HINDERWET HINDERWET NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak GEMEENTELIJK COMBI-ZWEMBAD VENRAY Zwemlessen Bekendmaking Kursus voor jeugdsportleider Vrijstelling PEEL EN MAAS Commissie openbare werken c.a. Commissie Onderwijs c.a. Zondag afsluiting Mgr. Hanssenstr. Bouwvergunning aangevraagd Damka-trading, starter met een grote broek aan.... tëtöcljielj- tn ©ubfjeibfeunbig ftluseum TJenrap p|pv| TENTOONSTELLING MONUMENTJES VAN DEVOTIE KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Parkweg 2 Venray Telefoon 04780-82069 met ingang van 1 september a.s. starten in het gemeentelijk combi-zwembad zwemlessen voor particulieren. Er wordt opgeleid voor de officiële diploma's van de nationale raad Zwemdiploma's. INSCHRIJVING: vanaf heden aan de kassa, openingstijden maandag t/m zondag 10.00-18.00 uur. OPLEIDINGEN: A diploma: maandag, dinsdag en donderdag van 16.00-16.30 en 16.30-17.00 uur. U kunt naar keuze 1x, 2x of 3x per week de lessen volgen. B diploma: Vrijdag 16.30-17.00 uur. Basis zwemdiploma: Deze nieuwe opleiding is bedoeld als vooropleiding voor de zwemvaardig- heids diploma's. Zaterdag 11.00-11.45 uur. Zwemvaardigheidsdiploma's: woensdag 15.45-16.30 uur zwemv. I woensdag 16.30-17.15 uur zwemv. II woensdag 17.15-18.00 uur zwemv. Ill Stikkercursus: Deze opleiding is bedoeld voor jongens en meisjes die reeds in het bezit zijn van een zwemvaardigheidsdiploma en waar een aantal stickers ontbreken. Zaterdag 11.45-12.30 uur Volwassen zwemles: Deze opleiding is bedoeld voor dames en heren die vroeger niet in de gele genheid waren om zwemmen te leren. Maandag 20.00-20.30 uur. Woensdag 20.00-20.30 uur, U kunt ook naar keuze lx per week les nemen op maandag van 20.00-21.00 uur. TARIEVEN: voor alle opleidingen is het tarief f 42,50 voor 12 zwemlessen inclusief en tree, met uitzondering van de volwassenen zwemles is het tarief f 55,- voor 12 zwemlessen inclusief entree. Voor de jeugd zwemlessen is de minimumleeftijd voor deelname 5 jaar. I IIIIMkilllV L. I ONTWERP-BESCH In het geschied en oudheidkundig museum te Venray, Eindstraat 8, wordt in het kader van het Ie lustrum van de Werkgroep Kruisen enKapellen Venray een tentoonstelling gehouden over Ven- rayse wegkapellen en wegkruisen. Deze tentoonstelling bevat ca 20 orginele beelden, afkomstig uit Venrayse wegka pellen en ca. 10 corpora van wegkruisen in Venray. De beelden en de corpora kunnen gedateerd worden vanaf de 15e eeuw tot in qnze tijd. Het merendeel van de beelden stamt uit de 17e en 18e eeuw. Ze zijn interessant vanuit het oogpunt van kunsthistorie en religieuze (volks-) kunst. Een belangrijk en bijzonder beeld in deze tentoonstelling is het beeld van St. Anna ten Drieën uit de St. Annakapel aan de Henri Dunantstraat, St. Servati- usweg. Dit bijzondere beeld stelt voor: H. Anna en Maria zittend naast elkaar, op een bank, met een open boek op haar schoot en zegenende kindje Jezus. Later puriteinen hebben het oorspron kelijke naakte kindje een lendendoek Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dal bij hen een aanvraag is ingekomen van J.A. Meulendijks, Hemelrijkseweg 30 te Deurne voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbrei den wijzigen van een varkensmesterij gelegen aan de Timmermannsweg 60 te Ysselsteyn (Lb) De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 28 september 1986, el ke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het verbouwen van een woning tot kantoor aan de Stationsweg 4 te Ven ray, t.n.v. Architektenburo Lerou b.v.; het bouwen van een garage ber ging aan de Kruisstraat 24 te Venray t.n.v. J.H.M. Maessen; het bouwen van een serre aan de woning Kattestaart 1 te Venray t.n.v. A.P. Klinckenberg; van stopverf gegeven, zodat het op het eerst oog lijkt dat deze doek bij het beeldje hoort. Dit eikenhouten beeld is gesneden door Kertken Woyers van Ringenberg uit de School van