SPORT T.C. RODHE ONVREDE ONDER AMBTENAREN NIET ALLEEN DOOR FUNKTIEWAARDERING AV Venray Regio Kleffenloop te Overloon Judovereniging ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting In een uitgebreide toespraak infor meerde wethouder Willems, afgelopen maandag, de raad over de zaken die intern in het gemeentehuis spelen. Daar bij benadrukte hij, dat niet alleen de funktiewaardering, maar ook andere omstandigheden geleid hebben tot on vrede onder het gemeentepersoneel. Volgens de wethouder zijn de jaren tachtig niet onopgemerkt aan de gemeente voorbij gegaan. Het beleid in de voorgaande jaren was altijd geba seerd geweest op groei. In- en uitstroom van medewerkers was dan ook een frisse zaak. Als men dan ziet dat er in de laatste zes jaar slechts 33 medewerkers ontslag genomen hebben omdat zij een andere baan gevonden'hadden, dan is dat relatief weinig, op een personeels bezetting van 300 mensen. De funktiewaardering is dan ook, volgens de wethouder, geen aanleiding geweest tot dit verloop. De wethouder was zelfs van mening, dat eigen huisbezit mede oorzaak is ge weest van dit lage verloop, ondanks de geringe promotiekansen. OORZAKEN Dat de funktiewaardering een grote rol gespeeld heeft bij de onvrede die onder de ambtenaren heerst, kon wet houder Willems niet ontkennen. De ver wachtingen van veel personeelsleden waren destijds volgens hem veel te hoog, terwijl ook de begeleiding van het personeel bij de funktiewaardering on voldoende was. Dit leidde dan ook tot de nodige frustraties. Van de 267 funkties die gewaardeerd werden dien den 87 medewerkers een bezwaarschrift in. Hiervan werden er later 22 terugge trokken. Van de 59 resterende bezwaren liggen er momenteel 13 bij de ambtena renrechter. Inmiddels is één bezwaar schrift niet ontvankelijk verklaard; één ongegrond en is één ambtenaar in het gelijk gesteld. De wethouder kon best wel begrijpen, dat er mensen teleurgesteld waren, maar van de andere kant vond hij dat onbe grijpelijk, gezien de objectiviteit van die funktiewaardering. Een andere oorzaak van de onvrede noemde de wethouder de bezuinigingen. Ambtenaren hebben vaak werk voor niets gedaan, wat tot veel frustaties leid de. Hij noemde als voorbeeld o.a. het werk op sociaal cultureel gebied, dat in september in alle haast moest worden bijgesteld, vanwege de forse bezuinigin gen van de rijksoverheid. Die bezuinigingen hebben er verder nog toe geleid, dat hetzelfde werk nu in minder tijd moet worden verricht. De gemeente krijgt zelfs meer taken toege diend, zonder dat daarvoor een com pensatie komt. De financiële situatie van d/e gemeen-: te aldus wethouder Willems noopt ertoe, dat personeel alleen op tijdelijke basis kan worden aangenomen. Na een periode van zes maanden moet het vaste personeel weer opnieuw een medewer- SNELHEIDSCONTROLES Liefst 114 autobestuurders zullen straks weten dat ze op de Stationsweg, op de Oude Oostrumseweg en de Julianasingel te snel hebben gereden. Het is daar nog steeds 50 km per uur. Op de Julianasingel was de hoogst ge meten snelheid 100 km per uur; op de Stationsweg 95 km per uur en schrik niet: op de Oude Oostrumseweg pres teerde een bestuurder het maar liefst 105 km per uur te halen. Dat alles werd op de film vastgelegd Maandag hield de politie weer snel heidscontrole op de Oude Oostrumse weg, de Julianasingel en de Langstraat. 