Bibliotheek cor De Wetteling AGENDA Mag de grootste (sport)vereniging van Venray ook eens aan de weg timmeren? verfhal Parkeerverbod in het centrum Uitwisselings concert te Leunen Afvalverwerking in de naaste toekomst PEEL EN MAAS Tentoonstelling van kleindieren Vogel tentoonstelling te Wanssum Ysselsteyn scoort goed (her)intredende vrouwen op de arbeidsmarkt De stankoverlast in de Pr. Irenestraat Zon in de schoorsteen OPEN HUIS Dr. Poelsschool Kledingaktie Opbrengst kollekte 1986 prinses Beatrix- fonds GEVONDEN Judovereniging Venray in Berlijn Binnenkort is de invoering van een parkeerverbod te verwachten in de Bon- gerdsiraat, Eindstraat en de Mgr. No- lensstraat. Plannen om ook een parkeerverbod in te voeren in de Hoenderstraat stuitten deze week in de commissie voor verke ir c.a. op felle tegenstand van enkele e- woners. Met name de exploitant van ton friture in die straat zag zijn boterham (of frites) in gevaar komen, als er tegenover zijn zaak niet geparkeerd mag worden door klanten die frituren komen afhalen. Wethouder Claessens was wel bereid daarvoor ontheffing te verlenen of andere maatregelen te treffen, maar kennelijk wrong de schoen ook nog op een andereplaats. De bewoners stellen namelijk dat zij hun auto uit de straat moeten zetten om meer ruimte te geven aan de zware vrachtwagens die bij de Torro af en aan rijden. Die kijken nergens naar en drukken een tegemoetkomend perso- nenautootje zonder pardon aan de kant. Diezelfde zware vrachtwagens hebben al ,,een hoop" nieuwe trottoir banden en trottoirtegels bij de laad plaats van de Torro vernield. De grote fout is, dat men er wel een groot bedrijf neergezet heeft, maar verzuimd heeft voor goede af- en aanvoerwegen te zor gen. „Als die vrachtwagens voorbij komen, trillen bij mij de kopjes en bordjes van de tafel..." zo verzuchtte een van die bewoners Die klachten waren voor wethouder Claessens voldoende aanleiding voorlo pig van zijn plannen af te zien om in de Hoenderstraat een parkeerverbod in te voeren. Hij zal eerst eens bij alle bewo ners informaties gaan inwinnen. Tijdens de wekelijkse repetitie-avond van dinsdag 11 november 1986 zal door Harmonie ,,St. Catharina" Leunen, Veulen, Heide, in het gemeenschapshuis te Leunen in samenwerking met Fanfare Renantia uit Griendtsveen een uitwisse lingsconcert worden verzorgd. Fanfare Renantia zal om ongeveer 21.00 uur onder leiding van dirigent Geert Jacons op het podium plaats nemen en ten gehore brengen de stukken, die voor deze vereniging op het programma staan tijdens het komende bondsconcours. Het concert zal om 20.00 uur worden geopend door Harmonie „St. Catha rina", onder leiding van dirigent Toon Schellens. Er wordt uitgevoerd een deel van het- populaire,thans beschikbare concertprogramma. Belangstellenden zijn bij dit concert van harte welkom. De regionale vuilstortplaats Zuring- peel raakt meer dan vol. Alle gemeenten die van deze stortplaats gebruik maken, beraden zich nu op een procesmatige afvalverwerking in de naaste toekomst. Als streefdatum is bepaald 1 januari 1990. Volgens insiders is dat niet haal baar en ligt 1993 meer in de lijn der mogelijkheden. Die stelling wordt door Horst en Sevenum (die de stortplaats beheren) niet in dank afgenomen. Beide gemeenten willen zo gauw mogelijk van de vuilnistoevoer verlost worden. Een procesmatige afvalverwerking zal meer aangesloten gemeenten moeten hebben, dan nu bij de Zuringpeel het geval is. Men