Bibliotheek SCHOUWBURG- NIEUWS De Wetteling AGENDA Play Back en Sound Mix Show Kleuterschool Jerusalem" aan de Eindstraat gaat dicht Op heterdaad betrapt bij inbraak Kunstschilder Toon Kateman exposeert in de schouwburg uitwisselings concert fanfares Overloon en Merselo Open Huis politie grandioos succes GEVONDEN Welfare tentoonstelling in het Schuttersveld GEBR. MARTENS DE SPORTIEVE STIJL ONTDEKT U BU VAN OORSCHOT Fietscrossers recipiëren JUBILEUM CRE SCENDO Relatie bemiddeling CAESAR jonge mannen mode Venray Nu sinds 1985 de basisschool een realiteit is geworden en kinderen van 4 tot 12 jaar in één gebouw onderwijs gaan genieten, gaat ook de kleuter school aan de Eindstraat voor het geven van onderwijs dicht. In 1924 werd op deze plaats een land- bouwhuishoudschool gebouwd. Juf frouw Sangers heeft hier vele jaren vol toewijding huishoudonderwijs gegeven. In 1944, toen „Jerusalem" gebom bardeerd was, vonden de Zusters Ursu- linen in dit gebouw een voorlopig „thuis". In 1954 kwam Zuster Ursule Baten burg naar Venray terug, waar ze als pensionaire van 1941 tot 1944 de Mid delbare Meisjesschool had gevolgd. Zij kreeg tot taak om Mère Theodora op te volgen als hoofdleidster van de kleuter school en in Venray een nieuwe schooi te gaan bouwen. In 1954 had Venray alleen de oude „bewaarschool" aan de Maasheseweg. Aan de Eindstraat begon zij een klas met 48 kleuters. In 1955 verhuisde zij met de kleuters Na de grote successen welke de leden van de Venrayse Fietscross club „Flying Flies" in het afgelopen seizoen'hebben bereikt, gaat het bestuur de kampioenen een receptie aanbieden. Dat zijn achter, eenvolgens Mark de Bruijn, die Euro pees kampioen werd bij de experts van 7 jaar. Monique Hofmans zij werd Neder lands kampioen bij de Powder Puffs van 8 en 9 jaar. Nico Jacobs mag zich Nederlands kampioen bij de cruisers noemen, van 18 tot 24 jaar. Peter Stiphout tenslotte is Nederlands kampioen bij de fietscrossers van 25 jaar en ouder. Gelegenheid om hen te feliciteren is er morgen, vrijdag 17 oktober van 19.30 tot 21.00 uur in de Wieénhof aan de Leunseweg te Venray. Op zaterdag 18 oktober wordt er in wijkcentrum de Kiosk de 6e wedstrijd gehouden voor artiest 1986. De aanvang is half acht. Daar er weer verschillende voor U onbekende nieuwe gezichten zijn, belooft dit weer een gezellige happening te worden. Deelnemers kunnen zich melden op 04780-10008 of op zaterdag tot zeven uur aan de zaal. Tevens herinneren wij U er aan dat op zaterdag 29 november de grote finale avond is met vele verrassingen. Op de laatste avond hebben wij ook de spandoekwedstrijd, waar U als publiek aan mee kunt doen, door op 29-11-86 een spandoek mee te brengen. De mooiste worden beloond. A.s. zaterdag bestaat de jury uit bejaarden cq. 65 plussers. naar de school aan de Maasheseweg, omdat in het gebouw aan de Eindstraat een Montessori Kleuterschool werd op gericht, waarvan Mère Anna Egers hoofd werd. Al gauw kwam Zr. Ursule naar de Eindstraat terug. Er waren inmiddels 4 kleuterklasjes met in totaal 120 leerlin gen. Zij bleef hoofd van beide scholen, die totaal 280 leerlingen telden. In 1971 werd vanwege 't steeds toenemende aantal leerlingen, een tweede hoofdleid ster benoemd. Zr. Ursule werkt nu al 31 jaren bij de kleuters in deze school van de Zusters Ursulinen, welke nu tevens het oud» ste schoolgebouw van Venray is. „Het was een oud gebouw", zegt Zr. Ursule, maar er ging een bepaalde sfeer Het gemengd zangkoor Crescendo