BS goed sluitend, zowel in uw begroting If lift II als in't kozijn «1111 HILH E.H.B.O. VERENIGING VENRAY Dansen leren? Dat kan! HALFWEG DE BREYENBURG^ BERGMANS „TEXTIELBEURS-VENRAY" „DE TEXTIELBEURS" BLIJF U ZELF, MAAR BLIJF WEL BIJ. MAATSCHAPPELIJKE ORIËNTERINGSCURSUS DISCOTHEEK weru Ramen+Deuren Café Restaurant 't Pelgrimshuis Dhr. R. Martens, Kruidenlaan 21 Venray tel. 89048 PREMIE B WONINGEN VENRAY TELESCOOPKRAANMACHINIST M.G. v. RATTINGEN Wij geven de juiste richting! VERZEKERINGEN t HYPOTHEKEN FINANCIERINGEN SPAREN Dansschool Jeanne v. Rooy" Gastencentrum ,,De Wieënhof" Aarzel niet en schrijf nu snel in! Gastencentrum ,,De Wieënhof" Mei'Bct(jyhuiS Karei en Marij de la Roy Na 32 jaar hebben wij besloten een punt te zetten achter onze zakelijke activiteiten, doch zijn overtuigd dat onze op volgers U ook alle gewenste service zullen verlenen en kunnen deze dan ook bijzonder bij U aanbevelen. U allen dankend voor de prettige relaties in de voorbi je jaren. Wim en Lieke Vastert Per 1 september wordt in de Poststraat door ons overgenomen. Wij zullen er naar streven dat het door U in de Heer en Mevrouw Vastert gestelde vertrouwen ook bij ons doorgang zal kunnen vinden. Naast fournituren waardoor de Textielbeurs meer dan bekend is geworden, zullen wij nu ook creativiteits materialen gaan voeren. Van harte nodigen wij U voor een bezoekje uit. Theo en Diny Verdijk-Cox Het Gerlach instituut - aangesloten bij de Bond van Ne derlandse Volksuniversiteiten - start op maandaga vond 15 september a.s. haar Wat houdt deze cursus in? Gedurende de winteravonden, van september tot maart, worden door bevoegde docenten de vakken sociologie, cultuurgeschiedenis, economie, burgerschaps kunde, levensbeschouwing en psychologie gegeven. Vanuit deze invalhoeken worden actuele onderwer pen uit de media, opvoeding etc. belicht. Daarbij wordt ingespeeld op vragen en behoeften van de cur sisten. de cursus duurt 3 winters per avond worden 3 vakken onderwezen van 19.30-22.00 uur deelname is voor iedereen mogelijk (ook voor mensen met drempelvrees) Kosten: f 130,- per winter f 5,- inschrijfgeld Huiswerk wordt niet gegeven, boeken hoeven niet te worden aangeschaft. De vacanties van het Gerlach Instituut lopen parallel met de schoolvacanties Plaatst Thomas College, Hogeweg 24 in Venlo. Op Maandagavond 8 september wordt door een van de docenten een openbare les gegeven en kunt U zich, vrijblijvend, oriënteren en worden vragen beant woord. Plaats: Thomas College, Hogeweg 24, Venlo Tijd: 20.00- ca. 21.00 uur. Voor inlichtingen en foldermateriaal: ERNA LINDEHOVIUS tel. 04702-1746 BAR DANCING v.,a., dansen voor gehuwden Jn.e*e leiegenneid i yi Dru,toften 'eesten en pateen Lfdndwi 08858-3133 Weru kunststof ramen en deuren wordengemaakl volgens de hoogste kwaliteitsnormen. Dat verzekert u van tienlallen |aren lang lijn bedieningskomtod en een periekte afdichting onder alle omstandigheden r~ Oaarnaast kunt u rekenen op géén onderhoudeen hoge geluids-enwarmteisolatie. nbetrouwoare bescherming tegen intxaak en n elegante verfraaiing van uw kostbare bezit WERU Z.N.I.C. WERU Z.N.I.C. Groesweg 21 Langstraat 3 5993 NN Maasbree 5801 AA Venray Tel. 04765-2455 Tel. 04780-88247 Het enige echte WERU vakbedrijf voor Venray en omstreken v.a. 6 september a.s. beschikt 't Pelgrimshuis over: Restaurant gedeelte met 80 zitplaatsen. Iedere dag geopend van 12.00 uur - 20.00 uur na 20.00 uur op reservering. Dinsdag's gesloten. Feestzaal met 'n accommodatie van 100-150-240 zitplaatsen Overdekt terras voor barbequeavonden met ruim 60 zitplaatsen. Geschikt