50 Auto's die te snel reden werden op de film vastgelegd. Snelheden werden deze keer gemeten van 60 tot 90 km. per uur. Een woordvoerder vond het frappant dat de helft van de autobestuurders woonden in de straten waar gecontro leerd werd. VERLICHTINGSCONTROLE Bijeen maandag gehouden verlich tingscontrole werden 13 fietsers verbali- seerd wegens ondeugdelijke verlichting; verder werden ook 2 automobilisten be keurd omdat de verlichting van hun auto niet in orde was. Tijdens die con trole werd een automobilist betrapt die door een rood verkeerslicht reed. Hij kreeg daarvoor natuurlijk ook een pro cesverbaal. CONTROLE OP BLUBBER De Venrayse politie heeft extra con trole uitgeoefend op de verplichting van landbouwers en loonwerkers om uitge reden drijfmest binnen 24 uur onder te ploegen. De controle heeft plaatsgevon den te Merselo en Ysselsteyn. Deze keer zijn de overtreders er nog met een waarschuwing vanaf gekomen, maar de politie heeft aangekondigd een volgende keer niets meer door de vingers te zien en verbaliserend op te treden. LICHTGEWOND Op de kruising Dr. Kortmannweg- Bosweg had een botsing plaats tussen twee personenauto's. Komende vanaf de Dr. Kortmannweg wilde een 27-jari- ge autobestuurder linksaf om de Bosweg in te rijden. Waarschijnlijk door de laagstaande zon bemerkte hij te laat een uit de Bosweg komende perso nenauto, bestuurd door een 43-jarige inwoner van Venray. Bij de bijna frontale botsing werd de 27-jarige licht gewond aan zijn hoofd en liep hij een spierverrekking in de nek op. Overigens bleef het bij behoorlijke materiële schade. ker inwerken, wat op den duur irritant gaat worden. Verder vond de wethouder, dat ook de gemeenteraad haar steentje tot deze onprettige situatie had bijgedragen. Over de personeelbëzuinïgTrigen van 1986 100.000,—) en de voorgedragen bezuinigingen voor 1987 300.000,-) op dit terrein, is door geen enkele fraktie maar één woord vuil gemaakt. Dan is het ook niet begrijpelijk dat die motivatie wegvalt Wethouder Willems benadrukte wel, dat de situatie in Venray niet uniek is en ook niet uitzonderlijk slecht. Men moet zich immers realiseren dat alles anders is als jaren terug en daarom de inzet van de ambtenaren niet moet onderschat ten. Bovendien moet ook niet vergeten worden dat de dienstverlening aan het publiek optimaal blijft. OVERLEG Voorts deelde de wethouder mede dat het college met het Georganiseerd Over leg (de „ondernemersraad" van de ge meente) en de commissie algemene zaken zal gaan praten over deze zaak. Verder kon de wethouder toezeggen, dat er tot 1990 geen gedwongen ontsla gen zullen vallen. Het verheugde de frakties dit te horen. Dhr. Kersten was dan ook erg tevreden dat de zaak verder uitgediept gaat worden. Maar, hij drong wel aan op een goed en sterk onderzoek. De 100.000 gulden die daarvoor nu vrijge maakt worden, zullen goed besteed moeten worden!!!! NIET GENOEG GELD In de raadsvergadering van dinsdag zou dan formeel het raadsbesluit genomen moeten worden, om met dit interne onderzoek te starten en daar voor 100.000,— beschikbaar te stel len. Ondanks de uitgebreide behandeling, daags tevoren, meende de heer Houba toch nog te moeten stellen, dat die 100.000,— slechts een eerste aanzet is om alle perikkelen in het gemeentehuis boven water te kunnen brengen. Daar zullen we meer geld voor uit moeten trekken aldus spreker. Dat geld mag ook nooit een aanleiding zijn om dit onderzoek niet zo volledig mogelijk te laten uitvoeren. Ook de heer Den Brok was ervan overtuigd, dat dit bedrag ten ene male onvoldoende is. Hij benadrukte nog eens ten overvloede, dat men geen onderzoek moet laten doen op een of twee afdelingen, maar op alle afdelin gen. Ook zou het beleid van het ge meentebestuur onder de loupe dienen te worden genomen. Laten we zeer snel aan het werk gaan, aldus spreker, te jjQginnen met bet zeer zorgvuldig uit zoeken van een onderzoekburo dat deze specifieke taak aan kan, op basis van een door de gemeente geformuleerde opdracht. En tenslotte vroeg hij het college wat te doen met de nieuw te be- DIEFSTAL Uit een kelderbox aan de Haamma- kerstraat werden voor een bedrag van enkele honderden guldens goederen gestolen. Toegang was verkregen door forcering van het slot. —Aangifte werd gedaan van een mogelijke poging tot