KERKDIENSTEN Oude foto PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KERK VENRAY Zaterdag 1 nov. Hoogfeest van Aller heiligen. 9.00 leesmis Harrie Messe- maeckers ouders Arts-Cornelissen ouders Jacobs-Arts en kinderen Jeu Jenniskens; 19.00 Ned. Hoogmis, Rinus Bekers Harry Swaghoven overl. ouders van Bracht-Cremers Coen Arts (buurt) fam. Gommers-Sengers. Zondag 2 nov.: Gedachtenis van alle overleden gelovigen: Allerzielen. 8.00 leesmis voot alle overleden parochia nen; 9.30 Greg. Hoogmis: Gerrit Janssen en overl. familie Jan Polman Burgemeester Janssen Wilhelmus Janssen Piet Janssen ouders Loven en overl. familie Hendrik Keijsers en overl. familie Bert van de Heuvel en Arie Kropmans Herman en Lies Ger- rits-Hermans en overl. ouders; 11.00 Ned. Hoogmis: overl. ouders Duijkers- Philipsen en zn. Piet Wim van den Munckhof en overl. familie ouders Cox-Deckers ouders Tacken-Maes Mie Swinkels-Seijkens Jo Swinkels overl. fam. van Ham-van Dijk Anna Loonen-Goemans Martien Verschu ren en Tan Driessen Piet Schellen (kinderwoorddienst). Maandag: H. Hubertus. 9.00 oude strichtingen: Nella Verblakt; 19.00 Z.E.H. Past. Henri Wismans (S) overl. ouders Coenen-Holtackers en zoon Ed. Dinsdag: 9.00 Jacob Verhalle Lodewijk Aben en Harrie Achten Mathieu Arts en overl. familie; 19.00 Wim vn den Munckhof en overl. familie Teng Broers (buurt) Piet Schellen (buurt). Woensdag: 9.00 Piet Pouwels en echtgenote; 19.00 Gerrit Gossens overl. fam. Peeters-Tacken-Romones- co. Donderdag: 9.00 overl. fam. Thijs- sen-Hendrix. Vrijdag: H. Willibrord. Eerste vrij dag van de maand. Om 9.00 uur wordt de H. Communie aan de zieken ge bracht. 9.00 tot bijzondere intentie; 14.30 (klooster St. Jozef) 25-jarig hu welijksjubileum fam. Linders-de Bruijn 19.00 Petrus Campsa en echtgenote Anna van de Pas (S) Theodora Flin- senberg-v. d. Boogaard Gerrit Beer- kens (buurt). Zaterdag: 9.00 voor de parochie; 19.00 Ned. Hoogmis: Grad Goumans Coby Jacobs-Reijnders ouders Vul- lings-Thuijls. Mededelingen: Op zondag 2 november gedenken wij al onze overleden )allerzielen). 's Mid dags om 15.00 uur Allerzielendienst op de begraafplaats Boschhuizen. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Wilco Janssen en Peter Harrewijn, lezer: G. de Groot. Zondag: 8.00 Pascal en Maikel Brons, lezer: J. Wekking; 9.30 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers; 11.00 Rob en Bart Derkx, lezer: L. Truyen. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Bart Derkx. Woensdag en vrijdag: 19.00 Wilco Jansen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 Eucharistieviering met volkszang. Voorgangers: B. Frede- riks en G. van Loenen. Intentie: voor overleden en levende leden van de fam. Peters-van Wiebeck Lektrice: S. van Loenen. Zondag: 9.30 EUCHARISTIEVIE RING met koor- en volkszang. Intentie: Gerrit Koppens en de heer Tulfer. Lektor: Br. Artemius. Maandag: Geen Avonddienst. Dinsdag en donderdag: 18.30 Woord en communiedienst. Woensdag: Gebedsdienst. PAROCHIE PATERSKERK Zondag: Viering van Allerzielen. H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45; 18.00 avondmis. Dit weekend extra kollekte voor de nieuwe verwarming. