KERSTCONCERT TOETS NAAR DE TOEKOMST Heel de Kerk Heel de Wereld PIERRE PIJPERS Kerstaanbieding Bouwvergunning verleend Zwemmen in de Kerstvakantie Hinderwet Verplaatsing glasbak Hinderwet PAROCHIE OIRLO Woensdag: Kerstavond. 18.30 Ge zinsmis, mede verzorgd door de kinde ren van de basisschool en het Jonge Garde Koor, int. Chris Houwen: 20.00 Concert door de fanfare; 20.30 Nacht mis van Kerstmis mede verzorgd door het Dames- en Herenkoor en de fan fare. Mathieu Duif en overl. ouders Thei Philipsen Bernard Janssen en Wilhelmina Peters Sef Claessens en zoon Simon. Donderdag: Hoogfeest van Kerstmis. 9.30 Hoogmis. Francisca Baltussen-van Ooi Jan Nelissen Sjang Steeghs st. Jan Duijkers en Petronella van Dijk; 16.00 Kerstconcert door Jonge Garde Koor. Vrijdag: 2e Kerstdag. 9.30 Hoogmis, overleden familie Nelissen-Ewals. Zaterdag: 19.30 gez. H. Mis. Frans Verstappen en Maria Kuijpers Helena van Dijk-Linders. Tijdens de Kerstdagen zal de kerk ge opend zijn tot 18.00 uur voor het bezoe ken van de kerstkribbe. Zondag: 9.30 Hoogmis, st. Chris- tiaan Hellegers en Johanna Voermans st. familie Vogelzangs-Swinkels st. Jozef Verstappen, Antoinetta Smits en Antonia Verstappen Chris Houwen (jrd.). Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de paro chie. Woensdag: 19.30 (Oudejaarsavond) gez. H. Mis (Dameskoor). Chris Hou wen Als dank voor de verkregen gun sten in het afgelopen jaar. Donderdag (Nieuwjaarsdag): 9.30 Hoogmis, intentie familie van Rijswijck -Martens st. Baeten-Jeurissen. Zaterdag: 19.30 gez. H. Mis (Dames koor). st. Henricus Heidens Sjang Steeghs Hendrikus Nabben Thei Philipsen. Het Jonge Garde Koor zal op eerste Kerstdag een concert verzorgen in de kerk. Zij beginnen om 16.00 uur. Men kan dan tevens de kerstkribbe bezichti gen. Organiste: Silvia van Dijk. Solliste: Anja Noyen. Dirigent: Anselm Nelis sen. PAROCHIE LEUNEN Woensdag 24 dec.: 19.30 Gezinsmis. Kerstavond: Wij komen tesamen, Ism. v. Sjeng Philipsen gest. jrd. v: Petro nella Litjens en Michel Loonen; 22.30 Nachtmis: Geboorte van de Heer. H. Mis uit dankbaarheid en v. Henri Direks en overl. familie H. Mis v. Otto Stevens H. Mis v. Jan Verheijen en overl. familie H. Mis v. Teng Manders en overl. familie en v. Laura Vullings-Joosten en overl. familie H Mis v. Frans van Ba vel en overl. fami lie. Donderdag: Eerste Kerstdag. Ge boorte van de Heer. 8.30 geen H. Mis; 9.êi*Üa*wwwMïrrtiioio -aan' 'totiisL Hgm. v. bijzóndere intentie Hgm. v. Maria Loonen-Scheffers Hgm. als gest. jrd. v. Harry Asselberghs; 11.15 lsm. v. Harrie Geurts gest. jrd. v. Peter Johannes Loonen-Rongen; 14.00- 16.00 is de kerk open voor een bezoek aan de kerststal. Vrijdag: Tweede Kerstdag. H. Stefa- nus, eerste martelaar. 8.30 geen H. Mis; 10.00 Hgm. uit dankbaarheid Hgm. y. Gerard Thijssen hgm. v. Henricus Leijssen; 11.15 Ism. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels; 14.00- 16.00 is de kerk open voor een bezoek aan de kerststal. Zaterdag 27 dec.: 19.00 lsm. v. Jozef en Gerrit Claessens lsm. v. Wim Swinkels (vw de buurt) weekd. v. Harrie Cornelissen (5) weekd. v. Ma thijs van Kempen (4). Zondag 28 december: 8.30 Ism voor overl. fam Claessens-Gussen; 10.00 Hgm. voor het welzijn van de parochie; 11.15 lsm. v. Gertruda Spreeuwenberg; lsm. v. Nellie Litjens-Nabuurs (5) jrg. v. Bert Jenniskens; Maandag: 5e dag onder hel oktaaf van kerstmis; 19.00 Ism uit dankbaar heid (m); lsm