VERENIGINGSNIEUWS K JÜU Duivensport VENRAY'S MANNENKOOR Koninklijke Harmonie Euterpe ZANGERS VAN SINT FRANS M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN CRESCENDO Jongerenkoor CHRISKO PEEL EIM MAAS LIMBRA '69 VENRODE WIJK ZUID LVB Oostrum VRIJWILLIGERS- CENTRALE FNV info team 't Zandakker Gilde St. Jan Sjoelvereniging ,,De Schuivers" Buurtvereniging Brukske PEEL EN MAAS Kanarievereniging De Huisvriend TRIMCLUB ZVV Venrode bestaat 10 jaar S\ tennisschoenenmaand 20," VOORDEEL bij aankoop van TENNISSCHOENEN boven ƒ100.- J 10," VOORDffl. bij aankoop van TENNISSCHOENEN tot ƒ100.- Bij aankoop van een paar tennisschoe nen: een blik TENNISBALLEN DE PEELDRIVERS WOLBOETIEK Tennisclub Venray S.V.V. Veteranen A.V. VENRAY HENGELSPORT A.s. donderdag 10 juli om 19.30 uur repetitie tenoren en om 20.00 uur gehele koor. Donderdag 17 juli om 19.30 uur repe titie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Na afloop kwartaaltoepen om de V.M.K. wisseltrophee nu in handen van Jan Wikkers. Zondag 20 juli opluistering Eucha ristieviering om 10.00 uur te Geysteren voor Fons Ballussen. Diegenen die per fiets willen gaan, vertrek v.a. Grote Markt om 9.00 uur. Geen repetities wegens vacantie op 24 en 31 juli en 7 augustus. Denk aan de bijdrage voor de Ahr- weilerreis op 30 en 31 augustus. Oud papier, U weet het achter garage van Ham. .Afmelden R. v. Mil tel. 86917. Vakantie: Eerstvolgend repetitie is 14 augustus. Dit in afwijking van uitgereikt schema. AGENDA 23 augustus serenade 19 september serenade. 11 okt.-uitw. concert met Heel en Gre- venbricht. 18 okt., concert met VMK. 24/25/26 okt., concertreis Fulda LEERLINGENOPLEIDING Vakantie tot nader bericht. DRUMBAND Vakantie tot nader bericht. Agenda: zie Harmonieorkest. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, lel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Agenda: Zaterdag 12 juli tussen 11.00 en 13.00 uur inleveren van oud papier bij de container achter de su permarkt in Landweert. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: Wij wensen al onze koorle den en hun oudes een heel prettige va kantie toe. Nader bericht over de reis naar Hoek van Holland komt binnen kort/.'D^.cfud.papier ak,tie,gaai tijdens de vakantiemaanden gewoon door. Wij re kenen op ieders medewerking. Voorlopige agenda 31 Augustus, Efteling bijeenkomst 08.30 LTS. 6 September, Taptoe Venray Repetities Zondag 13 juli, laatste repetitie voor de vakantie voor de miniretten, inajo- retten en korpsleden. Eerste repetitie na de vakantie is 10 augustus. Afmelden majoretten en miniretten Bernadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. Gem. zangvereniging Zondag 13 juli Zingen wij om 10.15 uur de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 16 juli Vacantie voor de repetities. Wel gaarne trouwe opkomst voor de H. Missen zondgs en de begrafenissen door de week. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 A.s. zaterdag 12 juli zingen we onze laatste jongerenviering in de Vredes- kerk, voor de vakantie. Willen jullie er voor zorgen om 18.00 uur aanwezig te zijn zodat we nog enkele liedjes kunnen repeteren. Aansluitend op deze jonge renviering gaan we eten en bowlen bij het bowlingcentrum in Oostrum. We gaan eerst eten om 20.30 uur. Daarna om 23.00 uur tot 24.00 uur gaan we bowlen. We wensen jullie alvast veel plezier en een hele prettige en zonnige vakantie toe. De eerstvolgende repetitie na de vakantie zal zijn 27 augustus om 18.30 uur. Jongens en meisjes die na de vakantie bij ons willen komen zingen zijn natuur lijk van harte welkom. We repeteren va naf 