PtiCE ,,Het gezicht van Venray gaat nu écht veranderen" HINDERWET HINDERWET HINDERWET NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Raad houdt algemene beschouwingen Beschikking vrijstelling methylbromide RAADSAGENDA CLEANING ZOEKT DONDERDAG 23 OKTOBER 1986 Nr 43 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-83838 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. {openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich- ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme! Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw» gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 18.30-19.45 (jeugd) Dinsdag 7.00- 8,30 (voor de vroege vogels) 15.30-16.00 (ouderen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21 00-22.00 baantjes trekken") Woensdag 9.45-10.45 (dames) 13*00-15.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 18 30-19.45 (jeugd) Vrijdag 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 („baantjes trekken") Zaterdag 8.30- 9.45 (gezinszwemmen) 11.00-12.30 (gezinszwemmen) 13.00-15.30 (jeugd) De toegangsprijzen zijn voor de jeugd tot 16 jaar f 2,25; voor 16 jaar en ouder ligt dit op 1 2,90 per keer. Tegen gereduceerd tarief worden tien-, dertig- en vijftigbadenkaarten verkocht. Aan de inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. Wethouder Willems over centrumplan Als je je met veel verschillende zaken bezighoudt, die allemaal evenveel aan dacht vragen, dan is er toch altijd één onderwerp dat je speciale aandacht heeft. Zo ook in het geval van wethou der Willems, die o.a. ruimtelijke orde ning in zijn takenpakket heeft en daar door met de meest uiteenlopende zaken in aanraking komt, maar toch duidelijk een zwak heeft voor hetgeen zich in het centrum van Venray steeds meer begint af te tekenen: ,,Het gezicht van Venray begint nu echt te veranderen", is zijn vi sie op wal er nu in het centrum gebeurt en te gebeuren staat. Onderstaand arti kel gaat in op de achtergronden van de ze èn andere uitspraken. BREUKVLAK Om het plaatje volledig te maken: het takenpakket van wethouder Willems be vat ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, ste- debouw, de verkoop van bouwterreinen in bestemmingsplannen en - als buiten beentje - personeelszaken en organisatie van het ambtelijk apparaat. Het centrum blijkt zijn bijzondere be langstelling te hebben: „Venray heeft Als vijftiende agendapunt heeft de raad komende dinsdag de algemene be schouwingen staan over de gemeentebe groting 1987, warvoor burgemeester en wethouders recentelijk het ontwerp opstelden. In die algemene beschouwin gen leggen de in de gemeenteraad verte genwoordigde politieke partijen hun vi sie neer over het door de gemeente te voeren beleid. Inwoners van Venray die de grote lijnen van de plaatselijke poli tiek dus eens uitgestippeld willen zien, krijgen 28 oktober a.s. daar dus een uit gelezen kans voor. KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor het verlenen van een hinderwetvergunning aan: H. v.d. Ven, Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een kalkoenmesterij aan de Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn; Maatschap Wismans, Eijkenhof- weg 10-12 te Veulen voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een rundvee- en varkenshouderij aan de Eijkcnhof- weg 10-12 te Veulen; P. Michels, Timmermannsweg 40 te Ysselsteyn voor het ex art. 6a uitbrei den wijzigen van een varkens- en kui- kenmesterij aan de Timmermannsweg 40 te Ysselsteyn. De aanvraag en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 24 november 1986. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk wor den ingediend bi. de burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gege vens van degene, die een bezwaarschrift indient, niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt ver zocht (afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken, toestel 155 of 158) kunnen tot één week voor bovenge noemde datum bezwaren ook monde ling worden gemaakt, waarbij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aanleiding van de aan vraag en degenen, die kunnen aantonen dat zijn niet (tijdig) in staal zijn geweest dit te doen, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ont werp beschikking en of beroep indie nen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris vanuit zijn verleden het bebouwingspa troon van een dorp meegekregen, maar dat dorpspatroon is aan het verdwijnen. We zitten nu namelijk in een breukvlak tussen dorp en stad en iedere maand zijn er in het centrum veranderingen te zien die dat onderstrepen. Waar