voor Anna en Gerrit Bou ten en overl. ouders; Dinsdag: 6e dag onder het oktaaf van Kerstmis; 19.00 Ism. voor bijzondere in tentie (g) Ism. v. Bert Jenniskens en Truus Jenniskens-Droesen; Woensdag: Oudejaarsavond: 19.00 Ism. voor Henri Martens; lsm v. Johan nes Loenen en Leida Loenen-Poels; donderdag Nieuwjaarsdag Heilige Maria, Moeder van God. 18.30 geen H Mis; 10.00 Hgm als gest. jrd. v. Pater Martin Loenen; 11.15 Ism. v. Anna Philipsen-Lenssen; maandd. Hendri- ka Arts; Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. H.H. Basilius de Grote en Gregorius van Nazianze, bisschoppen en kerklera ren; 8.45 ziekencommunie aan huis; 19.00 Ism. t.e.v. H. Hart (v.w. offer blok) Ism. v. Maria Loonen-Scheffers; gest; jrd. v. Gerard l.ucassen; Zaterdag 19.00 lsm. v. Anna Philipsen-Lenssen (v.w. neven en nich ten Lenssen-Botden); weekd. v. Harrie Cornelissen (6); weekd. v. Mathijs Geurts, echtgenote en overl. kinderen; maandd. v. Wim Heidens; Akolylhen Zaterdag 19.00 Roel Kersten en Mar- tijn Mertens; zondag 8.30 John v.d. Ak ker; 10.00 Hgm. Geert Thijssen, Mark en Johan Hermans; 11.15 Martin en Tonny Heesen; Oudejaarsavond: 19.00 Roel Kersten en Marlijn Mertens; Nieuwjaarsdag: 10.00 Hgm Geert Thijssen, Mark en Jo han Hermans; 11.15 Martin en Tonny Heesen; Misdienaars maandag tm vrij dag Roel Kersten en Marlijn Mertens; Lektoren Zaterdag: 19.00 J. Jenniskens; zon dag 8.30 Mevr. van Bavel; 11.15 H. Bo- vee; Oudejaarsavond: 19.00 Mevr. Theunis; Nieuwjaarsdag 11.15; inej. G. Reintjes; Mededeling: vanaf zondag 4 januari 1987 zijn er nog maar 2 H. Missen en wel om 9.30 de hoogmis en om 11.00 de laatste H. Mis. PAROCHIE YSSELSTEYN Woensdag: 19.00 Kinderkerstviering met medewerking van het kinderkoor. H. Mis voor alle kinderen die dit jaar geboren zijn. 21.00 Nachtmis met me dewerking van het gemengd koor „Vivace". Weekdienst voor Toon Win nen. Donderdag: Hoogfeest van Kerstmis. 10.00 Plechtige H. Mis met medewer king van de fanfare en drumband. 1. jaarget. voor Gerrit van Dijck; 2. H. Mis voor de overl. familie Philipsen- Cremers; 11.30 Plechtige H. Mis met medewerking van het Jongerenkoor. H. Mis voor Giel Trommelen. Vrijdag: 10.00 H. Mis voor de parochie; 11.00 H. Mis uit dankbaar heid voor de familie Slangen-Verheyen. Zaterdag: 19.00 maanddienst voor Gerrit v. Hugten. Zondag: 10.00 maanddienst voor Theo Vollenberg; jrgt. voor Piet Spreeuwenberg; 11.30 Maanddienst voor Frans Bouwmeister; jrgt. voor Wilhelmus Lemmens en Lamberdina Poels; Maandag: 19.00 H. Mis voor overle den familie Wilmsen-Verheijen; H. Ms voor Wim Thoone; Woensdag: 19.00 oudejaarsavond, H. Mis met medewerking van de blaas kapel; jrgt. voor Grad Linders; jrgt. voor Toon Stevens; H. Mis voor Wim Thoone. Donderdag: nieuwjaarsdag; H. Mis met medewerking van gemengd koor Vivace; gest. jrgt. voor pastoor Janssen; Weekdienst voor Toon Winnen; Vrijdag 19.00 H. Mis voor Wim Thoone; H. Mis voor Toon Winnen na mens de ouderenvereniging. Zaterdag: 14.00 H. Mis uit dankbaar heid ter gelegenheid van het 25 jarig hu welijk Kleuskens Wijnen; 19.00 Maandd. voor Hannes van Well; gest. jrgt. voor Gerardus Fleurkens en Anna Fleurkens-Pouwels; gest. jrgt. voor overl. fam. v. Asten-Jansen; H. Mis voor de overleden familie v.d. Weycr- Martens; Misdienaars Zaterdag: 19.00 Mark Derkx en Mike Kuunders; Zondag 10.00 Tom van Asten en Mark Reynders; Zondag 11.30 Rob Jenniskens en Tjeerd