27 augustus iedere woensdagavond van 18.30 uur tot 19.45 uur in het pa rochiezaaltje. Voor aanmeldingen en of informatie kun je bellen naar on derstaande adressen: We wensen ook julie een prettige en zonnige vakantie toe. Marly de Haart tel. 82730 of Ellie Gie- lens tel. 88521 of Pia Verstegen tel. 82170. uw weekblad Gedurende de zomermaanden geen repetities. Prettige vakantie. DAMESKOOR Woensdag 16 juli om 20.00 uur onze laatste repetitie voor de zomervakantie. Gedeeltelijk is deze repetitie in den Hoe- bert vanwege het a.s. huwelijk van ons medelid Dorien van den Heuvel. Die hu- welijksdienst vindt plaats op zaterdag 19 juli om 14.30 uur in de kapel van Den Hoebert. Onze eerste repetitie na de vakantie is op woensdag 20 augustus in zaal Thie- len. Wij zullen U daar tijdig in dit blad weer aan herinneren. Zaterdag 23 augustus viert ons mede lid Mevr. v.d. Heuvel haar zilveren hu welijksfeest. Allen een fijne vacantie toegewenst. Wijkraad zuid bestaat 10 jaar. Dit gaan wij vieren op 12 en 14 juli in wijk zuid. 12 juli grote kinder en antiek markt. Aanvang 10.00 uur. Vanaf 12.00 uur groot luchtbed, rad van avontuur en nog veel meer. 20.30 uur dansavond in wijkgebouw aan de Beukenlaan. Live muziek aanwezig, gratis entree. 14 juli vanaf 14.00 uur wijkgebouw geopent voor oudere bewoners waar de allom bekende Thei mit d'n trekbuul zorgt voor nostaligische muziek. Op dinsdag 26 augustus gaan wij een fietstocht maken naar Kevelaer. De be doeling is, dat we 's morgens om 9.30 uur vertrekken en dat we om ongeveer 17.30 uur thuis zijn. Onderweg gaan we picknicken met koffie en vlaai. De lunch in Kevelaer is op eigen gelegen heid en voor eigen rekening. Verdere in formatie volgt nog, maar diegenen die al weten dat ze meegaan kunnen zich vast opgeven bij L. Folkerts tel. 83337. Ook diegenen die wel graag meegaan maar die liever niet fietsen kunnen zich ook opgeven. Voor vervoer wordt dan ge zorgd. Het buro Vrouw en Arbeid in Venray beoogt werkgelegenheidsbevorderende activiteiten te ontplooien voor alle vrou wen die belemmeringen ondervinden bij het zoeken naar betaald werk. In sep tember start hel bureau met een kursus „Banen en beroepenorientalie voor Vrouwen". Voor wie is deze cursus? Voor vrouwen die nu niet buitenshuis werken maar dat wel willen gaan doen. Voor vrouwen die nog niet precies we ten welk werk ze zouden willen; wat de mogelijkheden zijn en hoe ze dat aan moeten pakken. Voor vrouwen die on dersteuning willen in het zoeken naar betaald werk, opleidingsmogelijkheden; het wegwijs worden op de arbeidsmarkt of het creeren van eigen werk. De cursus start in september 1986 en bestaat uit 25 bijeenkomsten op maandagochtend van 9.00 tot 12.00 uur in de Clockert Berg weg 4. Er zijn geen kosten aan verbon den. Voor aanmelding en of meer infor matie over de cursus kunt U terecht bij: het buro Vrouw en Arbeid, Bergweg 4 Venray, tel. 04780-86245. Aan de vrijwilligerscentrale Venray is een medewerkster verbonden voor 16 uur per week. Die zijn verdeeld over de donderdag en de vrijdag. Die mede werkster is echter niet op de gehele don derdag en/of gehele vrijdag aanwezig op het kantoor in de Clockert, wegens externe kontakten. Voortaan echter zal zij altijd op de donderdagmorgen tussen 10.00 en 12.00 uur aanwezig zijn met uitzondering van ziekte of vakantie. De vakantieplanning valt pas eind septem ber, begin oktober. Bericht hierover volgt te zijner tijd. Dus openingstijd V.W.C. Venray elke donderdagmorgen van 10 tot 12 uur. Bergweg 4 (de Cloc kert) Venray. Tel. 04780-86245. Voor de vakantie houdt het FNV info nog een keer