we naar toe groeien is een meer stedelijke gemeen schap en dat is dan ook te merken in de vormgeving van het nieuwe centrum. Het gezicht van Venray begint nu écht te veranderen, maar om dat te waarderen zul je 't ook met een andere bril op moe ten leren bekijken, want je moet niet al les bij het oude willen laten en zeggen „Nieuw is niks!". LEVENDIG „Zaken zoals de bebouwing in het centrum moet je zien in het licht van de De burgemeester van Venray maakt bekend, dat ingevolge het bepaalde in artikel 4, lid 4 van de „Beschikking Vrijstelling Methylbromide", geduren de 3 maanden op het gemeentehuis, ka mer 119, ter inzage ligt een verklaring van geen bezwaar van de directeur Landbouw en Voedselvoorziening voor het gebruik van methylbromide t.n.v. H.J.A.M. Graat, Zuiderbergweg 5, 5807 EL Oostrum. Venray, 23 oktober 1986 de burgemeester voornoemd mr. H.J.M. Defesche De gemeenteraad vergadert op dins dag 28 oktober a.s. vanaf 19.00 uur in het raadhuis over onderstaande zaken: 1notulen van de voorgaande vergade ring; 2. ingekomen stukken en mededelin gen; 3. beschikbaarstellen van een krediet voor de verbouwing van de MLK-school De Essel; 4. aanvaarding schenking van de zusters ursulinen; 5. aanpassing tarieven gemeentelijke sportaccommodaties met ingang van 1 januari a.s.; 6. verhoging van de legestarieven (be volking, kadaster, hinderwet- en bouw vergunningen), afvalstoffenheffing en begrafenisrechten en verhoging honden belasting; aanpassing verordening marktgelden; 7. wijziging van de „Verordening Hondenbelasting Venray 1980"; 8. invoering van hypotheekregding voor gemeentelijk personeel; 9. voorstel tot verkoop van effecten; 10. voorbereidingsbesluit ten behoeve van de inrichting van een natuurkam- peerterreintje aan de Endepoel; 11. verkoop garagekaveltjes in plan Desselke; 12. verkoop van grond in Merselo aan de Tennisvereniging Merselo en aan de Stichting Muziekfeesten Merselo; 13. verkoop landbouwgrond in Oost rum; 14. aanvulling bestuur Stichting CAI; 15. Algemene beschouwingen gemeente begroting 1987. eigen tijd en doordat er in de afgelopen jaren diverse open plekken zijn ont staan, moet de invulling daarvan die ei gentijdsheid uitstralen. Nu is het op nieuw vormgeven van een centrum een zaak die maar één keer in de zoveel ge neraties speelt, dus voor mij als wethou der is zoiets een unieke klus". Hoe denkt hij dat nieuwe centrum le vendig te houden? „Er is een grote be langstelling om in het hart van Venray te wonen - vooral binnen de categorie van mensen boven de vijftig. Als je daar met je woningaanbod op in kunt spelen door voorzieningen te treffen, zoals bijvoor beeld liften in woningen met meer bouwlagen, èn daarbij de huurprijzen laag weet te houden, dan kun je die le vendigheid voor een groot deel garande ren. Vooral die huurprijzen zijn mijn di- rekte zorg. Het is ons gelukt huurprij zen te realiseren beneden de 600 gulden voor "woningen midden in Venray. De combinatie van de huur en van het ge mak van de vele voorzieningen in de on- middelijke nabijheid prijst zich dan vanzelf aan. Bovendien ontplooien wij als gemeente aktiviteiten om de leven digheid te stimuleren. Zo zijn we bezig om tot een goede invulling te komen voor de voormalige brouwerij aan de Leeuwstraat, waarbij een horeca-be- stemming een van de mogelijkheden is. Andere zaken die in de pen zitten zijn een reconstruktie van het schouwburg plein en de Grote Markt. We kunnen namelijk nog te slecht uit de voeten met de weekmarkt, de kermis en grote buite nevenementen, en van het schouwburg plein vind ik de gebruikswaarde über haupt te klein. Persoonlijk vind ik ook dat er ooit nog eens een waterpartij moet komen die het centrum nou net dat beetje extra opsmuk geeft waar het feitelijk om vraagt. Het verblijf in Venray-centrum moet meer kunnen zijn dan alleen van de ene naar de andere winkel hollen". ONDERNEMERS Niet alleen de aktiviteiten van de ge meente staan voor een fraai centrum borg. Ook over de aktiviteiten van de ondernemers is Willems heel goed te spreken: „De ontwikkeling van het win kelcentrum wordt niet alleen door on dernemers van buitenaf opgepikt, maar ook door de eigen plaatselijke winke liers die meehelpen de opengevallen ga ten in te vullen. Er zitten her en der in het centrum weer nieuwe ontwikkelin gen aan te komen, waar ik op dit mo ment echter nog niets over los kan laten. Ook niet trouwens over de vraag die mij heel vaak wordt gesteld, of er nu wel of geen C&A komt". Feit blijft dat Venray zijn centrum aan het „inkleuren" is. Hoe kijkt we thouder Willems dan tegen de hoog bouw