Jenniskens; Weekdienst: Peter Janssen en Mattie van Ass; Zaterdag 14.00 uur 25 jarig hu welijk Tom van Asten en Mark Reyn ders. RECTORAAT SMAKT Woensdag 8.45 H. Mis t.e.v. H. Jo zef. 22.30 NACHTMIS van Kerstmis, intenties voor Dora Verstegen-van Kem pen vader van Dijck, Ser en Anny overl. ouders Kersten en Sraar Corry Peters. Donderdag, le kerstdag 8.30 H. Mis te Holthees voor Maria en Wilhelmina v.d. Ven en t.z.i.; 10.00 Hoogmis voor Gerardus de Bruijn Jan Loghtens fam. Johannus v.d. Winkel overl. fam. Koopmans-Hofmans. Vrijdag 2e kerstdag 8.30 H. Mis te Holthees t.z.i.; 10.00 Hoogmis opge luisterd door onze fanfare voor W. Bakx fam. Kuijster en voor het recto raat. Zaterdag; 19.00 avondmis voor Leo Spreeuwenberg en t.z.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Nelly Fleuren-Peters en fam. Linssen-Versleyen; 10.00 hoogmis voor Arnoldus Reijnders, fam Rooyakkers, fam. Hermans, overl. ouders Geurts en Maria Asselberghs. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Carmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en t.z.i.; 19.00 avondmis in ver band met oudjaarsdag om God te dan ken voor alle ginsten in het afgelopen jaar. Donderdag: Nieuwjaarsdag 8.30 H. Mis te Holthees uit dankbaarheid. 10.00 Hoogmis uit dankbaarheid intenties voor Jan Logtens en fam en voor Mar tin van de Berg. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor zegen van onze gezinnen in het nieuwe jaar. Zaterdag: 19.00 Avondmis uit dank baarheid. Zondag: 8.30 H. Mis voor het recto raat; 10.00 Hoogmis voor Rene Buijzen en t.z.i. RECTORAAT HEIDE Woensdag 8.00 geen n. Mis. Kerst mis: geboorte van de Heer. 20.30 uur nachtmis: jrgt. voor Ser Willems voor Martinus Peeters Johanna Gerrits en overl. familieleden. Misdienaars: Ellen Steeghs, Gijs v. Gend, John Verkoeijen, Ronnie Swinkels en Jos Maas. Donderdag 8.00 dageraadsmis voor een bijzondere intentie; 10.00 dagmis: misdinaars Sandra Jacobs, Trudie v.d. Haghen, Frank Voermans, Wim Kes- sels, Harriet Janssen en Edtih Geurts; 15.00 uur Lof. Misdienaars Roel Corne lissen en Sjang Drabbeis. Vrijdag H. Stefanus, eerste marte laar. tweede kerstdag 8.00 H. Mis voor Sef Janssen; 10.00 Hoogmis jrgt. overl. ouders Achten-Cox. Akolieten Wim Janssen en Twan Poels Zaterdag H. Johannes, apostel en evangelist. Om 19.30 uur avondmis voor het rectoraat. Zondag: 8 uur H. Mis tot bijzondere intentie. 10.00 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Leon Pouwels en Geert van Meijel; Misdienaars van de week: Roel Cornelissen en Sjang Drab- bels; Maandag 8 uur H. Mis; Dinsdag 8 uur H. Mis voor Sjef Wil lems; Woensdag 8 uur geen H. Mis. 19.30 uur Avondmis Donderdag H. Maria Moeder van God 8 uur H. Mis; 10.00 uur Hoogmis voor Paula van Vegchel-Lemmen; Mis dienaars: Ronnie Swinkels, Jos Maas, Ellen Steeghs, Frank Voermans en Wim Kessels; Vrijdag:, eerste vrijdag van de Maand. H.H. Basilius de Grote en Gre gorius van Nazianze. 