inbraak in een woning aan de Pater Tulpstraat te Ys selsteyn. Tijdens de surveillance van de politie in het centrum ontdekte men dat vier mannen bezig waren met het wegnemen van broden, achter een bakkerswinkel aan de Grotestraat. In totaal had het viertal in de leeftijd variërend van 18 tot 20 jaar, vier broden weggenomen. Tussen 28 november en 3 december is op de hoek Schoolstraat Jan Hen- senstraat een groene 1 assige aanhang wagen, merk Henra, gestolen. De poli tie verzoekt eventuele getuigen van deze diefstal zich te melden. Zondagmorgen omstreeks half zeven ging het inbraakalarm van het LLTB-gebouw in Ysselsteyn in werking. Bij een ingesteld onderzoek bleek dat de ruit van een toegangsdeur was ingesla gen. Kennelijk hebben inbrekers hun slag willen slaan, maar zijn bij het luide alarm op de vlucht geslagen. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd een bewoonster van de Ysselsteynseweg wakker van haar blaf fende waakhond. Ook hoorde zij toen iemand wegrennen. De politie konsta- teerde dat er was ingebroken in de schuur en garage. Ontvreemd waren tuinornamenten, ter waarde van 1750,—. Door een Venrayse winkelier werd aangifte gedaan van diefstal van een electrische gitaar ter waarde van 1400. Hoe de diefstal precies heeft plaats gevonden kon niet worden vastgesteld. Op heterdaad werden twee jonge dames betrapt bij de diefstal van make- up-artikelen in een Venrayse zaak Tijdens het verhoor bekenden zij meerdere malen winkeldiefstallen te hebben gepleegd, samen met nog vier vriendinnen. Bij huiszoekingen is voor enkele honderden guldens aan make-up artikelen tevoorschijn gekomen. In totaal heeft het zestal voor tenminste 500 gulden spullen meegeno men. De ouders zijn van een en ander op de hoogte gesteld. Ten nadele van een bewoner van de Ravelstraat werd een zonnescherm van zijn daar geparkeerde personenauto ge stolen. noemen gemeente-secretaris in dit on derzoek. Die vragenstellerij werd de heer Truyen toch wel te gortig. Dat is alle maal al gevraagd en beantwoord in de commissie algemene zaken, zo bena drukte de CDA-fraktievoorzitter. Het opnieuw ter tafel brengen van deze on derwerpen zou volgens hem afbreuk doen aan het beleid van en het vertrou wen in wethouder Willems. De wethouder voelde zich zeer ver eerd door deze voorspraak van de heer Truyen. Inderdaad is een en ander alle maal al eens ter sprake geweest en toe gezegd. Maar er zijn nu eenmaal vragen waar nü nog geen antwoord op gegeven kan worden. Begrijpelijk, dat de heer Den Brok op zijn tenen getrapt was door de uitval van de heer Truyen. „Geen enkele vraag van mij is een blijk van wantrou wen geweest" aldus de man van Samenwerking „maar wel een po ging om mee te werken aan een concrete oplossing van onze problemen En toen was er over die problemen genoeg gepraat. Hoewel.... de komende tijd zal men er ongetwijfeld nog dikwijls mee geconfronteerd worden. BETAALPASJES TERUG In een Venrayse PTT brievenbus werd een tasje gevonden met daarin 2 betaalpasjes. Omdat een ten name stond van de Venrayer F. werd het tasje daar bezorgd. Enkele dagen eerder was F. dat tasje ontstolen, met o.a. 90, als inhoud. Dat geld was nu foetsie. Het tweede pasje stond op naam van een inwoonster van Goirle, en werd bij de politie gedeponeerd. Bij onderzoek bleek dat de dame uit Goirle haar tasje met 250,—, pasje, betaalcheques en andere bescheiden in Tilburg waren ontvreemd. Ze had daar aangifte gedaan bij de politie. Zij heeft nu haar tasje terug, maar ook haar geld was verdwenen. De politie is ervan overtuigd dat beide diefstallen door één persoon zijn gepleegd; kennelijk iemand die niet aan één plaats gebonden is. Na een bijna 28-jarige loopbaan bij de Blitta, waarvan de laatste jaren a's algemeen directeur, heeft Ing. Chrit Leurs vrijdagmiddag officieel een punt achter zijn werk