aan die zich in het centrum steeds meer laat zien? „Het feit dat we tegen woordig met bijvoorbeeld drie of vier bouwlagen werken is nu zo'n voorbeeld van de omschakeling van het dorpspa troon naar een meer stedelijke invulling. Van vroeger uit is men in Venray ge wend geweest dat er bijna alleen in een of twee bouwlagen werd gewerkt. Een appartementencomplex zoals bij de Gouden Leeuw ervaar ik als heel posi tief, omdat het zo goed in het karakter van het centrum past en het blijkt dat de mensen graag op zo'n lokatie willen wo nen. Voor mij als wethouder alle reden om daarop in te spelen - ook al vertraagt het de woningbouw in Landweert". LANDWEERT Hoe is het daar trouwens mee? „Ik werk eraan om de open gaten in dat plan in te vullen. De bebouwing ligt daar over grote afstanden uiteen. Door het allereerst volbouwen van die echte open plekken moeten de buurten wat nadrukkelijker naar elkaar toe komen. Pas als dat gebeurt kan zo'n wijk naar een eigen en aantrekkelijke identiteit toewerken. Mijn inschatting is dat we daarbij het ergste leed nu wel gelden hebben en ik zie de verdere toekomst voor Landweert met vertrouwen tege moet. We gaan nu plannen voorberei den voor de 3e fase, aan de overzijde van de Kruidenlaan in de omgeving van het wijkcentrum. In fase 2 zijn we bijna uitgebouwd, niet omdat er geen ruimte meer zou zijn maar omdat de benodigde grond niet in ons bezit is." Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan dez navolgende bouw plannen medewerking te verlenen: het bouwen van een autostalling dompelplaats aan de Plataanstraat 15 te Venray, t.n.v. Woningbouwvereni ging Noord-Limburg; het bouwen van een garage aan de Horsterweg 47 te Castenray, t.n.v. J.M.B. Wismans; het bouwen van een bedrijfsge bouw op industrieterrein „De Hulst" te Oostrum, t.n.v. Alcast b.v., Horster weg 31 te Castenray. De bouwplannen liggen met ingang van 24 oktober 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren schrif telijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. (ARTIKEL 19 van de W.R.O.) Burgemester en wethouders zijn voor nemens om op grond van artikel 19 van de wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaat se geldende bestemmingsplan ten behoe ve van de navolgende bouwplannen: het bouwen van een overdekte laad- en losplaats aan de Ysselsteynse- weg 82 te Ysselsteyn, t.n.v. Braks Bouwmaterialen; het bouwen van een bedrijfs- en kantoorruimte aan de Mgr. hans- Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 15 oktober 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Ven ray een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen en wel binnen 30 dagen na datum het vernieuwen van een dak constructie aan de Beek 7 te Merselo, t.n.v. G.Th. Bongers; het bouwen van een bedrijfsge bouw produktiehal kantoor aan De Hulst 20 te Oostrum t.n.v. Hermo KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERPBESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat: zij van plan zijn om op de aan vraag van mevrouw Verhoeven, Veldstraat 21 te Merselo voor een hin derwetvergunning voor het ex artikel 6a uitbreiden wijzigen van een var- kensmesterij, gelegen aan de Veldstraat 21 te Merselo, positief te beschikken voor wat betreft het houden van 1.150 mestvarkens en negatief te beschikken voor wat betreft het uitbreiden met 260 mestvarkens. zij van plan zijn om op de aan vraag van T.G.M. Arts, Timmermanns weg 110 te Ysselsteyn, voor een hinder wetvergunning voor het ex artikel 6a uitbreiden/wijzigen van een var- kensmesterijgelegen aan de Timmer mannsweg 110 te Ysselsteyn, positief te beschikken onder het stellen van voor waarden. De ontwerp-beschikkingen en bijbe horende stukken kunnen op het raad huis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur worden ingezien tot 7 novem ber 1986. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk wor den ingediend bij burgemeester en wet houders van Venray. Daarbij kan wor den verzocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. Alleen degenen die bezwaar hebben gemaakt naar anleiding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray maken beken dat door hen op 15 oktober 1986 hinderwetvergunning is verleend aan: Infoba b.v., postbus 8 te Venray onder het stellen van voorwaarden voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van méér dan 1,5 kW, gele gen aan de Dr. Kortmannweg (ong.) te Venray; Firma Manders, Laagriebroekse 7 te Leunen onder het stellen van voor waarden voor het oprichten en in wer king hebben van een inrichting waar electromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Smakterweg (ong.) te Venray; Maatschap Claessens, Peelweg 25 te Ysselsteyn, onder het stellen van voorwaarden voor het uitbreiden en wij zigen van een varkens- en pluimveehou derij, gelegen aan de Peelweg 25 te Ys selsteyn; Demax Technics b.v., Nieuwhuis- weg 1 te Venray onder het stellen van voorwaarden voor het ex artikel 6a uitbreiden/wijzigen van een inrichting waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Nieuwhuisweg 1 te Venray. De beschikking en bijbehorende stuk ken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 24 november 1986. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan bij de Kroon een beroepschrift worden in gediend door de aanvrager, de betrok ken adviseurs, degenen die tegen de aan vraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kunnen tonen niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning te treffen. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gestuurd aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris HOENDERSTRAAT 53 5801 CJ VENRAY TEL.: 04780-87024 enthousiaste medewerksters voor dagelijkse/periodieke schoonmaakwerkzaamheden. (o.a. een voorvrouw) Informatie te verkrijgen bij Mevrouw M.J. Price senstraat 59 te Oostrum, t.n.v. Bouwbe drijf Raedts, Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum. De bouwplannen liggen met ingang van 24 oktober 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren schrif telijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. Plastic, Oude Oostrumseweg 19 te Ven ray; het bouwen van een jongveeslal loods aan de Vredeweg 11 ie Vredepeel, t.n.v. H.M. Lenkens; het bouwen van 6 premie A wo ningen aan Hoefblad 1 t.m. 11 oneven te Venray, t.n.v. Bouwbedrijf M. Pee- ters b.v„ Gen. Dempseystraat 25 te Swolgen; het bouwen van 2 premie A wo ningen aan de Moerslag 26 en 28 te Ys selsteyn, t.n.v. aann. bedrijf M.J. Teu- nissen b.v„ Lovinckplein 5 te Ys selsteyn. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. INBRAKEN EN DIEFSTALLEN Uit een niet afgesloten schuur werden 3 rijzadels met toebehoren, 3 hoofdstellen en 1 slofbeugel ontvreemd. De waarde van het gestolene bedraagt ruim 6.000,—. Een inwoner van Culemborg deed aangifte van diefstal van goederen uit zijn caravan op de camping aan de Maasheseweg. Een inwoner van Venray deed aangifte van diefstal van gereedschap (waarde 1300,uit de achter zijn woning gelegen garage. Weer werd aangifte gedaan van in braak in een op de camping „De Berk- horst" in Ysselsteyn staande caravan. Op ruwe wijze was toegang verkregen waarna een klokradio werd ontvreemd. Uit een fotozaak in de School straat werd een fotocamera ter waarde van 1700,— ontvreemd. Hoe de dief stal heeft plaatsgevonden kon nog niet worden vastgesteld. Weer werd een inbraak gepleegd in het tuincentrum aan de Langstraat. Toegang werd verkregen door verbre king van een ruit aan de achterzijde. Wat precies ontvreemd werd kon nog niet worden vastgesteld. Door forcering van het slot was toegang verkregen tot een op een par keerplaats aan de Leunseweg staande personenauto. Ontvreemd werd een autoradio ter waarde van 350, OORLOGSTUIG IN DE TUIN Tijdens het spitten in de tuin achter een woning aan de Lathyrus kwam een staartstuk van een mortiergranaat naar boven. De E.O.D. zal zich ook hier weer over ontfermen. VERNIELINGEN AAN AUTO'S Een aan de Bontekoestraat gepar keerde Mercedes personenauto werd vernield aangetroffen. Mogelijk heeft de dader getracht de auto te stelen. Behalve een vernield portierslot waren ook aan de zijkant van de auto vernie lingen aangebracht. Een langs een woning aan de Houten Hoek geparkeerde personen auto werd door onbevoegden een 20-tal meters verplaatst, waarbij de auto schade aan een spatbord heeft opgelo pen en de versnellingsbak vernield werd. Voor de eigenaar een schadepost van ƒ800, VERNIELING Aangifte werd gedaan van vernie ling van twee ruitenwissers aan een ge parkeerde personenauto. Aangifte werd gedaan van vernie ling van een in het centrum gestalde bromfiets. GEWONDEDOOR HARD AFREMMEN Een 61-jarige Venrayse autobestuur der moest op de Juluanasingel hard af remmen voor een in validen wagen die gebfèik maakte van de voetgangers- oversteekplaats. Hij kon een botsing met de invalidenwagen voorkomen. Om een botsing met de remmende auto te voorkoirten moest ook een 32-jarige buschauffeur die achter de personen auto reed plotseling afremmen. Een Buspassagiere vloog door de schok tegen het voorste gedeelte van de auto bus op en liep daarbij enkele hoofdver wondingen op.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 13