KERKDIENSTEN Oude foto 60 Jaar Kinderpostzegels WINTERKERMIS PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KERK VENRAY Zaterdag 8 nov;: 9.00 leesmis voor de parochie; 19.00 zondagsdienst Ned. Hgm. Grad Goumans; Coby Jacobs- Reijnders; ouders Vullings-Thuijls; overl. ouders Pijpers-Clabbers; Maria van Rijswijck-Derks (neven en nichten Cleven-Baltussen). Zondag 9 nov. Kerkwijding van de Basiliek van Sint Jan van Lateranen: Willibrordzondag. 8.00 tot zekere in tentie; 9.30 Greg. Hoogmis. Door van der Sterren-Hendricx; Maria Kersten- Ticheloven; Burgemeester Janssen; ou ders Janssen-van Gerven en overl. fa milie; 11.00 Ned. Hgm. Bert van de Heuvel en Annie Kropmans; Herman en Lies Gerrits-Hermans en' overl. ouders; Jeu Jenniskens (buurt); ouders Greefkens-Potten en kinderen; Paul Burgman (jachtclub); Ben Schim van der Loeff (jachtclub). Maandag 10 nov.: H. Leo de Grote. 9,00 lsm. oude stichtingen; overl. ouders Custers-Oudenhoven; 19.00 lsm. Bertha van Rijt-Jansen. Dinsdag 11 nov.; H. Martinus van Tours. 9.00 lsm. overl. fam. Bexkens; overl. fam. Gommers-Sengers; 19.00 lsm. Mathias Goumans en Maria Hen- drickx. Woensdag 12 nov.: H. Josafat. 9.00 W. Broers, echtgenote en overl. kinde ren; 19.00 lsm. Anna van Osch-Hebben Ouders Arts-Dommeck; overl. leden v. d, oudervereniging; August jan Marie van Oorschot. Donderdag 13 nov.: 9.00 lsm. tot bij zondere intentie. Vrijdag 14 nov.: 9.00 lsm. Piet Pou- wels en echtgenote; 19.00 lsm, ouders van Kessel-Versleijen en zoon Jan; Teng Broers (buurt). Zaterdag 15 nov.: 9.00 lsm. overl. fam. Hermans-Klassens en Gerrits-Her mans (S); 14.00 H. Mis uit dankbaar heid b.g.v. 40-jarig huwelijksjubileum echtpaar de Bruiij-van Els; 19.00 zon dagsdienst Ned. Hgm. jrd. ouders v. Vegchel-Muijsers; overl. ouders v. d. Berg-Paulissen; t ouders Janssen-Frans- sen. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Pascal en Maikel Brons, lezer: A. Verbeek. Zondag: 8.00 Rob en Bart Derkx, lezer: L. Truyen; 9.30 Wilco Janssen en Peter Harrewijn; 11.00 Fieke Schwa- chöfer en Petra Berkers, lezer: T. Ver beek. Misdiènaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Irma Maassen en Elke Janssen. Woensdag en vrijdag: 19.00 Maikel Brons. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 Eucharistieviering met volkszang. Voorgangers: B. Frede- riks en G. van Loenen. Intentie: over- le'den en levende leden van de fam. Peters-van Wieleck en Piet Schellen. Lektrice: Zr. Jacintha. Kollekte: Stich ting vluchteling. Zondag: 9.30 Eucharistieviering met koor- en volkszang. Voorgangers: B. Frederiks en G. van Loenen. Lektrice: H. Brouwer. Kollekte: Stichting vluch teling. Maandag, woensdag en zaterdag: 18.30 Eucharistieviering. Dinsdag: 18.30 Woord- en commu niedienst. Vrijdag: Geen dienst. PAROCHIE PATERSKERK Willibrordzondag. H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door Crescen do; 11.45; 18.00 avondmis. De meer opbrengst van de kollekte in dit weekend is voor het Willibrordusapos- tolaat. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Aktie verwarming: De kerkkollekte voor de nieuwe ver warming in het weekend van 1 en 2 november bracht op 2.362,45. Alle gevers hartelijk dank. Stand 3-11-86 ƒ7.512,45 Postgiro 420.40.20; Bank 2318.08.256 t.n.v. Kerkbestuur O.L. Vrouw van Zeven Smarten onder vermelding Ak tie Verwarming". Misintenties: Zaterdag: 18.30 Harrie Lenssen Jacques Nijsen (V) Huub Stevens. Zondag: 9.00 overl. familie Claessens -Philipsen jgt. Theo van de Laar Anna Maas-Peeters; 10.15 overl. fam. Janssen-Cup overl. fam. Spee-Arts; 11.45 Harry Clephas; 18.00 overl. fam. Hendriks. Maandag: 8.00 overl. fam. Barn- hoorn-v. Houdt; 19.00 ouders Lucas- sen-Billion Jan Arts. Dinsdag: 8.00 fam. Esser-Timmer-v. Geffen overl. fam. Raemakers-Pou- wels; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. Karei Derickx en overl. familie Sjraar Maas. Woensdag: 8.00 overl. fam. Gerrits- Hermans; 19.