spreekuur en wel donder dag 17 juli in wijkcentrum de Kiosk in het Brukske (vlakbij het winkelcentrum) Omdat dit de laatste keer is voor een va kantie tot begin september raden wij U aan om die avond nog te komen als U nog ergens mee zit. Het zou jammer zijn als er van te voren te voorziene proble men zijn U zou in de vakantieperiode Jan en Alleman moeten bellen om toch ergens geholpen te willen worden. Daar om bij problemen wacht niet maar kom. Dan hebben wij ook een rustige vakan tie. In navolging van de telefoonnrs. van vorige week vermelden wij hier nog een serie telefoonnummers. Bent U lid van een van de hieronder vermelde FNV bonden dan zijn deze telefoonnrs. voor U belangrijk: ABOP 045-410746. Hore- cabond 03402-66083. Journalistenbond 020-766771. Kappersbond 030-314221. Kunstbond 020-220025. Politiebond 020-111015 en tot slot de vrouwenbond 013-554517. Voor belastingzaken FNV Heerlen 045-714541. We hopen dat U de vermelde telefoonnrs. niet nodig zult hebben maar voor hel geval dat, is het gemakkelijk als U ze weet. Volgende week komt er een totaaloverzicht van de regioadressen van de bij de FNV aan gesloten bonden. Vorige week hebben we een verkeerde uitslag van de St. Jansbeker gepubli ceerd. De juist uitslag is: Winnaar G. Stals 2e Marij Stiphout, 3e Monica Stip hout, 4e Guus stiphout 5e Jcp Stiphout 6e Jacqueline Lenssen. Afgelopen zondag heeft onze schutte rij deelgenomen aan het O.L.S. te Stramproy het zestal behaalde 16 pun ten. De sappeurs behaalde een 3e prijs. Heden donderdag 10 juli oefenen schieten op de schuttersweide aan de Endepoel. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 19 en 26 juli drietallen schietwedstrijden bij de schutterij St. Martinus te Maasbree. Zaterdag 2 augustus drietallen schiet wedstrijden bij de schutterij St. Urba- nus te Belfeld. Zondag 24 augustus 3e bondsfeest van de Bond Juliana te Tegelen. Wij wensen U allen een prettige vakantie toe en veel zon. Het was in de Wetteling voor de leden van de sjoelclub een spannend moment toen op de laatste sjoelavond van het af gelopen seizoen de uitreiking plaats vond en bekend werd gemaakt wie de Wisselbeker van de competitiewedstrijd 85/86 gewonnen had. Het was Henny Rommen-Mathey die de beker uit han den van de winnares van het vorig jaar, Truus Jenniskens in ontvangst mocht nemen. Met 131 punten en een verschil van 10 punten op de tweede plaats. John Horneman (blind) en Jo Borghs op de derde plaats met 120 punten. Ver schillende leden mochten door trekking van een bepaald gemiddelde een prijsje in ontvangst nemen. De eerst volgende sjoelavond is op 13 augustus a.s. We wensen de leden een prettige vacantie en tot 13 augustus a.s. De Contactdag van Rotaract Venray jl. Zondag mag terugzien op een zeer geslagd en zeer goed verzorgde sport dag. Dat sport goed samen kan gaan met gehandicapten en niet gehandicap ten bleek wel uit met wat voor plezier dit gedaan werd. Vooral Goalbal, een sport voor Visueel gehandicapten bleek een goede sport te zijn voor de integratie van gehandicapte mensen. Het was muisstil toen Rotaract Hengelo en Eind hoven een prachtige demonstratie lieten zien van deze voor vele nog onbekende sport. Deze sportdag was voor herha ling vatbaar, wat bij de meeste deelne mers tot uiting kwam. Rotaract Venray van harte bedankt. De buurtvereniging wil 6 september een spellendag voor de kinderen organi seren dit is van 9.00 's morgens tot 16.00 uur 's middags. De kosten zijn 1,- per deelnemer. Kinderen die hier aan mee willen doen kunnenzoch tot eind juli opgeven bij de volgende adressen dhr. Marsman, Mozartstraat 