Maatregelen i.v.m. Va triathlon OPROEP HINDERWET HINDERWET HINDERWET AGENDA medewerkers(sters) Verlenging geldigheidsduur rijbewijzen Onthulling kunstwerk ,,De Schutterij" Tijdelijke verkeers maatregelen Afvoering van Monumentenlijst GEMEENTELIJK COMBI-ZWEMBAD VENRAY Zwemlessen PROGRAMMA SPORTIEVE RECREATIE - SCHOOLSPORT 1986 MEDEWERKING VAN PUBLIEK GEVRAAGD De tweede uitgave van de V* triathlon van Venray mag zich verheugen in zeer grote belangstelling. Aan dit zwem-, fiets- en hardloopgebeuren zullen ruim 200 atleten uit alle delen van het land deelnemen. De kwart triathlon wordt georganiseerd door de Atletiekvereniging Venray. de zwemvereniging Spio en de toer- en wielerclub Oostnim. Om de hoogste eer zal zaterdag 6 september worden gestreden in de (zeer wijde) omgeving van het zwembad, waar hel zwemonderdeel (1000 m.) wordt afge werkt. Het hardlopen 10.6 km vindt plaats in het vlakwatergebied en in westeinde. Én tenslotte is er voor het fietsen (45 km) een parcours uitgezet in het buitengebied. Hel is begrijpelijk dat een dergelijk sportevenement een gigantische organisatie ver gt en dat het slagen van dit sportgebeuren mede afhankelijk is van de medewerking van velen en met name van de omwonenden langs het parcours. Een pluim op de hoed van de organisatie is het feit dat de Venrayse triathlon is opgenomen in de lijst van su perprestige wedtrijden, waar punten kunnen worden gehaald voor een landelijk klas sement. Mede hierdoor is het deelnemersveld aanmerkelijk uitgebreid en in kwaliteit toegenomen. Over hei algemeen kan worden ge zegd dal op zaterdag 6 september lussen 8.00 en 16.00 uur niet alleen de ruime omgeving van het zwembad (het recrea tiegebied Vlakwater) maar ook het ge bied tussen Deumeseweg, Peelweg, Beekweg en Westsingel voor een groot deel benut wordt door de sporters. Er wordt daarom op die dag een groot aan tal (verkeers) maatreglen genomen om de kwart Triathlon zo vlekkeloos moge lijk te laten verlopen. ZWEMMEN Van de zwemactiviteiten zal men wei nig „last" hebben omdat deze gehou den worden in het buitenbad. Alleen de genen die, op de dag van het binnenbad gebruik willen maken, kunnen het zwembad over de Parkweg bereiken, uitsluitend te voet. FIETSPARCOURS Wanneer de atleten duizend meter hebben gezwommen springen zij op de fiets om een parcours van 45 km af te leggen. Hiervoor is een ronde van 22,5 km uitgezet, dat vanzelfsprekend dus twee keer moet worden afgelegd. De start is bij het zwembad en vervolens loopt het parcours via: Merseloseweg, Pas, Haag, Ossendijk (Links af). Zandstraat, Weverslo, Janslust. Kie- kweg, Deumeseweg (fietspad). Midden- peelweg (fietspad), Kempkesberg, Os sendijk. Op de Ries, De Steeg, Merselo seweg, Pas. Na de tweede ronde vanaf Pas via Merseloseweg naar het zwembad waar de finish is. HARDLOOPPARCOURS Terug bij het zwembad beginnen de deelnemers aan hun kwart marathon met een lengte van 10.6 km. Het hier voor uitgezette parcours door het vla kwatergebied en Westeinde moet twee keer gelopen worden. De route is als volgt: achterzijde zwembad, via de bos sen van het vlakwatergebied naar de Hoopweg, vervolgens over de Kiekweg, fietspad Kulutweg, Brennerlaan, Etna- laan, Kempweg over trapveld aan Kempweg richting Zwembad. Ten be hoeve van de lopers zal op de Kempweg een strook van ca. 1 Vi meter worden af gezet langs de bosrand, zodat zij on gestoord hun parcours kunnen vervol gen. MAATREGELEN Politie en organisatoren zullen er voor zorgen dat de atleten, zowel tijdens het fietsen als bij het hardlopen voorran hebben. De organisatoren zijn er zich terdege van bewust dat het evenement alleen kan slagen wanneer zij mogen re kenen op de medewerking van degenen. die aan of in de onmiddelijke nabijheid van de