinsepróklemasie Schut tersveld voor minirctten ^n korpsleden. 1 maart kinderoptocht. Repetities Zondag 18 woensdag 21 januari voor majoretten, miniretten en korpsleden. Afmelden Majoretten en miniretten Bernadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. Vrijdag 16 januari. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 23 januari. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 30 januari. Repetitie voor het HELE koor. Zaterdag 31 januari. We zingen om 19.00 uur de mis in de Vredeskerk. Het gaat lekker met jullie. Blijf zo volhouden. Uiteraard rekenen we weer op jullie allemaal. Tot morgen op de re petitie. Dinsdag 20 januari om 20.00 uur par tijrepetitie voor de alten en om 20.30 uur voor het hele koor in de Galmhut. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij Dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3 tel. 81221 of mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Oud papier kunt U deponeren in de container bij Sjeng van Osch, Akkerweg 6. Capriccio - Bojema Saltarello CAPRICCIO Dinsdag 20 januari. Om 12.35 uur gezamenlijke repetitie in 216. Dinsdag 27 januari. Om 12.35 uur gezamenlijke repetitie in 216. In verband met het ochtendconcert van zondag 25 januari: Vrijdag 23 januari. Om 19.00 uur gezamenlijke repetitie in de aula van de school. Zondag 25 januari. Ochtendconcert om 11.30 uur in de aula van de school. Om 10.45 uur aanwezig zijn. BOJEMA Vrijdag 16 januari. Om 18.45 uur gezamenlijke repetitie. Vrijdag 23 januari. Geen repetitie. Zondag 25 januari. Om 11.30 uur ochtendconcert in de aula van de school. Om 10.45 uur aanwezig zijn. SALTARELLO Zaterdag 17 januari. Om 15.30 uur gezamenlijke repetitie in de Galmhut. Afmeldingen uitsluitend bij P. Falco Dinsdag 20 januari. Fluitgroep om 18.00 uur. Koorrepetitie om 18.30 uur. Dinsdag 27 januari. Fluitgroep repetitie om 18.00 uur. Koorrepetitie om 18.30 uur. Woensdag 28 januari Vergadering van de beleidsgroep van het koor om 20.00 uur in het zaaltje. Maandag 19 januari om 20.30 uur ge zamenlijke repetitie muziektherapie St. Servatius. Vrijdag 23 januari om 19.00 uur geza menlijke repetitie in de aula van het Boschveldcollege. Maandag 26 januari om 20.30 uur ge zamenlijke repetitie muziektherapie St. Servatius. Afmelden, uitsluitend bij Marian, tel. 04780-85377. Woensdag 21 en 28 januari om 20.15 uur orkestrepetitie in de aula van St. Anna o.l.v. L. Boogaarts. Eveneens om 20.15 uur repetitie voor het klein ensem ble o.l.v. A. Thijssen in de Muziek school. Afmelden bij P. Noten tel. 87858. Jong Nederland biedt aan jeugdigen in hun vrije tijd gevarieerde mogelijkhe den tot spelen in groepsverband. Voor iedere groep is er een wekelijkse bijeen komst. Tijdens deze groepsbijeenkomsten worden teamspelen (handbal, tjoekbal, touwtrekken, slagbal, ringwerpspel), behendigheidsspelen (zeskamp en gezel schapsspelen), bosspelen (vlagverove- ren, smokkelspel, busjetrap) gedaan, wordt er gezwommen, toneelgespeeld, poppen en maskers gemaakt, geknut seld, geschilderd, tochten zoals foto- tocht, kaart en kompas, dropping, vos senjacht en excursies gehouden. Naast de groepsbijeenkomsten zijn er nog aktiviteiten zoals Si. Maartensfeest. Carnaval, toernooien, speldagen etc. Het hoogtepunt van onze aktiviteiten is het jaarlijkse zomerkamp. Zoals je ziel, Jong Nederland is een vereniging die je wat te bieden heeft. Voor meer informatie: na 18.00 uur bij Wim v.d. Heide, Paterslaan 28, tel. 81877. Dinsdag 20 