20 tel. 10402. mevr. K. Kap, Etudestraat 22 tel. 10093. Voor deze dag zoeken wij nog mensen die bereid zijn om mee te willen helpen. U kunt zich hiervoor ook opgeven bij bovenstaande adressen. EEN ABONNEMENT WAARD Opgave vogels enten voor 14 juli Wil lemsstraat 8 Venray. De maand juli is er geen vergadering. In en rondom Venray zie je het aantal trimmers en joggers weer sterk toene men. Veel mannen en vrouwen gaan in zien dat hun lichaam duidelijk profijft heeft van het regelmatig lopen. Ervaring heeft echter wel geleerd, dat het vooral wanneer het werkelijk aankomt op hel doorzetten waarmee men begonnen is het alleen bezig zijn soms een probleem kan zijn. Waarom niet het besluit geno men om aan te sluiten bij de trimclub, niet gebonden zijn, geen contributie, niet zo prestatie gericht, meer ontspan nen bezig zijn, gezamelijk lopen in en rond Venray op vaste tijden, vooral het samen bezig zijn met gelijke interesse kan een goede stimulans zijn om de ge zochte conditie, uithoudingsvermogen of andere goede kanten die aan het trim men verbonden zijn te (her)ontdekken, maar vooral ook in stand te houden, om de duidelijk positieve veranderingen in geest en lichaam t'/j ervaren. Onze aktiviteiten: Lopersgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een duurloop van 19 km, Ballonzuil bee- kweg. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf Sl. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Ballonzuil circuit een gevarieerd trimprogramma. Verza melen en aanvang om 9.00 uur bij Cooperbaan Beekweg. Woensdagavond: gevarieerd trimpro gramma op het circuit Vlakwater. Ver zamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf parkeerplaats Perdstal Kempweg. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. In augustus bestaat de zaalvoebalver- eniging Z.V.V. Venrode tien jaar. Tien jaar geleden ontstond in Venray met de voltooiing van de bouw van de sporthal de mogelijkheid voetbal als binnensport te gaan beoefenen. Eén van de vereni gingen van het eerste uur was o.a. E.J.P. In hel prille begin bestond de vereniging uil slechts één team. In die tijd een vriendengroep, die al snel door steun van Electro Janssen-Pubben aan competitie kon gaan deelnemen. En met redelijk succes, wat moge blijken uit het feit, dat EJP de eerste Venrayse hoofd klasser werd in 1981. Vanaf maart 1985 ging EJP verder onder de naam ZVV Venrode. Hel afgelopen decennium heeft Ven rode flink aan de weg getimmerd. De organisatie van hel zaalvoetbalkam pioenschap van Venray, het deelnemen aan de jeugdcompetitie, het mede-orga niseren van de sporl-stuif-in voor basis scholen en een toernooi voor middel bare scholen in Venray zijn maar enkele voorbeelden van Venrodes onderne mingslust. Veel zaalvoetballers(sters) zijn begon nen bij Venrode (EJP). Venrode gaat ook prat op zijn open en gastvrije ka rakter. Iedereen is welkom als lid. Om nu het heuglijk feit van dit jubileum te vieren, heeft een „tessfcom- missie" het initiatief genomen een heus voetbalgala te organiseren. Serieuze onderhandelingen met enke le prominente clubs zijn in volle gang! FIETSER LIET ZICH TREKKEN DOOR BROMMER Zondagmiddag omstreeks half drie reden twee 16-jarige knapen uit Yssel- steyn naast elkaar op de Kempkensberg, een op een brommer, de ander op een Fiets. Dat gaat veel sneller. Vijftig meter voor de kruising met de Midden Peelweg liet de Fietsende knaap los en probeerde te remmen, maar de rem- kabel knapte af. De knaap kon zijn Fiets niet meer voor de kruising tot stilstand brengen en werd geschept door een vrachtwagencombinatie uit Denemar ken, die vanuit