8.45 uur H. Mis voor Wim Derikx-Voesten; Zaterdag: 19.30 uur avondmis voor Truus Gielens, tevens voor de overleden ouders GielemStax en tevens voor de overleden familieleden Janssen-Peters. INBRAAK EN DIEFSTALLEN Door verbreking van de achter deur werd toegang verkregen tot de cafetaria ,,'t Botterhuuske" aan de Mgr. Hanssenstraat te Oostrum. Gesto len werden een aantal pakjes sigaretten, 60,— aan kleingeld en een koffer met administratieve stukken. Die koffer werd later in de buurt teruggevonden. Een in de buurt staande groene damesfiets bleek eveneens verdwenen te zijn. Bij een winkelende Venrayse dame werd een portemonnaie gestolen. Daar in zat een bedrag van 130, Uit een jas werd ten nadele van een Venrayer een paspoort en toeristenkaart ontvreemd. De diefstal vond plaats in een café aan de Poststraat. In de nacht van zaterdag op zondag heeft een groep jongelui kans gezien om de sigarettenautomaat in de friturezaak aan de Albionstraat open te breken en daaruit 75 pakjes sigaretten en een klein geldbedrag weg te nemen. Dat gebeurde tussen 2.00 en 2.30 uur, op 'n moment dat er veel klanten aanwezig waren. -J\erót- en nieuwjaarskaarten noy volop heuó in boekhandel van den IdluncLhofi, (jroteótraat nanfn OPLEIDINGSf k CENTRUM VOOR KANTOOR INNOVATIE OPLEIDINGSCENTRUM VOOR KANTOORINNOVATIE Het Opleidingscentrum voor Kantoorinnovatie, gespecialiseerd in Formatica-on- derwijs, verzorgt dag- en avondcursussen waarin de meest recente ontwikkelingen op automatiseringsgebied zijn verwerkt Het is nu tijd om K te schrijven op éen van onze dag- of avondcursussen die in de eer ste helft van 1987 van start gaan: STARTCURSUS INFORMATICA Deze introductiecursus richt zich op de zakelijke toepassingsmogelijkheden van de computer zoals computerboekhoudenbestandsbeheer, telecommunicatie, spreadsheets edPraktisch werken met de computer staat op de voorgrond Duur van de cursus Aanvang v.d. cursus Lestijden Kosten Gewenste vooropleiding 8(donderdag-)avonden 29 januari 1987 19.00-22.00 uur 480.- Mavo of een vergelijkbare ervaring in de praktijk. BASISCURSUS TEKSTVERWERKING/KANTOORAUTOMATISERING Tekstverwerking is de spil van kantoorautomatisering. De vele facetten van tekst verwerking zoals het opzetten van standaard- en bouwsteencorrespondentie, het creëren van bestanden indeling en lay-óut van teksten e dkomen aan bodVoor het praktijkgedeelte wordt gebruik gemaakt van het tekstverwerkingspakket WordPer fect. Deze cursus leidt op voor het officieel erkend ETI-examen tekstverwerking 12 woensdag-)avonden 28 januari 1987 19.00-22.00 uur 720.- Iedereen met ervaring en vaardigheid op een gewone ty pemachine kan de cursus volgen. BASISCURSUS LOTUS 1-2-3 Leren werken met een elektronisch werk- of rekenblad; uitvoeren Van bedrijfseco nomische analyses het opzetten van calculatiemodellen e d Duur van de cursus Aanvang v.d. cursus Lestijden Kosten Gewenste vooropleiding i(donderdag-)avonden 29 januari 1987 19 00-22.00 uur 600.- Startcursus informatica BASISCURSUS BESTANDSBEHEER/DBASE III Alles over het verzamelen, bewaren en weer oproepen van gegevens met behulp van het nieuwe bestandsbeheerpakket Dbase III Duur van de cursus Aanvang v.d. cursus Lestijden Kosten Gewenste vooropleiding 3(donderdag-)avonden 29 januari 1987 19.00-22.00 uur 600,- Startcursus informatica. Duur van de cursus Aanvang v.d. cursus Lestijden Kosten Gewenste vooropleiding Tot het programma van het Opleidingscentrum voor Kantoorinnovatie behoren ook cursussen toegespitst op de problematiek van bedrijven en instellingen, zowel voor het management als voor medewerkers. De inhoud van deze cursussen wordt in overleg met de opdrachtgever vastgesteld Nadere informatie ligt voor u klaar bij het opleidingscentrum. Naam Adres Postcode Woonplaats Telefoon Wal graag nadere informatie over de O startcursus informatica O basiscursus