Bibliotheek AGENDA Feestavond organiseren bij daar ben je LEKKEFT'uit •fNR^, 25 jaar zwemve CAESAR jonge mannen mode Venray eniging SPIO Derde gezins fietstocht 1986 FOTO-MANIFESTATIE Najaarsshow Monumentjes Garagebouw bij huurwoningen Het stinkt in de Irenestraat Orgelconcert Dinsdag 9 sept. inloop-avond kinderkoor De Bandelieren Dorpsfeesten Oostrum SPORTHAL DE WETTELING GEVONDEN GOUDEN KLOOSTERZUSTER Vrijdag (morgen) zal in de parochie kerk te Castenray om 18.00 uur een plechtige Eucharistieviering worden ge houden tot intentie van het gouden kloosterjubileum van Zuster LEODA- TA RAMBAGS. Zuster Leodata trad op 18-jarige leeftijd in de congregatie van de Zusters Franciscanessen van dc H. Familie en was tot die tijd door het leven gegaan als Carolina of beter als Lina Rambags. Als dochter van deze zeer bekende familie in Castenray hielp ze mee op het boerenbedrijf van haar ouders. Moge lijk heeft haar oudere zuster invloed gehad op haar levenskeuze. Die was reeds enkele jaren religieuze in deze congregatie, welke zich vooral bezig hield met de verpleging. Na 2 jaar noviciaat in Nijmegen, werd ze naar het ziekenhuis in Ootmar- sum in de opleiding geplaatst. Na enkele jaren ging ze naar het ziekenhuis in Winschoten en later naar Rotterdam. In dat St. Claraziekenhuis vierde zij ook haar zilveren kloosterfeest. 18 Jaar geleden hadden haar Over sten een andere funktie binnen de con gregatie voor haar en dat betekende overplaatsing naar het Friese Ooster- wolde. Ze was daar met enkele mede zusters aanvankelijk gehuisvest in de pastorie van Oosterwolde. Maar ook hier bleef de verandering binnen de kerk en congregatie niet onopgemerkt. In de nieuwbouwwijk „Boerenweide" werd een gewone woning als communiteit ingericht van waaruit de pastorale zorg werd uitgeoefend. Voor Zuster Leodate betekende dat, dat ze naast haar funktie als kosteres, zorg had voor de versiering van de kerk, maar vooral voor de voor bereiding en begeleiding van de commu nicantjes, want deze krijgen niet dèt katholieke onderwijs dat wij in deze streken gewend zijn. Daarnaast ook de vele huisbezoeken als onderdeel van het pastoraal werk. Ook de leiding van het kleine kerkkoor is al jaren lang in haar ver trouwde handen. En tenslotte ligt er in de huishouding ook voor haar nog een taakj Natuurlij# staat -Zuster Leodata niet alleen klaaf voor at tcalfioliëkên, maar- voor allen die bij haar aankloppen om hulp en raad. En als ze die hulp niet kan geven, dan weet ze de weg wel te wijzen waar die hulp wél kan worden verleend. De gestrengheid van de orde is soepeler geworden. Was er vroeger de geborgenheid van het klooster, nü is het juist het reiken van de helpende hand, en dat heeft deze zusters aanvaardbaar gemaakt, óók in Friesland. Binnen de congregatie heeft Zuster Leodata al een huldiging bij haar gouden feest ondergaan. Maar morgen viert ze feest in haar geboorteplaats, te midden van haar naaste familie. Die naaste familie" heeft een grote hechte band. Want aan de reünie, die later op de dag in zaal 't Anker te Merselo wordt gehouden, nemen maar liefst 140 neven en nichten deel.Neven en nichten, waar van er velen zijn die tante nonneke" maar weinig hebben gezien. De laatste jaren is dat wel wat gemakkelijker ge worden, omdat de Zusters op familie bezoek mogen en kunnen gaan. Met een ongekende vitaliteit kwijt de Castenrayse Carolina Rambags zich van de door haar oversten opgedragen taak. Van een welverdiend otium cum dignitate" wil ze nog niets weten. Gezellig BOWLEN, al dan niet gecombi neerd met een goedverzorgd ETENTJE. Reserveer tijdig 'B/** mgr.Hanssenstr. 