de richting Vredepeel naderde. De knaap werd als het ware naar de andere kant van de weg gegooid en met zware verwondingen werd hij naar het ziekenhuis overgebracht. De bromfietser kreeg een procesver baal wegens het voortbewegen van een Fietser en kan, zeker door de fatale ge volgen, op een flinke veroordeling rekenen. DVTVLOP „Fort" voor Clubkampioen 1985 Ton Schoenmkers verdedigt titel A.s. zondag 13 juli organiseert Model Stockcar Racing „de Peeldrivers" de eerste clubwedstrijd van dit seizoen. Uit de totaal twee clubwedstrijden komt de clubkampioen bij de wit- en kieurdakkersklasse. Marco v. d. Wijst, de kampioen bij de witdakkers in 1985 is inmiddels naar de kleurdakkers gepromoveerd, zodat bij de witdakkers er zeker een ander de titel overneemt. Mits Ruud Verheyen niet promoveert maakt hij een grote kans om de titel over te nemen, maar de gebroeders Roumans en Bert Kunzler zullen hun uiterste best doen om goed te rijden. Ton Schoenmakers, clubkampioen bij de kleurdakkers zal zeker sterke con currentie krijgen. Er zijn meerdere kandidaten voor de titel, wat de strijd natuurlijk erg boeit. Op het circuit „de Spurkt", gelegen nabij Rank Xerox, hoek Smakterweg/ Paul Burgmanstraat te Venray zijn zaterdag van 14.00 - 16.00 uur de trai ningen. Zondag wordt er van 10.00 - 12.00 uur getraind; de wedstrijd begint om 12.30 uur. Merseloseweg 20 Venray 82301 blijft geloven in kwaliteit ZEKER NU!! - Scheepjes wol- Ne veda - - Annv B/att - Van 15 t/m 20 juli 1986 organiseert de Tennisclub Venray voor de zesde maal een Open Jeugdtoernooi. De wedstrijden worden gespeeld op het tennispark „Vlakwater" aan de Kempweg. In totaal 143 jongens en meisjes zul len in diverse leeftijdscategorieën strij den om de hoogste plaatsen in de single, dubbel en mixed dubbel. Diverse onderdelen worden in poule- systeem afgewerkt. Om het totaal van ruim 250 partijen goed te laten verlopen zal de medewerking van het weer zeker noodzakelijk zijn. Ook zal de aanwezigheid van toe schouwers de deelnemers zeker stimu leren. Komt u daarom eens kijken op het tennispark. U bent van harte welkom. Onder leiding van bondsgedelegeerde J. Zuidhof heeft de plaatsing hel na volgende resultaat opgeleverd. HE t.m. 10 jaar: 1Bart Snijders, Egchel 2. Jurgen Hornman, Venray HE t.m. 14 jr.: 1Joost Kersten, Mill 2. Maurice Dumas, Boxmeer HE t.m. 16 jaar: 1. Mark Peeters, Horst 2. Dick Somers, Mill HE t.m. 18 jaar: 1Marco Dassen, Maastricht 2. Jurien Ebus, Wanssum DE t.m. 16 jaar: 1. Marlies Vossen, Venray 2. Annemarie VerschuurenSt.Anthonis DE t.m. 14 jaar: Annemieke Maat, Boxmeer 2. Natasja Bovee, Grubbenvorst DE t.m. 18 jaar: 1Marie-José Verspa, Maasbree 2. Monique Geurts, Maasbree Tonny Bokhorst is de grote winnaar geworden van het open tennistoernooi 1986 van TCV Venray. De Bergenaar, lid van TC Blerick, versloeg in de finale zijn clubgenoot Maurice van de Donk met 6-3 en 6-2. In de hoogste klasse bij de dames won Peggy Peeters uit Horst gemakkelijk van de Tegelse Ellen Niessen, lid van TCV Venray. Uitslag: 6-1 en 6-1. Gedurende een volle week hebben 152 deelnemers aan dit toernooi uit de gehele regio de banen van Vlakwater bezet. Begunstigd door veel zonzig weer en in het weekend de nodige regen had het organisatiecomité het klimaat volop mee. Het was een heel karwei voor Sef en Mieke Raedts, Ineke Taat, Suze Simme- link en Ger van Rijswijck om de wed strijden goed in te plannen, rekening te houden met de mogelijke tijden van de spelers. Bondsafgevaardigde Jan Zuid hof kon tevreden zijn over het verloop van het TCV-toernooi. Toen Ad Swinkels als penningmeester