Geld opnemen? wijkcentrum Landweert Rabobank S HINDERWET Wie kunt U zoal aan de deur verwachten? Vrijwilligerswerk doe je nooit voor niks.... Slopershamer Ursulaschool Oefentherapie Rabobank Geldautomaat: geld opnemen wanneer het uitkomt. Cursus informatica voor kantoor- medewerk(st)ers „DE ZWAAN" WOLBOETIEK Fanfare ,,Dorpsklank" naar bondsconcours gjï Het Regionaal Instituut voor Sociaal- Cultureel Werk Noordelijk Limburg (RISC), gevestigd in de Clockert aan de Bergweg, heeft zich aangesloten bij de" landelijke campagne over het vrijwilli gerswerk, welkde deze oktobermaand wordt gehouden. Vrijwilligerswerk werk, dat men graag doet maar waarvoor niet wordt betaald kan in feite door iedereen worden verricht: ouderen en jongeren, mannen en vrouwen, werkenden en niet-werkenden en zelfs schoolgaanden. Het tegenwoordige vrijwilligerswerk mag worden gezien als een alternatieve vorm van tijdsbesteding. Omdat velen hun plezier beleven aan het vrijwillig werken, heeft de aktie het motto: „Vrijwilligerswerk doe je nooit voor niks", ook al blijft de geldelijke beloning uit. Wanneer men belangstelling heeft voor vrijwilligerswerk, kan men kon- takt opnemen met de Vrijwilligerscen- trale Bergweg 4, tijdens het spreekuur op elke donderdagmorgen tussen 10.00 en 12.00 uur of telefonisch tijdens kan tooruren 04780 - 86245. Woensdag j.l. is een slopersbedrijf begonnen met het slopen van de voor malige Ursulaschool aan de Raadhuis straat. Men zal zich herinneren, dat na het vertrek van leerlingen en onderwijzend personeel naar Landweert, het gebouw als noodpostkantoor werd ingericht. Maar amper had Tante Pos het gebouw weer verlaten of de eigenares, Scholen gemeenschap Jerusalem, wilde de oude school slopen om de dan vrijgekomen terreinen als sportvelden in te richten. De gemeente wilde echter de school behouden en plaatste ze op de Venrayse monumentenlijst. Het kostte de Scholengemeenschap veel moeite om via een uitspraak van de Raad van State de benoeming als monument ongedaan te maken. En zo is dan tenslotte de sloper verschenen om allereerst de nog bruikbare materialen af te voeren. Naar verluidt zouden onder de zoldervloeren reeds complete patronengordels gevonden zijn. Ook gaan er geruchten dat nabij de ingang van de school destijds munten zijn ingemetseld welke in het bouwjaar van de school zijn geslagen. We zijn be nieuwd. Woensdag j.l. startte Annette van Laarhoven aan de Wagnerstraat 3, als eerste te Venray met haar praktijk als „Oefentherapeut Cesar". Oefentherapie Cesar helpt bij het op natuurlijke wijze Ieren van gezonde be wegingsgewoontes ter voorkoming of ter genezing van klachten. De behande ling kan o.a. toegepast worden: bij hou- dings- en bewegingsklachten. orthoDae- dische klachten) zoals o.a. scheurman, scolioses, arthrose) en neurologische klachten (zoals o.a. hernia, parkinson, polyneuropatie, m.s.), chronische klachten (zoals o.a. rheuma, bechlerew) en ter revalidatie. Ook behandelt de Oefentherapeute Cesar LOM kinderen, slechthorenden en blinden om de bewegingsvorm in goede banen te leiden. Als de houding goed is aangeleerd en de bewegingen (zoals o.a. lopen, bukken, tillen, zitten gaan en opstaan) die gemaakt worden op de juiste manier gebeuren kunnen veel klachten verme den en/of genezen worden. De behandelingen zijn individueel en er vindt uitsluitend aktieve oefenthera pie plaats. Er wordt geen gebruik gemaakt van apparatuur, massage-tech nieken e.d. De patiënt(e) moet aktief en bewust aan de behandeling deelnemen. De behandeling wordt vergoed door de ziekenfondsen en is opgenomen in de verzekeringspolissen De laatste maanden zijn er op het gemeentehuis herhaaldelijk telefoontjes binnen gekomen