parcoursen wonen. Dat betekent in feite, dat er zo weinig mogelijk - of liever nog - geen verkeer op de weg komt. Daarom wordt een beroep gedaan op de bewoners van de Kempweg, Aan den Dril en aanliggende straten, de Hoop weg en aansluiting op de Hoenderstraat, hun auto's zoveel mogelijk op eigen ter rein te laten staan tussen 8.00 en 16.00 uur. Wie zaterdag de auto moet gebruiken wordt aangeraden deze tijdig een par- keerplaatsje buiten het wedstrijdgebied te geven, dit geldt met name voor het vlakwatergebied.. Ook zullen de toe gangswegen naar de Ossendijk een groot gedeelte van de dag zijn afgeslo ten en zal voor de Kempweg eenrich tingsverkeer worden ingesteld. En om alle atleten bij de start en finish de ruim te te geven zal het parkeerterrein bij het zwembad voor publiek zijn afgesloten. EN VERDER.. Het meerijden per auto, fiets of brommer met de wielrennende of de hardlopende atleten is verboden. De be langstellenden kunnen hun auto's kwijt aan de aanliggende straten alsmede in de als alternatieve park eerzone te ge bruiken Korte Drilweg. En tenslotte nog een heel belangrijk verzoek aan degenen die aan een van de straten van het parcours wonen: Laat op zaterdag 6 september tus sen 8.00 en 16.00 uur de hond binnen of aan de lijn, want een hond op het parcours kan levensgevaarlijk zijn voor de atleten. Wanneer belangstellenden een hond meenemen, dan dienen de dieren aange lijnd te zijn. Wanneer iedereen op deze dag de eventuele ongemakken voor lief zal wil len nemen, dan kan de kwart Triathlon in Venray een groot.succes worden. Het Comité Recreatie Sport Venray zoekt welke bij het organiseren en uitvoeren van van recreatie ve evenementen hun medewerking hieraan willen verle nen. Deze evenementen zijn o.a. Recreatiesport; Kerkdorpenfietstocht, snertloop, schaatsevenement- en, sporttoernooien etc. Schoolsport; Trefbal, voetbal, korfbal, basketbal, bowling, sport spel instuiven etc. Gedacht wordt aan dames of heren met goede contactuele eigenschappen, enige vrije tijd; enige ervaring op het gebied van recreatie en/ of sport, b.v. recreatiesportleider(ster) jeugdleider(ster) of vergelijkbare opleiding Verdere informatie kunt U inwinnen op dinsdag- en woensdagmiddagen bij de gemeente Venray, buro Sport en Recreatie tst. 244 KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERF-BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dar zij voornemens zijn om op de aanvraag van: Maatschap Romme, Puttenwerg 52 te Ysselsteyn (Lb) voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een rundvee houderij gelegen aan de Pullenweg 52 te Ysselsteyn (Lb); Maatschap Arts, Ysselsteynseweg 49 te Ysselsteyn (Lb) voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het wijzigen van een kalkoen- en varkens- houderij gelegen aan de Ysselsteynse weg 49 te Ysselsteyn (Lb); F.J.T.M. Houwen, Bremmen- kamp 14 te Oirlo (Lb) voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een varkensfokkerij gelegen aan de Brem- menkamp 14 te Oirlo (Lb); H. van Ass, Kempkesberg 2 te Ys- selteyn (Lb) voor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een mestkuiken- en/of parelhoenderij gele gen aan de Kempkesberg 2 te Ysselsteyn (Lb) postitief te beschikken onder het stel len van voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 18 september 1986, elke werkdag van 09.00 uur lol 12.00 uur. Na deze datum lot hel einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tol bovengenoemde datum ook nog elke donderdag v^n 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 4 september 1986 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Het hoofd van algemene en economische zaken. A. de Blaaij Bij burgemeester en wethouders van Venray is een verzoek ingekomen van