KERKDIENSTEN GROETEN UIT VENRAY PEEL EN MAAS uw weekblad ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting GROTE KERK VENRAY Zaterdag: 19.00 ned. hoogmis; int. overl. ouders v. Kuyk v. d. Berk Mie Swinkels-Seijkens (LVB) Herman en Lies Jeuken-Verhulsdonk fam. Jeu ken Johannes Wilmsen Anna Marie Seijkens, Leonardus Michels en Hen- drikus Seijkens. Zondag: zestiende zondag door het jaar. 8.00 leesmis: int. overl. parochia nen Teng Aben; 9.30 greg. hoogmis: int. Wilhelmus Janssen Johanna Henckens-Tiesen Marij Janssen-Duyf en overl. fam. Bert v. d. Heuvel en Annie Kropmans; 11.00 ned. hoogmis; int. Let Spee-Wilbers overl. ouders van den Munckhof-Goumans en zoon Jan (s) ouders Goumans-In de Rijp en dochter Annie Sjraar van Ham Pierre Bertrams en overl. fam. Maandag: 9.00 oude stichtingen ouders v. Uden-v. d. Broek en rector Huub Verdijk; 19.00 Christina Vermeu len-Albers fam. Manders-Stevens. Dinsdag: H. Maria Magdalena. 9.00 bijzondere intentie (s); 19.00 Bernard Loenen en Wilhelmina Tacken (s) Antoon Janssen en echtgenote. Woensdag: 9.00 bijzondere intentie Piet en Mina Kersten-van Bracht; 19.00 Peter Gerrits (s) Bertha van Rijt-Jans- sen Jozefien Hellebrandt-Lamberts. Donderdag: 9.00 echtpaar Hermans- v. Maren. Vrijdag: H. Jakobus, apostel. 9.00 bijzondere intentie overl. ouders Wil- lems-Vermeulen en dochter Maria; 19.00 Anna Smits-Lijssen en dochter Dinie Theodora Flinsenberg-v. d. Bo gaard Jo Swinkels (v. kerkkoor). Zaterdag: H. Joachim en Anna, ouders van Maria. 9.00 Ferd. Beerkens, echtgenote en overl. ouders ouders Neeteson-Custers Truus Kiggen; 19.00 ned. hoogmis; int. Toos Bouten Bert v. d. Heuvel en Annie Kropmans Sjraar van Ham. Mededelingen: Op de pastorie aan de Eindstraat is voor het inschrijven van heilige missen en verdere afspraken iemand aanwezig 's morgens (op de weekdagen) van half 10 tot 10 uur. U kunt u ook wenden tot pastor van Bronkhorst, Bingelkruid 29, tel. 88386, of tot pastor de Wit, Grote Markt 10, lel. 82385. In noodgevallen kunt u boodschappen doorgeven onder tel. nr. 85855. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers, lezer: J. Truyen. 9.30 Rob en Bart Derkx; 11.00 Peter Harrewijn, lezer: C. Hendriks. OVER ZON, ZEE, WIND EN HAAR Op vakantie in de zon en op het strand. Wat een weldaad voor een mens. Vooral als je de rest van het jaar voornamelijk binnen zit, is het volop genieten van de frisse lucht, een koele duik in de golven en de koesterende zonnestralen op je lijf. Iedereen vindt het tegenwoordig vol strekt normaal om de huis tegen al te sterke zonnestralen te beschermen. En na het zwemmen neem je een douche om het zoute of chloorwater af te spoelen. Maar hoe staat het met je haar? De zon en wind, maar ook zout en chloorwater werkt sterk uitdrogend en ook „blekend" op het haar. HAARSCHUBBEN Om de buitenzijde van elk haar ligt 'n laag schubben, als dakpannen over el kaar. Zij hebben als taak het kwetsbare haar te beschermen tegen schadelijke in vloeden van buitenaf. Goed gesloten schubben zijn het kenmerk van gezond en glanzend haar. Door de eerder ge noemde weersinvloeden kan de struc tuur van die schubben worden angetast. Het gevolg, sterk uitgedroogd haar dat snel beschadigt, klit nauwelijks meer te modelleren valt. ALS HET KWAAD IS GESCHIED Niet alleen door de natuurlijke in vloeden als zon, zee, zout en chloor kan Misdienaars: Maandag en dinsdag 19.00 uur Fieke Schwachöfer; woensdag en vrijdag 19.00 uur Petra Berkers. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 Eucharistieviering met volkszang. Voorgangers: F. San ders en G. van Loenen. Lectrice: J. Heutinck. Kollekte: Comeo. Intentie: H. v. d. Bekerom; fam. v. d. Bekerom- Straatman en M. v. Houdt. Zondag: 9.30 Eucharistieviering met koor en volkszang. Voorgangers: F. Sanders en G. van Loenen. Lektor: Br. Artemius. Kollekte: Comeo. Maandag t/m vrijdag geen dienst i.v.m. vakantie pastores. PAROCHIE PATERSKERK Zondag: H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door Crescendo; 11.45; 18.00 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. familie Jans- sen-Krijns overl. familie Maas-Derkx en Karei Hendriks. Zondag: 9.00 voor een zieke; 10.15 t.e.v. St. Jozef en Antonius; 11.45 overl. ouders Akkermans-Timmer mans; 18.00 Antoon Lucassen. Maandag: 8.00 overl. familie Gerrits- Hermans; 19.00 zuster Elmyra Hoey- makers. Dinsdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius; 19.00 Piet, Theo en Ben Linders overl. familie Janssen en Kusters en uit dank baarheid. Woensdag:_8.00 familie Spring in 't Veld-Geurts en Konings; 19.00 Truus Wijnhoven Jacques Nijsen (Beatrix- straat). Donderdag: 8.00 overl. familie Ewals; 19.00 Antoon Bovée. Vrijdag: 8.00 overl. familie Esser- Timmer-v. Geffen; 19.00 gezinsmis; overl. echtpaar Hermans-v. Maren. Zaterdag: 8.00 overl. ouders Nieuw- stad. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Leo Pouwels. Zondag: 9.00 Johan Pouwels; 10.15 Martin Leenders; 11.45 André Basten; 18.00 Martijn Smelt. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Bij geen gehoor 81274. het haar ernstig worden beschadigd. Ook door technische grappen die we zelf met ons haar uithalen als perma nenten, blonderen, inferieure haarver- verzorgingsprodukten en te heet föhnen jaagt u uw haar de schrik op het lijf. Het zou spontaan van schrik rechtop gaan staan. En dat is toch niet voor iedereen wenselijk. LANCASTER heeft speciaal twee produkten in het assortiment voor haar dat zich werkelijk een hoedje is geschrokken. (U kunt dan enkele nog met hoed op straat). TRAITEMENT CUIR CHEVELU Dit is een ampullen-haarkuur voor 'n intensieve behandeling van de hoofd huid en haarwortels. Werkzame plan tenextracten stimuleren de hoofdhuis en haarwortels en versterken de haargroei. Een combinatie van bestanddelen werkt normaliserend op de talgklieren, en geeft het haar glans en souplesse. Bij droog, bros en aangetast haar wordt dit traitemeny cuir chevelu afgewisseld met TRAITEMENT REVITALISANT. Dit is een speciale kuur voor beschadigd haar, tegen een gespleten en brosse haarstruktuur. Na het haarwas sen brengt u deze crème aan op het nog vochtige haar. Dan wikkelt u uw hoofd in een handdoek en gaat u lekker 20 mi nuten in de Peel en Maas lezen. Daarna grondig uitspoelen. Leg dat hoedje nu maar weer op zolder. Foto: L'Oreal. Zaterdag 19 juli: 19.00 H. Mis tot intentie van de Kerk in het Midden-Oos ten. Zondag 20 juli: Zestiende zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie. Deze viering is er volkszang. Maandag 21 juli: 19.00 H. Mis voor de zielen in het vagevuur. Dinsdag 22 juli: Gedachtenis van de H. Maria Magdalena. 8.,30 H. Mis voor de zielen van de parochie. Woensdag 23 juli: Gedachtenis van de H. Birgitta. 