over mensen die prentbriefkaarten huis aan huis verkochten. De vraag werd dan gesteld of die mensen dit zondermeer mochten. Naar aanleiding hiervan onderstaand artikel over wie men zoal aan de deur kan en mag verwachten, en waar men daarbij op moet letten. VENTERS Venten is simpel gezegd, het huis aan huis aanbellen bij mensen met als doel bedrijfsmatig een bepaald product te verkopen. Bij het venten gaat het om niet-duurzame gebruiksvoorwerpen (bijv. tandenborstels) of etenswaren (bijv. ijs en groenten). Venters met ijs voor directe consumptie bellen niet huis aan huis aan, maar proberen door mid del van een bel klanten te trekken naar hun ijskar. Iemand die in Venray wil gaan venten moet in het bezit zijn van een ventver gunning die is afgegeven door burge meester en wethouders. Het college van burgemeester en wethouders geeft de vergunning pas af als uit een onderzoek is geblekeji dat degene.die gaat venten van goed gedrag is. Voor het venten met producten die door de drukpers vervaardigd zijn om gedachten of gevoelens te openbaren (bijv. tijdschriften) geldt de ventvergun ningsplicht niet. Dit omdat in artikel 7 van de Grondwet namelijk het gron drecht is opgenomen dat niemand voor af toestemming nodig heeft om via de drukpers gedachten of gevoelens te openbaren, waaronder ook begrepen moet worden het verspreiden daarvan. Dit gaat zelfs zover dat het venten met prentbriefkaarten waarop een korte wens, een mededeling of een andere boodschap staat, eronder valt. Voor deze venters met prentbrief kaarten waarschuwen wij U. Zij doen namelijk vaak voorkomen alsof de op brengst van de verkoop ten dele ten goe de komt van een of ander goed doel. Of dat ook daadwerkelijk gebeurt, kan niet gecontroleerd worden. Meestal gaat het om een verkooptruc en gaat er niets naar een goed doel. Tot slot, wat het venten betreft, ken nen we in onze gemeente ook nog het zgn. gelegenheidsventen. Dit moet men zien als een jaarlijkse ventactiviteit van een plaatselijke vereniging om de vere nigingskas te versterken, zoals het ven ten met oliebollen tegen kers en nieuw jaar. Om dit venten gecoördineerd te la ten verlopen moeten de verenigingen hiervoor een vergunning van de gemeen te hebben. COLPORTEURS Colporteren kan men betitelen als venten met duurzame gebruiksvoorwer pen (bijv. wasmachine). Een colporteur is niet afhankelijk van een gemeentelij ke vergunning. Wel dient hij in het bezit te zijn van een door de Kamer van Koophandel en Fabrieken afgegeven in- schrijvingsbewijs, dat maximaal 3 jaren geldig is. Dit bewijs van de K.v.K. wordt pas afgegeven als de colporteur een verklaring van goed gedrag heeft ge toond. Indien U als consument meer dan 75,- moet betalen voor een bepaald ar tikel, dan is de colporteur verplicht om een koopakte irt tweevoud op te rpaken. Tot 8 dagen na de dagtekening van die koopakte - welke dagtekening door de K.v.K. dient te geschieden - bent U dan nog in de gelegenheid om van de koop af te zien. Op deze manier kan voorko men worden dat U door overrompeling de boot in gaat. Ook een colporteur die producten aanbiedt die door de drukpers vervaar digd zijn om gedachten en gevoelens te openbaren (boeken en grammofoonpla ten) heeft, zoals de venter, vooraf geen toestemming nodig en hoeft dus ook niet in het bezit te zijn van een inschrij- vingsbewijs. Wel blijft voor een colporteur de ver plichting om een akte zoals eerderge noemd op te maken als hij boeken of grammofoonplaten verkoopt tot een be drag boven 75,-. Tot slot, wat dit onderdeel betreft, nog dit: het aanprijzen van goederen aan groepen van personen die bijeenge bracht zijn met het doel om deze goede ren te verkopen (bijv. „house-parties") valt