zondag de prijzen kon uitreiken, waren er veel blijde gezichten. De diverse win naars met hun fraaie geldprijzen, de toernooicommissie met de goede af loop, de gehele TCV met de ruime be langstelling die de afgelopen week op de banen aanwezig is geweest. Een extra vermelding verdient het TCV-lid Mar lies Vossen. Zij won op maar liefst 3 onderdelen: Dames enkel in ctegorie C en D en Dames Dubbel Dl samen met Sylvia van de Berg. Volgend jaar viert TCV Venray haar 50-jarig bestaan. Het open toernooi zal dan een extra accent krijgen. De belangrijkste uitslagen waren: B-categorie Heren enkel: 1. Tonny Bokhorst, TC Blerick 2. Maurice vn de Donk, TC Blerick 3. Armand Custers, GTR-Geleen 4. Angelo Meyers (GTR-Geleen C-categorie Heren enkel: 1Rob Ewals, Venlo 2. Rob Derix, Horst Dl-categorie heren: 1. Luc Zuidhof, TC Rodhe 2. Harry Jacobs, Blerick D2-categorie heren dubbel: 1Sef Raedts/Peter Renkens 2. Frans Smits/Frans Cup Gemend dubbel D2: 1. Corry Dinghs/Jan de Hoog 2. Suze Simmelink/Leo de Kerf Heren dubbel Cl: 1, Gijs Verheyen/J. Hermans Sevenum 2. Peter Homman/Pierre Gommans Heren dubbel Dl: 1Jan Peeters/Harry Kleingeld Blerick 2. Erik Koolen/Gerard v.d. Eisen, Vierlingsbeek B-ctegorie Dames enkel: 1. Peggy Peeters, Horst 2. Ellen Niessen, TCV Venray 3. H.Hendriks GTR-Geleen 4. Veronique Stals, Belfeld C-categorie Dames enkel: 1Marlies Vossen TCV 2. Sylvie Zuidhof, TC Rodhe Dl categorie Dames: 1Marlies Vossen, TCV Venray 2. Patrice Joosse, Almere D2 ctegorie Dames dubbel: 1Oda Cremers—Corry Dinghs 2. Marja Hornman/Riet v. Dommelen Gemengd dubbel Dl: 1Ellen Segers/Harry Jacobs 2.Ester Mesters/Joep Quadvlieg Dames dubbel Dl: 1. Marlies Vossen/Sylvia v. d. Berg 2. Gré v. d. Aaarden/Petra Sengers Uitslag: SVVMerselo 1-0 Programma 12 juli: SVVArcen 17.3C H. Baartman, C. Coppus, P. Gom mans, W. Janssen, R. de Klerk, G. Lormans, E. v. Mill, W. Peeters, P. Smits, J. Smits, H. Swaghoven, T. Swinkels, J. Vievermans. A. Meyer P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Creil, 29 juni 1986. J. Bastiaans 1 2 5 22 26 29 35 73; W. Lormans 3 12 39 40; Vollenberg-van Houdt 4 5 8 10; J. Custers 6 58; M. Loonen 7 11 50; A. v. Gerven 9 14 59 62; G. Jansen 13; M. Voesten 16 36 72; Chr. Cuppen 17 18 21 23 31 41 42 46 66; H. Strijbosch 19 63; G. Boom 20 28 52 60 79; M. v. Dijck 24 30 78; Chr. Gerrits 25 57 84; J. v. d. Laar 27 45 53; J. Voesten dtr. 32 34 68 82 88; H. Hermans L 33 47 61; J. Verslijen N 37 80; P. v. Zwamen 38 81 83; A. Loonen 43 76; W. Smits 44 55 56 67; A. Sijbers 48 70; J. Kusters 49; A. v. d. Munckhof 51 85; A. de Riet 54 65; J. v. Haren 64 75 90; W. Arts 69; P. Willems 71; H. Peters zn 74; H. Philipsen 77; J. Gom mans zn 86; P. Hendricx 87; E. Ouden hoven 89. Wedvlucht La Souteraine, 28 juni '86 J. Bastiaans 1 4 8 16; H. Strijbosch 2 13; J. v. Haren 3; M. v. Dijck 5 10 14 18; J. Custers 6 21; G. Boom 7 9 19 25; J. Basten 11; A. Linssen 12; P. Strij bosch zn 15; W. Arts 17; J. Versleijen N 20; J. Janssen L 22; J. Aben 23 27; Vol lenberg-van Houdt 24; A. de Riet 26. P.D.V. YSSELSTEYN Wedvlucht La Souteraine, 28 juni '86 G. Hendrix 1 3 8 9 10 12 13; P. Martens 2 5 6 7; Hun Koonings 4; J. Cox 11; H. Janssen 14; P. v. Asten 15; Jac. Hendrix 16. Wedvlucht Creil 29 juni 1986. G. Linders 1 2 4 6 7 9 12 16 19 26 27; G. Hendrix 3 8 20; H. Hendrix 5 10 13; Jac. Hendrix 11; Sr. Maessen 14 21 28; Hub Koonings 15; P. Martens 17 23; P. Arts 18 22 24; P. v. Asten 25 32; Jac. Hendrix 29; J. Cox 30 31 33 34; H. v. Ass 35. P.D.V. DE VREDESDUIF Uitslag wedvlucht Creil 29 juni 1986. P. Janssen K 1 2 5; J. Kusters 3 6 7 8 14 