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 14.30 H. Mis bij gelegenheid van het 50- jarig huwelijk Kersten-van Bracht; 19.00 avondmis om de zegen van God te vragen over de gezinnen van de paro chie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Zondagmiddag 2 november om drie uur dodenherdenking op de begraaf plaats Boschhuizen. Aktie verwarming: Stand 27-10-'86 ƒ3.850,— Postgiro: 420.40.20; Bank: 2318.08.526 t.n.v. kerkbestuur O.L. Vrouw van Zeven Smarten, Venray, onder vermel ding van „Aktie Verwarming". Misintenties: Zaterdag: 18.30 Martien Fleurkens, echtgenote en zoon Constant Pij ls Herman Geurts (buurt) Piet van Rooy Anioon Peters. Zondag: 9.00 Wilhelmus Aarts en echtgenote voor overleden familie; 10.15 voor de overleden van het afge lopen jaar Konrad Thijssen en overl. familie overl. familie Spee-Linders Teng Hendrix en Theodora Thijssen; 11.45 overl. fa. Dechnar-Sijbers en Ver- meulen-Dijkmans overl. fam. Kus- ters-Beterams Ben Coolen, Bertus v. d. Berk en overl. familie; 18.00 echt paar Janssen-Kelders. Maandag: 8.00 familie Peters-Arts; 19.00 Helena Holthuis overl. ouders Huijbers. Dinsdag: 8.00 overl. familie Slits t.e.v. St. Antonius; 19.00 overl. familie Rijnja-Manders t.e.v. St. Antonius uit dankbaarheid. Woensdag: 8.00 Pater Sjoerd Ande- la; 19.00 familie Esser-Timmer-v. Gef- fen overl. ouders Hendriks-van Els. Donderdag: 8.00 overl. echtpaar Her- mans-v. Maren; 19.00 overl. fam. Gerrits-Hermans Wim Janssen en overl. fam. Janssen-Wolbertus. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 14.30 uit dank baarheid bij een 50-jarig huwelijk; 19.00 gezindmis; Jac. van Dijck Lam- bertus Kerkhoff. Zaterdag: 8.00 Antoinette Elsevier en EvaRojer. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Johan en Leo Pou wels. Zondag: 9.00 Tomy Vermeulen; 10.15 Marlijn Smelt; 11.45 Martin Leenders; 18.00 André Basten. Maandag en .vrijdag: 19.00 Peter Weijs. i Dinsdag en donderdag: 19.00 Pascal en Emiel Kusters. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor H. Vernooy, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. In verband met de tijdelijke vervan ging van de pastoor van oirlo, welke mi.v. 3 nov. vertrekt zullen vanaf deze datum de vieringen in onze parochie in de weekeinden op een gewijzigd tijdstip aanvangen. Gedurende dezelfde periode zullen de H.H. Missen op dinsdagmor gen en donderdagmorgen komen te ver vallen. De avondmissen op maandag, woensdag en vrijdag zullen niet gewij zigd worden en normaal om 19.00 uur plaatsvinden tenzij anders vermeld. NIEUW HAIR PURE JIL SANDER „Haren moeten er zo mooi en zijde zacht uitzien dat ze uitnodigen tot stre len" zegt de Hamburgse mode ont werpster Jil Sander, wiens naam in New York even bekend is als in Tokyo of Amsterdam. De allermooiste natuurlij ke sieraden van een vrouw zijn haar huid en haar haar. Als die beide niet op timaal verzorgd zijn, komen zelfs de mooiste kleren of duurste aecessoirses niet volledig tot hun recht. Een deze dagen kwam de nieuwe haarverzorgingslijn van Jil Sander op de markt Haire Pure. Hair Pure omvat vier produkten met een uitgebalanceerde en uitgekiende samenstelling, die een logi sche uitbreiding vormen van de bekende Bath and Beauty lijn. Getrouw aan de uitgangspunten die de Duitse mode ontwerpster consequent in al haar ontwerpen en produkten doorvoert, zijn ook voor Hair Pure de allerbeste ingrediënten gebruikt. Met een minimum aan produkten wordt voor elke veeleisende consument een op timaal en individueel haarverzorgings programma gecreëerd met mild en reini gende en tegelijkertijd verzorgende shampoos plus exclusieve produkten die haarproblemen oplossen en het haar in de best denkbare conditie brengen en houden. Ze zijn afgestemd op de typi sche Jil Sander vrouw, die naast de hoogste kwaliteit, produkten wenst die haar leven aangenaam en comfortabel maken. Produkten, die pi/ut plezierig zijn in gebruik en resultaten laten zien. De vier nieuwe Hair Pure produkten van Jil Sander voldoen volledig aan de eisen, die moderne, zelfbewuste vrou wen met weinig tijd en een kritische in stelling aan hun verzorgingsprodukten stellen.' In enkele minuten krijgt het haar de optimale verzorging die nodig is om er attractief uit te zien. Wilhelmioastraat 1 a Venray Telefoon 04780-83877 Zaterdagl nov. Hoogfeest van Aller heiligen. 