18.40 rozenkrans; 19.00 H. Mis voor Cato Flinsenberg; voor overl. ouders en fam. de Lange-Groart en van Treeck-Stoffels. Donderdag 24 juli: Gedachtenis v. d. H. Christoffel. 8.30 H. Mis tot intentie van onze bisschop. Vrijdag 25 juli: Feest van de H. Ja cobus, apostel. 19.00 H. Mis voor priesterroepingen. Mededelingen: Biechll,elEgenhe|d; zaterdag 19 juli van 18.00 tot 18.30uur. 2. Gedoopt: 13 juli: Peter van den Hoek, Pavanestraat 13. Ouders van harte proficiat en Gods zegen over uw kind! 3. Huwelijksafkondiging: Piet Jonge- mans, Verdistraat 30 en Jeanette de Jonge, Schaesberg. 4. Gezinsbijdrage: Ned. Credietbank Venray rek. nr. 23.18.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Hartelijk dank en een prettige vakantie. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 19 juli: 19.00 Vooravond- mis voor de 16e zondag door het jaar. Voor Gerrit de Haart en kleinzoon Johnny, voor overl. fam. Vermeulen- van Maris, voor Mariet Thielen-Linders (coll.), voor overl. ouders v. d. Burgt- Flinsenberg (coll.). Zaterdag 20 juli: 16e zondag door het jaar. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 Neder lands gezongen Hoogmis. Voor fam. van Rossum-Janssen overl. ouders Willems-Janssen en kinderen Wilhel mina Tijmensen-Korndewal (coll.) Harrie van Meyel en zoon Gerrit Maria Cuppen-Pingen Anna Kathari- na van Rensch-Schouten (coll.) overl. fam. Wismans-Sanders overl. fam. van Ham-Bodden; 11.30 voor priester roepingen en roepingen voor het religieuze leven. Maandag 21 juli: Gedachtenis van de H. Laurentius van Brindisi. 8.00 voor Paus en Bisschoppen; 19.00 voor Wil helmina van Gool-Smits (coll.). Dinsdag 22 juli: Gedachtenis van de H. Maria Magdalena. 8.00 voor kinderen en kleinkinderen (D); 19.00 voor Arnoldus Schwachöfer Gerrit Peeters. Woensdag 23 juli: Gedachtenis van de H. Birgitte. Voor Martinus Pontman voor succes in een zware operatie; 19.00 voor Toon Gommans (coll.) Charles Sijbers en dochters Mia en Truus. Donderdag 24 juli: Hoogfeest van de H. Christoffel, patroon van de kathe draal te Roermond. 8.00 tótzekere intentie; 19.00 voor overl. ouders De- rikx-Geurts. Vrijdag 25 juli: Feest van de H. Jakobus, apostel. 8.00 Alle eerherstel aan het Goddelijk Hart; 19.00 voor Cor Reynders-Lemmen Zaterdag 26 juli: Gedachtenis van de H. Joachim en Anna. 8.00 voor de zieken van de parochie. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Henk v. d. Oever; 10.00 Pascal van Weert, Stefan Ron gen; 11.30 Giel Krijnen. Maandag t/m woensdag: 19.00 Hein Hermans. Donderdag t/m zaterdag: 19.00 Quint van Houdt. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 20 juli zal in „Den Hoebert", Westsingel 1 te Venray, Ds. L. Krispijn, Hillegom zal de voorganger zijn. Aanvangstijd is 9.30 uur. De koliekten in deze dienst zijn be stemd voor de kerk en de Diakonie. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehou den. In de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck zal Ds. L. Krispijn ook de voorganger zijn. Aanvangstijd is 11.00 De koliekten in deze dienst zijn bestemd voor het Rest. fonds van deze kerk enhetP.I.T. Hier is geen kinderopvang en geen kindemevendienst. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 voor de overledenen van hen die offerden bij het Kruis van Boshuizen, overl. ouders Camps-Wol- ters, Jeu Arts, Cor Aben, jaard. Antoon Pelzer, Jan Custers en Mathil da Custers-Peeters, uit dankbaarheid. Zondag: 8.30 Bert Daniëls en overl. familie, overl. familie Schraven-Joosten 10.00 Hendrik Jeucken, overl. ouders Janssen-Peeters (Gem. koor). Maandag: tot bijzondere intentie. Dinsdag: 9.00 voor 'n gebedsverho ring. Woensdag: 9.00 uit dankbaarheid voor het welslagen van 'n examen. Donderdag: 9.00 Michel Jacobs en echtgenote. Vrijdag: 9.00 uit dankbaarheid. Zaterdag: 19.00 overl. ouders Ach- ten-Verdijk, Pierre de Kleijn, Nol Verstegen, Wim Janssen, overl. ouders Arts-Peters. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Jos Wilms, Eduard Camps, Benoit van Osch, Marcel Nellen. Zondag: 8.30 Robin van Mill, Korneel Jeuken; 10.00 Esther Litjens, Noortje van Goch, Inge Kreutz, Anita van Limbeek. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor) Handrie Custers Pater Coen Classens Sjang Steeghs Truus Ron- gen-Euwals namens fam. de Bruin- Stevens. Zondag: 8.30 voor de vruchten der aarde. 10.00 Hoogmis (Jonge Garde Koor) Francisca Baltussen-van Ooi (jrd.) Lambert Joosten Johanna Bots-ten Haaf Ted Peters en overle den familie uil dankbaarheid b.g.v. 40 jaren Priesterfeest Pater Teng Muijzers. Pater Teng Muijzers zal zelf in deze dienst voorgaan. Dinsdag: 8.00 voor de parochie. Woensdag: 8.00 H. Mis lot bijzonde re intentie. Donderdag: 8.00 H. Mis t.e.v. H. Machutus. Vrijdag: 8.00 H. Mis Wilhelmina Lempkens. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor). Bernard Janssen en Wilhelmina Peters Maria Versleijen- Joosten Helena van Dijk-Linders (mnd.) Peter Janssen, Petronella Driessen en zoon Piet st. Gerardus Friezen en Johanna Kemmelings Chris Houwen Lei Ewals (h.H.). PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 jgt. v. Willem v. d. Sterren en v. Maria Duykers-Rambags (coll.). Zondag: 8.00 v. Johan Gellings (fam. J.); 10.00 v. Peter, Johnnes Maes (coll.) en v. Johanna Baltussen-Jacobs (coll.). Dinsdag: 19.00 v. overl. v. fam. Sey- kens-Collin. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (offe raars). Donderdag: 19.00 v. Geert Classens. Vrijdag: 8.00 t.e.v. O.L. Vr. v. Alt. Bijstand (offerblok). Misdienaars: Ivan-Wouter: zaterdag, dinsdag, woensdag; Martijn-Joris: zondag 8.00, donderdag, vrijdag; Marcel-Ronny: zondag 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN Zestiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Anna Ver- heijen maandd. v. Mathijs Geurts, echtgenote en overl. kinderen jrg. v. Joos Jenniskens jrd. v. Henricus Leijssen lsm. uit dankbaarheid (V. B.) lsm. v. Jan Verheyen 8e lsm. v. Bert Achten (v.w. de buurt). Zondag: 8.30 lsm. v. pastoor Litjens; 10.00 Hgm. voor het welzijn van onze parochie; 11.15 lsm. v. Leo Loonen en echtgenote maandd. v. Piet Heesen. Maandag: 19.00 lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels lsm. v. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens lsm. v. Anna en Gerrit Bouten en overl. ouders gest. jrd. v. Jacob Reijnders en echtgenote. Dinsdag: geen H. Mis. Woensdag: 19.00 lsm. v. Harrie Geurts lsm. v. Wim Heidens (v.w. de buurt) lsm. v. Maria Loonen-Schef- fers weekd. v. Joep Schreurs (4) weekd. v. Petran de Bruijni (3). Donderdag: geen H. Mis. Vrijdag: H. Jakobus, apostel. 