ook onder het colporteren. WIJKRIJDERS Hieronder worden verstaan de welbe kende „melkboer" en „bakker". Om dat de wijk rijder voor hel merendeel vaste klanten bedient, hoeft hij niet in het bezit te zijn van een ventvergunning. De bevolking weet onderhand wel met KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dal bij hen een aanvraag is ingediend van Maatschap Wismans, Oirlosehei- de 1 te Castenray, voor een hinderwet vergunning voor het uitbreiden en wijzi gen van een legkippenhouderij, een var kensfokkerij en een varkensmesterij, ge legen aan de Oirloseheide 1 te Casten ray. De aanvraag en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 17 november 1986. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk wor den ingediend bij de burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht, de persoonlijke gege vens van degene, die een bezwaarschrift indient1, piet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt ver zocht (afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken, toestel 155 of 158) kunnen tot één week voor bovenge noemde datum bezwaren ook monde ling worden gemaakt, waarbij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aanleiding van de aan vraag en degenen, die kunnen aantonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ont werp beschikking en of beroep indie nen legen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris wie ze te maken heeft. Ook venters die na verloop van tijd een vaste klantenkring hebben opge bouwd hoeven op den duur geen vent vergunning meer te hebben. COLLECTANTEN In „gemeentepraat" verschijnt regel matig de zgn. collectekalender. Op die collectekalender komen de instanties voor die van het gemeentebestuur een collectevergunning ontvangen hebben. Alléén mensen van de op de collecteka lender voorkomende instanties mogen bij U aan de deur komen om een beroep te doen op uw vrijgevigheid. Er is echter één uitzondering en dat is het collecte ren vanuit een kerkgenootschap of vere niging bij de leden of contribuanten. Daarvoor is geen collectevergunning no dig. Een dergelijke aktie wordt ook niet in de collectekalender opgenomen. Nauw verwand aan het collecteren zijn de bekende donateursakties van sommige plaatselijke verenigingen. Het enige verschil met collecteren zit hem ei genlijk in de directe tegenprestatie die een donateur krijgt aangeboden, bijv. het als donateur gratis mogen bijwonen van een concert van de plaatselijke har- monie pf^et.^s,4o#^epr.genie(en van, een gereduceerde entreeprijs bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal van de plaatselijke voetbalvereniging. Een dergelijke donateursaktie is niet aan een vergunning gebonden zolang zij niet ontaard in louter collecteren. LOTENVERKOPERS Er mogen alleen loten aan de deur verkocht worden die gedekt zijn door een loterijvergunning van burgemeester en wethouders of van de minister van Justitie. Het college van b. en w. is het bevoeg de orgaan om vergunning te verlenen of te weigeren voor loterijen met een prij zenpakket tot 5.000,-. Bedraagt de ge zamenlijke waarde van de te winnen prijzen meer dan 5.000,- dan is de mi nister van Justitie het bevoegde orgaan om vergunning te verlenen of te weige ren. Op de lootjes die te koop worden aangeboden moet altijd vermeld staan welk orgaan op welke datum en onder welk nummer vergunning heeft ver leend. Voor zover mogelijk dient ook op de lootjes te staan, de naam van de vergun ninghouder en het adres waar inlichtin gen omtrent de loterij ingewonnen kun nen worden, het doel waar de opbrengst voor bestemd is, het aantal te verkopen loten, het totaalbedrag van de te winnen prijzen alsmede de dag, de plaats en het tijdstip van de trekking. Tot slot delen wij U nog mede lot welk tijdstip voornoemde „huisbezoe kers" mogen opereren: venters en wijkrijders; op werkda gen lot 19.00 uur tenzij het koopavond is (dan tot 21.00 uur) en op zaterdag lot 17.00 uur; colporteurs: op werkdagen tot 18.00 uur, tenzij het koopavond is (dan tot 21.00 uur) en op zaterdag tot 17.00 Voor gelegenheidsventen, collecteren, donateursakties en lotenverkoop is geen eindtijdstip vastgesteld. Hel verdient echter aanbeveling dat men zo'n activi teit zeker tegen 22.00 uur staakt. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 8 oktober 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Ven ray een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen en wel binnen 30 dagen na datum het bouwen van een ponystal aan de kempkensberg 32 te Ysselsteyn, t.n.v. Maatschap W.F.M. Claessens, Peelweg 25 te Ysselsteyn; het bouwen van een eierop,slag- loods/machineberging aan de Molen hoek 14 te Oirlo t.n.v. I.."Janssen; het aanbrengen van een rookka naal aan Knopkruid 49 te Venray, t.n.v. A. de Klein; het bouwen van een kelder onder een garage aan de Pastoor de Bot st raat 9 te Merselo, t.n.v. H.Ci.M.M. Verslcc gen; hel verbouwen van een pand aan de Timmermannsweg 2 te Ysselsteyn, t.n.v. .I.G.H. van Gasscl en Zn., Tim mermannsweg 6 te Ysselsteyn; hel uitbreiden van een champig nonkwekerij aan de Dcurncscwcg 75 te Heide, t.n.v. H.H.A.M. Bovee; het bouwen van een parelhoender hok aan de Ossendijk 110 te Ysselsteyn, t.n.v. J.A.M. van Haperen. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche OPVALLEND RIJGEDRAG Het rijgedrag van een 24-jarige Venrayer was voor de politie aanleiding die autobestuurder aan te houden. Er werd alcoholgebruik geconstateerd, met als gevolg dat de bestuurder de bekende proeven moest ondergaan. Met de aan zegging dat procesverbaal zal worden opgemaakt werd hij huiswaarts gezon den, Voor alle zekerheid zal de auto op zijn technische staat worden onder zocht. DOORVRACHTAUTO VAN DE WEG GEDUWD Een vrachtwagenbestuurder uit Echt haalde op de Deurneseweg, juist voorbij de kruising te Ysselsteyn, verschillende voor hem rijdende auto's in. Toen de tweebaans rijstrook daar in één baan overging moest hij nog één voor hem rijdende personenauto inhalen. Dat lukte niet helemaal. De vrachtauto raakte de auto en de Venrayse bestuur ster werd van de weg gedrukt en verloor de controle over haar voertuig. De auto kwam in een bermsloot tot stilstand. De bestuurder werd licht gewond en naar het ziekenhuis vervoerd. Haar auto werd zwaar beschadigd. Maandag heeft wethouder Van Oers de vlag gehesen op de stalen spanten van wat straks een koepeltje wordt op het slechts een verdieping tellende wijk centrum van Landweert. Dankzij het fraaie herfstweer van de laatste maand zal de aannemer vermoe delijk half november het gebouw kunnen overlaten aan de vrijwilligers die dit wijkcentrum verder zullen afwer ken en inrichten. Op die wijze wordt namelijk de eigen bijdrage van de wijk, ad 55.000,-— bijeengebracht. Overi gens kan mén nog wel enkele timmer lieden en schilders gebruiken die mee willen werken aan de realisatie van dit wijkgebouw. De peuterspeelzaal, welke nu tijdelijk onderdak heeft, moet in januari in het wijkgebouw kunnen beginnen. De offïcële opening is in februari gedacht. De geldautomaat van de Rabobank is altijd open. In principe kan iedereen met een privérekening er terecht. Dag en nacht, ook in het weekeinde. Dus voortaan neemt u geld op wanneer het uitkomt! U doet dat met behulp van een Eurochequepas of bankpas en een geheime code, die alleen aan u bekend is. Snel. veilig en gemakkelijk. Kom even langs bij üw Rabobank, dan vertellen wij