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans overl. leden van de Ouderenvereniging. Donderdag: 8.00 Sjang Ewals; 19.00 Theo en Ben Linders Piet Koenen. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Arts-Jans- sen; 19.00 gezinsmis; uit dankbaarheid en voor overl. fam. Kolkman-Linders Godfried Philipsen. Zaterdag: 8.00 overl. echtpaar Her mans-van Maren. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 René Jansbeken. Zondag: 9.00 Leo en/of Johan Pou- wels; 10.15 Tony Vermeulen; 11.45 Martijn Smelt; 18.00 Martin Leenders. Maandag en vrijdag: 19.00 Marcel Meijer. Dinsdag en donderdag: 19.00 Jaap Janssen. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor H. Vemooy, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van af spraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Denkt U aan de wijzigingen welke in de hiernavolgende mistijden voor de ko mende periode zijn aangebracht! Zaterdag 8 nov.: 18.15 H. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie. Zondag 9 nov.: 10.45 H. Mis overl. fam. Kunen-van Rens. De kindercrèche wordt verzorgd door Ellen Gerrits. Maandag: 19.00 H. Mis voor paus en bisschoppen. Dinsdag: Géén H. Mis. Woensdag: H. Josafat, bisschop en martelaar. 18.35 rozenkransgebed; 19.00 H. Mis voor de overl. van de oudervpreniging. Donderdag: Géén H. Mis. ARAMIS 900 HUIDVERZORGING ZIET DE FEITEN ONDER OGEN Laten we het maar onder ogen zien! Er zijn dagen, waarop een man zijn ge zicht zeer kritisch bekijkt. Op sommige dagen is hij tevreden met hetgeen hij ziet; op andere dagen echter ziet zijn spiegelbeeld er niet zo gezond en fit uit! Hij weet dat zijn gezicht een kostbaar bezit is en wil het graag zo houden. Daarom hebben mannen er uiteindelijk aan toegegeven, dat ook hun gezichts huid hulp nodig heeft om er goed uit te blijven zien. ARAMIS 900, toonaange vend expert op dit gebied, brengt daar om een serie huidverzorgingsproduk- ten, gericht op de specifieke behoeften van de mannenhuid en verpakt in een nieuw, eigentijds jasje. Er is geen tijd te verliezen! Spannin gen, vermoeidheid, milieuvervuiling en de tand des tijds eisen hun tol van een mannenhuid. Evenals scheren; een dagelijks ritueel voor de meeste man nen. En wat te denken van lastige zaken als een vette huid, perspiratie en onzui verheden? ARAMIS 900 is het systeem bij uit stek om de huid er schoon, jong en ge zond uit te laten zien; in feite in evenveel tijd als nodig is om een kopje koffie te drinken. Het principe is als volgt Een schone huid is het basisgegeven. Echter, waanneer het gezicht gewassen wordt met zeep en water voelt de huid vaak strak en droog aan. Dit gaat niet op als voor het reinigen Deep Cleaning Face Bar gebruikt wordt. De ingrediën ten van dit verfrissende produkt (waar onder menthol) verwijderen vuil en overtollig vet van het huidoppervlak en zorgen ervoor dat de huid verzorgd en ontspannen aanvoelt. Deep Cleaning Face Bar is hardgeperst, zeer duurzaam in het gebruik en handig verpakt in een zeepdoos met ,,afdruip"-bakje. DEEP CLEANSING FACE BAR 150 gram 35.