januari a.s. houden wij een kienavond voor het goede doel, nl. voor Piet Mommen zijn ziekenhuispro- jekt in Afrika. De kienkaarten kosten voor deze gele genheid 12,50, waarv:>n ƒ2,50 rechtstreeks voor P. Mommen is. Wij hebben deze keer mooie prijzen. Brengt U gerust een introducé mee. De avond begint om 19.45 uur in zaal ,,!n den En gel". Zondag 18 januari organiseert De Na tuurvrienden uit Merselo de tweede win- terwandeltocht van dit seizoen. Er zijn afstanden van 6, 10 en 20 km. Start plaats is café Janssen, Grooldorp 40 te Merselo. De 20 km start om 11.00 uur precies. De overige afstanden tussen 11.00 en 14.00 uur. Speciaal voor gezinnen is er weer een puzzeltocht van 6 km, waarbij enkele prijsjes te verdienen zijn. Voor inlichtingen: WSV De Natuur vrienden, tel. 04786-320. Deze week beslaan wij 3 jaar als speel-O-theek. Wij hadden dit feest wil len vieren met een poppenkast, net zoals verleden jaar. Het was toen een enorm succes, opgevoerd door jongeren van de Pabo-Venlo. Door omstandigheden kan dit nu niet doorgaan. Wij hopen dat wij toch nog mensen zullen vinden, die dit voor ons willen doen. Weet U iets, tip ons dan even. Wij zullen U er erg dank baar voor zijn. Het is wel de bedoeling dat er rond Pasen iets te doen is. Voor inlichtingen of informatie kunt U terecht bij C. Ter Beek, tel. 04780- 82839 of tijdens de openingsuren van de SOT op woensdag van 2 tot 4 uur of op vrijdag van 4 tot half 6 en van 7 tot 8 uur aan de Kolkweg 29 te Venray. De knutselaktiviteiten voor de kinde ren van de basisschool zien er als volgt uit: Groep 1 en 2, woensdag van 14.00 tot 15.00 uur. Groep 3 en 4, maandag van 18.30 tot 19.30 uur. Groep 5 en 6, dinsdag van 18.30 tot 19.30 uur. Alle activiteiten vinden plaats in wijk centrum De Kiosk. Hallo jongens en meisjes. Komende week gaan we werken met klei. Bedenk maar alvast wat je wilt maken. Maan dag van 18.30 tot 19.30 uur (6, 7, 8 en 9 jaar), dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur (9, 10, 11 en 12 jaar) en woensdag van 13.45 tot 15.00 uur (4, 5, 6, 7, 8 jaar). De entree is 1,00 en het is in de depen dance 't Schöpke, ingang Touwsla gerstraat. Er is club voor de dinsdag- en de don- derdaggroep van half zeven tot acht uur. Donderdag 15 januari avondwande ling. Zaklamp meenemen. Zorg voor warme kleding en schoenen. Dinsdag 20 januari kwis. Klinkers en medeklinkers. Het raden van beroepen, namen en artikelen. Zaterdag 17 januari speur- orientatietocht. Willen jullie goede war me kleding aantrekken (evt. regenkle ding) winddicht. Na afloop wordt iets warms verstrekt. Iedereen van 13 t.m. 16 jaar die zin heeft in een leuke wande ling is welkom. Aanvang 19.30 uur. Het kan wat later worden als anders. AQUARIUMVERENIGING Op vrijdag 16 januari hel maandelijks bakkenbezoek, ditmaal bij S. Silver- tand, Kruidenlaan 19 Venray. Iedereen is welkom vanaf 20.00 uur tot 23.00 uur. Op dinsdag 20 januari onze maande lijkse contaktavond bij café A. Vermeu len, Mgr. Hanssenstraat 43 te Oostrum. We hebben dan de jaarvergadering met dia's van de bekentochten van afgelo pen jaren en de gebruikelijke koffie met vlaai. Leden en belangstellenden zijn die avond van harte welkom. Voor meer informatie: J. Pasma, Kruidenlaan 25, 5803 BD Venray, tel. 82320. Maandag 19 januari a.s. is er een le denvergadering van het vrouwentref centrum 't Bessemke. Op deze avond zal er een nieuw definitief bestuur gekozen gaan worden. Wil je meepraten, meedenken, mee beslissen, is