19.00 PI. Hoogmis ter ere van alle heiligen. Zondag 2 nov. Gedachtenis van alle overleden gelovigen: Allerzielen. 10.00 PI. Hoogmis voor overl. fam. Hebinck. Roes, de Nijs ter ere van de H. Geest t.z.i. De kindercrèche zal verzorgd wor den door Bianca Janssen. Maandag 3 nov.: H. Hubertus, bis schop. 19.00 H. Mis voor de verkondi ging van het geloof. Dinsdag 4 nov. Géén H. Mis' Woensdag 5 nov.: 19.00 H. Mis voor de zieken. Donderdag 6 nov. Géén H. Mis. Vrijdag 7 nov. H. Willibrord, bis schop, ptroon van de Nederlandse kerk provincie. Hoogfeest. 19.00 H. Mis t.i.v. fam. Lemmen t.z.i. Om 18.35 bidden wij de Kruisweg. Mededelingen: 1. Komende zaterdag 8 nov. om 18.15 uur (3 kwartier vroeger). Zondag 9 nov. hoogmis om 10.45 uur, dus 3 kwartier later! 2. Biechtgelegenheid: elke zaterdag om 17.30 uur. 3. De komende koude winterperiode staat weer bijna voor de deur. Ook voor onze kerkdeur! Toch willen wij het binnen graag voor U aangenaam warm houden. Helpen wij samen in de kosten? Warm aanbevolen! Gezinsbij drage: Ned. Credietbank Venray reknr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. R.K. Kerbestuur Brukske, inz. Fezins- bijdrage. Marimbastraat 26. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 1 nov.: Hoogfeest van Al lerheiligen. Geen H. Mis om 8 uur. 10.00 Gregoriaanse Hoogmis. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de pa rochie; 18.00-18.30 gelegenheid om te biechten; 19.00 Vooravondmis van Allerzielen. Jaargetijde voor overl. fam. Derks-Smits, voOr overl. fam. Tijssen-Pelzer, vopor Jac. v. d. Vorle, voor overl. ouders van Dijk-Janssen, voor Mart. Creemers en overl. fam., voor overl. ouders van Ool-Lucassen, voor overl. fam. Oudenhoven-Pouwels, voor Petronella Thielen-Hendriks (coll.), voor Toon Gommans (buurt), voor Harrie Vermeulen (buurt), voor Mayaène Berendsen. Zondag2 nov.: Allerzielen. 8.30 voor Anna van Osch-Hebben, voor Harry Janssen en overl. fam., voor ouders Huybers-Poels-Janssen, zoon Jan een schoonzoons Vic en Marinus; 10.00 Gregoriaanse Requiemmis, voor Maria Cuppen-Pingen, voor Teng van Gerven, voor Leo Cortenbach, voor Jan Essing, voor Wilhelminal Tijmensen-Kornde- wal; 11.30 voor overl. fam. Baeten- Martens en schoonzoons Harrie en Wim, voor overl. ouders Maassen- Swaghoven, voor Jan van Haren en M. Zegers, voor overl. Harry Linssen en Jan Linssen, voor Jan Janssen en fam., voor fam. Michiels-Seykens en H. Ver sieyen, voor Mariet Thielen-Linders, voor Frans Noy (A. Thissen), voor Truus Janssen-Beerkens. Maandag: Gedachtenis van de **H. Hubertus. 8.00 voor de vervolgde Kerk; 19.00 voor overl. ouders Janssen-Peters en zoons Gerrit en Piet (coll.), voor Toon Stevens, jaargetijde voor Maria Marcellis-van Tilburg, voor Frans Schmitz. Dinsdag: Gedachtenis van de H. Ca- rolus Borromeüs. 8.00 voor de zieken van de parochie; 19.00 Mientje van Weert-Dillen. Woensdag: 8.00 voor Piet Lomme, voor Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland; 19.00 voor Matthie van de Beuken (verjaardag), tot zekere in tentie). Donderdag: Feest van alle H. Ge loofsverkondigers in onze streken. 