tekstverwerking o Peel en Maas basiscursus LOTUS 1-2-3 basiscursus Dbase III Deze bon ongefrankeerd opsturen naar OPLEIDINGSCENTRUM VOOR KANTOORINNOVATIE Antwoordnummer 1505, 5800 WB Venray Aanvangsdata en prijzen onder voorbehoud van wijzigingen) De oecumenische basisgroep verzorgt op woensdag 24 dec. 1986 een Kerstvie ring met als thema: „In den beginne was het woord". Voorganger: F. Meyer o.f.m. Plaats: Boschveldcollege, Zuid singel 1 Venray. Tijd: 21.00uur. Belangstellenden zijn van harte wel kom. POLITIE VRAAGT DRINGEND OM GETUIGEN Zondagavond rond kwart voor zeven vond op de Kruising Deurneseweg- Lemmenweg-Kiekweg een verkeerson geval plaats. Een taxichauffeur uit Venray reed vanaf de Lemmenweg naar links de Deurneseweg op, richting Deurne. Op dat moment naderde uit de richting Venray een personenauto be stuurd door een Eindhovenaar. Taxi en personenauto kwamen met elkaar in botsing, waarna de taxi tegen een rechts van de Deurneseweg staande woning tot stilstand kwam. De andere auto be landde op het erf van die woning. De taxichauffeur en een 26-jarige inzittende werden licht gewond. Een 27-jarige inzittende was zwaar gewond en moest door de brandweer uit de auto worden gehaald. Hij en de bestuurder van de andere auto moesten naar het ziekenhuis worden vervoerd. De taxichauffeur verklaarde de ande re auto niet te hebben gezien en vraagt zich af, of die auto wel verüchting heeft gevoerd. Dat is tot nu toe niet vastge steld kunnen worden. De politie hoopt daarom dat er nog getuigen zijn die hun waarnemingen ter kennis van de politie kunnen brengen. Tussen zaterdagavond en de vroege zondagmorgen werd een personenauto uit Milheeze, welke geparkeerd stond op de Weipas te Leunen, aan de rechter zijde gedeukt en geschaafd. Dat is kennelijk veroorzaakt door een bestel auto of busje. De politie en eigenaar konden geen visitekaartje van de veroorzaker ont dekken. Men hoopt dat eventuele getuigen zich zullen melden, want de eigenaar zit met een behoorlijke schade post. Brood- en banketbakkerij Grote Markt 19 - Tel. 81284 Bij een besteed bedrag van f 25.- of meer, een effen Tulbandcake voor ca. 8 personen GRATIS Kersttaart 10-12 pers. 10.95 Bienenstich 10pers. 9.95 Abrikozenvlaai, groot 7.95 Weihnachtstoll, groot 9.50 Weihnachtstoll, klein 6.00 Weihnachtstoll, noot 11.00 Kerstkrans 11.00 Kerststaaf 5.95 Ronde tarwebol, 800 gr. 1.95 10 Worstebroodjes 12.00 5 Wafels 2.25 Pizza, 1 persoons 1.75 Pizza, groot 6.50 Bavaroisepudding 7.50 Kruidenboter 2.95 Tulbandcake, klein 4.25 Tulbandcake, groot 7.75 Tulbandcake, vruchten 5.25 Tulbandcake, vruchten 8.75 verder: croissant luxe croissant gevulde croissant hambroodje ham/kaasbroodje franse kaasbroodjes franse ham/kaasbroodjes ragoutbroodjes saucijzenbroodjes mini saucijzenbroodjes kroketbroodjes koffiebroodjes deense koffiebroodjes berlinerbol apfelstrudei enz. enz. DOOR GLADHEID VAN DE WEG Zondagavond kon door de gladheid op de Midden Peelweg een bestuurder uit Gemert, nabij het Defensiekanaal in Vredepeel, zijn auto niet in het goede spoor houden. De auto belandde in een greppel en werd zwaar beschadigd. De bestuurder liep geen noemenswaardige verwondingen op. INBRAAK IN OPTIEK Zaterdagavond hebben onbevoegden zich met geweld toegang weten te verschaffen tot een optiek in de Grote straat. Met een steen was een ruit van de achterdeur vernield. Uit de aanwezige kassa werd een geldbedrag van ƒ260.