19.00 lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels lsm. v. overl. fam. van Hees-Voesten gest. jrd. v. Eduard Asselberghs en echtgenote weekd. v. Bert Achten (2). Zaterdag: 19.00 lsm. v. Wilhelmus Claessens en overl. familie lsm. v. Wim Heidens en uit dankbaarheid jrd. v. Gerard Jenniskens (V) lsm. v. Joep Schreurs (v.w. de buurt). Akolieten: za 19.00 Ronny Holt- ackers; zo 8.30 John v. d. Aker; Hgm. 10.00 Geert Thijssen, Mark en Johan Hermans; 11.15 Rob Thijssen en Mare Theunissen. Misdienaars: ma/wo en vr 19.00 Barry Willems en Ronny Holtackers. Als je in de vakantie niet kunt dienen, probeer dan zelf zoveel mogelijk voor een vervanger te zorgen. Lektoren: za 19.00 J. Jenniskens; zo 8.30 mej. G. Reintjes; 11.15 J. Reintjes. Gedoopt: Danielle Bistervelts, Steeg- sepeelweg 55. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. weekd. voor Bert Klomp; 2. jgt. voor Lei Thijssen; 3. H. Mis voor overl. fam. Arts-Spreeuwen- berg; 4. H. Mis voor Truus Mulders en overl. ouders en fam. Zondag: 8.30 H. Mis voor bijz. inten tie; 10.00 maandd. voor Mevr. v. Beers- Stevens; 11.30 H. Mis voor de overle den parochianen. Maandag: 19.00 H. Mis voor Mevr. Gooren-Keijsers. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. van Dijck-Driessen. Woensdag: 19.00 H. Mis voor Mevr. v. Beers-Stevens. Donderdag: 8.00 H. Mis voor een bijz. intentie. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor Bert Klomp nms. de buurt. Zaterdag: 19.00 1. jgt. voor Martinus Wismans; 2. gest. H. Mis v. Franciscus Horrevoets en Adriana Havermans; 3. weekd. voor Bert Klomp. Misdienaars: Vanwege de vakantie is er de komende vyeken geen misdienaarslijst. Maar mag ik jullie vragen om, als je thuis bent, even te informeren welke H. Mis je kunt of wilt dienen. RECTORAAT HEIDE Zestiende zondag door flet jaar. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Sef Rongen en tevens jaargetijde voor Annie Janssen-van Osch. Zondag: 8 uur H. Mis uit dankbaar heid; 10 uur Hoogmis voor het recto raat. Akolieten: Patric Vollenberg en John v. Kempen. Misdienaars van de week: Nicole en Sandra Jacobs. Maandag: 8 uur voor de overleden ouders Willems-Janssen en kinderen. Dinsdag: H. Maria Magdalena. 8 uur Elders in dit blad kan men lezen dal morgen, vrijdag 18 juli de toren van de St. Petrus Bandenkerk voor de tweede maal door het publiek beklommen kan worden tot aan de galmgaten. Gezien het mooie weer van de afgelopen dagen is hel voor vele Venrayers zeker de moeite waard om Venray eens van zo'n 45 meter hoogte te bekijken. Daarom in deze „Groeten uit Venray" een kleine terugblik op één ge beurtenis van zijn voorganger, de oude Peelwachter, die in oktober 1944 door de Duitsers, opgeblazen en totaal ver nield werd. De ansichtkaart van deze week, (klei ne foto) toont ons een unieke opname van deze imposante oude toren, die reeds van heinde en verre te zien was. Uniek, omdat één van de vier hoekto rentjes ontbreekt en waarvan fotograaf L. van Ree uit Castenray de opname maakte, en Boekhandel van de Munck- hof hem uitgaf. De vier hoektorentjes werden op aan raden van de Roermondse architect P.J.M. Cuypers in 1867 aangebracht. Het ontbrekende hoektorentje rechts werd op zaterdag 16 februari 1935 door een felle noord-westerstorm, die toen boven Noord-Limburg woedde, van zijn plaats gerukt en kwam in zijn val op het portaaldak terecht en veroorzaakte ernstige schade aan muren en dakwerk. Het hoektorentje, dat een hoogte had van 10 tot 12 meter, richtte ook veel schade aan het kerkplein en het kerkhof rondom de kerk, waar veel balken, hout en lood van de dakgoot en duizenden leien verspreid lagen. Niet alleen de Petrus Banden had het in deze storm zwaar te verduren gehad. Ook waren er honderden pannen van de daken van de Paterskerk, het Paters- klooster en het nieuwe pas klaargeko men, ziekenhuis afgerukt. Tevens waren alle telefoonverbindingen met en vanuit Venray verbroken en waaide van het Postkantoor de spits eraf. De kerktoren H. Mis t.z.i. Woensdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Donderdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Vrijdag: H. Jacobus, apostel. 