8.00 voor de gelovige zielen; 19.00 voor fam. Philipsen-den Holder en zoon Ber, voor Ser Willems en overl. fam., jaargetijde voor Theo Linders. Vrijdag: Hoogfeest van de H. Willi brord. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart en voor overl. Thijs en Jeu Arts; 19.00 voor overl. fam. Thielen-Hendriks, voor Harrie Vermeu len (buurt). Zaterdag: 8.00 ter ere van het Ombe- vlekt Hart van Maria. Mededeling: De tweede kerkdeurcollecte voor de geluidsinstallatie heeft opgebracht: 1263,95, waarvoor hartelijk dank. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Henk v. d. Oevfcr; 10.00 Pascal en Urbain van Weert; 11.30 José Cornejo. Maandag en dinsdag: 8.00 Juan Lopez en Heiko Mattes; 19.00 Jos Vercauteren en Luc Weijs. Woensdag en donderdag: 8.00 Anjo Coppus en Frank Romans; 19.00 Gun- ther Stamper en Frank Mattes. Vrijdag en zaterdag: 8.00 Jeroen Ewalts en Pascal van Gerven; 19.00 Rob Coppus en Falco van Loon. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 2 november a.s. zal in Den Hoebert, Westsingel 1 te Venray Ds. H. J., C. van Es de voorganger zijn. In deze dienst wordt H. Avondmaal ge vierd. De aanvangstijd is 10.00 uur. De koliekten zijn bestemd coor Diakonie en de Zending. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehou den. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Pierre Jacobs, Gerrit Reintjes, overl. ouders Janssen-Peeters. Zondag: Allerheiligen en Allerzielen dag. 8.30 Jan v. d. Berg, overl. familie Schraven-Joosten; 10.00 gest. jaard. Leonard Maas en Maria Martens, Jan Loonen, Jan Bernaerts, Lei Janssen, Hendrik Jeucken, overl. familie Ver- rijdt-de Lauw, Jeu Arts, Sjang Joosten, jaardienst Piet Rutten, Antonia Linders -Hendriks, Piet Litjens (Jongerenkoor). 15.00 Allerzielendienst (Harmonie en Gem. koor). Maandag: 9.00 Maria Martens-Rip- kens. Dinsdag: 9.00 gest. jaard. overl. familie Litjens en echtgenoten. Woensdag: 9.00 Pierre Vandevenne en overl. ouders Vandevenne-Vermeu- len. Donderdag: 9.00 Michel Jacobs en echtgenote. Vrijdag: 9.00 overl. familie Thielen- Steeghs. Zaterdag: 19.00 levende en overl. leden van onze Toneelvereniging „De Vlasbloem", Herman Hoex, Jeu Arts, Nol Verstegen, Wiel van de Pasch, Cor Aben, Hendrika Pelzer-Jansen, gest. jaard. overl. familie Camps-Verhoeven, Wim Janssen, Pierre de Kleijn (Harmo nie en Jongerenkoor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Monique Wilms, In- grid Lenssen, Anke Kusters, Annemiek Raedts. Zondag: 8.30 Benoit van Osch, Robin van Mill, Komeel Jeuken, Joop Bovendeerdt; 10.00 Esther Litjens, Leonie Hendriks, Inge Kreutz. Akoliet: Geert Versteegen; 15.00 Eduard Camps Marcel Nellen, Steijn Bus. Allerzielendienst Zondag a.s. - 2 november - om 15.00 uur de Allerzielendienst in onze kerk, opgeluisterd door onze Harmonie en ons Gemengd koor. Na deze dienst in de kerk gaan we, voorafgegaan door ons Tamboerkorps en onze Harmonie, naar ons kerkhof, waar onze Harmonie een laatste groet zal spelen, gevolgd door een lied van ons Gemengd koor. Daarna kunt U de familiegraven bezoeken. Laten we zeker op deze dag onze dierbare overledenen niet vergeten. Maandelijkse kollekte: In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse kollekte voor onze eigen kerk. Bijzonder aanbevolen in verband met de verwarming in de kerk. Uw pastoor. PAROCHIE OIRLO Hoogfeest van Allerheiligen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor). Alfons Kurvers (jrd.) Hendrikus Voermans