spreekt dan ook niet van een regionaal gebeuren, maar zelfs van een intergewestelijke verwerking. Sa menwerking met de gemeenten in Noord-Oost-Brabant behoort zeker in overweging genomen te worden. Bij een procesmatige afvalverwerking wordt vooral gelet op hel sorteren van de afvalstoffen teneinde zoveel als mo gelijk is materialen voor hergebruik (recycling) te kunnen vergaren. In afwachting op die procesmatige verwerking pleitten deze week in de commissie voor openbare werken ver schillende partijen om nu reeds huis houdelijk afval gescheiden aan te leveren. Oud papier bijvoorbeeld wordt over het algemeen vrij goed opgehaald, hoewel er nog wijken zijn waar dat niet gebeurt. Ook de glascontainers worden intensief gebruikt, maar er is zeker nog meer afval voor hergebruik apart te houden. In dit verband vertelde wethouder Claessens dat een inwoner als startende ondernemer van plan is huis aan huis lege flessen op te halen, die schoon te maken en aan de fabrikanten onbescha digd terug te verkopen. Terwijl alle andere commissieleden vóór een procesmatige afvalverwerking waren, zou de heer Van de Vorle het liefst zien dat het bleef zoals het was: gecontroleerd storten. Dat is in ieder geval goedkoper dan procesmatige ver werking en drukt dus niet zo erg op het huishoudbudget. Overigens vond hij het maar een flauwe aangelegenheid, dat iemand door de politie „wordt achterna gezeten" als hij iets bruikbaars mee neemt wat bij het grofvuil aan de trot toirrand staat opgesteld. „Dat is toch ook een vorm van recycling..." 'n leesbare krant A.s. weekend zaterdag 8 en zondag 9 nov. organiseert de Kleindierensport- fokkersvereniging K.S.V. Venray e.o. haar eerste tentoonstelling van kleindie ren. Hierin zijn ondergebracht konijnen, grote hoenders, dwerghoenders, sier- duiven, watervogels en siervogels. In totaal worden er door de leden van K.S.V. Venray e.o. 385 dieren op een zeer overzichtelijke manier tentoonge steld in het gemeenschapshuis te Leu nen. Op zaterdag 8 nov. worden de dieren door 6 gerenmomeerde keurmeesters beoordeeld of ze goed, zeer goed of zelfs fraai zijn. 's Avonds om 20.00 uur zal de officiële opening van deze ten toonstelling worden verricht door wet houder van Oers. Tevens zullen bij deze opening de Hoofd-Ere-prijzen, welke door de beste dieren in hun groep zijn gewonnen, aan de winnaars worden uit gereikt. Al met al is het zeker de moeite waard om deze show, waar een verscheiden heid van dieren bij elkaar is gebracht, te bezoeken. Voor de jeugd van basisschool de Meent te Leunen is er een kleurwed- strijd georganiseerd. De kleurplaten welke over de diergroepen gaan, worden beoordeeld door de keurmees ters welke ook de dieren keurenDe beste inzender van elke groep ontvangt een prijs, andere inzenders ontvangen een attentie. De tentoonstelling is voor het publiek geopend op zaterdag 8 nov. van 18.00 tot 22.00 uur en op zondag 9 nov. van 10.00 tot 18.00 uur. Van 7 tot en met 9 november wordt in hel kelderke van hotel Verstraelen te Wanssum door de Vogelvereniging De Gevleugelde vrienden uit Wanssum e.o de jaarlijkse onderlinge vogelshow gehouden. Op deze wedstrijd worden ca 450 vogels geshowd, waaronder kanaries grasparkieten, agaporniden en tropi sche vogels met als extra attractie afrikaanse prachtvinken. Het is ook voor de niet vogelhouder zeker de moeite waard om eens te gtan kijken naar al die prachtige vogels. Zij die belangstelling hebben voor