Kalkar en wordt gedateerd tussen 15.00 en 1525. Deze beeldensnijder en beeldhouwer heeft ook veel beelden gesneden voor de Grote Kerk in Venray, bekend van hem is o.a. het Marianum en het stenen beeld van de H. Paulus. In 1973 is van de Annatris Brukske een kopie gesneden door de heer P. Clephas dat nu in het kapelletje staat. Het Geschied- en oudheidkundig mu seum is gevestigd Eindstraat 8 te Ven ray. Het is geopend op zaterdag- en woensdagmiddag van 14.00-17.00 uur. De toegangsprijs is 1,- voor volwasse nen en 0,50 voor personen tussen 6 en 16 jaar, bezitters van bejaardenpas, CJP e.d. museumjaarkaartbezitters hebben gratis toegang. Groepen op af spraak. Deze kunnen gemaakt worden met de beheerder tel. 04780-83838. ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom-telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig- l.eid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 28 augustus. 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd Namens dezen, het hoofd van algemene en economische zaken drs. A. de Blaaij Burgemeester en wethouders zijn voor nemens aan deze bouwplannen mede werking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 29 augustus 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 28 augustus 1986 De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders van Venray maken hiermee bekend dat bij hun besluit van 13 augustus 1986, nr. 964a aan P. Stoks en Zoon Taxi bedrijf b.v. Patersstraat 23 tot 1 sep tember 1991 vergunning is verleend voor het vervoer van personen met tweeënt wintig taxi's (verlenging huidige exploi tatievergunning) nr. 964b aan Taxibedrijf H. Stoks b.v. Langstraat 70, tot 1 september 1991 vergunning is verleend voor het vervoer van personen met zeven taxi's (nieuwe vergunningstermijn voor gewijzigd aan tal taxi's) nr. 964c, aan A.C.M. Peeters, Over- loonseweg 71 tot 1 september 1991 ver gunning is verleend voor het vervoer van personen met dertien taxi's (verlen ging huidige exploitatievergunning) en afwijzend is beschikt op het verzoek vijftien taxi's te exploiteren); nr. 964d, aan C,J, van den Beuken- Derks, Kempweg 36 tot 1 september 1991 vergunning is verleend voor het vervoer van personen met zes taxi's (verlenging huidige exploitatievergun ning) en afwijzend is beschikt op het verzoek acht taxi's te exploiteren. Belanghebbenden kunnen tegen deze besluiten binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking beroep instellen bij gedeputeerde staten van Limburg, postbus 5700, 6202 MA Maastricht. De besluiten liggen gedurende de be roepstermijn op kamer 119 van het ge meentehuis ter inzage. Venray, 28 augustus 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 20 augustus 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na datum van vergunningverlening. het bouwen van een hobbyruimte berging aan de Watermolenstraat 14 te Oostrum, t.n.v. Th. van Kessel, Ooyen- seweg 10 te Broekhuizenvorst; het bouwen van een hondenver- blijf aan de Bingelkruid 49 te Venray, t.n.v. J.T.H. Kweens; het uitbreiden van de woning aan de Rondeveld 14 te Leunen t.n.v. W.J.G. Hendriks; het uitbreiden van de garage ber ging aan de Vicarieweg 30 te Leunen, t.n.v. A.M. Smets; het uitbreiden van de garage ber ging aan de Vicarieweg 28 te Leunen, t.n.v. W.L.P.J. Hendrix; het verbouwen an de woning aan de Vollenberghstraat 28 te Venray t.n.v. M.W.A. Voss; het verbouwen van 4 pluimvee- hokken aan de Loonsedijk 12 te Merse- lo, t.n.v. J.G.W. Pubben; het aanbouwen van een serre veranda aan Zandakker 17 te Venray, t.n.v. J.J.J. Willems; het uitbreiden van een berging aan Elke sportvereniging wordt met een zekere regelmaat geconfronteerd met gebrek aan jeugdsportleiders en - leidsters. Leden binnen de vereniging die de jeugdige leden op een verant woorde wijze de kneepjes van het spel willen brengen en ze begeleiden bij hun sportbeoefening. De Nederlandse