Huberetus de Rijck (jrd.) Hendrikus Nabben Frans Verstappen en Maria Kuijpers Hubertus van de Berg (mnd.) Chris Houwen Hubertus Peeters en Eliza beth Hermans. Zondag: 8.30 H. Mis overleden familie Hellegers-Marcellis st. Henri- ca v. d. Ven-Haegens Anna Steeghs- van Rijswijck en overl. ouders; 10.00 Hoogmis, mede verzorgd door het Da mes- en Herenkoor. Thei Philipsen Mathieu van Rijswijck Maria Wolters -Janssen (jrd.) Johannes Wolters en Gertruda Peeters overl. familie Nelis- sen-Ewals voor de weldoeners der Kerk; 15.00 Allerzielen herdenking. Medewerking fanfare. Na de dodenher denking in de Kerk een bezoek aan het kerkhof. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis, st. Jan Teuws en Anna Baeten Sjang Steeghs (mnd.). PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: Hoogfeest van Allerheili gen. 19.00 uit dankbaarheid en voor overl. van fam. Direks-Jeuken, tevens voor Ger Janssen en familie. Zondag: Feest van Allerzielen. 8.00 voor alle overledenen van de parochie in 1986; 10.00 jgt. voor Sjang Reijnders, jgt. v. overl. ouders Volleberg, v. Handrie Kuypers (vanwege De Batavie ren) en voor Peter, Johannes Maes (coll.); 15.00 Allerzielendienst en zege ning der graven op het kerkhof. Dinsdag: 19.00 v. Josephine Seij- kens-Collin. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (offe raars) en jgt. v. overl. ouders van Kuyck-Verrijdt. Donderdag: 19.00 v. Frans Weijs. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.30 Ziekencommunie. 8.00 jgt. v. Peter, Johannes Strijbos, Johanna Bal- tussen en Gerardus Baltussen. Misdienaars: Martijn-Renee: zaterdag, dinsdag, woensdag; Thijs-Marcel: zondag 8.00, donderdag, vrijdag; Ronny-Wilbert: zondag 10.00 uur; Ivan-Sepp: zondag 15.00 uur. N.B. Pracht opbrengst van Missie collecte: ƒ867,85. Heel hartelijk dank. PAROCHIE LEUNEN Hoogfeest van Allerheiligen. Eerste zondag van de maand, bijzon dere kollekte voor onze eigen kerk. Zaterdag: 19.00 Ism. v. Sjaak Clas sens Ism. v. Johanna van Kempen- Lochlens Ism. v. Henricus Leijssen Ism. v. Martin Jilesen Ism. v. Anna Verheijen weekd. v. Wim Swinkels (5) weekd. v. Marie Kusters (3) maandd. v. Wim Heidens jgt. v. Jacob Reijnders. Zondag: 8.30 Ism. v. Sef Gooren, overl. ouders en familie; 10.00 Hgm. v. José Timmermans, Jac. Vervuurt en overl. familie; 11.15 Ism. v. Gertruda Spreeuwenberg Ism. v. Michel Loo nen, Elly Loonen en Elly van Berlo; 14.30 Allerzielendienst, in de kerk, aansluitend stille tocht naar het kerk hof. Maandag: 19.00 lsm. v. overl. fam. Verkoeijen-Janssen en Frans Ver- koeijen. Dinsdag: H. Carolus Borromeüs, bisschop. 19.00 lsm. v. Bert Jenniskens en Truus Jenniskens-Droesen lsm. v. Maria Loonen-Scheffers. Woensdag: 19.00 maandd. v. Wilhel- mina Loonen, Antoon en Bernard Loonen, beide echtgenoten en Johanna Verheijen-Loonen. Donderdag: Alle heilige Verkondiger van het geloof in onze streken. 19.00 lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels gest. jrd. v. Peter Johannes van Rens, Gertruda van Rens-' Litjens en Michel Loonen. Vrijdag: H. Willibrord, bisschop, verkondiger van ons geloof, patroon van de Nederlandse kerkprovincie. Eerste vrijdag vn de maand. 