deze mooie hobby kunnen op de tentoonstelling alle informatie bekomen. De opening voor leden en genodigden vindt plaats op vrijdag 7 november om 20.00 uur. Voor het publiek is de tentoonstelling ge opend op zaterdag 8 november van 13.00 tot 22.00 uur. Op zondag 9 november van 10.00 tot 17.00 uur. De trekking van de loterij is op zondag middag om ongeveer 16.00 uur. SPOORBIELS HAD REMMENDE WERKING Een bewoner had in zijn tuin aan het Hoefblad in Landweert ter verhoging van de veiligheid een spoorbiels ge plaatst, welke een remmende werking moest hebben op het verkeer. De spoor biels bleek een deze dagen verdwenen te zijn. Bij de politie werd aangifte gedaan van deze ongewone diefstal. De politie vermoedt dat een weggebruiker niet van plan was een haakse bocht te nemen. Voor 'n stijlvolle trouwcombinatie kunt U nu ook op Dinsdagochtend terecht bij: CAESAR jonge manner) mode Venray Voortaan dinsdag geopend van 9.30 tot 12.30 uur Ysselsteyn scoort goed daarmee bedoelen de zelfstandige ondernemers van dit kerkdorp niet de plaatselijke voetbalclub, maar de service die zij als winkeliers aan hun medebewoners geven. Tot die conclusie zijn ze gekomen na bestudering van een tweetal rapporten over de leefbaarheid van Ysselsteyn. Het eerste rapport was afkomstig van het CIMK, dat in 1985 een enquête-on derzoek hield onder 4500 inwoners van Ysselsteyn, Veulen-Heide, Merselo en Vredepeel. Het tweede rapport behelsde een on derzoek in de kleine verzorgingscentra en was gebundeld onder de titel „Kern (en) Gezond". Beide onderzoeken tonen duidelijk aan, dat Ysselsteyn bij de bevolking goed in trek is en zeker wat betreft de dagelijkse behoeften nog niet zo slecht scoort. Natuurlijk kwamen in de genoemde rapporten ook zaken naar voren welke voor verbetering vatbaar zijn. Om er maar enkele te noemen: uitbreiding van levensvatbare voor zieningen ter bevordering van de koopkrachtbinding; ook op sociaal en cultureel gebied; is noodzakelijk; het (ongewild) verdwijnen van voor zieningen en service geeft een extra versnelde achteruitgang van de le vensvatbaarheid in het betreffende dorp; de gebondenheid van de koper aan zijn dorp wordt verminderd door het ter beschikking hebben van een auto, waardoor andere winkelcentra binnen ieders bereik liggen; de werkende jongeren hebben als potentiële kopers minder binding met hun dorp. Beide onderzoeken hebben veel be vestigd van wat we reeds wisten aldus de heer J. van Gassel, voorzitter van de VZO Ysselsteyn e.o. maar deson danks moeten we niets nalaten om andere feiten aan de weet te komen. Het buro Vrouw en Arbeid is Opgericht met het doel de positie van vrouwen op de arbeidsmarkt in de regio Venray te verbeteren. Dit hoopt het buro onder meer te bereiken met een onderzoek enquete onder werkzoe kende vrouwen. Het is de bedoeling van dit onderzoek, informatie in te winnen over de wensen en behoeften die de werkzoekende vrouw heeft en de problemen die zij bij het zoeken naar werk ondervindt. Ook de arbeidsbu reaus van Venray en Gennep streven naar een verbetering van de situatie van herintredende vrouwen op de arbeids markt en zij hebben medewerking verleend aan het onderzoek. Inmiddels is aan ongeveer 1500 vrouwen, die ingeschreven staan bij het arbeidsbureau als werkzoekenden, een uitgebreide vragenlijst verstuurd. Aan de hand van de resultaten van dit onderzoek zal buro Vrouw en Arbeid, konkrete stappen ondernemen om de arbeidsmarkt meer