het belangrijk dat je aanwe zig bent. Tot maandagavond 19 januari om 20.00 uur. hel interim bestuur uw weekblad Balmnbile in Dingus Vrijdag 16 januari speelt de Bredase/ Rotterdamse nco-roekabilly/psychobil- ly band Batmobile in Dingus. De drie le den halen uit hun karig instrumentari um een kompletc jungle: wild. agressief en ritmisch. Hun repertoire beslaat voornamelijk uil eigen nummers en be werkte covers, waaronder een waan/in nige uil voering van de Sweet's Ballroin Blitz. De VPRO riep Batmobile uit tot Ne derlands beste band uit in dit genre en Music Box noemt hun een top-act. Ze hebben het zelfs tot optredens in Enge land geschopt, die zeer succesvol zijn verlopen. Drie nuhimers hiervan zijn vastgelegd op de Engels elpe Stomping al the clubfoot. De aanvang is ongeveer 22.00 uur en de toegang bedraagt ƒ5,-, FNV INFO TEAM Elke le, 3e en eventueel 5e donderdag van de maand houdt het FNV Info Team spreekuur in wijkcentrum de Ki osk in het Brukske (vlakbij het winkel centrum) vanaf 18.30 uur. Het Info Team is voor alle leden van een der FNV bonden. U kunt bij ons met al uw pro blemen terecht. Erg belangrijk is dat U alle ter zake zijnde stukken meebrengt. Dit bevordert de behandeling en verdui delijkt voor ons vaak al heel veel. Voor al de laatste tijd komt het haarhaalde- lijk voor dat de mensen pas op de aller laatste dag naar ons toekomen om b.v. beroep cq. bezwaar in te stellen. In der gelijke gevallen is het voor ons niet al- lijd meer mogelijk om de tijd daarvoor vrij te maken. Veelal heeft men zelf al een maand de tijd gehad om naar ons toe te komen. Is de datum verstreken dan kan noch het. infoteam, noch de rechtskundige dienst FNV of welke an dere instantie dan dok nog iets voor U doen in dat geval. Voor spoedgevallen kunt U bellen naar de coördinator J. Versieegen (87312) lussen 18.00 éh 19.00 uür. U kunt na- ..*iiyuJijka^kvaaajf Uv^eigei^akbood (zt®-Venray van A^tot Z, blz. 36 en 37.). INFORMATIE-AVOND VOOR EN DOOR JONGEREN Naar aanleiding van allerlei bezuini gingen en regelingen, organiseert de Jongerenbeweging (verbonden met de FNV) een informatie-avond voor de jongeren van Venray en Venray-Regio. De avond wordt gehouden in het jonge rencentrum Dingus,; Hoenderstraat 10. Deze bijeenkomst is specifiek voor jongeren, maar andere belangstellenden zijn ook van harte welkom. De avond wordt muzikaal opgeluisterd door live muziek van „Torpede Boortorens". De jongerenbeweging vindt, dat er al lerlei maatregelen eh bezuinigingen van dit kabinet onrechtvaardig zijn. De positie van de'armen wordt slech ter, de tegenstelling steeds groter. Wij als jongeren kunnen dat niet meer pik ken, want wij zijn ook burgers van Ne derland en dat betekent dat wij ook recht hebben op eep redelijk leven. Wat houdt het in als wij als jongeren opkomen voor onze belangen: als jon gere wordt je niet van allerlei gebeurte nissen op de hoogte gehouden. Dat be tekent dat de jongeren meestal niet op tijd kunnen reageren op de plannen van het kabinet. Dus moeten we samen als jongeren onze positie verbeteren. Wij als jongeren willen werk hebben en bete re werkomstandigheden, goede scho ling, goede sociale zekerheid, geen dwangarbeid enz. Wij verzoeken alle jongeren om op te komen voor hun belangen. Wij leven ook in Nederland en wij moeten ook mee kunnen bepalea wat er veranderd moet worden in deze maatschappij, en de economische zekefheid is ook een ze kerheid voor de jongeren. Samen staan we altijd