voor: Bruiloften en partijen, recepties, vergaderingen (microf. aanwezig), Personeelsavonden, koffietafels bij uitvaarten. Diner a la carte of op reservering. Wij zijn iedere dag geopend van 9.30 tot 2.00 uur Dinsdags van 19.00 tot 2.00 uur Voor informatie bel 04782 -228 of kom een keer aan. Voor groepen speciale prijsregeling Tot ziens bij Els en Piet Bonants-Janssen Langstraat-Venray Knusse woning gelegen in het centrum. Woonkamer, slaapkamer, woonkeuken, luxe badkamer met dou che, 1e etage, 3 slaapkamers, berging, c.v. gas, iso latie dak. Huurgarage. Koopsom f 89.000,- k.k. Past. Vercoulenstraat-Merselo In landelijke omgeving gelegen in de dorpskern, nabij de molen een leuken semi bungalow met: garage berging en ca 600 m2 grond. De garage berging van 10m x 3m heeft een zolder. De woning bevat: hal met garderobe en toilet, woonkamer met open haard. Luxe open keuken met inbouwapp. 2 slaapkamers, badkamers met ligbad. 1e etage: veel bergruimte, 2 ruime slaapkamers. Extra plavuizen op begane grond, muren en dak geïsoleerd, gedeeltelijk dubbele begla zing en rolluiken, balken plafond eigen waterpomp. Koopsom f 195.000,- k.k. Venray-Bingelkruid Moderne eengezinswoning aan leuke woonstraat, aangeboude schuur, woonkamer, keuken, 1e et.: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, 2e et.: 1 slaapkamer. Extra's: c.v. gas, parketvloer, optimale isolatie, tuin met achterom. Koopsom f 98.500,- k.k. Venray - Langstraat Winkel woonhuis met bergloods. Winkel 60 m2, keu ken, woonkamer, magazijn. 1e etage: 4 slaapkamers, badkamer en zolder. Het pand is gelegen op een goe de lokatie aan een doorgaande weg nabij het cen trum. Koopsom f 132.000,- k.k. Clovishof-Venray Woonhuis met garage en aparte schuur. Diepe ach tertuin met veel privacy. Het pand verkeert in prima staat van onderhoud. Isolatie en dubbele beglazing. Hal, slaapkamer, grote woonkamer met open keu ken. 1e et. 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e et. 1 slaapkamer, plavuizen in hal, woonkamer, keu ken, balkenplafond. Koopsom f 129.000,- k.k. Sambastraat Venray Woonhuis met schuur en garage box. Tuin met ach terom. De woning is gelegen aan een rustig woon- plein. Indeling: Hal met toilet en meterkast, woonka mer met open keuken. 1e etage: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: 2 ruime slaapkamers. Extra's c.v. gas, dak en gedeeltelijk de gevel geïsoleerd, plavuizen in hal, woonkamer en keuken. Pand verkeert in goede staat vah onderhoud. Koopsom f 124.500,- k.k. Christinastraat-Meerlo Hoekhuis met 2 garages en schuur. De woning ver keert in prima staatvan onderhoud en is voorzien van een zeer luxe keuken en luxe sanitair. Indeling: hal met toilet, woonkamer met open haard partij, keuken met grote provisiekast. 1 et. 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, aparte douche en toilet, aparte was ruimte. 2e etage: 4e slaapkamer en bergruimte. Extra's rolluiken, plavuizen, dubbele beglazing. Koopsom f 139.500,- k.k. Patersstraat-Venray GOEDKOOP APPARTEMENT 2 kamers, keuken, badkamer, eigen parkeerplaats, lift, berging. Koopsom f 69.000,- k.k. Stationsweg 7b Venray, telefoon 04780- Binnenkort start er weer een E.H.B.O.-cursus. Laat die kans niet voorbijgaan. Na 16 wekelijkse lessen van elk 2 uur doet U examen en kunt U in het bezit komen van het E.H.B.O.- diploma. Meld U aan bij onderstaand adres: E. H. B. O. kennen? Een rustgevend gevoel! Venray-De Gouden Leeuw Mooi 3 kamer appartement, gunstig gelegen in het centrum. Eigen parkeerplaats en fietsenberging, Woonkamer met open keuken en balkon. 