bestaat 20 jaar. Dit zal op bescheiden wijze gevierd worden op zaterdag 1 november. Het feest begint met een eucharistieviering om 14.00 uur in de Paterskerk. Deze eucharistieviering zal opgeluisterd worden door het dames koor uit Overloon o.l.v. Herman Staal. Na de eucharistieviering gaat het jubilerende koor met het gastkoor naar zaal In den Engel waar van 16.30 uur tot 18.00 uur de receptie gehouden wordt. Na de receptie zullen de leden van Crescendo de avond in gezellig samenzijn doorbrengen. Wij wensen „Crescendo" alvast veel zang-genoegen en nog vele jaren. Nadat de politie een tip had gekregen dat er werd ingebroken in café ,,'t Gouwe Lêwke" was ze snel ter plaatse en kon als het ware twee daders op heterdaad betrappen, toen deze bezig waren de buit naar buiten te brengen. Later bleek dat hel tweetal, een 35-ja- rige uit Meerlo en een 32-jarige uit Venray, die nacht ook had ingebroken in cafetaria „Den Hoender" en het café „De Paterskoel". De buit bedroeg een bedrag van ruim 1200,— en enkele honderden pakjes sigaretten en shag, welke afkomstig waren van gekraakte sigarettenautoma ten. Vrijwel de gehele buit kon worden achterhaald. Het tweetal is ingesloten. van uit". „Ik heb er al die jaren heel graag gewerkt. Het was 'n grote opgave onze kinderen in zulke grote aantallen op te voeden in de richting van hun uit eindelijke zelfstandigheid. Veel veranderingen in het onderwijs werden doorgevoerd. Maar in 'n sfeer van rust, gezelligheid en orde, tesamen met vele goede leidsters, lukte 't alle maal. Maar de gemoedelijkheid is ver vangen door 'n meer zakelijke. Er is veel veranderd in het onderwijs zelf, maar ook bij de kinderen. Zij moeten enorm veel indrukken verwerken, waardoor ze ongeconcentreerder, beweeglijker, on geduldiger zijn geworden. Toch is er ook veel positiefs, nu 't kleuter en lager onderwijs samenge voegd is tot een basisschool. Immers het kind van 4 tot 12 jaar zit op één-zelfde school, waar met 'n heel team samen gewerkt wordt aan de begeleiding van het kind", aldus Zr. Ursule. Dit gebouw gaat dicht, maar de Dr. Poelsschool aan de Langeweg is in 'n nieuw jasje gestoken om de kleuters met open ramen en deuren te ontvangen! Woensdag a.s. is het zover. Het woord „relatiebemiddeling" geeft vele mensen een vervelend gevoel. Het doet hen denken aan malafide praktijken van mensen die zich uitgeven voor dienstverleners, bemiddelaars of hoe ze zich ook noemen. Daarom is het goed te weten, dat sinds kort in Venray een dependance ge vestigd is van de Stichting Inter/Relatie, welke is erkend door de Raad van Toe zicht, ingesteld door het ministerie van W.V.C. Inter/Relatie heeft 60 afdelingen in ons land met als doelstelling, mensen te helpen zoeken naar een geschikte partner. Het buro is in Venray te be reiken onder no. 11215. (adv.) WEER INBRAKEN IN WONINGEN TOEGANG VIA DE BRIEVENBUS Weer werd in een vijftal woningen in het Brukske ingebroken. De toegang werd steeds op dezelfde wijze verkre gen, namelijk door met een draadje via de brievenbus het slot van de voordeur te openen. Dat lukt, als het slot niet op nachtslot staat. De woningen waren ge legen in de Allegrostraat, de Andan testraat en de Menuetstraat. De totale buit bedrog rond 300,- en wat siera den waarvan de waarde niet bekend was. Mogelijk dat de dader honger heeft gehad want in één woning verdwenen ook wat koekjes. Alle inbraken hebben in de vroege morgenuren plaatsgevonden. Enkele be woners hadden wel iets gehoord