gezet. Als 61-jarige vond hij het lijd worden te gaan Vutten en het werk over te dragen aan jonge ren. Tijdens een drukbezochte receptie in de Schouwburg mocht de scheidende directeur ervaren, dat er allerwege veel waardering bestond voor zijn werk, dat hij steeds met veel plezier heeft gedaan. OORLOGSTUIG Tijdens landbouwwerkzaamheden aan de Beemdweg kwam een z.g. 5,5 inch brisantgranaat naar boven. De des kundigen ontfermen zich ook nu weer over dit oorlogstuig. BRANDEN Vrijdagavond werd de brandweer ge alarmeerd voor een bij de kerk in Castenray brandende caravan, De cara van, eigendom van een Castenrayse kas telein, was door onverklaarbare oor zaak in brand geraakt. In de caravan sliepen 2 kinderen, van 12 en 7 jaar. Het 12-jarig meisjes was wakker geworden en had de brand ontdekt. Zij waar schuwde haar vader in het café. Deze heeft toen het 7-jarig kind uit de bran dende caravan kunnen redden. De caravan met inboedel brandde geheel uit. De in recordtijd aanwezige brand weer kon alleen wat nablussen. Vrijdagmiddag moest de brandweer in aktie komen voor brand in een garage naast een woonhuis aan de Schuts- boom. Gelukkig hadden de buren de brand tijdig ontdekt en de juiste maat regelen genomen, waardoor de brand in de kiem kon worden gesmoord. De brand was ontstaan onder een in de garage staande werkbank. De brand weer had alle lof voor het optreden van de buren; zij behoefden nu alleen nog maar te controleren. Zaterdag te omstreeks half vijf moest de brandweer uitrukken voor een schoorsteenbrand in een woning aan de Eligiusweg. De brand was ontstaan doordat het enkelvoudig afvoerkanaal te dicht bij de dakspanten was gemaakt. Die dakspanten waren door oververhit ting in brand geraakt. Ook hier had men geluk: tijdige ontdekking en afdoende maatregelen genomen door de buren. De brandweer was overigens zeer snel ter plaatse. De schade bleef be perkt. De eigenaar zal doeltreffende maatregelen moeten nemen om herha ling te voorkomen. In de nacht van zaterdag op zondag brak brand uit in een woonkamer aan de Burgemeester van de Loostraat. De 's nachts thuiskomende bewoner ont dekte dat de verplaatsbare petroleum kachel was uitgegaan. Tijdens het opnieuw aanmaken moet er iets fout zijn gegaan, want kort daarna is de brand ontstaan. Zowel deze woning, als enkele anderen, liepen rookschade op. Het grootste gedeelte van de inboedel liep zware schade op. De brandweer kon uitbreiding voorko men. VERNIELING FIETS Een in een stalling aan de Langstraat staande fiets werd vernield aangetrof fen. 'T is Kerst «oor u'lweel: Bestel nu wast Kerst-en Nieuwjaarskaarten./ Doe het dit jaar nu eens niet op het laatste van den munckhof bv drukkerij boek en kantoorboekhandel grotestraat 68 5801 BH venray AUTOKRAAK SNEL OPGELOST Min of meer bij toeval, maar vooral dankzij de medewerking van een inwo ner, is het de politie gelukt een auto kraak snel op te lossen. Na een verkeerscontrole werd een autobestuurder gesommeerd onder be geleiding naar het politiebureau te rijden voor een nader technisch onder zoek. De bestuurder en een inzittende waren afkomstig uit Arnhem. Tijdens die rit zag iemand dat uit de auto papieren werden weggegooid. Dat gaf hij door aan de politie, die een onder zoek instelde. De weggegooide papieren bleken blanco cheques te zijn. In de auto werden vervolgens nog een rij- en kentekenbewijs aangetroffen welke op naam stonden van een inwoner van Meerlo. Cheques, paspoort, rij- en kenteken bewijs bleken kort tevoren ontvreemd te zijn bij een autokraak bij Nieuw Sprae- land uit een aldaar gepaarkeerde auto. Het tweetal is ingesloten in het Venrayse politiebureau. Het onderzoek in deze en mogelijk nog andere zaken van het tweetal, is nog niet afgesloten. BOUVIER HAPTE NAAR FRICANDEL Een Venrayse jongeman wandelde, met in zijn hand een