10 OOSTRUM Tel. 04780-83223 Vorige week zaterdag heeft de Venrayse zwemvereniging Spio een begin gemaakt met de viering van haar 25-jarig jubileum. In een gezellige bijeenkomst van het kader werd door de feestcommissie een jubileumboekje aangeboden, waarin o.m. het wel en wee van Spio in 25 jaren is verwoord. Voorzitter Tino Zandbergen die de leiding van deze avond graag aan de feestcommissie overliet, moest toch wel even kwijt, dat Spio in Venray, na 25 jaar, nog steeds geen volwaardig zwem bad ter beschikking heeft. En dat voor een vereniging die zelfs nu nog 850 leden kent.... v Vele jaren lang trok men met bussen naar het Sportfondsenbad in Venlo. In 1965 kwam hier het buitenbad gereed en 3 jaar later het binnenbad. Na tien jaar concludeerde het adviesorgaan van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten dat Venrays zwembad drie keer zo groot zou moeten worden om aan de te ver wachten behoeften te voldoen. Nu na tien jaar is het bad nog even groot. Er zijn plannen, maar geen geld Spio is al enkele jaren uitgeweken naar De Meerpaal, het zwembad van Huize Servatius. En zelfs heeft men toe vlucht moeten nemen tot het zeer goed geaccommodeerde zwembad in Box meer. Desondanks blijft Spio hopen! De 850 leden zijn verdeeld in 4 onder delen: het recreatieve zwemmen inclu sief opleidingen, het wedstrijdzwem- men; de waterpoloploeg; de kunst zwemploeg. Uiteraard weegt het recreatie-zwem men bij Spio zeer zwaar. Dank zij Spio konden dan ook in die 25 jaar zo'n 5.000 diploma's elementair zwemmen worden uitgereikt. Op het feestprogramma staat o.m. Voor een prima kledingsadvies kunt U nu ook op Dinsdagochtend terecht bij: Voortaan dinsdag geopend van 9.30 tot 12.30 uur voor het komende weekend zwemwed strijden op alle gebied met een West- Berlijnse zwemvereniging. Reeds 14 dagen geleden brachten Amerikaanse zwemmers een bezoek aan Spio. De verdere festiviteiten zullen o.a. vanaf januari georganiseerd worden. Wij komen daar ongetwijfeld nader op terug. DAME GEWOND Een 48-jarige Fietsende dame uit Venray kreeg op de Westsingel, ter hoogte van de Veltumse Kleffen, niet de vereiste voorrang van een personen auto. Prompt volgde een botsing. De dame kwam door de botsing ten val en moest met hoofd- en beenver wondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Later kon zij, na behande ling, naar huis worden overgebracht. MOTORRIJDER GEWOND In de flauwe bocht van de Oirloseweg haalde een personenauto, bestuurd door een inwoner uit Venray, een voor hem rijdende personenauto in, op het moment dat uit de tegenovergestelde richting een motor uit Neerkant nader de. Om een frontale botsing te voorkomen remde de motorbestuurder fors af; hij kwam daarbij ten val. De botsing kon inderdaad worden voorko men, maar bij de valpartij liep hij schaafwonden aan ziin arm op. De motor werd zwaar beschadigd. VANDALEN AAN HET WERK In een flat aan de Haammaker- straat waren grove vernielingen aange richt, tot aan de 4e verdieping. Vele tientallen ruiten van deuren en ramen waren ingegooid. Voordat de politie ter plaatse was bleken „de helden" verdwe nen te zijn. De school „De Foekepot" blijkt steeds opnieuw doelwit van vandalen te zijn. Nu waren 16 ramen en kozijnen met zwarte lak bespoten. Die hadden eerst onlangs een nieuwe verfbeurt ge kregen. Verwijdering van de zwarte lak gaat1500,kosten en daarvoor moet de gemeenschap maar weer opdraaien. Zondag 7 septem ber gaai in Oostrum al weer de derde en laatste ge- zinsFietstochi van dil jaar van start. Ge zien dc opkomst voorgaande