Katholieke Sportfe deratie organiseert jaarlijks, in het gehe le land, kursussen voor jeugd,- sportlei der of leidster. Zo zijn er kursussen voor de volgende sporten: voetbal, atle tiek, judo, handbal en meer algemeen recreatiesport. Alle cursussen worden in de avondu ren gehouden, één avond in de week. Of een cursus ook daadwerkelijk doorgaat hangt af van de aanmeldingen, alleen bij voldoende aanmelding dus. Het is daarom van belang dat iedereen die in teresse heeft in een cursus tot jeugdsportleider of -leidster dat laat we ten. Informatie over een cursus, de kosten en de duur kunt U verkrijgen bij de afd. sport en recreatie van de gemeente. Bij deze afdeling kan men zich ook als deel nemer voor een cursus melden. Aange zien de kursussen half oktober van start moeten gaan, dient een voorlopige aan melding te geschieden voor 1 oktober. BESTUURSCURSUS De Sportfederatie organiseert niet alleen cursussen voor sportleiders maar1 organiseert ook een cursus „Verni- gingsmanagement". Doel van deze cur sus is het bijbrengen van inzichten en vaardigheden die betrekking hebben op het doelmatig besturen van een sportve reniging. De cursus kost 25,- en duurt 17'/ï uur (=5 weken). Evenals ij de an dere cursussen van de NKS geldt dat alle informatie kan worden ingewonnen via de afdeling sport en recreatie van de ge meente. de Rondeveld 18 te Leunen t.n.v. P.J.T.M. Bonants; het verbouwen en uitbreiden van de garage berging aan de Rondeveld 33 te Leunen, t.n.v. H.C.M. Ouwer- kerk; het bouwen van een carport aan de Allegrostraat 20 te Venray, t.n.v. H.T.J. Litjens; het uitbreiden van de woning en het bouwen van berging, carport en tuinkas aan de Steegse Peelweg 43 te Leunen, t.n.v. A.H.G. van der Sterren. Venray, 28 augustus 1986 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. De burgemeester van Venray maakt bekend, dat ingevolge het bepaalde in artikel 4 lid 4 van de „Beschikking vrijstelling methylbromide" gedurende 3 maanden op het gemeeniehuis, kamer 119, ter inzage ligt een verklaring van geen bezwaar van de directeur Land bouw en Voedselvoorziening voor het gebruik van methylbromide t.n.v. H.H.L. Geurts, Boddenbroek 9, 5808 AK Oirlo. Venray, 28 augustus 1986 De burgemeester voornoemd mr. H.J.M. Defesche uw weekblad Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24. tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: Maatschap Hendrix, Veulenseweg 16 te Veulen voor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een varkens fokkerij en -mesterij gelegen aan de Veulenseweg 16 te Veulen, postitief te beschikken onder het stel len van voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 11 september 1986, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen berdep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange- Dinsdag 2 september vindt een open bare vergadering van de commissie van openbare werken, verkeer en agrarische zaken plaats. De vergadering begint om 19.00 uur in kamer K 20 van het raad huis. De agenda voor deze vergadering vermeldt de volgende onderwerpen: de verkoop van 1,4 ha grond aan de Langstraat aan de heer A. Poels t.n.v. het aanwezige tuincentrum. de beschikbaarstelling van een kre diet t.b.v. de aanschaf van een kleine vrachtauto voor de reinigingsploeg ge meentewerken; e herziening pachtprijzen (een be perkt aantal pachten) per 1 november a.s.; voorstel tot wijziging kapverorde- ning. Aan de commissie wordt advies gevraagd over twee wijzigingen: Ten eerste wordt voorgesteld om de boete, die maximaal kan worden opge legd te verhogen tot 5000,- op dit mo ment is het maximum 300,-. De verho ging is mogelijk geworden dankzij de in werking treding van de Wet Vermogens sancties. Gelet op de toename van het aantal overtredingen en op de zwaarte van de overtredingen is er volgens het college alle aanleiding om de verorde ning op dit punt aan te passen. Van