toegankelijk te maken voor vrouwen. Eventuele inlich tingen en informatie Buro Vrouw en Arbeid, Bergweg 4 Venray. Telefoon 04780-83730. Sinds 16 september heeft de gemeente geen klachten over stankoverlast in de Pr. Irenestraat meer ontvangen. Of dat een gevolg is van het afsluiten van de straatriolering aan de kant van de Oude Oostrumseweg,: óf van de ontluchtings- gateir in de putdeksels, óf van de controlemaatregelen bij de bewoners, staat nog niet vast. „We blijven nog zoeken", zei wethouder Claessens deze week in de commissie voor openbare werken c.a. De controlemaatregelen bij de bewo ners, door een erkend installateur, gaven verrassende resultaten. In de gehele straat was niet een closetpot goed aangesloten. Op verschillende plaatsen met name bij wasmachineaansluitin gen ontbraken sifons en waren schrobputjes uitgedroogd. Al deze mankementen zijn nu hersteld. Nog steeds heeft men geen analyses ontvangen van de eind augustus geno men watermonsters uit de betreffende riolering. Voorlopig blijft de afsluiting van de riolering aan de kant van de Oude Oostrumseweg gehandhaafd. Daardoor is het riool in de Pr. Irenestraat uitslui tend voor de bewoners „gereserveerd". De doorstroming van de Oude Oos trumseweg gaat nu via de Vlierstraat en de Beukenlaan naar de Leunseweg. Mogen? Dat móét zelfs na 25 jaar met een veel te klein zwembad. Dat doet SPIO dan vanaf volgende week. Reeds vele jaren organiseert de Nationale Vereniging De Zonnebloem met succes de bekende Sint Nicolaas- aktie: „Zon in de schoorsteen". Bij geen enkele aktie van de Zonne bloem zijn zoveel mensen betrokken als bij deze. Duizenden mensen zorgen er voor dat de door hen gemaakte surprises bij zieken en gehandicapten worden be zorgd. Het gaat niet om grote kado's maar om een aardige attentie, voorzien van een leuk gedichtje of briefje. Het gaat erom dal zieke en gehandi capte medemensen kunnen ervaren: „Ik had niets verwacht, en toch iemand heeft aan mij gedacht!" Dan betekent „Zon in de schoor steen" véél meer dan alléén 'n pakje in de schoorsteen! Wie een pakje wil maken kan zich opgeven bij: Mevr. M. van Pelt, De Alden Weg 16 5801 HG Venray, tel. 82740. U ontvangt dan na 15 nov. een adresformulier, waarop naam, adres en enkele bijzonderheden staan, van dege ne voor wie U een pakje kunt maken. Na 'n ingrijpende, volledig inpandige verbouwing, zijn alle groepen (groep 1 t/m 8) gehuisvest onder één dak. Niet alleen gehuisvest, maar krijgen er ook hun onderwijs. Door 't huidige aantal leerlingen was 't nodig om elke beschikbare m3 (vierkante meter) optimaal te benutten. Met 'n architectonische, onderwijs kundige visie, de nodige fantasie, energie en mankracht is dit aardig ge lukt. Wat ons betreft: kom eens kijken en oordeelt u zelf. KOM". K BRS'SStHODL /if 4?+ ■fiaviUc-fioofs. s -fwe&ï- ïrz LLe-r^e2ruc£^€ ié*/ u 2fa/ï Af - /^3c 22,*- Voor sommige werkzaamheden is nu eenmaal vakkennis nodig. Die leveren wij gratis bij de verf peststraat (achter het postkantoor) telefoon 82810 De eerste hoeveelheid ingezamelde kleding in Horst/Venray ten behoeve van vluchtelingen voor het Zuidafri- kaanse apartheidsregime is afgelopen vrijdag (31 okt.) naar het verzamelpunt in Oss vervoerd. Vandaar wordt de kleding naar Rotterdam gebracht om vervolgens per schip naar Afrika ver voerd te worden. De opbrengst van de kledingaktie in onze regio bedraagt tot nu toe ruim 500 kilo. Inmiddels is het eerste transport al overhandigd