fricandel, in de Grotestraal, toen plotselin een grote bouvier hem passeerde, die kennelijk trek had in die warme hap. Voordat de jongeman er iets aan kon doen, deed het dier een uithaal, met zo'n gretigheid, dat het de hand maar in een beet mee nam. Die beet was zo ernstig, dat de jongeman naar de Eerste Hulp van het ziekenhuis moest worden gebracht voor behandeling. VANDALENSTREKEN Van een in de Schoolstraat gepar keerde personenauto werden de ruiten wissers vernield. Een personenauto staande in de Griegstraat was over een afstand van 8 tot 24 cm bekrast. Aangifte werd gedaan van vernie ling van het dekzeil van een vrachtauto, op het Lovinckplein te Ysselsteyn. Uit de bovenzijde van het dekzeil waren een aantal lappen uitgesneden. De schade bedraagt 500,— Een bij Hubenhof geparkeerde personenauto was met een afbijtmiddel bewerkt, waardoor voor enkele honder den guldens schade ontstond. Een ergerlijke vandalenstreek werd gemeld uit de foyer van de Schouwburg. Een daar hangend weef selreliëf was door sigarettenpeuken be schadigd. Een schade van 1200, IETS TE VIEREN? KEGELBANEN en PUB The Old Calahan mH' De Gouden Leeuw 14 - Venray Tel.. 04780-10019 b.g g 86064 Uw gastvrouw en gastheer Hannie en Wim Salters GROTE BELANGSTELLING BIJ EERSTE LEZING VAN DE NED. VER. VOOR PARAPSYCHOLOGIE Onder grote belangstelling werd woensdagavond j.l. in de Wieënhof de lste lezing gehouden van de N.V.P. met als onderwerp; Sterfbed-visioenen, door Drs. F. Snel uit Bilthoven. Er waren naar schatting 100 men sen afkomstig uit de gehele regio aanwezig. Door deze grote toestroom bleek de zaal te klein. Na de lezing werd er in een ontspan nen sfeer gediscussieerd en vragen van allerlei aard gesteld en vanuit een weten schappelijke visie beantwoord. Maar er werden ook eigen ervaringen verteld, en dit laatste betekende toch een soort „doorbraak" voor de betreffende bezoekers, om openlijk hierover te kun nen vertellen. Tot heel laat is er nog nagepraat. De tweede lezing wordt eind januari 1987 verwacht, uiteraard over een ander onderwerp. Vooraf zal de datum worden gepubliceerd. NIEUWE SCHOENEN Vorige week werd een Venrayse jon gen aangereden door een personenauto, bestuurd door een Turkse plaatsgenoot. Gelukkig voor de jongen, kwam hij er met de schrik van af. Wel waren zijn schoenen vernield. De Turkse chauffeur zelf niet minder geschrokken be loofde voor nieuwe schoenen te zullen zorgen. Inderdaad heeft hij zijn belofte ge houden en nieuwe schoenen bezorgd. De ouders hebben dat zeer op prijs ge steld en vroegen ons, dat in Peel en Maas op te nemen. INBRAKEN Tijdens afwezigheid van de bewo ners werd zondagavond ingebroken in een woning aan de Ysselsteynseweg. Door vernieling van het draadglas in de voordeur was men binnen gekomen. Ontvreemd werden een videorecorder en videoband, alsmede enkele gouden sieraden. In de vroege zondagmorgen werd door verbreking van een ruit toegang verkregen tot de winkel van de LLTB aan de Peter Janssenweg te Ysselsteyn. De dader had kennelijk een compressor nodig, want uit de winkel verdween zo'n ding ter waarde van 1400, Door een toegangdeur van een schuur te forceren werd ingebroken in een schuur aan de Spraelandweg te Oostrum. Ontvreemd werden daar een vijftal boren en een aantal liters benzine. P.D.V. DE ZWALUW A.s. maandagavond 8 uur vergade ring voor alle medewerkers aan onze kampioenendag. Het bestuur rekent op 'n grote op komst. Tot maandag in ons lokaal. Jo Verlinden eerste in Heythuysen De Nicolaascross te Heythuysen leverde voor ons een overwinning op Jo Verlinden in de klasse veteranen 2. Jo legde de 6000 m pittige cross af in 22.06. Bij de veteranen 1 werd Michel Bille- kens 4e in de uitstekende tijd van 21.23. Zijn broer Bert werd in de veteranen 2 klasse 2e in 20.40. Bij de dames toonde Annie Coppus stijgende vorm