zelfsprekend is het aan het oordeel van de rechter om binnen de gestelde gren zen een strafmaat te bepalen afhanke lijk van het geval. De tweede wijziging is om te bepalen dat voor het vellen van knotwilgen en knot- populieren langs wegen en landbouw gronden een kapvergunning is vereist. De mogelijkheid van het opnemen van deze bepaling in de kapverordening is eveneens van recente datum; Vervolgens komt een twee verkeersgele- genheden aan de orde te weten; het instellen van een parkeerverbod aan de Julianasingel voor het gedeelte Hofstraat uitrit Muziekschool. verbetering van de fietsoversteek van Oostsingel nabij de Akelei. Via het plaatsen van borden zal getracht wor den te voorkomen dat het fietsverkeer op onjuiste wijze gebruik maakt van de fietspaden aan de Oostsingel en vervol gens van de oversteken. vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 28 augustus 1986 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen. Het hoofd van algemene en economische zaken. A. de Blaaij Dinsdag 2 september begint om vijf uur een openbare vergadering van de commissie voor onderwijs, cultuur, jeugd, sport en recreatie. De vergade ring wordt gehouden in kamer 127 van het raadhuis. De agenda voor deze ver gadering vermeldt de volgende onder werpen: beoordeling jaarrekening 1985 van de openbare bibiliolheek; aanpassing van de gemeentebegro ting 1986 i.v.m. de invoering van het nieuwe vergoedingsstelsel basisonder wijs; beoordeling van het verzoek van de basisschool Merselo voor het creëren van een speellokaal; beschikbaarstelling krediet voor het herstellen van constructiefouten aan het dak van de basisschool St. Petrus Ban den; voorstel om in te stemmen met het treffen van enkele technische en functie- verbeterende aanpassingen aan de basis school Dr. Poels; een soortgelijk voorstel voor basis school de Meent: voorstel voor medewerking voor het vervangen van meubilair van de basis school St. Petrus Banden; beschikbaarstellen van krediet voor de aanschaf van onderwijs leerpakket ten voor het vak Engels t.b.v. div. basis scholen. I.v.m. de Oogstdankviering zal op zondag 31 augustus a.s. de Mgr. Hans- senstraat in Oostrum tijdelijk worden afgesloten. Tussen 9.30 en 12.30 uur zal de Mgr. Hanssenstraat tussen Water molenstraat en Geijsterseweg voor al het verkeer worden afgesloten. Een om leiding zal worden aangegeven. Gedu rende deze tijd zal de halte Oostrum voor de busdienst van de Zuid Ooster vervallen. De bus rijdt via de Witte Ven- nenweg. Vragen...? Wendt a tot de gemeentelijke voorlichter Achteraf bezien heeft Wim van Dam (42) er spijt van, dat hij in zijn „jonge jaren" heel veel energie heeft gestopt in het verkopen van fietsen en bromfiet sen. Nu hij in 1982 als starter in Venray is begonnen met import en verkoop aan de handel van alles wat met het sportge beuren op twee wielen te maken heeft, vreest hij energie te kort te komen om al zijn plannen te kunnen verwezenlijken.. Voordat hij in Venray als thuisstarter begon, was hij bezig met een ontslag procedure bij een zaak in rijwielen- en onderdelen. Daarvoor was hij bij ver schillende zaken in deze branche „vlie gende keep" geweest in binnen- en bui tenland. Zodoende kende hij de markt binnen en buiten de landsgrenzen, had hij veel relaties opgebouwd en ook ont dekt, dat hij het niet moest doen, zoals zijn traditionele bazen het deden. Tijdens een korte periode-zonder- werk rijpte bij hem het plan een zaak in rijwielonderdelen op te zetten volgens zijn eigen inzichten. Niet zo maar rij wielonderdelen voor de „recht op en neer fiets" maar voor de meer geavan ceerde toer- en renfietsen. Hij had intus sen wel geleerd, dat het tijdperk van de normale fiets naar de verleden tijd werd verwezen en dat de toekomst lag in de sector van de sportfietsen. Hij haalde zijn oude plannen voor een eventuele zelfstandigheid uit de kast, maakte een