16; P. Vollenberg 4; W. Vervuurt 9; J. Goumans 19 17 18 21; M. Houben 11 22; P. Janssen H 15; J. Janssen K 19. Uitslag wedvlucht La Souteraine. B. Sanders 1; W. Drabbels 2; W. Vervuurt 3; P. Janssen K 4 7; J. Janssen K 5 6. Baanwedstrijden te Helmond In Helmond zorgden onze atleten voor een aantal sterke resultaten. Leon Dorsers imponeerde op zijn eerste 1500 m door een klubrecord neer te zetten in 4.15.8. Sandra Hofmans legde deze af stand afin 5.09.3. Avondwedstrijden Venray De resultaten van onze baanwedstrij den waren: Meisjes 1 Dames: Jeannine Crooy- mans 100 m. 13.7, hoog 1.45 m. Vanessa van Marle 100 m 13.0, speer 23.63 m. Mirelle Crooymans 100 m 14.4, hoog 1.30 m. Mirjam van Soest 100 m 15.6, hoog 1.35 m. Speer: Jean nine Crooymans 25.86 m. Jongens: 100 m. Patreick Janssen 11.9, Dimi Alkim 12.3, hoog Dimi Al- kim 1.85 m, Patrick Janssen 1.70 m. Speer: Dimi Alkim 40.03 m, Ptrick Janssen 33.45 m. Heren: Jan Poels 58.8, Mart Hen driks 57.3. 3000 m: 1. Lau Wijnhoven 9.27.9, 2. Paul Coppus 9.32.5, 3. Chris Beurskens 9.56.0, 6. Carolus Bouten 10.09.00, 9. Twan Hendriks 11.43, 10. Ben Barents 12.26. Trainingen: Vanaf dinsdag 15 juli t/m maandag 11 aug. vervallen de gebruikelijke baan- trainingen. Alleen voor de sen. en jun. ABC is er gelegenheid om op woensdag avond onder leiding te trainen. Op de overige dagen kunnen uitsluitend loop- triningen volgens schema afgewerkt worden. Echter geen techn. trainingen, omdat materialen niet beschikbaar zijn. Vanaf dinsdag 12 aug. zijn er weer op de gebruikelijke tijden trainingen. Wedstrijdagenda: 12 juli: ronde van Handel te Gemert 10 km. 13 juli: Singelloop te Weert. 10 km. 25 juli: baanwedstrijden te Sittard. 16 juli: sen. en jun. AB te Dülken-Vier- sen. 19 juli: meerkamp (drie- en vierkamp) sen. en jun. AB te Duiken. 23 juli: Sen. en jun. AB te Willich. Aan vang programma 18.00 uur. Uitstekende triathlon Hans Teunissen Hans Teunissen heeft op 5 juli j.I. bij de V* triathlon in Swalmen een goede prestatie geleverd door als 6e te eindi gen. Met een persoonlijke totaaltijd van 2.09.53 behoort Hans thans tot de 50 beste V* triathlon-atleten van Neder land. Pupillen meerkamp in Gemert Ook tijdens een pupillen meerkamp in Gemert werden een aantal goede prestaties geleverd. Coen Corstiaans behaalde op 1000 m. (4.04.5 min.) zowel in het totaalklasse- ment een le prijs. Balwerpen 19 m; 40 m 7.4 sec.; ver 3.23 m. Bij de pupillen B behaalde Mark van Hest een 7e pl. (770 p.): balwerpen 19.50 m.; 40 m. 7.1 en ver 3.47 m. Pupillen A: Twan Bouten: 3e plaats (1174 p.). 60 m 9.0 sec.; kogel 6.80 m; hoog 1.10 m. Marwin Leeuweol: 4e plaats (1140 p.) 60 m 9.6 sec.; kogel 7.35 m en hoog 1.15 m. David Nabben: (911 p.) 60 m 10.5 sec.; kogel 5.70 m. en hoog 1.15 m. Jasper Kersten: (705 p.). 60 m 10.4 sec.; kogel 5.13 m en hoog 90 cm. Twan Bouten legde de 1000 m bij de pupillen A af in een goede tijd van 3.43 min. H.S.V. DE ROERDOMP Bij deze een woord van dank aan de uitgever van dit blad en allen voor de getoonde interesse en hulp bij de in- structie(vis)middag voor de jeugd, woensdagmiddag j.L, die deze middag tot iets moois voor de jeugd gemaakt. Zaterdag j.I. Venray-Milheeze. bij de korte hengels werd B. Endevoets, Ie, 2e M. Hermans en 3e Fr. Bergmans. 1 Bij de lange hengels werd le B. Janssen, 2e H. v. d. Heuvel en 3e Fjlip- sen. In Boxmeer tijdens de B.B.K. wed strijd behaalde L. v. d. Hoogenhofi de 2e plaat^. Zondag j.I. te Afferden 3e selectie wedstrijd individueel. In de totaalstand werd LK. v. d. Hoogenhof res. klam- pioen achter C. Joosten uit Venlo. P. v. d. Hoogenhof werd 9e. Beiden plaats ten zich daardoor voor de N.K. te Afferden. Het bestuur wenst hen veel succes toe. Zaterdag a.s. jubileumconcours Sam- beek. Zondag 5 dorpenwedstrijd te Weller- looi. Opgeven tot donderdagavond 20.00 uur bij H. v. d. Heuvel, tél. 86569. H.S.V. 