keren, hebben de routeuitzetlers van dit jaar, Ben Jeucken en Wiel Cornelissen ge meend de nieuwe routes met extra zorg te moeten uitzetten. Het is hen gelukt om enkele zeer fraaie plekjes van Noord-Limburg in de 25 en 50 km route op te nemen. Dc 50 km route biedt de gelegenheid om iets verder van huis te gaan. Het natuurrijke Griendsveen en Heienaven z:jn ditmaal dc plaats van bestemming. De 25 kin route blijft iets dichter bij huis, en brengt U o.a. door de kerkdorpen van Castenray en Veu len. Er is een grote groep fietsliefheb- bers die reeds twee keer dit jaar hebben deelgenomen. Voor hen hebben we zon dag een extra herinnering in petto. Alle deelnemers krijgen overigens een herin nering voor deelname aan de derde ge zinsfietstocht. De vertrektijden zijn we derom tussen 10.00 en 14.00 uur bij Verenigingshuis van Dijk in Oostrum. Organiserende vereniging T.W.C. Oostrum wenst U allen veel fielsplezier. Vrijdagavond j.l. heeft wethouder Van Oers de grote foto-manifestatie ge opend, welke bij gelegenheid van het 25-jarig bestaan van 'e fotoclub Venray (A.F.V.) wordt gehc iden. De opening geschiedde in de schouw burg waar wethouder van Oers werd rondgeleid door de voorzitter van de A.F.V., die hem deskundige uitleg gaf over de veelal kunstzinnige opnamen die zijn tentoongesteld. In de schouw burg werden bovendien een aantal dia programma's getoond, die gemaakt zijn door mevr. van Gent. Maar niet alleen in de schouwburg zijn de foto's van onze Venrayse amateurs. Er wordt ook geëxposeerd in galerie „En Passant" in de muziek school, in de scholengemeenschap „Jerusalem", in het clubgebouw van A.F.V. aan het Kennedyplein 1 en in de hal van het raadhuis. De belangstelling op de diverse lokaties was zeer goed te noemen, in het bijzonder in de schouwburg was het een komen en gaan van geïnteresseerde mensen. De fotokollektie van hel Kerkpad die nu in de muziekschool te bezichtigen is, zal zaterdag verplaatst worden naar de torenkamer van de Petrus Bandenkerk i.v.m. de openstelling van deze toren. Vanaf zondag is deze kollektie te Ook dit najaar organiseren wij weer als team van Hub Fashion Hairshop een najaarsshow. Deze show zal weer afwis selende en boeiende kapsels brengen. Van leuke draagbare alledaagse kap sels tot extra vagante uitgaanskapsels. Ook zullen er de nieuwe haar-mode- lijnen en modekleuren te zien zijn. Je zult zien dat wat kleur in je haar 't kapsel veel leuker en aparter tevoor schijn zal komen. Of wat dacht je van een grove omvor ming, b.v. Body Speed in je haar, zodat 't veel voller zit en gemakkelijker te hanteren is. Door gebruik vam wetgell, schuim- versteviger en/of haarlak zijn de kapsels mooi of ruig af te werken. Zo je ziet dat er variaties genoeg zijn en voor elk wat wils. Wij organiseren deze show op dins dag 16 september in De Ruif te Oirlo, in samenwerking met: Nelly's Stoffenhal Wolschuur de Blakt Ariaens Modeschoenen Ad van Meurs Optiek. Bloemsierkunst Santé Craem. Bij alle deelnemers zijn toegangskaarte verkrijgbaar. Niet alleen Venray-kom krijgt 'n nieuw monumentje, ook Heide krijgt 'n dorpsmonument. Op zondag 14 september (dus volgen de week) zal burgemeester Defesche om 11 uur v.m. het monumen onthullen op het Dorpsplein van Heide. Een en ander krijgt een feestelijke omlijsting door het Heide-feest dat dat weekend wordt ge organiseerd. Wij komen daar volgende week nog op terug. Het nieuwe monumentje dat in Venray-kom geplaatst wordt, zal a.s. zaterdag tijdens het straatfestival om 11.00 uur v.m. onthuld worden. Het komt te staan t.o. Ariaens Sport aan de Passage. Meer