door 5e te worden in 12.39 over 3000 m. Paul Coppus klasseerde zich bij de heren senioren in de cross over 9000 m als 14e in 30.47. Warandaloop Tilburg Sandra. Hofmans werd tijdens deze drukbezochte cross 1 le bij de meisjes B. Trainen: Maandag: 16.30 - 17.30 pupillen en le jrs. D zaal Brukske; 17.30 - 18.30 2e jrs D; zaal Marianum: recreatiegroep 20.00 -21.00 uur. Donderdag: zaal Marianum: 19.30 - 21.00 sen. en jun. AB; 18.30 - 19.30 junioren C. Baan: dinsdag 19.00 tot 20.30 u. sen. en jun. AB en 2e jrs. C; donderdag: ree. groep. Bos: zaterdag vanaf de Oude Barrier: 10.00 tot 11.30 uur senioren en junioren AB en 2e jrs. 13.30 - 14.30 pup. en jun. CD vanaf de tennishal. Wedstrijdagenda: 7 dec. Molenvencross te Helmond. 7 dec. Cross te Bree, terrein aan de Boneput te Bree. 13 dec. Dommelcross te Neerpelt voor meisjes, dames. 14 dec. Dommelcross te Neerpelt voor jongens, heren, veteranen. 20 dec. Indoor te Uden. Jun. CD en pup. 21 dec. L'Avant Silvestercross te Reu- sel. 21 dec. 5e Kerstcross te Beegden. Indoorklubrecords te Someren In Someren sprong Saskia Jacobs 1.30 m hoog, nieuw klubrecord bij de M D. Ook wist ze de 60 m op haar naam te brengen in een tijd van 9.1 dus een nieuw klubrecord. Bij de J A sprong Dimi Alkim 1.85 m hoog, ook een nieuw klubrecord. De verdere uitslagen zijn: M pup. A: Anouk Hermens 60 m 10.9, hoog0.85 m, kogel 3.00m. J pup. B: Paul Claessens 40 m 7.3. J pup. A: Coen Corëtiaans 60 m 10.1, hoog 0.95, kogel 5.74 m; Bas Manders 60 m 10.8, hoog 1.05 m, kogel 5.12 m; Jan Swinkels 60 m 10.3, hoog 0.95 m, kogel 3.76 m; Martijn Arts 60 m 10.8, hoog 0.95 m; kogel 3.76. J D: Mark Cornelissen 60 m 9.3; hoog 1.20 m; kogel 6.56 m. M D: Klaartje v.d. Broek serie 60mH 12.4, in de fin. werd ze 6e in 13.0; 60 m 9.4; hoog 1.20 m.; Jetje v. d. Broek 60 m 10.3; hoog 1.00 m en de 1000 m liep ze in 4.21.2. M C: Veronique Hulsmans serie 60 m 8.9, halve fin. 9.00, de 1000 m in 3.45.6; Paulien v. Dijck 60 m 9.7; de 1000 m in 3.36.8; hiermee werd ze 4e: Anouk Janssen 60 mH 11.2, hoog 1.20 m; Edith Cybulski 60 m. 9.5; hoog 1.25 m; Ilse Hermens 60 m. 9.9, kogel 5.88 m; Maud Min 60 m 9.5, kogel 5.28 m; Annemiek v. d. Wielen 60 m 10.6, kogel 4.40 m. J C: Maurice Janssen 60 m 8.6; hoog 1.55 m p.r.; Mark Verstappen hoog I.40 m; Peter v. d. Wielen 60 m 9.7; hoog 1.20 m. J B: Tom Alkim 60mH 10.1; kogels II.48 m 6e plaats; Alwin Crooymans 60 m 8.2; hoog 1.60 m; Maurice v. d. Heuvel 60 m 8.4; kogel 9.53 m. M B: Natasja Sörensen 60mH 10.9, 60 m 8.9. J A: Patrick Janssen 60mH serie 9.1, finale 9.3 5e plaats; 60 m serie 7.5; halve finale 7.3; Dimi Alkim 60 m. 7.7 in de serie en 7.8 in de halve finale. REKREATIEGROEP 'VENRAY REGIO A.s. zaterdag hebben we weer test loop aan de Schadijker Bossen in Meterik, waar we om 15.30 u. starten vanaf de parkeerplaats. Zondagmorgen is er in Venray even eens testloop aan de Ballonzuil en wel om 09.00 uur. Maandagavond is er in de gymzaal van Marianum in de Mgr. Nolensstraat 9 te Venray om 20.00 uur gelegenheid om tijdens de zaaltrainingen eens al die spiergroepen te trainen die tijdens een normale looptraining niet aan bod komen. Om blessurevrij te blijven is dit echt noordzakelijk. Dinsdag is er op het terrein van voetbalclub Sparta in Sevenum om 19.30 uur een interval training. Donderdag, eveneens in Sevenum, wordt er om 19.30 uur gestart met een duurloop op de harde weg vanaf huize van de Beele, Peperstraat 10. Donderdagavond starten in Venray om 19.30 uur de beginners- en gevorder- dengroep gezamenlijk vanaf de atletiek baan. Zondag 7 dec. is er in Viersen (did.) de Nikolaus-Volkslauf waar we verle den jaar reeds met enkele mensen een leuke en goed georganiseerde wedstrijd gelopen hebben. Men kan hier de 3, 6 of de 10 km lopen. Daar er echter verschil lende starttijden zijn kan men het beste eerst even bellen