8 uur H. Mis t.z.i. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor het rectoraat. RECTORAAT VEULEN Zondag 20 juli 16e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur 2e zeswe- kendienst zal. Sjaak Nijsen jgt. zal. Piet de Lauw jgt. zal. Leonardus de Lauw en echtgen. Zondag: 9.45 Hgm. zal. Antonia Janssen-Sanders en echtg., zal. Teng Jenneskens; 11.15 Hgm. tot bijz. inten tie fam. v. Rijswijck-Wijnhoven. Maandag: 8 uur lsm. zal. Willem, Theo, Gertruda van Opbergen. Dinsdag: 8 uur lsm. uit dank fam. Nabuurs. "Woensdag: 8 uur lsm. zal. Anna Janssen-Philipsen. Donderdag: 8 uur lsm. zal. H. Reintjes, Anna Lemmens en zoon Wim. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Truus Mulders en overl. fam. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Maria Ewals-Holtackers en overl. ouders Ewals-Holtackers en Hgm. overl. fam. van Stveren-Creemers. Akolieten voor 20 juli: B. v. Oers, M. v. Staveren, M. Spreeuwenberg. Misdienaars: Reintjes, v. Soest, Ha- gens. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: 16.00 uur H. Mis mevr. Arts (80 jaar): 19.00 uur Jan Bardoel zoon Ben en zuster Bardoel. Zondag: 16e zondag door het jaar: 10.00 uur: Peter Joh. Ewals en Carolina Rambags: 11.30 J. v. Dijck- Hoedemakers, M. v.d. Dijck-Steeghs en dochter To. Maandag: H. Laurentius van Brindi si: 8.30 uur Mevr. de Rijck-van Meyel. Dinsdag: H. Maria Magdalena: 8.30 uur overleden fam. Thissen. Woensdag H. Brigitta. 19.00 Annie van Hoof-Gielen. Donderdag: H. Christoffel: 8.30 Jo hannes Muyzers en Bartolina Berg mans. Vrijdag: H. Jacobus: apostel: 8.30 Wilhelmus Arts en Lamberdina Lem- men. Zaterdag: H.H. Joachim en Anna: 19.00 Antoon Egelmeers. Misdienaars Zondag 20 juli 10.00 uur en zaterdag avond Sonja Poels en Desiree Janssen; 11.30 uur Cindy Rongen en Heidi Hen- drix Kollectanten Zaterdagavond Teng Arts; zondag 10.00 Teng Emonts; 11.30 uur M. Arts. van de Oostrumse Rectoraatskerk kon deze felle storm ook niet weerstaan, waardoor er voor duizenden guldens schade ontstond. Om dan verder nog maar niet te spreken wat er in onze ge meente in die nacht nog meer gebeurde aan huizen, boerderijen en ontwortelde bomen. De Peelwachter met drie hoektorent jes was geen gezicht en op donderdag 13 juni 1934 vond reeds de aanbesteding plaats voor het bouwen van een nieuwe hoektoren en 't maken van een kap. Ar chitect hiervan was A.H. Martens uit Venray. Er hadden zich elf „aanne mers" laten inschrijven voor dit karwei. De hoogste inschrijver was J. Houwen uit Oirlo voor 3000,- en de laagste in- Kerk poetsen: Mevr. Claessens Haag 32. Mevr. de Rijck-Zegers Veldstraat 9. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 t.i.v. de Familie Bot- den. Zondag: 10.00 voor het welslagen van onze Vredefeesten. Maandag: 19.00 voor de overledenen van de familie van Kasteren-Jacobs; Dinsdag: 19.00 H. Maria Magdalena t.i.v. M. Janssen; Woensdag: 19.00 uur. H. Brigitta t.i.v. de familie v. Herlvoirt-van de Wij- er. Donderdag: 19.00 voor overleden Thea van Bakel-Peters; Vrijdag: 19.00 H. Jacobus: apostel, voor overleden oud-rector P. Pelt. Zaterdag: 19.00 H.H. Joachim en Anna. t.i.v. de familie J. Peeters- Janssen. Misdienaars van de week: Jeroen Marcellis. Davy van Vegchel. RECTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 avondmis voor fam. Rooyakkers. Harrie van Els, Josephus Wiertz, Jan Rouwens en Gerrit Koop- mans. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor geestelijk en tijdelijk welzijn. 10.00 uur Hoogmis voor Piet Smits, overl. ouders Philipsen en Piet v.d. Lee en voor Tiny Martens-Heiming als ver jaardag van haar heengaan. Maandag: 8.45 uur H. Mis voor de overledenen van de Carmel. Dinsdag: 8.45 uur H. Mis uit dank baarheid. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en v.b.i. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Lodu- vicus Ritzen en t.z.i. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor Pastoor van Haef. VAMOS A VER Noticias religiosas Durante del tiempo de las vacaciones NO habra Misa espanola en nuestra ca- pilla Overloonseweg 2; la proximo misa espanola sera el domingo el dia 24 de agosto. En casos urgentos siempre se puede llamar o al Padre Juan: 04780- 1253 o al Sr. D. Jo Jacobs: 077-730969. Hasta la vista. Noticias Cullurales Hasta Medio Agosto, cuando nuestros socios han vuelta de las vacaciones el centre de Goudsmitstraal estara cerra- do. Felices vacaciones y hasta la vista. schrijver was P. Volleberg uit Venray voor 1990,-. Van bovengenoemde werkzaamheden stond in het tijdschrift „Mooi Limburg" van zaterdag 20 juli 1934 reeds bijgaande grote foto, die ik U niet wil onthouden bij dit artikel. Als men het steiger-stellage op de hoek ziel dan moet er bij dit karwei wel het nodige kunst- en vliegwerk verricht zijn. Voor die tijd in ieder geval echt vakwerk. Bij onze huidige toren van de St. Pe trus Bandenkerk heeft architect Kayser symbolisch de vier hoektorentjes in mo derner vorm weten terug te brengen. Sjaak Laurensse St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Met band, plaat en cassette". Met vandaag als middelpunt Franz Lambert met „Die Krimkosakken" Van 20.00 tot 21.30 uur een direkte lij- nuitzending vanuit de studio met als programma Nieuws en actualiteiten, sport en verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten, daarna het verzoekplatenprogram ma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum V enray Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur hel pro gramma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt Franz Lambert met „Die Krimkosakken" Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servalius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: vanaf 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt: Franz Lambert met „Die Krimkosak ken" Donderdag 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenprogramma en tot slot „Zomaar Muziek". Nieuw Spraeland Oostrum. Woensdag van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en casset te". met vandaag als middelpunt: Franz Lambert met „Die Krimkosakken" De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Woensdag: van 10.00-11.00 „Met band, plaat en cassette" met vandaag a's middelpunt: Franz Lambert met „Die Krimkosakken" Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 12