8.45 Ziekencommunie aan huis; 14.30 huwe lijksmis v. John Verkaart en Jacqueline Verheijen; 19.00 lsm. t.e.v. H. Hart (offerblok H. Hart) lsm. v. Wim Hei dens gest. jrd. v. Anna Jenniskens. Zaterdag: 14.30 Doopviering van Jop Janssen; 19.00 In deze avondmis zingt het Venrays Mannenkoor, lsm. v. een zieke/lsm. v. overl. fam. van Ool-Wil- lemse weekd, v. Wim Swinkels (6) weekd. v. Marie Kusters (4) maandd. v. Mathijs Geurts, echtgenote en overl. kinderen. Akolieten: za 19.00 Roel Kersten en Barry Willems; zo 8.30 John v. d. Aker en Peter Geurts; Hgm. 10.00 Geert Thijssen, Mark en Johan Hermans; 11.15 Martin en Tonny Heesen; 14.30 Allerzielendienst: Barry Willems, Ro bert Holtackers, Roel Kersten, Mare Theunissen en Rob Thijssen (om 14.00 uur aanwezig zijn voor te oefenen). Misdienaars: ma t/m vr Roel Kersten en Barry Willems. Lektoren: za 19.00 J. Jenniskens; zo 8.30 mej. G. Reintjes; 11.15 J. Reintjes. Gedoopt: Casper Baeten, Steegse Peel weg 25. Huweljjksafk.: John Verkaart uit Venray en Jacqueline Verheijen uit onze parochie (3e roep). Mededelingen: Opbrengst kollekte Wereldmissiedag van de kinderen: 360,20. De kinderen in Malawi zullen er heel blij mee zij en namens hen dank ik alle kinderen van onze basisschool De Meent voor hun bijdrage. Zaterdagavond 8 november a.s. zingt in de avondmis van 19.00 uur het Ven rays Mannenkoor. Zij doen dat in het kader van hun 75-jarig jubileumviering, dal zij in 1985 hebben gevierd. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. Maandd. voor Frans Bouwmeister; 2. weekd. v. Gerrit van Hugten; 3. maandd. v. Hennes van Well; 4. gest. jgt, v. Franciscus Horre- voets en Adriana Havermans. Zondag: 10.00 1. H. Mis voor overl. familie Mulders-Maessen; 2. maandd. voor Wim Thoone; 11.30 1. H. Mis voor Jan Lemmen; 2. H. Mis voor Giel Trommelen. (Allerzielen). 15.00 Aller zielendienst met processie naar het kerkhof. Maandag: 19.00 1. H. Mis voor Wim Thoone; 2. H. Mis voor de overl. fam. Vergeldt-Burgers; 3. H. Mis voor An toon Verheyen en overl. familie. Dinsdag: 8.00 jaarget. voor Mevr. Wismans-Droesen. Woensdag: 19.00 weekdienst voor Frans Bouwmeister. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overl. familie van Dijck-Driessen. Vrijdag: 13.30 H. Mis uit dankbaar heid bij gelegenheid van het 25-jarig huwelijk Delers-Maas; 19.00 H. Mis voor Antoon Michels. Zaterdag: 14.00 H. Mis uit dank baarheid ter gelegenheid van het 25-ja- rig huwelijk Jenniskens-Philipsen. 19.00 1. maandd. v. Grad Arts; 2. jgt. v. Mevr. Teunissen-Gerrits; 3. mandd. v. Jan Lemmen; 4. weekd. v. Gerrit van Hugten; 5. H. Mis voor Bert Klomp namens Personeel Klomp B.V. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 peter Janssen en Mattie van Ass. Zondag: 10.00 Tom v. Asten en Mark Reijnders; 11.30 Rob Jenniskens en JTjeerd Jenniskens. Weekdagen: Peter Janssen en Mattie van Ass. 25-jarig huwelijk vrijdag: Tjeerd Jen niskens en Rob Jenniskens. 25-jarig huwelijk zaterdag: Mattie v. Ass en Mark Derkx. Mededeling: Het kerkbestuur maakt nogmaals bekend dat er elke avond door de week iemand van het kerkbestuur op de pastorie aanwezig is voor eventueel besprekingen van half zeven tot half acht. RECTORAAT HEIDE Allerzielen 2 november 1986. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Truus Gielens, tevens voor de overleden ouders Gielens-Stax en tevens voor Wim Swinkels. Zondag: 8 uur H. Mis voor Sef Janssen; 10 uur Hoogmis: jaargetijde voor Gerrit Poels en Hendrina Michels, tevens jaargetijde voor Hubertus Jans sen, Anna Maria Philipsen, Johannes Janssen en Lien .en Theo Peeters-Jans- sen. Akolieten: Corné v. Meijel en Edward Gielens. Misdienaars van de week: Marion Claes en Ellen Steeghs. Maandag: Hoogfeest van Kerkwij ding van onze kerk. 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en de overleden familie leden Derikx-Voesten. Dinsdag: H. Carolus Borromeüs, bisschop. 