Gebr. Cox, Oostrumseweg 6 te Geyste- ren, om in een fruitloods aan de Steegse Peelweg 45 te Leunen een oppervlakte van 250 mJ tijdelijk in gebruik te mogen nemen voor het opstarten van een be drijfje in licht-constructiewerk en fijn plaatwerk. Het gewenste gebruik wijkt af van de ter plaatse geldende agrarische bestem ming. Burgemeester en wethouders zijn - in het kader van hun beleid startende on dernemers zoveel mogelijk behulpzaam te zijn - voornemens voor de afwijking van het bestemmingsplan vrijstelling te verlenen, als bedoeld in artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, voor de duur van driejaren. Het verzoek ligt ingaande 5 septem ber 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage in het raadhuis, ka mer 201, Raadhuisstraat 1 te Venray, el ke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Gedurende de termijn van terinzage- legging heeft een ieder de bevoegdheid tegen het verlenen van de vrijstelling schriftelijk bezwaar in te dienen bij bur gemeester en wethouders van Venray. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche Op 1 oktober a.s. zal de Wet Verlen ging geldigheidsduur en decentralisatie afgifte rijbewijzen in werking treden. In verband hiermede zal de bevoegdheid tot afgifte van rijbewijzen in beginsel in handen van de burgemeester worden ge legd. Voor de burgers betekent dit: a. vanaf 1 oktober a.s. het niet meer nodig is dat bij de aanvrage om verlenging van het rijbewijs een ge neeskundige verklaring wordt over gelegd; b. dat een rijbewijs „nieuwe stijl" kan worden afgegeven met een geldig heidsduur tot het 70e levensjaar; c. dat echter wel de plicht ontstaat om éénmaal in de 10 jaar het rijbewijs administratief te vernieuwen. d. na 1 september kunnen aanvragen voor een rijbewijs „nieuwe stijl" worden ingediend; de rijbewijzen worden echter pas vanaf 1 oktober versterkt. Uiteraard kunnen spoedaanvragen normaal worden ingediend. Bij deze aanvragen zal dus tot 1 oktober wel een uitreksel uil hel bevolkingsregister en een geldige geneeskundige verklaring dienen te worden overgelegd. Inlichtin gen over de afgifte van rijbewijzen kun nen worden verkregen bij de afdeling bevolkingszaken. De burgemeester van Venray; mr. H.J.M. Defesche Venray wordt zaterdag weer een kunstwerk rijker. Burgemeester Defe sche en gildekoningin mevr. Krijnen zullen die dag om 11.00 uur gezamelijk het beeld „De Schutterij" onthullen, dat geplaatst wordt op de hoek van de Grotestraat en de Passage. Het 50 cm hoge bronzen beeld geeft een impressie van het koningsschieten en werd in op dracht van het gemeentebestuur van Venray vervaardigd door de uit Jabeek afkomstige beeldhouwer Sjra Schoffe len. DE PLAATS.... Oorspronkelijk kreeg de heer Schof felen van het gemeentebestuur de op dracht een beeld te maken onder de titel „Schutterij", dat dan - zeer toepasselijk - een plaats zou moeten krijgen nabij bejaardencentrum „Het Schuttersveld" aan de Bergweg. Het onlangs gereedge komen beeld bleek echter beter tot zijn recht te kunnen komen in de Gro testraat, waar in overleg met de kunste naar een goede lokatie werd gevonden. Behalve onthuld, zal „De Schutterij" ook overgedragen worden aan de Vere niging van Zelfstandige Ondernemers Venray, die op deze wijze een prima ver fraaiing van het promenade gebied ge realiseerd zien. DE KUNSTENAAR.... Sjra Schoffelen heeft de afgelopen twintig jaar een aanzienlijke reputatie weten op te bouwen als beeldhouwer en veel van zijn werken zijn her en der in het land te vinden. Zijn werk kent een grote variëteit aan technieken, onder werpen en materiaalsoorten. Zo staat er voor het oude gemeentehuis van Bruns- sum een fontein die hij van kunsthars maakte. De mogelijkheid van dat mate riaal zijn toen door