er graag meer over. De Rabobank geldautomaat staat tot uw beschikking in Venray, kantoor Merseloseweg 5 geld en goede raad Op maandag 10 november start in het Opleidingscentrum voor Kantoorinno vatie aan de St. Antoniusstraat de nieuwe dagcursus „informatica voor kant oormedewerk(s t)ersDoelgroep voor deze cursus zijn met name werk zoekenden die al langere tijd werkloos zijn. Ook andere groepen op de arbeids markt, zoals herintredende vrouwen, komen voor deelname aan de cursus in aanmerking. De cursus duurt twaalf weken, vijf dagen per week van 9.00 tot 16.00 uur. Deze bestaat voor een derde uit theorie- en voor twee derde uit praktijkonderwijs, verdeeld over het gehele cursusduur. De eerste helft van de cursus wordt besteed aan algemene automatisering. Op het lesprogramma slaat o.a. de ken nis van de gestructureerde gegevensver werking. De cursisten maken kennis met de hulpmiddelen, de apparatuur en de programmatuur en leren de structu ren kennen van informatie en organi satie. Hotel cafe restaurant Wildmenu: Een lauwwarme salade van hazerugfilel Kwartelsoep mei oesterzwam Wildzwijnrug met een saus van rozijnen Baba au rum Voor informatie of reservering Tel. 86969 William en Anja Brekelmans In het tweede cursusblok komt dan de kantoorautomatisering aan de orde, met onderwerpen als tekstverwerking, bestandsbeheer, compulerboekhouden en elektronische calculatie. Zowel in het theorie- alsook in het praktijkgedeelte, komen juist die zaken aan de orde, die dagelij k voorkomen op een kantoor. In het praktijkgedeelte leert de cursist werken met de nieuwste telecommuni- catie-apparaluur, zoals Telefax en Viditel. Bovendien bestaat de mogelijk heid zich in de laatste twee weken van de opleiding verder te bekwamen in één van de toepassingen van kantoorauto matisering. Men kan daarvoor kiezen uit het elektronisch werkblad (ook wel spreadsheet genoemd), computerboek- houden, bestandsbeheer of tekstverwer king. KORTE CURSUSSEN Behalve de bovengenoemde uitgebrei de cursus, wordt op het Opleidingscen trum voor Kantoorinnovatie in de avonduren een aantal specifieke cursus sen verzorgd, welke dezelfde inhoud hebben als de onderdelen waarin de cur sisten van de dagcursus zich kunnen specialiseren Deze cursussen zijn be doeld voor mensen, die bijvoorbeeld al op een kantoor werkzaam zijn, maar een specifieke bijscholing wensen of nodig hebben. Men kan hierbij kiezen uit de cursus elektronische calculatie en de cursus bestandsbeheer. Beide cursussen duren acht avonden, telkens van 19.00 tot 22.00 uur, te be ginnen in de week van 27 oktober. Er is een vooropleiding gewenst in de vorm van de starlcursus informatica, welke eveneens aan het centrum gegeven wordt Hierbij komen alle basisbegrip pen m.b.t. kantoorautomatisering aan bod. Deze cursus start op donderdag 30 oktober en duurt ook acht avonden. VOORLICHTING EN CURSUSINFORMATIE Degenen die geïnteresseerd zijn in het volgen van de dagcursus „Informatica voor kantoormedewerk(st)ers", kunnen op maandag 20 oktober om 14.00 uur een voorlichtingsmiddag bijwonen in hel Opleidingscentrum voor Kantoor- innovatie aan de Si. Antoniusstraat la in Venray. Ook kan men telefonisch inlichtingen vragen over de diverse cur- spsmogelijkheden op hel telefoonnum mer 04780 - 89800. INSLUIPING IN KLOOSTER Een insluiper heeft kans gezien door te dringen tot de kamers van de religieu zen in het klooster van St. Anna. Vast gesteld is dat de insluiper in vier kamers van de zusters alles overhoop heeft ge haald. Het is hem waarschijnlijk alleen om geld te doen geweest. Er is een be drag van 1.000,- verdwenen. Bewoners van het klooster hebben wel een onbekende man binnen het klooster zien lopen, maar