sterk. De algemene ledenvergadering van de Venrayse Onderlinge Spiegelglasverze kering heeft plaats op maandag a.s. Met een minimale agenda wordt ver gaderd in het zaaltje van café In den En gel om 20.00 uur. A.s. maandag vergadering om 20.15 uur in het gebouw van JMW, Hoen derstraat 33. We hebben er lang op moeten wachten, er is zeer veel vraag naar geweest maar nu'hebben we het dan toch voor elkaar gekregen. Vanaf 4 februari a.s. elke woensdag vanaf 20.30 uur is er een soosavond! De bedoeling is dat we nu ook weer /neer thema- en fil mavonden gaan organiseren. Zin om te komen? Je bent van harte welkom! Het adres is Hoenderstraat 12 (naast OJC Dingus) in Venray. Wil je meer weten over het COC, heb je vragen m.b.i. je homoseksualiteit? Je kunt bellen 04780-10487 of schrijven naar COC-Venray, Postbus 316, 5800 AH Venray. Dinsdagochtend 27 januari organise ren wij een informaticochlcnd over ..Nieuw Spacland", ccn van de vele lo- katics van hel Psychiatrisch Centrum Venray. Vragen als ..waartoe is dezelo- katic er?", ,,wie worden er opgenomen als patient?", „wal kunnen wij als in woners van Venray e.o. eventueel voor de bewoners van Spracland betekenen", zullen dan door ccn deskundige worden beantwoord en toegelicht. Ook dc/e ochtend, die gehouden woidl van 9 00 tot 11.20 uur in wijkcen trum De Kiosk, is weer voor iedereen, die interesse heeft, toegankelijk. De en tree bedraagt f 2.75 incl. I kop koffie en de creche is geopend Voor nadere inlichtingen kunt U hel len naar I enlc Gosling (81059) of naar Ria v. Bred erode (87042). Tot ziens. ONTMOETINGSDAG Sinds enkele jaren organiseert de werk groep Vrouw, Geloof en Leven in ver schillende plaatsen in Limburg ontmoe tingsdagen. Dit jaar voor het eerst in Horst. Zo'n ontmoetingsdag wil gelegenheid bieden aan vrouwen elkaar te ontmoe ten en in gesprek te geraken met elkaar over thema's die te maken hebben met geloof, bewustwording en zingeving in het leven. De ontmoetingsdag te Horst wordt gehouden op donderdag 22 januari a.s. in 't Gasthoes, Stationsstraat 11 Het programma ziel er zo uit: Om 9.30 uur ontvangst met koffie; Om 10.00 uur inleiding: „Als vrouwen zichtbaar worden" door Zr. Paulini Linderhof met nabespreking; Om 12.30 uur lunch met zelf meege bracht brood, waarbij soep wordt geser veerd; Om 13.30 uur indeling in werkhoeken. In kleine groepen wordt gepraat en ge werkt aan onderwerpen (naar keuze) als geloofsopvoeding, weerbaarheid, vrou wen in de derde wereld; Om 15.15 uur slotviering. Onkosten 7,50 inclusief verslag. In lichtingen en inschrijfformulier bij Jos van Soest-L.inssen, Gemmadal 12, 5801 HJ Venray, lel. 04780-83445. Het CDA regio Horst zal op 21 januari 1987 in Gastencentrum de Wieenhof, Leunseweg 20 Venray een bijeenkomst houden. *het jaari"ën'ftfianHeel v^slkjfzat "be-' handeld worden, verder is er een inlei ding door Dhr. M.G.M. Sprengers di recteur van de kamer van Koophandel in Noord-Limburg over de noodzaak van de R73 en hoe dit te financieren. Vak en standsorganisalie's worden hier bij ook uitgenodigd i.v.m. de belan grijkheid van deze verkeersader. Op 31 januari a.s. zal er een extra ver gadering plaatsvinden van de CDA- partijraad in Sportcentrum de Maaspoort Burg. Godschalxstraat 63 te Den Bosch, aanvang 10.30 uur het offi ciële gedeelte om 13.30 uur. Op deze partijraad wordt de nieuwe partijvoor zitter benoemd en het startschot gege ven voor de provinciale statenverkiezin gen. Deze gebeurtenissen wordt een ex tra