hem in samenwer king met het laboratorium van D.S.M. gedurende ca. 2 jaar uitgeprobeerd, wat uiteindelijk o.a. resulteerde in een eve neens in kunsthars uitgevoerde plastiek, dat in de hal van het hoofdgebouw van D.S.M. preikt. Verder exposeerde hij met grote regelmaat in zowel binnen- als buitenland. ....EN DE ONTHULLING De onthulling in de Grotestraat is voor zaterdag 6 september gepland in verband met het dan te houden straat festival waardoor meteen een groot pu bliek met het nieuwe kunstwerk kennis kan maken. Ook de Venrayse schutterij 't Zandakke> zal bij de onthulling aan wezig zijn, die door hun koningin sa men met de burgemeester verricht zal worden om 11.00 uur. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Op zaterdag 6 september a.s. vindt voor de 2e maal de l/4e Triathlon plaats. In verband hiermee zullen op die dag van 08.00-18.00 uur de volgende ex tra verkeersmaatregelen gelden. 1eenrichtingsverkeer voor de Kemp weg tussen Westsingel en Harde- weg, waarbij alleen in de richting centrum (dus Westsingel) mag wor den gereden. Geldt overigens niei voor (brom)fietsers en voetgangers. 2. afgesloten voor gemotoriseerd ver keer worden: de Kiekweg tussen Hoopweg en Deumeseweg de Ossendijk tussen Bakelsedijk en Deumeseweg aan den Dril Hoopweg lussen Aan den Dril en Merseloseweg. de Etnalaan tussen de aan sluitingen Everestlaan Monumentelijst van de gemeente Venray. Met verwijzing naar artikel 6, lid 2 en artikel 7, lid 3, van de monu mentenverordening van de gemeente Venray, brengen burgemeester en we thouders van Venray het volgende ter algemene kennis. Bij de Raad van State is geen beroep aangetekend tegen de kennisgeving van het afvoeren van de panden Deumese weg 37 (Heide). Op de Ries 17 (Merselo), Lorbaan 14 (Veulen) en Put- tenweg 34 (Ysselsteyn) van de gemeente lijke monumentenlijst. In onze vergade ring van 27 augustus jl. zijn deze pan den van de monumentenlijst afgevoerd. Venray, 27 augustus Burgemeester en Wethouders van Venray, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris De commissie Maatschappelijke zorg en sociaal cultureel werk komt op dinsdag 9 september a.s. bijeen. De vergadering wordt in het raadhuis gehouden (kamer 127) en begint om 17.30 uur. Op de agenda staan: 1Verslag voorgaande vergadering 2. Ingekomen stukken 3. Gewestaangelegenheden 4. Informatieve bespreking van de Wet voorzieningen gezondheidszorg. 5. Rondvraag Zoals gebruikelijk zal aan het publiek aan het begin van de vergaderingen de gelegenheid worden gegeven van het spreekrecht gebruik te maken. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 27 augustus 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na datum van vergunningverlening. het uitbreiden van de woning aan de Asselberghstraat 17 te Oostrum, t.n.v. J.H.M. van Arsen; het verbouwen van de woning aan de Geysterseweg 21a te Oostrum, t.n.v. J.E.C. Arts-de Rijck; het uitbreiden van de woning aan de Arkstraat 27 te Venray, t.n.v. F.J.J. Bonants; het bouwen van een woning aan de Urbanusweg 13 te Leunen t.n.v. C.P.G. Brok, Albionstraat 47 te Leu nen. hel uitbreiden van de woning aan de Pastoor Vercoulenstraal 22 te Merse lo, t.n.v. H.W.J. Creemers; het bouwen van een berging/fietsenstalling aan de Oran jestraat 32 te Venray, t.n.v. G.H.M. van Daal; het renoveren van de afschei dingsmuur berging aan de Westsingel 54 te Venray t.n.v. H. Franssen; het bouwen van een woonhuis aan de Hoopweg 8 te Venray t.n.v. C. van Gemerl Meerloseweg 22 te Wanssum; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Akelei 92 te Venray t.n.v. A.P.M. Kemmelings; het verbouwen van de garage tuinkamer tot praktijkruimte aan de Wagnerstraat 3 te Venray, t.n.v. A.H.B.M. van Laarhoven, Taxandria- laan 10 te