hierover kunt U lezen op de pagina „Gemeentepraat". De commissie voor openbare werken c.a. had er geen bezwaar tegen, dat een aantal huurders in het Desselke grond kan kopen voor het bouwen van garages. De gemeente is bereid die grond (binnenterreinen) te verkopen voor ƒ5,— perm2. Die binnenterreinen zijn destijds fei telijk bedoeld geweest voor garagebouw doch de Woningbouwvereniging had er geen behoefte aan. Hoewel het niet gebruikelijk is, dat huurders grond kopen, wil de gemeente ditmaal een uitzondering maken. Moch ten die huurders straks elders gaan wonen, dan moeten ze het eigendom van hun garage maar zelf met de nieuwe huurders zien te regelen. In een krantenbericht werd melding gemaakt, dat Hermus Plastics binnen afzienbare tijd naar het industrieterrein De Hulst gaat verhuizen. Daarmee zou dan ook een einde komen aan de stank overlast waaraan de Pr. Irenestraat zo nu en dan bloot staat. Zo mocht men uit het bericht opmaken. Wethouder Claessens betreurde deze berichtgeving. De verhuizing van dit onderdeel van het bedrijf biedt weinig soulaas voor de buurt zo verzekerde hij deze week in de commissie voor openbare werken. Men mag niet ver wachten dat de problemen dan opgelost zijn. Intussen gaat het gemeentelijk onder zoek in deze onwelriekende zaak voort. Irr de commissievergadering van j.l. dinsdagavond had men een delegatie van de bewoners van de Pr. Irenestraat verwacht, om de kwestie en de stand van zaken nog eens door te spreken. Er kwam echter niemand opdagen. Op verzoek van de heer Janssen (PvdA) zal men die vertegenwoordigers nu nogmaals uitnodigen voor de eerst volgende vergadering. bezichtigen in de schouwburg. Op donderdag 11 sept, is er weer een clubavond. Mensen die interesse heb ben, of die nog vragen over de tentoon stelling hebben, zijn van harte welkom in het activiteitencentrum aan het Kennedyplein te Venray. De totale tentoonstelling duurt nog tot en met 14 september. Makelaar beëdigd taxateur Voor al uw onroerend goed taxaties Past. Huybenplein 8, Panningen Tel.: 04760 - 76202 Donderdag 11 sept. a.s. wordt er weer een orgelconcert gegeven in de Grote Kerk. Deze keer zal optreden dhr. Fons Kronenberg uit Utrecht. Hij is de zoon van Jos Kronenberg uit Apel doorn, die vroeger in Venray aan de Eindstraat woonde. Fons Kronenberg studeerde aan het Ned. Instituut voor Kerkmuziek in Utrecht, waar hij in 1985 het einddiplo ma behaalde voor o.a. Orgel. Nu is hij werkzaam als organist/dirigent in Kor- tenhoef en als pianopedagoog te Utrecht. Bovendien fungeert hij als be geleider/repetitor bij diverse koren. Hij gaf reeds concerten in Utrecht, Apel doorn en Schagen. Het te spelen programma: 1 1' en 3' Verset over „Veni Creator" - Jehan Titelouze 2 Solo - Louis Marchand 3 Toccata in d-moll - J. S. Bach 4 Concerto del Sign. Vivaldi - J. G. Walther 5 Twee delen uit de 3' Symphonie - Louis Vierne 6 Suite Evocatrice - Ch. Tournemire Het concert begint om 20.15 uur en is voor iedereen vrij toegankelijk. 't Kinderkoor „De Bandelieren" heeft afgelopen voorjaar zijn eerste lustrum gevierd. Toch zijn er nog kinde ren in Venray, die nooit van ons koor hebben gehoord. Het koor „De Bandelieren" is ver bonden aan de Petrus-Banden kerk. Wij zingen daar regelmatig tijdens de Gezinsmissen. Maar, wij zingen niet al leen in de kerk, ook bij andere evene menten vinden de mensen en kinderen het leuk een kinderkoor te horen zin gen, daarom besteden we ook ruime aandacht aan gewone kinderliederen. Ons koor telt gemiddeld zo'n 25 kinde ren, maar we zouden dit graag wat uit breiden. Alle kinderen van de