8 uur H. Mis voor een bijzondere intentie. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Helm Claes en overleden familieleden. Donderdag: Alle heilige verkondigers van het geloof in onze streken. 8 uur H. Mis uit dankbaarheid. Vrijdag: H. Willibrord, bisschop. Verkondiger van onze geloof, patroon van onze Nederlandse Kerkprovincie. 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Janssen-Doumen. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Harrie Willems en tevens voor de over leden ouders Poels-Michels. RECTORAAT VEULEN Zondag 2 nov. Allerzielen. Zaterdagavond om 7 uur Hgm., afgest. fam. v. Staveren-van Son en Hgm. zal. Pieter van Meyel v.w. de buurt. Zondag: 9.45 Hgm. zal. Anna Maria Timmermans-Roosen en 2e zesweken- dienst zal. An de Lauw-Classens; 11.15 Hgm. overl. fam. Wilms-Heesen-van Lin en jgt. zal. Theo Jacobs en echtg. Maandag: 8 uur lsm. zal. Truus Mul ders en overl. fam. Dinsdag: 8 uur lsm. ter ere van H. Antonius van Padua, offerblok. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Pieter van Meyel. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Anna de Lauw-Classen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd H. Hart. 8 uur bijz. H. Mis ter ere van het H. Hart van Jezus. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. overl. fam. Geurts-Ambrosius; Hgm. zal. Joh. Fleurkens en echtg.; Hgm. jgt. zal. Wilh. de Lauw-Verssleyen. Akolieten voor 2 nov. Fr. Reintjes, J. Geurts, K. Backer. Misdienaars: Dings, Hendriks en Spreeuwenberg. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 1 nov. Hoogfeest van Aller heiligen. 19.00 jgt. Martinus Poels. Zondag 2 nov.: 31e week door het jaar. Feest van Allerzielen. 10.00 Jan Janssen en Mevr. van Osch; 11.30 Mevr. Truus Hendrix-Marcellis; 15.00 Allerzielendienst en daarna processie naar het kerkhof en zegening van de graven. Maandag: H. Martinus de Porres en H. Hubertus. 8.30 Jac. Verlinden en overl. echtgenoten: Dinsdag: H. Carolus Borromeüs. 8.30 Mevr. de Rijck-van Meyel. Woensdag: Schoolmis. 8.30 School- mis voor roepingen; 19.00 Annie van Hoof. Donderdag: alle heilige Verkondigers van het geloof in onze streken. 8.30 Frans Michels. Vrijdag: H. Willibrordus, patroon van de Nederlandse Kerk. Eerste vrijdag van de maand. 8.30 ter ere van hel H. Hart voor wie geofferd hebben. Zaterdag: 19.00 jgt. Peter Mathijs Gielen. Misdienaars: Zondag 2 nov. 10.00, woensdag en zaterdagavond; Cindy Rongen en Heidi Hendrix; 11.30 Jacqueline Willems en Nicole Troisfontaine. Veertien dagen geleden publiceerden wij over „Jumping Venray", het groot hippisch gebeuren in juni van het komend jaar. Uniek aan dat gebeuren is vooral het feit dat een en ander op de Grote Markt zal plaatsvinden. Het houden van een concours-hippi- que is heus niet zo'n zeldzaamheid. Praktisch al onze kerkdorpen hebben een Landelijke Rijvereniging. Niet alleen met hun onderlinge wedstrijden, en die van de ons omringende plaatsen, wordt de paardensport in deze contreien hoog gehouden. En dat vooral de jeugd daar wild-enthousiast voor is, kan men ervaren als men eens een bezoek brengt aan de Venrayse manege. Een van de oudste rij verenigingen vinden we in Leunen. Daarvan deze week een foto, welke gemaakt werd in 1941De ruiterclub heette toen nog „De Cowboys". Na de oorlog veranderde de naam in Rijvereniging „Ons Genot". Op de foto zien we: Zittend v.l.n.r.: Johan Nabüurs, An toon Koenen, Harry Smits, secretaris, Pastoor A. Reulen, Kapelaan J. W. Hafmans, Gerrit