cachet gegeven door massaal ons partijkader uit te nodigen. Voorts zijn er diverse attracties zoals regio markten, ambachten, muziek, ook is er een kinde ropvang. Een officieel gedeelte met een bijdrage van onze Minister President. Voor deze extra partijraad worden naast de part ij-raadsleden alle CDA ge meentelijke afdelingen uitgenodigd. Conventie en alternatief in de geneeskunde Op dinsdag 20 januari komt de heer van Dijk, huisarts te Zaltbommel in Venray voor de Adelbertvereniging een lezing houden over conventionele en al ternatieve geneeskunde. Er bestaat een spanningsveld tusen beide. Daarbinnen vertroebelen voor oordelen een heldere kijk op de onder linge verhoudingen. Door de voor- en nadelen van beide geneeswijzen op een rijtje te zetten probeert de heer van Dijk vooroordelen weg te nemen en weder zijds begrip te kweken. De inleider is regulier huisarts en heeft enige jaren geleden een standaard werk gepubliceerd over alternatieve ge neeswijzen: Geneeswijzen in Nederland. Ongetwijfeld beschikt hij over de des kundigheid een boeiende lezing te hou den. Hij stelt overigens een grondige discussie op prijs. Niet-leden van Adelbert zijn ook wel kom. De bijeenkomst vindt plaats in de Wieënhof en begint om 20.15 uur. Zaterdag 17 januari spelen The Re- vells in De Brak. Hun muziek wordt ga rage rock genoemd maar de groep noemt het zelf liever fuzz-beat. De mu ziek heeft de kleur uil de jaren zestig, o.a. te horen op hun e.p. Swampciiy, die afgelopen zomer uitkwam. Dit jaar komt er een nieuwe e.p. De band speel de door heel Nederland o.a. in de Bijl merbajes. Via hun e.p. kregen zij reac ties uit USA en Frankrijk voor optre dens aldaar. Zaterdag dus in de Brak. Aanvang 22.30 uur. Op zondag 11 januari is de overeen komst inzake sponsoring en reklame tussen SV Oostrum en de gezamelijke Oostrumse Ondernemers officieel be krachtigd. Tijdens een bijeenkomst in zaal de Karklingel werd het kontrakt ge tekend en werden de beschikbaar gestel de voetbaltenu's overhandigd. Ongeveer twee jaar geleden opperde het toenmalige SVO-bestuur de moge lijkheid om te komen tot het plaatsen van reklameborden langs het hoofd- veld, alsmede om te onderzoeken in hoeverre shirtreclame haalbaar was. Tot een konkreet resultaat kwamen de plan nen echter nog niet. Tijdens de ledenvergadering in febru ari 1986 nam het huidige SVO-bestuur de draad weer op. Begin april werden de Oostrumse ondernemers uitgenodigd voor een informatief gesprek. Het ge wenste (door SVO) en het haalbare voor de ondernemers) bleken echter voorals nog te ver uit elkaar te liggen. Omdat 't uiteindelijke doel - de ondersteuning van SVO - de ondernemers wel aan sprak, nam de OOZO (de Oostrumse Organisatie van Zelfstandige Onderne mers) het initiatief over. Naar goed Hol lands gebruik werd er een kommissie be noemd. Deze kommissie sleutelde in re- kordtijd een voorstel in elkaar, waarbij ondermeer rekening werd gehouden met de volgende uitgangspunten: bereidheid om SVO financieel te gaan steunen te voorkomen dat individuele ondernemers de sponsorbedragen onredelijk zouden opdrijven een zo breed mogelijke deelna me door zoveel mogelijk Oostrum se ondernemers een voor SVO maximaal haal baar reeel rendemen^ te behalen met een zo groot mogelijke kans op kontinuiteit Begin juni kon de OOZO-kommissie een afgerond voorstel op tafel leggen. Na enkele maanden van overleg en enige bijschaving rolde er een totaalpakket aan sponsoring en reklame uit de