'T ALVERTJE OOSTRUM De uitslag van de 4e wedstrijd van het zomerkoningsvissen van de korte hengels is: LA. Gooren 6180gr. 2. H.Theeuwen 2110gr. 3SjTheeu wen 1760 gr 4. J. Maessen 1330gr. 5. H. v. Valkengoed 1250gr. Zaterdag 12 juli is de 5e wedstrijd. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij het Kruis aan de maas in Geysteren. Herman Deenen is zondag 7 juli bij de selectiewedstrijden individueel voor het Nederlands kampioenschap 7e geworden. Veel succes Herman bij het N.K. in Bergen op 30 augustus. Zaterdag 12 juli is er een jubileum concours in Sambeek. Zondag 13 juli is de 6e zesdorpenwed- strijd in Wellerlooi. Voor deze wedstrij den opgeven bij René Wijnhoven tot a.s. donderdagavond 20.00 uur. 04784- 1628. De koppelwedstrijd van Sambeek wordt gevist van 13.00 - 16.00 uur en de nummers zijn af te halen vanaf 10.00 uur in zaal De Gouden Leeuw te Sam beek. De bijeenkomst van de zes-dor- penwedstrijd is om 7.00 uur bij den Hartog in Wellerlooi en er wordt gevist van 8.00-10.30 uur. De uitslag van de 2e Maaskoning van de lange hengels is: 1Huub Hendriks 4770 gr. 2. Gerrit Robben 3710gr. 3Peter Cuppen 3710 gr. 4. Herman Deenen 3700 gr. .5. Rob Swinkels 3580 gr. HENGELSPORTFEDERATIE „DE VRIENDSCHAP" NOORD LIMBURG Selectiewedstrijd Nederlands kampioenschap Zondag 6 juli is de selectiewedstrijd individueel voor het Nederlands kam pioenschap gehouden in Afferden. De uitslag is: 1 C. Joosten de Brasem Venlo 2 L. v. d. Hoogenhof De Roerdomp, Venray 3 P. Roeffen 't Voorntje, Grubbenv. 4 A. v. Mil. De Heisnutters, Siebengew 5 Ton Vis 't Voorntje Grubbenvorst 6 J. Roeffen 't Voorntje Grubbenvorst 7 H. Deenen 't Alvertje Oostrum 8 H. Bruinen De Brasem Venlo 9 P. v. d. Hoogenhof Roerd. Venray 10 J. Giesen De Brasem Venlo 11 H. Kraus De Brasem Venlo Dit zijn ook de Noord-Limburgse deelnemers aan het Nederlands kam pioenschap, dat op 30 augustus a.s. in de gemeente Bergen in Noord Limburg wordt gehouden. Veel succes bij deze thuiswedstrijd. DIEFSTALLEN Uit een aan de Look geparkeerd staande personenauto, werd 15 liter benzine uit een tank overgeheveld. Ook de tankdop bleek verdwenen te zijn. Op 28 juni én 4 juli werd uit een grage van een woning in Leunen, een krat bier ontvreemd. De diefstal heeft in beide gevallen rond half twaalf plaats gevonden. VERNIELING Blijkens mededeling van de Neder landse Spoorwegen werd in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 2.30 uur vn een locomotief van een goederen trein die op het baanvak Vierlingsbeek- Venray reed een ruit vernield. Ook was er een sein vernield. Een direkt door de politie ingesteld onderzoek le ve2rde geen resultaat op. AANRIJDING MET REE Vrijdag werd op de Venloseweg een ree door een personenauto aangereden. Er was behoorlijke schade aan de auto. Het ree werd bij de botsing gedood. REKREATIEGROEP VENRAY- REGIO A..s. zaterdag trimmen we aan de Schadijker Bossen te Horst-Meterik. We beginnen om 16.00 uur vanaf de parkeerplaats wandelroutes. Op dinsdag en woensdag lopen in Sevenum om 19.30 uur vanaf de par keerplaats De Steegberg. Op donderdag begint de beginners- groep in Venray om 19.00 uur vanaf „De Perdstal". De gevorderden lopen vanaf 20.00 uur vanaf dezelfde plaats. Inl. dhr. Rijshouwer 04780-86268; dhr. Poppe 04767-2215; C. Beurskens 04709-5259.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 7