aan het ANC en onderweg naar Dar es Salaam in Tanzania, om verder vervoerd te worden naar de Zam- biaanse hoofdstad Lusaka, waar het hoofdkantoor van het ANC gevestigd is. Gezien de respons op de kledingaktie overal in het land zal binnen enkele weken het volgende transport volgen. De opbrengst in vergelijking met het eerste transport is verdubbeld en be draagt 15.000 kilo. Reden genoeg voor de Hulp- en In formatiedienst van de Socialistische Partij de aktie onverminderd door te zetten. Kleding blijft welkom op de diverse inleveradressen. Ook financiële steun is hard nodig: giro 683683 t.n.v. SP Hulp en Informatiedienst o.v.v. „Zuid-Afrika" Inleveradressen in Venray: Brukske: Gitaarstraat 43 ('s avonds); Serenadestraat 44 (dinsdag/donderdag middag). Centrum: Oude Oostrumseweg 29 ('s avonds) en Kruisstraat 3 ('s avonds). Veltum: Dagoberthof 23 (woensdag avond). Zoals ook andere jaren hebben de inwoners van de gemeente Venray weer hun vrijgevigheid getoond, waardoor ook dit jaar de kollekte voor het Prinses Beatrix Fonds weer een succes gewor den is. De totale opbrengst was dit jaar: 11.011,46. De samenstelling van dit bedrag is als volgt. Venrav-kom 4862,23 Castenray 405,65 Heide 438,98 Leunen 717,05 Merselo 834,05 Oirlo 653,00 Oostrum 922,65 Smakt 103,95 Veulen 311,00 Vredepeel 166,30 Ysselsteyn 1384,35 Giften 212,25 Aan iedereen die dit mogelijk ge maakt heeft, onze hartelijke dank. Een speciaal woord van dank aan de plaatselijke coördinators/trices en alle collectrices en collectanten die meege werkt hebben aan dit mooie resultaat. Volgend jaar is de collecte voor het Prinses Beatrix Fonds in de week van 14 t/m 20 september. Nogmaals allemaal hartelijk bedankt. Een poes, 3 mnd. oude lapjeskat. Een perzische kat. Een gouden schakel armband. Een fietsensleutel. Een groe ne draad met 7 sleutels. 3 Pony's. Filmkaart Filmvorming A. Dameshorloge merk Pontiac nr. 76502. 2 Selutels, strippenkaart en kapotte lippenstift zwart. 1 Huissleutel Yale. Sleutelhanger met letters NMS sleutel, waaronder autosleutel. Etui met 5 sleu tels, waaronder Lipssleutel, en sleutel no. 13264. 1 cilindersleutel merk Kis. Rood etui met 5 sleutels. Een sleutel merk Ces, no. 1A03687. Voor inlichtingen kunt U zich wen den tot de administratie van de gemeen tepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, tst. 224. OPENBARE BIBLIOTHEEK Afd. voor de jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor de volwassenen Julianasingel 33 VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afdeling voor de volwassenen: DU MAURIER, Daphne. Don't look now: en andere mysterieuze verhalen. Griezelverhalen. GRÜN, Max von der. Late liefde. Een toevallige ontmoeting met twee oude mensen leidt tot een spontane ge negenheid die beiden een aangename oude dag bezorgt. (Grote letter). HART, Maarten 't. De jacobsladder. Het leven van een opgroeiende jongen in Maassluis tegen de achtergrond van de opkomst en de ondergang van de streng calvinistische familie waarmee hij bevriend is. HIDDEMA, Bert. Wiener bloed. Een eerzuchtige patiënt van een Amsterdam se psychiater is van plan ongevraagd de van de psychiater geleende brieven te publiceren, hetgeen een tijdbom onder de psycho-analyse beweging zal beteke nen. LEE, Tanith. Stormgebieder. Avon- turenepos over de bastaardzoon van een koning, die zijn rechten op de troon doet gelden. MOLENAAR, Ben. Houten hotel aan de Planeet: textielmachines en misdaad. Een