maar dachten dat de krant bezorgd werd. Door forcering van een achter deur werd toegang verkregen tot een be jaardenwoning aan de Beukenlaan. Met een schroevendraaier was een geldkistje geopend, maar omdat er geen geld of sieraden in zaten, is er niets van waarde meegenomen. Onder auspiciën van de Stichting Venrayse Kunstkring wordt in de periode van 17 oktober tot en met 9 no vember a.s. in de schouwburg een ex positie gehouden van werken van de Venrayse kunstschilder Toon Kate man. Het is voor de eerste maal, dat werken van deze geboren en getogen Venrayer, hier worden tentoongesteld. Velen kennen Toon Kateman als huisschilder en maar weinigen zullen weten, dat hij tevens een zeer gewaar deerde kunstschilder is. Sinds hij zijn schildersbedrijf aan zijn zoon heeft overgedaan, heeft hij meer tijd voor zijn hobby gekregen. De Venrayse Kunstkring heeft nu het initiatief geno men meer bekendheid te geven aan het werk van deze kunstenaar, wiens werk bepaald niet te vergelijken is met dat van z.g. primitieve of zondagsschilders. Integendeel. Toon Kateman trok in 1938 met Piet Vermeulen naar Antwerpen met de stellige bedoeling kunstschilder te worden. Na enkele maanden móest hij echter de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten weer verlaten, omdat hij thuis in het bedrijf nodig was. In plaats van kunstschilder werd de heer Kateman huisschilder. Wel studeerde hij verder aan de Kunstnijverheids school in Amsterdam waar hij de acte tekenen behaalde. Het tekenen zat en zit nog steeds in zijn bloed. In zijn auto heeft hij altijd een tekenmap liggen om interessante objecten direct met trefzekere potlood schetsen vast te leggen. Deze schetsen vormen o.a. de basis voor zijn schilderijen, die doen denken aan zeventiende eeuwse meesters. Prachtige gearceerde tinten-grijs, laten in zijn tekeningen en schilderijen het landschap op treffende wijze leven. De schetsen van deze rasechte tekenaar zijn dan ook van grote kwaliteit. Eigenlijk is Venray al eens eerder met het werk van deze kunstenaar gecon fronteerd geweest. Voor de vijf Venray se revues, welke in de jaren 1945 t/m 1949 in de feestzaal van Huize St. Ser- vatius werden opgevoerd, schilderde hij bijvoorbeeld op voortreffelijke wijze de decors. Vanaf zijn vijfenzestigste jaar is Toon Kateman met olieverf gaan schil deren. In zijn schilderijen is duidelijk de invloed te zien van de Venrayse kunst schilder Harrie van Baar, met wie hij veel heeft gewerkt. Ook ziet men in zijn schilderijen iets van de Plasmolense schilders, zoals van Mourik. Toon Ka teman is een groot bewonderaar van de Haagse School, .hetgeen te zien is aan het beheerste kleurgebruik in zijn werken. Een bezoek aan de expositie van de thans 71-jarige kunstschilder is meer dan de moeite waard. Ongetwijfeld zal men aangenaam worden verrast door bekende plaatsjes, die door de kunste naar in schilderijen zijn vastgelegd, zoals prachtige stukjes natuur in de om geving van Venray, Weverslo, Merselo en bovenal Geysteren. De tentoonstelling wordt op donder dag 16 oktober a.s. om 20.00 uur in de foyer van de schouwburg geopend. De openingsplechtigheid, waarbij iedere be langstellende welkom is, wordt muzi kaal opgeluisterd door Frans en Dienke van Kimmenade-van der Horst. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 12 en van 2 tot 5 uur. Op zondagen is de expositie te bezichtigen van 2 tot 5 uur. Ongetwijfeld zullen het er velen zijn, die deze expositie zullen willen bezoe ken om Toon Kateman en zijn werk ook eens van een andere kant te leren ken nen. „Het was jaren geleden traditie, dat de fanfare uit Overloon o.l.v. Freek Schorer en de fanfare uit Merselo, nu o.l.v. P. Joris, bij elkaar op bezoek kwamen", aldus fanfare-voorzitter Hendriks uit Merselo.. „Maar door de vele optredens, dirigent-wisseling e.d. is dat veranderd. Het zou goed zijn, als deze traditie weer wordt hervat. Want we zijn toch „naoberen" van elkaar", aldus Hendriks. Tijdens dit concert werd de drum band o.l.v. A. van Opbergen en P. Lavrijssen gehuldigd vanwege hun behaalde eerste prijs (309pnt.) in de hooeste afdeling op het Bondscon- cours in Goirle. Voorzitter A. Verstraaten deelde complimenten en felicitaties uit aan de drumband van de fanfare, die „bewe zen heeft dat met een goede wil en een goede geest in de vereniging, musiceren een genot is, en met inzet van eenieder het hoogste bereikt kan worden". Ook bedankte hij de vrijwilligers van de fanfare die alle gezinnen van Over loon weer bezocht hebben voor de jaar lijkse geldelijke bijdrage. De drumband van Merselo o.l.v. Wil v. Horck behaalde onlangs in België tijdens een festival, in de hoogste divisie, het hoogste aantal punten en lof der jury. De Merselose fanfare die duidelijk in een opgaande lijn musiceert, vertrek op zaterdag 22 november naar Nijnsel, om deel te nemen aan een concours uitko mend in de afdeling „uitmuntend". Het gebodene in Overloon geeft hoop voor de toekomst voor St. Oda, dat zeker in de komende jaren tot de top zal doordringen. VRIJDAG 170KTOBER: CABARET KLUNDER CO. „NOOIT MEER LIFTEN" Winnaars van het Delfts Cameretten- festival 1984. Uiteraard een voorstelling die zeer geschikt is voor jeugdig pu bliek. Het gaat over twee mensen op leeftijd. Ze durven de deur niet meer uit. Ouderdom maakt angstig, boven dien is de 65 kaart zoek. Nieuwe talenten die we graag aan ons publiek willen laten zien en tegen een promotieprijs, zodat u er zich geen buil aan kunt vallen. Bedacht, geschreven en gespeeld door Bert Klunder en Co van Diemen met be geleiding van George de Groot. Regie: Evert de Vries. DONDERDAG 23 OKTOBER: „EEN NIEUWE DOOD" van Jos Brink Jos Brink is veelzijdig. Zijn eerste to neelstuk „Bessen" was ook een succes. Zijn nieuwste toneelstuk naar het idee van Jos Brink en Frank Sanders gaat over het thema AIDS, een ziekte die de gemoederen in de komende jaren zeer bezig zal blijven houden. „EEN NIEUWE DOOD" geeft op beklem mende wijze inzicht in de ingewikkelde materie. Het is een indrukwekkend theaterdokument. Sober, klaar, met een lach die vergaat en met verdriet dat inzicht wordt. Er zijn momenteel meerdere toneelstukken over dit onder werp. Hier gaat het om een Nederlands stuk, met Nederlandse situaties en zeer Nederlandse mensen. Herkenbaar en daarmee belangrijk voor de doelgroep de niet ingewijden. We horen al mensen zeggenmoet dat nou. Jazeker, dit moet. Het heeft geen zin de kop in het zand te steken voor een probleem, dat hier overigens op een niet prekerige, maar soms luchtige toon be handeld wordt. Met: Eddy Brugman, Hetty Ver hoogt, Manon Alving, Jasper de Moor. Regie: Horst Menzel. De pers over EEN NIEUWE DOOD: N.R.C. Sympathieke poging tot nuan ce. Voor de pauze deelt schrijver Jos Brink met royale hand grappen uit om de hysterie rond de ziekte te relativeren en de werkelijke risico's des te helderder neer te zetten. Een voorstelling die zegenrijk werk zal doen. Telegraaf: Innemend