basisscho len die graag zingen zijn welkom, vanaf 8 jaar. Venray is een dorp dat bruist van activiteiten, en daarbij hoort zeer zeker een goed bezet kinderkoor. Heb je zin? Kom dan op 9 september eens kijken en luisteren. Je bent welkom om 19.00 uur in het zaaltje onder de Grote Kerk. Ook je ouders zijn welkom. Voor informatie kunt U kontakt opnemen met mevr. Halmans, tel.: 83806. INBRAAK IN SUPERMARKT TE YSSELSTEYN Met grof geweld werd een deur van de supermarkt aan het Lovinckplein te Ysselsteyn, in de nacht van maandag op dinsdag, geramd. Uit de winkel werden een groot aantal pakken koffie en pakjes sigaretten ont vreemd. De pollitie spreekt over een schade van meerdere duizenden guldens. INBRAAK IN BRILLENZAAK Door het inslaan van de buitendeur hebben onbevoegden toegang gekregen tot de zaak van brillenspecialist v. D. in de Grotestraat. Ontvreemd werden 60 Brillenmonturen vn het duurste merk, 10 verrekijkers, 2 toneelkijkers en een aantal zonnebrillen, ook van de duurste merken. De waarde van een en ander bedraagt veschillende duizenden gul dens. Op vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 oktober a.s. worden in Oostrum weer de jaarlijkse Dorpsfeesten gehou den, georganiseerd door Oostrums Har monie. In het kader van deze Dorpsfeesten wordt op vrijdag 10 oktober een ROCK 'N ROLL danswedstrijd gehouden. De organisatie van deze danswedstrijden geschiedt in samenwerking met Dans centrum Jeanne en Paul Janssen uit Venray. Gegagdigden voor deelname aan deze wedstrijden kunnen hierover nadere informatie krijgen, danwel zich in schrijven via onderstaand formuliertje. Het adres, waar deze informatie gegeven kan worden en waarnaar ook de inschrijfformulieren moeten worden toegezonden is als volgt: M. Knelissen, Herenpasweg 12 5807 AP Oostrum, tel. 851424. Zoals vermeld kan voor inschrijving gemaakt worden van onderstaand for mulier: Hhr/Mej. Geb Mevr Geb Adres: Postcode Woonpilaats Tel afd. voor de jeugd, Schoolstraat 32, afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, VENRAY tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afdeling voor de volwassenen: 323.4 DORRESTIJN, HANS. Brand netels en andere verhalen over kinder mishandeling. Bundel verhalen en ge dichten over diverse vormen van lichamelijke en geestelijke kindermis handeling. 474.2. MAGNUS, KRISTIAAN. Ba sisschool in beweging. Een geïllustreerd praktijkverslag van een project geïnte greerde beweging op een Belgische basisschool. 605.12. LYNCH, JAMES. Het ge broken hart: de medische gevolgen van een eenzaamheid. 615.8. MITCHELL, LAURA. Ouder worden, actief blijven: adviezen voor het behoud van een goed functionerend lichaam, met als uiteindelijk doel, ook in Itere jaren een actief leven te leiden. 617.9. JEUGD en sportvereniging. Dl. 1. Opvattingen over jeugdsport; DL 2. Op zoek naar een eigen werkwijze. Beschreven wordt op welke manier de jeugd in een sportvereniging begeleid kan worden. In si. 2 wordt aan de hand van praktische voorbeelden beschreven hoe men de eigen jeugdsportpraktijk zelf kan onderzoeken. 