Arts, commandant, Wiel Willems. Staande v.l.n.r.: Antoon van Dijck, Teng Geurts, Martien Croijmans. Op paard v.l.n.r.: Sjang Loenen, Theo Asselberghs, Karei Nabuurs, Joos Litjens, voorzitter, Johan Meijers. Deze foto's zijn voor geïnteresseer den ook verkrijgbaar bij Jan v. d. Putten, Westsingel 8, Venray. Zondag 2 nov. namiddag 3 uur de vier jongens misdienaars. Zaterdagavond 1 nov.: J. v. Hoof; zondag 2 nov. 10.00 T. Arts; 11.30 T. Emonts; 3 uur namiddag F. Hendrix. Kerkpoetsen 6 nov.: Mevr. Arts-Gielen, Coppelenberg 2 en Mej. M. Hendrix, Op de Ries. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag Hoogfeest van Allerheiligen 19.00 uur voor overleden Arnold Zegers en Maria van Lipzich. Zondag Gedachtenis van Allerzielen 10.00 voor overleden Henk Nabuurs, na de Eucharistieviering bezoek aan ons kerkhof. Maandag: 8.00 t.i.v. M. Jansen. Dinsdag: H. Carolus Borromeüs, 8.00 voor de overledenen van de familie Poels-Geurts en dochter. Woensdag: 8.00 voor overleden Jo van Eerd-Strijbos, namens de buurt. Donderdag: alle Heilige verkondigers van het geloof in onze streken; 8.00 voor overleden Maria Botden-Geurts. Vrijdag: Eerste vrijdag H. Willi brord, Patroon van de Nederlandse Kerkprovincie; 8.30 voor overleden 'zatérSag^^ïÜoÓ t.i.v. de Familie Lenkens-Ermens. Misdienaars: Michel Botden en Bart Marcellis. RECTORAAT SMAKT Zaterdag Feest van allerheiligen en al- lerzielen; 19.00 avondmis voor Gerrit Koopmans, overl fam Koopmans- Hofmans vader en moeder Mulder, Josphus Wiertz. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor alle levenden en overledenen van het rectoraat: 10.00 uur Hoogmis voor Johannus van de Winkel, Dora Verstee gen van Kempen, Piet Smits, fam. Her mans, overl. ouders Michiels- Versteegen en kinderen, vader en moe der Mulder, overl. ouders Nellen, overl. fam. Philipsen van Dijck, fam. Jozef Jenneskens. Fam Rooyakers, overl. ou ders van Es Barends en kinderen, fam Goumans-Pouwels, vader en moeder Kersen en Sraar. Corry Peters, Harrie van Els, Arnoldus Reijnders, Rene Bui zen, overl. ouders Asselberghs- Keursten. Overl. ouders Kersten Assel berghs, Christina Asselberghts, Victor Asseberghs en Johanna Verberkt. Jan Logtens en Fam. overl. ouders Thijssen- Geurts en fam Bastiaans-Huijgen. 15.00 Plechtige gebedsdienst voor al onze overledenen. Daarna processie naar kerkhof. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Carmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor de meest verlaten zielen. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en t.z.i. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Rector Creemers en rector van Haeff. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het Heilig Hart env. b.i. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo el dia 2 de noviem- bre: commemoracion de todos los di- funtos: a las once y cuarto Misa de Re- quien para todos los miembros de la Co- lonia de Venray que han fallecidö en estos ultimos 25 anos. Despues de la Mi- sa reunion en la salita del concento. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES Despues de la fiesta espanola del sabado pasado sigue el programma del Centro con nuevo animo. Hasta la vista. TE KOOP Opel Record 1.9 N 1979 i.g.st. Telefoon 81069 DIEFSTALLEN Uit de bossen van de Endepoel werd een kettingzaag van een inwoner van Horst gestolen. Uit een aan de Handelstraat ge parkeerde personenauto werden de ja- louzieën van de achterruit gestolen.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 16