stuk over afsto tende ziekte. Een voorstelling die ge knipt is om te doen wat Brink voor staat: in brede kring een wat helderder en genadiger licht laten schijnen over aids en aidspatiënten. Wanneer U mocht denken dat deze voorstelling bedoeld is voor een doel groep, dan vergist U zich danig. U moet de voorstelling zien als een nuttige en ook prettige schouwburg-uitvoering. Een voorstelling die aanbeveling ver dient. Wat Brink namelijk wil is mythes ver nietigen en relativeren. Zondagochtendconcert Programma van Vokaal Ensemble „Arabesque": 1 Sign van G. F. Handel. 2 Seid uns zum zweiten mal Willkom- men van W. A. Mozart. 3 La Matinale in de bewerking van H. P. Keuning. 4 Piu Non Si Trovano van W. A. Mo zart. 5 Drie Gute Dinge van Daniel Frede- rici. 6 De Nacht van Frans Schubert. 7 View The Land (Spiritual). 8 Befiehl du Deine Wege van J. S. Bach 9 Blind Man in de bewerking van A. P. van Deursen. Naar schatting meer dan 7000 perso nen, van groot tot klein, hebben gebruik gemaakt van de geboden gele genheid, kennis te maken met het werk van de politie tijdens het z.g. open huis. Dat werd gehouden ter gelegenheid van het feit dat men 5 jaar geleden in trek kon nemen in het nieuwe politie bureau, na meer dan 10 jaar onder ab normale omstandigheden gehuisvest te zijn geweest. Terwijl het publiek alles mocht bekijken, wees de politie er o.m. nog eens op hoe gevaarlijk het is oorlogsspul in handen te nemen. In een overzichte lijke stand stond dat gevaarlijke spul opgesteld. Ook Veilig Verkeer Nederland maak te gebruik van de mogelijkheid om het publiek voor te lichten hoe het verkeer veiliger kan. Verder werd aandacht gevraagd voor 't etsen van autoruiten; het onzichtbaar merken van apparatuur; inbraakbeveili ging; de APK-keuringen,- de nieuwste vindingen zoals vals-geld-aanwijzer; de dierenbescherming; het Wereldnatuur- fonds; het Rode Kruis; de brandweer, enz. Voor de jeugd was als trekpleister op deze open dagen het in een surveillance auto mogen zitten óf nog liever op een echte politiemotor óf in de bus van de Mobiele Eenheid. Ook de botssimua- lator had grote aantrekkingskracht. De jeugd werd bij dat alles gewezen op de bestrijding van het vandalisme. De openbare bibliotheek heeft van 25 augustus tot 8 oktober 1986 een leespro gramma (sprookjes- en fantasieverha len) georganiseerd voor de scholen. In totaal hebben 15 scholen hieraan deel genomen. Afhankelijk van de grootte deden van iedere school 1 of meerdere groepen mee. De kinderen lazen enkele sprookjes of fantasieverhalen en maak ten daarbij verschillende opdrachten. Het resultaat is zeer zeker de moeite waard!!! Een aantal voorbeelden uit de ver scheidenheid aan werkstukken: poppen en boekfiguren; kijkdozen, kleine en grote, zelfs met verlichting; wandkleed; diverse recepten van heksendrank- jese.d.; vele tekeningen en opstellen; een caroussel van boekfiguren die echt ronddraait. Deze werkstukken zijn allemaal te be zichtigen in de jeugdbibliotheek van 15 oktober tot 12 november 1986. De jeugdbibliotheek is iedere dag geopend van 14.00 -18.00 uur. Vrijdag van 14.00 -20.30 uur. PROGRAMMA SPORTHAL DE WETTELING vanaf donderdag 16 oktober 1986 Donderdag: 18.00-20.00 Manual 20.00-23.00 Rooyde VK Vrijdag: 17.00-18.00 Rank Xerox 18.00-21.00 Manual 20.00-21.00 Venray-Raadhuisplein 21.00-22.00 Venray 2-Pelikaan 2 22.00-23.00 Venrode-Veronica Zaterdag: 09.00-16.00 Rank Xerox 16.00-17.00 Wijk Zuid-Veronica 2 17.00-18.00 De Klomp-Siebers 18.00-20.00 Jumpers basketbalcomp. Zondag: Kynologenclub: Grote hondenten toonstelling. Maandag: 17.00-18.00 gemeente 18.00-21.00 Rooyse VK 21.00-22.00 Klomp-Venrode dames 22.00-23.00 Venrode 3-Wieën Dinsdag: 17.00-18.00 basketbal 18.00-21.00 Rooyse VK 21.00-23.00 badmintron Woensdag: 17.00-18.00 Gemeente 18.00-23.00 badminton van 6 t.m. 13 okt. 1986 Poes/kter van ongev. 