-. De ARAMIS 900 huidverzorging heeft nog meer in zijn mars. Deze serie bevat namelijk ook gesoecialiseerde hulp voor wanneer, na een moeilijke dag op kantoor of een avondje op stap, de huid er vermoeid uitziet of onzui verheden vertoont. In dat geval kan men een van de volgende produkten in overweging nemen: Granular Face Serub, een zacht- schurende crème met kleine korreltjes vooreen 10-seconder kuur. Dit produkt zorgt er voor dat de porièn schoon blijven en verwijdert het gedurende de dag opgelopen vuil en vet van de huid. De resultaten? Gladde, frisse huid; verzorgd en gezond. Te gebruiken vóór het scheren; een- tot tweemaal per week. GRANULAR FACE SCRUB 100 ml. 35,-. Als op de huid spanningen en ver moeidheid zichtbaar worden, probeer dan Face Activator. Een 10-minuten masker op kleibasis, dat de huid ont spant en oppept, terwijl b.v. de Peel en Maas gelezen wordt. FACE ACTIVA- TOR 100 ml. f 35.—. Zó eenvoudig is de ARAMIS 900 huidverzorging. Snel, effectief en effi ciënt. Het gezonde, schone en verzorgde gezicht dat vanuit de spiegel terugblikt is het bewijs. ARAMIS 900 ziet de feiten onder ogen. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor Gerardus Flinsenberg en Johanna Peeters en uit dankbaarheid F. t.z.i. fam. Swin- kels. Mededelingen: 1. Biechtgelegenheid: elke zaterdag van 17.50 tot 18.00 uurt. (Dus ook een half uurY-ervroegd!) 2. Gezinsbijdrage: Ned. Credietbank Venray, reknr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. R.K. Kerkbestuur Bruks- ke inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Met oprechte dank! 3. Gedachte: Ware liefde is te leven voor het geluk van de ander in het tijdelijke -nu tot over de grens van zijn/haar dood heen, want de ware liefde heet Jezus die eeuwig is en geen dood kent. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 8 nov.: 8.00 ter ere van het Onbevlekt Hart van Maria; 10.30 H. Mis voor overl. Dr. H. Litjens; 18.00 - 18.30 gelegenheid om te biechten; 19.00 Vooravondmis; zang door ons kinder koor ,,De Vredesklokjes" overl. Mariet Thielen-Linders overl. Jacob Strijbosch Petronella Thielen-Hen- driks (coll.) jrd. voor Peter Muysers Cor van Kempen en overl. fam. (jrd.) Gerrit Flinsenberg Antoon v. d. Heuvel. Zondag 9 nov.: Feest van de Kerkwij ding van St. Jan van Lateranen. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 Hoogmis, grego riaans. Voor Rombout Appels Maria Cuppen-Pingen; 11.30 voor fam. Mi- chiels-Seykens en H. Versieyen Maria Buyssen-Reintjes Maandag: Gedachtenis van de H. Leo de Grote, Paus en Kerkleraar. 8.00 voor de vervolgde Kerk; 19.00 voor overl. fam. Hermsen-Barents. Dinsdag: Gedachtenis van de H. Martinus. 8.00 voor priesterroepingen en roepingen voor het religieuze leven; 19.00 voor overl. Anna van Dijk-Jans sen overl. fam. Wijnhoven-Philipsen en" zoon Ber. Woensdag: Gedachtenis van de H. Josafat. 8.00 voor Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland; 19.00 voor overl. leden van de Kath. Bond van Ouderen afd. Venray overl. Martin Delauw Dina Linders. Donderdag: 8.00 voor de zieken van de parochie; 19.00 voor de gelovige zielen. Vrijdag: 8.00 voor de gelovige zielen; 9.00 Kapel Veltum: voor levende en overleden leden van de brandweer ,,St. Oda"; 19.00 voor overl. ouders van Rooy-Hendriks en zonen overl. ouders de Mulder-Aerts overl. André Hoppenbrouwer. Zaterdag 15 nov.: Ter ere van het Onbevlekt Hart van Maria. Mededeling: In het weekend van 15 en 16 nov. zal er na de H. Missen achter in de kerk weer een boekenstand zijn, met een ruime keuze in religieuze boeken. J kunt deze in de kerk bestellen, waarna ze nog vöor St. Nicolaas bij U worden thuisbezorgd. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Henk v. d. Oever; 10.00 Pascal en Urbain van Weert; 11.30 Jos Verstegen en Richard Weijs. Maandag/dinsdag: 8.00 Tom Coppus en Hein Hermans; 19.00 Paul Claassen en Jeroen Ewalts. Woensdag/donderdag: 8.00 Dennis Nottermans en Juan Lopez; 19.00 Stijn Sanders en Anjo Coppus. Vrijdag/zaterdag: 8.00 Bram Claes sens en Quint van Houdt; 19.00 Roel Wijnen en Jos Vercauteren. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 9 november a.s. zal in Den Hoebert, Westsingel 1 te Venray Ds. H. J. C. van Es de voorganger zijn. Dit is een dienst voor jong en oud. De aanvangstijd is 10.00 uur. De koliekten zijn bestemd voor de Diakonie en de kerk. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er geen kindernevendienst ge houden. Na de dienst is er koffiedrinken. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 voor levende en over leden leden van onze Toneelvereniging ,,De Vlasbloem". Herman Hoex, Jeu Arts, Nol Verstegen, Wiel v. d. Pasch, Cor Aben, Hendrika Pelzer-Jansen, gest. jrd. overl. familie Camps-Verhoe- ven, Wim Janssen, Pierre de Kleijn (Harmonie en Jongerenkoor). Zondag: 8.30 overl. familie Schraven -Joosten; 10.00 uit dankbaarheid, gest. jaard. overl. familie van Rens-Litjens (Gem. koor). Maandag: 9.00 Maria Martens-Rip- kens. Dinsdag: 9.00 tot intentie van de familie T. Woensdag: 9.00 gest. jaard. Piet Camps en Johanna Goossens. Donderdag: 9.00 Theodora Scheerder en overl. familie. Vrijdag: 9.00 Michel Jacobs en echt genote. Zaterdag: 19.00 Thei Claessens (na mens de familie Ewals) overl. familie Sikes-Rutten voor de overledenen van hen die offerden bij het kruis op Bos huizen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Edurd Camps, Tom Arts, Joop Bovendeerdt, Steijn Bus. Zondag: 8.30 Mirjam Janssen, Judith Jacobs, Luus Swinkels, Monique Wilms 10.00 Anita van Limbeek, Anke Kusters Annemiek Raedts, Ingrid Lenssen. Akoliet: Paul Bovendeerdt. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.30 gez. H. Mis, st. Jan Theuws en Anna Baeten Sjang Steeghs (mnd.) Thei Philipsen namens Onderlinge Paardenverzekering. Zondag: 9.30 Hoogmis, st. Gerard Houwen en Wilhelmina Peters. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 8.00 H. Mis Pastoor Reijnen Wilhelmina Lempens. Zaterdagt: Feest van de H. Machutus. Gedurende het octaaf na iedere H. Dienst zegening van water en brood, tevens verering van de relikwie van de H. Machutus. 19.30 gez. H. Mis (Dameskoor). Herman Hebing Lei Ewals Wiel Ballussen Truus Ron- gen-Euwals Hubertus van de Berg Peter van Rhee en overleden familie van Rhee-Hermes Thei Philipsen namens de oude buurt voor de levende leden van de broederschap van de H. Machu tus t.e.v. H. Machutus uit dankbaar heid (C). Zondagmiddag 16 nov. zal er te 15.00 uur een H. Lof zijn speciaal voor de kinderen met Machutus zegen. Dinsdagmiddag 18 nov. voor de ouder wordende mens een H. Lof t.e.v. H. Machutus te 14.00 uur. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 v. Anna, Maria Smits-Friezen (coll.) jgt. v. Martinus Emonts en uit dankbaarheid en voor overl. fam. Direks-Jeuken. Zondag: 8.00 v. overl. ouders Jans- sen-Emonts en Bertus en Pierre; 10.00 v. Franciscus Micherls (2), v. Maria Duykers-Rambags en voor Antonia Drabbels-Theeuwen (coll.). Dinsdag: 19.00 tot intentie v. fam. Rambags-Cleven Woensdag: 8.00 v. Martinus Kuy- pers. Donderdag: 19.00 tot intentie van fam. Tacken. Vrijdag: 8.00 v. Herman Dinghs (T). Misdienaars: Ivan-Sepp: zaterdag, dinsdag, woens dag; Martijn-Renee: zondag 8.00, don derdag, vrijdag; Thijs-Marcel: zondag 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN Kerkwijding van de Basiliek van Sint Jan van Lateranen (de bisschopskerk van de paus in Rome). Zaterdag: 14.30 Doopviering van Joop Janssen; 19.00 In deze avondmis zingt het Venray's Mannenkoor, lsm. v. een zieke lsm. v. overl. fam. van Ool- Willemse weekd. v. Marie Kusters (4) weekd. v. Wim Swinkels (6) weekd. v. Harry Geurts (1) maandd. v. Mathijs Geurts, echthenote en overl. familie. Zondag: 8.30 lsm. voor het welzijn van onze parochie; 10.00 Hgm. v. pas toor Litjens; 11.15 lsm. v. Harry Hee- sen maandd. v. Bert Jenniskens (Overbroek). Maandag: H. Leo de Grote, paus en kerkleraar. 19.00 lsm. v. Maria Loonen -Scheffers maandd. v. Herman van Leipsig. Dinsdag: H. Martinus (van Tours), bisschop. 19.00 lsm. v. Jozef Martens, echtgenote en overl. familie lsm. v. Michel Loonen, Elly Loonen en Elly van Berlo lsm. v. Wim Swinkels (v.w. vrienden). Woensdag: H. Josafat, bisschop en martelaar. 19.00 lsm. v. Frans van Bavel en overl. familie lsm. v. overl. ouders Pijpers-Sijbers, zuster Chrysan- theen zoon Harry. Donderdag: 19.00 lsm. v. Jozef en Gerrit Claessens lsm. v. overl. fam. Heldens-Vandersterren lsm. v. Bert Achten en Maria van Dijck Vrijdag: 19.00 lsm. v. Harrie Geurts lsm. v. Joep Schreurs lsm. v. Johan nes Loenen en Leida Loenen-Poels. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Antoon Voer- mans, echtgenote en zoon Antoon lsm. v. Anna Verheijen lsm. v. overl. fam. Hermans-Manders weekd. v. Harry Geurts (2) weekd. v. Marie Kusters (5) jrd. v. Teng Swinkels jrd. v. Harrie Reintjes, Akolieten: za 19.00 Mare Theunissen en Rob Thijssen; zo'8.30 John v. d. Aker en Peter Geurts; Hgm. 10.00 Geert Thijssen, Mark en Johan Her mans; 11.15 Martin en Tonny Heesen. Misdienaars: ma t/m vr 19.00 Martijn Martens en Fred Litjens. Lektoren: za 19.00 J. Jenniskens; zo 8.30 Mevr. Weijs; 11.15 H. Bovée. Overleden: Op 28 oktober overleed plotseling Harry G eurts, Beemdweg 1. Na een plechtige uitvaartdienst legden wij hem te rusten op ons kerkhof op 1 november 1986. Mededeling: Zaterdag 8 november zingt in de avondmis van 19.00 uur het Venray's Mannenkoor. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 Maanddienst voor Grad Arts: jrgt. voor Mevr. Teunissen- Gerrits: Maanddienst voor Jan Lem- men: Weekdienst voor Gerrit van Hug- ten: H. Mis voor Bert Klomp, namens personeel Klomp. Zondag: 10.00: Maanddienst voor Mevr. v. Beers-Stevens: Jrgt. voor Lo- wie Custers: 11.30 H. Mis voor Nellie Verlinden-Vollenberg; H. Mis voor alle overleden parochianen. Maandag: 19.00 H. Mis voor de over leden familie Jenniskens-Poels; H. Mis voor Mevr. Gooren-Keisers. Dinsdag: gesticht jaargetijde voor si- mon Lemmens en Catharina Lemmens- Verstraaten. Woensdag: 19.00 Weekdienst voor Frans Bouwmeister. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overleden familie Bos-Janssen en Jans- sen-Bergmans. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor Wim Thoone; weekdienst voor Theo Vollen- berg. Zaterdag: 19.00 Gesticht jaargetijde voor Martin Hubers, Gerarda Hubers- Arts en dochter Maria, gesticht jaarge tijde voor Lambertus Janssen, Elisabeth Janssen-Drabbels en Piet Janssen; H. Mis voor Grad Verheijen: H. Mis voor de familie Arts-Gielen b.g.v. familie Reünie: H. Mis t.i.v. fam Keysers b.g.v. Reünie: Weekdienst voor Gerrit v. Hug- ten; Jrgt. voor Janus Jespers. Misdienaars Zaterdag 19.00 Tom v. Asten en Mark Reynders; Zondag 10.00 Rob Jen niskens en Tjeerd Jenniskens. 