- ontvreemd. Verder was getracht nog een kast open te breken maar dat was niet gelukt. POGING TOT DIEFSTAL Het is volgens de politie niet uitge sloten dat iemand getracht heeft, een op de parkeerplaats bij Servatius gepar keerde Belgische personenauto te stelen. Er was bij het portier een gat geslagen. Of de dader in zijn werk gestoord werd kon niet worden vastge steld. Voor de eigenaar bleef een behoorlijke schadepost over. SPUITMAMAK WEER BEZIG Er werd bij de politie aangifte gedaan van vandalisme op de muren van openbare basisschool De Keg aan de Blauwververstraat. Op deze muren waren met spuitbussen „minder nette" woorden aangebracht, het schoonma ken zal wel weer 500 gulden gaan kosten. Gemeenschapsgeld.. ERGERLIJK VANDALISME OP KERKHOF In de nacht van zaterdag op zondag, zo is komen vast te staan, is op het kerkhof in Leunen een gedenksteen (be- tbnnen kruis) vernield en een ander scheef geduwd. Zowel de politie als het kerkbestuur hoopt dat getuigen van dit vandalisme zich in verbinding willen stellen met de politie. Men vermoedt dat het hier om dronkemanswerk gaat. DINSDAG 23 DECEMBER 1986 Nr. 52 NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting Het bureau van de Burgerlijke Stand is op 2 januari a.s. alleen geopend van 9,00 tot 10.00 uur, maar dan UITSLUITEND VOOR HET DOEN VAN AANGIFTEN VAN GEBOORTEN EN OVERLIJDEN Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 17 december 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Ven ray een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen en wel binnen 30 dagen na datum het bouwen van een tuinhuisje hobby kasje aan de Castelostraat 32 te Castenray t.n.v. P.J. Strijbos; het bouwen van een bejaarden- wooneenheid in een bestaand pand aan de Hoopweg 34 te Venray, t.n.v. P.J. Kusters; het aanpassen van keldertoegan gen aan „De Gouden Leeuw" te Ven ray, t.n.v. Makelaarskantoor Zeelen v.d. Burgt, Schoolstraat 27 te Venray; het uitbreiden van een champig nonkwekerij met een paardestal en loods aan de Rouwkuilenweg 19 te Ys- selsteyn t.n.v. J.H.M. Bovee; het bouwen van een carport aan de Mgr. Hanssenstraat 36 te Oostrum, t.n.v. H.G.A.M. Janssen; het vernieuwen van een var kensstal aan de Enge Steeg 2 te Leunen, t.n.v. Gebr. Jenniskens; het verbouwen en uitbreiden van een lagere school tot basisschool aan de Eikenlaan 1 te Venray, t.n.v. Slichting Kath. Onderwijs Venray-Zuid, Zandak- ker 3 te Venray; het renoveren van een pluim veestal aan de Horsterweg 27 te Casten ray t.n.v. J.J.H. Thielen. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Tijdens de kerstvakantie zal het ge meentelijk zwembad op onderstaande lijden extra worden opengesteld. Woensdag 24 december 13.00-15.30 uur Maandag 29 december 13.00-15.30 uur Dinsdag 30 december 13.00-15.30 uur Woensdag 31 december 13.00-15.30 uur Vrijdag 2 januari 9.00-12.00 uur 13.00-15.30 uur De overige gebruikelijke openingstij den blijven ongewijzigd, met uitzonde ring van kerstavond 24 december, de beide kerstdagen, oud jaarsavond en nieuwjaarsdag, wanneer het zwembad gesloten zal zijn. Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Bhlrgéthefestèr' "btt welhölTdèrs vaït Venray, maken bekend dat zij van plan zijn om onder het stellen van voorwaar den positief te beschikken op de aan vraag om een hinderwetvergunning van: H. Janssen, van Broekhui- zenstraat 61 te Oostrum voor het wijzi gen van een varkensfokkerij gelegen aan de van Broekhuizenstraat 61 te Oostrum; G. Zegers, Horsterweg 53 te Castenray voor het oprichten en in wer king hebben van een cafetaria, waar voedings- en genotmiddelen worden ge bakken in olieën en vetten, gelegen aan de Horsterweg 53 te Castenray; G. Verhoeven, Timmermannsweg 108 te Ysselsteyn voor het ex artikel 6a uitbreiden wijzigen van een var- kensmesterij en rundveehouderij gele gen aan de Timmermannsweg 108 te Ys selsteyn; J.A. Meulendijks, Hemelrijkse- weg 30 te Deurne voor het ex artikel 6a uitbreiden wijzigen van een var- kensmesterij, gelegen aan Timmer mannsweg 60 te Ysselsteyn; L.G.M. van Vegchel, Timmer mannsweg 119 te Ysselsteyn voor het ex artikel 6a uitbreiden wijzigen van een rundvee- en legkippenhouderij gelegen aan de Timmermannsweg 119 te Ys selsteyn; W. Loonen, De Boterpot 7 te Merselo voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij, gelegen aan de Boterpot 7 te Merselo; L. de Wit, Timmermannsweg 111 te Ysselsteyn voor het uitbreiden van een varkensmesterij, gelegen aan de Timmermannsweg 111 te Ysselsteyn; J. Schepers, Rouwkuilenweg 39 te Ysselsteyn voor het oprichten en in wer king hebben van een varkensfokkerij, gelegen aan de Rouwkuilenweg (ong.) te Ysselsteyn. De ontwerp-beschikking en bijbeho rende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur worden ingezien tot 7 januari 1987. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk wor den ingediend bij burgemeester en wet houders van Venray. Daarbij kan wor den verzocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. Alleen degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aanleiding van de aan vraag en degenen die aan kunnen tonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp-beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris HET GEMEENTELIJK MUSEUM IS OP 24 ÉN 31 DECEMBER VOOR HET PUBLIEK GESLOTEN Op maandag 29 december a.s. komen alle spreekuren van de leden van het college van b. en w. te VERVALLEN De glasbak die voorheen aan de Bur gemeester v.d. Loostraat stond, is ver plaatst naar de hoek Bergweg/Hoender straat, ter hoogte van de flats aan het Schuttersveld. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op 17 december 1986 hinderwetvergunning is verleend, onder het stellen van voor waarden, aan J. Philipsen, Groenewoud 15 te Deurne, voor het uitbreiden en wijzigen van een kippenhouderij, gelegen aan de Deurneseweg 116 te Ysselsteyn; J. van Haperen, Ossendijk 110 te Ysselsteyn voor het ex artikel 6a uitbrei den wijzigen van een mestkuiken- en parelhoenderhouderij, gelegen aan de Ossendijk 110 te Ysselsteyn; A.J.M. Classens, Veulensewater- weg 23 te Veulen voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij en - mesterij, gelegen aan de Veulensewater- weg 23 te Veulen. De beschikking en bijbehorende stuk ken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 24 januari 1987. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan bij de Kroon een beroepschrift worden in gediend door de aanvrager, de betrok ken adviseurs, degenen die tegen de aan vraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kunnen tonen niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning te treffen. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gestuurd aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris

Peel en Maas | 1986 | | pagina 13