Nederlandse politie-in- specteur wordt in Oostenrijk gecon fronteerd met een moordaanslag op een landgenote. SACHS, Marilyn. Het nijlpaard. Nadat een dikke vrouw door haar vriend is veranderd in iemand met zelf vertrouwen, ervaart ze hoe wurgend de liefde kan zijn. SAGAN, Francoise. De oorlog beu. Door een ontmoeting met een oude vriend en diens vriendin in de Tweede Wereldoorlog ondergaat de houding van een man ten opzichte van het leven een radicale verandering. SHARPE, Tom. Klasse. Een wereld vreemde kostscholleraar en zijn domste leerling belanden in vreemde situaties. SWINDELS, Madge. Het lied van de wind. Als een meisje van wie de ouders door de nazi's zijn vermoord, ontdekt dat haar vriend in Zuid-Afrika een Duitser is levert dat grote problemen op. TROYAT, Henri. Peter de Grote, tsaar van Rusland: historische roman. Het persoonlijke en politieke leven van de Russische tsaar (1672-1725). Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis! Donderdag: 18.00-20.00 Manual 20.00-23.00 Rooyse VK Vrijdag: 17.00-18.00 Rank Xerox 18.00-20.00 Manual 20.00-21.00 Veronica-FC Weerts 21.00-22.00 Siebers-FC Hento 2 22.00-23.00 ZVV Venray-Concordia Zaterdag: 10.00-13.00 Badminton 13.00-14.00 Handbal 14.30-15.30 Huukske-OZWS 15.30-16.30 De Volle Maan-SVCB 2 16.30-17.30 FC Hento-Baarlo 18.30 Jumpers basketbal Zondag: 12.00-17.00 Manual 17.00-19.00 Batu Badaun 19.00-20.00 Old Calahan 20.00-21.00 Fc. Sportief 21.00-22.00 Keijzers Maandag 17.00-18.00 gemeente 18.00-21.00 Rooyse VK 21.00-22.00 Veronica-Le Coq 22.00-23.00 De Klomp-Veronica 2 Dinsdag 17.00-18.00 basketbal 18.00-21.00 Rooyse Vk 21.00-23.00 Badminton Woensdag 17.00-18.00 gemeente 18.00-23.00 badminton Op het vorige week gehouden vriend schappelijk toernooi van de jubilerende Bcrlijnse judoclub „Tempelhofer ju- dofreunde" waren een twintigtal Ven- rayse judoka's op uitnodiging present. Naast het sportieve treffen op zaterdag tussen de judoka's van de Bcrlijnse club een Zwitserse judoclub uit Zurich, en onze eigen vereniging was er trjd om de stad Berlijn te verkennen. Op het pro gramma stond een interessante busreis door de stad met daarij uitleg van een Berlijnse gemeenteambtenaar. Op dc feestavond na hel toernooi werd ons door de voorzitter van de Berlijnse ju dovereniging de vriendschapsbeker uit gereikt. We zullen de Berlijnse judoclub uitnodigen op onze internationale ont moeting waar meerdere buitenlandse clubs vertegenwoordigd zullen zijn. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: T. VAN THIEL Tel. 88800 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn Tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan hoek Patersstr. tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak M.J. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W. KREMER Mgr. Noienstraat 12 Venray tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30" tot 14.00 uur en volgens afspraak. WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, «el. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uilsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum ,,De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgcbouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1,5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGF.M. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in hel Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA PATIËNTEN VLk. VENRAY Tel. 82750

Peel en Maas | 1986 | | pagina 3