11.30 Pe ter Janssen en Mattie v. Ass. Weekda gen Mark Derkx en Mike Kminders. Mededeling Zaterdag 8 en zondag 9 november zullen we een extra missie kollektie hou den voor de missie van pater de Rijk die bij ons de laatste tijd vaak de diensten heeft gedaan. Deze pater vertrekt op 17 november weer naar zijn missie in Ar gentinië. De Memisa kollektie is dit jaar in onze parochie door omstandigheden niet gehouden, daarvoor in plaats deze extra kollekte in dit weekend welke wij ten zeerste aanbevelen. Het is telkens de tweede kollekte. RECTORAAT VEULEN Zondag: kerkwijding St. Jan van La teranen. Zaterdagavond: 7 uur Hoogmis voor overl. fam. Geurts-Ambrosius; hoogmis zal. Wilhelmina De Lauw-Verheijen; te vens hogmis voor levende en overleden leden autocross, speciaal Wim van Ooi. Zondag: 9.45 uur Hoogmis overl. fam. v. Rijswijck-Wijnhoven, tevens 2e zeswekendienst An de Lauw-Claessens; om 11.15 Hgm. zal Teng Jenneskens en Hgm zal. Jan v.d. Akker. Maandag: 8 uur lsm zal Jan Geurts. Dinsdag: 8 uur lsm jrg zal broeder Servatius en Br. Jozef. Woensdag: 8 uur lsm zal. Ceciel En gelen en Neel Steegh. Donderdag: Jgt. zal Jac Geurts, Wil helmus Croymans en zal Peter Antoon Geurts. Vrijdag: 8 uur lsm overl. fam. Geurts- Arts. Zaterdag: 19.00 Hgm. jgt. zal. Johan Leyssen. Hgm. Levende en overleden le den Auto cross en Zal. Teng Jennes kens. Accolieten: Zondag Backer, Reintjes, Spreeuwenberg R of H Misdienaars: Litjens, R. Reintjes, M. Hagens. RECTORAAT HEIDE 9 november kerkwijding van de Basi liek van St. Jan van Lateranen. Zaterdag: 19.30 avondmis voor Har rie Willems en tevens voor de overlede nen ouders Poels-Michels. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overle den familieleden Ewals-Fleuren. 10.00 uur Hoogmis t.i.v. de familie Maas- Opsteeg. Akolieten: Jan v. Dijck en Jos Heesen. Misdienaars van de week: Roel Cornelissen en Sjang Drabbels. Maandag: H. Leo de Grote, paus en kerkleraar. 8 uur H. Mis uit dankbaar heid. Dinsdag H. Martinus, bisschop, 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en overleden familieleden Derikx-Voesten. Woensdag: H. Josafat, bisschop en martelaar. 8 uur H. Mis voor Helm Claes en overleden familieleden. Donderdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Nellen-Knijnenburg. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor de overle den vader Jan Droesen Zaterdag: 19.30 uur Avondmis voor de overleden ouders Voermans- Leijssen. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: 19.00 jgt. Peter Mathijs Gielen. Zondag: 32e week van het jaar. Wille- brord zondag. 10.00 uit dankbaarheid (z.e.); 11.30 Petronella v.d. Hoogenhof Maandag: 8.30 Johanna Cath. Bister- velds en fam. Dinsdag: H. Martinus van Tours; 8.30 Antoon Michels Woensdag: H. Josafat, Bisschop en martelaar; 19.00 voor overl. fam. v. Lankveld-Giesbers Donderdag: H. Stanislaus Kostka; 8.30 Hanna Hoenselaar-Thijssen. Vrijdag: H. Siardus: 8.30 Anna Ma ria van Dijck-Sanders. Zaterdag: H. Albertus de Grote: 19.00 jgt. Willem Gellings. Misdienaars Zondag 10.00 en zaterdagavond Jac queline Willems en Nicole Troisfontai- ne; 11.30 Heidi Litjens en Karin Tijs- Zaterdagavond Teng Arts: Zondag 10.00 T. Emonts 11.30 H. Arts. Kerk poetsen: Mej. H. Hendrix, Op de Ries; Mevr. Bouten Pas 2 Vergeet niet te bidden voor de vormelin gen van groep 7 en 8 die 29 november het H. Vormsel zullen ontvangen. Moge het een parochiegebeuren zijn. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 t.i.v. de Familie Lenkens-Ermens. Zondag: 10.00 voor overleden Maria Botden-Geurts. Maandag: 8.00 H. Léo de Grote t!/.v." M. Jansen Dinsdag: H. Martinus t.i.v. de Fami lie Derikx-Willems; Woensdag: 8.00 H. Josafat t.i.v. de familie Bloemen-Brienen Donderdag: 8.00 voor overleden Jo van Eerd-Strijbos. Vrijdag: 8.00 t.i.v. de familie van de Heuvel-Peters. Zaterdag: 19.00 voor overleden ou ders Muijsers-van der Sterren. Misdienaars van de week: Jeroen Marcellis, Davy van Vegchel. RECTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 avondmis voor vader en moeder Bastiaans, Jan Rouwens, Piet Smits, Josephus Wiertz, fam. Jenneskens-van Soest, Braakhuis. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor uit dankbaarheid en v.b.i.; 10.00 Hoogmis voor fam Rooyakkers, overl. ouders Kleeman, Josephina en Henricus Janssen, fam. Hermans, fam. van Ca tharina Beckers, Jeu van Rijswick en Harrie van Els. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Carmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor mevr. Herkenrath-Giessen. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en uit dankbaarheid. Donderdag 8.45: H. Mis voor de meest verlaten zielen. Vrijdag: H. Mis voor rector Heijen en rector Creemers. VAMOS A VER Noticias Religiosas El domingo proximo el dia 9 de noviem- bre NO habra misa espanola en nuestra capilla porque el Padre Juan de la presi- dir la Misa solemne en la Ermita de San Willibrord en Geysteren en aire libre en los bosques, donde todos Vds son invi- tadis también. Hasta la vista. Noticias Culturales El Sabado el dia 8 de noviembre en el centro kina par a todos, el miercoles el dia 12 a las 19.30; charla informativa para las senoras por Isabel van Dun. El sabado el 15 a las 14.00 h: campeonato de tute para todos VIERING SINT WILLIBRORD IN GEIJSTERSE BOSSEN Zondag 9 november a.s. Willibrodus- zondag om 10.00 in de open lucht bij de Wilbertskapel in de Geysterse bossen plechtige hoogmis met gilde eer. Cele brant Anthony Morello, een Engelse priester; feestpredikant: P. Dr. Frans Sanders OFM. Daarna Fancy Fair in Zaal Kleven. JEHOVA GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor het bijwonen van een bijbel toespraak me als thema. Een gereinigde aarde zult ook U daar zijn? In de koninkrijkszaal aan de Henri Du- nantstraat 11 aanvang 10.00 uur v.m. gratis toegang. Geen collecte Het jagen is zo oud als de mensheid. Van oorsprong voor het verkrijgen van voedsel, terwijl de dierenhuiden als kleding gebruikt werden. Later als „sport" van edelen en ridders en weer later voor notabelen en uitverkoren be volkingsgroepen, terwijl men in de tweede helft van de twintigste eeuw weer kan zeggen dat iedereen kan jagen, mits hij aan een aantal voorwaarden, in de Jachtwet genoemd, voldoet. In die Jachtwet wordt ook geregeld wanneer en waarop men mag jagen. In deze streken blijft de jacht veelal beperkt tot eenden, fazanten, patrijzen, duiven en houtsnippen, hazen en konij nen. Maar ook Reintje de Vos is niet veilig voor de jager, evenmin het naar deze streken „verdwaalde" wilde zwijn. Daarvan getuigt deze week onze oude foto, waarop de trotse jagers met hun buit poseren. De foto werd gemaakt in 1948 nabij de St. Odakapel aan de Hoenderstraat. Van links naar rechts zien we: Handrie Jansbeken, Jan van den Beu ken, Grad Geurts, Hubertus Jaeger, Handrie van Lipzig. Deze foto's zijn voor geïnteresseer den ook verkrijgbaar bij Jan v. d. Putten, Westsingel 8, Venray. HEEL DE KERK, HEEL DE WERELD De oecumenische basisgroep verzorgt op zondag 9 november 1986 een viering met als thema naar hun aard, naar zijn beeld. Voorganger F. Meyer OFM. Plaats: Trefpunt gezinscentrum Sint Anna Venray. Tijd 11.30 uur. Zondag 14 december 1986 een viering met als thema wat moeten we doen? Voorganger F. Sanders OFM. Plaats: Trefpunt Gezinscentrum Sint Anna Venray. Tijd: 11.30 uur. Belangstellen den van bovengenoemde viering zijn eveneens van harte welkom. Op 12 november aanstaande vindt een historisch moment plaats: de start van de zestigste kinderpostzegelaktie. Ook in Venray wordt hieraan door het comité voor kinderpostzegels aandacht aan geschonken. Vanaf 12 november kunt U terecht in het postkantoor om daar uw kinderpostzegels te kopen. En natuurlijk ook uw kaarten! Want het comité verkoopt een uitgebreide en prachtige collectie wenskaarten voor Kerst- en Nieuwjaar, voor verjaardagen en voor vele andere doeleinden. Koop die kaarten en plak er kinderze gels ojuDaiu wordt dit jubilenmjaarniet alleen gedenkwaardig voor iedereen die meehelpt, maar ook voor alle kinderen die dankzij uw geld meer kans krijgen op een beter bestaan. U kunt het plaatselijk comité voor kinderpostzegels van 12 november tot 30 december aantreffen in het postkan toor waar ze U graag van dienst zullen zijn. Op St. Willibrorduszóndag, 9 novem ber a.s. vindt wederom de winterkermis- fancy fair in Geysteren plaats. De plech tige hoogmis is om 10.00 uur in de open lucht aan de St. Willibrorduskapel. 's Middags om 15.00 uur begint in zaal Kleeven de fancy fair waarvan de opbrengst geheel bestemd is voor het missiecomité Pater Anton Cremers, ter voortzetting en ter nagedachtenis aan het werk van wijlen Pater Cremers. 's Avonds vanaf 20.00 uur wordt de kermis voortgezet met een gezellige dan savond, waarbij zoals vroeger per dans betaald wordt. Tevens vindt dan de competitie plaats voor de sterkste man/vrouw van Geysteren. Het Koninklijk St. Willibrordusgilde en het missiecomité wenst alle bezoekers veel plezier en een goed besteedde zon dag toe. GEEN DIERENKWELLER» Naar aanleiding van het bericht over dierkwellerij met als slachtoffer een poes, heeft zich een dame bij de politie gemeld, die een geheel andere le zing over de verwondingen van het dier wist te vertellen. Die poes bleek vorige week in een boom aan de Deken Thielenstraat ge zeten te hebben, verstrikt in een touw. Een bewoonster van die straat deelde dat de politie mede, maar de politieman die zij aan de telefoon kreeg nam een en ander niet zo erg op, en meende dat de poes wel uit eigen beweging uit de boom zou komen. Omdat de politie er geen aandacht aan schonk, heeft haar man de poes tenslotte met veel moeite uit de boom bevrijd. De poes was nogal agressief, Toen ze los was rende het dier weg, mo gelijk naar de eigenaar, die toen de politie van de vermeende dierenmishan deling in kennis stelde. Gelukkig dus geen dierenkwellerij. Intern zal de politie nu nagaan waarom men niet in aktie kwam toen hulp gevraagd werd. CONTAINER IN BRAND Een taxichauffeur bemerkte in de nacht van dinsdag op woensdag dat een afvalcontainer in de Beethovenstraat in brand stond. De brandweer wist het vuur te doven. De schade bleef beperkt. Wilhelmtnastraat 1 a Venray

Peel en Maas | 1986 | | pagina 18