2 flinke slaapkamers met balkon, douche, waskeuken. Koopsom f 75.000,- k.k. Andantestraat-Venray Halfvrijstaand huis met garage, hal met toilet, woon kamer met parket, uitgebouwde keuken met inbou wapp. 1e et. 3 slaapkamers, balkon, 2e et. slaapka mer, Doka, berging, vliering. Koopsom f 149.000,- k.k. Bergkwartier-Venray Riante patiobungalow met garage box, gelegen aan de buitenrand. Zeer grote woonkamer (13 meter diep) met open haard en schuifpui. Moderne eetkeuken met inbouwapp. 3 slaapkamers, badkamer, inpandi ge berging. Nieuw geïsoleerd dak. Dubbele begla zing. Koopsom f 149.500,- k.k. Mgr. Geurtsstraat-Maashees y Vrijstaand herenhuis met- garage, -woonkamer met parket, serre, overdekt terras keuken, bijkeuken, kelder. 1e Et. 3 slaapkamers, badkamer. 2e Et. 1 slaapkamer, c.v. glas in lood ramen. Koopsom f 149.000,- k.k. Ysselsteyn-Pottevenweg Riant landhuis met garage, overdekt zwembad, paar- destallen. Totaal opp. ca. 1 ha. Het object is landelijk gelegen buiten de bebouwde kom, op korte afstand van de dorpskerk. Het pand is zeer luxueus uitge voerd met veel extra's zoals hardhouten kozijnen, dak geisoleerd, dubbele beglazing, plavuizen, luxe keu ken met inbouw apparatuur, aparte badkamer en aparte douche, ópen haard in woonkamer en over dekt terras, patio met fontein met toegang op tot het overdekte zwembad met zonnepanelen, paardestal met 3 boxen en zadelkamer, alarminstallatie, na- tuurstenenvloeren. Indeling: ruime hal met toilet, grote woonkamer, studeerkamer, keuken, bijkeuken. Op de eerste etage vijf slaapkamers. De tuin is land schappelijk aangelegd met een grote natuurvijver. Koopsom f 487.000,- k.k. Ruime halfvrijstaande woningen op grote kavels grond. Ruime woonkamer, uitgebouwde keuken en bijkeuken garage met verbinding naar de woning. 1e et.: 3 flinke slaapkamers, badkamer. 2e et.: grote zol der met vaste trap. Prima isolatie. Hardhouten kozij nen c.v. gas. Premie tot f 20.000,- uit te betalen in 4 jaren Koopsom v.a. f 143.000,- Makelaarskantoor Met spoed gevraagd zonder ervaring, onnodig te solliciteren Kraanverhuurbedrijf Henri-Dunantstraat 37 Oostrum-Venray Tel. 04780-82579 ASSURANTIËN l{&3k*Èk\ FINANCIERINGEN BV \°.W PATERSSTRAAT 31 5801 AT VENRAY TELEFOON 04780-80303 Het juiste advies en 100"/n service Verzorging van A tot Z Een verantwoord advies bij: sfeervol, gezellig en doeltreffend leert U in 15 weken dansen in op Woensdag 3 september starten wij cursussen voor beginners en gevorderden Op zondag 31 augustus van 14.30 uur tot 16.00 uur in voor informatie belt U gerust naar 04780-10890 na 18.00 uur of 077-114650 of 111888 Kompleet voor de grote dag... vrijdags koopavond Gasthuisstraat 22 Horst Telefoon 04709-1127 Wij hebben een zeer ruime keuze in: I Babyuitzetten - Babykleding Wiegen - Baby-Kleuterkamers klassiek als modern, met vele combinatiemogelijkheden. Het groeimeubel (baby- tienerkamer) heeft een grote plaats in ons assortiment. Uitvoeringen in laqué wit - blank grenen - melkwit vuren - blank-donker eiken. In onze showroom staan meer dan 50 modelkamers. I Kinder-Wandeiwagens in diverse uitvoeringen. Van vele bekende merken. Keuze uit meer dan 125 Kinder-Wandelwagens. I Boxen - Kinderstoelen Reiswiegen Onze 20 jaar ervaring staat voor een deskundig advies. Wij als grootste speciaalzaak van Noord-Limburg heten U van harte "dubbel" welkom. BABV-fn KlEUTERSPEClAAliAAK y '•Y.YiY.Yt*iwr Voor een goed verzorgde bruiloft, koffietafel enz. Café zaal Vraag vrijblijvend inlichtingen: Stationsweg 147 - Tel. 04780-81510

Peel en Maas | 1986 | | pagina 6