daar verder geen aandacht aan geschonken. Ver moedelijk heeft de insluiper toen het ha zenpad gekozen. Een dergelijk gebeuren hebben de zusters in het meer dan 70 jarig bestaan van het klooster nog nooit meegemaakt. MET GESTOLEN AUTO AANRIJDING VEROORZAAKT Zondagavond werd de auto van een toevallig in Venray verblijvende auto mobilist uit Eibergen ontvreemd. Drie kwartier later vond op de be kende kruising te Ysselsteyn een botsing plaats tussen ywee personenauto's waarvan een afkomstig uit Ede. De ver oorzaker reed door, zonder zijn identi teit bekend te maken. Uit de door getuigen verstrekte gegevens, zou die auto toebehoren aan de inwoner van Eibergen. Maandag werd die auto zwaar beschadigd terug gevonden langs de Rouwkuilenweg te Ysselsteyn. Het is de politie gelukt de bestuurder van de betreffende auto te achterhalen; een 15-jarige inwoner van Venray. Met zijn 14-jarig vriendje had hij een rit met de gestolen auto gemaakt, totdat hij bij genoemde kruising een botsing veroor zaakte. Hij had nog kans gezien er van door te gaanLater liet hij de auto langs de Rouwkuilenweg staan en is te voet naar Venray gegaan. Nadat tegen de 15-jarige knaap procesverbaal was op gemaakt werd hij door de politie aan zijn ouders overgegeven. Merseloseweg 20 Venray 82301 blijft geloven in kwaliteit ZEKER NU!! - Scheepjes wol - Ne veda - - Anny B/att - Zondag 19 okt. a.s. neemt de fanfare „Dorpsklank" uit Castenray deel aan een bondsconcours van de Limburgse Bond van Muziekgezelschappen. Het concours vindt plaats in het Mekka van de Limburgse blaasmuziek, de Roda-hal te Kerkrade. Het is het tweede concours in de jaar- lijke serie van 3 die de Limburgse Bond rorganis4brtt<3fitótifs?Hdrld plaats afgelopen 'zondag, eveneens irt de Rode-hal, terwijl het derde en laatste concours zondag 26 okt. te Baexem wordt gehouden. De Castenrayse fanfare komt uit in de 2e afdeling. Sinds de oprichting in 1977 nam het korps tweemaal deel aan een bondsconcours. In 1981 was dat in Heerlen en in 1983 in Etten-Leur. Beide malen wist men promotie af te dwingen. Sinds begin dit jaar staat „Dorps- klank" onder leiding van de Ameri- caanse dirigent dhr. Chris Cuppen. Onder zijn leiding is er de afgelopen maanden intensief gerepeteerd om in Kerkrade goed beslagen ten ijs te komen. In die voorbereiding pasten ook prima een drietal „toernooien" in Castenray zelf. Het optreden op het bondsconcours op 19 okt. a.s. in de Roda-hal staat gepland om 11.00 uur. Daarmee bijt men het spits af op een lange, maar ongetwijfeld interessante concoursdag. De Castenrayse fanfare speelt na het inspeelwerk als verplicht werk „Petitie Suite Pittoresque" van Willy Hautvast. Als keuzewerk brengt men ten gehore „Golden River" van de Belgische componist André Waignein. Met 50 muzikanten reist men zondag morgen reeds om 8.00 uur af naar het zuiden van Limburg. De bekendmaking van de uitslagen is vastgesteld op 13.30 uur, waarna men rond drie uur/half vier weer in eigen dorp terug hoopt te zijn. Uiteraard hoopt men op een goed re sultaat. Men realiseert zich terdege dat promotie, naarmate men op ae afde- lingsladder omhoog klinkt, lang geen vanzelfsprekendheid meer is. Met „ge temperd" optimisme reist men zondag af naar Kerkrade, naar het volgende muzikale avontuur van deze nog jonge fanfare! Gespecialiseerd in thermische en geluidsisolerende beglazing Tel. 81358 INBRAAK IN CARAVAN Met geweld was toegang verkregen tot een caravan op de camping Berkhorst te Ysselsteyn. Gestolen werd een radio en een t.v.-toestel. De benadeelde is woon achtig in Duitsland. Wanneer de in braak heeft plaatsgevonden kón niet worden vastgesteld.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 12