bus, waarmee SVO dik tevreden mag zijn. UNIEK TOTAALPAKKET Bij de definitieve overeenkomst zijn slechts twee partijen betrokken SVO en de OOZO. t Hel totaalpakket omvat: het plaatsen van 22 reklame borden langs het hoofdveld van SVO hel aanbrengen van reklame- bordjes van alle deelnemende on dernemers in het clubhuis van SVO het beschikbaar stellen van in totaal vijf complete elftaluitrustin gen ten behoeven van het eerste en tweede elftal van de séniorenselectie, de jeugd A-selectie en de veteranen (deze vier in de officiële SVO-club- kleuren) en een set in afwijkende kleur De looptijd van deze overeenkomst is vier jaar. Met dit totaalpakket zal in de komende vier jaar een totaalbedrag van ruim 23.000,- naar de SVO'kas vloei en. Teneinde er voor te zorgen dat de OOZO haar verplichtingen ten opzichte van SVO gedurende de looptijd van deze vier jaren kan nakomen, heeft de OOZO op haar beurt met alle deelne mende ondernemers een afzonderlijke overeenkomst gesloten. Schildersbedrijf Bert Arts en Zoon Dierenpension/Hekwerk ,(De Berghaag" Bowling-Bistro Venray B.V. Brood en Banket Herman Verheijen Bouwbedrijf Joos Hoex Buurtwinkel-SRV Kessels Autobedrijf GHV B.V./FIAT dealer M. Derks-Camps textiel/woninginrichting Café-Zaal ,,De Karklingel" Drankenhandel Jac Mols Graan-Veevoederhandel A. Jans-Verheggen B.V. Rabobank Oostrum B.A. Restaria ,,'t Botterhuuske" Tegelhandel R. Tacken Slagerij Joos Truyen Herenkapsalon Jac Verhaegh Café Arie Vermeulen Fa. Gebr. Versleijeri/Metaalbewerking Dameskapsalon W. Vloet Ed Camps vishandel Cuypers installatieburo/rijwielen Bouwbedrijf Fa. J. Raedts en Zonen C.V. Boomkwekerij H. Linders Sierteeltkwekerij Oostrum J. Weijs Varkenshandel Huub Camps Aannemers- en Verhuurbedrijf M. van Rattingen b.v. OOSTRUMSE ORGANISATIE ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS Uitslagen van de negende wedstrijdron de met tussen haakjes de met de handi cap gecorrigeerde uitslagen zijn: De Treffers-De Hazinnekes 1795(2045)-1742(2020) Acht Urn de Lange-'t Kegeltje 1787(2115)-1720(2113) De Poedelaars-Alius Um 1697(2081)-1601 1963) Fjlower Power-Volle Bak 2064(2064)-1915(2007) Met deze wedstrijdronde is de eerste helft van de Competitie afgesloten. De stand in de AU Round competitie is: 1 Flower Power 16345 2 Volle Bak 15076 3 De Treffers 14226 4 Acht Um de Lange 14112 5 De Hazinnekes 13840 6 De Poedelaars 13499 7 Alius Um 13486 8't Gootje 13359 9't Kegeltje 13173 De stand in de competitie met de han dicap correctie is: 1't Gootje 12-16658 2 Ach t U m de Lange 12-16648 3 De Poedelaars 12-16571 4 Flower Power 10-16345 5 Alius Um 8-16338 6't. Kegeltje 8-16245 7 De Hazinnekes 6-16068 8 De Treffers 4-16226 9 Volle Bak 2-15812 Op de banen van het Kegeltje zijn zo wel bij de dames als bij de heren weer baanrecords verbeterd. Zo verbeterde Ali Overbeek het baanrecord voor de dames met een serie van 169 hout, ter wijl Ernst v. Hoof het baanrecord voor de heren op 182 hout bracht. Deze weej worden op verschillende banen de z.g. inhaalseries geworpen. De spannende situaties in de verschillende poules hebben, vooral bij The Old Cala- han voör een grote deelname gezorgd. Het wedstrijdprogramma voor de tiende wedstrijdronde is: Op de banen van het Kegeltje 20-1 Acht Um de Lange-De Hazinnekes 21.00 Op de banen van The Old Calahan 20-1 De Poedelaars-Het Gootje 14.30 21-1 De Treffers-Alius Um 21.00 22-1 't Kegeltje-Flower Power 19.30 KC VoUe Bak is vrij

Peel en Maas | 1987 | | pagina 9