met Chris Beursakens 04709-5259. Voor alg. inlichtingen: Frank Rijs- houwer 04780-86268; Otto Foppen 04767-2215, Thijs Verberk 04780-86080 Reeds nu is de inschrijving openge steld voor deelname aan de Kleffenloop te Overloon, welke op zondag 22 februari a.s. wordt gehouden. De te lopen afstanden zijn: Jeugdronde t/m 12 jaar, 1 Vi km. !4 Marathon (drie ronden) Enkele ronde, 3'/i km. Vi Marathon (zes lomlen) Dubbele ronde, 6 Tm. Ook nu weer een apart klassement voor verenigingen en groepen van"mini maal 5 personen. Inl ichtingen: 04788 -1879. Inschrijven bij J. van Kempen, Snejerspad 215825 CN Overloon. CLUB- EN SCHOOLKAMPIOEN- SCHAPPEN Zondag 7 december worden er in onze eigen dojo aan de St. Antonius- straat de jaarlijkse club- en schoolkam- pioenschappen gehouden. Alle kinderen die zich hiervoor opge geven hebben krijgen nog bericht over het tijdstip dat hun wedstrijden begin nen. De wedstrijden beginnen om 10 urn en zijn voor iedereen toegankelijk. Vooral de ouders en belangstellenden zijn van harte welkom. Op 13 december wordt de oriëntatie- tocht dropping voor junioren gehou den. Ofschoon reeds een respectabel aantal aanmeldingen binnen waren heeft de organisatie de indruk dat toch nog een paar vergeetachtigen zijn ach tergebleven. Omdat wij vinden dat nie mand op dit festijn mag ontbreken mo gen zij zich alsnog opgeven, maar uit sluitend schriftelijk bij Bep Martens, Bongerdstraat 3a te Venray en vóór 8 december! Wij hopen, dat alle junioren komen meedoen. Het wordt beslist een blitse avond. One-In Ons clubblad is deze week bezorgd bij alle leden. U vindt er alle informatie in m.b.t. de ALV en andere aktiviteiten. Mochten er leden zijn die het blad niet hebben ontvangen, dan gelieven zij zich in verbinding te stellen met Mario Brouns, tel. 03780-83930. ALV De algemene ledenvergadering wordt dit jaar gehouden op 18 december in danscentrum Janssen, Raadhuisstraat 6. Wij hopen vele leden te mogen begroe ten. Meer informatie hierover in de One In. Kersttoernooi Junioren, die tijdens de kerstvakantie willen meedoen aan een gezellig- heidstoernooi, mogen zich bij Bep Mar tens, tel. 04780-81179. Nader bericht hierover volgt nog. Maar om iedereen een brief te sturen kost geld. Als alle ju nioren zich nu reeds opgeven komt het gespaarde geld ten goede aan het toer nooi. Wij rekenen dus op medewerking en grote deelname. De algemene ledenvergadering wordt gehouden op 18 december a.s. in dan scentrum Janssen, Raadhuisstraat 6. Aanvang 20.00 uur. De agende is gepu bliceerd in de One-In St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: Tweede woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Onder ons". 's Avonds van 20.00 tot 21.30 uur: een direkte uitzending vanuit de studio naar het ziekenhuis met als programma „nieuws en actualiteiten, sport en de verzoekplaten." Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten", waarna het verzoekplatenDro- gramma zoals dat gisteren was uitgezon den. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: Tweede woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Onder ons". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur h«« programma „nieuws en actualiteiten", waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: Tweede woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Onder ons". Donderdag: vanaf 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualitei ten", waarna een platenprogramma en daarna „Zomaar muziek". Nieuw Spraeland, Oostrum. Woensdag, Tweede woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Onder ons". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Woensdag, van 10.00 tot 1L00 uur het programma „Onder ons". I Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners in ,,'t Klöske". Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 7