8 weken zwart/ wit Portemonnee ongev. ƒ- 20,en een strippenkaart, 4 koffiemnt., zwart Trouwring, goud Etui met 2 sleutels, bruin Wieldop Toyota Lederen cein tuur, paars Damesportemonnee, knip, zwart 5 sleutels aan ring (1 Ford sleutel en 4 andere) Agenda met adres senbestand, zwart Computerspelletje Fietsen: herenfiets merk Nefipro, fra- menr. F8457431, groen herenfiets merk onbekend, oranje damesfiets merk Splendid, framenr. 8076114, zwart Damesfiets, merk onbekend, framenr. 494, bruin Damesfiets, merk onbekend, blauw Damesfiets, merk Vervos, zwart Damesfiets, merk Gicom, bruin. Voor inlichtingen kunt U zich wen den tot de administratie van de gemeen tepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, tst. 224. Het laatste weekend in oktober zal het een drukte van belang zijn in Bejaar dencentrum Het Schuttersveld aan de Bergweg 2. Dan wordt er nl. weer een handwerktenioonstelling gehouden. Door talrijke bewoners en bewoon sters. zowel van het verzorgingshuis als van de flat, is maandenlang gewerkt om deze tentoonstelling mogelijk te maken. Allerhande werkstukken, door hen ge maakt, kunnen tijdens deze dagen dan ook worden bewonderd en natuurlijk ook worden gekocht. De bewoners van Het Schuttersveld hopen dat velen de weg naar het bejaar dencentrum mogen vinden. De tentoonstelling kan worden be zocht op: vrijdag 24 oktober van 19.30-21.30 uur. zaterdag 25 oktober van 14.00-17.00 uur zondag 26 oktober van 10.30-12.30 uur en van 14.00 lot 16.00 uur. BOUWMATERIALEN WAND- EN VLOERTEGELS AANBOUWKEUKENS - GEVELSTENEN VENRAY. Bongerdstraat 5, tel. 04780-85959 Geopend tot 18.00uur. 's Zaterdags van 9-16.00uur ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T. LANKVELD Langstraat 76, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: D.VERCAUTEREN Merseloseweg 33, tel. 82200 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6, America Tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan hoek Patersstr. tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RA Y- YSSELSTE Y N Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: J. JANSSEN SR., tel. 81458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak W.H.M. DE VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenleder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag lot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tol 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbeharliging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA PATIËNTEN VER. VENRAY Tel. 82750 BUREAU VOOR RECHTSHULP Spreekuur alleen na tel. afspr. 85968 Cordpantaions met bedrukte ruiten, spikkels of lengte-strepen zijn de grote mode Nèt als de rib met glans of glit ters. Ontdek die sportieve sti|l En kies uw kleur uit tal van actuele naiaarstmten. Wij kunnen u daarbij alti|d per soonlijk adviseren... VAN OORSCHOT MODE Grotestraat 73. Venrav Helmond. Roosendaal. Boxmeer, Oss, Venray. 'n Persoon luke Zaak Voor 'n stijlvolle trouwcombinatie kunt U nu ook op Dinsdagochtend terecht bij: Voortaan dinsdag geopend van 9.30 tot 12.30 uur

Peel en Maas | 1986 | | pagina 3