ondernemingsplan, verkende de markt, boorde relaties aan en deponeerde zijn op papier gezette toekomstverwachtin gen inclusief een begroting bij een bank directeur met de woorden „bekijk het maar, ik kom over vier dagen terug". Met het uiteindelijk verkregen bank krediet stapte hij in 1982 in het aparte fietsenwereldje met een - wat hij zelf noemt - „een te grote broek aan" INDRUKWEKKEND Daarmee bedoelt hij te zeggen, dat hij van begin af aan geprobeerd heeft het contact te zoeken en te leggen tussen fa brikant en handel met als basis zijn ken nis van de markt en een grote relatiek ring. Zo ontstond Damka-trading in de achterkamer van een rijtjeshuis. Voor de naam gebruikte hij zijn eigen naam en de eerste twee letters van de meisjes naam van zijn vrouw, die van begin af aan heeft meegewerkt aan de start van het bedrijf. Hoewel Wim van Dam over succes nog niet durft te spreken - dat weten we volgend jaar pas als we vijf jaar draaien - is hetgeen hij momenteel in een van de loodsen van de Fa. Bom op de Hulst presteert, wel indrukwekkend. „Ik heb sjans gekregen aan de andere kant van de aardbol" vertelt de jonge ondernemer, die daarmee aangeeft, dat men in Japan, belangstelling heeft voor De heer van Dam mei zijn door hem ontworpen Triathlonframe. Hiermee kan de atleet al zijn beenkracht over brengen op het achterwiel. de verkoopactiviieilen van de Venrayer. „In het najaar komen ze hier en dan kunnen we verder zaken doen" zegt hij. Het is moeilijk te zeggen waaruit de hoofdmoot van zijn bedrijf bestaat, omdat hij nog steeds bezig is met het versterken van de basis. Uit de manier waarop hij dit doet spreekt een duidelij ke visie. Niets wordt aan het toeval overgelaten en wanneer hij iets aanpakt moet bij voorbaat het succes verzekerd zijn. De onderdelen „voor alles waar een derailleur op zit" komen uit Japan, Ita lië en Frankrijk en worden geleverd aan speciaalzaken in Nederland, Belgie en Duitsland, die de fietsen assembleren en onder hun eigen naam op de markt brengen. Als toekomstideaal ziet de heer van Dam het assembleren van „fietsen op maat" in zijn eigen bedrijf. Op de rij- wielmarkt is hij bekend als Damka Tra ding en onder zijn huismerk „D.P. Ra cing, specialism in Bicycle sport". TERREIN FIETS Tot zijn specialiteiten behoort de z.g. A.T.B., een speciaal geconstrueerde ter- reinfiets, die volgens hem voor de echte kenners hei neusje van de zalm is. Deze terreinfielsen hebben hun waarde op moeilijk en zwaar terrein reeds dubbel en dwars bewezen. Hierop heeft men de elfstedentocht op het ijs gereden en een waddentocht gemaakt. Nu sponsort de heer van Dam vier alpinisten, die met een A.T.B. een flink stuk van de Hima laya willen „beklimmen". Ik verkoop graag dingen waarvoor ik de markt moet creëren zegt de Venrayse ondernemer. Hierin past b.v, de aero dynamische fiets, de speciale zonnebril len voor wielrenners en zijn „Mister do it selfshop service plan". Dit laatste bestaat uit de verkoop van Sorbo-achtie verpakte speciale renfietsonderdelen zo als, kabelsels, soft grips en Mr. Tuffy stopflats (strips, die om lekke banden te voorkomen tussen buiten- en binnen band worden gelegd). Bromscooters en hometrainers zijn een volgende activi teit. TRIATHLON-FIETS De heer van Dam heeft intussen een spe ciale Triathlonfiets geconstrueerd. Door een zeer apart geconstrueerde frame kunne de Triathlonners moeiteloos al hun kracht leggen op het achterwiel. Momenteel wordt Damka Trading nog met drie man gerund (waaronder ook mevrouw van Dam) Eigenlijk heb ik het gevoel, dat het bedrijf te snel groeit" zegt de heer van Dam nuchter. „Maar volgend jaar bestaan we vijf jaar en wordt het tijd de zaken op een rijtje te zetten. Ik heb sta pels plannen, er zijn nieuwe dingen ge noeg, maar je moet het wel allemaal aankunnen. Daarom is het jammer, dat ik er niet eerder mee ben begonnen...."

Peel en Maas | 1986 | | pagina 13