729. MOERMAN, INGRID W. L. Leven in miniatuur: Bavelaar's kijk kastjes: diorama's in been en hout uit de eerste decennia van de negentiende eeuw. 867 kgl. VERHALEN uit de oud heid. Keuze uity o.a. Griekse en Ro meinse epiek, lyriek, dramatiek en ge schiedschrijving. Limb. 938.1. STAPPERS, GERRIT. Een gat in Noord Limburg. Herinnerin gen van de auteur aan het dorp Arcen en omgeving. Az-o-chin. 945. SPENCE, JONA THAN. De poort van de Hemelse vrede: de Chinezen en hin revolutie 1895-1980. De Chinese geschiedenis van 1895-1980 zoals beleefd door enkele belangrijke en minder belangrijke, in het Westen minder bekende personen. Abonnementen voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!!! OPENINGSTIJDEN Openbare Bibliotheek afdeling voor volwassenen: Maandag 10.00-12.00 14.00-18.00 dinsdag 14.00-18.00 woensdag 14.00-18.00 donderdag 14.00-18.00 Donderdag 4 sept.: 18.00-20.00 Manual 20.00-23.00 Rooyse VK 23.00-24.00 Smals Vrijdag 5 sept.: 17.00-18.00 Rank Xerox 18.00-20.00 Manual 20.00-22.00 Venrode 22.00-23.00 Tetru 23.00-24.00 Hento Zaterdag 6 sept.: 8.00-18.00 Hento voetbaltoernooi 18.00-23.00 Petrus Banden Zondag 7 sept.: 10.00-23.00 Jumpers Basketbaltoer- nooi Maandag 8 sept.: 17.00-18.00 Gemeente 18.00-21.00 Rooyse VK 21.00-23.00 Venrode 23.00-24.00 Tetru Dinsdag 7 sept.: 17.00-18.00 Jumpers 18.00-21.00 Rooyse VK 21.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 Hento Woensdag 8 sept.: 17.00-18.00 Gemeente 18.00-23.00 Badminton GESLAAGD Ralph van Haren slaagde bij de VAM te Voorschoten voor Patroons diploma voor Automobielbedrijf. Aan de Rijksuniversiteit van Utrecht beëindigde Maarten van Eek cum laude de doctoraalstudie pedago giek van de Faculteit der Sociale Weten schappen. Aan de Kath. Universiteit te Nij megen slaagde voor het doctoraal exa men in de orthopedagogiek Odilia Jeu ken. van 25 t.m. 31 augustus 1986 2 regenjassen, 1 paar schoenen, 1 T- shirten 1 sportbroek; Bruin beursje met 1 sleutel; Een sleutel merk Ford; Een sleutel no. 13; Een sleutel, merk Corbin; Een fietssleutel no. P. 14016; Een autosleutel aan Lourdes-medaillon; Drie sleutels aan een ring; Een sleutel aan sleutelhanger van Mustang Jeans and Jackets; Een huisdeursleutel merk Abus; Koperkleurige sleutelhanger met 4 sleutels van Citroën-auto; Een zwarte herenfiets, merk Nevada, framenr. 595335; Een zwarte damesfiets, frame nr. 3683342; Een groene damesfiets, merk Sparta, framenr. 306621; Een zwarte damesfiets, merk V. Rooij, framenr. A 249072; Een zwarte dames fiets merk Batavus; Een zwarte heren fiets merk Empo, framenr. 701565; Een rode damesfiets. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van gemeentepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, 1st. 224. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: GABELER Allegrostraat 43 tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON Patersstraat 60 tel. 88800 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America Tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan 2 tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. LOON EN Mgr. Hanssenstr. 42 tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruvmbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak W.H.M. DE VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. DILLEN te Horst tel. 04709-3510 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23 tel. 81152 Afspraken maken 's: morgens tussen 8 en 9 uur en 's avö'nds tü'ssen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede hel doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug Ie bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen' door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 - GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur; dagelijks van 9 tol 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1,5801 BZVenray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uui. NVIH COC afd. Venray Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Patiënlenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA PATIËNTEN VER. VENRAY Tel. 82750

Peel en Maas | 1986 | | pagina 3