Vught; het bouwen van een tuinhuisje aan de Klarinetstraat 18 te Venray, t.n.v. L.H.M. van Mil; het bouwen van een tuinhuisje aan de Wilhelminastraat 22 te Venray, t.n.v. J.B.W. Schaeffers; het verbouwen van de berging aan de Arkstraat 29 te Venray, t.n.v. A.G. Thomassen; het bouwen van 54 huurwoningen aan de Seilier te Venray, t.n.v. de Wo ningbouwvereniging „Noord-Limburg" te Venray; het uitbreiden van de woning aan de Wethouder Pubbenstraat 21 te Mer selo, t.n.v. Th.J.M. Zegers; het bouwen van 4 premie A wo ningen aan de Urbanusweg te Leunen, t.n.v. Bouwbedrijf M. Peelers b.v. Ge neraal Demseystraat 25 te Swolgen. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen van Maatschap Verheijen v. Broekhui- zenstraat 40 te Oostrum voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een varkensfokkerij en mesterij, gelegen aan de van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 4 oktober 1986, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot J2.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wc. J: zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 4 september 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd Namens dezen, het hoofd van algémene en economische zaken drs. A. de Blaaij KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wel algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 27 augustus 1986 vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aan leiding van de aanvraag van: Dinghs aannemings BV, Lollebee- kweg 54 te Castenray voor het ex art 6a uitbreiden wijzigen van een inrichting voor machinale houtbewerking gelegen aan de Lollebeekweg 54 te Castenray. F. van den Munckhof, Puttenweg 47 te Ysselsteyn (Lb) voor hel oprichten en in werking hebben van een legkip- penhouderij gelegen aan de Puttenweg 4.7 ,1te, Ysselsteyn (Lb) De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 4 september 1986 tot 4 oktober 1986 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 4 oktober 1986 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieu hygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat "hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot h^treffenovan ccn voor|opige voorz|?nW8 A 119 9llllk9l Het berotepschrtftjflwet .ww&n -fiSfiptlV aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 4 september 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene en economische zaken drs. A. de Blaaij Parkweg 2 Venray Telefoon 04780-82069 De zwemlessen in het gemeentelijk combi-bad zijn maandag jl. van start gegaan. Opgeleid wordt voor de officiële diploma's van de natio nale raad zwemdiploma's. Voor de zwemvaardigheidsdiploma's kun nen nog enige cursisten worden ingeschreven. De lessen voor dit diploma worden gegeven op: Woensdag 15.45-16.30 uur zwemvaardigheidsdiploma I Woensdag 16.30-17.15 uur zwemvaardigheidsdiploma II Woensdag 17.15-18.00 uur zwemvaardigheidsdiploma III De kosten van deze opleiding bedragen f 42,50 voor 12 lessen, d.i. in clusief de entree. Inschrijving kan gebeuren aan de kassa van het zwembad tussen 10.00 en 18.00 uur Comité Recreatiesport m 7e Kerkdorpen- f ietstocht Zondag 28 september Start bij alle kerkdorpen AANVANG DUUR Start tussen 10.00 en 12.00 uur KOSTEN V o1wƒ5,- Kinderen ƒ2,50 AKTIVITEIT Scholentrefbal tournooi groep 6,7,8. Basisscholen Dinsdag 14 oktober Sporthal De Wetteling_. AANVANG~ DUUR Meisjes v. Jongens n. KOSTEN Geen AKTIVITEIT Bowlingtour- nooi Basisscholen Donderdag 16 oktober ACCOMMODATIE Bowlingbaan _0o AANVANG DUUR Afhankelijk van opgave. KOSTEN Geen AKTIVITEIT Sport-ren spel instui f Basisscholen. Vrijdag 17 oktober ACCOMMODATIE Sporthal P_e_ .Wette l_i_ng_._ AANVANG DUUR .10.00 uur. KOSTEN dag ƒ1,50 Hele dag 250

Peel en Maas | 1986 | | pagina 18